Jak się odchudzacie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-17, 11:31   #1
weronisia171717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Question

Jak się odchudzacie???


Czesc! Mam takie pytanko: jak sie odchudzacie?? Prosze opiszcie mi swoje diety, bo bardzo chce schudnac i moze z wasza pomoca znajde cos dla siebie Z gory dzieki za wasze porady i opisy diet
weronisia171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 13:24   #2
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Jak się odchudzacie???

poczytaj podpiete watki, wejdź do topiku "ile zjadłam" tam wszystko jest opisane i podane przykladowe jadłospisy
wiekszosc dziewczyn trzyma sie zasad:
- 5 posiłków dziennie
- posiłek to: białko + węglowodany + warzywa, tłuszcze + bialko warzywa
- owoce do 16
-nie łaczymy tłuszczy z węglami
- kolacja bialkowa
- duzo bialka,
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 14:42   #3
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Jak się odchudzacie???

Cytat:
Napisane przez weronisia171717 Pokaż wiadomość
Czesc! Mam takie pytanko: jak sie odchudzacie??
Zdrowo?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:21   #4
weronisia171717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jak się odchudzacie???

hm, to odchudzanie niekoniecznie musi byc zdrowe...
weronisia171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:35   #5
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: Jak się odchudzacie???

,,to" ---to znaczy które??
Jeżeli chodzi o odchudzanie podane przez agatkę-ę<>.to jest to najmądrzejsza ,,dieta" wśród diet typu ,,zjadłam jabłko i wypiłam wodę"
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:37   #6
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Jak się odchudzacie???

Jest masa wątków o odchudzaniu, po co zakładać kolejne?
Ech...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:21   #7
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Pomóżcie- chce schudnąc ale nie mam pomysłu jak? Jakie błedy popełniam?Co zmienic?

Mam 21 lat.. zawsze byłam osoba dosc pulchna.. z czasem troche sie to unormowało.. ale do chudych czy szczupłych nie nalezałam... 3 lata temu zaczełam jesc tabletki anty;Rigevidon..
Zauwazyłam, ze przybrałam na wadze.. ALE;
kogo bym nie spytała, kazdy mowi mi, ze jak mam tedencje to tyc bede.. Wydaje mi sie, ze odzywaim sie dosc normalnie... choc nie powiem, ze odkad jestem z TZtem to pozwalam sobie na duuuzo wiecej..
Przy wzroscie 1,60 waze 70kg- hehe, taka jest pewnie wasza reakcja.. ale no taka jest prawda.. nie wygladam jak klocek.. jestem osoba silna, a ponoc siła wazy duzo.. stad moze nie widac tak bardzo tych kilogramów..
Tłuszcz odkłada mi sie najbardziej na brzuchu.. ostatnio zauwazyłam, ze mam celluitis na udach, "takie okropne dziury w skorze". których wczesniej nie widziałam... i to zaczyna mnie przerazac..
Ogromnie chciałabym schudnac do swiat Bozego Narodzenia około 15 kg.. tylko nie mam pomysłu-jak..
Z jednej strony układałam sobie juz jadłospisy,,ale wciaz wydaje mi sie, ze nie znam sie na tym zbyt dobrze, lub w ogole, i ze z tego i tak nic nie wyjdzie..
Byłabym wam ogromnie wdzieczna, gdybyscie pomogły mi ułozyc jakis jadłospis.. przykładowe posiłki na tydzien..
no i cwiczenia, jakie mam wykonywac...
/hmm, czy ja nie wymagam od was zbyt wiele?/
Prawda jest taka, ze sama sobie pomoc nie umiem.. a widze, ze wy dajecie sobie tutaj dobrze rade.. wiec moze i mi pomozecie?
gdyby sie któras pokusiła o ułozenie tego jadłospisu i podstawoych zasad zywieniowych dal mnie to bede wdzieczna:

oto kilka słów o mnie: oprócz tego, ze mam 1,60 i 70kg wagi..
prowadze siedzacy tryb zycia<z czystego lenistwa>, studiuje, mało sie ruszam, jesli juz to droga do autobusu, która zajmuje mi około 5 minut
Lubie prace fizyczna, sprzatac, prac, ogolnie porzadki domowe, przy których pnoc mozna tez cos spalic.. rower uwielbiam, ale z racji tego, ze nie mam z kim "bajsiklowac" to po prostu nie jezdze..
lubie gry zespołowe; koszykowka, siatkowka, reczna..

a oto, co znajdzecie u mnie w kuchni..
  • Arbuz,Banan, Bigos<czasem>,Boczek wieprzowy,Bób, landrynki, Budyń, Bułka grahamka,Bułka kajzerka, Bułka maślana, Cheeseburger, Chipsy , Chleb pszenny , Coca Cola, Czekolada, ciastka, margaryna, Drożdżówka, Dżem, Frytki, Galaretka, Grejfrut, Gruszka, Hamburger, Herbata, Jabłko, Jajecznica, Jogurt owocowy , Jogurt naturalny , Kakao,Kapusta, Kasza manna, Ketchup, Kiełbasa , Kisiel, Kiwi, Kiszone ogórki, Krem czekoladowy , Kurczak , Landrynki , Likier, Lody, Majonez, Makaron, Maliny, Mandarynka, Masło roślinne, Maślanka, Miód, Mleko 2% tłuszczu i wiecej..., Muesli, Musztarda, Ogórek, Ogórek kiszony, Orzechy laskowe, Orzeszki ziemne, Paluszki, Parówki, Pasztet z drobiu, Pączki, Pierogi, Piwo, Pizza, Płatki kukurydziane, Polędwica wołowa , Pomidor, Pomarańcza, Popcorn z tłuszczem, Porzeczki , Powidła, Poziomki, Ryż na mleku, Rzodkiewka, Sałata, Ser topiony , Ser twarogowy , Serek homogenizowany , Sernik, Soki owocowe w kartonach, Sprite, Szczypiorek, Szynka, Śmietana 18% tłuszczu, Śliwki, Truskawki,Wołowina ( rzadko jadam, ale lubie), Wino czerwone słodkie, Ziemniaki, barszcz czerwony zabielany, barszcz biały, chleb graham( do którego sie przekonuje, bo ponoc jest zdrowy), wszeklkiego rodzaju słodycze, szprot w pomidorach, ryba panga-tylko taka toleruje, zupy-jarzynowa, ziemniaczana, pomidorowa, grzybowa,kotlet mielony, schabowy, nalesniki z serem lub owocami, omlet, rzepa, ser żółty, winogrona, woda mineralna ze samkiem, lub bez, żurek..
pewnie znalazłoby sie jeszcze masa potraw, które mozna u mnie znalesc.. ale nie mam juz pomysłów.. oczywisie nie jem tego wszystkiego kazdego dnia, czasem po prostu sie zdarza..

posiłki jem nieregularnie, czesto nie jem sniadania z braku czasu, bo wstaje zbyt pozno, kolacje tez jadam pozno, nawet godzine przed snem, czesto podjadam słodycze...
WIĘCEJ GRZECHÓW NIE PAMIETAM< A JAK SOBIE PRZYPOMNE TO DOPISZĘ, A WAS DROGIE WIZAŻANKI O POMOC PROSZĘ
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 20:52   #8
LeLiNA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pojezierze mazurskie
Wiadomości: 88
GG do LeLiNA
a więc tak na początku tez tak miałam ze chciałam a nei wiedziałam jak dlatego przeszłam sie do dietetyka
i tam dopiero dowiedziałam sie jakie produkty ile maja kalorii i ile mi potrzeba dziennej dawki kalorii
gdy usłyszałam ze moge dziennei zjesc tylko 1500 kcal a samo całe ptasie mleczko ma 2400 ;/ i czekolada 500 itd to sie załamałam...uswiadomiłam sobie ze tyle kalorii mi leciało na takie bezurzyteczne słodycze.. a najgorzej na napoje słodkie i gazowane. Wtedy miałam taka manie ze patrzyłam na wszystko co jadałam ale to z czasem mija
zrobiłam sobei tez tak mały rysunek motywacyjny czyli narysowałam sie bie taka jaka jestem i taka jaka chce byc i powypisywałam wszsytko co mi sie w sobie nie podoba i za kazdym razem gdy chciałam zjesc cos sodkiego patrzyłam na ten rysunek i powtarzałam soebi ze nei moge .
Kolejn sprawa to ruch. Musisz sie więcej ruszac zdecydowanie. jesli masz czas to zapisz sie do jakiejś pobliskiej siłowni i chodz tam 3 razy w tygodniu i jakies podstawowe ćwiczenia proste jak chocby brzuszki czy roweryk tak w miejscu udawany na podłoze pare minut dziennie ale regularnie i juz beda efekty
No i oczywiscie nei objadaj sie na noc. przynajmiej ostatnmi posiłek 2 lub 3 godziny przed snem i nei moze to byc jakis tłusty posiłek najlepiej jakies owoce

ja osobiscie schudłam juz około 25 kg
i obecnie przy wzroscie 1.70 waze 66 kg. i własnie od dzis nie jem zadnych słodyczy. tak wiec mam nadzieje ze wytrzymam i schudne do 58 kg w koncu

a wiec zycze powodzenia i pamiętaj nam sie udało to i tobie sie uda ale to zalezy tylko i wyłącznie od ciebie i od tego jak silna jest twoja motyacja i silna wola trzymaj sie i uda ci sie tylko w to trzeb uwierzyc i ciągle to sobie powtarzć na okrągło

Hm..a co do śniadania to MUSISZ je jesc koniecznie. od tego zalezy funkcjonowanie twojego organizmu przez cały dzień !
jesli nei masz czasu na robienie i jedzienie sniadania. to zrób tak jak ja czyli jakies kanapki zrób wieczorem i schowaj np albo do lodówki albo przykryj tak bys rano mogła je zjeść i wtdy rano nei traci sie czasu na robienie sniadania

tez keidys tak jak ty nie jadałam bo poprostu nei miałam czasu albo mi się robić rano nei chciało.

a teraz bez śniadania nie moge wytrzymac.
a no i zamiast chleba normalnego białego jem chleb chrupki WASA lub chleb pełnoziarnisty Kołodziej

I nprawde zrezygnuj całkowicie ze słodyczy narazie no i oczywiscie pij duuzo wody ale zwykłej wody bez smaku !
jedz 5 posiłków dziennie i w miare mozliwości regularnie. no ale przedwszystkim najpierw musisz zmienic nawyki zywieniowe na bardziej zdrowsze
duzo warzyw i owoców i wody. więcej na śniadanie mniej na kolacje

na celulit hm.. mozsz stosowac kremy antycelulitowe. polecam z firmy Eveline- serum wyszuplające + ujędrniające Slim Extreme 3D (SERUM)
mi troche pomogło tylko tez mususzi pamiętac o regularnym stosowaniu 2 razy dziennie no i na rezultaty trzeba poczekac przynajmiej 2 tygdnie najelpiej to 4 lub 6 tyg
__________________
,, Czasem deszcz czasem słońce"

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-09-17 o 21:20 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj".
LeLiNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:13   #9
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Pomóżcie- chce schudnąc ale nie mam pomysłu jak? Jakie błedy popełniam?Co zmien

Dziekuje LeLINA za cenne wskazówki.. podziwiam, zrzucic 25 kg<szok> , przede mna 15 i sie juz przerażam, ale wkurza mnie coraz bardziej to, ze nic na mnie juz dobrze nie lezy, bo wciaz widac te oponki w talii.. praktycznie cała szafa ubran do wymiany.. wygladam w tym no niezbyt apetycznie.. a kocham wygladac seksi.. teraz niestety czuje sie taka coraz mniej.. spodnie za ciasne.. bluzki podnosza sie do góry, przez co wciaz musze kontrolowac, czy moje sadelko nie wysżło na swiatło dzienne.. tragedia normalnie..
Juz wiele razy powtarzałam sobie; schudne . od poniedziałku zaczne.. ale nic.. zero motywacji.. przez to jestem czesto smutna.. niepewna siebie i swojej wartosci..
wybrałam jako cel grudzien a wlsciwie konec grudnia czyli swieta Bozego Narodzenia, bo chce mojemu TZtowi zrobic prezent, a przede wszytkim zaczac nowy etap w swoim zyciu pt: SYSUNI@ SZCZESLIWA, PEWNA SIEBIE I AKCEPTUJACA SWOJE CIAŁO!
Dziewczynki, prosze doradzajcie cos..
aha, pytanko mam; wizyta u dietetyka zapewne jest płatna.. moge znac cene? i jak w ogole ta wizyta wyglada? czy chodzi sie raz, czy sa to jakies etapy? o co pyta dietetyk? czy trzeba sie do tego jakos przygotowac?
jak widzicie jestem poczatkujaca odchudzajaca.. wiec wybaczcie głupawe pytania..
pozdrawiam was serdecznie.. buziaki
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:18   #10
LeLiNA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pojezierze mazurskie
Wiadomości: 88
GG do LeLiNA
A więc ja za wizyte u dietettyka nic nie płaciłam. i chodze do niego co 3 miesiące na taka jakby kontrol. i to tez mnie motywuje bo nie chce by było tak ze jak pójde do dietetyczki i stane na wadze to okaze sie ze przytyłam albo jestem ciągle na tej samej wadze. Hm.. w twoim mieście musisz porozglądac sie za dietetykiem i sprawdzic czy jest płatny czy też nie
tzn ja sie nei przygotowywałam do tej wizyty.
Dietetyk na pierwszym spotkaniu zapyta cie pewnie o twoje nawyki żywieniowe o to czy duzo czasu poświęcasz na ruch i wtedy ustali jakie posiłki bedą dla ciebie odpowiednie i wszystko ci powie co musisz robic co jesć by schudnąc ale tez by nie utracic na zdrowiu
da ci równiez pewnie takie tabele kalorycznosći czyli liste na której znajduje sie ile kalori ma dany produkt
a jak narazie sama możesz zajżec do internetu i sprawdzić co ile ma kalorii i policz sobie mniej więcej ile kcal dziennie zjadasz.
a potem wez pod uwage ze powinnas mimnimum 1500 a max 2100

Chcesz wyglądać seksownie i by całej rodzince i twojemu TZetowi ze tak powiem opadła szćżeka na twój widok? Więc do roboty i nie zaczynaj od poniedziałlu tylko od teraz!!

A jak narazie by ukryć te ,,oponki " na brzuchu radze nosić tuniki sa teraz modne a i przy okazji zakrywają co nieco
__________________
,, Czasem deszcz czasem słońce"

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-09-18 o 16:17 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
LeLiNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:03   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pomóżcie- chce schudnąc ale nie mam pomysłu jak? Jakie błedy popełniam?Co zmien

Pozwolę sobie nie zgodzić się z kilkoma radami LaLiNY
Np z owocami na kolację - owoce możemy na redukcji jeść do 16-stej i w ograniczonych ilościach. U niektórych osób owoce mogą "zablokować" chudnięcie.


Sysunia
, powiedz mi - czy czytałaś podwieszone wątki na tym forum?
Tak jest w zasadzie cała wiedza jaką musisz posiąść żeby zdrowo się odchudzać.

Cytat:
Napisane przez sysuni@ Pokaż wiadomość
Przy wzroscie 1,60 waze 70kg- hehe, taka jest pewnie wasza reakcja.. ale no taka jest prawda..
Ja wcale tak nie zareagowałam.
Reaguję tak kiedy dramatyzuje dziewczyna ważąca 58, a chcąca ważyć 56 (proszę zauważyć, że napisałam o dramatyzowaniu, a nie normalnej redukcji osoby z taką wagą )


Cytat:
Ogromnie chciałabym schudnac do swiat Bozego Narodzenia około 15 kg.. tylko nie mam pomysłu-jak..
Z jednej strony układałam sobie juz jadłospisy,,ale wciaz wydaje mi sie, ze nie znam sie na tym zbyt dobrze, lub w ogole, i ze z tego i tak nic nie wyjdzie..
Trochę za szybko chcesz schudnąć.
Ryzykujesz, że waga wróci pięknym efektem jojo, szczególnie że będą akurat święta.
Do świąt możesz bezpiecznie schudnąć ok 10-12 kg. I radzę chudnąć wolniej a za to skuteczniej, bardziej się opłaca

Cytat:
Byłabym wam ogromnie wdzieczna, gdybyscie pomogły mi ułozyc jakis jadłospis.. przykładowe posiłki na tydzien..
no i cwiczenia, jakie mam wykonywac...
/hmm, czy ja nie wymagam od was zbyt wiele?/
Wszystko czego potrzebujesz, w tym przykładowe jadłospisy, są na forum.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196313
Powyżej - wątek z jadłospisami. Potrzebujesz jadłospisu na redukcję, więc te właśnie bierz pod uwagę. Czytaj jadłospisy już sprawdzone i poprawione.

Cytat:
oto kilka słów o mnie: oprócz tego, ze mam 1,60 i 70kg wagi..
prowadze siedzacy tryb zycia<z czystego lenistwa>, studiuje, mało sie ruszam, jesli juz to droga do autobusu, która zajmuje mi około 5 minut
Lubie prace fizyczna, sprzatac, prac, ogolnie porzadki domowe, przy których pnoc mozna tez cos spalic.. rower uwielbiam, ale z racji tego, ze nie mam z kim "bajsiklowac" to po prostu nie jezdze..
lubie gry zespołowe; koszykowka, siatkowka, reczna..
Najlepiej zacznij więcej się ruszać
Ale tu żadna ze mnie specjalistka, więc nie będę się mądrzyć
Cytat:
a oto, co znajdzecie u mnie w kuchni (...)
Nie będę szczegółowo wykreślać, ale z tego co widzę czeka Cię sporo zmian w nawykach żywieniowych. Jesz dużo węglowodanów prostych, białą mąkę, słodycze. Mało warzyw. Ryby! (tak, wiem... też nie przepadam, ale uczę się je jeść, bo są zdrowe i okazuje się, że potrafią być też smaczne )
Będziesz musiała przejść na chude mięso (boczek stanowczo odpada ), produkty z mąki razowej, więcej warzyw, żadnych słodyczy (to chyba jasne na diecie ), więcej nabiału, jogurty owocowe out, soki owocowe i napoje gazowane out, przyzwyczajamy się do wody . Majonez, śmietana wylatują z diety.
...
Kiedy poczytasz podwieszone wątki i przykładowe jadłospisy, sama zobaczysz co trzeba wywalić i jak zastąpić.

Cytat:
posiłki jem nieregularnie, czesto nie jem sniadania z braku czasu, bo wstaje zbyt pozno, kolacje tez jadam pozno, nawet godzine przed snem, czesto podjadam słodycze..
Musisz jeść śniadanie. To obowiązkowe.
Posiłki muszą być w miarę regularne.
Kolacja godzinę przed snem to nie grzech pod warunkiem, że jest to kolacja białkowa. Znajdź na forum wątek o kolacji białkowej i poczytaj

Podjadanie słodyczy odpada absolutnie.

Generalnie tego wszystkiego da się nauczyć poświęcając trochę czasu, w ciągu, powiedzmy, 7 dni. Po tym czasie już łapie się zasady i reguły i uczy się ich trzymać.

Policz sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij od niego 400 kcal. A potem zaprzyjaźnij się z tabelą i licz
http://www.jedzdobrze.pl/tabele/

Ja liczyłam przez ok 7-10 dni, wypisywałam WSZYSTKO co zjadłam, włącznie z łyżeczką oliwy i 10g orzeszków. Teraz już tego nie robię bo nie jest mi to niezbędne, ale na początku to było bardzo potrzebne, żebym nauczyła się ile jem, a ile mogę jeść.

A teraz życzę powodzenia, zapraszam do zapoznania się z zasadami zdrowej diety i zintegrowania ze społecznością dietujących się, bo wsparcie psychiczne i motywacja są bardzo bardzo ważne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 13:30   #12
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Pomóżcie- chce schudnąc ale nie mam pomysłu jak? Jakie błedy popełniam?Co zmien

A wiecie, że odchudzianie to walka z samym sobą, znaczy ze swoimi słabościami Sysuni@ skoro lubisz rower to mp3 w uszy i jazda , kiedyś też tak podchodziłam - ' samej mi sie nie chce ', a teraz nie wyobrażam sobie jeździć z kimś do towarzystwa Trzeba poświęcić dużo żeby schudnąć , zmienić swoje nawyki, ale to się opłaca ! Naprawdę , wiem to po sobie Jak zaczęłam się zdrowiej / lepiej odżywiać poprawiła mi się skóra włosy, a przede wszystkim samopoczucie Ale trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić , ja ostatnio przegięłam i jojo zwróciło mi 2 kg Koniec marudzenia , trzeba zacząć działać Trzymam kciuki
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 17:54   #13
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: Pomóżcie- chce schudnąc ale nie mam pomysłu jak? Jakie błedy popełniam?Co zmien

Dziekuje za cenne rady- kochane jestescie.. macie racje, trzeba zaczac od zaraz.. Dzis nie tknelam słodyczy.. wieczorem troche pocwicze, zobaczymy jak to dalej bedzie.. teraz biore sie za czytanie linków podesłanych mi przez lexie...
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 19:59   #14
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Jaka dieta?

Witam serdecznie

NIe umiem sobie poradzić z ułożeniem diety. Jest to dla mnie zbyt skomplikowane. Obecnie waże 70 kg przy wzroscie 172cm. Chce schudnac jakies 10 kg. Źle sie czuje ze swoim wyglądem. Codziennie rano i wieczorem ćwicze, ale co do diety nie mam pojęcia co powinnam z czym łaczyć

Proszę o pomoc!!!
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 20:41   #15
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Jaka dieta?

poczytaj podwiezone wątki przez redakcje, najlepiej stsować zasady 10Pż i ćwiczyc
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:02   #16
emerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Jak się odchudzacie???

DZiewczyny wzysstkie macie to do siebie,ze odzywiacie sie po prostu ni e zdrowo a diety układacie na podstawie programów tv albo gazet. Moze i sa dobre,ale zróbcie coś z wyczuciem,same z siebie. Ograniczcie niektóre produkty,kupcie jakies lekkie witaminki badz suplementy,osobiscie proponuje http://suplementydiety.istore.pl/pl,...,100,kaps.html
najpierw oczyscie organizm a potem dalsze kroki.
emerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:18   #17
danka11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak się odchudzacie???

A które suplementy polecacie na odchudzanie?? Mysle o takich http://suplementydiety.istore.pl/pl,...,100,kaps.html
co sadzicie??
danka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:29   #18
imysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Jaka dieta?

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Obecnie waże 70 kg przy wzroscie 172cm. Chce schudnac jakies 10 kg.
Żeby schudnąć musisz dostarczać organizmowi mniej kalorii. Przy średniej aktywności żeby zdrowo chudnąć musisz dostarczać organizmowi 1600 - 1800 kalorii. Jeśli zaczniesz aktywnie się ruszać mozesz jeść nawet 2300 kalorii, a i tak będziesz chudła. Mozna to sobie obliczyć tu: kalkulator dziennego zapotrzebowania kalorycznego
imysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:40   #19
imysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka dieta?

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Obecnie waże 70 kg przy wzroscie 172cm. Chce schudnac jakies 10 kg.
Żeby schudnąć musisz dostarczać organizmowi mniej kalorii. Przy średniej aktywności przy swoim wzroście żeby zdrowo chudnąć musisz dostarczać organizmowi 1600 - 1800 kalorii. Jeśli zaczniesz aktywnie się ruszać mozesz jeść nawet 2300 kalorii, a i tak będziesz chudła. Polecam kalkulator dziennego zapotrzebowania kalorycznego
imysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 18:08   #20
Smajloowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jak się odchudzacie???

O jejku dziewczyny!@\ wystarczy troszkę poszukać w necie a nie tylko pytać! Mi pomaga slimette z xxx Nie chce mi się po nim tak bardzo jeść jak wcześniej, i metabolizm się poprawił bo częściej do ubikacji chodzę no i spadło parę kG

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-21 o 09:44 Powód: link
Smajloowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 17:44   #21
teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 68
Dot.: Jak się odchudzacie???

Moja dieta to dieta dukana. Dodatkowo jak najwięcej sportu . Jazda na rowerze, bieganie , aerobik , basen. Urozmaicam żeby się nie nudzić dodatkowo w tym artykule http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...wien,id,t.html trafiłam na świetny suplement diety , który zawiera wszystkie składniki , które są potrzebne aby ładnie schudnąć .
teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 19:37   #22
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Jak się odchudzacie???

mój sprytny sposób to wysiłek fizyczny mieszkam w dużym mieście gdzie są rowery miejskie - veturilo. Jadąc z pracy z premedytacją wysiadam kilka przystanków wcześniej, żeby te dwa, trzy kilometry dziennie przejechać. Poza tym dwa razy w tygodniu basen, siłowni nie cierpię, chodzę więc na fitness. Poza tym dietka, żadnego podżerania między posiłkami i wspomaganie się suplementami diety, ostatnio 2 be slim. I to cała tajemnica
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 21:34   #23
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Jak się odchudzacie???

Mądre odżywianie, ćwiczenia, dużo ruchu i dobry suplement wspomagający. Bo wbrew temu co niektórzy myślą, suplementy bogate w najróżniejsze witaminy, substancje itd. Tabletki, które podkręcają metabolizm na pewno wspomogą odchudzanie, nie przeszkodzą.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 22:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.