coś tu śmierdzi - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 19:44   #241
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja używam lactacydu, który polecam. Golę się też nim wraz z maszynką, nie chcę używać tam żadnego żelu do golenia ani tym bardziej kremu do depilacji...
też robię w ten sam sposób i jest ok jak do tej pory...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:45   #242
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Ilsa, nie bulwersuj się. Zdaje się, że depilacja intymna nie jest póki co wpisana w konstytucję. Nie ma ona wpływu na infekcje i nieprzyjemny zapach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:55   #243
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: coś tu śmierdzi

Dziękuje wam wszystkim!
Ja to taka ciemnawa jestem w tych sprawach.Nie będę tu cytować wszystkich koleżanek, ale wielkie dzięki.

Jak mam zwalczyć ten nieświeży oddech?bo jedna dziewczyna pisała,Ilsa Lund że to może być powiązane z moim oddechem czyli halitosis, ten mój smród z pochwy.

Ja goliłam się tak, że dawałam żel a później tą maszynką zwykłą, jednorazówką z Gillette po prostu przejeździłam i włosków nie było, może takie maluteńkie niewidoczne.I swędziało okropnie! Ciągle musiałam się tam drapać, ten wzgórek łonowy Ale nie tylko ja tak mam.I wielkie dzięki, ale nie zamierzam przez całe życie skrobać się tam, w szkole szczególnie

Mam już dość tego smrodu.
Dziewczyny jaką mam mieć dietę? Jestem bardzo chuda, tak w ogóle to wolałabym przytyć, ale wolę nie śmierdzieć.Jak pozbyć się smrodu oprócz higieny żelem intymnym (Nivea lub laktacyd) i golenia chyba kremem veet.Bo za maszynkę i swędzenie podziękuje.

I tak dziwie się, że tyle osób mi pomogło.Naprawdę dziwie się, że ktoś się mną w ogóle zainteresował.;]

Jak macie jeszcze jakieś rady dotyczące właśnie zdrowego odżywiania ( od dziś jem dużo owoców i pije sok z marchwi) higieny intymnej, tego swędzenia czy golenia to proszę piszcie.Dodam, że jak golę nogi, tak samo jak wzgórek itd. to nic mnie nie swędzi.

Aa i jeszcze jedno, prawie bym zapomniała.Jak golicie odbytnicę?
Bo nie wiem czy macie, ale ja mam włosy też w odbytnicy, tzn w tyłku, rzecz prosto ujmując.
I jak się ich pozbyć? Też je maszynką jednorazowką goliłam i też swędziało i było okropnie nie wygodnie.A I TAK WSZYStkich nie wygoliłam, to bez sensu było.;]
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:00   #244
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Dziękuje wam wszystkim!
Ja to taka ciemnawa jestem w tych sprawach.Nie będę tu cytować wszystkich koleżanek, ale wielkie dzięki.

Jak mam zwalczyć ten nieświeży oddech?bo jedna dziewczyna pisała,Ilsa Lund że to może być powiązane z moim oddechem czyli halitosis, ten mój smród z pochwy.

Ja goliłam się tak, że dawałam żel a później tą maszynką zwykłą, jednorazówką z Gillette po prostu przejeździłam i włosków nie było, może takie maluteńkie niewidoczne.I swędziało okropnie! Ciągle musiałam się tam drapać, ten wzgórek łonowy Ale nie tylko ja tak mam.I wielkie dzięki, ale nie zamierzam przez całe życie skrobać się tam, w szkole szczególnie

Mam już dość tego smrodu.
Dziewczyny jaką mam mieć dietę? Jestem bardzo chuda, tak w ogóle to wolałabym przytyć, ale wolę nie śmierdzieć.Jak pozbyć się smrodu oprócz higieny żelem intymnym (Nivea lub laktacyd) i golenia chyba kremem veet.Bo za maszynkę i swędzenie podziękuje.

I tak dziwie się, że tyle osób mi pomogło.Naprawdę dziwie się, że ktoś się mną w ogóle zainteresował.;]

Jak macie jeszcze jakieś rady dotyczące właśnie zdrowego odżywiania ( od dziś jem dużo owoców i pije sok z marchwi) higieny intymnej, tego swędzenia czy golenia to proszę piszcie.Dodam, że jak golę nogi, tak samo jak wzgórek itd. to nic mnie nie swędzi.

Aa i jeszcze jedno, prawie bym zapomniała.Jak golicie odbytnicę?
Bo nie wiem czy macie, ale ja mam włosy też w odbytnicy, tzn w tyłku, rzecz prosto ujmując.
I jak się ich pozbyć? Też je maszynką jednorazowką goliłam i też swędziało i było okropnie nie wygodnie.A I TAK WSZYStkich nie wygoliłam, to bez sensu było.;]
Noelio, uważaj, bo może się okazać, że po kremie Veet czy jakimkolwiek innym preparacie do depilacji będziesz miała podobny problem ze swędzeniem i włoskami. A problem "zapachu" to nie problem owłosienia intymnego. Ja bym doradzała tak:
1. wyklucz problemy ginekologiczne typu infekcje, czyli do gina marsz i sprawdź czy wszystko jest ok.
2. dieta - dobrze włączyć produkty wspomagające florę bakteryjną, tzn. jogurty, maślanki, kefiry + doustne preparaty regulujące florę kobiecą (typu Lakcibios Femina)
3. dodatkowa higiena: po skorzystaniu z toalety dokładnie się wytrzyj, w domu możesz mieć w łazience chusteczki nawilżane dla niemowląt, w szkole i w ogóle poza domem jednorazowe chusteczki nawilżane, mogą być te do higieny intymnej, Ziaja ma bardzo fajne.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:05   #245
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: coś tu śmierdzi

Bardzo fajne chusteczki do higieny intymnej ma też lactacyd, nie są tanie niestety, ale ja je kupilam razem z plynem.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 16:38   #246
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: coś tu śmierdzi

noelia nie obraz sie ale masz nietypowy sposob wyrazania sie
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:03   #247
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Ja goliłam się tak, że dawałam żel a później tą maszynką zwykłą, jednorazówką z Gillette po prostu przejeździłam i włosków nie było, może takie maluteńkie niewidoczne.I swędziało okropnie! Ciągle musiałam się tam drapać, ten wzgórek łonowy Ale nie tylko ja tak mam.I wielkie dzięki, ale nie zamierzam przez całe życie skrobać się tam, w szkole szczególnie
kobito, ale swędzi do 2-3 golenia. Później już nic nie czujesz.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 18:07   #248
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
kobito, ale swędzi do 2-3 golenia. Później już nic nie czujesz.
Anka, może w Twoim wypadku. U mnie to się kończyło zawsze drapiącym koszmarem i dałam sobie spokój. Większość dziewczyn reaguje dobrze na depilację i golenie intymne. Dla mnie to był koszmar. Mój mąż widząc jak się męczę, widząc moje totalne zniechęcenie do seksu z powodu bólu, pieczenia i innych wesołych objawów, kazał mi kategorycznie zaprzestać męczarni.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:10   #249
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: coś tu śmierdzi

A może problem tkwił w złej maszynce, złej piance/żelu lub złym sposobie golenia?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:13   #250
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Neciaku, jestem chodzącą encyklopedią na temat depilacji intymnej właśnie dlatego, że próbowałam się nie poddawać. Mam tu na myśli różne maszynki, pianki, żele, kremy do depilacji, maści i inne specyfiki łagodzące zapalenie mieszków włosowych i inne cuda, które nic nie dały. Mam dziwną skórę, bardzo często reaguję odparzeniami, mama miała ze mną problem już w dzieciństwie, a to jaką bieliznę kupić, a to jakie trampeczki, a to jakie sandałki. Widać taka moja uroda. Nie mam dzikiej potrzeby depilacji intymnej, mój chłop też nie, nie mam problemów z higieną i infekcjami, więc dla mnie skórka nie warta wyprawki.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:34   #251
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Neciaku, jestem chodzącą encyklopedią na temat depilacji intymnej właśnie dlatego, że próbowałam się nie poddawać. Mam tu na myśli różne maszynki, pianki, żele, kremy do depilacji, maści i inne specyfiki łagodzące zapalenie mieszków włosowych i inne cuda, które nic nie dały. Mam dziwną skórę, bardzo często reaguję odparzeniami, mama miała ze mną problem już w dzieciństwie, a to jaką bieliznę kupić, a to jakie trampeczki, a to jakie sandałki. Widać taka moja uroda. Nie mam dzikiej potrzeby depilacji intymnej, mój chłop też nie, nie mam problemów z higieną i infekcjami, więc dla mnie skórka nie warta wyprawki.
Delikatna skóra. No bywa i tak. Ważne, że nie masz żadnego musu
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 12:36   #252
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: coś tu śmierdzi

Czyli co nie będę się golić?
A odbytnica? Czemu nikt mi nie napisał.To tak dziwnie z włosami w pupie;]...

W sumie i tak mi to nie potrzebne, ale będę się czuła lepiej.To bez kremów i bez maszynki i żelu? to czym ja mam się ogolić? palcami?
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 15:55   #253
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez myosotis1232 Pokaż wiadomość
. mam problem z tż, nie wiem gdzie jest odpowiednie miejsce do pisania o takich rzeczach ale przeszkadza mi to w seksie więc myśle że tu. Mój tż chyba się źle podciera, zauważyłam na jego bieliźnie poprostu plamy wiecie taki burdny pasek. Mało tego ale od pewnego czasu poprostu czuje że śmierdzi i to już nie tylko jesli chodzi o sytuacje intymne, ale wogóle jak np siedzi koło mnie i wstanie. No poprostu masakra, jak ja mam mu o tym powiedzieć? to nie jest jedyny problem, jego szczoteczka do zębów od kilku miesięcy jest nie używana, spodnie zmienia jak mu poweim że może czas zmienić, bieliznę zmienia jak się idzie kąpać czyli co 3-4 dni. Golić mu się też nie chce. no poprostu załamka. Mi to już zaczyna na maksa przeszkadzać i co ja mam z tym zrobić? Pewno nie wiele z was ma taki problem, ale może ktoś coś doradzi.
brak słów........
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:09   #254
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: coś tu śmierdzi

No fajnie, szkoda, że nikt mi nie odpisał
Czyli mam się nie golić,tak?
Bo nikt mi nie pomoże.No ale to XXIw.dopiero.
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:19   #255
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Przecież Ci odpisałyśmy. Na dodatek dość szczegółowo.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:38   #256
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Przecież Ci odpisałyśmy. Na dodatek dość szczegółowo.
Wiem i dziękuje ślicznie.
Tylko, że mnie swędzi jak gole się maszynka i dziewczyny odradzały kremu veet.Co w takiej sytuacjii mam zrobić? Nikt nie odpisał.Cisza.;]
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:52   #257
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Pytanie brzmi, czy Twój problem tkwi w usuwaniu włosków.

Myślę, że niekoniecznie.

Myślę, że krem Veet czy inny krem do bikini możesz wypróbować. Ale swędzieć przy odrastaniu i tak będzie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 13:07   #258
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Pytanie brzmi, czy Twój problem tkwi w usuwaniu włosków.

Myślę, że niekoniecznie.

Myślę, że krem Veet czy inny krem do bikini możesz wypróbować. Ale swędzieć przy odrastaniu i tak będzie.
Czemu będzie swędzieć, dlaczego? Bo taka już jestem.Czy są na to jakieś lekarstwa?
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:37   #259
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: coś tu śmierdzi

Mnie swędzi, bo mam niezwykle delikatną skórę. Ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 15:43   #260
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Wiem i dziękuje ślicznie.
Tylko, że mnie swędzi jak gole się maszynka i dziewczyny odradzały kremu veet.Co w takiej sytuacjii mam zrobić? Nikt nie odpisał.Cisza.;]
A goliłaś się maszynką sporadycznie, czy regularnie?

Bo jak sporadycznie, z przerwami dłuższymi, to może swędzieć bo skóra nie jest przyzwyczajona

Zawsze można zbierać na laser...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:20   #261
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: coś tu śmierdzi

tak sobie teraz myśle mój facet jest ratownikiem na basenie i bierze prysznic ok 4-6 razy dziennie UFFF
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 19:35   #262
Flexoidka
Raczkowanie
 
Avatar Flexoidka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brooklyn
Wiadomości: 37
GG do Flexoidka Send a message via Skype™ to Flexoidka
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Pokaż wiadomość
Limonka ale po jednym dniu to może by się noga JESZCZE nie przylepiła, ale po 3-4... kto wie
Flexoidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:44   #263
vingusia
Przyczajenie
 
Avatar vingusia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Daleko od mojego i twojego świata W którym oceany krwawią aż do nieba.
Wiadomości: 19
Dot.: coś tu śmierdzi

...
__________________
And you say, you love me more than everything. and compared to me everything is nothing.

__________________
Nie dziel się z ludźmi swoimi problemami, 20% ma to w dupie, a reszta cieszy się, że je masz.

Edytowane przez vingusia
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:09
vingusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 00:59   #264
ribes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: coś tu śmierdzi

Mój obecny chłopak tez był niechlujny. Nie mył włosów, generalnie nie przykładał uwagi do ubiory, prezencji.
Rozmawiałam z nim dwa razy. Mówił, ze to zmieni, jednak niewiele się w tej sprawie ruszyło.

Kiedy pewnego razu się spotkaliśmy, znów miał brudne włosy i chciał się do mnie przytulić. Powiedziałam mu, że nie mam ochoty bo po prostu mnie od niego odrzuca. Że jakbym go nie kochała, nie jestem w stanie się przemóc. Że czasami jest mi wstyd za to, jak wygląda. Za to, że z wypłaty woli kupować bzdety niz np nową koszulkę, żeby nie chodzic w tych dziurawych i poprutych. Powiedziałam mu, że musi to zmienić. Że ja zaczynam dzień od wanny, dokładnego się mycia,zadbania o włosy i o resztę tego typu rzeczy.

Byłam przy tej wypowiedzi dość oschła i używałam sformułowań, przez które prawdopodobnie zrobiło mu się głupio. Zdawałam sobie z tego sprawę, ale on przyznał mi rację, no i oczywiście stwierdził, że nie wiedział o tym, jakie to ważne i że postara się to zmienić.
Od tej pory zaczął o siebie dbać. Być może robi to dla mnie, a nie z takiej wewnętrznej potrzeby, ale może wejdzie mu to w krew i będzie ok.
ribes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:42   #265
magda1_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: coś tu śmierdzi

Nie chcę Cię załamywać, ale jeśli facet nie dba o siebie, to żadna rozmowa tego nie zmieni. Założę się, że nawet jeśli zacznie coś ze sobą robić, to będzie to krótkotrwałe i co jakiś czas będziesz musiała powtarzać wykład. W dodatku będziesz musiała go we wszystkim instruować, bo założę się, że mamusia go niczego nie nauczyła.
Ten typ TAK MA i koniec. Takie nawyki wynosi się z domu. Smroda nie wyplenisz. Wiem to z doświadczenia - mieszkał z nami kiedyś taki współlokator, co mył się tylko z rana, a z jego pokoju strasznie capiło - o sprzątaniu mieszkania nie wspomnę!
Jak za niego wyjdziesz, to może wrócić do swoich nawyków. Tak czy owak, rzuć go, chyba, że stracisz węch i poczucie higieny.
magda1_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:42   #266
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: coś tu śmierdzi

Ogólnie nie wyobrażam sobie, aby mój chłopak był na NIE z kąpaniem i myciem się. Rozumiem, że czasami ze zmęczenia może się nie chcieć iść kąpać, no ale jakaś granica gdzieś jest.

Ja bym na twoim miejscu deliktanie pogadała z partnerem i powiedziała, że ci nie odpowiada jego brak higieny. I nie wyobrażasz sobie jak ma wyglądać wasze pożycie, jeśli on nie zacznie o siebie dbać.


A jak to nie zda egzaminu to jak wraca z pracy czekać z wanną pełną wody i odrazu do mycia.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM

Edytowane przez m@rtynka
Czas edycji: 2010-08-18 o 13:43 Powód: Błąd
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:15   #267
Sherrry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez noelia007 Pokaż wiadomość
Wiem i dziękuje ślicznie.
Tylko, że mnie swędzi jak gole się maszynka i dziewczyny odradzały kremu veet.Co w takiej sytuacjii mam zrobić? Nikt nie odpisał.Cisza.;]
spróbuj woskiem
__________________
' life taste great

Edytowane przez Sherrry
Czas edycji: 2010-08-19 o 17:17
Sherrry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 00:27   #268
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: coś tu śmierdzi

rany, przepraszam za offtopa, tym bardziej że to stary temat, ale wlasnie jest prawie 2ga w nocy a ja zaczęłam się śmiac i nie mogę przestać z powodu

OKLIKANYCH MAJTEK

__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:08   #269
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
rany, przepraszam za offtopa, tym bardziej że to stary temat, ale wlasnie jest prawie 2ga w nocy a ja zaczęłam się śmiac i nie mogę przestać z powodu

OKLIKANYCH MAJTEK


ja tam się do dzisiaj śmieję
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 00:47   #270
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: coś tu śmierdzi

ja też to mój ulubiony tekst z wizażu
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.