Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić? - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 14:11   #2551
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa tego smaku http://www.yerbamarket.com/product-p...erba-Mate.html

Agatko przesyłki od Ciebie jeszcze nie ma
może rzeczywiście mamy odmienne gusta o gustach się nie dyskutuje a ta ananasowa wygląda baaardzo zachęcająco, spróbowałabym

ja teraz jak skończę Naranję, to kupuję CBSe Energię,bo mam chętkę
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:51   #2552
jednataka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 49
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

a gdzie kupujecie Yerbe?

Edytowane przez jednataka20
Czas edycji: 2013-05-25 o 13:40
jednataka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 22:39   #2553
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

ja kupuję w sklepach stacjonarnych najczęściej,ewentualnie na allegro i bardzo rzadko w sklepach internetowych, bo mają zazwyczaj drogo i dochodzi koszt przesyłki. yerbamatestore ostatnio ma strasznie drogo, 29 zł za pół kg, gdzie w stacjonarnym kosztuje 26-27 zł, a gdzie jeszcze koszt przesyłki
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 07:47   #2554
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
ja kupuję w sklepach stacjonarnych najczęściej,ewentualnie na allegro i bardzo rzadko w sklepach internetowych, bo mają zazwyczaj drogo i dochodzi koszt przesyłki. yerbamatestore ostatnio ma strasznie drogo, 29 zł za pół kg, gdzie w stacjonarnym kosztuje 26-27 zł, a gdzie jeszcze koszt przesyłki
W jakich stacjonarnych sklepach kupujesz? Na pewno nie masz na myśli herbaciarni bo tam są nawet 100 zł za kg

Ja kupuję właśnie w internetowych sklepach albo przez Allegro (zależy gdzie akurat jest taniej), ale my kupujemy do spółki z TZ żeby koszty wysyłki podzieliły się
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:20   #2555
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

właśnie siorbam San Remo
ja ostatnio nie zamawiałam, bo miałam jeszcze mały zapasik ale zazwyczaj zamawiałam na yerbamatestore, nie sprawdzałam ostatnio czy podrożało... ale, z racji, że zapasy się kończą muszę porównać ceny na all. Po za tym jest jeden sklepik w moim mieście, tylko, że jest strasznie mały wybór yerby

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

a tak z innej beczki, znacie Adelga ziołowa? Wysiorbałam już cały 1kg i chyba będzie to ten rodzaj, z którego nie zrezygnuje. Jest super
wklejam opis, może którąś z Was również zainteresuje: Wspaniała Yerba Mate Adelgamate. Jest to naturalny i skuteczny sposób na pozbycie się nadwagi. Nie jest szkodliwa dla zdrowia (nie atakuje układu nerwowego, nie powoduje bezsenności, nie wpływa szkodliwie na metabolizm). Zmniejsza objętość brzucha, zmniejsza apetyt, reguluje funkcjonowanie nerek, zmniejsza stężenie kwasu moczowego i cukru. Zwalcza cellulit zaparcia i zgage.
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:44   #2556
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Sama jestem ciekawa tego smaku http://www.yerbamarket.com/product-p...erba-Mate.html

Agatko przesyłki od Ciebie jeszcze nie ma
podoba mi sie ona

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
W jakich stacjonarnych sklepach kupujesz? Na pewno nie masz na myśli herbaciarni bo tam są nawet 100 zł za kg

Ja kupuję właśnie w internetowych sklepach albo przez Allegro (zależy gdzie akurat jest taniej), ale my kupujemy do spółki z TZ żeby koszty wysyłki podzieliły się
U mnie w herbaciarni 25 zl za pajarito 1kg
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:10   #2557
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

ja kupuję np. w Kuchniach Świata, albo w sklepach ze zdrową żywnością, są tam normalnie paczkowane po 0,5kg, w herbaciarniach nie kupuję, bo może być zwietrzałe, nie wiadomo, ile to tam leżało otwarte

ostatnio na allegro znalazłam CBSe Siluetę Naranję po 17,5zł za 0,5kg wzięłam dwie paczki, a odbiór osobisty, więc wyszło mi bardzo tanio

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2013-02-02 o 12:12
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:07   #2558
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Witam !!!!

Ktoś się pytał jaką yerbusię piję :
Do tej pory piłam
Yerba Mate CBSe Silueta

Jednak tak mi się znudziło że postanowiłam zmienić smaki .Piłam też
Silviana
. Powiem dobrze się sprawdza w pracy .
Obecnie zakupiłam sobie próbki , aby potem wiedzieć co pije i co smakuję mi.Obecnie zakupiłam takie :
CBSe Regularis Yerba Mate

Colon Yerba Mate odchudzający 90-60-90

Yerba Mate FITNESS Union BIO Prebiotyk ODCHUDZA

Yerba Mate EN FORMA - ZDROWE ODCHUDZANIE

Póki piję ostatnią i jest dobra w smaku .
__________________

chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 22:07   #2559
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez chwilka1979 Pokaż wiadomość
Witam !!!!

Ktoś się pytał jaką yerbusię piję :
Do tej pory piłam
Yerba Mate CBSe Silueta

Jednak tak mi się znudziło że postanowiłam zmienić smaki .Piłam też
Silviana
. Powiem dobrze się sprawdza w pracy .
Obecnie zakupiłam sobie próbki , aby potem wiedzieć co pije i co smakuję mi.Obecnie zakupiłam takie :
CBSe Regularis Yerba Mate

Colon Yerba Mate odchudzający 90-60-90

Yerba Mate FITNESS Union BIO Prebiotyk ODCHUDZA

Yerba Mate EN FORMA - ZDROWE ODCHUDZANIE

Póki piję ostatnią i jest dobra w smaku .
Silueta dobra, Silvianę mam, ale średnio mi podchodzi, jakaś taka za słodka z tą różą Regularis bardzo dobra, również ta Colon 90-60-90 mi bardzo smakowała (ale efektów odchudzających nie było). Unionów jeszcze żadnych nie piłam, daj znać, czy dobre

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2013-02-03 o 22:14
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 20:10   #2560
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Mi to się marzy jakaś mocniejsza yerbka, albo fajna w smaku, bo ostatnio yerba to dla mnie rarytas W robocie taki zapieprz, że nie ma mowy żeby się bawić w yerby W biegu duszkiem szklanka wody i dalej tyrkać A w domu jestem taka zrypana, że już nawet nie mam siły... Życie Ale wolny dzień to jest coś, zayerbić można

A Wy macie jakieś nowe yerbowe odkrycia? Tak mi się marzy coś ciekawego w smaku, tylko nie wiem co
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:40   #2561
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Mi to się marzy jakaś mocniejsza yerbka, albo fajna w smaku, bo ostatnio yerba to dla mnie rarytas W robocie taki zapieprz, że nie ma mowy żeby się bawić w yerby W biegu duszkiem szklanka wody i dalej tyrkać A w domu jestem taka zrypana, że już nawet nie mam siły... Życie Ale wolny dzień to jest coś, zayerbić można

A Wy macie jakieś nowe yerbowe odkrycia? Tak mi się marzy coś ciekawego w smaku, tylko nie wiem co
czyli załapałaś się do pracy Teresko? gratuluję ja ostatnio zamówiłam sobie próbki m.in. tej ananasowo-kokosowej co dałaś linka, ananasowej i paru innych,ale nie wiem, kiedy paczka dojdzie
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 16:43   #2562
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
czyli załapałaś się do pracy Teresko? gratuluję ja ostatnio zamówiłam sobie próbki m.in. tej ananasowo-kokosowej co dałaś linka, ananasowej i paru innych,ale nie wiem, kiedy paczka dojdzie
Dziękuję Asiu Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii na temat tej ananasowo - kokosowej, napisz proszę jak już posmakujesz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 17:23   #2563
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Dziewczyny, chciałabym spróbować yerby, ale nie wiem czy mi posmakuje, stąd nie chcę kupować od razu półkilogramowego opakowania, tykwy itd... Czy jest możliwość kupna mniejszej paczki i np. zaparzenia jak zwykłej herbaty? Bardzo to zepsuje smak i właściwości?
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:33   #2564
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Asiu Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii na temat tej ananasowo - kokosowej, napisz proszę jak już posmakujesz
jak dojdzie paczka to na pewno poinformuję o doznaniach smakowych

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym spróbować yerby, ale nie wiem czy mi posmakuje, stąd nie chcę kupować od razu półkilogramowego opakowania, tykwy itd... Czy jest możliwość kupna mniejszej paczki i np. zaparzenia jak zwykłej herbaty? Bardzo to zepsuje smak i właściwości?
w niektórych sklepach są małe paczki albo próbki np. w Kuchniach Świata (w galeriach).można też zamówić próbki najróżniejszych yerb w necie. poza tym ja parzę w zwykłym kubku i sobie chwalę, właściwości to na pewno nie zepsuje ani smaku, tylko po prostu będą pływać patyczki, które się zbiera łyżeczką i już

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2013-02-07 o 08:37
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:18   #2565
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

A ja sobie zdecydowanie nie wyobrażam picia yerby z kubka i nie przez bombillę, chociażby taką prowizoryczną, jaką zrobiła asmena ze słomki/rurki owiniętej torebką od ekspresowej herbatki Albo można kupić bombille jednorazowe, np. bambusowe albo plastikowe

Agatko dziękuję za Cruz De Maltę Desperadę Dopiero dziś mam czas żeby ją posmakować, 3 dni wolnego od tyrki, więc trochę poszaleję yerbowo Właśnie piję piąte zalanie Malty i muszę powiedzieć, że kopie konkretnie A wsypałam wszystko co mi przysłałaś, czyli materko do niecałej połowy Konkretna, mocno dymna yerba, długo utrzymuje smak, zostanie ze mną na dłuuuuuuugo Dziękuję jeszcze raz Agatko
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:25   #2566
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A ja sobie zdecydowanie nie wyobrażam picia yerby z kubka i nie przez bombillę, chociażby taką prowizoryczną, jaką zrobiła asmena ze słomki/rurki owiniętej torebką od ekspresowej herbatki Albo można kupić bombille jednorazowe, np. bambusowe albo plastikowe

Agatko dziękuję za Cruz De Maltę Desperadę Dopiero dziś mam czas żeby ją posmakować, 3 dni wolnego od tyrki, więc trochę poszaleję yerbowo Właśnie piję piąte zalanie Malty i muszę powiedzieć, że kopie konkretnie A wsypałam wszystko co mi przysłałaś, czyli materko do niecałej połowy Konkretna, mocno dymna yerba, długo utrzymuje smak, zostanie ze mną na dłuuuuuuugo Dziękuję jeszcze raz Agatko
Tak leci troszkę fajkami jak dla mnie ale ogólnie wrócisz do niej czy szukasz jeszcze czegoś mocniejszego?mocniejszej yerby chyba już niema,przynajmniej ja nie znam

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

jak skosztujesz Amandy to napisz czy czujesz tam pomarańczę bo ja ni cholery nie czuję
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:31   #2567
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Ja również nie wyobrażam sobie picia z kubka,a bez bombilki to już w ogóle to wszystko dlatego,że po prostu mi yerba nie chce na dno spłynąć Dzisiaj Teresko zaparzyłam sobie resztę Twojej Selecty Energy połowa pływała po wierzchu zresztą co widać na zdj ale wypiłam,i najadłam się suszu przy okazji:P:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00735.jpg (49,8 KB, 10 załadowań)
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:55   #2568
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Agatko co za widok Yerba nie wygląda apetycznie, zdecydowanie Nie wiem co ludzie robią, że im yerba opada na dno, u mnie zawsze pływa do ostatniego zalania po powierzchni Może to dlatego, że ja jej sypię na prawdę dużo, pół mojego dużego PS to takie minimum
Na pewno kupię Cruz De Maltę Desperadę, świetnie się po niej czuję, chociaż po ostatnim maratonie w tyrce to trudno nawet określić, bo ogólnie jestem skołowana Ale ten brak patyczków jest świetnym widokiem No i długo utrzymuje się smak ósme zalanie i dalej czuję fajki
Tak chciałabym spróbować jeszcze Tucanguę, sprawdzałam w tabeli w ilości mateiny to zdecydowanie ma jej najwięcej, więcej niż jakakolwiek desperada

Agatko jutro zaparzę Amandę od Ciebie i powiem Ci co tam czuję
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 17:59   #2569
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Agatko co za widok Yerba nie wygląda apetycznie, zdecydowanie Nie wiem co ludzie robią, że im yerba opada na dno, u mnie zawsze pływa do ostatniego zalania po powierzchni Może to dlatego, że ja jej sypię na prawdę dużo, pół mojego dużego PS to takie minimum
Na pewno kupię Cruz De Maltę Desperadę, świetnie się po niej czuję, chociaż po ostatnim maratonie w tyrce to trudno nawet określić, bo ogólnie jestem skołowana Ale ten brak patyczków jest świetnym widokiem No i długo utrzymuje się smak ósme zalanie i dalej czuję fajki
Tak chciałabym spróbować jeszcze Tucanguę, sprawdzałam w tabeli w ilości mateiny to zdecydowanie ma jej najwięcej, więcej niż jakakolwiek desperada

Agatko jutro zaparzę Amandę od Ciebie i powiem Ci co tam czuję
Asi chyba spływa na dno,a mi to w ogole,najadłam się patyków i suszu Fajnie,że dobrze czujesz się po Cruzce,mnie to bym tydzien telepało i nie mogła bym nic zjeść
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 18:18   #2570
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Asi chyba spływa na dno,a mi to w ogole,najadłam się patyków i suszu Fajnie,że dobrze czujesz się po Cruzce,mnie to bym tydzien telepało i nie mogła bym nic zjeść
Agatko Selecta Energy jest specyficzna, bardzo pylasta, a jak Ci w ogóle smakuje? Ja ją lubię w formie terere

A ja się czuję bosko po tej Cruz De Malcie, dobra energia, zwłaszcza na wieczór

Jutro jedziemy do SPA, baseny solankowe z wodami termalnymi, prądami, biczami podwodnymi, jacuzzi i inne cuda basenowe wszystko w formie bardzo ciepłej wody solankowej, bosko Aaaaa i jeszcze dwie fińskie sauny tam są, w jednej 70 stopni jest a w drugiej 100
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 18:36   #2571
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Agatko Selecta Energy jest specyficzna, bardzo pylasta, a jak Ci w ogóle smakuje? Ja ją lubię w formie terere

A ja się czuję bosko po tej Cruz De Malcie, dobra energia, zwłaszcza na wieczór

Jutro jedziemy do SPA, baseny solankowe z wodami termalnymi, prądami, biczami podwodnymi, jacuzzi i inne cuda basenowe wszystko w formie bardzo ciepłej wody solankowej, bosko Aaaaa i jeszcze dwie fińskie sauny tam są, w jednej 70 stopni jest a w drugiej 100
To dziwne,bo jak dostałam ją pierwszy raz to czułam mocno miętę,a teraz ją ledwo wyczuwam,nie wiem dlaczego tak jestco do SPA to super,mnie tż chciał wziąść do Spa jak był na urlopie,ale się wstydze jakoś mało komfortowo czuję się w bikini;]
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 20:08   #2572
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

a ja piję w kubku i właściwie wszystko opada na dno po zaparzeniu, jak coś zostanie to wybieram łyżeczką i jest git, ale ja nie robię takiej siekiery jak Tereska paczka jeszcze nie doszła z zamówieniem, chyba muszę się przejść na pocztę w poniedziałek
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:35   #2573
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
a ja piję w kubku i właściwie wszystko opada na dno po zaparzeniu, jak coś zostanie to wybieram łyżeczką i jest git, ale ja nie robię takiej siekiery jak Tereska paczka jeszcze nie doszła z zamówieniem, chyba muszę się przejść na pocztę w poniedziałek
no właśnie nie wiem czemu mi pływa wszystko po wierzchu właśnie tak sobie myślałam,że kurde Asi wszystko opada a u mnie wszystko na wierzchu pływa

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Daj znać Asiu jak ten kokosik i ananas bo mam chętkę na nią co do Union ja miałam yerbe Union Bio,kupiłam kiedyś w ciemno pełnowymiarowe opakowanie,była paskudna,gorzka i w ogóle nie polecam Ja kupuję tylko online,kiedyś pytałam w herbaciarni o yerbe to Pani zrobiła wielkie oczy,a jak zapytałam o termometr herbaciany który na allegro można kupić za nie całe 10 zł,ona krzyknęła cenę 45zł;]
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:28   #2574
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Asiu Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii na temat tej ananasowo - kokosowej, napisz proszę jak już posmakujesz
Ja tez jestem jej ciekawa wiec czekam na opinie

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A ja sobie zdecydowanie nie wyobrażam picia yerby z kubka i nie przez bombillę, chociażby taką prowizoryczną, jaką zrobiła asmena ze słomki/rurki owiniętej torebką od ekspresowej herbatki Albo można kupić bombille jednorazowe, np. bambusowe albo plastikowe
Moja bombilka byla the best
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:10   #2575
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

jutro idę na pocztę,bo wzięłam e-przesyłkę, ale na razie nie dostałam smsa od nich, a zamawiałam w tamtą niedzielę,to powinna już być. nie mogę się doczekać tej ananasowo-kokosowej, miejmy nadzieję,że się nie zawiodę
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:19   #2576
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez _Asiaczek_ Pokaż wiadomość
jutro idę na pocztę,bo wzięłam e-przesyłkę, ale na razie nie dostałam smsa od nich, a zamawiałam w tamtą niedzielę,to powinna już być. nie mogę się doczekać tej ananasowo-kokosowej, miejmy nadzieję,że się nie zawiodę
my tez sie nie mozemy doczekac Twoich doznan smakowych
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:30   #2577
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Hej. Czy to prawda, że mate poprawia krążenie?
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:33   #2578
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Hej. Czy to prawda, że mate poprawia krążenie?
Niby tak ale ja nic takiego nie zauwazylam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:47   #2579
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Pytam, bo mam straszne problemy z krążeniem. W zeszłym roku odmroziłam sobie 2 palce u nogi. Tej zimy jest ok, ale i tak mam ciągle zmarznięte ręce i stopy.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 13:18   #2580
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Yerba mate-zielona moc natury.Dlaczego warto ją pić?

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Pytam, bo mam straszne problemy z krążeniem. W zeszłym roku odmroziłam sobie 2 palce u nogi. Tej zimy jest ok, ale i tak mam ciągle zmarznięte ręce i stopy.
Mi niestety tez ciagle zimno w stopki i rece
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-14 20:07:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.