Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 21:06   #301
MonikaB152
Raczkowanie
 
Avatar MonikaB152
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Fluid dla cery mieszanej...

ja niestety też mam problem z podkładem, i to spory:/ sama nie wiem już dlaczego, ale większość z nich po prostu widać na skórze (czasami nawet wtedy gdy odcień jest dobrze dobrany - mam bardzo jasną, acz naczynkową cerę)
miałam AA rozświetlający kość słoniową, naprawdę ładny, ale zdecydowanie za ciemny:/
Kolastyna Satin również, ale nie wygląda ładnie na skórze niestety
Lirene kryjący to chyba największa moja porażka;p
Rimmel podkład mineralny (ten nowy) - baardzo go widać na twarzy, pomimo że zrobilam peeling i nie mam suchych skórek:/
i wkońcu - mó najnowszy nabytek - maybelline satin liquid - w fazie testu, ale narazie na najlepsze się nie zanosi;(
przepraszam was dziewczyny, ze ja tak teraz o swoich problemach, ale może mi cos doradzicie, co jest z moją cera nie tak???
Zrozpaczona;p
MonikaB152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:37   #302
Agaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Fluid dla cery mieszanej...

Cytat:
Napisane przez MonikaB152 Pokaż wiadomość
ja niestety też mam problem z podkładem, i to spory:/ sama nie wiem już dlaczego, ale większość z nich po prostu widać na skórze (czasami nawet wtedy gdy odcień jest dobrze dobrany - mam bardzo jasną, acz naczynkową cerę)
miałam AA rozświetlający kość słoniową, naprawdę ładny, ale zdecydowanie za ciemny:/
Kolastyna Satin również, ale nie wygląda ładnie na skórze niestety
Lirene kryjący to chyba największa moja porażka;p
Rimmel podkład mineralny (ten nowy) - baardzo go widać na twarzy, pomimo że zrobilam peeling i nie mam suchych skórek:/
i wkońcu - mó najnowszy nabytek - maybelline satin liquid - w fazie testu, ale narazie na najlepsze się nie zanosi;(
przepraszam was dziewczyny, ze ja tak teraz o swoich problemach, ale może mi cos doradzicie, co jest z moją cera nie tak???
Zrozpaczona;p
Ja niestety nie wiem co ci doradzić żeby puder był mnie widoczny bo mam ten sam problem;/ chociaż daje go mało bardzo to i tak go widać.
Ale jeżeli masz jasna karnacje to IsaDora (podkład w piance ) ma b jasne odcienie to fajny podkład ale własnie dla tego że odcienie sa dla mnie za jasne ( z wyjątkiem najciemniejszego który jest za ciemny) nie kupiłam go.
Agaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:09   #303
MonikaB152
Raczkowanie
 
Avatar MonikaB152
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Fluid dla cery mieszanej...

Cytat:
Napisane przez Agaa Pokaż wiadomość
Ja niestety nie wiem co ci doradzić żeby puder był mnie widoczny bo mam ten sam problem;/ chociaż daje go mało bardzo to i tak go widać.
Ale jeżeli masz jasna karnacje to IsaDora (podkład w piance ) ma b jasne odcienie to fajny podkład ale własnie dla tego że odcienie sa dla mnie za jasne ( z wyjątkiem najciemniejszego który jest za ciemny) nie kupiłam go.

dzięki serdeczne za podpowiedź niestety w moim miasteczku są drogerie, sklepy z kosmetykami, ale takich podkładów nie sprowadzają cenowo to tylko Maybelline, Rimmel są z tych najlepszych:/ sama nie wiem, pomimo że czasami cera mi się przetłuszcza, powinnam spróbować czegoś nawilżającego???
MonikaB152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 19:27   #304
Agaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

jeżeli masz bardzo sucha cerę i nie używasz żadnych maści (które wysuszają skórę) to fajny będzie dream matt mouse (czy jakoś tak:P) ja go użwałam ale on właśnie nadaje się tylko do przetluszczającej się skóry bo podkreśla sóche skórki hmm... nom i ma jeszcze jedną wade trzeba uważać przy nakladaniu żeby nie zrobic maski.....
Ale jeżeli wolisz coś z nawilżających to waśnie Isadora, vichy( apteka;P), Loreal infallible a własnie i moje kolezanki chwalą sobie podklady firmy AA są niedrogie ok 16 zł (właśnie zamieżałam go przeterstować, tylko w sklepie nie było odcienia dla mnie- kosc sloniowa) tylko właśnie AA nie ma bardzo jasnych odcieni....;/
Agaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 23:41   #305
MonikaB152
Raczkowanie
 
Avatar MonikaB152
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

jeżeli nie masz bardzo jasnej skóry (tak jak ja) to polecam Ci ten rozświetlający - miałam go i jest naprawdę świetny. U nas te podkłady dostepne były w jednej z aptek - kupiłam bez sprawdzania odcienia, no bo w końcu kość słoniowa:/ ale efekt dla ciemniejszej skóry naprawdę świetny))

nad jakimś vichy muszę się zastanowić, tylko najpierw złożyć trochę kaski

dzięki Agaa - tylko Ty jedna mnie rozumiesz;p;p;p
MonikaB152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:08   #306
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

.
__________________
Paulina + Tomuś

Edytowane przez travirra
Czas edycji: 2010-11-07 o 11:47
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:09   #307
Loczek_16
Pamparampam
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam mam cerę mieszaną i chciałabym zainwestowac w dobry podkład na ciepłe dni, taki aby się nie "zwarzył" na twarzy lub nie spłynął. Nie chce takze uzyskać fektu maski, Prosze poradźcie coś, bo będąc w drogerii niestety nie umiem sie na nic zdecydować.
Loczek_16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 11:17   #308
MonikaB152
Raczkowanie
 
Avatar MonikaB152
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez travirra Pokaż wiadomość
Jaki podkład polecacie mi do cery z przebarwieniami? Jestem skłonna wydać do 35 zł na podkład/fluid. Nie chce otrzymać efektu maski. Aha mam raczej jasna cere (jestem w trakcie kuracji kwasami) Z góry dziękuję za odpowiedz.
Wesołych
mam podobnie, również cera z przebarwieniami, bardzo jasna (wręcz biała) niestety dochodzą mi te przebrzydłe naczynka (nawet kwota sie zgadza)

no, dziewczyny czekamy na podpowiedzi
mokrego Dyngusa;*
MonikaB152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 17:15   #309
dripdrop
Raczkowanie
 
Avatar dripdrop
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 80
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A co myślicie o podkładzie Loreal true match ? czy nadaje sie do młodej cery, z problemami, które pojawiają "od czasu do czasu" . Zależy mi żeby dobrze krył, ale nie tworzył maski, bo źle sie wtedy czuje ... tym bardziej że moja cera często jest przeszuszona ( skutek kremów antytrądzikowych).
Czy może znacie inne godne polecenia podkłady do takiej cery ? ; >
dripdrop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 10:48   #310
jgzg
Przyczajenie
 
Avatar jgzg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wyspa szczęścia wiecznego
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepszy podkład

a ja na Twoim miejscu wygospodarowałabym godzinke , dwie i poszła do dobrego sklepu gdzie znajdziesz te tanie i te droższa produkty. to co jest dobre dla nas nie koniecznie musi byc dla Ciebie. dobre sklepy mają mnóstwo próbek , testerów. pomaluj pół twarzy jednym pół drugim. nie radze kupowac na alegro od razu. pierw poznaj swój typ podkładu potem odcień . a to zrobisz tylko w drogerii potem mozesz juz sobie zamawiac skad chcesz
jgzg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:00   #311
Stacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
podkład do cery naczynkowej

mam cerę naczynkową. Zawsze z tym walczyłam-kremy, podkłady itd. Jednak zawsze po zastosowaniu podkładu kiedy wyszłam na zimno-już byłam cała czerwona. Czy powinnam najpierw zastosowac azę pod podkład a potem dopiero fluid? Jestem zielona w tych sprawach. Chciałam, żeby nie było widac mi tych zaczerwień. Jakiś dobry podkład ktoś mógłby mi zaproponowac?
Stacie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:38   #312
sylha28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: podkład do cery naczynkowej

mam ten sam problemzastanawiam się nad kupnem true match minerals loreala,podobno ma dobre krycie,tylko nie mam pojęcia jaki kolor,jeśli mam chłodny typ cery to mam kupić z literką c???
sylha28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 11:50   #313
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: podkład do cery naczynkowej

dołaczam się do pytania ponieważ moja mama ma taki problem i nie może sobie z tym poradzić..
ponoć rewelacyjne są na to zielone korektory ale ostatnio nigdzie nie widziałam..

pomocy
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:10   #314
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: podkład do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez sylha28 Pokaż wiadomość
mam ten sam problemzastanawiam się nad kupnem true match minerals loreala,podobno ma dobre krycie,tylko nie mam pojęcia jaki kolor,jeśli mam chłodny typ cery to mam kupić z literką c???
Ja radzilabym podlad z lekko zoltym odcieniem, zneutralizuje czerwonosc twarzy. Jesli kupisz podklad o chlodnym odcieniu, podkresli tylko zaczerwienienia.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:44   #315
cornellia33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 118
Dot.: podkład do cery naczynkowej

wizażystka tez mi kiedyś poleciła odcienie lelkko złote do moje twarzy naczynkowej,i faktycznie potrafi mi ten odcien zredukować kolor naczynkowej skóry.
cornellia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:05   #316
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: podkład do cery naczynkowej

Może też być zielona baza np. inglot ma w ofrcie
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:04   #317
Stacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: podkład do cery naczynkowej

właśnie słyszałam o tych zielonych bazach lub korektorach i mnie to zainteresowało. Dowiedziałam się jednak, ze niektóre zawierają silikon, co bardzo źle wpływa na cerę. Ale gdybym już znalazła taki bez tego składniku to mogę go połączyc z dobrym podkładem na przykład loreala? I nie wiem, czy wybrac raczej rozświetlający czy matujący? bo matującym wyglądałabym sztucznie, ponieważ jestem czerwona, a jak mam matujący fluid to wyglądam jak w masce, a rozświetlający bardziej mi odpowiada.
Stacie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 20:25   #318
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: podkład do cery naczynkowej

ja mam mineralny w pędzlu astor i mysle ze to dobry wybor dla cer naczynkowych
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 07:48   #319
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: podkład do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Stacie Pokaż wiadomość
właśnie słyszałam o tych zielonych bazach lub korektorach i mnie to zainteresowało. Dowiedziałam się jednak, ze niektóre zawierają silikon, co bardzo źle wpływa na cerę. Ale gdybym już znalazła taki bez tego składniku to mogę go połączyc z dobrym podkładem na przykład loreala? I nie wiem, czy wybrac raczej rozświetlający czy matujący? bo matującym wyglądałabym sztucznie, ponieważ jestem czerwona, a jak mam matujący fluid to wyglądam jak w masce, a rozświetlający bardziej mi odpowiada.
Są różne zielone bazy W tej chwili mam próbkę MUFE, regularnie używam Clinique - trzeba znaleźć swoją.

Podkład dla naczynkowej cery? Według mnie to dobra pielęgnacja + coś co przykrywa pajączki (dla mojej mieszanej cery to Double Wear Estee Lauder)
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 21:02   #320
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: podkład do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Stacie Pokaż wiadomość
właśnie słyszałam o tych zielonych bazach lub korektorach i mnie to zainteresowało. Dowiedziałam się jednak, ze niektóre zawierają silikon, co bardzo źle wpływa na cerę. Ale gdybym już znalazła taki bez tego składniku to mogę go połączyc z dobrym podkładem na przykład loreala? I nie wiem, czy wybrac raczej rozświetlający czy matujący? bo matującym wyglądałabym sztucznie, ponieważ jestem czerwona, a jak mam matujący fluid to wyglądam jak w masce, a rozświetlający bardziej mi odpowiada.
pierwsze słyszę .. możesz coś więcej na ten temat napisać? ja sama nie używam ale klientki maluję używając na początek bazy silikonowej, więc jakoś mnie to zaniepokoiło.. skąd takie wiadomości?
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 08:58   #321
Stacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 22
Dot.: podkład do cery naczynkowej

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...rmony+dermacos

autorka napisała tam co nieco o tych bazach. jest to gdzieś w końcowym poście tematu.
Stacie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 09:46   #322
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: podkład do cery naczynkowej

ja tez mam cere naczynkowa i tez uzywam podkladow w zoltawych odcianiach,ostatnio kupilam podklad mineralny astora i nie jest tak zle choc nie jestem w pelni zadowolona, ciagle szukam czegos dobrego do moich rozowych policzkow
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 16:10   #323
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
prośba o pomoc w wyborze podkładu

witam

mam cerę mieszaną ale wysuszoną leczeniem dermatologicznym trądziku, główne moje zmory to suche czoło (miałam stan zapalny teraz jest troszkę lepiej), zaczerwienione policzki, rozszerzone pory i wągry, a gdzieniegdzie krostki czyli beznadzieja zupełna
kolor mojej skóry w zdrowych miejscach to bladość gdyż mam alergię na słonko heh ...

używałam:
1. La Roche-Posay, Unifiance Creme Satin
2. La Roche-Posay, Toleriane Teint
3. Vichy Aera Teint podkład matujący
4. Vichy Aera Teint podkład jedwabisty
5. Vichy Dermablend podkład korygujący
6. Avene Couvrance podkład korygujący
7. Clinique, Perfectly Real
8. Clinique, Superbalanced
9. Estee Lauder, Double Wear Light
10. Estee Lauder, Double Wear Stay In Place
11. Lancome, Color Ideal
12. Givenchy, Photo'Perfexion
13. Dioskin Nude
14. Diorskin Forover
15. YSL, Perefect Toch
16. Kanebo, Sensai Fluid Finish

z góry dziękuję za pomoc
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:28   #324
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

a czego oczekujesz od podkladu?
1)nawilzenia czy matowania?
2)krycia-male, srednie, duze?
3) efekt-rozswietlenie, pelny mat, naturalne
4) jaka masz skore-(dokladniej) tzn. czy masz teraz cala sucha czy jednak ciagle masz problemy z blyszczeniem?

Przetestowalas juz tyle podkladow ze nie wiadomo co CI polecic...tak naprawde chyba sama lepiej wiesz. Wydaje mi sie ze przetestowalas juz najlepsze podklady. Moze powinnas zmienic konsystencje? Np na puder mineralny...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:38   #325
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

Mam strasznie podobna sytuację do twojej. Trądzik, blizny, gdzie nie gdzie przesuszenia spowodowane leczeniem dermatologicznym. Moimi 'magicznymi' podkładami są:
- Astor 16h Mineral Match (podkład mineralny w pędzlu)
-Rimmel, Lasting Finish 16 h Foundation (podkład mineralny we fluidzie)
-Maybelline, Superstay Silky Foundation (dwufazowy podkład)

Astora kupiłam dzisiaj (dzięki wiażowi oczywiście ) i jest niesamowity! Kryje najlepiej (a miałam już dużo podkładów- od tych za 15 złotych do tych za 70 złotych <vichy>) na świecie, rozświetla, absolutnie nie tworzy maske, jest leciutki, płynny i ma kolory idealne dla bladolicych. Jeśli chodzi o Rimmela tez jest dobry. Dobrze kryje (jednak gorzej od Astora), ale kolory są dla mnie lekko za ciemne. Maybelline tez jest b. dobry. Kryje to co trzeba, jednak trudno dobrac dla siebie kolory. Moje wszystkie koleżanki narzekały, że na twarzach sa strasznie pomarańczowe, ja na szczęście nie miałam takiego probelmu .
O podkładach poczytaj na KWC. Ja mam oko na:
- Max Factor, Panstik
- Max Factor, Creme Puff
- Max Factor, Lasting Performance
- Rimmel, Recover
- LRP, Unifiance
- Revlon, Colorstay
Ale na razie zostanę przy moim ukochanym astorze
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:46   #326
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

1. lekkiego nawilżenia lub i nawet nie byle nie wysuszył
2. średnie ale naprawdę średnie a nie jak niektóre podkłady z tych wyżej niby średnie krycie a tak naprawdę nic nie kryją
jak nie to duże ... bo co zrobić
3. efekt naturalny ale to chyba tylko w marzeniach taki osiągnę
4. skórę to już nie wiem sama jaką mam ... leczę się więc ona się zmienia - raz jest gorzej raz minimalnie lepiej
skóra po umyciu jest sucha więc nawilżam ją calutką, poliki czerwone mam - http://img245.imageshack.us/img245/914/skramoja.jpg
i jeszcze jak mam ukryć tą okropną skórę w okół oczu? jest żółta ! normalnie żyć mi się już nie chce chwilami ani wyjść do pracy nie mam siły
ano sporo przetestowałam ale wierzę że jeszcze ten mój jedyny jest przede mną tylko jak go znaleźć

btw aż wierzyć się mi nie chce że Astor taki dobry jest a można próbkę dostać jego? spróbowałabym

dziękuję dziewczyny za odpowiedzi
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:11   #327
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość

btw aż wierzyć się mi nie chce że Astor taki dobry jest a można próbkę dostać jego? spróbowałabym
Też tak myślałam. A próbkę widziałam ostatnio w jakiejś gazecie. Miałam ją, ale jest podkład w niej jest inny niż w rzeczywistości. Ma więcej drobinek odbijających światło i troszeczkę lepiej kryje. Ale podkład w normalnej butelce jest naprawdę b. dobry . Poczytaj opinie na KWC. Z 90% osób uważają, że kryje b. dobrze.
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 18:15   #328
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

jestem zdesperowana więc spróbuję na pewno

a w naturze nie dostałabym próbki? bo szkoda mi wydawać $ jak mi zupełnie nie będzie odpowiadał ...
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:11   #329
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość
jestem zdesperowana więc spróbuję na pewno

a w naturze nie dostałabym próbki? bo szkoda mi wydawać $ jak mi zupełnie nie będzie odpowiadał ...
Na pewno gdzieś dostaniesz .
Tylko pamiętaj! Próbka lekko różni się od 'normalnego' podkładu. Zazwyczaj trochę lepiej kryje (ale tylko trochę) i ma lekko ciemniejszy/jaśniejszy kolor niż jest w rzeczywistości w butelce . Oczywiście, jak nie jesteś pewna to nie kupuj. Nie chcę mieć potem wyrzutów sumienia, że wydałaś tyle kasy na coś nie odpowiedniego dla ciebie .Poszukaj na KWC dobrych podkładów. Z moim obserwacji w kategorii podkładów (w miarę rozsądnej cenie) króluje:
- Lasting Performance, Max Factora
- Revlon, Colorstay
- Panstik, Max Factora
- Creme Puff, Max Factora
I parę innych też ma b. dobre opinie (jak np. wychwalany przeze mnie podkład mineralny astora i również rimmela)
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:14   #330
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

dziękuję

może być coś droższego bo cena nie gra roli dla mnie ... za bardzo jestem załamana heh
__________________
- Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie dobro czyni.
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.