Jasny podkład - zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 20:17   #1741
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a ja muszę stwierdzić ze nyx mnie rozczarowal....oczywiscie jest bardzo jasny ale jakos kiepsko sie rozprowadza,nierowno,nie kryje prawie wogle... no chyba,że ja nie umiem sie nim malować czekam teraz na moje pierwsze mineralki hihi...
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:21   #1742
ej_coen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No wlaśnie, kraj na północy ( no powiedzmy ), jakby zrobić sonde to ponad połowa polek oscyluje typem kolorystycznym w rejonach bladych letnio-wiosennych a żeby jasny DW trzeba sie nagimnastykowac ( polowanie na truskawie na kolor - tak zdobyłam "linen" ) albo wyżebrac u znajomych wizytujacych kraje lepiej rozwinięte.
ej_coen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:34   #1743
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ej_coen Pokaż wiadomość
No wlaśnie, kraj na północy ( no powiedzmy ), jakby zrobić sonde to ponad połowa polek oscyluje typem kolorystycznym w rejonach bladych letnio-wiosennych a żeby jasny DW trzeba sie nagimnastykowac ( polowanie na truskawie na kolor - tak zdobyłam "linen" ) albo wyżebrac u znajomych wizytujacych kraje lepiej rozwinięte.

to linen był na Tru?? O ja głupia
No nic, teraz poluje na bone Oczywiście sprowadzę go z USA
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 20:01   #1744
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To i ja wkleje fotki.
Kolejnosc jest od lewej taka:
Soraya antybakteryjny 01
Rimmel podklad w musie 103 true ivory
Normateint Vichy 15 opal
Gosh x-ceptional wear porcelain 11
(kolejnosc odwrotna niz na zdjeciu z podkladami, mozna sie tez domyslic - gosh zdecydowanie najjasniejszy)

do tej pory lubowalam sie w soraji antybakteryjnej 01, ale sama juz nie wiem, jak dobierac kolor . przeczytalam gdzies, ze powinno sie dobierac do skory na szyji.. a ja mam taka zoltawo - bezowa.. i generalnie jestem typem zimy. a cere mam jasna wlasnie. dlatego zawsze sugeruje sie, aby brac najjasniejszy - zazwyczaj o najmniejszym numerze. cos czuje, ze zle robie i to mnie martwi. bo jednak wydaje mi sie, ze twarz mimo to, odznacza sie. nie chcialabym porywac sie na jakies drozyzny, a z soraji jest tani - 13 zl, jestem mloda i mam problemy z cera jak i z kieszonkowym (rozne sa te mlodziencze wydatki ).
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 17:21   #1745
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Revlon trzeba przyznać ma wspaniałą paletę ale podkład mi totalnie nie podpasował - zbyt rzadki dla mnie, ważył się i podkreślił niedoskonałości cery. Musiałam go wyrzucić. Żaliłam się koleżance że nie mogę sobie znaleźć wystarczająco jasnego podkładu nie wydając 160 złotych (jasne palety - owszem, u diora lub lancome...) i przyniosła mi swój (zbyt jasny dla niej) L'oreal true match C1 IVOIRE ROSE. Rewelacja! Badzo kryjący, kolor jaśniuteńki, dla mnie ideał. Szukałam go jak mi sie skończył w stu drogeriach i nigdzie nie było tego koloru. Upolowałam go na allegro wkońcu.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:13   #1746
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mam pytanie gdzie można kupić kosmetyki Lumene (dokładnie podkład) w Bielsku-Białej albo Żywcu??
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:44   #1747
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi139 Pokaż wiadomość
Mam pytanie gdzie można kupić kosmetyki Lumene (dokładnie podkład) w Bielsku-Białej albo Żywcu??
Ciężko będzie, bo lumene parę lat temu wycofało się z PL. Zostaje Ci chyba tylko Allegro.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 23:17   #1748
Art200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witam
Proszę, powiedzcie mi- jaki ona ma kolor na twarzy?
Mam jasną cerę i na mnie wszystko jest albo zbyt różowe, albo zbyt żółte, albo zbyt pomarańczowe...
Nie mam pojęcia jak określić ten kolor, ale potrzebuję czegoś podobnego na moją twarz o średnim/dobrym kryciu. Czy macie jakieś propozycje?
proszę o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (23,7 KB, 131 załadowań)
Art200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 02:25   #1749
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny polecam Wam podkład z Body Shopu nr 01-fajny jest. Ładnie kryje, utrzymuje się długo, nie złazi z buzi, nie zatyka porów. 01 jest dobra dla bladych, u mnie się sprawdza.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 07:05   #1750
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Art 200 a próbowałaś bourjois 10 hours sleep effect? numer 71 jest naprawde jasny i beżowy, bez różu ani żółci W podobnum odcieniu jak twarz na zdjęciu jest Lancome teint renergie lift, najjasniejszy z paletki (nie umiem znalezc numeru na moim słoiczku, moze sie starl, jest tu napisane jakies 01, ale nie wiem czy to nie czesc jakiegos numeru serii) blondynka i ma piekny jasny bezowy kolorek i swietnie wygląda na twarzy...ale jest liftingujacy Mi to jednak nie przeszkadza
A i jeszcze Clarins True Radiance - tez ma jasny kolor w paletce właśnie bez różu i żółci, bardzo delikatnie rozświetla i naprawdę nawilża, zostawia cieniutką warstewkę - też bardzo lubie. Dla jasnych cer ale nie bardzo bladych
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2009-01-31 o 07:08
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:23   #1751
Art200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Art 200 a próbowałaś bourjois 10 hours sleep effect? numer 71 jest naprawde jasny i beżowy, bez różu ani żółci W podobnum odcieniu jak twarz na zdjęciu jest Lancome teint renergie lift, najjasniejszy z paletki (nie umiem znalezc numeru na moim słoiczku, moze sie starl, jest tu napisane jakies 01, ale nie wiem czy to nie czesc jakiegos numeru serii) blondynka i ma piekny jasny bezowy kolorek i swietnie wygląda na twarzy...ale jest liftingujacy Mi to jednak nie przeszkadza
A i jeszcze Clarins True Radiance - tez ma jasny kolor w paletce właśnie bez różu i żółci, bardzo delikatnie rozświetla i naprawdę nawilża, zostawia cieniutką warstewkę - też bardzo lubie. Dla jasnych cer ale nie bardzo bladych
Nie próbowałam, ale na pewno wypróbuję
Dzięki Ci bardzo za pomoc, zaraz się biorę za lekturę recenzji tych 3 podkładów na kwc
Art200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 19:36   #1752
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

poszukuje jakiegoś sprawdzonego podkładu/pudru/fluidu cokolwiek dla bardzo jasnej karnacji z przesuszającą się skórą.

sprawdzałam już wiele pudrów w kamieniu w musie i fluidy ale zeden z nich się nie sprawdził dlatego poszukuje naprawdę dobrego który się sprawdzi w 100%.

może któraś z was miała ten sam problem i znalazła rozwiązanie i może mi pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:11   #1753
kami0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

Cytat:
Napisane przez dorciaczek Pokaż wiadomość
poszukuje jakiegoś sprawdzonego podkładu/pudru/fluidu cokolwiek dla bardzo jasnej karnacji z przesuszającą się skórą.

sprawdzałam już wiele pudrów w kamieniu w musie i fluidy ale zeden z nich się nie sprawdził dlatego poszukuje naprawdę dobrego który się sprawdzi w 100%.

może któraś z was miała ten sam problem i znalazła rozwiązanie i może mi pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna
ja mam podobny problem tylko ze do tego mam alergiczna i wrazliwa cera probowala podobnie jak ty wielu produktow wkoncu poszlam do dermatologa zrobil mi testy i dal recepte na krem po ktorym moge uzywac konkretnego fluidu i pudru obecnie uzywam lirene i jest oki nie mam plam i przebarwien moze pojdz do dermatologa
kami0012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:11   #1754
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

poczytaj wątek "jasny podkład - zbiorczy"

jest tam wiele opisów podkładów dla jasnej i mega jasnej cery + zdjęcia porównawcze
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:11   #1755
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

Jakaś granica cenowa ?
Zamiast pudru używam skrobi pomieszanej z odrobinką cynamonu,bo puder mi się waży na podkładzie i często jest za ciemny , a co do podkładu to zależy za ile byś chciała.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:25   #1756
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Jakaś granica cenowa ?
cena nie gra roli, byle dobrze sie nakładał, matowił i nie uwydatniał suchej skóry
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:26   #1757
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
poczytaj wątek "jasny podkład - zbiorczy"

jest tam wiele opisów podkładów dla jasnej i mega jasnej cery + zdjęcia porównawcze
a możesz podać link do niego bo nie mogę go znależć?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 20:33   #1758
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

Ja równiez mam jasną karancję i sucha skórę.Jestem zadowolona z najjaśniejszego odcienia "10 hours sleep" Bourjois .Rezenzje poczytasz TUTAJ
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:09   #1759
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Ja równiez mam jasną karancję i sucha skórę.Jestem zadowolona z najjaśniejszego odcienia "10 hours sleep" Bourjois .Rezenzje poczytasz TUTAJ
dzięki wypróbuje a nakładasz coś pod niego?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 10:28   #1760
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To troszke z innej beczki: szukam jasnego pudru prasowanego (matuajcego) do 50zl. Pomozecie??
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Na zdjęciach :
1. Rimmel Renew & Lift nr 103 True Ivory
2. Constance Caroll nr 18 Ivory (+ ColorStay Ivory)
3. Porównania jako ciekawostki
A jest coś może jaśniejszego niż ten Rimmel ? On dla mnie za ciemny jest...

CC 18 miałam,ale nie zuzylam do końca- okropnie mnie zapychał. Ale bialy jak mąka był
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:45   #1761
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Podkład dla jasnej karnacji - sucha skóra

może ktoś ma jeszcze jakieś rady?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 00:22   #1762
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witajcie Dziewczyny Chciałabym dołączyć do bladolicych W najbliższych dniach planuję przejrzeć cały ten watek - czuję, że Wasze odpowiedzi moga mi bardzo pomóc Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery w chłodnym odcieniu bez rózowego zabarwienia i mam duży problem z dobraniem dla siebie odpowiedniego podkładu, gdyż używam jak na razie tylko tych "drogeryjnych". Najjaśniejsze odcienie praktycznie każdego z produktów jakie przetestowałam, są dla mnie i tak za ciemne. Np. "Ivory" z Superstay Silky Maybelline jest zdecydowanie zbyt pomarańczowy."Ivory" z Rimmela (renew & lift) również zbyt "opalony". Najczęściej używam "Mattitude" astora w odcieniu 001 (ivory). Wydaje mi się, że on jest jak dotąd najlepszy, chociaż i tak mam wrażenie, że lekko odznacza się od szyi. Rozjaśniam go miejscami pudrem w kompakcie Manhattan Soft Compact Powder w odcieniu 0 Transparent (naprawde jasny kolorek ), ale na dłuższą metę planuję znaleźć podkład bardziej pasujący do mojej cery. Mój Mattitude już się kończy i planuję tym razem poeksperymentować z innym podkładem. Jeśli orientujecie się, jaki jest najjaśniejszy podkład (dość dobrze kryjący - efekty niewyspania są u mnie raczej widoczne i miewam zauważalne sińce pod oczami ) dostępny w drogeriach typu Rossman czy Natura, to bardzo prosiłabym o pomoc. Jednocześnie przepraszam, jeśli identyczne pytanie było zadane już przez kogoś wcześniej, jednak nie zdążyłam do tej pory przeczytać całego wątku (a trochę tego jest). Za jakiś czas, zamówie sobię na spokojnie jakiś podkład niedrogeryjny, jednak teraz może mi nie starczyć na to czasu Nie przepadam też za zamawianiem wysyłkowym, kiedy nie widzę testera i nie mogę sprawdzić jak w rzeczywistości wygląda podkład na skórze, ale wybór na pewno bardzo mi ułatwią Wasze zdjęcia
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:29   #1763
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

witamy ja również znalazłam Swój Podkład dzięki temu wątkowi.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:24   #1764
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
witamy ja również znalazłam Swój Podkład dzięki temu wątkowi.
a jaki?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:50   #1765
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

revlon colorstay, najjaśniejszy jest dla mnie świetny
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:43   #1766
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam Wam podkład z Body Shopu nr 01-fajny jest. Ładnie kryje, utrzymuje się długo, nie złazi z buzi, nie zatyka porów. 01 jest dobra dla bladych, u mnie się sprawdza.
a mozesz powiedziec o jaki dokladniej chodzi albo podaj link na KWC?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:46   #1767
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
revlon colorstay, najjaśniejszy jest dla mnie świetny

Ja również zamówiłam wczoraj ten podkład Odcień "IVORY". Mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzi Jak nie, to będę szukać dalej z "Mattitude" astora byłam całkiem zadowolona - jak na podkład drogeryjny daje niezły efekt, ale oprócz nie do końca dobranego koloru wysuszał mi moją i tak już dość suchą cerę Stosowałam go więc na baze pod podkład sceniczny Sorayi (wersja dla cery suchej i bardzo suchej) i wtedy było już w miarę ok
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:38   #1768
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
a ja muszę stwierdzić ze nyx mnie rozczarowal....oczywiscie jest bardzo jasny ale jakos kiepsko sie rozprowadza,nierowno,nie kryje prawie wogle... no chyba,że ja nie umiem sie nim malować czekam teraz na moje pierwsze mineralki hihi...
Tez na poczatku myslalam, ze NYx (Pale) nic nie kryje ale okazalo sie, ze byl rozwarstwiony, rozkrecilam go i wymieszalam dokladnie szpatulka do kremu i teraz to on jest dla mnie az za bardzo kryjacy, maskuje konkretnie ;jap:
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:51   #1769
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Lola a patrzylas podklad Gosha X-Ceptional Wear?? Dla mnie oo1 ivry mattitude byl za ciemny i za rozowy a najjasniejszy gosh jest za jasny
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:24   #1770
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Lola a patrzylas podklad Gosha X-Ceptional Wear?? Dla mnie oo1 ivry mattitude byl za ciemny i za rozowy a najjasniejszy gosh jest za jasny
Gosh jest wybitnie różowy, więc chyba się nie nada.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.