Lutówki 2017 ❤ - część VII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 13:42   #2041
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
U nas wczoraj była fizjoterapeutka. Maćko ma słaby brzuch, rozstęp mięśni większy niż fizjologiczny. Mamy ćwiczenia i tejpy.... JuhuuuiU! Skończyłam diagnozowac kaszel to 2 tyg później mamy nowy problem.!!! Juhiuuuu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A co Wam wyszło z kaszlem? U nas jest znowu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:16   #2042
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Jesteśmy na lekach dla astmatykow. Jedynie na noc. plus leczenie zatok chyba przyniosło efekty bo malutko kaszle w dzień więc tej tuby inhalatora nie mamy na chwilę obecną.
Zapewne bedzieny próbować odstawic te leki. W ramach potwierdzenia diagnozy. Ale to za kilka mcy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:32   #2043
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Tylko ze ja na prawdę głośno krzyknęłam. Panika przeze mnie mówiła. Raczej mi się to normalnie nie zdarza. Rozpłakał się bo się przestraszył mojej reakcji. :/
Nie przeeejmuj się tym
W sumie ważne, że tego nie olał. Chyba lepiej/bezpieczeniej jak się jednak w niebezpiecznej sytuacji przestraszy i zatrzyma?

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
AnWasze maluchy chodzą za rękę? Bo moja ulicą chce iść sama, wyrywa się i chowa ręce do kieszeni.
Na razie nie mamy problemów z chodzeniem na szczęście...

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
To jest nic. Ja ostatnio wyjechałam w dziecko wózkiem, żeby się przewróciła. Leciała pędem w stronę ulicy, ja byłam z drugiej strony płotka i nie miałam jej jak złapać. Więc wyjechałam szybko i wózkiem ją zaczepilam. Wolałam, żeby upadła na chodnik niż wypadek samochodowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow... dobra reakcja!
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:38   #2044
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej kategorii:
Jak reagujecie jak wasze piekne dzieciorki sie was nie słuchaja w sprawach zagrazajacych zdrowiu/życiu?
Tlumacze i tlumacze, zeby nie wstawal w krzeselku bo wypadnie (i ja go z kafelek nie bede zbierac) i bedzie duże ałała. Wyszlam do kuchni na sekunde wracam a ten stoi i sie smieje. Zareagowalam instynktownie i glosno krzyknelam, zeby od razu siadał bo spadnie. Przestraszyl sie i zaczal plakac. Wiadomo, zle sie z tym czuje teraz, ale moja rekacja byla odruchowa. To samo tyczy sie wkladania wtyczki od odkurzacza do kontaktu samemu (mam kontakty zaslepione, ale jest jeden w szafce, ktora on sam otwiera).

Jak reagujecie? Jak reagowac? :/
Ja tłumaczę, tłumacze, a Ala dalej swoje i czasami się śmieje. A czasami jest właśnie tak jak u Ciebie, że krzyknę a ona w płacz

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Witam się! w skrócie bo mam dosyć!
1. W sobotę byliśmy na rowerku, D zaliczał każdą kałużę...buty przemoczył do skarpety...byliśmy może pół godziny
2. w sobotę od rana miał katar...potem lekki kaszel, jakby z kataru który spływa

3. kaszel nasilił się w niedzielę późnym popołudniem. Wieczorem już i w nocy nie podobał mi się jego oddech...wiedziazłam, że to oskrzela albo płuca
4. w pn rano u lekarza...początek zapalenia płuc.
5. dziś już o niebo lepiej
6. mam dosyć...a 4 tygodnie chodził do żłobka zdrowy...nie wiem serio...czy to przez infekcję, czy powoli łączyć np. z alergią





Zdrówka!
Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
To jest nic. Ja ostatnio wyjechałam w dziecko wózkiem, żeby się przewróciła. Leciała pędem w stronę ulicy, ja byłam z drugiej strony płotka i nie miałam jej jak złapać. Więc wyjechałam szybko i wózkiem ją zaczepilam. Wolałam, żeby upadła na chodnik niż wypadek samochodowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze zrobiłaś!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
U nas wczoraj była fizjoterapeutka. Maćko ma słaby brzuch, rozstęp mięśni większy niż fizjologiczny. Mamy ćwiczenia i tejpy.... JuhuuuiU! Skończyłam diagnozowac kaszel to 2 tyg później mamy nowy problem.!!! Juhiuuuu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No nie...
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:12   #2045
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

U mnie jakieś wyjście bez wózka to masakra ucieka albo chce na ręce. Rączki nie da, chowa do kieszeni, abym jej nie trzymała. Niby uważa, brat stopuje, krzyczy uważaj, ale się boję.

sQ Macko dba, aby mama się nie nudziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:46   #2046
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja ćwiczę bez wózka bo za chwilę mała w wózku będzie... No i masakra. Ale kupiłam rączkę za którą ma się trzymać wózka. Może to zadziała..

U mnie jednak najgorsze jest ze on nie chce wózka. Mówi że tuptup, ja go wyciągam a on za 1, góra 3minuty chce na ręce. I ani tuptup ani do wózka :/ i patowa sytuacja.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:20   #2047
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Hej! Dzisiaj mój królewicz obchodzi 2 urodzinki




Wyglada jak po solidnej imprezie, bo w poniedziałek zadzwonili ze żłobka, ze chory, a do tego zapalenie spojówek. Był w żłobku czwartek piatek i poniedzałek. Jak żyć?




Na urodziny dostał rower 2w1 i no miałam dobre przeczucie. Nie ma opcji żeby na niego wsiadł tylko prowadzi co za dzieć!



Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość


Szymek i Bartuś brawa za postepy Mała Mi a z ciekawości jakie ćwiczenia macie od logopedy?

zaczynalismy od metody krakowskiej - poczytaj o tym, ponoć daje duze efekty, ale słuchawki porzucilismy (metoda ta poleca słuchanie płyt koniecznie w słuchawkach), bo to nas przerasta.

Mamy troche ksiazeczek polecanych przez terapeutów tej metody czytamy pokazujemy literki, słowa, dźwiekonasladowcze. Duzo w taki "przerysowany" sposób trzeba mówic żeby dziecko patrzyło na usta, różne puzzle, układanki. Generalnie jak to mówi logopeda "zalewanie" mową. gadamy tyle, że często wieczorem już nam się nie chce buzi otwierać


dopasowywanie obrazków, puzzle 2-dzielne, sortowanie kolorów, ćwiczenie precyzji prawej ręki (to ważne w rozmowju mowy)

Nie wszystkie te ćwiczenia kojarzą się z logopedią, ale byliśmy o 4 logopedów i każdy tego typu zabawy stosuje, bo jest to połączone z mową.


Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Serio, nie wyobrażam sobie np drugiego dziecka przy takich przebojach. Bywa, że w nocy oboje jesteśmy zaangażowani, bo Marysi coś dolega. Moje dwie koleżanki mają teraz "drugie" dzieci (jedna 2 lata różnicy, druga 1,5 roku). No podziwiam je bardzo, bardzo.
Z drugiej strony jak komuś dziecko przysypia noce i ząbkuje bezobjawowo to drugie to żaden problem.
No dużo zależy od "typu" pierwszego dziecka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

właśnie ja tak samo. Mielismy w czerwcu zacząć starania, ale chyba wymiekam


Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość


Dziewczyny, pytanie z innej kategorii:
Jak reagujecie jak wasze piekne dzieciorki sie was nie słuchaja w sprawach zagrazajacych zdrowiu/życiu?
Tlumacze i tlumacze, zeby nie wstawal w krzeselku bo wypadnie (i ja go z kafelek nie bede zbierac) i bedzie duże ałała. Wyszlam do kuchni na sekunde wracam a ten stoi i sie smieje. Zareagowalam instynktownie i glosno krzyknelam, zeby od razu siadał bo spadnie. Przestraszyl sie i zaczal plakac. Wiadomo, zle sie z tym czuje teraz, ale moja rekacja byla odruchowa. To samo tyczy sie wkladania wtyczki od odkurzacza do kontaktu samemu (mam kontakty zaslepione, ale jest jeden w szafce, ktora on sam otwiera).

Jak reagujecie? Jak reagowac? :/

rzut na glebe szymek ma opanowany do perfekcji. potrafi to zrobic na przejsciu dla pieszych. Zbieram gościa i uciekam
jak jest to w miejscu publicznym i mnie krew nie zalewa to kucam obok niego i tłumacze, że nie wolno. W domu tłumaczę zawsze i wiem, ze wg wielu z Was i obecnych sposobów wychowania to pewnie błąd, ale u nas nic innego nie działa - mamy "karnego jeżyka". Jak robi coś wybitnie złego to dostaje 2-3 ostrzeżenia, że nie wolno i jak będzie to robił to tam pójdzie. On to rozumie i często i tak robi dalej swoje. Więc tam ląduje, histeryzuje chwile i potem jak sie uspokaja jeszcze raz mu tłumaczę.



Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Witam się! w skrócie bo mam dosyć!
1. W sobotę byliśmy na rowerku, D zaliczał każdą kałużę...buty przemoczył do skarpety...byliśmy może pół godziny
2. w sobotę od rana miał katar...potem lekki kaszel, jakby z kataru który spływa

3. kaszel nasilił się w niedzielę późnym popołudniem. Wieczorem już i w nocy nie podobał mi się jego oddech...wiedziazłam, że to oskrzela albo płuca
4. w pn rano u lekarza...początek zapalenia płuc.
5. dziś już o niebo lepiej
6. mam dosyć...a 4 tygodnie chodził do żłobka zdrowy...nie wiem serio...czy to przez infekcję, czy powoli łączyć np. z alergią









najpierw tłumaczę, jak nie pomaga to też krzyknę. Raz krzyknęłam jak do kontaktu coś wkładał (akurat nie był zabezpieczony bo coś wczesniej robiłam) i też się rozpłakał. Na ten moment nie podchodzi i nie kombinuje przy kontakcie. Ale też stawnowczo ściągam np. z kanapy itd...a jak zaczyna się płacz to odwracam uwagę



ojej zdrowka! biedula...


ale 4 tygodnie, boszzzz u nas 2-3 dni i koniec. Jak był tydzień to max. Magia tulwa karmienia piersią hahaha


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No nie zrobię. Ale zastanawiałam się czy u mnie nad wyraz często czy tak normalnie..
Ogólnie masakra.
Czytałam jak mówić żeby maluchy nas słuchały ale nic nie działa...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

myślę, że normalnie. u nas zaczęłly się bunty koło 1,5 roku i to jest równia pochyła.


Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
AnWasze maluchy chodzą za rękę? Bo moja ulicą chce iść sama, wyrywa się i chowa ręce do kieszeni. Też czytam i nic nie działa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

czasami tak, ale do pewnego momentu, potem nie chce i juz. Oczywiscie tam gdzie mi zależy żeby szedł za rekę to nie chce


Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość


Nie mów ze jeszcze ci się śmieje diablatko

Szymek właśnie tak robi nie zawsze, ale zdarza sie oj zdarza


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę bez wózka bo za chwilę mała w wózku będzie... No i masakra. Ale kupiłam rączkę za którą ma się trzymać wózka. Może to zadziała..

U mnie jednak najgorsze jest ze on nie chce wózka. Mówi że tuptup, ja go wyciągam a on za 1, góra 3minuty chce na ręce. I ani tuptup ani do wózka :/ i patowa sytuacja.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

o to to! w wozku do 20 minut, potem pochodzic, a potem raczki. Czasami wydaje mi sie bez sensu ten wozek juz, ale z drugiej strony zawsze ta chwilę siedzi, a potem mam gdzie wkładach rzeczy na przykład rowerek
no mega wygladamy, pcham wozek, w nim rowerek a szymek na rekach
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 09:46   #2048
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

MalaMi wszystkiego najlepszego dla Szymka

sQ z perspektywy czasu (u mnie jest 2,5 różnicy) kupiłabym wózek rok po roku. Miałam rączkę, podstawkę i z reguły chciał na rączki lub do wózka.

Jak biorę wózek to młoda grzecznie w nim siedzi, ale np. W metrze muszę wnosić po schodach (winda nie działa od 3 miesięcy). A i jeżdżą razem, mloda na kolanach u brata, a ja boję się że wózek się złamie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:00   #2049
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

myslalam o rok po roku, ale u nas jest zlobek... jak bedzie faktycznie duzo sytuacji i sie nie sprawdzi dostawka to kupie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:13   #2050
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Szymek 100 lat

My nie używamy wózka już w ogóle. Nie ma szans, że wsiadł



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:36   #2051
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Szymonidaskuuuu 1000 lat !!!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 10:59   #2052
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Młoda na jesieni hejtowala wozek, teraz jej się odwidzialo.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
myslalam o rok po roku, ale u nas jest zlobek... jak bedzie faktycznie duzo sytuacji i sie nie sprawdzi dostawka to kupie
Moze zle sie wyrazila chodziło mi o dodatkowy wózek, a nie zamiast.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:28   #2053
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

jak mam 2 pchac?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:39   #2054
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII



Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj mój królewicz obchodzi 2 urodzinki
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!


Hania od jakiegoś czasu nie lubi wózka. Chce tylko na nóżkach. Jak muszę to na siłę wsadzę ją,ale jest płacz. Widzi wózek to od razu ucieka Za to na szczęście na spacerach idzie ładnie, rączkę da, nie ucieka.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:08   #2055
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ala cały czas lubi wózek. Gorzej jak już z niego wysiądzie, niekoniecznie chce wejść z powrotem

Szymonku wszystkiego najlepszego!!!

W poniedziałek Ala idzie do żłobka Będzie od pon do środy, a od września, jak zacznie chodzić do przedszkola, będę ją dawała na cały tydzień. Mam nadzieję, że jej się spodoba Kupować jej specjalne kapcie, czy mogą być skorzane sandałki z zakrytymi palcami?
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:52   #2056
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ala cały czas lubi wózek. Gorzej jak już z niego wysiądzie, niekoniecznie chce wejść z powrotem



Szymonku wszystkiego najlepszego!!!



W poniedziałek Ala idzie do żłobka Będzie od pon do środy, a od września, jak zacznie chodzić do przedszkola, będę ją dawała na cały tydzień. Mam nadzieję, że jej się spodoba Kupować jej specjalne kapcie, czy mogą być skorzane sandałki z zakrytymi palcami?
Może być co chcesz byle na zmianę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 17:05   #2057
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
jak mam 2 pchac?
Nie jak idziesz z dwojka to wozek A, a jak z jednym to wozek B.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 17:47   #2058
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Nie jak idziesz z dwojka to wozek A, a jak z jednym to wozek B.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem. Co mam kupić?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 19:09   #2059
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ala cały czas lubi wózek. Gorzej jak już z niego wysiądzie, niekoniecznie chce wejść z powrotem

Szymonku wszystkiego najlepszego!!!

W poniedziałek Ala idzie do żłobka Będzie od pon do środy, a od września, jak zacznie chodzić do przedszkola, będę ją dawała na cały tydzień. Mam nadzieję, że jej się spodoba Kupować jej specjalne kapcie, czy mogą być skorzane sandałki z zakrytymi palcami?
Jakiekolwiek buty jej daj, byleby były Kaja ma kapcie z Superfita, super się nam sprawdzają
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 20:23   #2060
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Co mam kupić?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jeden wozek jednodzieciowy i drugi dwudzieciowy ale czy masz to nie wiem, tak sobie myślę, że to by bylo jakies rozwiązanie.

A jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 20:28   #2061
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Jeden wozek jednodzieciowy i drugi dwudzieciowy ale czy masz to nie wiem, tak sobie myślę, że to by bylo jakies rozwiązanie.

A jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa czyli mam swój i drugi rokporoku?
Jest myśl. Mamy z tyłu głowy. Zobaczymy jak będzie z tą rączka i/lub dostawka do siedzenia (taka między mną a wózkiem)


Czuje świetnie. Dziękuję
Tzn zupełnie inaczej. Raz ze młoda zrobiła że mnie worek treningowy i napieprza tak że nie wiem jak się nazywam. Dwa że jakimś tulwa cudem weszła między skórę a zebra.. No nie wiem jak ale siedzę prosta jak kolek bo jak się zgibam to mam wrażenie że albo zgniote ją albo polamie mi zebra :/
Więc uwaga. Brzuch mam podobny jak z Maćkiem. Z nim sobie hybryde przed porodem zrobiłam sama na stopach a z Nołnejmka buta nie umiem założyć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 16:04   #2062
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Zamówiłam maciowi buty na zalando na kampanii buty na wiosnę. Falcotto za 140zl. Łącznie z tym że wzięłam z myślą o jesieni za taką cenę... Przyszły ocieplane :/ czuje się oszukana

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 06:39   #2063
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zamówiłam maciowi buty na zalando na kampanii buty na wiosnę. Falcotto za 140zl. Łącznie z tym że wzięłam z myślą o jesieni za taką cenę... Przyszły ocieplane :/ czuje się oszukana

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Też się tak nacięłam ostatnio -.-
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 22:39   #2064
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Caaaaly dzień na dworze!! Zoo spacery lody rzeka rynek kawki frytki!
Mega mega dzień spędziliśmy szkoda tylko że Maćko zasnął na 10min jak jechaliśmy do miasta, obudził się jak go próbowałam odłożyć do wózka i następnie cały pobyt uznał że spać nie będzie. Więc o 17 wracaliśmy bo już każdy z nas był zmęczony, zasnął w aucie zanim wyjechaliśmy z parkingu podziemnego. Dojechaliśmy do domu, bez problemu w wózek. Tak twardo spał że obok mąż kercherem myl meble ogrodowe a Maćkowi nawet brewka nie drgnela Po 18 budzilismy i do 19.30 jeszcze szalał na dworze cudowny dzień. Tego było mi trzeba!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 22:48   #2065
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Caaaaly dzień na dworze!! Zoo spacery lody rzeka rynek kawki frytki!
Mega mega dzień spędziliśmy szkoda tylko że Maćko zasnął na 10min jak jechaliśmy do miasta, obudził się jak go próbowałam odłożyć do wózka i następnie cały pobyt uznał że spać nie będzie. Więc o 17 wracaliśmy bo już każdy z nas był zmęczony, zasnął w aucie zanim wyjechaliśmy z parkingu podziemnego. Dojechaliśmy do domu, bez problemu w wózek. Tak twardo spał że obok mąż kercherem myl meble ogrodowe a Maćkowi nawet brewka nie drgnela Po 18 budzilismy i do 19.30 jeszcze szalał na dworze cudowny dzień. Tego było mi trzeba!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Cudownie my w domu bo wolałam nie ryzykować.. ostatnio tak sobie wyszliśmy i co? Ehhh do środy siedzimy. Ja okna umyłam częściowo i zakupy i na kawę do rodziców pojechałam odsapnac...ja w taka pogodę jak dziś duszę się w domu, usycham więc zazdro

Ja też musze buty kupić dla D
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 07:10   #2066
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Cudownie my w domu bo wolałam nie ryzykować.. ostatnio tak sobie wyszliśmy i co? Ehhh do środy siedzimy. Ja okna umyłam częściowo i zakupy i na kawę do rodziców pojechałam odsapnac...ja w taka pogodę jak dziś duszę się w domu, usycham więc zazdro



Ja też musze buty kupić dla D
Ja niby muszę... Ale mamy adidasy... Mysle o świętach że może coś bardziej eleganckiego.. Ale jak widzę ceny
Może oleje i będzie w adidasach

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 07:49   #2067
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ale wczoraj była boska pogoda. Cały dzień na dworze spędziliśmy, a pod koniec ku rozbawieniu sąsiadów Nina urządziła histerię, że nie wraca do domu. Także jesteśmy znane na dzielni, bo było ją słychać w promieniu kilku kilometrów...

Ja potrzebuję dla Niny srebrne lub szare ze srebrną nitką bolerko albo sweterek i baleriny i sobie też muszę kupić jakieś baleriny, bo z tym kolanem na ślub nie ubiorę obcasów Mam miesiąc, żeby nam uzupełnić stylówki Przynajmniej obie mamy kiecki

Szymonku spóźnione 100 lat i zdrowka, zdrowka, zdrowka

Tak jakoś ostatnio ciężko mi się wbić choć mało piszecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:38   #2068
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Polecam dla Ciebie balerinki Maciejka fajne skórzane wygodne i ja miałam zlotawe więc na wesele się nada

My już dziś okupujemy podwórko. Niby 12 stopni ale rozbieram nas powoli bo słońce grzeje

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:57   #2069
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Polecam dla Ciebie balerinki Maciejka fajne skórzane wygodne i ja miałam zlotawe więc na wesele się nada

My już dziś okupujemy podwórko. Niby 12 stopni ale rozbieram nas powoli bo słońce grzeje

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O fajnie, ja bym z chęcią jakieś popielate lakierowane kupiła Muszę się rozejrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 11:18   #2070
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja byłam tak zadowolona z tych jasnych że jak szukałam klayscnzych czarnych to je też wzięłam i mam 2 takie same pary w innych kolorach

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 22:26:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.