Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić? - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 11:37   #2371
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

... jak bumerang...

Agatko coś dla Ciebie, wpadłam na dziki pomysł Pisałam Wam w klubie, że dziś zamierzam spić koleżankę ze złamanym sercem i zamierzam zalać yerbę wódą Oj to może być ciekawe połączenie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 12:08   #2372
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
... jak bumerang...

Agatko coś dla Ciebie, wpadłam na dziki pomysł Pisałam Wam w klubie, że dziś zamierzam spić koleżankę ze złamanym sercem i zamierzam zalać yerbę wódą Oj to może być ciekawe połączenie
Jak bumerang niestety o matko Teresko hehe dobre połączenie czy seducho to wytrzyma i jedno i drugie dobrze podniesie ciśnienie Ja się śmieje do mamy,żeby dała mi kielicha to mi zarazki wypali:P
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 12:14   #2373
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Jak bumerang niestety o matko Teresko hehe dobre połączenie czy seducho to wytrzyma i jedno i drugie dobrze podniesie ciśnienie Ja się śmieje do mamy,żeby dała mi kielicha to mi zarazki wypali:P
Hehe, zobaczymy jak połączenie się sprawdzi Terere będzie, bo już się wóda chłodzi Ale nasypię mniej yerbki, moja norma to pół mojego Palo Santo czyli 5 łyżek, więc nasypię tak z 2-3

Ale wiesz z tym kielichem na wypalenie zarazków to nawet niegłupi pomysł, zwłaszcza, że wódzia Cię rozgrzeje
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 13:24   #2374
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Hehe, zobaczymy jak połączenie się sprawdzi Terere będzie, bo już się wóda chłodzi Ale nasypię mniej yerbki, moja norma to pół mojego Palo Santo czyli 5 łyżek, więc nasypię tak z 2-3

Ale wiesz z tym kielichem na wypalenie zarazków to nawet niegłupi pomysł, zwłaszcza, że wódzia Cię rozgrzeje
Teresko lepszy będzie namiar na jakiegoś"uzdrowiciela" ?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Super,że koleżanka może na Ciebie liczyć najgorsze są takie fałszywe,kiedy kończą się ich problemy to olewają...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 13:43   #2375
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Teresko lepszy będzie namiar na jakiegoś"uzdrowiciela" ?


Ha, tak, może od razu na wróża żeby Ci powiedział jak długo masz w łóżku leżeć No ale dziś do obiadu włączyłam sobie wróżby przez telefon i normalnie padłam ze śmiechu Jedna kobitka dzwoniła i ta ściemniara rozłożyła te swoje cudowne karty i mówi jej, że w 2013 roku czeka ją jakiś wyjazd zagraniczny i będzie to wycieczka Że pozna tam jakiegoś pana na całe życie... a ta kobitka mówi, że ona ma 87 lat i ledwo chodzi

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Super,że koleżanka może na Ciebie liczyć najgorsze są takie fałszywe,kiedy kończą się ich problemy to olewają...
No niestety znam takie niewdzięczne larwy, co to najpierw beczą jak im źle, człowiek poświęca im czas, wysłucha, wesprze, zrobi co może, a jak jest już cacy to potraktują Cię jak śmiecia... ale dla mnie taka znajomość nie przedstawia żadnej wartości, więc jest równia pochyła Kiedyś się zadławią swoim egoizmem

Pewnie zaraz będzie kumpela, higroskopijny rękaw przygotowany, wóda tyż

Agatko yerbkujesz czy odpuściłaś podczas choroby?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 14:19   #2376
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ha, tak, może od razu na wróża żeby Ci powiedział jak długo masz w łóżku leżeć No ale dziś do obiadu włączyłam sobie wróżby przez telefon i normalnie padłam ze śmiechu Jedna kobitka dzwoniła i ta ściemniara rozłożyła te swoje cudowne karty i mówi jej, że w 2013 roku czeka ją jakiś wyjazd zagraniczny i będzie to wycieczka Że pozna tam jakiegoś pana na całe życie... a ta kobitka mówi, że ona ma 87 lat i ledwo chodzi



No niestety znam takie niewdzięczne larwy, co to najpierw beczą jak im źle, człowiek poświęca im czas, wysłucha, wesprze, zrobi co może, a jak jest już cacy to potraktują Cię jak śmiecia... ale dla mnie taka znajomość nie przedstawia żadnej wartości, więc jest równia pochyła Kiedyś się zadławią swoim egoizmem

Pewnie zaraz będzie kumpela, higroskopijny rękaw przygotowany, wóda tyż

Agatko yerbkujesz czy odpuściłaś podczas choroby?
Teresko oczywiście,że yerbuje dzisiaj był jeden teromosik z 3 czubatych łyżek Pięknie to napisałaś,nie dość,że się zadławią to zostaną same jak palecbo wykorzystać i zranić kogoś łatwo,ale zaufania i przyjaźni już się nie odzyska

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

z tą 87letnią babcią i przepowiedniami wróżki rozłożyłaś mnie na łopatki hehe
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:17   #2377
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Teresko oczywiście,że yerbuje dzisiaj był jeden teromosik z 3 czubatych łyżek Pięknie to napisałaś,nie dość,że się zadławią to zostaną same jak palecbo wykorzystać i zranić kogoś łatwo,ale zaufania i przyjaźni już się nie odzyska
Jak ktoś jest głupi mówiąc najprościej i nie szanuje tego co się dla niego robi to niech sobie gnije sam ze swoimi problemami i się sam pławi we własnym egoistycznym sosie Bo niestety prócz bezczelnych zagrywek i robieniu z kogoś debila mówiąc, że czarne jest białe, a białe jest czarne zdarzały się często też akcje gadania wyłącznie o sobie i nieinteresowania się drugą stroną kompletnie. Ale w zadzie to mam, egoista zawsze będzie egoistą i jak najdalej od takich szumowinek Toxic nie dla mnie


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
z tą 87letnią babcią i przepowiedniami wróżki rozłożyłaś mnie na łopatki hehe
Hehehe, sama kulałam się ze śmiechu jak to usłyszałam Ale szybko tą babkę zdjęli z anteny

I już wiem, że nie polecam wódy z yerbą Chyba, że ktoś lubi robótki hafciarskie Ale się złoiłyśmy jak dzikie świnki Najważniejsze, że pomogło, bo w końcu koleżanka na koniec doszła do wniosku, że dupek nie był wart niczego

Agatko a co tam pijesz, dalej tą yerbkę od tż?

Dobra idę babulić do klubu, bo przez ten alko jeszcze wyciągnę tu za dużo klubowych spraw
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 18:36   #2378
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest głupi mówiąc najprościej i nie szanuje tego co się dla niego robi to niech sobie gnije sam ze swoimi problemami i się sam pławi we własnym egoistycznym sosie Bo niestety prócz bezczelnych zagrywek i robieniu z kogoś debila mówiąc, że czarne jest białe, a białe jest czarne zdarzały się często też akcje gadania wyłącznie o sobie i nieinteresowania się drugą stroną kompletnie. Ale w zadzie to mam, egoista zawsze będzie egoistą i jak najdalej od takich szumowinek Toxic nie dla mnie




Hehehe, sama kulałam się ze śmiechu jak to usłyszałam Ale szybko tą babkę zdjęli z anteny

I już wiem, że nie polecam wódy z yerbą Chyba, że ktoś lubi robótki hafciarskie Ale się złoiłyśmy jak dzikie świnki Najważniejsze, że pomogło, bo w końcu koleżanka na koniec doszła do wniosku, że dupek nie był wart niczego

Agatko a co tam pijesz, dalej tą yerbkę od tż?

Dobra idę babulić do klubu, bo przez ten alko jeszcze wyciągnę tu za dużo klubowych spraw
tak ciągle mam te od tż-ta to była połowa dużego słoikateraz piję Pu-erh grejpfrutową z Big Active.Mam piwko ale nie mogę wolę nie mieszać z lekami
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:45   #2379
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
tak ciągle mam te od tż-ta to była połowa dużego słoikateraz piję Pu-erh grejpfrutową z Big Active.Mam piwko ale nie mogę wolę nie mieszać z lekami
Nie, nie, zdecydowanie nie mieszaj, zwłaszcza, że to antybiotyk. Pewnie niedługo się skończy to sobie popijesz A jak się w ogóle czujesz Agatko?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:54   #2380
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Nie, nie, zdecydowanie nie mieszaj, zwłaszcza, że to antybiotyk. Pewnie niedługo się skończy to sobie popijesz A jak się w ogóle czujesz Agatko?
Lepiej,z nosa już nie cieknie,męczy mnie trochę suchy kaszel ale ogólnie chyba najgorsze za mną a Ty Teresko masz helikopterek? kręci się w główce?jaki w ogóle ma smak wódka z yerba?z moim serduchem nigdy tego nie wypróbuje ale ciekawa jestema mój słoik to podobno mieszanka Pajarito z Cbse,faktycznie jest mocna ale czuć owocowo ziołowy posmak.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:36   #2381
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Lepiej,z nosa już nie cieknie,męczy mnie trochę suchy kaszel ale ogólnie chyba najgorsze za mną a Ty Teresko masz helikopterek? kręci się w główce?jaki w ogóle ma smak wódka z yerba?z moim serduchem nigdy tego nie wypróbuje ale ciekawa jestema mój słoik to podobno mieszanka Pajarito z Cbse,faktycznie jest mocna ale czuć owocowo ziołowy posmak.
To czyli tż wie co dobre Smak i moc, to co najlepsze w yerbie

Ja już dochodzę do siebie Jak zobaczyłam na termometrze -8 stopni to stwierdziłam, że muszę lodówkę rozmrozić No więc sobie trochę polatałam między kuchnią a balkonem i w sumie trzeźwieję dość szybko
A yerba, a dokładniej Rosamonte z alko smakuje ohydnie, jedno podbija moc drugiego, zdecydowanie nie polecam Ja piję dość mocną yerbę, ale tego to nawet mój żołądek nie zniósł

A co do kaszelku to odpiszę Ci w klubie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 08:31   #2382
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Dzien dobry

Zaraz ide zaparzyć saszetkowca

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Naranja pewnie tylko czy CBSa czy Taragui?



No to może po prostu czas do lekarza się udać żeby coś gorszego się z tego nie rozwinęło
Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Naranje?ale Taragui,Cbse ?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------


Asiu idź do lekarza,ja zwlekałam bo parę dni chodziłam z przeziębieniem a teraz ledwo żyję nawet nie mam siły siedziećaby leżę i śpię.
cbse bo byla dla mnie najsmaczniejsza

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Ja właśnie sobie zrobiłam szklaneczkę yerbki dziś pogoda senna to troszkę siły da Przepraszam, że nie odzywałam się sporo czasu, ale pewne problemy i sytuacje niestety to wymusiły.
Oj, co sie stalo?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 08:39   #2383
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

cbse bo byla dla mnie najsmaczniejsza
To niedługo będziesz miała prawdziwą yerbkę A bombillę też zamówiłaś, czy będziesz ze słomki klecić
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:32   #2384
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
To niedługo będziesz miała prawdziwą yerbkę A bombillę też zamówiłaś, czy będziesz ze słomki klecić
bede pic przez bombilke jak prawdziwa yerbowiczka hehe jak przyjdzie to Wam zaprezentuje
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 12:35   #2385
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
bede pic przez bombilke jak prawdziwa yerbowiczka hehe jak przyjdzie to Wam zaprezentuje
Rasowa yerbaska Koniecznie się pochwal jak przyjdzie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 17:14   #2386
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Ja właśnie sobie zrobiłam szklaneczkę yerbki dziś pogoda senna to troszkę siły da Przepraszam, że nie odzywałam się sporo czasu, ale pewne problemy i sytuacje niestety to wymusiły.
co się stało????
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:34   #2387
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Moja mama jest w ciężkim stanie ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:19   #2388
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Agatko pierwsze zalanie dla Ciebie Taragui Energia z 5 dużych łyżek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-12 12.08.11.jpg (76,6 KB, 9 załadowań)
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:26   #2389
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Agatko pierwsze zalanie dla Ciebie Taragui Energia z 5 dużych łyżek
ohhhh jakie to piękne (materko)smacznego ja już doję drugi termos mojej mieszanki
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 11:46   #2390
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ohhhh jakie to piękne (materko)smacznego ja już doję drugi termos mojej mieszanki
Dziękuję Agatko To mój taki zestaw codzienny I Tobie również smacznego A też tak masz, że jak zalewasz to część suszu idzie do góry niezamoczona i tworzy taką jakby skorupę?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:04   #2391
goni29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Ooo przypomniałyście mi o yerba mate. Dawno jej nie piłam
goni29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:12   #2392
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Agatko To mój taki zestaw codzienny I Tobie również smacznego A też tak masz, że jak zalewasz to część suszu idzie do góry niezamoczona i tworzy taką jakby skorupę?
Tak Teresko miałam tak ale teraz robię inaczej,tż mi doradził.Tzn zalewam susz na początku tak do połowy,żeby cały się pokrył napęczniał,odczekam minutkę dwie aż napęcznieje i potem zalewam do końca,wtedy niema też skorupy na wierzchu,niema niezmoczonego suszu i jest ok Zreszta tż mnie uświadomił,żeby niby tak prawidłowo powinno się robić,że najpierw lejesz malutko wody,żeby susz napęczniał a potem dopiero po minutce czy dwóch zalewasz do pełna.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez goni29 Pokaż wiadomość
Ooo przypomniałyście mi o yerba mate. Dawno jej nie piłam
Witamy w takim razie musisz nadrobić
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:40   #2393
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez goni29 Pokaż wiadomość
Ooo przypomniałyście mi o yerba mate. Dawno jej nie piłam
Witamy, witamy

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Tak Teresko miałam tak ale teraz robię inaczej,tż mi doradził.Tzn zalewam susz na początku tak do połowy,żeby cały się pokrył napęczniał,odczekam minutkę dwie aż napęcznieje i potem zalewam do końca,wtedy niema też skorupy na wierzchu,niema niezmoczonego suszu i jest ok Zreszta tż mnie uświadomił,żeby niby tak prawidłowo powinno się robić,że najpierw lejesz malutko wody,żeby susz napęczniał a potem dopiero po minutce czy dwóch zalewasz do pełna.
Bo jak to się prawidłowo nazywa - pierwszy łyk dla Świętego Tomasza Ja mu się nie daję napić Zresztą mi ta skorupa odpowiada, bo jak się już przez nią przebiję drugim zalaniem to powstaje dziurka na dolewanie wody I sobie zostawiam ten susz niezamoczony, który jest na wierzchu i w miarę jak to co zalewam traci smak to leję po tym suszu topiąc go i mam smak cały czas Ale "topię" go dopiero tak przy 3 czy nawet 4 zalaniu To taki trik mojego autorstwa
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2012-12-12 o 12:41
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:23   #2394
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Teresko widziałam ta herbatkę z Vitaxu którą polecałaś,ale po moich doświadczeniach z Pu-erh z Vitaxu trochę bałam się kupićKupiłam z Big Active Zioła mnicha niby na odchudzanie,http://www.big-active.pl/ziola-mnicha-na-odchudzanie w składzie min.yerba mate.Zobaczymy czy będzie smaczna nie wierzę jakoś w cudowne działanie herbaty na odchudzanie,ale lubię ziółka a jeszcze jak zobaczyłam,że w składzie yerba to zaryzykowałam.Kupiłam w Rosmannie razem z owocówką Sonne Afrikas która strasznie Wam polecam bo to najlepsza owocowa herbata jaką piłam
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 13:52   #2395
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Teresko widziałam ta herbatkę z Vitaxu którą polecałaś,ale po moich doświadczeniach z Pu-erh z Vitaxu trochę bałam się kupićKupiłam z Big Active Zioła mnicha niby na odchudzanie,http://www.big-active.pl/ziola-mnicha-na-odchudzanie w składzie min.yerba mate.Zobaczymy czy będzie smaczna nie wierzę jakoś w cudowne działanie herbaty na odchudzanie,ale lubię ziółka a jeszcze jak zobaczyłam,że w składzie yerba to zaryzykowałam.Kupiłam w Rosmannie razem z owocówką Sonne Afrikas która strasznie Wam polecam bo to najlepsza owocowa herbata jaką piłam
Ale jestem zła Napiszę Wam w klubie, bo po co gapie mają czytać Co oficjalnie można też nazwać dbałością o czystość wątku

Co do ziółek to nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby wierzyć, że herbatka pomoże nam schudnąć Ale interes kwitnie, więc pewnie ktoś w to wierzy Ja właśnie też lubię ziółka, a jak coś ma anyż albo koper to przepadłam Tak jak z tym Vitaxem Agatko a ta herbatka Sonne Afrikas to jakaś orientalna jest? Ile ona kosztuje?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:14   #2396
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ale jestem zła Napiszę Wam w klubie, bo po co gapie mają czytać Co oficjalnie można też nazwać dbałością o czystość wątku

Co do ziółek to nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby wierzyć, że herbatka pomoże nam schudnąć Ale interes kwitnie, więc pewnie ktoś w to wierzy Ja właśnie też lubię ziółka, a jak coś ma anyż albo koper to przepadłam Tak jak z tym Vitaxem Agatko a ta herbatka Sonne Afrikas to jakaś orientalna jest? Ile ona kosztuje?
o ile dobrze pamiętam nie całe 4,50.Teresko to jest Rooiboss z dodatkiem owoców(jabłko,jeżyny,mang o,ananas,banan).Ja mam jakąś herbatkę na trawienie z koperkiem ciekawy ma smak
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:51   #2397
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Moja mama jest w ciężkim stanie ...
Oj

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Agatko pierwsze zalanie dla Ciebie Taragui Energia z 5 dużych łyżek
A dla mnie?!?!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 15:05   #2398
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
o ile dobrze pamiętam nie całe 4,50.Teresko to jest Rooiboss z dodatkiem owoców(jabłko,jeżyny,mang o,ananas,banan).Ja mam jakąś herbatkę na trawienie z koperkiem ciekawy ma smak
No i po co kusisz Uwielbiam takie klimaty Jak posmakujesz to daj znać czy dobra

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
A dla mnie?!?!
A dla Ciebie dzisiejsze zalanie - właśnie się parzy

A ta Twoja yerba to doszła w końcu?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Moja mama jest w ciężkim stanie ...
Przykro mi...
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 15:30   #2399
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No i po co kusisz Uwielbiam takie klimaty Jak posmakujesz to daj znać czy dobra



A dla Ciebie dzisiejsze zalanie - właśnie się parzy

A ta Twoja yerba to doszła w końcu?

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



Przykro mi...
Pyszna słodkawa,i czuć ananaska i inne owocki,ja najbardziej czuje ananasa i banana a zapach...mmmm
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 15:33   #2400
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Pyszna słodkawa,i czuć ananaska i inne owocki,ja najbardziej czuje ananasa i banana a zapach...mmmm
Przez Ciebie walczę ze sobą mam już tyle herbat... Ale takiej w dumie jeszcze nie mam
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-14 20:07:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.