Czarnow³ose;) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-17, 06:25   #3361
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Ciemny braz bedzie ok. a jak zapragniesz jeszcze ciemniejszych wlosow to hebanowa czern np z castinga ³adna jest,ale najpierw ciemny braz bo przyciemnic zawsze mozna a z rozjasnieniem trudniej.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-17, 17:37   #3362
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziekuje za odpowiedz.Nie mam doswiadczenia z brazami,czern granatowa mi calkiem nie pasuje.,kiedys mialam.Jakos zapragnelam czarnego koloru,po obejrzeniu tylu fajnych zdjec wlosow na tym watku.Mysle,ze nie bede miala problemu przejscia z rudego na czern?
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-18, 05:25   #3363
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Czern wszystko kryje. Nawet jak jakies przeswity sie pojawia to za drugim farbowaniem juz ich nie bedzie.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-18, 13:27   #3364
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej mam do Was pytanie,u¿ywa³a która¶ z Was farby Joanna Naturia czarny bez?By³am czarnul± 8 lat,farbowa³am na granatow± czerñ,potem rozja¶ni³am w³osy do ciemnego br±zu niestety ka¿dy br±z zmywa mi siê na rudo.Postanowi³am znowu pofarbowaæ w³osy na czarno,jednak chcia³a bym ¿eby ta czerñ wygl±da³a w miarê naturalnie.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2014-03-18 o 13:29
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-19, 08:57   #3365
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Czarnow³ose;)

Jestem czarnow³osa ju¿ ponad rok, wcze¶niej by³a czerwieñ, pod ¶wiat³o wci±¿ to widaæ a przez parê pierwszych farbowañ mia³am raczej na g³owie ciemn± ober¿ynê Tak¿e to ró¿nie z t± czerni± i pokrywaniem innych kolorów bywa
Ps. ja wci±¿ farbujê siê maxim± 1.0 i bardzo j± polecam, nigdy nie by³am bardziej zadowolona z ¿adnej farby
uolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-19, 14:21   #3366
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Czarnul± jestem od 7 lat napewno, ale to by³o ró¿nie bo farbowa³am te¿ na czekoladowy br±z i kawowy br±z i wychodzi³y prawie czarno i te¿ ³adnie.
Krycie czerni to w trwa³ych farbach mocne, natomiast ze trzy lata temu okaza³o siê ¿e trwa³e farby bardzo mi podra¿niaj± skórê, po styczno¶ci mojej skóry z farb± jakiejkolwiek firmy czy to jest Joanna czy np: Loreal skóra jest czerwona, piecze, swêdzi, w drastycznych przypadkach gdy farbê trzyma³am 40 min to skóra mi spuch³a i na drugi dzieñ by³y b±ble z których s±czy³a siê woda.
Ale ¿e ja lubiê farbowaæ w³osy i zdarzaj± siê u mnie siwe, a nawet trochê procent siwych ju¿ mam, wiêc farbowaæ muszê, no ale jak?
Znalaz³am sposób farbujê dalej, ale szamponami koloryzuj±cymi tymi na 8 myæ, co nie zawieraj± amoniaku i utleniaczy, i te szamponiki mi nie podra¿niaj± skóry a dobrze kryj± kolorem.
Najlepiej kryj± kolorem szampony Marion, a potem Joanna, we wszystkich przypadkach u¿ywa³am hebanowej czerni. Szampon Venita kry³ siwe ale tak na br±zowo, a Marion na czarno, wiêc ró¿nica jest, ale ¿aden nie podra¿nia a utrzymuje siê na w³osach 2 tygodnie no i zale¿y od czêstotliwo¶ci mycia, w sumie nigdy do koñca siê nie zmywaj± i dla mnie to plus.

Ale zrobi³am wywód, jakby co¶ to pytajcie o te szampony, mam porównanie osobiste ka¿dej z firm
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-19, 14:48   #3367
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Czarnul± jestem od 7 lat napewno, ale to by³o ró¿nie bo farbowa³am te¿ na czekoladowy br±z i kawowy br±z i wychodzi³y prawie czarno i te¿ ³adnie.
Krycie czerni to w trwa³ych farbach mocne, natomiast ze trzy lata temu okaza³o siê ¿e trwa³e farby bardzo mi podra¿niaj± skórê, po styczno¶ci mojej skóry z farb± jakiejkolwiek firmy czy to jest Joanna czy np: Loreal skóra jest czerwona, piecze, swêdzi, w drastycznych przypadkach gdy farbê trzyma³am 40 min to skóra mi spuch³a i na drugi dzieñ by³y b±ble z których s±czy³a siê woda.
Ale ¿e ja lubiê farbowaæ w³osy i zdarzaj± siê u mnie siwe, a nawet trochê procent siwych ju¿ mam, wiêc farbowaæ muszê, no ale jak?
Znalaz³am sposób farbujê dalej, ale szamponami koloryzuj±cymi tymi na 8 myæ, co nie zawieraj± amoniaku i utleniaczy, i te szamponiki mi nie podra¿niaj± skóry a dobrze kryj± kolorem.
Najlepiej kryj± kolorem szampony Marion, a potem Joanna, we wszystkich przypadkach u¿ywa³am hebanowej czerni. Szampon Venita kry³ siwe ale tak na br±zowo, a Marion na czarno, wiêc ró¿nica jest, ale ¿aden nie podra¿nia a utrzymuje siê na w³osach 2 tygodnie no i zale¿y od czêstotliwo¶ci mycia, w sumie nigdy do koñca siê nie zmywaj± i dla mnie to plus.

Ale zrobi³am wywód, jakby co¶ to pytajcie o te szampony, mam porównanie osobiste ka¿dej z firm
Je¿eli masz wra¿liw± skórê g³owy ja polecam Ci farby apteczne Biokap albo Color Soin,moim zdaniem Biokap lepszy i delikatniejszy.Farba nie niszczy,nie podra¿nia,a czerñ jest piêkna i naturalna.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 17:14   #3368
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

Czy jakas firma produkuje jeszcze czerwona czern czy cos podobnego??? Kiedys(iles lat wstecz) farbowalam takim odcieniem wlosy tylko nie pamietam wlasnie co to byla za farba ale odcien byl super.
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-19, 18:44   #3369
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Czarnow³ose;)

sylvia a ja polecam artego one60nine, profesjonalne bez amoniaku ppd i rezorcyny. odkad zmienilam je na inne mialam mega problem z cera i dopiero wczoraj skojarzylam te fakty . nie mam siwych wlosow, ale jest na nich napisane, ze do ilus % kryja wiec moze sprobuj

violet nie jestem pewna, ale w jakiejs palecie pro widzialam taki kolor. nie wiem czy nie w specjalnych czerniach z alvaves
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-20, 07:45   #3370
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli masz wra¿liw± skórê g³owy ja polecam Ci farby apteczne Biokap albo Color Soin,moim zdaniem Biokap lepszy i delikatniejszy.Farba nie niszczy,nie podra¿nia,a czerñ jest piêkna i naturalna.
Dziêkujê dziewczyny wypróbujê farby apteczne w przysz³o¶ci, bo do tych sklepowych ju¿ wróciæ nie mogê, strasznie ¿r±ce s±, albo bym wy³ysia³a, albo ¿ycie straci³a bo ju¿ puchn±æ zaczê³am, szkoda ¿e tak jest, no ale teraz jest du¿o ³agodniejszych ¶rodków na rynku ¿e i siwe w przysz³o¶ci nam nie gro¿± to przynajmniej tyle.
Zauwa¿y³am ¿e zmywalno¶æ tych ³agodniejszych farb jest podobnie rozci±gniêta w czasie jak u trwa³ej farby.
Trwa³a czarna farba mia³a mocne prze¶wity po trzech tygodniach przy myciu w³osów dwa razy w tygodniu, gojenie skóry trwa³o 2 tygodnie. Szampon koloryzuj±cy zmywa siê 2 tygodnie i to niedok³adnie, du¿o go zostaje a podra¿nieñ ¿adnych nie ma.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-20, 11:33   #3371
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am sposób farbujê dalej, ale szamponami koloryzuj±cymi tymi na 8 myæ, co nie zawieraj± amoniaku i utleniaczy, i te szamponiki mi nie podra¿niaj± skóry a dobrze kryj± kolorem.
Mo¿e to nie utleniacz/ amoniak Ciê uczulaj± tylko PPD (czarny barwnik). Ja dosta³am na ten sk³adnik uczulenia (wiele lat farbowa³am w³osy i nic siê nie dzia³o, uczuli³am siê nagle) i teraz nie mogê u¿ywaæ ¿adnych farb chemicznych, tylko naturalne zio³owe (henna). Je¶li masz uczulenie na PPD to niestety prawie wszystkie trwa³e farby chemiczne zawieraj± ten sk³adnik (te apteczne i "dla alergików" te¿)
Joa_Aga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 11:52   #3372
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e to nie utleniacz/ amoniak Ciê uczulaj± tylko PPD (czarny barwnik). Ja dosta³am na ten sk³adnik uczulenia (wiele lat farbowa³am w³osy i nic siê nie dzia³o, uczuli³am siê nagle) i teraz nie mogê u¿ywaæ ¿adnych farb chemicznych, tylko naturalne zio³owe (henna). Je¶li masz uczulenie na PPD to niestety prawie wszystkie trwa³e farby chemiczne zawieraj± ten sk³adnik (te apteczne i "dla alergików" te¿)
Bardzo prawdopodobne to co piszesz, nie robi³am u lekarza testów, a testem by³o farbowanie sama reakcja wysz³a ¿e a¿ p³akaæ siê chcia³o, wy³am z bólu skóry. Henne wypróbowa³am ale t± podrabian± ze sklepu i nie podra¿nia, tak samo pianki koloryzuj±ce na 8 myæ, te¿ ¿adnej reakcji nie ma. Mnie te¿ uczuli³o nagle, z pocz±tku nie wierzy³am ¿e to farba ale jak dosz³o do tego samego po raz dziesi±ty to ju¿ wiem ¿e z mocn± farb± koniec.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-20, 15:25   #3373
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Czy jakas firma produkuje jeszcze czerwona czern czy cos podobnego??? Kiedys(iles lat wstecz) farbowalam takim odcieniem wlosy tylko nie pamietam wlasnie co to byla za farba ale odcien byl super.
Garnier z serii Color& Shine ma odcieñ czerwona czerñ. Kiedy¶ taki odcieñ mia³a farba Brillance ale one zosta³y ju¿ wycofane z tego co wiem. http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-57667-big.png

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Dziewczyny mam na oku 3 farby i nie wiem któr± wybraæ poradzicie? My¶lê o Joannie Aksamitna czern,Joannie Czarny Bez,oraz o Castingu odcien Lukrecja lub Hebanowa Czern.Zalezy mi na w miarê naturalnym efekcie(bez niebieskim/granatowych przeb³ysków).
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-20, 18:11   #3374
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Garnier z serii Color& Shine ma odcieñ czerwona czerñ. Kiedy¶ taki odcieñ mia³a farba Brillance ale one zosta³y ju¿ wycofane z tego co wiem. http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-57667-big.png

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Dziewczyny mam na oku 3 farby i nie wiem któr± wybraæ poradzicie? My¶lê o Joannie Aksamitna czern,Joannie Czarny Bez,oraz o Castingu odcien Lukrecja lub Hebanowa Czern.Zalezy mi na w miarê naturalnym efekcie(bez niebieskim/granatowych przeb³ysków).
A jak na wlosach wychodzi ta czern z Garniera,czy tak fioletowo jak na opakowaniu?
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-22, 19:01   #3375
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
A jak na wlosach wychodzi ta czern z Garniera,czy tak fioletowo jak na opakowaniu?
ona na opakowaniu jest czerwona mo¿e na zdjêciu wygl±da fioletowo,na w³oskach te¿ jest czerwony po³ysk,widzia³am w jakim¶ innym w±tku zdjêcie jak znajdê to Ci wstawiê
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-22, 20:07   #3376
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

Wlasnie o ten polysk czerwony mi chodzi i o czern na wlosach
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-24, 14:46   #3377
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

[/COLOR]Dziewczyny mam na oku 3 farby i nie wiem któr± wybraæ poradzicie? My¶lê o Joannie Aksamitna czern,Joannie Czarny Bez,oraz o Castingu odcien Lukrecja lub Hebanowa Czern.Zalezy mi na w miarê naturalnym efekcie(bez niebieskim/granatowych przeb³ysków).
Joanna czarny bez, szybko siê zmywa z w³osów.
Casting Hebanowa czerñ to prawdziwa naturalna czerñ, bez niebieskich pigmentów, w³osy siê ¶licznie po niej b³yszcz±.
Lukrecji nie mia³am.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-25, 10:08   #3378
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Czarnow³ose;)

ja ostatnio chc±c zej¶æ do br±zu zaczê³am robiæ odrost mieszank± 1.0 i 3.0 (maxima) i normalnie wygl±da to czarno, ale w odpowiednim ¶wietle jest w³a¶nie widoczny czerwony po³ysk postaram siê to uchwyciæ na zdjêciu. My¶lê ¿e w³a¶nie trójeczka to taka naturalna czerñ z czerwonym po³yskiem i z ni± mog³aby¶ spróbowaæ.
http://haircolor.wikia.com/wiki/Level_3

có¿, liche zdjêcie, ale oto dowód! :P
tu wygl±da rudawo, ale jest to ewidentnie czerwone
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ffdfd.jpg (18,0 KB, 44 za³adowañ)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2014-03-25 o 10:22
uolcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-26, 20:16   #3379
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Joanna czarny bez, szybko siê zmywa z w³osów.
Casting Hebanowa czerñ to prawdziwa naturalna czerñ, bez niebieskich pigmentów, w³osy siê ¶licznie po niej b³yszcz±.
Lukrecji nie mia³am.
Dziêki za odp Chcia³am dzi¶ kupiæ Hebanow± z Castinga ale niestety nie znalaz³am :/ Kupi³am hebanow± czerñ z Garniera,nie wiem co z tego wyjdzie.Zobaczymy

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2014-03-26 o 20:17
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 12:16   #3380
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie o ten polysk czerwony mi chodzi i o czern na wlosach
Je¶li nadal poszukujesz polecam wzi±æ farbê profesjonaln± koleston 4/77( ¶redni br±z, br±zowy z br±zowymi refleksami) wyjdzie ciemno z czerwonym poblaskiem.Mia³am jasny br±z 5/77 i mia³am ju¿ na tym poziomie konkretny br±z z takim ciep³ym refleksem ¶liczny kolor idealny dala pani ciemnej jesieni nie bierz sklepowych ciemnych br±zów które wychodz± jak czerñ czy czerni moja rada kieruj siê w ¶redni br±zy a i polecam jeszcze gorzka czekoladê z wellatonu 5/77( drogeryjna)

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2014-04-10 o 12:24
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 17:13   #3381
viooolett
Raczkowanie
 
Avatar viooolett
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: ok.Chelma
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li nadal poszukujesz polecam wzi±æ farbê profesjonaln± koleston 4/77( ¶redni br±z, br±zowy z br±zowymi refleksami) wyjdzie ciemno z czerwonym poblaskiem.Mia³am jasny br±z 5/77 i mia³am ju¿ na tym poziomie konkretny br±z z takim ciep³ym refleksem ¶liczny kolor idealny dala pani ciemnej jesieni nie bierz sklepowych ciemnych br±zów które wychodz± jak czerñ czy czerni moja rada kieruj siê w ¶redni br±zy a i polecam jeszcze gorzka czekoladê z wellatonu 5/77( drogeryjna)
Dziekuje bardzo za odpowiedz na moj post napewno przyda mi sie ta informacja,bo o brazach malo wiem.
viooolett jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 10:19   #3382
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Czy która¶ z Was farbowa³a w³osy Palette Color Shampoo - Granatowa Czerñ? Zazwyczaj zawsze wybieram Palette, bo po innych farbach mam siano i zniszczone w³osy ;/ Ten krem koloryzuj±cy niby jest do 24 myæ, fajny jest kolorek i w sumie ¿a³uje trochê, ¿e nie kupi³am farby, ale wola³am co¶ mniej inwazyjnego, bez amoniaku.
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-24, 11:11   #3383
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

B³agam b³agam pomó¿cie bo ju¿ siê gubie w mnogo¶ci wyborów i opcji

Najpiêkniejszej czerni szukam. Prawdziwej piêknej czerni która nie wyp³owieje do obrzydliwego matu i szaro¶ci.

Farbowa³am castingiem: hebanowa czern (piekna ale zbyt br±zowa), granatowa czerñ (piêkna ale b³yskawicznie siê wyp³ukuje) lukrencja (co¶ z tym kolorem by³o nie tak)

Szukam drogeryjnego idea³u.

Palette C1 "granatowa czerñ" ?
Schwarzkopf Brillance "Krucza Czerñ"?

A mo¿e co¶ innego?

POMOCY!!!
CarmeLatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-24, 12:25   #3384
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odp Chcia³am dzi¶ kupiæ Hebanow± z Castinga ale niestety nie znalaz³am :/ Kupi³am hebanow± czerñ z Garniera,nie wiem co z tego wyjdzie.Zobaczymy
No i wysz³a ci hebanowa czerñ, mia³am j±, jak napisali tak farbuje

Dopisujê co ja planujê zrobiæ, mnie nawychodzi³o teraz z³otych refleksów po wyp³ukaniu czerni, planujê zafarbowaæ Na fiolet, podobno niweluje to ¿ó³te/b³yszcz±ce refleksy, lubiê mieæ na g³owie ch³odne odcienie.
Kupi³am ju¿ Kolor Dzika ¶liwka z Venity henna Color, bo jakby co nie wysz³o to szybko mi siê zmyje, a jak wyjdzie extra to najwy¿ej kupiê potem nastêpn± farbkê, i mam piankê te¿ z Venity "magiczny fiolet", liczê na po¶wiatê koloru, ca³o¶ci w³osa fioletowego nie chcê, wystarczy po³ysk kolorowy oby wyszed³.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2014-07-24 o 12:33
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-26, 15:52   #3385
agniesiaa
Naczelna Wiza¿anka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 42 846
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Poka¿ wiadomo¶æ
B³agam b³agam pomó¿cie bo ju¿ siê gubie w mnogo¶ci wyborów i opcji

Najpiêkniejszej czerni szukam. Prawdziwej piêknej czerni która nie wyp³owieje do obrzydliwego matu i szaro¶ci.

Farbowa³am castingiem: hebanowa czern (piekna ale zbyt br±zowa), granatowa czerñ (piêkna ale b³yskawicznie siê wyp³ukuje) lukrencja (co¶ z tym kolorem by³o nie tak)

Szukam drogeryjnego idea³u.

Palette C1 "granatowa czerñ" ?
Schwarzkopf Brillance "Krucza Czerñ"?

A mo¿e co¶ innego?

POMOCY!!!
To zdecydowanie moja ulubiona farba.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-06, 10:17   #3386
Szamanka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 18
Jak pozbyæ siê efektu zbyt b³yszcz±cych w³osów? Pilnie potrzebna dobra, czarna farba!

Tak wiêc mam w³osy farbowane na czarno, jednak efekt niezbyt mi siê podoba. W³osy bardzo siê b³yszcz±, wygl±daj± wrêcz jak jaka¶ s³abej jako¶ci peruka na³o¿ona na g³owê. Próbowa³am ju¿ kilku marek farb, odcieni granatowych, naturalnych... Nie wiem czemu ci±gle w³osy siê tak intensywnie b³yszcz±. Mój naturalny kolor jest ciemny, zbli¿ony do czarnego, sama ju¿ nie wiem co z tym robiæ. Poleæcie mi co¶ dziewczyny, proszê . Najlepiej jak±¶ farbê, która daje efekt jak najbardziej matowego, g³êbokiego koloru.
Haha, pe³no w±tków jak nadaæ w³osom blasku, a nie mog³am znale¼æ ¿adnego jak zmatowiæ kolor . Chyba tylko ja jedna mam tak± zachciankê na matow± czerñ, ale ten nienaturalny sztuczny po³ysk mnie ju¿ za³amuje :c. Chcê mieæ wreszcie ¶liczn± czerñ, a nie perukê! Jeszcze raz proszê o rady.
Szamanka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-06, 16:56   #3387
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Jak pozbyæ siê efektu zbyt b³yszcz±cych w³osów? Pilnie potrzebna dobra, czarna

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak wiêc mam w³osy farbowane na czarno, jednak efekt niezbyt mi siê podoba. W³osy bardzo siê b³yszcz±, wygl±daj± wrêcz jak jaka¶ s³abej jako¶ci peruka na³o¿ona na g³owê. Próbowa³am ju¿ kilku marek farb, odcieni granatowych, naturalnych... Nie wiem czemu ci±gle w³osy siê tak intensywnie b³yszcz±. Mój naturalny kolor jest ciemny, zbli¿ony do czarnego, sama ju¿ nie wiem co z tym robiæ. Poleæcie mi co¶ dziewczyny, proszê . Najlepiej jak±¶ farbê, która daje efekt jak najbardziej matowego, g³êbokiego koloru.
Haha, pe³no w±tków jak nadaæ w³osom blasku, a nie mog³am znale¼æ ¿adnego jak zmatowiæ kolor . Chyba tylko ja jedna mam tak± zachciankê na matow± czerñ, ale ten nienaturalny sztuczny po³ysk mnie ju¿ za³amuje :c. Chcê mieæ wreszcie ¶liczn± czerñ, a nie perukê! Jeszcze raz proszê o rady.
My¶le ¿e po³owa twojego problemu to my¶lenie, osobi¶cie ¶wiec±ce w³osy widzia³am tylko na peruce, twoje pewnie s± zdrowe i niskoporowate dlatego b³yszcz± bardziej a przy takich w³osach musia³aby¶ je chyba m±k± sypaæ ¿eby nie b³yszcza³y.
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-06, 18:30   #3388
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Poka¿ wiadomo¶æ
To zdecydowanie moja ulubiona farba.
Te¿ tak my¶la³am, ale wróci³am do niej w lipcu i zmieni³am zdanie czas spróbowaæ czego¶ nowego w poszukiwaniu idea³u

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
My¶le ¿e po³owa twojego problemu to my¶lenie, osobi¶cie ¶wiec±ce w³osy widzia³am tylko na peruce, twoje pewnie s± zdrowe i niskoporowate dlatego b³yszcz± bardziej a przy takich w³osach musia³aby¶ je chyba m±k± sypaæ ¿eby nie b³yszcza³y.
Dok³adnie, chyba tylko m±k±, ale na czarnych siê mocno odznacza. Swoj± drog± mam kilka czarnych peruk ze sztucznego w³osia (nie s± jednak najgorszej jako¶ci) i stwierdzam, ¿e prawdziwe w³osy NIGDY by siê tak nie b³yszcza³y, a jestem posiadaczk± niesamowicie g³adkich prostych w³osów, wiêc wiem, co mówiê, trzeba siê cieszyæ z piêknej tafli, jak siê j± ma

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-11-06 o 18:34
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-07, 15:42   #3389
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ tak my¶la³am, ale wróci³am do niej w lipcu i zmieni³am zdanie czas spróbowaæ czego¶ nowego w poszukiwaniu idea³u



Dok³adnie, chyba tylko m±k±, ale na czarnych siê mocno odznacza. Swoj± drog± mam kilka czarnych peruk ze sztucznego w³osia (nie s± jednak najgorszej jako¶ci) i stwierdzam, ¿e prawdziwe w³osy NIGDY by siê tak nie b³yszcza³y, a jestem posiadaczk± niesamowicie g³adkich prostych w³osów, wiêc wiem, co mówiê, trzeba siê cieszyæ z piêknej tafli, jak siê j± ma
Szczerze to nigdy nie podoba³y mi siê takie proste, super g³adkie w³osy wole miêkkie rozlane fale, o tak
A z t± m±k± to nie na serio, kto sypa³by w³osy m±k±? chocia¿.....
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-08, 21:38   #3390
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze to nigdy nie podoba³y mi siê takie proste, super g³adkie w³osy wole miêkkie rozlane fale, o tak
A z t± m±k± to nie na serio, kto sypa³by w³osy m±k±? chocia¿.....
ja kiedy¶ posypa³am skrobi± jak musia³am pilnie wyj¶æ, bo w³osy by³y mniej ¶wie¿e, pomog³o a fale te¿ mog± byæ przecie¿ piêkne i g³adkie matowe w³osy w wielu przypadkach sprawiaj± wra¿enie wysuszonych, albo rozczesanych na puch 50 razy

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-11-08 o 21:46
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.