ciąża? panika? pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 23:04   #1
juliamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Post

ciąża? panika? pomóżcie!


Hej , mam do Was pytanie. Mam 23 lata. Ostatnio współżyłam z chłopakiem ok 15 września, kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie (wiem wiem powinnam sie zabezpieczać). Później miałam normalny okres. Taki jak zwykle. Jednak w październiku okresu nie dostałam , spóźnia mi się już ponad 2 tygodnie (mam teraz sporo stresu), jestem zmęczona bardziej niż zwykle, rozdrażniona, bolą mnie sutki i podbrzusze, oznaki są mylące. Nie mam możliwości zrobić na razie testu, przez najbliższy tydzień. Powiedzcie mi czy możliwe zebym była w ciąży mimo wcześniejszego normalnego okresu?

Z góry dzięki za każdą odpowiedz.
Jula
juliamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:07   #2
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: ciąża? panika? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez juliamalgorzata Pokaż wiadomość
Hej , mam do Was pytanie. Mam 23 lata. Ostatnio współżyłam z chłopakiem ok 15 września, kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie (wiem wiem powinnam sie zabezpieczać). Później miałam normalny okres. Taki jak zwykle. Jednak w październiku okresu nie dostałam , spóźnia mi się już ponad 2 tygodnie (mam teraz sporo stresu), jestem zmęczona bardziej niż zwykle, rozdrażniona, bolą mnie sutki i podbrzusze, oznaki są mylące. Nie mam możliwości zrobić na razie testu, przez najbliższy tydzień. Powiedzcie mi czy możliwe zebym była w ciąży mimo wcześniejszego normalnego okresu?

Z góry dzięki za każdą odpowiedz.
Jula
Skoro mialas okres nie jestes w ciazy. Sprawca rozregulowania jest z pewnoscia stres. Nie zamartwiaj sie na zapas.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:13   #3
juliamalgorzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: ciąża? panika? pomóżcie!

Dzięki za odpowiedz, mimo, że rozum wskazuje właśnie też na takie myślenie, że skoro był to nie ma ciąży ale jednak jakoś tak po prostu...
juliamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:31   #4
poziomkowarozkosz
Przyczajenie
 
Avatar poziomkowarozkosz
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: ciąża? panika? pomóżcie!

Koleżanko nie martw się na zapas Powiem z własnego doświadczenia że można sobie uroić taką ciąże i wtedy wydaje ci się że cię to boli tamto zmęczenie itp wiem po sobie. Przestań myśleć o najgorszych sceneriach jakie mogą być i jestem pewna że miesiączka w końcu się pojawi a bóle i inne ustąpią Pozdrawiam
poziomkowarozkosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 11:10   #5
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: ciąża? panika? pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez poziomkowarozkosz Pokaż wiadomość
Koleżanko nie martw się na zapas Powiem z własnego doświadczenia że można sobie uroić taką ciąże i wtedy wydaje ci się że cię to boli tamto zmęczenie itp wiem po sobie. Przestań myśleć o najgorszych sceneriach jakie mogą być i jestem pewna że miesiączka w końcu się pojawi a bóle i inne ustąpią Pozdrawiam

Zgadzam się też przechodziłam przez to nie jeden raz, zamartwianie sie nic nie załatwi.
Odpręż się i tyle
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.