Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-18, 10:22   #241
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez als2 Pokaż wiadomość
kindziur, landryna z tego co pamiętam była tu trochę wcześniej i też kupiła i wypróbowała i z tego co widzę to chyba pierwsza szczera wypowiedź po dłuższym stosowaniu, zazwyczaj to pełne entuzjazmu są te co zamawiają lub właśnie dostały zamówiony bubel.

landrnyna069 dzięki - przekonałaś mnie by nie kupować tego chłamu.
na taki wpis czekałam - jest to pierwszy taki wpis jak z wątku o hairball z 2013 roku.
DZIĘKI

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

acha, i dodam jeszcze jedno - odrost jednak nie jest adekwatny pomiarom - to dotyczy wątku, który opisywałam kilka dni temu - to wszystko jeszcze zależy od kondycji włosów, co z tego że moje włosy rosną (i bez HJ i HB), jak tak naprawdę są coraz krótsze, gdyż się wykruszają - zawsze takie były- mam cienkie, dziecięce blond włosy, nie maltretuje ich - po prostu takie są.
Jak dla mnie może być nawet założycielką wątku. Nie życzę sobie żeby ktoś nazywał mnie i koleżanki z forum "kłamcami bo u was to działa i na pewno jesteście przekupione przez firmę". W wątkach była mowa że na jednego działa na drugiego nie jak również o tym jak wyglądają włosy po myciu. Jeśli na nią nie działa to trudno i nie musi mieszać produktu (i nas) z błotem bo tak jej się podoba. Takie rzeczy można napisać inteligentnie a nie stylem "bólu d*py". Spójrz choćby na opinie na KWC; jedne zachwalają inne nie ale produkt procentowo wypada na plus i jest kupowany.

U mnie HJ działa i będę go kupować dopóki włosy nie dorosną do żądanej długości.

Nie chcesz= nie kupujesz!
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 18:56   #242
Jamelija
Przyczajenie
 
Avatar Jamelija
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam,
jako, że jestem tu nowa to pewnie i tak nikt na to nie zwróci uwagi, ale dziś po przeczytaniu paru pozytywnych opinii na temat HJ postanowiłam ten zestaw zamówić.. Dopiero później trafiłam na wizaż zarejestrowałam się by zobaczyć te wszystkie zdjęcia jak to wygląda... Poczytałam opinie i tak trochę mnie olśniło, że może być to dobra ściema (a że z zawodu ze mnie fryzjerka jest to uczono mnie, że włosy rosną do 1,5cm/mc) ale no nic już zamówione "po ptakach" nie zostaje mi nic innego jak przetestować.. Czytałam też wpis na blogu Niewyparzonej Pudernicy i wpis całkiem ciekawy chociaż tak jak inni można się doszukiwać jakiegoś "ale"... Doszukiwać się nie będę przetestuję i powiem. Niebawem przyjdzie przesyłka to zacznę testowanie. Szkoda tylko że jestem kilka dni po koloryzacji z blondu na brąz, a że jako naturalna brunetka przy blondzie było by widać bardzo dobrze odrosty.. trudno będę relacjonować zdjęciami całych włosów i po całości mierzonych... Zobaczy się też ile w tym prawdy, że poprawia się kondycja włosa i mniejsza ilość tych wypadanych.... dziennie jest ich mnóstwo + łamią się strasznie - koloryzacja, rozjaśnianie + codziennie suszarka i prostownica = kosmos ! .. więc zobaczymy czy to działa o ile w ogóle działa..
Pozdrawiam
Jamelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:16   #243
jkmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam
Ja również skusiłam się na zakup Hair Jazz, dzisiaj pierwszy raz będe myła nim włosy. Zmierzyłam jedno pasmo grzywki ma 18 cm. Zobaczymy czy zadziała. Tak już mam jak się sama nie przekonam to nie uwierzę Postaram sie opisać wszystko na blogu.


http://jkmk89.blogspot.com/

Edytowane przez jkmk
Czas edycji: 2015-01-18 o 20:19
jkmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:21   #244
Jamelija
Przyczajenie
 
Avatar Jamelija
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez jkmk Pokaż wiadomość
Witam
Ja również skusiłam się na zakup Hair Jazz, dzisiaj pierwszy raz będe myła nim włosy. Zmierzyłam jedno pasmo grzywki ma 18 cm. Zobaczymy czy zadziała. Tak już mam jak się sama nie przekonam to nie uwierzę Postaram sie opisać wszystko na blogu.


http://jkmk89.blogspot.com/
Nie wiem jak inni ale czekam na efekty i życzę dużego przyrostu ja już bym chciała dostać a że dziś dopiero zamówione to pewnie kilka dni potrwa...
Jamelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:22   #245
jkmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jamelija witaj Ja tez tu nowa. Mnie też tak uczyli Dostałam już zestaw więc czemu nie, i tak juz wydałam pieniądze. Zakup był iście spontaniczny jak u Ciebie Także czekamy na efekty.

Edytowane przez jkmk
Czas edycji: 2015-01-18 o 20:24
jkmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:26   #246
Jamelija
Przyczajenie
 
Avatar Jamelija
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez jkmk Pokaż wiadomość
Jamelija witaj Ja tez tu nowa. Mnie też tak uczyli Dostałam już zestaw więc czemu nie, i tak juz wydałem pieniądze. Zakup był iście spontaniczny jak u Ciebie Także czekamy na efekty.
o ile jakieś będą tak czy siak aby włosy nie wypadły i będzie dobrze czy efekty będą czy też będzie ich brak ja czekam na przesyłkę całe szczęście jest za pobraniem więc jeśli nic nie przyjdzie nie będę stratna :P tak jak wspominałam wcześniej przebieg kuracji będę "uwieczniać" na fotkach i mierzyć też będę więc okaże się czy to działa cuda czy też nie...
Jamelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 22:20   #247
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

@meg888 - z tego co wiem powinno się wysłać PISEMNE oświadczenie o odstąpienia od umowy, najlepiej listem poleconym na adres sprzedawcy. mail nie jest uznawany za pisemne oświadczenie. Pewnie w tym wypadku to nie ma żadnego znaczenia, ale tak na przyszłość...

@jamelija - jeśli zawodowo parasz się fryzjerstwem, to miej nadzieję, że nie zagląda tu twój szef ani klienci, albo że cię nie rozpoznają, bo po takich wpisach nie zarobisz na chleb...

@jkmk - czyżby cały blog założony został do opisywania cuuuuu(ale cięciąąąągnie)uuuudownych efektów Hair Jazza?

@everyone

!!!!! Ogłaszam konkurs !!!!!
Oto znana wszystkim grafika z reklamy HairBell (obecnie znanego jako Hair Jazz), nieco przeze mnie zmodyfikowana - zasłoniłem plecy pani od ramion w dół. Kto pierwszy znajdzie 10 różnic między tymi dwiema postaciami dostanie ode mnie zestaw Hair Jazz, który ufunduję z własnych oszczędności, odejmując sobie piwo od ust. Dwie różnice podaję sam:
1. na jednym jest napisane BEFORE, na drugim AFTER
2. różny jest kolor tła napisów i ramek wokół obrazków





Czas start.

pozdrawiam
Ex

edit:
Hair Jazz/ Hairbell jest oceniana jako lipa nie tylko w naszym biednym, lecz wymagającym kraju, pełnym podejrzliwych, zawistnych ludzi, ale też w bogatej, otwartej i ufnej Norwegii. Oto co znalazłem w czasie wędrówek wśród zaśnieżonych norweskich fiordów:

http://tjomlid.com/2014/12/13/hairbe...det-kan-holde/

dla nieznających norweskiego translator google:

https://translate.google.pl/

Ustawiamy język lewego okienka na "norweski", język prawego na "polski", kopiujemy ze strony interesujący fragment i wstawiamy do lewego okienka, a w prawym czytamy bardzo koślawą, ale dostatecznie zrozumiałą i jednoznaczną w tym wypadku "polszczyznę"

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-01-18 o 22:36
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 23:14   #248
Jamelija
Przyczajenie
 
Avatar Jamelija
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość

@jamelija - jeśli zawodowo parasz się fryzjerstwem, to miej nadzieję, że nie zagląda tu twój szef ani klienci, albo że cię nie rozpoznają, bo po takich wpisach nie zarobisz na chleb...
po prostu to być może jest taki sam specyfik jak każdy inny który np powiększa kobiecie biust zmniejsza zmarszczki itd.. co oczywiście nie działa... to że do końca nie dowierzam czemuś czego nie przetestowałam nie ujmuje mi umiejętności.. Dziękuję.
Jamelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 00:57   #249
jkmk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

@Ekstremento nie mam zamiar opisywać tam również inne cudowności.
jkmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 06:59   #250
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Eks co w Tobie tyle jadu, człowieku. Weź napij się meliski bo coś frustracja Cię dopada. Przecież nikt Ci tego szamponu nie wciska do gardła, nie chcesz nie kupuj. Za nasze nie płaciłaś. The End
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 07:53   #251
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Laski, na jak dlugo starcza ten zestaw? Do wlosow wymarzonej dlugosci brakuje mi 15-20 cm, ale mam loki wiec troche dluzej trwa zapuszczanie
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 08:05   #252
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jadu? Świnko, sama życzliwość przeze mnie przemawia Nawet chciałbym ufundować wam szampon, wystarczy tylko wypełnić warunek konkursu - 10 różnic

Ex.
ps. nie pochwalisz mojego odrostu? jest mniej więcej taki jak u @kindziur, więc czuję się trochę niedoceniony
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 09:00   #253
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami po tygodniu stosowania hair jazz. Jest problematyczne czesanie włosów mimo iż daję masę odżywki potem ( ale nie hair jazz) i mam wrazenie iż mam strasznie wysuszone koncówki. Nie mialam wczesniej tego problemu. POnadto Jazza stosuje tylko na skore głowy wiec skad takie sianowate końce nie mam pojecia. Musze je dobrze wysuszyc na szczotce to wtedy wygladają ok.
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 17:44   #254
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
Jadu? Świnko, sama życzliwość przeze mnie przemawia Nawet chciałbym ufundować wam szampon, wystarczy tylko wypełnić warunek konkursu - 10 różnic

Ex.
ps. nie pochwalisz mojego odrostu? jest mniej więcej taki jak u @kindziur, więc czuję się trochę niedoceniony
Pewnie chcesz abyśmy powiedziały, ze oba obrazki są identyczne i tym samym udowodnić nam że to ściema. W tym świecie każda "obrazkowa" reklama jest podrasowana. Być może jara Cię, że tak się oburzamy na Ciebie ale w sumie mam w nosie twoje wołanie o nawrócenie... Miłego zapuszczania krzaczka
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 18:09   #255
stokrotka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Pewnie chcesz abyśmy powiedziały, ze oba obrazki są identyczne i tym samym udowodnić nam że to ściema. W tym świecie każda "obrazkowa" reklama jest podrasowana. Być może jara Cię, że tak się oburzamy na Ciebie ale w sumie mam w nosie twoje wołanie o nawrócenie... Miłego zapuszczania krzaczka
Czesc dziewczyny podgladam wszystkie wpisy i co nie które macie racje jak ktos tego nie przetestuje a ma duzo do powiedzenia Niech sie wypowiadaja te co to wypróbowały Pozdrawiam
stokrotka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 18:16   #256
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zastanawia mnie jedno - mamy masę sprawdzonych produktów na porost włosów na polskim rynku. Zaczynając od kozieradki (w aptece za 3 złote), przez produkty Farmony, Joanny, Seboradin, na suplementach diety kończąc... Możliwości są ogromne, za ~100 zł można przetestować większość internetowych hitów, a i tak ktoś kupuje za tę cenę szampon i odżywkę ze spreparowaną reklamą i niepewną skutecznością...
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 18:59   #257
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez stokrotka900 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny podgladam wszystkie wpisy i co nie które macie racje jak ktos tego nie przetestuje a ma duzo do powiedzenia Niech sie wypowiadaja te co to wypróbowały Pozdrawiam
Tak, bardzo chętnie poczytam wpisy osób które przetestowały, które są zadowolone jak i tych którym nie urosło nic i nie są zadowolone i to będzie wartościowa i godna uwagi opinia.
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 20:36   #258
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez kindziur Pokaż wiadomość
Pewnie chcesz abyśmy powiedziały, ze oba obrazki są identyczne i tym samym udowodnić nam że to ściema. W tym świecie każda "obrazkowa" reklama jest podrasowana. Być może jara Cię, że tak się oburzamy na Ciebie ale w sumie mam w nosie twoje wołanie o nawrócenie... Miłego zapuszczania krzaczka
Wydaje mi się, że nie o to Ekstremento chodzi, żeby coś komuś udowadniać. Pytanie brzmi: dlaczego wierzyć firmie, która już na samym początku okłamuje klienta i robi z niego idiotę w tak perfidny, niewyszukany sposób? Przecież to elementarny brak kultury na linii producent-nabywca.

Tak, dzisiaj reklamy są podrasowane, rzęsy doklejone, w ruch idzie photoshop, ale zdublowanie tego samego zdjęcia i przeciągnięcie jego fragmentu żeby stworzyć ułudę dłuższych włosów i to wrzucić jako reklamę... To już jest słabe.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 20:39   #259
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zaczynam byc sceptycznie nastawiona do tego produktu. Po trzech zastosowaniach nie widac różnicy, a wrecz bym powiedziała sianowate włosy. Któraś to stosuje z miesiac? ja chyba odstawiam
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 21:11   #260
Jamelija
Przyczajenie
 
Avatar Jamelija
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
Zaczynam byc sceptycznie nastawiona do tego produktu. Po trzech zastosowaniach nie widac różnicy, a wrecz bym powiedziała sianowate włosy. Któraś to stosuje z miesiac? ja chyba odstawiam
Nie oczekuj cudów w kilka dnia... Większość co tu się wypowiedziały a testowały produkt to mówiły że siano ale dalej stosowały... jak odstawisz to się nie przekonasz czy działa czy też nie
Jamelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 21:27   #261
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

moze masz racje przestraszylam sie poprostu bo naprawde włosy zaczeły bardzo żle wygladac
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 22:04   #262
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Jamelija Pokaż wiadomość
Nie oczekuj cudów w kilka dnia... Większość co tu się wypowiedziały a testowały produkt to mówiły że siano ale dalej stosowały... jak odstawisz to się nie przekonasz czy działa czy też nie
Czy kiedykolwiek był kosmetyk do włosów, który najpierw by je niszczył, a potem zniszczenia sam z siebie naprawiał? Pytam serio, bo może przez 6 lat zapuszczania coś przeoczyłam.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 22:52   #263
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

@milka1989k

Nie rezygnuj, towar już zapłacony i napoczęty, nie poddawaj się. Słusznie Jamelija zauważa, że wiele było takich, które zaczynały, narzekały, że siano, dalej stosowały, a ja dodam - potem znikały z wątku i nie wiemy, jak to się kończyło.
Ale koniecznie rób dokumentację fotograficzną, z datami, pomiarami, ujęciami z różnych kątów i wrzucaj to tutaj na wątek - na pewno wszyscy chcą się przekonać, jak to... ten... hmmm... pree...paa..rat działa na człowieka.

@lamadolamy

Kotku, ojciec może być z ciebie dumny, ale powinien cię też przełożyć przez kolano i porządnie sprać. Nie wiesz, że nie należy wtrącać się do rozmów obcych ludzi?
Oczywiście nic nie chcę nikomu udowadniać, wręcz przeciwnie chcę dziewczynom sprawić frajdę i zafundować jednej z nich obiekt pożądania. Wystarczy tylko wskazać 10 różnic na obrazkach które przedstawiłem. Dla tak bystrych, spostrzegawczych, dociekliwych dziewczyn to na pewno drobiazg. Oczywiście konkurs nie jest ograniczony do popieraczek typu świnki, jamelii, kindziura czy stokrotki (witam, witam całkiem nową, nieużywaną postać), ty teżmożesz startować do konkursu i stać się szczęśliwą posiadaczką zestawu Hair Jazz, którego na pewno będą ci zazdrościć wszystkie dziewczyny z wątku, i który być może przekona cię do stosowania tych, no... preee..paa..ratów firmy Hairbell i pochodne.

@świnka

Leniuszek ze świnki wyłazi - "poczytam, ale podetknijcie mi pod ryjek ". A poszukać samem nie łaska? Nawet w tym wątku pojawiło się kilka takich, które stosowały i żałowały. Nie wspominając o opracowaniu badań na które powołuje się harmonyplus.pl, zrobionym przez lamadolamę (http://lamadolamy.blogspot.com/2015/...-gdzie_13.html). Tam jest udokumentowany przypadek 30 osób, którym nic nadzwyczajnego nie urosło (może na szczęście). Do tych badań odnosi się też wpis kascyska (cytuję "magister chemii, doktorantka, kosmetyczka, kosmetolog "bez papierów"") na jej blogu (http://kascysko.blogspot.com/2015/01...asu-o-nic.html).

jeszcze jeden link, ze szwedzkiego internetu:

http://frukoning.bloggo.nu/Hair-Bell...ds-anvandning/

z google translate dostajemy:
Cytat:
To mocny narośl, ale nie wiele więcej niż to, co faktycznie mają zwykle po miesiącu. Wszystkich 2 cm. W związku z tym, nie jestem pewien, czy jest to po prostu ze względu na zmianę z miesiąca na miesiąc lub jeśli produkty naprawdę działa. Jak pisałem wcześniej, więc zastanawiam się, czy wymaga to małe znaczniki korzystania z produktu przed przystąpieniem do pracy nad nią, tak teraz, że to robi. Będą niestety musiały farbować swoje korzenie już w weekend, ponieważ jedziemy na wesele, ale planuje jeszcze przetestować jeden miesiąc na "nowy twór", aby zobaczyć, czy wynik jest ten sam. Czy pozostało pół zarówno szampon i odżywka, więc równie dobrze może kontynuować do momentu wyczerpania!Całkiem niewiele ponad produktu, który wydaje się trwać co najmniej dwa miesiące to nie jest tak źle!

Wtedy myślę, że będzie również dodać, że jest to daleko od ulubionych produktów dla moich włosów ... spada dużo włosów i nie myśleć włosy czuje się czyste i świeże przez długi czas. Na początku zrobiłem to, ale teraz czuje się trochę tłuszczu po jednym dniu. Choć nieco trudne do mycia włosów z nim. Ale będzie nadal miesiąca na miesiąc, więc zobaczymy jak to jest, kto wie, może rosnąć nieco więcej?
Pomimo lichej jakości tego "przekładu" łatwo zrozumieć że kobita jest niezadowolona z przyrostu, bo jest go raptem dwa centymetry, czyli mniej więcej tyle co normalnie. Poza tym produkt jej nie służy, wypadają jej włosy, przetłuszczają i trudno myją.

Albo z norweskiego - doświadczenie dziewczyny po 6 tygodniach:
http://life-of-nicky.blogspot.no/201...gementday.html

Efekt - co najwyżej 33% zamiast kilkukrotnego przyśpieszenia przyrostu włosów, powątpiewa czy warto było wydać taką kwotę.

Generalnie, wszyscy, którzy używali tego.... no,... produktu, a którym nie zapłacono, są z niego niezadowoleni.

@stokrotka...ileśtam

Słuszny wniosek! Nie można traktować poważnie tych którzy nie spróbowali. Dlatego proponuję o skakanie do mętnej wody na główkę pytać tylko paralityków na wózkach, a potem mimo wszystko samemu skoczyć.

Pozdrawiam
Ex.

ps. dlaczego zamiast kupić i używać mam kupić i testować? Jeśli mam testować, to harmonyplus powinna mi zapłacić!

edit: trafiłem na jeszcze jedną blogerkę, która dała się nabrać na współpracę z harmonyplus:

http://wlosymuszabycdlugie.blogspot.com/

Dziewczyna marzy o długich włosach, ale znów się rozczaruje. Piszę "znów", bo z wykazu współpracy i z fotografii widać, że ufa producentom i leje sobie na włosy różne wynalazki

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-01-19 o 23:25
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 07:11   #264
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dlatego wydaje mi sie to dziwne, a wiem co mowie. Nie rozumiem, dlaczego nie ma osob ktore to cudo kupily i stosowaly? czemu nikt nie napisze realnej opinii, sa tylko te ze zakup zrobiono zaczynamy testowac i cisza. Ja ten specyfik odstawila, ale chetnie komus oddam jak potrzebuje bo na mnie to kompletnie nie działa.
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 07:52   #265
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
Jadu? Świnko, sama życzliwość przeze mnie przemawia Nawet chciałbym ufundować wam szampon, wystarczy tylko wypełnić warunek konkursu - 10 różnic

Ex.
ps. nie pochwalisz mojego odrostu? jest mniej więcej taki jak u @kindziur, więc czuję się trochę niedoceniony
najpierw proponowałaś zestaw, a teraz tylko szampon... ;]
to niezgodne z regulaminem konkursu

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedno - mamy masę sprawdzonych produktów na porost włosów na polskim rynku. Zaczynając od kozieradki (w aptece za 3 złote), przez produkty Farmony, Joanny, Seboradin, na suplementach diety kończąc... Możliwości są ogromne, za ~100 zł można przetestować większość internetowych hitów, a i tak ktoś kupuje za tę cenę szampon i odżywkę ze spreparowaną reklamą i niepewną skutecznością...
Produkty na "ratowanie" włosów etc tez jest masa i to powyżej 100zł typu kerastase itd... mimo iż też nic w sobie nie mają jedni je kochają i wydają majątek za markę, a inni nienawidzą...

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
Zaczynam byc sceptycznie nastawiona do tego produktu. Po trzech zastosowaniach nie widac różnicy, a wrecz bym powiedziała sianowate włosy. Któraś to stosuje z miesiac? ja chyba odstawiam
nie bronię produktu bo sama nie mam o nim zdania, ale mam pytanie do tych osób z efektem "siana": czy wy kiedykolwiek stosowałyście inne szampony niż drogeryjno-rossmanowskie (bomby silikonowo slsowe itd) ???

Po szamponach typu Brawa, Hippo, Babydream też nie macie raczej szans na normalne rozczesanie włosów - są to szampony typowo oczyszczające

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Czy kiedykolwiek był kosmetyk do włosów, który najpierw by je niszczył, a potem zniszczenia sam z siebie naprawiał? Pytam serio, bo może przez 6 lat zapuszczania coś przeoczyłam.
to samo powiesz o "tabletkach na trądzik", pokrzywie czy innych ziółkach czy drożdżach? O których wiadomo że najpierw jest wysyp a później pupcia niemowlaczka?

Cytat:
Napisane przez milka1989k Pokaż wiadomość
Dlatego wydaje mi sie to dziwne, a wiem co mowie. Nie rozumiem, dlaczego nie ma osob ktore to cudo kupily i stosowaly? czemu nikt nie napisze realnej opinii, sa tylko te ze zakup zrobiono zaczynamy testowac i cisza. Ja ten specyfik odstawila, ale chetnie komus oddam jak potrzebuje bo na mnie to kompletnie nie działa.
są MILIONY produktów na porost (castor oil i YTberka boogiessilver youtube.com/watch?v=LlCNKvg5iWU) które są cudowne a jednak nie są, miliony produktów do farbowania, do regenerowania, o pięknych nazwach jak cement czy rekonstrukcja. Wszystko to jest MARKETINGIEM, jest kasą!! Z tą różnicą że każdy człowiek jest inny i potrzebuje czego innego i na każdego działa co innego! Na Ekstremento działa kozieradka z apteki za 3zł, a na mnie wysoki blondyn.

Ekstremento
Czytałam blogersko doktoranckie badania, wywody,eseje.
Po co tak zawzięcie negować? Ludzie są naiwni (ja też) i co zrobisz? Nic nie zrobisz! Kijem Wisły nie zawrócisz. Zazdrościsz firmie zarobku czy jak?? To nalej wody z mydłem do butelek, zrób giga marketing z nachalną reklamą na FB i też będziesz zarobiona.
Masz problem z wydaniem MOICH 100zł czy jak??

Życzę więcej pozytywów w życiu!


PS. dla zaciekawionych HJ, mam włosy rozjaśniane. Stosuję to ze 2tyg. Włosy są miekkie, błyszczące, lekko odbite u nasady (co mi się podoba).
A czy rosną - nie wiem. Jak by urosły 4cm z pewnością bym to zauważyła. Kupiłam, zużyję. Najwyżej nie kupię więcej.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!


Edytowane przez pszczola2000
Czas edycji: 2015-01-20 o 07:54
pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 08:34   #266
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to samo powiesz o "tabletkach na trądzik", pokrzywie czy innych ziółkach czy drożdżach? O których wiadomo że najpierw jest wysyp a później pupcia niemowlaczka?
Porownujesz preparaty stosowane doustnie, działające ogolnoustrojowo, których naturalnym efektem jest z początku detoksykacja i oczyszczanie - do szamponow i odżywek stosowanych miejscowo, których rola jest KONDYCJONOWANIE martwych wytworów naskórka? Na jakiej zasadzie miałaby nastąpić późniejsza poprawa, włosowi podpowie, że jednak ta odżywka to nie chciała źle?
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 08:47   #267
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

bardziej, mam wrażenie, że dziewczyny narzekają na zniszczone siano, ponieważ (tak podejrzewam) mają małą lub znikomą styczność z szamponami oczyszczającymi.

lub

Pamiętajcie że te preparaty mają dużo protein. A wiadomo że proteiny w nadmiarze nie służą. Nie wszystkie z nas mają niedoproteinowane włosy. Tym osobą produkty z pewnością zaszkodzą.

Czy moja ocena włosów, że sa miękkie i błyszczące są oznaką destrukcji?
Dlaczego moje sa miekkie i błyszczące a innej osoby mega ziszczone?

BO KAŻDY MA INNE WŁOSY INNE CIAŁO I ORGANIZM, na każdego działa co innego i każdemu podoba się co innego. Tego się nie powinno negować czy zachwalać, tylko wyrażać własne zdanie na temat użytkowanego produktu/przedmiotu/zabiegu.

Encanto ma mase przeciwników, a tona dziewczyn robi ten zabieg.

Moderator powinien zmienić tytuł wątku typu:
HairJazz bez komentowania! tylko efekty i relacje z użytkowania.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 08:48   #268
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Wszystkich, których zaniepokoiła niekonsekwencja, wytknięta mi przez koleżankę @pszczola2000 uspokajam - nagrodą w konkursie jest oczywiście ZESTAW Hair Jazz. W uznaniu rewolucyjnej czujności ufunduję dwa ZESTAWY, drugi dostanie koleżanka pszczoła2000, w momencie rozstrzygnięcia konkursu, czyli jak tylko ktoś wskaże 10 różnic między postaciami na grafice.

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość

Ekstremento[...]
Po co tak zawzięcie negować? Ludzie są naiwni (ja też) i co zrobisz? Nic nie zrobisz! Kijem Wisły nie zawrócisz. Zazdrościsz firmie zarobku czy jak?? To nalej wody z mydłem do butelek, zrób giga marketing z nachalną reklamą na FB i też będziesz zarobiona.
Masz problem z wydaniem MOICH 100zł czy jak??

Życzę więcej pozytywów w życiu!
Ludzie oprócz reklam w stylu Hair Jazz są też podatni na choroby i pasożyty. Rozumiem, że jeśli jutro zacznę pisać coś na temat tępienia wszy, to zapytasz mnie czy zazdroszczę im wyżerki i ciepełka?

Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-01-20 o 09:31
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 09:02   #269
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez agatonek86 Pokaż wiadomość
Również zakupiłam szampon i odżywkę z tej serii , jestem ciekawa jak moje włosy zareagują i czy urosną a może wypadną po miesiącu
na moim blogu będę na bieżąco zdawać relację miesięczną
zapraszam:

www.justmeandallstuff.blog.pl


zamieściłam zdjęcie włosów z początku kuracji
włoski zmierzone: 55cm zobaczymy jak będą rosły
2mycie

5mycie


14mycie



Ta Pani chyba jakies korzyści ma z tego produktu.
Ja tylko miękkość, i ładny zapach (niektórym on się nie podoba)
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 09:10   #270
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ekstremento, z Twoich wypowiedzi stwierdziłam, że jesteś facetem. Co Ty, do licha, robisz na typowo babskim wątku? I co Ci do tego, czy ktoś tego używa, czy nie? Zakładam, że nie masz problemów z zakolami/łysieniem/rzadkimi włosami (pewności nie mam). Po co wpieniasz te biedne dziewczyny? Życia nie masz..?
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.