Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 20:39   #4891
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie chcialam zakladać nowego wątku, więc w tym poproszę o radę

Poszukuję bardzo dobrego (i silnego) środka wysuszającego pryszcze, ale tylko tak punktowo, może być nawet coś na receptę - ważne, żeby bylo skuteczne.

Co byście mi polecily?
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 20:41   #4892
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no i za pozno przeczytalam..:|

bylam..weszlam i "panie doktorze..musimy cos z tym zrobic"..opowiedzialam moja historie, ktora zaczela sie poltorej mca temu i..
otrzymalam tetrasylal 1xdziennie przez kilka miesięcy..differin żel na noc..i 3-4xdziennie myc buzie żelem do mycia twarzy purritin iwostinu..i tyle..
zdziwilam sie..mowie..a jakie kremy?do matujace, nawilzajace, do tlustej, mieszanej?
odpowiedz-NIC! tylko to co zapisane..nic wiecej nie uzywac..ZŁUSZCZAMY!
no..i kolejna wizyta za 3 tygodnie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 21:13   #4893
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
no i za pozno przeczytalam..:|

bylam..weszlam i "panie doktorze..musimy cos z tym zrobic"..opowiedzialam moja historie, ktora zaczela sie poltorej mca temu i..
otrzymalam tetrasylal 1xdziennie przez kilka miesięcy..differin żel na noc..i 3-4xdziennie myc buzie żelem do mycia twarzy purritin iwostinu..i tyle..
zdziwilam sie..mowie..a jakie kremy?do matujace, nawilzajace, do tlustej, mieszanej?
odpowiedz-NIC! tylko to co zapisane..nic wiecej nie uzywac..ZŁUSZCZAMY!
no..i kolejna wizyta za 3 tygodnie..
niewiele sie na tym znam, ale dziewczyny chwala sobie differin, a co do mycia twarzy 3-4 razy dziennie moim zdaniem to nie jest dobry pomysl wysuszysz sobie skore i moze cie tylko wysypac! ale to tylko moje zdanie. I koniecznie musisz miec krem nawilzajacy- moze Calme ziaji, lub polecany tu juz Humektan?! no i filtry of course!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 07:47   #4894
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no i nastepny dermatolog nie popisal sie . znowu ten sam scenariusz: antybiotyk doustny....

ja mam niemilosierny katar, ale zaden alergiczny. meczy mnie to strasznie.

zaczelam wczoraj stosowac retin A. znowu mi cos czolo szwankuje. juz mam tego dosyc.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 09:12   #4895
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
no i nastepny dermatolog nie popisal sie . znowu ten sam scenariusz: antybiotyk doustny....

no i z tego powodu nie chodzę do dermatalogów... jest już tak dobrze, że wystarczają mi niezbyt drogie ( na szczęcie) specyfiki z apteki... nie znaczy to jednak, że nie mam żadnych problemów z cerą mam drobne przebarwienia no i wiadomo jakieś drobne krostki... mój główny problem to to, że wyciskam wągry i krostki a potem powstają ranki, które goją sie 2 tygodnie np. teraz taką mam na szczęście jest lepiej
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 09:17   #4896
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja musze byc dzielna, bo jak cera sie pogarsza to ja zawsze zamiast nie grzebac to robie na odwrot (takie bledne kolo). trzymajcie za mnie kciuki i mnie krzyczcie, zebym nic nie dusila. musze dac rade!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 10:08   #4897
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA jak będziesz krzywdzić swoją buzię to będziesz dostawała baty
Ja też zresztą poproszę . Muszę sie kiedyś tego oduczyć


Do dziewczyn, które malują się i mają trądzik:
jakiego używacie kremu pod podkład?


agata_wwl ja stosuję punktowo pastę Lassara. Ma kwas salicylowy, który złuszcza i wysusza oraz cynk, który ma działanie gojące. Dobra jest też maseczka z glinki zielonej.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 10:12   #4898
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

asiulka123 zatem bat dla Ciebie .

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które malują się i mają trądzik:
jakiego używacie kremu pod podkład?
ja nie uzywam podkladow tylko korektora. jesli chodzi o krem to stosuje nawilzajacy xerial z svr-u.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 10:53   #4899
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja nie uzywam podkladow tylko korektora. jesli chodzi o krem to stosuje nawilzajacy xerial z svr-u.
"Troszkę" drogi ten krem. No nic, czekam na inne propozycje
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 11:46   #4900
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
agata_wwl ja stosuję punktowo pastę Lassara. Ma kwas salicylowy, który złuszcza i wysusza oraz cynk, który ma działanie gojące. Dobra jest też maseczka z glinki zielonej.

Ta pasta to po prostu pasta cynkowa? Jeśli tak to wlaśnie mi ona kompletnie nie pomaga
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:35   #4901
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez agata_wwl Pokaż wiadomość
Ta pasta to po prostu pasta cynkowa? Jeśli tak to wlaśnie mi ona kompletnie nie pomaga

To nie jest pasta cynkowa. To jest pasta Lassara, która zawiera kwas salicylowy. Jest w podobnej cenie co pasta cynkowa. Ja zapłaciłam niecałe 2 zł.

Jeszcze można spróbować Benzacne czy też Brevoxylu.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 12:35   #4902
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Puk puk...
A ja moge chociaz chwilke tu z Wami posiedziec?
Trace kontrole nad swoja cera jak juz nie stracilam...
Bylo juz nawet lepiej - cera wygladala jakos nawet laadnie, a tu nagle nie wiem czemu po wyciskaniu wszystkie rany zaczely sie bardzo wolno goic - w sumie to w ogole sie nie chcialy goic (juz jakies 2tyg lecze niektore ranki) ale nie moge sie powstrzymac by nie dotykac twarzy
Rodzice juz na mnie krzycza, wysylaja mnie do dermatologa, a ja nie chce, a ja sie boje Boje ze ze przepisze mi jakies kwasy i bede musiala uzywac filtrow (probowalam juz na wlasna reke stosowac Effaclar K, kupilam sobie nawet filtr z Avene, ale przez to ze nie moglam przyzwyczaic sie do stosowania filtrow - przestalam uzywac Effaclar K) poza tym jestem z natury blada a wtedy bylam chorobliwie blada! Uwielbiam slonce uwielbiam sie opalac nie moglabym zrezygnowac ze slonca i polubiec filtry
Myslalam zeby kupic sobie Vichy Skinset, albo Normaderm, albo cos z nowej serii Biodermy White Objective wybielajacej (podobno krem czy sztyft maja w sobie filtry )
Byly tu wspominane jakies masci na zamowienie w aptece ktore przepisuje dermatolog - czy mozna ich uzywac bez filtrow?
mozecie mi cos doradzic?
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:37   #4903
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Acha, dodam ze do tej pory uzywam mydla dla alergikow z AA, mleczka beztluszczowego z Lirene, kremu antybakteryjnego do twarzy z AA Young, a na noc punktowo albo Tribiotic albo masc cynkowa albo Tormentiol.
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:41   #4904
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kakusia generalnie jest tak, ze jak cos naklada sie na buzie tradzikowa to trzeba uwazac na slonce . jedne preparaty zewnetrzne sa z antybiotykiem, inne z retinoidem, jeszcze inne z kwasem, itd. prawda jest taka, ze cera podczas leczenia jest bardzo slaba i cienka, a to wiaze sie z ochrona przeciwsloneczna. wg mnie powinnas albo zaczac uzywac kwasow (nie tych mega kalibrow) albo retinoidow. moze to Ci pomoze. a robilas badania hormonalne? moze to wina hormonow?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 12:47   #4905
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

agata_wwl jeszcze możesz spróbować Tribioticu- to taki antybiotyk w saszetce za ok. 1,5 zł- właśnie teraz sobie o nim przypomniałam po przeczytaniu postu Kakusi

Kakusia przede wszystkim ręce precz od twarzy to na pewno nie pomoże tylko pogarsza sprawę. Sama jednak, gdy mam ładną cerę coś nabroję a potem cierpię , więc wiem jak to jest. Tak nie wolno!

Nie używałam nigdy filtrów, więc Ci nie pomogę, ale na forum "Biochemia kosmetyczna" są ekspertki od nich, więc na pewno Ci pomogą. Jest masę wątków o filtrach
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 14:00   #4906
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Przede wszystkim dziekuje za syzbki odzew
Nie robilam badan hormonalnych, a cos czuje ze powinnam, ale co jestem u ginekologa to nie potrafie tak poprosic o skierowanie, a nie wiem czy skierowanie moze wypisac dermatolog, endokrynolog, internista? (prywatnie wiem ze sa drogie )
Co do filtrow, nie wiem czy zdolam sie do nich przekonac, uzywalam filtra jakies 2tyg (w zimie) i czulam sie taka nieszczesliwa majac cos tlustego na twarzy ze musialam jak najszybciej zaprzestac
Twarzy staram sie nie dotykac, mama kazala mi zrobic sobie takie postanowienie - wytrzymalam 2dni... dzis przyjechalam z uczelni i az wstyd sie przyznac ale z nudow znow pogorszylam sprawe zawsze grzebie w twarzyczce albo z nudow albo ze stresu/ nerwow musze sie w koncu uprzec i oduczyc (co za ironia losu ze wczesniej widzac ten watek zawsze wmawialam sobie ze przeciez on mnie nie dotyczy taaa.... to jest normalnie jak wyznanie "czesc mam na imie Karolina i jestem wyciskaholiczka":rolleyes : )

Chcialam jeszcze zapytac o Acne derm. Podobno nie jest fotouczulajacy - wiec dlaczego zalecacie stosowanie filtrow? nie obeszlo by sie bez nich? (moja kuzynka stosowala w zimie acne derm bez filtrow i nie miala zadnych skutkow ubocznych a z efektow byla bardzo zadowolona)
Pozdrawiam
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 15:25   #4907
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kakusia zatem witamy wsrod swoich . wiem, czarny humor, ale nie moglam sie powstrzymac .

co do acne dermu to nie pomoge, gdyz go nie stosowalam. wiem, ze inne Dziewczyny uzywaly tego specyfiku.

co do badan to moze je zlecic endokrynolog, ginekolog, dermatolog. nie za bardzo lekarze chca dawac skierowanie na bezplatne badania . koszt badania jednego hormonu to okolo 25-30 zl. badanie poziomu hormonow robi sie w okreslonych dniach cyklu.

ja filtrow tez nienawidze .

ale mam wyschniety nos od tego kataru . nawet krem nivea nie daje rady . oczywiscie juz cos mi sie robi z boku noska - na skrzydelku. a jakze by inaczej skoro musze smarowac kremem nos, bo tak mnie boli od tego dmuchania. o nieprzespanych nocach to juz nie wspomne. przeciez to katarzysko mnie zadusi w nocy . no to sie wyzalilam. a, i znowu zimno .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 16:40   #4908
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja bardzo sobie chwale kremik Ziaji nawilżajacy, z serii HLC, mi sluzy, a pod makijaz sie nadaje. Fajnie rozprowadza sie na nim podklad, wtapia sie w skore. Bez kremu podklad brzydko wyglada.

ogolnie to ten krem poprawil mi cere, i to bardzo w polaczeniu z kwasami, dziala cuda.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 08:05   #4909
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mi po kwasach zaczely ostatnio wyskakiwac takie gulki moze to te glebokie zaskorniki wychodza? sama nie wiem ale oczywiscie je ruszylam i dzis wygladam pieknie- platy schodzacej skory, czerwone gule z sinym odcieniem prosze o bata, bo sama nie daje rady
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 08:55   #4910
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No skoro prosisz
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 08:59   #4911
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Szkoda że gdy byłam młodsza i miałam takie problemy z cerą nie odkryłam tego forum i tego wątku. Najlepsze lata przeżyłam w stresie i złości. Na siebie, na buzię, na wszystko. Wiadomo że ludzie cierpią bardziej, ale i tak trudno było mi się z tym pogodzić. Teraz jest ok, ale i tak pewnie pod tym względem zawsze będę mieć kompleksy.
Trzymam kciuki dziewczyny. Też wam się uda
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 09:23   #4912
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a ja bardzo sobie chwale kremik Ziaji nawilżajacy, z serii HLC, mi sluzy, a pod makijaz sie nadaje. Fajnie rozprowadza sie na nim podklad, wtapia sie w skore. Bez kremu podklad brzydko wyglada.

ogolnie to ten krem poprawil mi cere, i to bardzo w polaczeniu z kwasami, dziala cuda.

Musze sie rozglądnąć za kremami Ziaji . Mam z tej firmy tonik i krem pod oczy i uważam,że jak na swoją cenę są bardzo dobre
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 15:09   #4913
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

jej..normalnie nie zniose tego..
hm.. poprostu czuje ze moja pewnosc siebie schowala sie gdzies gleboko..nie ma jej..znikla..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 15:21   #4914
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!


Ostatni tydzień spędziłam w szpitalu.
Woda była tak twarda, że teraz skróa ze mnie się sype - z twarzy, głowy, szyi. Okropieństwo.
Mam wielką gulę między brwiami, szperałam przy niej, nie wychodzi.
Zaczerwienienia też wróciły.

__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 16:53   #4915
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość

Ostatni tydzień spędziłam w szpitalu.
Woda była tak twarda, że teraz skróa ze mnie się sype - z twarzy, głowy, szyi. Okropieństwo.
Mam wielką gulę między brwiami, szperałam przy niej, nie wychodzi.
Zaczerwienienia też wróciły.

najgorzej jak sie cos ruszy a to nie wychodzi

u mnie też jest niezbyt hormony wariują mam rane na czole, próbowałam cos usnac i mi to wybitnie nie wyszło bleh teraz bede znowu leczyła plamy mam nadzieje, ze na testy mi sie zagoi zeby nie myśleć cały czas o twarzy mam mało czasu na wszystko, ale Was zawsze czytam

Kakusia
tez tak na początku myślałam, ze mnie to nie dotyczy, a teraz wiem, że nie dałabym rady bez tego wątku
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 17:24   #4916
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

przy kwasach trzeba uzbroic sie w cierpliwosć, mam takie dni kiedy cera jest naprawde swietna, nawet moge powiedzieć że idealna. A nagle mnie wysypuje. Pewnie znacie to z własnego doswiadczenia? jednak postanowilam niczego nie ruszac! po 3 dniach wypryski zniknely bez śladu, choc bolaly i myslalam ze wyrosna z tego gule, ktore tak naprawde w srodku nic nie maja, a rosną do gigantycznego rozmiaru. Ale na szczescie zeszlo wszystko bez śladu. Moje utrapienie to prawy policzek ale powoli jest coraz lepiej.

po tylu latach walki z tym swiństwem, wiem, że to co dziala natychmiastowo - równie szybko przestaje działać. A to, co działa stopniowo, moja cera wprost uwielbia

szkoda ze to nie jest takie łatwe, na każdego działa co innego, trzeba szukać tego "złotego środka"
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 18:54   #4917
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No fakt, ten watek pomaga
Dzisiaj wracajac z uczelni - umylam twarz i pierwsze za co sie wzielam to za wygrzebanie czegos tak cos pomeczylam pomeczylam i przypomnialam sobie o moim watku i postanowieniach no i udalo mi sie uprzec! - posmarowalam sie tormentiolem i wyszlam z lazienki ciekawe ile tak wytrwam
Tylko meczy mnie jedna taka gulka na policzku... nie jest duza ale jest juz od miesiaca , mam wrazenie ze w srodku nie ma zadnej ropy! No i troche zwyklych 'wygrzebanych' i ciezko gojacych sie i mnoostwo przebarwien po tradziku - one sa chyba najgorsze
ale jakos damy rade
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 19:22   #4918
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

kakusia..damy rade..trzeba..!
ja jak stoje przed lustrem i cos mnie kusi to sobie mysle..hm.."ty mala cholero..przeciez sobie obiecalas..pomysl jak pokazesz sie w wakacje na jakies pieknej piaszczystej plazy?z torba na twarzy?" takze probuje trzymac rece na wodzy...choc ciezko..ja chce zeby juz to wszystko zniknelo..eh..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 22:48   #4919
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

zeby zniknęło, o Boze jak pieknie by było

czemu nałóg znowu wraca??? jestem załama z krostki, ktora zniknełaby w 4 dni zrobiłam istna masakre pewnie zakazenie sie wdało:/ czeeeeemu wstyd mi sie tak ludziom pokazac:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 10:02   #4920
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadowciu a jakie testy?

Dziewczynki nie ruszajcie!!!! musimy byc dzielne!!!!!!

ja tak jak pisalam wczesniej, widze, ze moja cera na czole sie pogarsza . tylko nie to, blagam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.