Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 23:12   #3721
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej dziewczyny !
Nie wiem czy to dobry wątek, ale mam takie pytanie.. otórz od od 3 lat farbowałam włosy na platynowy blond ( naturalne mam ciemny brąz ) , taki zamiar miałam i tym razem, kupiłam rozjaśniacz, ale chciałam najpierw zrobić eksperyment i zafarbować sobie włosy szamponetką na brąz, taki jak mam naturalnie, żeby tylko zobaczyć jak bym wyglądała, a później i tak rozjaśnić.. jednak tak mi się spodobało, że stwierdziłam, że jednak ten brąz dużo bardziej mi pasuje ( w końcu to mój naturalny kolor ) niż blond, szamponetka, którą farbowałam to Joanna multi effect kolor czekoladowy brąz, włoski wyszły śliczne, jednak wystarczyło jedno mycie i włosy " wypłowiały" . Chciałabym uzyskać taki sam efekt, ale na dłużej i nie wiem jaką wówczas powinnam kupić farbę.. Pani w drogierii odradziła mi kupienie farby w kolorze szaponetki czyli czekoladowy brąz twierdząc, że wyjdą czarne i teraz kompletnie nie wiem co powinnam zrobić, podobno ciężko, żeby na rozjaśnianych włosach długo utrzymała się ciemniejsza farba..

W załączniku zdjęcie co prawda Natalii Siwiec ( której strawić nie mogę :P ) , ale właśnie ona ma identyczny kolor włosów jaki ja uzyskałam farbując szamponetką i na jakim zależy mi, żeby mieć go na dłużej.
Dziewczyny proszę o radę !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t_natalia_dziewczyna_790477_686.jpg (30,3 KB, 45 załadowań)
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:12   #3722
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No fakt, to nie jest właściwy wątek, bo my się farbowaniem nie zajmujemy a zapuszczaniem swoich naturalnych włosów.
A z kolorem, skoro już tu jesteś, to radziłabym iść do DOBREJ fryzjerki, bo na rozjaśnionych włosach ciężko uzyskać samemu to co się chce, bo włosy mocniej wciągają farbę i dużo szybciej ją wypluwają z racji rozchylonych łusek. Jeżeli natomiast chcesz kombinować samemu to wybierz się do sklepu fryzjerskiego i wybierz coś spośród profesjonalnych farb. Kosztują tyle samo, co te drogeryjne, ale trzymają się o wiele mocniej (z reguły).
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:06   #3723
Tiku
Przyczajenie
 
Avatar Tiku
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

1,0-2,0cm odrostu. Trudno ocenić, bo zauważyłam, że zależność ta jest różna od miejsca, gdzie spróbuję (nieudolnie pewnie .///.) sprawdzić swój odrost. Optymalnie jednak wychodzi 1,5cm. Nie jest źle, choć szczerze mówiąc nie mogę się doczekać wizji normalnego już koloru... teraz są wściekle rudziałe, a ja nie zamierzam ich przecież faszerować chemią, skoro już są przerzedzone.
Ach, fryzjerki nierozumiejące, co znaczy nie cieniować... ♡ Na razie wydatki tego nie planują, ale jednak za kilka tygodni wezmę się za kolejną poprawkę boba.
__________________
57!—56—55—54—53—52—51—50瓩 ♡
Zapuszczanie odrostu: 1
月.2日.2013年
Tiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 14:15   #3724
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

własnie planuję zejść z cieniowania. gdybym miała proste włosy, to ścięłabym się na krótko, ale jak się kręcą, to się podwiną i bd facetem a tak to miałabym całe swoje
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 19:37   #3725
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Nie wiem czy to dobry wątek, ale mam takie pytanie.. otórz od od 3 lat farbowałam włosy na platynowy blond ( naturalne mam ciemny brąz ) , taki zamiar miałam i tym razem, kupiłam rozjaśniacz, ale chciałam najpierw zrobić eksperyment i zafarbować sobie włosy szamponetką na brąz, taki jak mam naturalnie, żeby tylko zobaczyć jak bym wyglądała, a później i tak rozjaśnić.. jednak tak mi się spodobało, że stwierdziłam, że jednak ten brąz dużo bardziej mi pasuje ( w końcu to mój naturalny kolor ) niż blond, szamponetka, którą farbowałam to Joanna multi effect kolor czekoladowy brąz, włoski wyszły śliczne, jednak wystarczyło jedno mycie i włosy " wypłowiały" . Chciałabym uzyskać taki sam efekt, ale na dłużej i nie wiem jaką wówczas powinnam kupić farbę.. Pani w drogierii odradziła mi kupienie farby w kolorze szaponetki czyli czekoladowy brąz twierdząc, że wyjdą czarne i teraz kompletnie nie wiem co powinnam zrobić, podobno ciężko, żeby na rozjaśnianych włosach długo utrzymała się ciemniejsza farba..

W załączniku zdjęcie co prawda Natalii Siwiec ( której strawić nie mogę :P ) , ale właśnie ona ma identyczny kolor włosów jaki ja uzyskałam farbując szamponetką i na jakim zależy mi, żeby mieć go na dłużej.
Dziewczyny proszę o radę !
wybieraj farby ciemny blond - wychodzą na brąz, dosyć ciemny nawet, ale to i tak nie ta hełmowa czerń co z brązowych farb. ja po wielokrotnym rozjaśnianiu, dekoloryzacji, rudzeniu pofarbowałam włosy na ciemny blond. po 1,5 miesiącu farba nadal przy myciu leci z wodą, ale nie widać różnicy na kolorze we włosach - mój ciemny odrost nie różni się niemal wcale od farby.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:22   #3726
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ech, jakby nie to, że w grudniu skusiłam się na szamponetkę Mariona 4-8 myć, która do teraz mi się nie zmyła, dziś moglabym się wam pochwalić półrocznym odrostem, a tak to dupa...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:04   #3727
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ech, jakby nie to, że w grudniu skusiłam się na szamponetkę Mariona 4-8 myć, która do teraz mi się nie zmyła, dziś moglabym się wam pochwalić półrocznym odrostem, a tak to dupa...
zastanawiałam się nad wyrównywaniem koloru szamponetkami z mariona, ale jeżeli się nie chcą zmyć z naturalsów to raczej rezygnuję. moja farbowane włosy mają rudą poświatę, a z tyłu głowy kolor włosów jest spłukany, jaśniejszy i ma odcień zielonkawego blondu ;(. kusi mnie też henna khadi w brązach, ale widziałam na zdjęciach że ona też się spłukuje do rudej poświaty, a tego wolałabym uniknąć, bo mam chłodną naturalną tonację
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 15:46   #3728
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ech, jakby nie to, że w grudniu skusiłam się na szamponetkę Mariona 4-8 myć, która do teraz mi się nie zmyła, dziś moglabym się wam pochwalić półrocznym odrostem, a tak to dupa...
dlatego zawsze odradzam nawet szamponetki
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:22   #3729
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja mam jakies 2-3 cm odrostu, zeby sie nie wkurzać tym widokiem zafarbowałam całość henną (venita henna color ziołowy balsam koloryzujący) spłukuje sie bardzo ładnie, mam sliczny orzechowy kolor, przy takiej hennie mogłabym wracać do swoich naturalek, ale ona sie szybko wypłukuje, czy ja mogę nia czesto farbowac...? czy taki rodzaj farbowania niszczy wlosy?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 01:59   #3730
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
ja mam jakies 2-3 cm odrostu, zeby sie nie wkurzać tym widokiem zafarbowałam całość henną (venita henna color ziołowy balsam koloryzujący) spłukuje sie bardzo ładnie, mam sliczny orzechowy kolor, przy takiej hennie mogłabym wracać do swoich naturalek, ale ona sie szybko wypłukuje, czy ja mogę nia czesto farbowac...? czy taki rodzaj farbowania niszczy wlosy?
czytałam gdzieś że vanita jest z dodatkiem chemii.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:52   #3731
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mam już 5 cm. odrosu i na grzywce swoje włosy naturalne
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 10:45   #3732
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam wszystkie Wizażanki
chciałabym dołączyć się do Waszego wątku
wracam do swojego naturalnego koloru włosów, i przy okazji chcę zapuścić włosy
byłam w środę u fryzjera i ściełam włosy dość krótko żeby jak najbardziej pozbyc się włosów z farbą, jeszcze gdzie niegdzie zostało a to cm a to dwa, gdzies koloru farby ale juz przy nastepnym scieciu (planuje jakos za 3-5zmiesiecy podciac) całkowicie bede miec swoj kolor
bylo to drastyczne sciecie

ciężko mi było wybrać zdjęcia ktore najbardziej pokazują moje wlosy dlatego wkleje link z całą historią moich wlosow od ok roku

https://picasaweb.google.com/1177913...IuUqv3XhO_axgE

jeśli któras z Was bedzie chciala, moze zobaczyc
takze teraz bede dbac o już prawie calkowicie moje naturalne wlosy, pielęgnoac, zapuszczac i jak bede w Polsce (od 8 lat mieszkam za granicą - w Islandii) pojade do fryzjera

pozdrawiam
__________________
Witaj Islandio <3

włosy włosy włosy
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:01   #3733
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki
chciałabym dołączyć się do Waszego wątku
wracam do swojego naturalnego koloru włosów, i przy okazji chcę zapuścić włosy
byłam w środę u fryzjera i ściełam włosy dość krótko żeby jak najbardziej pozbyc się włosów z farbą, jeszcze gdzie niegdzie zostało a to cm a to dwa, gdzies koloru farby ale juz przy nastepnym scieciu (planuje jakos za 3-5zmiesiecy podciac) całkowicie bede miec swoj kolor
bylo to drastyczne sciecie

ciężko mi było wybrać zdjęcia ktore najbardziej pokazują moje wlosy dlatego wkleje link z całą historią moich wlosow od ok roku

https://picasaweb.google.com/1177913...IuUqv3XhO_axgE

jeśli któras z Was bedzie chciala, moze zobaczyc
takze teraz bede dbac o już prawie calkowicie moje naturalne wlosy, pielęgnoac, zapuszczac i jak bede w Polsce (od 8 lat mieszkam za granicą - w Islandii) pojade do fryzjera

pozdrawiam
hej
rzeczywiscie duze ciecie, ale juz blisko pierwszego celu jestes
takze powodzenia w zapuszczaniu juz calych swoich
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:12   #3734
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziękuję bardzo
ja również życzę Tobie i wszystkim pozostałym powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu

oj tak, cięcie drastyczne, jak to mówi mój TŻ-na chłopaka
ale chociaż teraz mogę zacząć dbać o swoje wlosy a nie wydawac pieniądze na odzywki, maski, gdzie połowa z nich szla na wlosy z farbą, które i tak bym kiedyś ścieła, także na początku ścinałam stopniowo ale w końcu poszłam za ciosem i ściełam raz a porządnie

także teraz oby zapuścić, za pare miesięcy podciąć żeby już kompletnie pozbyć się wlosów z farbą i cieszyć się długimi pięknymi i naturalnymi włosami, do tego dąże

także jeszcze raz Dziewczyny powodzenia i wytrwałości
__________________
Witaj Islandio <3

włosy włosy włosy
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 16:28   #3735
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
teraz mogę zacząć dbać o swoje wlosy a nie wydawac pieniądze na odzywki, maski, gdzie połowa z nich szla na wlosy z farbą, które i tak bym kiedyś ścieła
mam to samo podejście, tyle że ja nie potrafię zebrać się w kupie i ściąć wreszcie porządnie włosy - dlatego inwestuję przede wszystkim w skalp. przez pół roku mimo wysiłków nie przyspieszył mi się porost, choć włosy wypadają już nieco mniej (było po 200/300 na dzień, teraz jest normalnie). liczę na to, że zdrowe naturalki, które odrosną, będą mocne i nie będą się rozdwajały (miałam z tym problem gdy jeszcze nie farbowałam). przez owe pół roku na moje farbowańce nic nie zadziałało - ani olejowanie, ani nawilżanie, odżywianie, ani zabezpieczanie - więc od 50ciu dni wracam do naturalek . same z siebie włosy rosną mi dosyć szybko (1,5cm), więc liczę że nawet z niedziałającymi przyspieszaczami będę miała szybko swoje mięciutkie naturalsy
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 17:35   #3736
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

też jestem zdania, że lepiej mieć naturalne jak najszybciej i zapuszczać zdrowe
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:38   #3737
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dzisiaj mija mój pierwszy miesiąc bez farbowania włosów, co mnie bardzo cieszy. Odrost ma dopiero ok. 1,5cm, ale zaczęłam bardziej dbać o włosy więc może niedługo będą rosły szybciej
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:48   #3738
Dalla
Przyczajenie
 
Avatar Dalla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej Dziewczyny, buszuję po tym wątku już od prawie roku, a postanowienie o niefarbowaniu takim na amen mam od maja 2012 i przyznam szczerze, że bardzo mi pomogłyście. Duża motywacja zrodziła się we mnie po poczytaniu jakie są plusy naturalków, jak wyglądają, itp. Tydzień temu zdecydowałam się swoje włosy ciąć, ponieważ miałam już sporo rozdwojonych końcówek, a były już tak do łopatek (po wyprostowaniu), ale nie żałuję tego, ponieważ teraz wyglądają jak ombre hair (tyle, że częściej prostuje te swoje kręciołki, bo jakoś ich nie lubię jako krótkie). Liczę na to, że szybko odrosną i będzie coraz to więcej i więcej naturalków, chociaż jak teraz ścięłam, to stwierdziłam, że jak odrosną znowuż do łopatek, to zostawię sobie końcówki jasne żeby rozjaśniały trochę buzię i przerwę podcinanie. Wiadomo - to może jeszcze zmienić się bo im dłuższe, to pewnie naturalki będą na długości jaśniejsze niż u nasady i w końcu zetnę ten farbowany jasny blond na amen. Często zastanawiam się czy w ogóle będzie mi dobrze w takim ciemniejszym kolorku, ale liczę na to, że rozjaśni się z czasem pod wpływem naturalnych czynników ;-) Miałam już dosyć wydawania pieniędzy na farby, czy fryzjerów i tak rzadko kiedy byłam zadowolona z koloru i często był płacz bo po rozjaśnianiu włosy łamały się jak nie wiem co, były suche i w ogóle do . . . niczego. Już widzę mega plusy, mega zmiany na lepsze. Kondycja poprawiła się jak nic.

Piszę aby może i pochwalić się swoją wytrwałością, ale przede wszystkim dlatego, że po prostu chcę podziękować za ten wątek.

Dodaje zdjęcie jeszcze przed ścięciem i to parę miesięcy wstecz, a jak znajdę więcej czasu, to dodam po ścięciu teraz już tak gdzieś pół na pół jest naturalków, a włosy mam tak do ramion, ale stwierdziłam, że fajnie to wygląda i nie żałuję, że ścięłam (powtarzam się).
Super, że weszła moda na ombre, jakoś psychicznie łatwiej mi z tym zamiarem zapuszczenia swoich i nie przeszkadzają mi odrosty nic, a nic Poplątałam, ale cóż mam nadzieję, że odnajdziecie się w tym ;-) Pozdrawiam wszystkie NATURAL
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg.jpg (55,4 KB, 92 załadowań)
Dalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 15:57   #3739
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dalla, super i oby tak dalej
faktycznie, moda na ombre zdecydowanie ulatwia zapuszczanie naturalek
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 09:56   #3740
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija mój pierwszy miesiąc bez farbowania włosów, co mnie bardzo cieszy. Odrost ma dopiero ok. 1,5cm, ale zaczęłam bardziej dbać o włosy więc może niedługo będą rosły szybciej
Trzymam kciuki i życzę wytrwałości. WARTO!!!

Dalla, no piękny odrost Pokaż koniecznie jak wyglądają Twoje włoski po ścięciu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:54   #3741
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, buszuję po tym wątku już od prawie roku, a postanowienie o niefarbowaniu takim na amen mam od maja 2012 i przyznam szczerze, że bardzo mi pomogłyście. Duża motywacja zrodziła się we mnie po poczytaniu jakie są plusy naturalków, jak wyglądają, itp. Tydzień temu zdecydowałam się swoje włosy ciąć, ponieważ miałam już sporo rozdwojonych końcówek, a były już tak do łopatek (po wyprostowaniu), ale nie żałuję tego, ponieważ teraz wyglądają jak ombre hair (tyle, że częściej prostuje te swoje kręciołki, bo jakoś ich nie lubię jako krótkie). Liczę na to, że szybko odrosną i będzie coraz to więcej i więcej naturalków, chociaż jak teraz ścięłam, to stwierdziłam, że jak odrosną znowuż do łopatek, to zostawię sobie końcówki jasne żeby rozjaśniały trochę buzię i przerwę podcinanie. Wiadomo - to może jeszcze zmienić się bo im dłuższe, to pewnie naturalki będą na długości jaśniejsze niż u nasady i w końcu zetnę ten farbowany jasny blond na amen. Często zastanawiam się czy w ogóle będzie mi dobrze w takim ciemniejszym kolorku, ale liczę na to, że rozjaśni się z czasem pod wpływem naturalnych czynników ;-) Miałam już dosyć wydawania pieniędzy na farby, czy fryzjerów i tak rzadko kiedy byłam zadowolona z koloru i często był płacz bo po rozjaśnianiu włosy łamały się jak nie wiem co, były suche i w ogóle do . . . niczego. Już widzę mega plusy, mega zmiany na lepsze. Kondycja poprawiła się jak nic.

Piszę aby może i pochwalić się swoją wytrwałością, ale przede wszystkim dlatego, że po prostu chcę podziękować za ten wątek.

Dodaje zdjęcie jeszcze przed ścięciem i to parę miesięcy wstecz, a jak znajdę więcej czasu, to dodam po ścięciu teraz już tak gdzieś pół na pół jest naturalków, a włosy mam tak do ramion, ale stwierdziłam, że fajnie to wygląda i nie żałuję, że ścięłam (powtarzam się).
Super, że weszła moda na ombre, jakoś psychicznie łatwiej mi z tym zamiarem zapuszczenia swoich i nie przeszkadzają mi odrosty nic, a nic Poplątałam, ale cóż mam nadzieję, że odnajdziecie się w tym ;-) Pozdrawiam wszystkie NATURAL
Witamy w naszyk skromnym gronie Ja też się cieszę, że weszła moda na ombre wczoraj moja koleżanka napisała mi wiadomość po wstawieniu zdjęć na fb ile dałam za pomalowanie włosów bo mi świetnie omber zrobili a druga koleżanka napisała, że mi genialnie błyszczą włoski same plusy a to moje po podcięciu, co prawda bardzo małym bo 1 cm poza tym zaczęłam używać odżywki timotei złote refleksy i muszę przyznać,że widać delikatną różnicę w kolorze a poza tym są mega błyszczące)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1197.jpg (119,2 KB, 79 załadowań)
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:26   #3742
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny i ja schodzę do swojego naturalnego koloru włosów.Wstawiam zdjęcie pół włosów moich naturalnych i pół farbowanych na czekoladowy brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GEDC0300.jpg (51,3 KB, 80 załadowań)
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 18:32   #3743
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej, ja wam się chciałam pochwalic, że farbowałam włosy od pierwszej klasy gimnazjum na czarno! Miałam moment kiedy miałam rude, brązowe, czerwone włosy. Aż w końcu stwierdziłam, że zapuszczam na naturalne. Zaczęło mnie przerażać wypadanie włosów. Odstawiłam hormony, przestałam farbować włosy i... jest o wiele lepiej W ciągu 2 miesiecy włosy mi urosły 3 cm! Jestem taka szczęśliwa! Nie mogę się już doczekać, żeby mieć już naturalne, długie włosy!
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 00:09   #3744
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Olasi, Onnaa88, wasza włosy wyglądają wspaniale i naturalnie, farbowańce nie odznaczają się <3
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 10:01   #3745
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Olasi, Onnaa88, wasza włosy wyglądają wspaniale i naturalnie, farbowańce nie odznaczają się <3
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:03   #3746
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
Olasi, Onnaa88, wasza włosy wyglądają wspaniale i naturalnie, farbowańce nie odznaczają się <3
Dziękuję
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 08:35   #3747
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja schodzę do swojego naturalnego koloru włosów.Wstawiam zdjęcie pół włosów moich naturalnych i pół farbowanych na czekoladowy brąz.
Ładny kolor
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:05   #3748
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Olasi, Onnaa88 - życzę dalszej wytrwałości
Olasi - Twoje mi się szczególnie podobają

szkoda, że musiałąm pofarbować włosy, żeby docenić zalety naturalków
ostatnio byłam u kosmetyczki i Pani miała takie do ramion naturalne włosy. krótkie, ale sliczne, a blask

ostatnio mierzyłam odrost i miał ok. 19 cm. wiadomo, nigdy dokładnie nie zmierzę. ale teraz testuję maskę drożdżową, więc i tak zmierzę jak ją skończę, żeby ocenic przyrost. teraz zimą nawet cm mi nie rośnie
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:40   #3749
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja za to moich naturalsów nigdy nie doceniłam, nawet po farbowaniu. pewnie dlatego, że nie było czego - gęste, przyklapnięte, puszące się, wiecznie zniszczone końcówki, kolor zbyt mdły i chłodny do mojej wówczas śniadej karnacji. wolałam swoje wycieniowane piórka, farbowane na rudo i prostowane prostownicą . liczę, że gdy zapuszczę na prosto zagęszczone naturalsy i wyprostuję je keratyną to będę zachwycona
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:54   #3750
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

coś dla przestrogi jak się kończą zabawy z lokówka i prostownica http://www.wykop.pl/link/1421059/jak...zy-bezcenny/:D
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.