Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 17:39   #391
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez lady_malgo Pokaż wiadomość
Kwitka, współczuję Ci bardzo. Wysmutaj się przez ten okres, a później zaciskaj zęby i próbuj Boże dziewczyny jak to dobrze, że mamy siebie

Zmierzyłam sobie tempke przed chwilą (Tak wiem, powinno się robić to rano) ale nigdy tego jeszcze nie robiłam i chciałam zobaczyć jakie to w ogóle uczucie jest itp. A no i bo słabo strasznie mi i jakoś dziwnie od rana. No i kurcze blade wyszła mi 38,05 stopnia. A tak jak czytam o tym to zawsze jest podwyższona po owulacji, ale chyba w granicach 37 i parę krech co?? Co to znaczy powiedzcie...
Może jesteś też troszeczkę przeziębiona i dlatego podwyższyła się troszkę temp. teraz te marcowe temperatury zdradliwe są i łatwo o przeziębienie.
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:49   #392
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Hej Laseczki/ Nie bylo mnie bo net mi siadl bylam u gina i nic ciekaweg nic nie powiedzial tylko tyle ze macica ma byc czysta zebt zarodek przyjac a ja mam zajeta i mowi ze to miesniak pewnie ,zrobilam testa i byla tylko jedna kreska)(nie wytrzymalam ) rownie dobrze 1o zl moglabym spalic albo wyrzucic,troche mnie ta wizyta podlamala



P.S. wszystkiego naj naj naj najlepszego z okazji dnia kobiet
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:53   #393
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

tzn co teraz Malta jak masz zajętą macice? Musisz teraz brać jakies leki czy jakiś zabieg zrobić, żeby tego mięsniaka nie było? Ja chyba doczekam do tego 15 i nie będę robić testu, nie chce się nakręcać .
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:55   #394
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez fasolka124578 Pokaż wiadomość
tzn co teraz Malta jak masz zajętą macice? Musisz teraz brać jakies leki czy jakiś zabieg zrobić, żeby tego mięsniaka nie było? Ja chyba doczekam do tego 15 i nie będę robić testu, nie chce się nakręcać .
'
mam testy krwi moczu i gynalgin bo jakies zakazenie kwas foliowy brac i po @ na usg a potem sie zobaczy do duuupyyy wiecie??1!!
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:21   #395
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

na pewno to teraz przeżywasz, ale powiem Ci że jak ma to pomóc to na pewno warto. Dobrze, że poszłaś do tego gina, przynajmniej wiesz jakie masz zalecenia. Porobisz sobie teraz badania i wszystko będzie później super Zobaczysz Ani się nie obejrzysz i będą dwie kreseczki na teście
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:30   #396
lady_malgo
Rozeznanie
 
Avatar lady_malgo
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 781
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez malta82 Pokaż wiadomość
'
mam testy krwi moczu i gynalgin bo jakies zakazenie kwas foliowy brac i po @ na usg a potem sie zobaczy do duuupyyy wiecie??1!!
A przy tym musisz przerwać starania czy to nie koliduje?? Nieciekawie, ale trzymam kciuki, żeby okazało się, że to nic poważnego

Z tą temp to właśnie tak myślałam Tylko zaniepokoiło mnie, że na 38 weszła kreska. Bo ja z temperaturą ciała to dziwnie bardzo mam. Oj ciekawe jak zacznę regularnie rano mierzyć Ze 2 miesiące temu miałam tak, że słabo mi ciągle było i mierzyłam codziennie (ale tak normalnie a nie przez...) i zawsze powyzej 37 albo równo 37.
__________________
Gdzie jesteś mój Aniele Stróżu?!
Przyjdź do mnie, otul moje serce skrzydłami... chroń przed cierpieniem i lękiem. Zetrzyj me łzy płynące strumieniami Swoimi własnymi piórami...

26.06.2010-
lady_malgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:31   #397
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Malta głowa do góry, ja wiem, że to ciężko zrobić, ale nie poddawaj się. Wylecz świństwo i do dzieła!!! Ja niestety przerobiłam parę przykrych tematów w związku z babskimi sprawami, w lipcu półtora roku temu, dostałam informację z mojej przychodni, że mam bardzo złą cytologię i zapraszają na konsultację, okazało się,że miałam cyto III/IV grupę, czyli źle. Jakieś podejrzenie komórek nowotworowych, a jestem z grupy ryzyka, więc podniesiony alarm, dwa miesiące nieprzyjemnego leczenia i wszystko się uspokoiło, cytologicznie już zawsze będę miała IIgrupę, ale w moim przypadku to świetnie Ale co przeżyłam to moje, ile się upłakałam, namartwiłam, nażaliłam to tylko ja wiem. Ale wszystko się dobrze skończyło. Czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ale radze Ci też idź na konsultację do kogoś innego, bo zdarzają się pomyłki. Jeśli potwierdzi diagnozę to się przelecz i będzie dobrze
__________________
Aga
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 20:50   #398
jupik123456
Raczkowanie
 
Avatar jupik123456
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Jedno małe miejsce na Ziemi :)
Wiadomości: 158
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Ja też nie wiem czy zrobić test już czy czekać na przyszły tydzień na dzień planowanej @. Cały czas boli mnie brzuch, przed @ nigdny nie bolał mnie tak wczesnie, tylko jeden dzien wczesniej. No ale to moga byc objawy mojej choroby. Ale mam tez inne dziwne objawy tnz strasznie mi sie ostatnio chce pic i cześciej chodze siusiu, i nic nie moge jesc bo na nic nie mam ochoty. Sama nie wiem co myślec :/
__________________
Nadzieja - marzenia i oczekiwania zawinięte w jedną paczkę.
jupik123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:32   #399
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez jupik123456 Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem czy zrobić test już czy czekać na przyszły tydzień na dzień planowanej @. Cały czas boli mnie brzuch, przed @ nigdny nie bolał mnie tak wczesnie, tylko jeden dzien wczesniej. No ale to moga byc objawy mojej choroby. Ale mam tez inne dziwne objawy tnz strasznie mi sie ostatnio chce pic i cześciej chodze siusiu, i nic nie moge jesc bo na nic nie mam ochoty. Sama nie wiem co myślec :/
ja myślę, że warto poczekać do dnia @ , bo wcześniej test może wyjść nieprawidłowy. Ja też mam dostać @ w przyszły czwartek i poczekam cierpliwie. W ostatnim cyklu robiłam dwa razy testy przed @ bo też nie mogłam wytrzymać> Teraz już chce poczekać do tego 15-go Mnie piersi strasznie bolą i wydaje mi się, że mam je trochę większe, a oprócz tego nic więcej. Troszkę dzisiaj mnie brzuch pobolewa, ale myślę że to nie ma związku jak narazie.
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:22   #400
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Dziewczyny ja chyba za dużo myślę o ciąży i o wszystkich objawach. Dzisiaj nawet śniło mi się, że mam dużo żyłek na piersiach. Może w końcu się wyśni brak @
miłego dnia dziewczynki
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:47   #401
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

hej dziewczynki

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolka124578 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja chyba za dużo myślę o ciąży i o wszystkich objawach. Dzisiaj nawet śniło mi się, że mam dużo żyłek na piersiach. Może w końcu się wyśni brak @
miłego dnia dziewczynki
mnie co chwila dzieci sie snia nawet raz snilo mi sie ze urodzilam ale to tylko sny
jak Wam swieto minelo wczoraj?? byly???

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

ja mam dostac @ rowno za tydzien piersi juz bola wiec @bedzie na czas . Jak bylam w 1 ciazy to dydki zaczely mnie bolec dopiero w dniu kiedy mialam dostac @.

Edytowane przez malta82
Czas edycji: 2012-03-09 o 07:35
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 07:51   #402
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Kwiatki były, staranka też były Może to w sumie da fasolkę A powiem Wam, że mnie bolii jajnik jak jasna cholera, o 13 mam wizytę u ginekologa, sprawdzimy czy pęcherzyk pękł. Już jestem w strachu, ale mam nadzieję,że mnie zastrzyk nie zawiódł i ten dziad pękł.
__________________
Aga
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:58   #403
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez dmoc4 Pokaż wiadomość
Kwiatki były, staranka też były Może to w sumie da fasolkę A powiem Wam, że mnie bolii jajnik jak jasna cholera, o 13 mam wizytę u ginekologa, sprawdzimy czy pęcherzyk pękł. Już jestem w strachu, ale mam nadzieję,że mnie zastrzyk nie zawiódł i ten dziad pękł.
pekl pekl musial peknac
powiedz takie zastrzyki sa drogie??
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:13   #404
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Kwitka, Kobieto Ty się nie załamuj!!! Ten mój mężuś to też długo kombinował, że jak się trafi to będzie, ale nie planowane, bo jemu wtedy ochota odchodziła, a że jeszcze nie czas ( 38 lat ma, nie czas!!! a kiedy jak będzie miał 50 a ja początki menopauzy I dopiero jakiś czas temu kiedy się wystraszył, jak się okazało, że ja będę miała problem z zajściem w ciążę, i widzi te problemy, te moje starania, chodzenie po ginekologach, faszerowanie zastrzykami, duphastonem, się złamał. I bez gadania staranka jak tylko powiem idziemy żigolaku Na badanie nasienia też się zgodził. Ale ile ja się przez niego nairytowałam, napłakałam, i kiedyś mu dowaliłam, że w dużej mierze to przez niego nie mogę zajść w ciążę, bo się stresuję, że on się nie będzie cieszył, że będę musiała testy potajemnie robić, a ja chce z nim, czekać i się cieszyć, oczywiście się poryczałam po drodze. I słuchajcie, następny cykl, a on mnie pyta czy już możemy się starać, czy ma ze mną na zastrzyk jechać itp, itd. Ja w szoku, ale jaka ulga.

Także się nie martw, oni są innym gatunkiem, i niestety tak naprawdę nie odczuwają tego co my, jeśli chodzi o ciążę, nigdy tego nie odczują, i nigdy nie będą tak bardzo jej pragnąć jak my. Bo ja to czasami aż fizyczny ból odczuwam, jak się tak bardzo rozżalę,że nie mogę zajść.

Rozmawiaj z nim upierdliwie, mów,że zależy Ci na jego wkładzie w tą całą zabawę, ja wiem, ze takie rozmowy nie są łatwe, w szczególności,że mi na przykład zaraz się łzy w oczach pojawiają. I TŻ od razu, no czemu płaczesz, już płaczesz. A u mnie samo słowo ciąża takie emocje wyzwala, i co ja poradzę na to.

A ponad to zrób te zalecone badania, idź na monitoring, pooglądaj ten cykl, może masz przesunięcia, może masz za niski progesteron pod koniec cyklu i dlatego nie może się utrzymać zarodek, niestety powodów może być wiele.Pisałaś,że fajna ginekolog, u której byłaś. Zrób jeszcze poziom hormonów, to chyba 7 dnia cyklu się robi ( progesteron, prolaktyna itp.) ja jeszcze robiłam 21 dnia, bo plamiłam przed @. Na przykład jeśli dziś okaże się, że była owulacja to od razu dostaje receptę na wiadro duphastonu ( to progesteron właśnie) bo inaczej nic z tego nie będzie, tydzień przez okresem brązowe plamienie trwające całe 7 dni i dupa, po dziecku. Więc może warto się trochę przebadać , poobserwować pod okiem specjalisty i wszystko się uda Zobaczysz
__________________
Aga

Edytowane przez dmoc4
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:18
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:17   #405
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez malta82 Pokaż wiadomość
pekl pekl musial peknac
powiedz takie zastrzyki sa drogie??

Ten co ja biorę Ovitrelle ok 170zł Pregnyl jest tańszy, ale jeszcze go trudniej kupić niż ten mój. Ponoć Ovitrelle szybciej się wydziela z organizmu, i co dla mnie ważne, dostajesz go w brzuch ( podskórnie, w fałdę bardziej na brzuchu. a Pregnyl domięśniowo w pośladek).

Trochę kosztuje, ale skoro ma pomagać, to trudno Ale w sumie bierzesz tylko 1 w miesiącu, więc tragedii nie ma. Oczywiście 170zł ja jeden zastrzyk, bo ja naiwna myślałam,że za opakowanie, w którym jest np.5 zastrzyków A to owszem za opakowanie, ale w nim jest jedna dawka

Znalazłam na wątku już dosyć dawno zadane Twoje pytanie, kiedy iść na monitoring? Ja pierwszy raz przypadkiem poszłam, w 9 dniu cyklu do mojej gin i ona z wielkimi oczami stwierdziła, że ja mam już pęcherzyk prawie 20mm!!!! Obie byłyśmy w szoku Dlatego ja całkiem przypadkowo dowiedziałam się,że mam owulację w granicach 10- 11 dnia
__________________
Aga

Edytowane przez dmoc4
Czas edycji: 2012-03-09 o 10:32
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:28   #406
lady_malgo
Rozeznanie
 
Avatar lady_malgo
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 781
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez fasolka124578 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja chyba za dużo myślę o ciąży i o wszystkich objawach. Dzisiaj nawet śniło mi się, że mam dużo żyłek na piersiach. Może w końcu się wyśni brak @
miłego dnia dziewczynki
Ja jak się dziś obudziłam to byłam złą, że mój sen to nie była rzeczywistość Bo w nim na teście były 2 kreseczki
Ale tak jak napisałaś- za dużo myślimy o ciąży i przez to takie sny. Ja wczoraj się nakręciłam i test poleciałam kupić. Ale poczekam i zrobie go w środę. Właśnie. Jak myślicie, które testy z moczu są najlepsze?? Co sądzicie o pre-teście ?
__________________
Gdzie jesteś mój Aniele Stróżu?!
Przyjdź do mnie, otul moje serce skrzydłami... chroń przed cierpieniem i lękiem. Zetrzyj me łzy płynące strumieniami Swoimi własnymi piórami...

26.06.2010-
lady_malgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:03   #407
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

no troche kosztuje, ale jak ma pomoc to nie szkoda
tak sie orientuje wstepnie we wszystkim,zobaczymy co mi po tych wszystkich badaniach wyjdzie... najpierw to chyba jakos miesniaka trzeba bedzie sie pozbyc...
a nie orientujecie sie dziewczynki gdzie trzeba sie udac zeby facet mogl siebie przebadac.Czy tylko w klinikach czy np na kase chorych??

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lady_malgo Pokaż wiadomość
Ja jak się dziś obudziłam to byłam złą, że mój sen to nie była rzeczywistość Bo w nim na teście były 2 kreseczki
Ale tak jak napisałaś- za dużo myślimy o ciąży i przez to takie sny. Ja wczoraj się nakręciłam i test poleciałam kupić. Ale poczekam i zrobie go w środę. Właśnie. Jak myślicie, które testy z moczu są najlepsze?? Co sądzicie o pre-teście ?
ja robie te z rossmana unitest chyba sie nazywa
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:27   #408
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

to i ja do Was dołączę jeśli można,starania zaczęłam miesiąc temu, w lutym bardzo powiekszyły mi sie piersi,na usg miałam wyranie zaznaczone przewody mlekowe,więc już po cichu cieszyłam się,że tak mi to szybko poszło....niestety byłam u ginekologa,ani śladu ciąży, prawdopodobnie owulacji w tym miesiącu też nie było, jestem w trakcie badań poziomu hormonów, łykam kwas foliowy i intensywnie z moim mężczyzną pracujemy nad powiększeniem rodziny
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:52   #409
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
to i ja do Was dołączę jeśli można,starania zaczęłam miesiąc temu, w lutym bardzo powiekszyły mi sie piersi,na usg miałam wyranie zaznaczone przewody mlekowe,więc już po cichu cieszyłam się,że tak mi to szybko poszło....niestety byłam u ginekologa,ani śladu ciąży, prawdopodobnie owulacji w tym miesiącu też nie było, jestem w trakcie badań poziomu hormonów, łykam kwas foliowy i intensywnie z moim mężczyzną pracujemy nad powiększeniem rodziny
witaj paulinka dobrze ze robisz badania ja tez wlasnie wczoraj zaczelam i tez kwas foliowy bede lykac moze cos pomoze bo jak nie to nie wiem
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 15:31   #410
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez malta82 Pokaż wiadomość
witaj paulinka dobrze ze robisz badania ja tez wlasnie wczoraj zaczelam i tez kwas foliowy bede lykac moze cos pomoze bo jak nie to nie wiem
Kwas foliwy nie pomoże zaciażyć, jedynie redukuje ryzyko wad (cewy nerwowej czy czegoś tam) u płodu.
Więc warto brać, tak czy siak
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:33   #411
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

cześć paulinka_22
Mam dzisiaj 21 dzień cyklu i chwilowo mam uczucie, że mam tak jakby wilgotno... Ani to owulacja, ani okres, bo to za wcześnie... Coś czuje, że @ przyjdzie i to chyba szybciej niż myśle. Kurde!

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

nie chwilowo, tylko chwilami mała poprawka
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:49   #412
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez fasolka124578 Pokaż wiadomość
cześć paulinka_22
Mam dzisiaj 21 dzień cyklu i chwilowo mam uczucie, że mam tak jakby wilgotno... Ani to owulacja, ani okres, bo to za wcześnie... Coś czuje, że @ przyjdzie i to chyba szybciej niż myśle. Kurde!

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

nie chwilowo, tylko chwilami mała poprawka
fasolka mam to samo-ten sam dzień cyklu i też uczucie jakby tam wilgotno było
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:56   #413
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

paulinka_22] Ooo widzisz To liczymy razem a na kiedy masz przwidziany termin @? Bo ja na 15 marca, ale obiecałam sobie że wytrzymam i nie zrobię testu wcześniej niż w czwartek
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:16   #414
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

ja na 14,dzisiaj zrobiłam test,bo już nie mogłam wytrzymać
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:58   #415
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

teraz to chyba jeszcze za wcześnie. Ale wiem jak to jest, ciekawość jest większa. Ja w tamtym miesiącu robiłam dwa. A czekałam na wynik w takim skupieniu..
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:12   #416
malta82
Raczkowanie
 
Avatar malta82
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 175
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

ja mam @ na 16 ") takze dzien po dniu bedziemy sie informowac dziewczyny

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Kwas foliwy nie pomoże zaciażyć, jedynie redukuje ryzyko wad (cewy nerwowej czy czegoś tam) u płodu.
Więc warto brać, tak czy siak
no wlasnie sie zastanawiam po co go brac przed ciazą
malta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 17:32   #417
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

z tego co wiem kwas foliowy powinno się brać już 3 mce przed planowaną ciążą,pani ginekolog mi tak powiedziała
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 18:32   #418
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Cytat:
Napisane przez malta82 Pokaż wiadomość
ja mam @ na 16 ") takze dzien po dniu bedziemy sie informowac dziewczyny

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


no wlasnie sie zastanawiam po co go brac przed ciazą
Kochana jak najbardziej przed ciążą, bo tylko wtedy jest go tyle w nas,że pomaga w prawidłowym rozwoju układu nerwowego u fasolki Jak to mówi moja gin, nawet jeśli będziesz brała tydzień przed zaciążeniem to już będzie działał, ale jeśli zaczniesz brać już będąc w ciąży to prawdopodobnie nie będzie to miało sensu, bo już wtedy nie ma takiego działania na płód. Dużo jest na ten temat w necie. Ja biorę z 1,5 roku

Mój piękny pęcherzyk pękł Wiec jak to mówi moja doktorka teraz to się tylko modlić żeby się udało, a boli mnie dziś jajnior
__________________
Aga

Edytowane przez dmoc4
Czas edycji: 2012-03-09 o 18:35
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:12   #419
lady_malgo
Rozeznanie
 
Avatar lady_malgo
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 781
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

Byłam dziś na tomografii komputerowej głowy. Wchodzę i pani się mnie pyta, czy mogę być w ciąży to powiedziałam jej, że chyba nie. Wychwyciła to "chyba" i ciągnie mnie dalej za język- to powiedziałam, że brałam Visanne i że 22 dni temu przestałam i od tego czasu nie zabezpieczamy się z mężem. Poszła skonsultować. Wróciła ze stwierdzeniem, że nie może mi wykonać badania, bo jeśli jestem w ciąży to może to być bardzo groźne dla dziecka. To ja się pytam w takim razie co robić. Na kolejne w razie czego czekałabym pół roku. Mówi, żebym poszła test kupiła i się dowiemy. Tyle tylko, że to dopiero 22 dzień, to nawet jeśli zafasolkowałabym to z 10 dni temu... I takim oto sposobem poszłam na betę. Czekałam na wynik ok 1 h. Tak jak przypuszczałam wynik ujemny I tak oto moja wielka nadzieja została znów: Dokładnie jak na ikonce
__________________
Gdzie jesteś mój Aniele Stróżu?!
Przyjdź do mnie, otul moje serce skrzydłami... chroń przed cierpieniem i lękiem. Zetrzyj me łzy płynące strumieniami Swoimi własnymi piórami...

26.06.2010-
lady_malgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:08   #420
fasolka124578
Rozeznanie
 
Avatar fasolka124578
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 727
Dot.: Starania, problemy i pierwsze objawy ciąży- porozmawiajmy!:)

czyli malta82 i paulinka_22 będziemy odliczać dni w przyszłym tygodniu do @, której nie chcemy.
Szkoda lady_malgo, że się nie udało. Kurcze kiedyś myślałam, że zajście w ciąże jest dużo prostsze...
fasolka124578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.