Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 2 wątku na odchowalni ?
Śmiejemy się i gugamy, pierwsze miesiące już za nami. Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 3 9,09%
Przemuś ma już ząbki, innym ciężko idą bąki. Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 0 0%
Problemy brzuszkowe czasem mamy, ale uśmiechem to nadrabiamy. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 0 0%
W roli mamy się sprawdzamy i w problemach się wspieramy. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 4 12,12%
W maluszkach zakochane, zabiegane, zakrzątane - Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 1 3,03%
Szczepienia i kolki za nami, niedługo pochwalimy się pierwszymi ząbkami. V-VI 2013 2 6,06%
Na naszym wątku już same niemowlaki i stają się za małe wszystkie bodziaki. V-VI 2013 0 0%
Dziwne dźwięki wydajemy gdy rozbawić dzieci chcemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 2 6,06%
Pierwsze skoki już za nami, cieszymy się nowymi umiejętnościami. Mamy V-VI 2013, cz.2 0 0%
Bawimy się w pierdziochy i mamy mnóstwo radochy. Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 4 12,12%
Śmieszne zabawy wymyślamy, by maluchy dobrze się rozwijały. Mamusie V-VI 2013, cz.2 0 0%
Mata, gryzak czy też smok daj mi mamo wszystko to. Mamusie V-VI 2013, cz.2 1 3,03%
Wszystkie mamy niewyspane, lecz w maluszkach zakochane. MAJ-CZERWIEC 2013, cz.2 14 42,42%
Jedno cyckę wcina drugie butlą zapija inne papką pluje a co ja dziś ugotuję. 2 6,06%
Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 12:07   #511
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1

Wracam jak zul z gigantyczna siata ciucho. Kocham ten lumpex! obkupilam siebie, Z i tz i m marynarke której szukalam miesiącami :p pelnia szczescia

Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:07   #512
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1

Mysia ja już dzień po porodzie miałam 2 kg mniej niż przed ciążą...każde spodnie mi z tylka spadały bo za luźne.

Dzięki za cynk z tym reservdem Muszę się przejść.

Ale jakaś padnieta jestem. Zechciało mi się mecz oglądać. Do 2. Dupa oczywiście bo się zirytowalam tylko wynikiem. Nawet piwo hiszpańskie nie pomogło:-( W między czasie dziewczyny karmilam. Poszłam spać ok 3.20min. O 4 majka się obudziła do jedzenia potem ala o 6. Łącznie pewnie jakieś 4 godziny dziś spalam.
Taaa...i ja się dziwię że zmęczona jestem...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:11   #513
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

I znowu wpadam do Was po długiej nieobecności....aż się wzruszyłam jak zobaczyłam podsumowanie wątków na poczekalni.... moja Hanna kończy dziś 8 tygodni,rośnie jak szalona,tydzień temu ważyła 4500.....poza tym jest aniołem,miałyśmy trochę problemów ze zdrowiem i cały maj upłynąła nam w szpitalu,ale wychodzimy na prostą. Powiedzcie mi czy tylko ja jestem taka nienormalna i tęsknię za okresem ciąży, czy któraś z Was też tak ma....?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uśmiech.jpg (63,7 KB, 54 załadowań)
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:17   #514
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Odp: Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
I znowu wpadam do Was po długiej nieobecności....aż się wzruszyłam jak zobaczyłam podsumowanie wątków na poczekalni.... moja Hanna kończy dziś 8 tygodni,rośnie jak szalona,tydzień temu ważyła 4500.....poza tym jest aniołem,miałyśmy trochę problemów ze zdrowiem i cały maj upłynąła nam w szpitalu,ale wychodzimy na prostą. Powiedzcie mi czy tylko ja jestem taka nienormalna i tęsknię za okresem ciąży, czy któraś z Was też tak ma....?
Gratuluję coreczki oby wiecej nie musiala latac po szpitalach
Tez czasem tęsknię za brzuszkiem ale teraz tez jest fajnie

Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:19   #515
joooasia
Raczkowanie
 
Avatar joooasia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 430
Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1

Byłam na USG... Jutro rodzę! Nieważne jak, ale rodzę. Mają mi podać kroplówkę, a jak nie pójdzie to cc. Młody waży 4244 g +/- 600 g

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężczyzna Mojego Życia - Jaś ur. 02.07.2013

Jaś
joooasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:27   #516
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dziec

Vil Przemcio jaki gaduła- fajny chłopaczek z tego naszego pierworodnego

Salviae kolejny przystojniak, minka świetna


Cloche trzymajcie się dzielnie... jeszcze troszkę i Florek wróci do domciu z całych sił zaciskam za Was ucałuj od nas Florka

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
jestem zła, ba! jestem wściekła. Mam ochotę spakować rzeczy i wrócić na stare śmieci (do rodziców). I tak do nich pojadę za tydzień, tylko kwestia czy wrócę... eh
TŻ mnie wczoraj wk*rwił (bo inaczej tego nazwać nie można) i zawiódł.
Teściowa wczoraj siedziała z mała, podobno była grzeczna. Tylko podejrzewam że cały czas była na rękach bo dziś się tego domaga i trzeba z nią chodzić, już nawet siedzieć nie można. O bujaczku i łóżeczku mogę zapomnieć
eh za☠☠☠iste urodziny, nie ma co

i mam zagadkę, jak w ciągu 6 godz można zużyć 5 pampersów? (kupy nie było).

spóźnione ale szczere- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Cytat:
Napisane przez Elusiek Pokaż wiadomość
Dziś Adi ma mini urodziny 2 miesiące na karczku, jak ten czas szybko zleciał

Jedziemy do szpitala, do zobaczenia ciotki po operacji
dużo zdrówka dla Adiego
trzymam mocno

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
PYTANKO:
Dziewczyny ile po porodzie jeszcze z Was leciało???
Jutro mija 4 tygodnie a ja nadal przy podcieraniu mam jakiś śluz z krwią albo zabrudzoną delikatnie podpaskę.
Nie pamiętam jak to już było przy chłopcach.

No i jeśli minęły te 4 tyg, ja nie byłam nacinana ani szyta to kiedy mogę się poprzytulać z mężem??:-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ze mnie tylko 2 tygodnie leciało.. później sporadycznie tylko jakaś plama na wkłądce lub przy podcieraniu... ale ja miałam cc
a przytulanki to wydaje mi się że już możesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
u mnie bardzo krótko, z 2,5 tyg, ale miałam cc - nie wiem czy ma to znaczenie
to u mnie jeszcze krócej- 2 tyg


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
jutro jadę złożyć papiery o becikowe, ciekawe czy dostaniemy
też się muszę zmotywować... ale nie mam czasu

Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość


My dalej w dwupaku... Po dzisiejszym badaniu po raz kolejny usłyszałam od lekarzy "jutro"... Już nie mam siły...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie no ..masakra..
trzymaj się tam kochana..

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
[
Aaa jeszcze się pochwale ważę mniej niż przed ciążą jeszcze 2 kg i będę miała moją najlepszą wagę, tyle, że brzuch mam dalej większy, a schodzi głównie z tyłka, ale tak bardzo mi się nie chce ćwiczyć :/
zazdroszczę... mi zostało 7kg do zrzucenia

Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że Młody wg ostatniego usg waży 4 kg +/- 600 g, a oni znowu mi chcą jutro oxy dawać. Niby jak ja mam urodzić naturalnie takiego klocka???

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a pomierzyli Ci miednicę???
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:29   #517
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1

Joasia doczekalas sie


Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 12:32   #518
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość
Byłam na USG... Jutro rodzę! Nieważne jak, ale rodzę. Mają mi podać kroplówkę, a jak nie pójdzie to cc. Młody waży 4244 g +/- 600 g

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
powodzenia, no wagowo będziecie w czołówce naszych pociech

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Aaa jeszcze się pochwale ważę mniej niż przed ciążą jeszcze 2 kg i będę miała moją najlepszą wagę, tyle, że brzuch mam dalej większy, a schodzi głównie z tyłka, ale tak bardzo mi się nie chce ćwiczyć :/
zazdroszczę, ach jak zazdroszczę .. ja się łudziłam że karmienie piersią wystarczy aby zjechać z wagi ale niestety nie idzie to w parze z obżeraniem się, i słodyczami

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u nas chrzciny na 50 osób ale przyjdzie pewnie koło 40, koszt - koło 4k... MASAKRA :/ Chrzciny w naszym kościele są o 12.00 i mamy zaklepany 25 sierpnia, a sukieneczke już mam, rozm. 68

Gdzie sie kupuje takie sukieneczki ?

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
muszę iść do księdza w sprawie chrztu
a po południu jedziemy dogadać salę
niestety my chrzest robimy dopiero we wrześniu, bo wcześniej moja siora (która ma być chrzestną) nie może wcześniej...
my tez na wrzesień. Wolę aby mała była starsza, żeby minął już sezon urlopowy i będziemy mieć czas na spokojnie wszystko przygotować. No i w końcu TZ zgodził sie na moją opcję chrzestnych bo mało brakowało a chrztu by nie było

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
jutro jadę złożyć papiery o becikowe, ciekawe czy dostaniemy
myśmy dzisiaj to załatwiali, poszło sprawnie, kasę dostanę na konto. Urzędniczka służbistka nie miała się czego doczepić, bo kilka osób przed nami przegnała po brakujące świstki
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:46   #519
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Veronic kciuki za obrone

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
nie no to jest juz przesada a moxe zmien szpital
popieram !

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
I zdjęcia z starcia tytanów
ale cuuudo qrde P. nigdy tak łebka jeszcze nie podniósł, w pozycji na brzuszku za cholerę sobie nie radzi ... ale problem ma z jedną łapką (łepek jak jest na rękach super trzyma), mniej nią rusza i w ogóle jest słabiutka, w czw neurolog i pewnie będzie rehabilitacja

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci tez sa tak ruchliwe? Mam wielkie lozko i jak poloze Z pod sciana na kednym komcu to po 5min jest ma drugim koncu. Pelza jak gąsienica do tego nawet na plecach sie przemieszvza, najpierw tulowiem potem nogami, pottadi sie obrocix o 180stopni i ma glowe tam gdzie miala nogi, taki wiatraczek :p
Uwielbiam ja
czasami jak jest na brzuszku to sobie pełza ale jak jej robię podpórkę na stópki. coś tam łazi sobie ale maleńko


byłam w mieście, załatwiłam wsio co miałam, byłam w zusie, załatwiony roczny macierzyński i multum innych spraw
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:47   #520
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.1

Joooasia no w końcu!!
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:58   #521
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość

zazdroszczę, ach jak zazdroszczę .. ja się łudziłam że karmienie piersią wystarczy aby zjechać z wagi ale niestety nie idzie to w parze z obżeraniem się, i słodyczami

ee mam to samo, nie umiem się oprzeć słodyczom ba, nawet ostatnio fast fooda zjadłam
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 13:08   #522
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość
Byłam na USG... Jutro rodzę! Nieważne jak, ale rodzę. Mają mi podać kroplówkę, a jak nie pójdzie to cc. Młody waży 4244 g +/- 600 g

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
w końcu!

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
zazdroszczę, ach jak zazdroszczę .. ja się łudziłam że karmienie piersią wystarczy aby zjechać z wagi ale niestety nie idzie to w parze z obżeraniem się, i słodyczami
a ja jeszcze nie weszłam na wagę. ogólnie brzuch mam trochę flakowaty, i dalej pożeram jedzenie jak odkurzacz, ale co tam. dostanę pozwolenie na porządne ćwiczenia to zacznę działać
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:22   #523
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

a ja już ważę mniej niż przed ciążą,mimo obżerania się słodyczami.....czy któraś z Was dostała okres mimo karmienia piersią?? Ja właśnie dzisiaj dostałam
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:25   #524
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
a ja już ważę mniej niż przed ciążą,mimo obżerania się słodyczami.....czy któraś z Was dostała okres mimo karmienia piersią?? Ja właśnie dzisiaj dostałam
u mnie powróciło krwawienie 2 dni temu dość intensywne jak przy okresie, więc nie wiem czy coś się czyści jeszcze czy to miesiączka
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:32   #525
joooasia
Raczkowanie
 
Avatar joooasia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 430
Odp: Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
a pomierzyli Ci miednicę???
Tak, stwierdzili, że jest duża... No cóż, do szczuplaczkow nie należę...
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Joasia doczekalas sie
Nooooo... W końcu...
Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
powodzenia, no wagowo będziecie w czołówce naszych pociech
Zobaczymy jak wyjdziemy z wagą, ale pewnie będziemy przy górnej granicy...
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Joooasia no w końcu!!
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
w końcu!
Nawet nie macie pojęcia jak ja się cieszę


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężczyzna Mojego Życia - Jaś ur. 02.07.2013

Jaś
joooasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:34   #526
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Salviae ale pięknie główkę trzyma i jak walczy z pszczołą czy tam motylem

Joasia trzymam kciuki za jutrzejszy poród.


I oficjalnie chciałam oznajmić, że ,moja Matylda od soboty jest Matyldeuszem. W sumie od soboty słyszałam "jaki piękny chłopczyk" jakieś 20 razy mimo rózowych sweterków, getrów w gorszki etc. W sobotę i niedzielę jesczez wyprowadzałam ludzi z błędu, a dziś już mi się nie chciało i tylko dziękowałam
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:36   #527
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
u mnie powróciło krwawienie 2 dni temu dość intensywne jak przy okresie, więc nie wiem czy coś się czyści jeszcze czy to miesiączka
ja dostałam 11 dni po porodzie silnego krawienia i okazało się,że pozostawiono mi resztki łożyska i błon płodowych
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:37   #528
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

ech, ja tez jeszcze na wage nie wchodzilam, ale jakos mnie srednio interesuja teraz kilogramy moje bedzie co bedzie. brzucho jeszcze troche flakowaty, ale wyczuwam miesnie i powoli sie robia mocniejsze, a flak mniejszy. w ciuchy sprzed ciazy wchodze normalnie, wiec przypuszczam, ze waze normalnie.
ale to zarcie w szpitalu srednio mi pasuje. jem, bo musze... ale w domu bym sobie czegos takiego nie tworzyla... o dziwo mlodemu te wszystkie wynalazki nie szkodza. z reszta lekarka mowila - jak maja byc kolki, to beda nawet od kartofli. jedynie typowo wzdymajace rzeczy lepiej ograniczyc lub skreslic, ale nie ma co przesadzac.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:43   #529
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Salviae ale pięknie główkę trzyma i jak walczy z pszczołą czy tam motylem

Joasia trzymam kciuki za jutrzejszy poród.


I oficjalnie chciałam oznajmić, że ,moja Matylda od soboty jest Matyldeuszem. W sumie od soboty słyszałam "jaki piękny chłopczyk" jakieś 20 razy mimo rózowych sweterków, getrów w gorszki etc. W sobotę i niedzielę jesczez wyprowadzałam ludzi z błędu, a dziś już mi się nie chciało i tylko dziękowałam
a to dlatego,ze Matylda jest podobna do Wojtusia

==
ogladamy bajke o swiniach w minimini
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 13:45   #530
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
a to dlatego,ze Matylda jest podobna do Wojtusia

==
ogladamy bajke o swiniach w minimini
To samo sobie pomyślałam
Zostaje jej noszenie opasek na głowie
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:45   #531
komiksowa
Raczkowanie
 
Avatar komiksowa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 418
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość

I zdjęcia z starcia tytanów
Ale mina - miszcz

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
wczoraj mały został pierwszy raz z babcią wciągnął butlę i poszedł spać a my byliśmy na operze na dziedzińcu Wawelu było świetnie
Mysia zostawiasz swoje mleczko w butli, czy mm?
Mnie dzisiaj po 3ech godz. karmienia dopadł kryzys. normalnie mam już dosyć. Wy też tak długo karmicie? Może to moje mleko jest zwyczajnie do du.py?

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
moje maleństwo słodko śpi a matka objadła się czereśni, nie mogłam się oprzeć, są takie słodkie i z samego czubka drzewa, tż z rana zrywał i mam nadzieje że nie zaszkodzą małemu
a co do przemieszczania się to mój to też gąsienica, obraca się o 180 stopni
ooo...masz włane drzewko czereśniowe - zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
I znowu wpadam do Was po długiej nieobecności....aż się wzruszyłam jak zobaczyłam podsumowanie wątków na poczekalni.... moja Hanna kończy dziś 8 tygodni,rośnie jak szalona,tydzień temu ważyła 4500.....poza tym jest aniołem,miałyśmy trochę problemów ze zdrowiem i cały maj upłynąła nam w szpitalu,ale wychodzimy na prostą. Powiedzcie mi czy tylko ja jestem taka nienormalna i tęsknię za okresem ciąży, czy któraś z Was też tak ma....?
Jesteś nienormalna Ja w ogóle nie tęsknię.

Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość
Byłam na USG... Jutro rodzę! Nieważne jak, ale rodzę. Mają mi podać kroplówkę, a jak nie pójdzie to cc. Młody waży 4244 g +/- 600 g
.
Słuszna waga- oby się mylili! 3maj się dzielnie, niech Cię nie męczą i żeby szybko poszło!

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
I oficjalnie chciałam oznajmić, że ,moja Matylda od soboty jest Matyldeuszem. W sumie od soboty słyszałam "jaki piękny chłopczyk" jakieś 20 razy mimo rózowych sweterków, getrów w gorszki etc. W sobotę i niedzielę jesczez wyprowadzałam ludzi z błędu, a dziś już mi się nie chciało i tylko dziękowałam
__________________
Mieszko, Mieszko...nasz koleżko! 15.06.2013
komiksowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:52   #532
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez komiksowa Pokaż wiadomość

Mysia zostawiasz swoje mleczko w butli, czy mm?
Mnie dzisiaj po 3ech godz. karmienia dopadł kryzys. normalnie mam już dosyć. Wy też tak długo karmicie? Może to moje mleko jest zwyczajnie do du.py?
na początku karmiłam do godziny, teraz często młody ssa tylko 10-20 minut i budzi się co 1-1,5h..ale przez 3h uczciwie zasysa czy ci przysypia?
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:01   #533
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej

ale nakarmiłam go, sam zrobił trochę kupki, zaczął nawet gadać ze szczęścia i siup do chusty
od 10 jest w chuście i śpi sporadycznie wybudza się z krzykiem, ale puści bączka i za chwilę zasypia
DZięki Ci Boże , że jest coś takiego jak chusta !!

Błagam na szybko, szybko, szybko powiedzcie mi jakie Wy te chusty polecacie.
Myślałam, że nie kupię bo nie wiem jak to motać, ale stwierdziłam, że dla możliwości ruchu wolę jednak nauczyć się motać i kupić tą chustę...szukam na allegro ale nie wiem w końcu jaką kupić
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:14   #534
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Odp: Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Salviae ale pięknie główkę trzyma i jak walczy z pszczołą czy tam motylem

Joasia trzymam kciuki za jutrzejszy poród.


I oficjalnie chciałam oznajmić, że ,moja Matylda od soboty jest Matyldeuszem. W sumie od soboty słyszałam "jaki piękny chłopczyk" jakieś 20 razy mimo rózowych sweterków, getrów w gorszki etc. W sobotę i niedzielę jesczez wyprowadzałam ludzi z błędu, a dziś już mi się nie chciało i tylko dziękowałam
Taaa...skąd ja to znam. Różowe kocyki i ciuchy a ludzie się pytają: to parka?

Tylko cały czas się zastanawiam którą dziewczynę biorą za chlopaka

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Ach leże sobie z majka i podczytuje nasz pierwszy wątek jak ash, sharp, motylek i cala reszta się witała ( akurat te posty rzuciły mi się w oczy ), vil była w szpitalu, ja mówiłam że będą bliźniaki. ach te wspomnienia
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:19   #535
uparciucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 26
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Dziewczyny mam problem Zosia dostaje cyca, potem bekniecie jest lub nie i klade ją spacku. I tu zaczyna sie zonk, bo po 2-2,5 h snu słysze jak moje biedactwo przełyka moje mleczko a co za tym idzie - nerwuje sie, fika nozkami.Czy ktores malenstwo tak ma?A może ktoras z Was zna dobry sposob,zeby zmniejszyc to cholerne ulewanieMoze isc po skierowanie na usg zoładka?
Moze zadam glupie pytanie, ale czy smoczki na pewno nie szkodza naszym małym jesli chodzi o zgryz itp.?Bo ja wczoraj dopiero dałam malej pierwszy raz smoka i to z wielkimi wyrzutami sumienia, czy na pewno dobrez robie? Mozecie napisac jakie smoczki sa najlepsze czy anatomiczne,uspokajacze czy gryzaki.Za cholercie nie wiem jaki kupic, zeby jak najmniej szkody zrobił a za to jak najwiecej pożytku Zosik spi ALLELUJA
uparciucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:24   #536
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Odp: Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość






Moj nietoleruje tej herbatki. Ma po niej wieksze wzdecia. Za to dobrze mu sluzy zwykla z koprem np.bocianek


A na probl.z wyproznianiem jak nie ma zatwardzenia czy kolek to chyba niewiele. Moze probiotyk jakis np.biogaje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stosuje biogaje, dokupiłam jeszcze Infacol - mam nadzieje, za pomoze

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość

moja tez się męczy i stęka, ale zazwyczaj kończy się to kupą. jak nie mogę już słuchać to podaję 3 krople esputikonu.


Dzieki Póki co wypróbuje Infacol


Cos jeszcze mialam zacytowac, ale zapomnialam...


Co stosujecie na pupy maluchów ? mojemu porobily sie jakies czerwone krostki posmarowalam sudocremem i ma teraz w tym miejscu tak jakby zdarta skorke

Jakies mamusie zaczely pieluchowanie wielorazowe ? ja dzisiaj na probe zalozylam pieluche kieszonke zobaczymy co z tego bedzie smiesznie w niej wyglada - jakby mial wielka gruba pupe
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:25   #537
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

moja mała też tak ulewa.....pediatra mówila,że dopóki waga nie leci to wszystko ok,ale zaczyna mnie to martwić
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:37   #538
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
u mnie miesiąc po porodzie, zeszło 10 i zostało 6 ale szczerze wisi mi to, aż tak źle nie wyglądam <chyba>
najważniejsze, żeby Tobie odpowiadało
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
hej



jutro obrona... trochę mam stracha, bo nie lubię odpowiadać pod presją
to powodzenia i zaciskam kciuki

Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość
Byłam na USG... Jutro rodzę! Nieważne jak, ale rodzę. Mają mi podać kroplówkę, a jak nie pójdzie to cc. Młody waży 4244 g +/- 600 g

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no w końcu Ale waga.... lepiej, żeby poszło szybko a nie umęczysz się i cc.

cloche jeszcze troszkę i Florek będzie z Wami

mi też się tęskni za brzusiem
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:40   #539
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Stosuje biogaje, dokupiłam jeszcze Infacol - mam nadzieje, za pomoze



Dzieki Póki co wypróbuje Infacol


Cos jeszcze mialam zacytowac, ale zapomnialam...


Co stosujecie na pupy maluchów ? mojemu porobily sie jakies czerwone krostki posmarowalam sudocremem i ma teraz w tym miejscu tak jakby zdarta skorke

Jakies mamusie zaczely pieluchowanie wielorazowe ? ja dzisiaj na probe zalozylam pieluche kieszonke zobaczymy co z tego bedzie smiesznie w niej wyglada - jakby mial wielka gruba pupe
ja bepanthen
Cytat:
Napisane przez uparciucha Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem Zosia dostaje cyca, potem bekniecie jest lub nie i klade ją spacku. I tu zaczyna sie zonk, bo po 2-2,5 h snu słysze jak moje biedactwo przełyka moje mleczko a co za tym idzie - nerwuje sie, fika nozkami.Czy ktores malenstwo tak ma?A może ktoras z Was zna dobry sposob,zeby zmniejszyc to cholerne ulewanieMoze isc po skierowanie na usg zoładka?
Moze zadam glupie pytanie, ale czy smoczki na pewno nie szkodza naszym małym jesli chodzi o zgryz itp.?Bo ja wczoraj dopiero dałam malej pierwszy raz smoka i to z wielkimi wyrzutami sumienia, czy na pewno dobrez robie? Mozecie napisac jakie smoczki sa najlepsze czy anatomiczne,uspokajacze czy gryzaki.Za cholercie nie wiem jaki kupic, zeby jak najmniej szkody zrobił a za to jak najwiecej pożytku Zosik spi ALLELUJA
debridat podobno dziala na ulewanie
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Taaa...skąd ja to znam. Różowe kocyki i ciuchy a ludzie się pytają: to parka?

Tylko cały czas się zastanawiam którą dziewczynę biorą za chlopaka

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Ach leże sobie z majka i podczytuje nasz pierwszy wątek jak ash, sharp, motylek i cala reszta się witała ( akurat te posty rzuciły mi się w oczy ), vil była w szpitalu, ja mówiłam że będą bliźniaki. ach te wspomnienia
ja ostatnio tez tak mialam nawet na staraczki weszlam i wspominalam jak 2 kreski mialam heheh
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Salviae ale pięknie główkę trzyma i jak walczy z pszczołą czy tam motylem

Joasia trzymam kciuki za jutrzejszy poród.


I oficjalnie chciałam oznajmić, że ,moja Matylda od soboty jest Matyldeuszem. W sumie od soboty słyszałam "jaki piękny chłopczyk" jakieś 20 razy mimo rózowych sweterków, getrów w gorszki etc. W sobotę i niedzielę jesczez wyprowadzałam ludzi z błędu, a dziś już mi się nie chciało i tylko dziękowałam
ehhehe dobree
Cytat:
Napisane przez joooasia Pokaż wiadomość
Byłam na USG... Jutro rodzę! Nieważne jak, ale rodzę. Mają mi podać kroplówkę, a jak nie pójdzie to cc. Młody waży 4244 g +/- 600 g

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brawo w koncuuuu !!!!!
Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
I znowu wpadam do Was po długiej nieobecności....aż się wzruszyłam jak zobaczyłam podsumowanie wątków na poczekalni.... moja Hanna kończy dziś 8 tygodni,rośnie jak szalona,tydzień temu ważyła 4500.....poza tym jest aniołem,miałyśmy trochę problemów ze zdrowiem i cały maj upłynąła nam w szpitalu,ale wychodzimy na prostą. Powiedzcie mi czy tylko ja jestem taka nienormalna i tęsknię za okresem ciąży, czy któraś z Was też tak ma....?
duza dziewczynka )
ja nie tesknie heheh mimo koleczek wzdec i placzu hehe
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
Wracam jak zul z gigantyczna siata ciucho. Kocham ten lumpex! obkupilam siebie, Z i tz i m marynarke której szukalam miesiącami :p pelnia szczescia

Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2
ja to pewnie za kilka miesiecy dopiero wybiore sie hehe
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 14:41   #540
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pierwszy uśmiech, duża kupa - nasze dzieci wyszły z brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.

Magiusa- chusty nati baby, albo lenny lamb

Co do ulewania- to chyba bardzo częsty problem i nie trzeba sie nim martwić jeśli waga rośnie. Nasz tez ulewa, są dni ze nam wrażenie ze ulewa wszystko co zje.. Leci z niego i leci..
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.