Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 10:16   #1
storczyk25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Exclamation

Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power


Witam wszystkie dziewczyny z problemami paznokciowymi ;-)
Tak przeglądam to forum od jakiegoś czasu i widzę z jakiego rodzaju problemami się zmagacie: rozdwojone, połamane, zniszczone żelami i akrylem płytki paznokci, uszkodzone macierze i wiele wiele innych...
Nie chce żeby to zabrzmiało jak reklama (bo nic z tego nie mam, że będę zachwalała czyjś produkt ;-), ale chce się z wami podzielić moim doświadczeniem w pracy jako stylistka paznokci.
Kilka lat temu koleżanka z Niemiec poradziła mi żebym ratowała paznokcie swoich klientek odżywką niemieckiej firmy LCN Nail Power. Podeszłam oczywiście sceptycznie, ale kupiłam jedną i sama zaczęłam stosować. Muszę przyznać, że na początku czułam lekkie pieczenie i chłód (1-2 dni), ale potem przestało. Odżywka zawiera formaldehyd, więc stąd ten efekt. Okazała się rewelacyjna, teraz kupują ją już wszystkie moje klientki zwłaszcza po ściągnięciu żelu i tipsów. Cała kuracja trwa 4-5 tygodni i widać diametralną różnicę. Odżywkę można kupić już w Polsce przez sklep internetowy LCN ok 33 zł.
Możecie to oczywiście odbierać jako reklamę, ale wiem że już w wielu salonach panie kupują te kuracje, więc proszę o recenzje i wasze opinie...
Dziewczyny czy reklama czy nie, ale jeżeli chcecie sobie pomóc same sprawdzcie ;-D

Edytowane przez storczyk25
Czas edycji: 2009-02-08 o 17:34
storczyk25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:43   #2
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

odżywka zawiera duże ilości formaldehydu tak??? To ja dziękuję. Wolę wcale nie mieć paznokci niż mieć raka.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:33   #3
storczyk25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Heh ;-) no to widzę, że ktoś jest bardzo poinformowany
LCN Jest niemiecką firmą kosmetyczną z wszystkimi atestami i nagrodami za jakość i bezpieczeństwo produktów w Europie.
Odżywka jest przetestowana pod każdym kontem (zwłaszcza przez sanepid jeżeli jest stosowana w gabinetach kosmetycznych w całej Polsce i na swiecie)!!!!! Polskie normy są baaaaaaaaaardzo rygorystyczne, wiedzą o tym wszystkie kosmetyczki ;-)

Kosmetyki LCN są używane w 25 krajach świata (sprawdźcie na stronie Polskiej i Niemieckiej)

A RAKA TO MOŻESZ DOSTAĆ KUPUJĄC TANIE BADZIEWIA W ROSSMANNIE LUB KIOSKU RUCHU A NIE SALONACH KOSMETYCZNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE ;-)

Edytowane przez storczyk25
Czas edycji: 2009-02-08 o 17:37
storczyk25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:53   #4
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Tak się składa, że tanie badziewia w Rossmanie, a nawet są i takie drogie, nie mają takich ogromnych ilości formaldehydu o jakich tu mówisz (o widzę, że już edytowałaś te ogromne ilości). Chciałaś zrobić reklamę a wyjęłaś na wierzch największą wadę Gratuluję. A jesli chodzi o tanie badziewia, nie wiem może masz na myśli markę wibo? Te wsmarowywane produkty nie mają formaldehydu, odzywki z inglota również, odzywki Gal, Herba Studio i wiele wiele innych. Te należałoby reklamować.


A RAKA TO MOŻESZ DOSTAĆ KUPUJĄC TANIE BADZIEWIA W ROSSMANNIE LUB KIOSKU RUCHU A NIE SALONACH KOSMETYCZNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE ;-)
-> to super, teraz już wiem skąd tyle chorób nowotworowych na świecie.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:13   #5
conejo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Ciekawie, ciekawie dziewczyny
Ja też używałam odżywek z formaldehydem. Na początku też się bałam i dużo czytałam o nim.
Faktycznie masz rację, że jest rakotwórczy ale w dużym stężeniu
Często jest stosowany jako srodek dezynfekcyjny i konserwacyjny.
Moja koleżanka jest chemikiem i mówi że jakbym piła taką odżywkę to na bank zachoruję ale w takich ilościach w jakich jest w odżywkach niczym nie grozi.
A jak dowiedziała się że stosuje takie odżywki raz na tydzień i to nie przez cały rok, uspokoiła mnie i mówiła że moge używać.
Dziewczyny a czy wy wiecie co my jemy???
Taki formaldehyd w odżywce to jak ziarnko piasku na pustyni.
NIE POPADAJMY W PARANOJĘ!
A CO TERAZ NIE POWODUJE RAKA???!!!!
conejo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:15   #6
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

haha, trzy te same osoby piszą
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:20   #7
kasiarubio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Heh zaciekawiła mnie ta zacięta dyskusja

Ja też polecam Nail Powera i inne odżywki z formaldehydem dziewczynom, którym robię paznokcie (zwłaszcza po tipsach), bo są najmocniejsze, ale trzeba przestrzegać zaleceń. To tak jak z lekarstwami też mogą szkodzić.
I chyba już powinny nie żyć skoro stosują je od bardzo dawna ( odwołując się do wiedzy andanody), a sama kładę sobie kwasy na twarz i dekold , więc też powinnam się przebadać ;-)?
kasiarubio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 18:22   #8
conejo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Małe conieco o formaldehydzie:

Główne źródła narażenia na ten gaz to:

pomieszczenia mieszkalne, biura, sklepy, szkoły, itp.,źródłem emisji związku są drewnopochodne elementy konstrukcyjne i wykończeniowe, meble, farby, lakiery i kleje. Formaldehyd jest ponadto stałym zanieczyszczeniem atmosferycznym w aglomeracjach miejskich oraz składnikiem dymu tytoniowego

Brak jest przekonywających dowodów na poparcie tezy o zwiększeniu zachorowalności na raka górnych dróg oddechowych u ludzi narażonych na działanie formaldehydu. Zwiększona zapadalność na raka mózgu, okrężnicy oraz niektóre inne postacie nowotworów, u anatomów, patologów i osób balsamujących zwłoki, może być spowodowana działaniem innych czynników.

źródlo: http://www.ciop.pl/11342.html

conejo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:46   #9
storczyk25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Jak sobie tak czytam inne fora to widzę, że wyrosła nam expertka or formaldehydu A to nawet nie 3 tylko więcej osób się odzywa, bo muszę poinformować inne osoby, które pracują na tego rodzaju preparatach, że po odżywkach z formaldehydem się dostaje raka A co specjalistka powie o żelach i akrylach???
Ja wiem Ekspert radzi tylko Skrzypowita i Bellisa .... tylko co z paniami. które do połowy mają ,,wyżartą'' płytkę paznokcia??

Edytowane przez storczyk25
Czas edycji: 2009-02-08 o 18:58
storczyk25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:54   #10
kiziamizia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Widzę że temperamentne same
może jak ktoś chce to niech używa, a jak ktoś nie wie o czym pisze i nie chce to niech nie używa i już....
kiziamizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:30   #11
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

bez komentarza !!!

bezczelność LCN nie zna granic!!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:33   #12
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kosmetyczka radzi Odżywka LCN Nail Power

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
bez komentarza !!!

bezczelność LCN nie zna granic!!
wątek zamknięty, spamer zabanowany.
dodaję LCN do listy spamerów.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.