Co się dzieje z tymi facetami....?? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 12:55   #1
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22

Co się dzieje z tymi facetami....?? :(


Założyłam ten temat,bo może ktoś ma podobne problemy i wątpliwości jak ja....jakiś czas temu rozstałam się z narzeczonym i zaczęłam spotykać się z innymi mężczyznami,jestem osobą, która powoli zaczyna myśleć o stabilizacji,założeniu rodziny itp (nie-nie jestem desperatką,bo jak znam życie zaraz ktoś wyskoczy z takim tekstem....), nie szukam faceta na siłę i żadnego z nich nie "osaczam", podchodzę raczej na luzie do każdej nowej znajomości,ale wracając do tematu....uważam,że naprawdę ciężko jest trafić na faceta, który ma poukładane w głowie i który nie odwali jakiegoś numeru....swoich poznawałam przez znajomych, bądź też czasami przez zupełny przypadek, kiedy już wydawało się,że jest ok i czułam się bezpiecznie facet nagle odwalał mi numer,najgorzej gdy w ogóle nie potrafił się przyznać,że nie chce ze mną być i nagle znikał bez słowa.... i tak przytrafiło mi się parę razy z rzędu....
czasami mam wrażenie,że wszystko się poodwracało, rolę mężczyzn w świecie przejęły kobiety,a mężczyźni oczekują,że to my mamy się starać,wszystko załatwiać, zabiegać o nich.....
nie wiem czy to ja mam takiego pecha,czy coś niedobrego jednak z tymi mężczyznami się dzieje....
ech....musiałam się wyżalić
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:07   #2
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
czasami mam wrażenie,że wszystko się poodwracało, rolę mężczyzn w świecie przejęły kobiety,a mężczyźni oczekują,że to my mamy się starać,wszystko załatwiać, zabiegać o nich.....
nie wiem czy to ja mam takiego pecha,czy coś niedobrego jednak z tymi mężczyznami się dzieje....
ech....musiałam się wyżalić
Chciałyście równouprawnienia, to macie, o co Ci chodzi? Jak macho to źle, jak pierdoła to jeszcze gorzej? Zdecydujcie się na coś.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:15   #3
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
Założyłam ten temat,bo może ktoś ma podobne problemy i wątpliwości jak ja....jakiś czas temu rozstałam się z narzeczonym i zaczęłam spotykać się z innymi mężczyznami,jestem osobą, która powoli zaczyna myśleć o stabilizacji,założeniu rodziny itp (nie-nie jestem desperatką,bo jak znam życie zaraz ktoś wyskoczy z takim tekstem....), nie szukam faceta na siłę i żadnego z nich nie "osaczam", podchodzę raczej na luzie do każdej nowej znajomości,ale wracając do tematu....uważam,że naprawdę ciężko jest trafić na faceta, który ma poukładane w głowie i który nie odwali jakiegoś numeru....swoich poznawałam przez znajomych, bądź też czasami przez zupełny przypadek, kiedy już wydawało się,że jest ok i czułam się bezpiecznie facet nagle odwalał mi numer,najgorzej gdy w ogóle nie potrafił się przyznać,że nie chce ze mną być i nagle znikał bez słowa.... i tak przytrafiło mi się parę razy z rzędu....
czasami mam wrażenie,że wszystko się poodwracało, rolę mężczyzn w świecie przejęły kobiety,a mężczyźni oczekują,że to my mamy się starać,wszystko załatwiać, zabiegać o nich.....
nie wiem czy to ja mam takiego pecha,czy coś niedobrego jednak z tymi mężczyznami się dzieje....
ech....musiałam się wyżalić
PO prostu nie trafiłaś jeszcze.

ile masz lat 22?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:23   #4
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

28
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:25   #5
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
28
to zycie przed tobą

zobaczysz jak cudownie jest po 30-tce
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:27   #6
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

znaczy się będzie jeszcze lepiej....??
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:28   #7
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
znaczy się będzie jeszcze lepiej....??
nie będzie nam wszystko jedno
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 13:28   #8
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

to że źle trafiła to jedno a to że rzeczywiście o mądrego faceta jest ciężko to drugie. Moja dobra koleżanka ma 28 lat i wiecznie trafia na takich. Dziewczyna ułożona. Kiedy jest w związku stara się itd i co tez ma pecha przez całe życie? Oczywiscie, napewno kiedyś odnajdzie swoją miłość życzę jej tego bardzo ale ma bardzo podobną sytłację jak autorka. Co tu dużo mówić także chodziłam na mnóstwo randek i nic. ... do czasu. Kiedyś było inaczej ludzie na wzajem się sznowali byli wychowywani inaczej , a teraz kiedy wszystko jest w zasięgu ręki nawet drugiej osoby nie umieją docenić. Jest tak i ze strony mężczyzn jak i kobiet. Jak nie ten to następny , jak nie ta to inna. Druga stona medalu także istnieje ale więcej jest tych poszukujących wsród młodych ludzi teraz.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:29   #9
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat pewnego pana :
"kobiet jest więcej na świecie niż mężczyzn, dlatego to teraz Wy musicie się o nas starać, proponując choćby seks na 1 randce".
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:30   #10
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Cytat pewnego pana :
"kobiet jest więcej na świecie niż mężczyzn, dlatego to teraz Wy musicie się o nas starać, proponując choćby seks na 1 randce".

o tym samym pomyślałam, ale niektóre rzeczywiście ganiaja jak z pęcherzem, by wyrwać jakiegoś
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:33   #11
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Cytat pewnego pana :
"kobiet jest więcej na świecie niż mężczyzn, dlatego to teraz Wy musicie się o nas starać, proponując choćby seks na 1 randce".


mój ostatni właśnie zamilkł,bo byliśmy aż na dwóch randkach i do niczego nie doszło....o ja niedobra!!!!!
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 13:34   #12
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

może po prostu jakimś swoich zachowaniem przyciągasz taki typ faceta?
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:35   #13
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość

mój ostatni właśnie zamilkł,bo byliśmy aż na dwóch randkach i do niczego nie doszło....o ja niedobra!!!!!

bezczelnie postapiłaś! dwie randki i nic??? o TY!!!
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:35   #14
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Cytat pewnego pana :
"kobiet jest więcej na świecie niż mężczyzn, dlatego to teraz Wy musicie się o nas starać, proponując choćby seks na 1 randce".
ja ostatnio gdzieś widziałam, że jest całkowicie odwrotnie
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:40   #15
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez bsia Pokaż wiadomość
ja ostatnio gdzieś widziałam, że jest całkowicie odwrotnie
Masz rację. Naturalny współczynnik kobiet do mężczyzn kształtujący się na poziomie 104-106 w Chinach, Indiach i gdzieś tam jeszcze zaczyna oscylować w okolicy 112, aż do 130. Podobno już przez ich politykę rodzinną brakuje 100 mln kobiet.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:42   #16
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
bezczelnie postapiłaś! dwie randki i nic??? o TY!!!
tak też myślałam,że to MOJA wina
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:44   #17
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
tak też myślałam,że to MOJA wina

trafiłaś poprostu na gościa co szuka babki na seks i po maks 3 randkach odpuszcza.

nie warto się przejmować
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:45   #18
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
tak też myślałam,że to MOJA wina
To WASZA wina. Źle Wam było tak jak było, to macie tak jak jest. Może nie lepiej, ale za to inaczej.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:49   #19
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To WASZA wina. Źle Wam było tak jak było, to macie tak jak jest. Może nie lepiej, ale za to inaczej.

Czy Ty jakiś pokrzywdzony jesteś???
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 13:54   #20
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Czy Ty jakiś pokrzywdzony jesteś???
Nie. To Paulinka się skarży.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:59   #21
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

jakbym czytala siebie, ale wiesz co.. jestem dobrej mysli w koncu trafimy na takich ktorzy nas docenia i beda sie starac zebysmy to my ich nie zostawily bez slowa )
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:09   #22
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To WASZA wina. Źle Wam było tak jak było, to macie tak jak jest. Może nie lepiej, ale za to inaczej.
oj a ja się nie poczuwam do odpowiedzialności. nigdzie nie krzyczałam, że chcę, żeby faceci skapcanieli. więc proszę nie generalizować!

zresztą idąc Twoim tokiem rozumowania - co Wy faceci jaj nie macie, żeby się sprzeciwić kobietom i jednak nie zmienić się w wygodnickich matołów?

paulinko, ktoś wcześniej wspomniał, że może robisz coś, że przyciągasz konkretny typ faceta? albo wybierasz taki rodzaj facetów, wśród których ciężko o normalną "perełkę"? no i jeszcze pytanie, gdzie tych facetów znajdujesz? bo to też może być istotne
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:12   #23
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To WASZA wina. Źle Wam było tak jak było, to macie tak jak jest. Może nie lepiej, ale za to inaczej.
hehehe co za żal a mi nie było nigdy źle i obecnie również nie jest ! więc proszę nie uogólniać.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:12   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Chciałyście równouprawnienia, to macie, o co Ci chodzi? Jak macho to źle, jak pierdoła to jeszcze gorzej? Zdecydujcie się na coś.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To WASZA wina. Źle Wam było tak jak było, to macie tak jak jest. Może nie lepiej, ale za to inaczej.
przestan trollowac
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:16   #25
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
oj a ja się nie poczuwam do odpowiedzialności. nigdzie nie krzyczałam, że chcę, żeby faceci skapcanieli. więc proszę nie generalizować!

zresztą idąc Twoim tokiem rozumowania - co Wy faceci jaj nie macie, żeby się sprzeciwić kobietom i jednak nie zmienić się w wygodnickich matołów?

paulinko, ktoś wcześniej wspomniał, że może robisz coś, że przyciągasz konkretny typ faceta? albo wybierasz taki rodzaj facetów, wśród których ciężko o normalną "perełkę"? no i jeszcze pytanie, gdzie tych facetów znajdujesz? bo to też może być istotne

jednego poznałam jak miałam wypadek samochodowy.....
był mechanikiem,ostatniego podsunęła mi koleżanka....miało być dobrze,a wyszło jak zawsze
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:22   #26
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Rzeczywiście faceci teraz sa inni, niż byli, za czasów gdym ja podlotkiem byłam. Jak czytam wizaz to mi niekiedy włosy dęba stają.
Jakies "zrywanie" przez gadu-gadu, czy smsy. Kończenie znajomości poprzez nieodzywanie się...
Niestety, ale tez odnosze wrażenie, że to "wina" źle pojętego "równouprawnienia", z którego mężczyźni radosnie korzystają, a na które częśc kobiet sobie pozwala. Sama o tym fajnie piszesz:
Cytat:
czasami mam wrażenie,że wszystko się poodwracało, rolę mężczyzn w świecie przejęły kobiety,a mężczyźni oczekują,że to my mamy się starać,wszystko załatwiać, zabiegać o nich.....
I niestety, ale masz racje, teraz to młode kobiety pierwsze zapraszaja na randke, wskakując na niej do łóżka. Same wychodza z inicjatywą w wiekszości spraw, nie pozostawiając panom naturalnego dla nich od stuleci pola do popisu...

paulinko_22, uszka do góry, istnieją faceci wychowani w starej "kinder sztubie", którzy pamiętaja, że kobiecie należy sie szacunek i o ile kobieta, tego szacunku oczekuje, otrzymuje go.
Trzymam kciuki!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:59   #27
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Autorko po prostu miałaś pecha i tyle. Grunt to abyś zawsze była sobą i nie zmieniała się z fajnej ułożonej kobiety w zołzę albo co gorsza feministkę, bo jakiś okazał się dupkiem. Zawsze warto być sobą i nie przejmować się porażkami, ponieważ zawsze też możesz trafić akurat na osobę, dla której byś coś znaczyła ale nie wyjdzie bo "grałabyś zołzę" czy też inna kobietę ciętą na facetów. Swoją drogą myślę też, że los specjalnie daje nam na swojej drodze "złych" (pojęcie względne) ludzi po to abyśmy mogli potem dostrzec bez problemu tą dobrą osobę. Wychodzi na to, że im człowiek starszy i doświadczony w bolesnych przeżyciach tym lepiej potem mu odczuwać sytuacje. Wiedzieć co dla niego dobre a co złe. Co lubi czego nie lubi. Tylko trzeba wyciągnąć wnioski, a to może być czasami trudne.

Następna sprawa autorko jest taka, że facetów się nie zmienia. Zapewne Ty (jak i większość kobiet) miałaś sytuacje świadome/nieświadome, że chciało się zmienić faceta.. Również każda kobieta ma swój "ideał" gdzieś w myślach opisany. Musi być taki i owaki. Tylko potem można zauważyć, że przy poznawaniu jakiegoś faceta owe kryteria czasami idą w las..np. kobieta chce miłego, dobrego, ułożonego, ogarniętego, inteligentnego..a zadaje się z chamem, gburem, traktującym jak przedmiot kolesiem.



Kobieta musi przede wszystkim trzymać się swoich zasad co do faceta a nie ulegać tylko wyglądowi. No bo o co kobieta opiera do niego uczucia jak on jej tylko podoba się fizycznie? Skoro chciała miłego a ten jest chamem? Gdzie tu logika i sens? no właśnie.. na prawdziwy związek składa się i z emocji i z rozumu.

Facet, który jest dupkiem to nie jego wina. On po prostu taki już jest i koniec. Jeśli coś zauważysz co Cię niepokoi to nie należy tego resocjalizować. Najlepiej to znaleźć takiego, który będzie Ci odpowiadał i którego nie będziesz musiała zmieniać. Dopiero wtedy będzie spoko a reszta sama się ułoży. No i więcej dystansu i troszeczkę znieczulicy nie zaszkodzi

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-11-08 o 15:03
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 15:18   #28
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Autorko po prostu miałaś pecha i tyle. Grunt to abyś zawsze była sobą i nie zmieniała się z fajnej ułożonej kobiety w zołzę albo co gorsza feministkę, bo jakiś okazał się dupkiem. Zawsze warto być sobą i nie przejmować się porażkami, ponieważ zawsze też możesz trafić akurat na osobę, dla której byś coś znaczyła ale nie wyjdzie bo "grałabyś zołzę" czy też inna kobietę ciętą na facetów. Swoją drogą myślę też, że los specjalnie daje nam na swojej drodze "złych" (pojęcie względne) ludzi po to abyśmy mogli potem dostrzec bez problemu tą dobrą osobę. Wychodzi na to, że im człowiek starszy i doświadczony w bolesnych przeżyciach tym lepiej potem mu odczuwać sytuacje. Wiedzieć co dla niego dobre a co złe. Co lubi czego nie lubi. Tylko trzeba wyciągnąć wnioski, a to może być czasami trudne.

Następna sprawa autorko jest taka, że facetów się nie zmienia. Zapewne Ty (jak i większość kobiet) miałaś sytuacje świadome/nieświadome, że chciało się zmienić faceta.. Również każda kobieta ma swój "ideał" gdzieś w myślach opisany. Musi być taki i owaki. Tylko potem można zauważyć, że przy poznawaniu jakiegoś faceta owe kryteria czasami idą w las..np. kobieta chce miłego, dobrego, ułożonego, ogarniętego, inteligentnego..a zadaje się z chamem, gburem, traktującym jak przedmiot kolesiem.



Kobieta musi przede wszystkim trzymać się swoich zasad co do faceta a nie ulegać tylko wyglądowi. No bo o co kobieta opiera do niego uczucia jak on jej tylko podoba się fizycznie? Skoro chciała miłego a ten jest chamem? Gdzie tu logika i sens? no właśnie.. na prawdziwy związek składa się i z emocji i z rozumu.

Facet, który jest dupkiem to nie jego wina. On po prostu taki już jest i koniec. Jeśli coś zauważysz co Cię niepokoi to nie należy tego resocjalizować. Najlepiej to znaleźć takiego, który będzie Ci odpowiadał i którego nie będziesz musiała zmieniać. Dopiero wtedy będzie spoko a reszta sama się ułoży. No i więcej dystansu i troszeczkę znieczulicy nie zaszkodzi

NormalnyFacecie zbierz wszystkie swoje rady, mądrosci zyciowe i doswiadczenia i napisz jakis poradnik dla kobiet zamiast ciagle pisac, z kobiety to nie wiedza czego chca i sa zolzowate i ciete na facetow czasami gdy cie czytam to mam wrazenie ze jestes jakims zagubionym chlopcem ze spolecznosci PUA.

Co do pierwszego posta to ja zauwazylam, ze facetow normalnych jest jak na lekarstwo. Ci ktorzy sa dostepni an rynku matrymonilanym maja cos nie tak z glowa. Wymagania ogromne przy czym sami soba nic nie reprezentuja i o zgrozo zaobserwowalam to wsrod studentow ostatnich lat czyli ludzi juz doroslych i wydawac by sie moglo dojrzalych. Co innego kobiety. Znam wiele wyksztalconych, poukladanych kobiet, pracujacych, radzacych sobie doskonale w zyciu, ambitnych. Takich mezczyzn nie zaobserwowalam zbyt wielu a jezeli juz to zajeci przez super kobiety

Chcialabym wierzyc, ze kazdy ma swoja bratnia dusze i kiedy sie ja spotyka po prostu sie to wie ale nie wierze w to.

Wg mnie o stabilizacji i rodzinie to sie mysli jak sie ma super partnera, fajny i satysfakcjonujacy zwiazek. Nie szuka sie partnera w miare pasujacego tylko po to zeby zaraz sie z nim ohajtac i dzieciaki na swiat sprowadzic. A ja tak odczytalam twoj post autorko, ze ty myslisz o stablizacji i rodzinie wiec by ci sie jakis facet przydal. Nie tedy droga.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 15:19   #29
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
oj a ja się nie poczuwam do odpowiedzialności. nigdzie nie krzyczałam, że chcę, żeby faceci skapcanieli. więc proszę nie generalizować!
Widać inne Cię nie chciały słuchać.
Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
zresztą idąc Twoim tokiem rozumowania - co Wy faceci jaj nie macie, żeby się sprzeciwić kobietom i jednak nie zmienić się w wygodnickich matołów?
A po co nam się zmieniać, jak my się dobrze sami ze sobą czujemy.
Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Niestety, ale tez odnosze wrażenie, że to 'wina' źle pojętego 'równouprawnienia', z którego mężczyźni radosnie korzystają, a na które częśc kobiet sobie pozwala. Sama o tym fajnie piszesz:
Całe to 'równouprawnienie' jest źle pojęte. Nie ma tak dobrze, że Wy tylko dostajecie, a nam nic.
Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
I niestety, ale masz racje, teraz to młode kobiety pierwsze zapraszaja na randke, wskakując na niej do łóżka. Same wychodza z inicjatywą w wiekszości spraw, nie pozostawiając panom naturalnego dla nich od stuleci pola do popisu...
A nam w to graj.
Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
paulinko_22, uszka do góry, istnieją faceci wychowani w starej "kinder sztubie", którzy pamiętaja, że kobiecie należy sie szacunek i o ile kobieta, tego szacunku oczekuje, otrzymuje go.
Trzymam kciuki!
Ale spiesz się Paulinko, bo im więcej równouprawnienia, tym ich coraz mniej, a konkurencja i wymagania rosną.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 15:23   #30
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Co się dzieje z tymi facetami....?? :(

Alessaaa znam też wiele dziewczyn co miały okazję trafić na jak to określasz "normalnych i dojrzałych" lecz nie umiały docenić tego co mają, bądź padało z ich słów legendarne "nie wiem co czuję", "zostańmy przyjaciółmi".


ps. co to PUA ?
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.