Ile czytacie? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 19:31   #331
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Ile czytacie?

ja przeczytalam chyba 5. Jedne byly krotkie, inne dlugie. Ja nie patrze na numerki. Czytam, jak mam czas i ochote. Czesto wole nie zaczynac ksiazki, tylko np poczytac Economista.
Wysluchalam za to z 15 Short Stories przez darmowe podcasty
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:36   #332
Cassie901
Raczkowanie
 
Avatar Cassie901
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 161
Dot.: Ile czytacie?

Uwielbiam czytać! Zaczęło się jak miałam jakieś 14 lat i zaczytywałam się w romansach Najlepszy okres w czytaniu miałam w gimnazjum, bibloteka pod nosem, wypożyczałam w poniedziałek 8 książek, i za tydzień szłam po nowy towar Teraz mam mniej czasu bo pracuje, ale staram się ,,połknąć" 5 książek tygodniowo. Czytam wszędzie, w autobusie, pociągu, na przystanku, przy jedzeniu, w toalecie, nawet, jeśli zaciekawi mnie jakaś akcja to czytam idąc chodnikiem W szkole dużo osób się śmiało, że tyle czytam - a to procentowało, szybciej czytam niż ,,przeciętni" uczniowie, mam bogatszy zasób słów, łatwiej pisało mi się wypracowania, nie miałam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, po za tym lubiłam zabłysnąć na lekcji jakimś mądrym cytatem Nie mam ulubionego gatunku, czytam wszystko, od książek dla nastolatek, przez horrory, fantastykę, książki psychologiczne, do książek dla dzieci. Ostatnio mam okres na książki z dzieciństwa, ,,Ania z Zielonego Wzgórza", ,,Panna z mokrą głową", ,,Mały książę", fajne w tych książkach jest to, że teraz czytając je już jako "szalenie doświadczona życiowo" 20-latka, odkrywam w nich coś nowego. Niestety, jeśli miałabym kupować każdą książkę, która mnie zainteresuję, nie wyrobiłabym się pieniężnie.
Cassie901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:44   #333
Agacia80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 231
Dot.: Ile czytacie?

Dlatego dzięki Bogu, ktoś wymyślił biblioteki
Agacia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:46   #334
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Ile czytacie?

Dzieki bogu za darmowe ebooki z free domain. Wszystko, co przeczytalam w tym roku, przeczytalam za darmo hehe.
Pierwsza ksiazke czytam kupna teraz :P
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 07:40   #335
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: Ile czytacie?

ojj też bym tak chciała , ale maksymalnie na dzień jestem w stanie przeczytać trzydzieści stron z komputera. okropnie mi łzawią oczy , w ogóle jakoś tak niewygodnie mi się czyta ebooki. wolę książki tradycyjne, drukowane.

Edytowane przez Alejka
Czas edycji: 2011-05-26 o 07:44
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 09:17   #336
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Ile czytacie?

ja w tym roku przeczytałam na pewno ponad 10, ale ile, to nie wiem teraz mam fazę, w ostatnim tygodniu skończyłam chyba z 7, ale 4 z tych książek były "napoczęte" już jakiś czas temu i wreszcie dobrnęłam do końca
Teraz znowu mam napoczęte 4
A książki mam swoje, kupione przeze mnie lub mamę. Dawno nie byłam w bibliotece, muszę odświeżyć swoją kartę biblioteczną, ale mam w domu takie masy nieprzeczytanych jeszcze książek, że na razie mam w czym wybierać
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 13:35   #337
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez Alejka Pokaż wiadomość
ojj też bym tak chciała , ale maksymalnie na dzień jestem w stanie przeczytać trzydzieści stron z komputera. okropnie mi łzawią oczy , w ogóle jakoś tak niewygodnie mi się czyta ebooki. wolę książki tradycyjne, drukowane.
Ja tez nie jestem w stanie, nie czytam z komputera. Nie ma szans.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 14:45   #338
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez Alejka Pokaż wiadomość
ojj też bym tak chciała , ale maksymalnie na dzień jestem w stanie przeczytać trzydzieści stron z komputera. okropnie mi łzawią oczy , w ogóle jakoś tak niewygodnie mi się czyta ebooki. wolę książki tradycyjne, drukowane.
Ja też, zdecydowanie wolę normalne książki, e-booki może fajna rzecz, ale nie dla mnie. Przeczytałam tylko dwa. Dwa inne zaczęłam jedynie i nie skończyłam, a jeden czeka sobie na lepsze dni.. może kiedyś się wezmę i go przeczytam, bo akurat tej książki jestem ciekawa.
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:57   #339
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez puszka_pandory Pokaż wiadomość
Ja też, zdecydowanie wolę normalne książki, e-booki może fajna rzecz, ale nie dla mnie. Przeczytałam tylko dwa. Dwa inne zaczęłam jedynie i nie skończyłam, a jeden czeka sobie na lepsze dni.. może kiedyś się wezmę i go przeczytam, bo akurat tej książki jestem ciekawa.
Według mnie jedynym plusem e-booków jest to, że możemy dotrzeć do wielu książek, których nie ma np. w bibliotece albo nie mamy pieniędzy żeby je kupić. Ale zastępować książki e-bookami? Nigdy
A co sądzicie o audiobookach? Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. W życiu nie potrafiłabym się skupić na książce, której słucham.

A ja zaczynam nadrabianie zaległości po maturach Dziś już pochłaniam trzecią książkę, a w kolejce czeka pięć następnych Ale mam teraz mnóstwo czasu na czytanie, odbijam sobie prawie rok bez książek (bo co to jest: jedna książka na dwa tygodnie...)
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 19:02   #340
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Według mnie jedynym plusem e-booków jest to, że możemy dotrzeć do wielu książek, których nie ma np. w bibliotece albo nie mamy pieniędzy żeby je kupić. Ale zastępować książki e-bookami? Nigdy
A co sądzicie o audiobookach? Dla mnie to jest jakaś abstrakcja. W życiu nie potrafiłabym się skupić na książce, której słucham.

A ja zaczynam nadrabianie zaległości po maturach Dziś już pochłaniam trzecią książkę, a w kolejce czeka pięć następnych Ale mam teraz mnóstwo czasu na czytanie, odbijam sobie prawie rok bez książek (bo co to jest: jedna książka na dwa tygodnie...)
Ebooki mozna czytac na np Amazon Kindle. Nikt normalny nie jest w stanie czytac Nedznikow z ekranu laptopa hehe. Tablety i ereadery sa rewealcyjne dotego. Jadac na wakacje bierzesz takie kindle, a w srodku masz 100 ksiazek i mozesz zadecydowac, ktora chces przeczytac kiedy itd, a nie zastanawiac sie przed i podejmowapierdylion decyzji, bo przeciez kazdy tom wazy odpowiednio. Nie wspomniajac juz o tym, ze dla ludzi podrozojacych czesto to jest zabwienie. Taki jest sens ebookow, a nie czytanie z monitora peceta.

Audiobookwo nei toleruje, poza nowelkami i opowiadaniami , za to kocham podcasty
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage

Edytowane przez santos
Czas edycji: 2011-05-26 o 19:03
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 19:37   #341
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Ebooki mozna czytac na np Amazon Kindle. Nikt normalny nie jest w stanie czytac Nedznikow z ekranu laptopa hehe. Tablety i ereadery sa rewealcyjne dotego. Jadac na wakacje bierzesz takie kindle, a w srodku masz 100 ksiazek i mozesz zadecydowac, ktora chces przeczytac kiedy itd, a nie zastanawiac sie przed i podejmowapierdylion decyzji, bo przeciez kazdy tom wazy odpowiednio. Nie wspomniajac juz o tym, ze dla ludzi podrozojacych czesto to jest zabwienie. Taki jest sens ebookow, a nie czytanie z monitora peceta.

Audiobookwo nei toleruje, poza nowelkami i opowiadaniami , za to kocham podcasty
Oczywiście rozumiem, że dla niektórych to jest wygodniejsze Napisałam, że według mnie, więc nie mam zamiaru nikogo krytykować itp. za to, że czyta e-booki

A podcasty lubię, chociaż dopiero zaczynam przygodę z nimi, bo chcę podszkolić angielski.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 19:39   #342
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Ile czytacie?

Uwielbiam czytać! Oczywiście, gdy książka jest dobra wystarczy dwa dni i jest skończona. Także odpowiedź na pytanie ile czytam, nie będzie jednoznaczna.
Czasami jedna na miesiąc, czasami nawet i z pięć.
Tak czy siak, myślę ,że w Polsce z tym czytaniem nie jest tak źle jak się wydaje. : )
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:16   #343
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
Tak czy siak, myślę ,że w Polsce z tym czytaniem nie jest tak źle jak się wydaje. : )
Ja też się nieraz dziwię słysząc w radiu na przykład,że u nas tak źle z czytaniem,itd.,a ja gdzie się nie obejrzę to spotykam ludzi,którzy czytają i nawet to lubią
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:33   #344
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja też się nieraz dziwię słysząc w radiu na przykład,że u nas tak źle z czytaniem,itd.,a ja gdzie się nie obejrzę to spotykam ludzi,którzy czytają i nawet to lubią
Dokładnie! Tak samo mam. Wiele moich znajomych lubi czytać. Myślę ,że to jest jakiś stary osąd..
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 14:30   #345
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Ile czytacie?

Hej Od jakiegoś czasu szukałam takiego wątku na wizażu o maniaczkach książek Ja ogólnie bardzo lubię czytać i tak jak przeglądałam wątek to zauważyłam, że niektóre nie lubią bibliotek, natomiast ja ubolewam nad faktem, że skończyłam studia, niedługo się stąd wyprowadzę i stracę dostęp do mojej ulubionej biblioteki A teraz zamiast się uczyć to pochłaniam książki
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:44   #346
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Ile czytacie?

Blondi, ale teraz praktycznie w każdym miejscu są biblioteki, także głowa do góry! Nowa biblioteka, to też i nowe książki. ;>
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:58   #347
Switezianka_23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 572
Dot.: Ile czytacie?

Ja uwielbiam czytać. Jeżeli jakaś książka mnie zainteresuje to mogę nie kłaść się spać aż jej nie skończę (no chyba, że jest to "Zbrodnia i Kara", ona mi faktycznie zajęła ze trzy dni). Kilkakrotnie też przejechałam mój przystanek ponieważ się zaczytałam W sumie to chęć czytania książek w oryginale zmobilizowała mnie do przyłożenia się do nauki angielskiego.

Niestety obecnie nie mam praktycznie czasu na czytanie dla przyjemności ale czasem w pracy słucham audiobooków. To nie to samo ale również sprawiało mi przyjemność.

Co do Kindle'a to przyznaję się, że uwielbiam Nie ma to jak mieć przy sobie całą bibliotekę, a czytanie z niego nie męczy oczu bardziej niż czytanie normalnych książek. No i jest opcja powiększania czcionki Teraz z niecierpliwością czekam na rozwój technologii e-papieru, np wprowadzenie kolorów
Switezianka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 10:18   #348
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
Blondi, ale teraz praktycznie w każdym miejscu są biblioteki, także głowa do góry! Nowa biblioteka, to też i nowe książki. ;>
No niby tak, ale powiem Ci szczerze, że teraz trudno o taką bibliotekę, gdzie możesz sobie przyjść, pooglądać książki, zapytać miłej pani w bibliotece co poleca. Teraz w większości zamawiasz przez internet, także musisz z góry wiedzieć co chcesz przeczytać...
Ale liczę, że znajdę bibliotekę "na moje wymagania"
Lecę czytać "Arabską córkę"
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 11:36   #349
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
No niby tak, ale powiem Ci szczerze, że teraz trudno o taką bibliotekę, gdzie możesz sobie przyjść, pooglądać książki, zapytać miłej pani w bibliotece co poleca. Teraz w większości zamawiasz przez internet, także musisz z góry wiedzieć co chcesz przeczytać...
Szczęśliwie u mnie w bibliotece do książek nie-naukowych jest wolny dostęp na półkach Też to lubię,chodzenie między półkami i szperanie co mi wpadnie w oko.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 12:06   #350
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Ile czytacie?

ja aktualnie próbuję przebrnąć przez Czachticką panią nie mam kompletnie czasu bo nauki mam po pachy ale termin mam do 10.06
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 11:46   #351
soooo
Raczkowanie
 
Avatar soooo
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 193
Dot.: Ile czytacie?

Zależy. Czasem zdarza mi się w dwa tygodnie przeczytać kilka(naście) pozycji, a bywa i tak, że przez miesiąc nie przeczytam nic. W zależności od tego czy mam czas, czy dużo przesiaduję w domu, czy nie mam innych priorytetów. Jednak staram się ciągle coś czytać

Co do bibliotek to u mnie w mieście jest jedna taka, do której przychodzę z miłym nastawieniem, świadomością, że mogę o coś zapytać i nie zostanę potraktowana surowym spojrzeniem, niestety w innych zazwyczaj spotykam się z niemiłą 'obsługą'.
soooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:50   #352
nina732
Wtajemniczenie
 
Avatar nina732
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 495
GG do nina732
Dot.: Ile czytacie?

czytam sporo, zdarzało mi sie czytać po 5-6 ksiązek tygodniowo, teraz troche mniej , ale raz na 2 tygodnie wyruszam do biblioteki i buszuje na półkach, wypożyczam na swoją i meża karte , kobitki w bibliotece są bardzo mile i nieraz informuja mnie o nowościach....
nina732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:02   #353
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Ile czytacie?

Czytam tyle, na ile pozwala mi czas, siły i zdrowie. Przebywam prawie 12 godzin poza domem, mam sporo obowiązków na głowie i bardzo dużą wadę wzroku, uniemożliwiającą mi często dłuższe ślęczenie nad książką.
Od paru lat obserwuję, że moja ‘średnia roczna’ to 25-30 książek. Czytam bardzo wolno, lubię słyszeć w głowie każde przeczytane zdanie, skupić się maksymalnie na treści i projektować przed oczami obrazy wyłaniające się z kart powieści. Nigdzie mi się nie spieszy, czytanie to nie wyścigi.
Staram się czytać codziennie, choć nie zawsze się to udaje. Są dni, kiedy wracam do domu tak padnięta, że o wieczornej lekturze przed snem nie ma mowy – zarówno oczy jak i mózg przeciążone stresującym dniem w pracy odmawiają posłuszeństwa.
Czytam gdzie się da – w środkach komunikacji miejskiej, w poczekalni u lekarza.
Bardzo dużo kupuję – mniej więcej 50-60 książek w roku, płacąc zazwyczaj połowę ceny okładkowej (lub nawet mniej). Czasem jakieś wydawnictwo podeśle coś do recenzji. Sporo wypożyczam też z biblioteki.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:55   #354
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Ile czytacie?

Dobry wieczór. Nazywam się czerybka i jestem ksiazkoholikiem
Czytam dużo. Potrafię przeczytać kilka w tydzień. Czytam gdzie sie da i ile sie da. Mój mąż czasami sie smieje bo nie raz cos mi sie przypalilo bo tak mnie lektura zaciekawila ze zapomniałam że coś wogole gotuje. Jak mieszkałam w Polsce to często wypozyczalam książki z biblioteki. Teraz jestem w Holandii i niestety dostęp do książek mam bardzo okrojony. Robię zapasy jak jestem w PL. Własnie mi się kończą muszę się chyba przeprosić z e-bookiem. Jeśli macie jakieś sprawdzone strony to czy moglabym prosić na priv
__________________
"Love lives forever"

59/2011
43/2012
52/2013
50/2014
37/2015
11/2016
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 23:26   #355
SuperKotek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 699
Dot.: Ile czytacie?

Ja czytam ile tylko moge bez ksiazki jestem cięzko chora, ale jesli czegos nie sposób dostac w bibliotece to przebrne nawet przez e booka, chociaz nie jest to dla mnie zbyt wygodny sposób.
SuperKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 00:04   #356
mandy262
Przyczajenie
 
Avatar mandy262
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Ile czytacie?

Ja pochłaniam książki w pracy jak mi sie nudziA że nudzi mi się prawie cały czas więc w miesiącu sie tego sporo uzbiera
mandy262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 14:09   #357
Kopiko79
Przyczajenie
 
Avatar Kopiko79
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 12
Dot.: Ile czytacie?

2-3 książki miesięcznie chciałabym więcej, ale niestety nie zawsze mam na to czas...
Kopiko79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 17:23   #358
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez mandy262 Pokaż wiadomość
Ja pochłaniam książki w pracy jak mi sie nudziA że nudzi mi się prawie cały czas więc w miesiącu sie tego sporo uzbiera
A co to za praca, że możesz czytać książki?
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:17   #359
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Ile czytacie?

Cytat:
Napisane przez mandy262 Pokaż wiadomość
Ja pochłaniam książki w pracy jak mi sie nudziA że nudzi mi się prawie cały czas więc w miesiącu sie tego sporo uzbiera
Fajna praca
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:20   #360
viola34
Raczkowanie
 
Avatar viola34
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 426
Dot.: Ile czytacie?

dużo , przynajmniej jedną książke tygodniowo
__________________
nie ważne kogo spotykasz po drodze , ważne kogo ze sobą zabierasz .....


Jestem boginią , jestem kobietą
viola34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-26 18:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.