Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 14:52   #2071
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
A jak to zrobić,aby nie zafarbować odrostów? Po prostu na te moje jaśniejsze pasemka nałożyć farbę szczoteczką?
A jak dlugi masz odrost? Jesli mniej niz 5 to moze byc ciezko...Ja za pierwszym razem jak byl jeszcze maly to farbowalam pasmowo, nie wiem jak to wytlumaczyc hmm takie grubsze pasemka jakby

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
chodzi o oleje? Bo nie mogę się doczytać, a ostatnio trochę rzadzej tu zaglądam jeśli tak to ja używałam sezamowego.
Tak o oleje I jak wrazenia po sezamie?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:16   #2072
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A możliwe, możliwe Tak, od dawna farbowałam się na bardzo jasny blond, jakiś czas temu delikatnie go przyciemniłam i ociepliłam, no a teraz chcę wrócić do swoich. Aż ciekawe, czy mam jakieś siwe włosy Ja Ciebie też kojarzę, z pielęgnacyjnego bodajże
no ja to się już dawno tam nie udzielałam, ale tak chyba tak

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
i nie tylko, ale takim kobietom zazdroszczę, są piękne, ciekawe i DLA MNIE fajniejsze i ciekawsze niż nudne długowłose (powiedziała ta, co marzy o długich i zazdrości długowłosym dziewczynom ich pięknych włosów). dobra, odbija mi, sorry
hehe według mnie kobiety z długimi włosami nie muszę być nudne, tak samo jak na odwrót kobiety z krótkimi nie muszę być ciekawe. Jak dla mnie to kwestia charakteru, ubioru, tego jak się zachowują i malują

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

co do telefonu to mam najzwyklejszą nokię, bodajże 6300i classić, nawet się na modelach nie znam nie chcę dotykowego, bo nie lubię. wolę zwykłe klawisze. najważniejsze dla mnie, żeby dzwoniło i pisało
też tak mam ja mam SE jakiegoś starego, mam go już 4 lata i dalej go lubię, chociaż trochę się psuje niestety, a nie chcę go zmieniać

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
dobrze, że ja już wrogów nie mam (albo jeszcze, bo jak będę nauczycielką to wychodzę z założenia, że nie każdy uczeń musi mnie lubić ) -raz tylko laska co się w TŻie kochała (wiecie, niespełniona licealna miłość) -próbowała mnie ze schodów chyba zrzucić tzn. tak mi się wydaje, bo mnie tak z bara pociągnęła, że się zsunęłam dwa stopnie (ale równowagę utrzymałam). Ja tam się nigdy w takie rzeczy nie bawiłam i uważałam takie zachowanie za żałosne. A w czasach liceum patrzyłam na takie wojny podjazdowe koleżanek z innymi laskami -o faceta, o popularność, o nie wiadomo co
dlatego ja się cieszę, że już wyszłam z liceum, u mnie było takie liceum niby "popularne" i bardzo oblegane, jak dla mnie nie świadczyło to na korzyść, niby wszyscy tacy mądrzy, ale ja lubiłam tam tylko swoją klasę. Reszta osób to takie bubki były, zapatrzeni w siebie tylko gwiazdorzy i gwiazdeczki, mi taka atmosfera zupełnie nie pasuje.
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:33   #2073
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość


Tak o oleje I jak wrazenia po sezamie?
mi się podobał. nawet miał fajny zapach, jak chałwa ;D
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:32   #2074
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Nadrobiłam;d Ja mam Samsunga Ch@ta... ale tego rozsuwanego mam go już jakoś rok .. i pomimo ciężkiego życia jakie ma ze mną, nieźle się trzyma Chociaż- ekran zarysowany.. zacina się, ale tragedii nei ma. Trochę mi nie pasuje w nim to, że nie ma androida, wifi i ma za mały ekran jak dla mnie. Marzy mi się SGS 2,albo 3 <3. Ale to jak na razie marzenia nie do spełnienia
Co poza tym? Jestem z siebie dumna. Przejechałam dzisiaj 30km rowerem A to mi się nie zdarza. Co prawda miałam chwile zwątpienia i najchętniej rzuciłabym się na trawę i dalej nie ruszyła. Ale dałam radę i to dla mnie naprawdę wiele znaczy Całkowicie nowy początek hehe
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 20:00   #2075
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kurcze dlaczego zawsze jak mnie nie ma to szalejecie z aktywnoscia, a jak dzisiaj co chwile wlaczam wizaz to tu takie pustki...

Siedze z rozowym BD na wlosach. Ta rozowa seria jest dla mnie nowym hitem
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 20:19   #2076
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja własnie tak samo wchodzę co chwilę, odświeżam i nic się tutaj nie dzieję
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 20:43   #2077
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Aaaaaa sprzedałam telefon wiedziałam, że za tanio go wystawiłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 20:57   #2078
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Kurcze dlaczego zawsze jak mnie nie ma to szalejecie z aktywnoscia, a jak dzisiaj co chwile wlaczam wizaz to tu takie pustki...

Siedze z rozowym BD na wlosach. Ta rozowa seria jest dla mnie nowym hitem
haha ja to samo wchodzę i nico.. mam nadzieję, że dziewczyny nie zraziły się całkiem do wątku przez tą "aferę", nie warto by było
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:09   #2079
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

też tak mam ja mam SE jakiegoś starego, mam go już 4 lata i dalej go lubię, chociaż trochę się psuje niestety, a nie chcę go zmieniać
też miałam wcześniej SE i to chyba z 3 lata jak nie więcej, bo taki fajny był, ale potem wyświetlacz padał, bateria szybko się rozładowywała i wymieniłam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:10   #2080
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
też miałam wcześniej SE i to chyba z 3 lata jak nie więcej, bo taki fajny był, ale potem wyświetlacz padał, bateria szybko się rozładowywała i wymieniłam
a który miałaś? ja mam 770i bardzo stary, ale ja go kocham najlepszy telefon jaki miałam, nic mi się z nim do tej pory nie stało


a tak btw. kupiłam tangle teezer na allegro kompaktowy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:56   #2081
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Idąc za sugestią jednej z Pań, chcąc się trochę zintegrować z Wami chcę przedstawić krótką historię moich włosów
Zdjęcia odkopane z archiwum różnej jakości.
1. maj 2010 naturalne w całości nieskalane żadną farbą:P naprawdę zdrowe myte jedynie szamponem
2. styczeń 2011 pierwsze próby z farbą (te jeszcze udane wówczas gdy byłam jeszcze zadowolona z równomiernego koloru i braku rudości, włosy w całkiem niezłym stanie)
3. sierpień 2011 w lipcu 2011 po eksperymentach z farbą stałam się czarna co o zgrozo wyglądało fatalnie. Na zdjęciu włosy po dekoloryzacji w 4 kolorach tęczy w stanie wołającym o pomstę do nieba:P jaki człowiek jest głupi
4. styczeń 2012 włosy w dzień po farbowaniu. Nie dajcie się zwieść naszpikowane sylikonami i jak to zaraz po nałożeniu farby bywa błyszczące włosy w tragicznym stanie.....
5. lipiec 2012 na zdjęciu widoczna moja wypłukana rudość na grzywce.... tragedia
6. sierpień 2012 obecny stan włosów przed obcięciem jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia ale może coś zobaczycie.

Może troszkę ku przestrodze jak można się skrzywdzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 125.jpg (24,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_05851.jpg (6,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_51441.jpg (33,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_80091.jpg (11,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_78861.jpg (11,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2012062800021.jpg (17,1 KB, 43 załadowań)
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 22:01   #2082
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Idąc za sugestią jednej z Pań, chcąc się trochę zintegrować z Wami chcę przedstawić krótką historię moich włosów
Zdjęcia odkopane z archiwum różnej jakości.
1. maj 2010 naturalne w całości nieskalane żadną farbą:P naprawdę zdrowe myte jedynie szamponem
2. styczeń 2011 pierwsze próby z farbą (te jeszcze udane wówczas gdy byłam jeszcze zadowolona z równomiernego koloru i braku rudości, włosy w całkiem niezłym stanie)
3. sierpień 2011 w lipcu 2011 po eksperymentach z farbą stałam się czarna co o zgrozo wyglądało fatalnie. Na zdjęciu włosy po dekoloryzacji w 4 kolorach tęczy w stanie wołającym o pomstę do nieba:P jaki człowiek jest głupi
4. styczeń 2012 włosy w dzień po farbowaniu. Nie dajcie się zwieść naszpikowane sylikonami i jak to zaraz po nałożeniu farby bywa błyszczące włosy w tragicznym stanie.....
5. lipiec 2012 na zdjęciu widoczna moja wypłukana rudość na grzywce.... tragedia
6. sierpień 2012 obecny stan włosów przed obcięciem jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia ale może coś zobaczycie.

Może troszkę ku przestrodze jak można się skrzywdzić
nie jest tak źle, chociaż zdjęcie niewyraźne ale miałaś naprawdę piękny kolor naturalny taki miodowy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:06   #2083
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a który miałaś? ja mam 770i bardzo stary, ale ja go kocham najlepszy telefon jaki miałam, nic mi się z nim do tej pory nie stało


a tak btw. kupiłam tangle teezer na allegro kompaktowy
jeju, nigdy nie miałam se i już mieć nie będę, bo firma przestała istnieć i Sony brzmi o wiele lepiej samodzielnie

a który kolorek? Oj będziesz zadowolona
Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Idąc za sugestią jednej z Pań, chcąc się trochę zintegrować z Wami chcę przedstawić krótką historię moich włosów
Zdjęcia odkopane z archiwum różnej jakości.
1. maj 2010 naturalne w całości nieskalane żadną farbą:P naprawdę zdrowe myte jedynie szamponem
2. styczeń 2011 pierwsze próby z farbą (te jeszcze udane wówczas gdy byłam jeszcze zadowolona z równomiernego koloru i braku rudości, włosy w całkiem niezłym stanie)
3. sierpień 2011 w lipcu 2011 po eksperymentach z farbą stałam się czarna co o zgrozo wyglądało fatalnie. Na zdjęciu włosy po dekoloryzacji w 4 kolorach tęczy w stanie wołającym o pomstę do nieba:P jaki człowiek jest głupi
4. styczeń 2012 włosy w dzień po farbowaniu. Nie dajcie się zwieść naszpikowane sylikonami i jak to zaraz po nałożeniu farby bywa błyszczące włosy w tragicznym stanie.....
5. lipiec 2012 na zdjęciu widoczna moja wypłukana rudość na grzywce.... tragedia
6. sierpień 2012 obecny stan włosów przed obcięciem jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia ale może coś zobaczycie.

Może troszkę ku przestrodze jak można się skrzywdzić
Naturalki taki kolor farbować, no... czyli dołączasz do nas?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:14   #2084
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

spiritusmovens widzisz jaki człowiek jest głupi:P nie jest źle wiem kontrast nie jest duży. Btw od października spotykamy się na jednej uczelni

kat123 Tak, trwam wiernie, za każde zwątpienie i moją głupotę młodości baty się należą jak nic
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:17   #2085
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a który miałaś? ja mam 770i bardzo stary, ale ja go kocham najlepszy telefon jaki miałam, nic mi się z nim do tej pory nie stało


a tak btw. kupiłam tangle teezer na allegro kompaktowy
c510, ale kochałam go

gratuluję zakupu i życzę miłego użytkowania Tobie i włoskom


mam pytanie do dziewczyn, które brały/biorą CP: ile tabletek dziennie bierzecie?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:22   #2086
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość

kat123 Tak, trwam wiernie, za każde zwątpienie i moją głupotę młodości baty się należą jak nic
no i super z bacikami się wstrzymam, jak będziesz grzeczna pójdą w niepamięć
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

mam pytanie do dziewczyn, które brały/biorą CP: ile tabletek dziennie bierzecie?
4. 2 rano i dwie wieczorem. Kończę 3 opakowanie i odpuszczam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:35   #2087
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
4. 2 rano i dwie wieczorem. Kończę 3 opakowanie i odpuszczam
własnie też sobie taką dawkę ustaliłam
nie dało nic?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:45   #2088
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
własnie też sobie taką dawkę ustaliłam
nie dało nic?
może i dało, zobaczymy za 4 dni jak zrobię i porównam zdjęcia ale spektakularnych efektów chyba nie będzie, a łącznie w ciągu 35 dni łyknęłam 150 tabletek. Zauważyłam za to, że rany i siniaki szybciej się goją
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 22:55   #2089
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kariar8 witaj.

Przechodzę mały kryzys. Analizowałam przed chwilą (po umyciu) stan moich włosów. Są fatalne, ale to wina nie tyle farbowania, co cięcia! Wyglądają jak bezkształtna strzecha.

Mogłabym je nieco podciąć, ale są mocno wycieniowane, więc nie obędzie się bez ponownego cieniowania i tak zataczałabym błędne koło. Muszę to przeczekać, ale mam ochotę ogolić sobie głowę maszynką.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 05:45   #2090
pastel_
Przyczajenie
 
Avatar pastel_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

AmaiMomo Tylko nie gól! ; * Ja nie dawno wróciłam do prawie takiej samej długości na całych swoich włosach (wyłączając grzywkę). Ale poszłam do fryzjera, chciałam, żeby mi trochę uniosła włosy i mi pocieniowała mocno. I znowu to samo, owszem włosy uniosły się, ale po mojej ponownej ingerencji w grzywkę. A ty kochana musisz poczekać trochę, chyba że chcesz naprawdę podciąć? Tylko nie gól. ; )

EDIT: Może poszukaj jakiś upięć ze mną? ; d Mi są one potrzebne do tego, żeby ograniczyć suszenie. A tak poza tym jakiej długości masz włoski?

Edytowane przez pastel_
Czas edycji: 2012-08-08 o 05:48
pastel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:26   #2091
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
może i dało, zobaczymy za 4 dni jak zrobię i porównam zdjęcia ale spektakularnych efektów chyba nie będzie, a łącznie w ciągu 35 dni łyknęłam 150 tabletek. Zauważyłam za to, że rany i siniaki szybciej się goją
może będzie jakiś wiekszy przyrost w sumie co organizm to reakcja inna. ja na razie stwierdzić nic nie mogę, bo dziś 2gi dzień biorę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:05   #2092
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Mam pytanie dziewczyny czy jak "wracacie" do swojego naturalnego koloru i np wcześniej miałyście kolor, który bardzo kontrastował z Waszym naturalnym to nakładacie po prostu farbę na resztę podobną do naturalnego koloru włosów? Czy chodzicie z odrostami?
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:12   #2093
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczyny czy jak "wracacie" do swojego naturalnego koloru i np wcześniej miałyście kolor, który bardzo kontrastował z Waszym naturalnym to nakładacie po prostu farbę na resztę podobną do naturalnego koloru włosów? Czy chodzicie z odrostami?
Każdy jak woli Moim zdaniem najlepiej pofarbować włoski na kolor podobny do odrostu jeśli jest bardzo, bardzo widoczny. Jeśli nie, chyba lepiej dać odrostowi wolną drogę
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:20   #2094
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Przechodzę mały kryzys. Analizowałam przed chwilą (po umyciu) stan moich włosów. Są fatalne, ale to wina nie tyle farbowania, co cięcia! Wyglądają jak bezkształtna strzecha.

Mogłabym je nieco podciąć, ale są mocno wycieniowane, więc nie obędzie się bez ponownego cieniowania i tak zataczałabym błędne koło. Muszę to przeczekać, ale mam ochotę ogolić sobie głowę maszynką.
a może to wina nie tyle cieniowania co metody jaką było zrobione?
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może będzie jakiś wiekszy przyrost w sumie co organizm to reakcja inna. ja na razie stwierdzić nic nie mogę, bo dziś 2gi dzień biorę
może, ciężko teraz powiedzieć za dwa dni kolejna miesięcznica i staram się wytrzymać i zrobić zdjęcia właśnie tego dnia
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:22   #2095
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
I4. styczeń 2012 włosy w dzień po farbowaniu. Nie dajcie się zwieść naszpikowane sylikonami i jak to zaraz po nałożeniu farby bywa błyszczące włosy w tragicznym stanie.....
tak z innej beczki...co to za kolor na 4 zdjeciu?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:25   #2096
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Mam pytanie dziewczyny czy jak "wracacie" do swojego naturalnego koloru i np wcześniej miałyście kolor, który bardzo kontrastował z Waszym naturalnym to nakładacie po prostu farbę na resztę podobną do naturalnego koloru włosów? Czy chodzicie z odrostami?
witaj! ponieważ miałam czerń, a naturalki średni blond, wyglądałam STRASZNIE, gorzej niż gdy odrost jest ciemny, a włosy blond. no ale czerni nie da się przefarbować
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:55   #2097
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a może to wina nie tyle cieniowania co metody jaką było zrobione?

może, ciężko teraz powiedzieć za dwa dni kolejna miesięcznica i staram się wytrzymać i zrobić zdjęcia właśnie tego dnia
Ciężko stwierdzić - nie znam się na tym zbytnio. Na początku włosy układały się naprawdę świetnie, ale po paru myciach...strzecha. Może oceniam moje włosy zbyt surowo, ale piekielnie irytuje mnie to, jak się układają. Musiałabym je codziennie stylizować szczotką i suszarką, a tego nie chcę robić.


Cytat:
Napisane przez pastel_ Pokaż wiadomość
AmaiMomo Tylko nie gól! ; * Ja nie dawno wróciłam do prawie takiej samej długości na całych swoich włosach (wyłączając grzywkę). Ale poszłam do fryzjera, chciałam, żeby mi trochę uniosła włosy i mi pocieniowała mocno. I znowu to samo, owszem włosy uniosły się, ale po mojej ponownej ingerencji w grzywkę. A ty kochana musisz poczekać trochę, chyba że chcesz naprawdę podciąć? Tylko nie gól. ; )

EDIT: Może poszukaj jakiś upięć ze mną? ; d Mi są one potrzebne do tego, żeby ograniczyć suszenie. A tak poza tym jakiej długości masz włoski?
Mam boba, więc niestety na razie żadnych upięć nie mogę zrobić.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:11   #2098
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no ale czerni nie da się przefarbować
mi się udało
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:20   #2099
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi się udało
no tak, wiem, mmmhh, ja miałam po prostu zniszczone włosy i nie chciałam więcej rozjaśniać
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:21   #2100
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
cieniowane + degażowane końcówki i teraz to nie wygląda jak cieniowane z degażowaniem tylko jak zniszczone i pourywane
czyli masz to co ja na głowie

makeupnotwar jestem zszokowana ta wiadomością na PW, nie chciałabym rezygnowac z tego forum bo lubie rozmowy ale na poziomie

Muffka_ nie uzywałam tych olei, nie wypowiem się, poszukaj może w google

TwojaKokaina winogronowy mogę z czystym sumieniem polecić

pastel_ wrzuc odrost gy będzie większy

Kariar8 tak właśnie sie krzywdzimy sie na własne życzenie

MadSyndrome róznie robimy z odrostami, jedne robią ombre a ja chodziłam z dwoma kolorami
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.