Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 15:37   #331
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Co osoba to opinia... Przeczytałam dużo postów i po namyśle myślę, iż nie ma sensu inwestować. Pewnie jest dużo lepszych produktów w tej cenie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:29   #332
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ja używam tylko na skórę głowy szamponu i odżywki - bo to tam włosy rosną więc nie chcę niepotrzebnie wylewać na włosy bo to moim zdaniem bez sensu

Najpierw kładę szampon HJ tylko na skórę na 20 minut - w tym czasie na długość kłądę odżywkę (Biovax lub Kallos lub Cece)
Potem spłukuję i kładę odżywkę HJ tylko na skórę na 20 min - w tym czasie na długość kładę drugą odżywkę (Biovax lub Kallos lub Cece)







ja narazie używam 2 tygodnie - i też mam 0 efektów.
Napewno nie rosną szybciej mi przy tym zestawie włosy




=========================

odnośnie opinii o HJ - poprosiłam już ponad tydzień temu miriankę by dodała na KWC poprawny wpis HairJazz oraz HairBell ale wczoraj powiedziała że to jej zajmie trochę zajmie bo musi dodać jako 2 różne produkty mimo że skład jest ten sam

Mam nadz ze doda jak najszybciej i będzie można przeczytać wszystkie opinie w jednym miejscu na KWC



pisałam tu: Zgłoszenie do poprawki
w tym poście : #388

bo są błędy:
1) Harmony Life, Hair Jazz Shampooing (Szampon do wypadających włosów) - kwc
2) Harmony Life, Hair Jazz Baume (Odżywka do wypadających włosów) - kwc

1) w cenie 120 zł to za zestaw a nie za 1 butelkę
2) w producencie to Institut Claude Bell a nie harmonylife
3) coś z kosemtykami trzeba zrobić bo HB oraz HJ mają ten sam skład


już 10 dni minelo odkad poprosilam o dodanie do KWC tych produktow
ile ozna czekac... byloby latwiej widziec np same 1/1 albo zroznicowane opinie, a nic nie mozna poczytac o opiniach bo FB jest pelen pozytywow
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 05:05   #333
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Pomozecie mi prosze?
Podbijecie prosze moj post? ---> #393 w tym watku ,,zgloszone do poprawki":Iwatek link- od 28 stycznia ptosze o dodanie na KWC 4 kosmetykow: hairbell i hairjazz; wkleilam nawet gotowe opisy bo moderatorka pisala ze to sprawdzaja, wiec zeby bylo latwiej dalam jej rzeczy tylko wystarczy kopiuj/wklej


Moze jak zobacza ze zalezy komus innemu na tym to szybciej pomoga
Widze ze duzo osob przeglada watek, np 1 uzytkownik Friese i 21 gosci - wiec popularnosc tych kosmetykow kest duza.


Jesli Was tez ciekawia opinie w kwc prosze pomozcie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-07 o 05:13
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 12:20   #334
blondic3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

hi hi wyczerpujaca odpoiedz

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez oldus Pokaż wiadomość
Ja uzywam i jestem zadowolna juz wczesniej pisalam na forum. Z poczatku wlosy byly bardzo suche po stosowaniu, ale po paru myciach wlosy sa znacznie zdrowsze juz nie sa suche podczas mycia. Ja tralt je to jako kuracje. Jesli ktos ma bardzo suche wlosy po prostowaniu i suszeniu polecam. Zestaw jest swietny. Wlosy mi zdecydowanie urosly. Z pewnoscia jeszcze go zamowie. Uzywam dodatkowo po odzywce serum z regenerum i na koncowki olej arganowy. Wczesniej wlosy mylam codziennie bo przetuszczaly sie teraz po tym zestawie wlosy myje co drugi czy trzeci dzien.
mam nadzieję ze pooże

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

musze wam powiedziec ze po czytaniu waszych wypowiedzi mam mieszane uczucia ale to nieznaczy ze zrezygnuje mam zamiar spróbować
blondic3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 17:45   #335
MeCharlotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

próba sprzedaży

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2015-02-09 o 06:24 Powód: próba sprzedazy
MeCharlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 19:13   #336
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Będzie nieco offtopic, ale nie do końca.

Drogie Panie (i Panowie, jeśli tacy tu są oprócz mnie)

[...]

Tu był wpis mający na celu poinformowanie czytelników o udziale mojego ulubionego bloga kosmetycznego w konkursie na blog roku i zawierający apel o esemesowe głosowanie. Wpis ten naraził autorkę na nieprzyjemności, za co ją przepraszam. Niezmiennie jednak uważam, że czytelnicy zarówno jej bloga jak i tego wątku dzięki jej pracy mieli szansę zaoszczędzić pieniądze i uchronić włosy od styczności z wątpliwym produktem. Za to należy się tej dziewczynie wdzięczność i uznanie. Wierzę, że przyzwoici ludzie znajdą drogę i zrobią co należy.

Pozdrawiam
Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-08 o 23:29
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:12   #337
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
Będzie nieco offtopic, ale nie do końca.

Drogie Panie (i Panowie, jeśli tacy tu są oprócz mnie)
Brzydka sprawa, oj brzydka
Przeczytałam cały wątek i coraz bardziej nie podoba mi się Twoje zachowanie, Ty nasz jedyny jakże męski znawco i wielbicielu kobiecych blogów (zwłaszcza tych pretendujących w konkursie na Bloga Roku). Może nie powiem wprost, że uważam konto "Ekstremento" za trola, bo mogłoby to być bardzo krzywdzące a Ty na pewno nie posunąłbyś się do czegoś podobnego w swoich postach Niemniej moim prywatnym zdaniem, wszystkie Twoje wiadomości mają na celu zrobienie z kupujących produkty HJ idiotów (nie wnikam czy jest sens ich zakupu, czy mogą coś pozytywnego zdziałać czy nie), poza tym druga rzecz, która aż razi w oczy to chęć wypromowania bloga lamadolamy i to jest w całej historii najciekawsze. Twój poprzedni post został skasowany jak podejrzewam dlatego, że próbowałeś w podtekście powiedzieć, że niejaka Anwen ( o której oczywiście nic nie wiesz, no przecież skąd mógłbyś wiedzieć? Przecież pierwszy blog kosmetyczny znalazłeś przypadkowo całkiem niedawno... ) ukradła lub inaczej, skopiowała wpisy z blogów swoich koleżanek dotyczące HJ...

W ciągu ostatnich kilku dni w internecie aż huczy o próbach niezgodnego z regulaminem i zasadami fair play zachowania ludzi, dotyczącego namawiania bądź wręcz kupowania głosów w konkursie na bloga roku ale powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego na Wizażu.
Zgłaszam Twój post do moderacji
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2015-02-09 o 06:26 Powód: edycja cytatu
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 21:35   #338
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Brzydka sprawa, oj brzydka
Przeczytałam cały wątek i coraz bardziej nie podoba mi się Twoje zachowanie, Ty nasz jedyny jakże męski znawco i wielbicielu kobiecych blogów (zwłaszcza tych pretendujących w konkursie na Bloga Roku). Może nie powiem wprost, że uważam konto "Ekstremento" za trola, bo mogłoby to być bardzo krzywdzące a Ty na pewno nie posunąłbyś się do czegoś podobnego w swoich postach Niemniej moim prywatnym zdaniem, wszystkie Twoje wiadomości mają na celu zrobienie z kupujących produkty HJ idiotów (nie wnikam czy jest sens ich zakupu, czy mogą coś pozytywnego zdziałać czy nie), poza tym druga rzecz, która aż razi w oczy to chęć wypromowania bloga lamadolamy i to jest w całej historii najciekawsze. Twój poprzedni post został skasowany jak podejrzewam dlatego, że próbowałeś w podtekście powiedzieć, że niejaka Anwen ( o której oczywiście nic nie wiesz, no przecież skąd mógłbyś wiedzieć? Przecież pierwszy blog kosmetyczny znalazłeś przypadkowo całkiem niedawno... ) ukradła lub inaczej, skopiowała wpisy z blogów swoich koleżanek dotyczące HJ...

W ciągu ostatnich kilku dni w internecie aż huczy o próbach niezgodnego z regulaminem i zasadami fair play zachowania ludzi, dotyczącego namawiania bądź wręcz kupowania głosów w konkursie na bloga roku ale powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego na Wizażu.
Zgłaszam Twój post do moderacji
Gwoli ścisłości - użycie sformuowania "wypromowanie" w odniesieniu do mojego bloga sugeruje innym użytkowniczkom, że w jakiś sposób wpływam na to, co Ex pisze, jakie tematy porusza i w jakim tonie się wypowiada. Nie życzę sobie tego typu insynuacji. Na temat HJ napisałam tyle ile uważałam za słuszne, ale nie mogę odpowiadać głową za wszystko co dzieje się wokół mojej "twórczości". Zresztą, ten temat uznałam dawno za zamknięty, a bloga zgłosiłam długo po rozpętaniu się całej tej hairjazzowej historii.

Extremento, bardzo mi miło, że uznajesz to co robię (zrobiłam) za wartościowe, jednak przeginasz pałę. Na blogu jest baner (a nawet dwa) informujący czytelników o tym, że biorę udział w konkursie i jeżeli ktoś z nich uzna, że warto, to pośle tego SMSa sam z siebie, nie trzeba mi napędzać "fanów" przez zaśmiecanie forum.

Nie wiem co się dzieje w Internecie bo nie przeglądam ani innych blogów ani nie interesuję się tym na dobrą sprawę. Wiem kto powinien wygrać i trzymam za niego kciuki
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:12   #339
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Gwoli ścisłości - użycie sformuowania "wypromowanie" w odniesieniu do mojego bloga sugeruje innym użytkowniczkom, że w jakiś sposób wpływam na to, co Ex pisze, jakie tematy porusza i w jakim tonie się wypowiada. Nie życzę sobie tego typu insynuacji. Na temat HJ napisałam tyle ile uważałam za słuszne, ale nie mogę odpowiadać głową za wszystko co dzieje się wokół mojej "twórczości". Zresztą, ten temat uznałam dawno za zamknięty, a bloga zgłosiłam długo po rozpętaniu się całej tej hairjazzowej historii.

Extremento, bardzo mi miło, że uznajesz to co robię (zrobiłam) za wartościowe, jednak przeginasz pałę. Na blogu jest baner (a nawet dwa) informujący czytelników o tym, że biorę udział w konkursie i jeżeli ktoś z nich uzna, że warto, to pośle tego SMSa sam z siebie, nie trzeba mi napędzać "fanów" przez zaśmiecanie forum.

Nie wiem co się dzieje w Internecie bo nie przeglądam ani innych blogów ani nie interesuję się tym na dobrą sprawę. Wiem kto powinien wygrać i trzymam za niego kciuki
Nie napisałam, że wpływasz na jego posty, chodzi mi konkretnie o "twórczość" i podejście do innych ludzi tego Pana. Swoją drogą zastanawiam się kim właściwie jest?
Inna sprawa z użyciem słowa "promowanie", jakkolwiekby to zabrzmiało to właśnie to robi. Oczywiście, wolny kraj, nikt nikomu nie zabroni, ale popatrz, w opublikowanych chyba 27 wiadomościach (już nie chce mi się liczyć dokładnie) link do Twojego bloga wstawił z dziesięć razy, ostatnio wstawił go do swojego podpisu a dziś dorzucił "Apel" o głosowanie na Twojego bloga z kodem i numerem sms. Jak to inaczej nazwać? To nie promowanie?
Nie wiem co tym kieruje, może to jakiś cichy wielbiciel? Chociaż mam nadzieję, że nie, żadnej kobiecie nie życzyłabym takiego...

Odnośnie dziwnych rzeczy dotyczących "Bloga Roku" to są przypadki, że na aukcjach można było kupić głosy, różne osoby oferowały jakieś korzyści w zamian ... Dziwne rzeczy się dzieją ale żeby ktoś na portalach apelował o głosy podając cenę i dokładne namiary na kandydata to już przegięcie. Tak jak piszesz, jeśli ktoś z Twoich czytelników ma taką ochotę to zagłosuje.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-02-08 o 22:18
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:29   #340
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że wpływasz na jego posty, chodzi mi konkretnie o "twórczość" i podejście do innych ludzi tego Pana. Swoją drogą zastanawiam się kim właściwie jest?
Inna sprawa z użyciem słowa "promowanie", jakkolwiekby to zabrzmiało to właśnie to robi. Oczywiście, wolny kraj, nikt nikomu nie zabroni, ale popatrz, w opublikowanych chyba 27 wiadomościach (już nie chce mi się liczyć dokładnie) link do Twojego bloga wstawił z dziesięć razy, ostatnio wstawił go do swojego podpisu a dziś dorzucił "Apel" o głosowanie na Twojego bloga z kodem i numerem sms. Jak to inaczej nazwać? To nie promowanie?
Nie wiem co tym kieruje, może to jakiś cichy wielbiciel? Chociaż mam nadzieję, że nie, żadnej kobiecie nie życzyłabym takiego...
Ale ja czegoś nie rozumiem - to przeszkadza Ci konkretnie to co pisze, to kim jest, czy to, że wstawił w stopkę linka do mojego bloga? Czy mam teraz gonić z widłami każdą osobę, która gdzieś w Internecie wstawi link do mnie z pozytywnym komentarzem? Mam prześwietlać ilość wiadomości, ruch na forach czy aby coś się za tym nie czai? A potem się z tego tłumaczyć, serio?

BTW, co to za pytanie: kim właściwie jest? A kim jestem ja, kim jesteś Ty? To jest Internet, tu każdy jest tym, kim chce być i ujawnia o sobie tyle ile sam sobie życzy. A także sam odpowiada za swoje czyny. Mnie do tego nie mieszaj.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:32   #341
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Brzydka sprawa, oj brzydka
Przeczytałam cały wątek i coraz bardziej nie podoba mi się Twoje zachowanie, Ty nasz jedyny jakże męski znawco i wielbicielu kobiecych blogów (zwłaszcza tych pretendujących w konkursie na Bloga Roku). Może nie powiem wprost, że uważam konto "Ekstremento" za trola, bo mogłoby to być bardzo krzywdzące a Ty na pewno nie posunąłbyś się do czegoś podobnego w swoich postach Niemniej moim prywatnym zdaniem, wszystkie Twoje wiadomości mają na celu zrobienie z kupujących produkty HJ idiotów (nie wnikam czy jest sens ich zakupu, czy mogą coś pozytywnego zdziałać czy nie), poza tym druga rzecz, która aż razi w oczy to chęć wypromowania bloga lamadolamy i to jest w całej historii najciekawsze. Twój poprzedni post został skasowany jak podejrzewam dlatego, że próbowałeś w podtekście powiedzieć, że niejaka Anwen ( o której oczywiście nic nie wiesz, no przecież skąd mógłbyś wiedzieć? Przecież pierwszy blog kosmetyczny znalazłeś przypadkowo całkiem niedawno... ) ukradła lub inaczej, skopiowała wpisy z blogów swoich koleżanek dotyczące HJ...

W ciągu ostatnich kilku dni w internecie aż huczy o próbach niezgodnego z regulaminem i zasadami fair play zachowania ludzi, dotyczącego namawiania bądź wręcz kupowania głosów w konkursie na bloga roku ale powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego na Wizażu.
Zgłaszam Twój post do moderacji
W jakim charakterze się wypowiadasz - admina, moderatora, czy koleżanki urażonej blogerki? Proszę o jednoznaczną deklarację, bo od tego będzie zależała moja reakcja. Z moderatorem lub adminem mogę dyskutować o zasadach forum, gotów jestem nawet własnoręcznie wyedytować mój poprzedni wpis, tak, żeby ich nie naruszał. Jestem tak starym użytkownikiem internetu, że umiem obsługiwać telefoniczne modemy i wiem co to netykieta. Ponownie proszę jednak o jasne wyłożenie zasad, jakimi forum się kieruje, szczególnie w zakresie usuwania wpisów - bo to z regulaminu nie wynika.
Koleżance urażonej blogerki obiecuję, że jeśli znajdę na blogu jej koleżanki- potentatki blogosfery wpis, który mnie nie znudzi, a poruszy tak jak ten lamadolamy o naciągaczach od Hair Jazz/Hairbell, a sama koleżanka w mailowym kontakcie wzbudzi we mnie podobną sympatię, to z takim samym zapamiętaniem będę propagował jej bloga. Na razie jednak większe uznanie znajduje u mnie lama, za odwagę obnażenia naciągaczy (nawet jeśli wynikała ona z nieświadomości) oraz otwarte przywołanie wpisów Kascyska i Anwen u siebie na blogu i podziękowanie im za wpisy o tym...tam (dla mających problemy ze zlokalizowaniem: http://www.lamadolamy.pl/2015/01/dro...specyfiki.html - na dole wpisu, BTW itd). Tego już dzisiaj się prawie nie spotyka, chociaż kiedyś było normą. Dzisiaj raczej wycina się wpisy na forach i nie publikuje nie dość entuzjastycznych komentarzy. Żenada. I to ja rzekomo jestem trollem...

Pozdrawiam chłodno
Ex.

ps. Lama - przepraszam za przykrość, obiecuję poprawę, ale naprawdę uważam, że uczestniczki tego wątku i czytelniczki twojego bloga są Ci coś winne. Mam nadzieję, że zajmiesz w tym konkursie należne Ci miejsce.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 22:45   #342
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Ale ja czegoś nie rozumiem - to przeszkadza Ci konkretnie to co pisze, to kim jest, czy to, że wstawił w stopkę linka do mojego bloga? Czy mam teraz gonić z widłami każdą osobę, która gdzieś w Internecie wstawi link do mnie z pozytywnym komentarzem? Mam prześwietlać ilość wiadomości, ruch na forach czy aby coś się za tym nie czai? A potem się z tego tłumaczyć, serio?

BTW, co to za pytanie: kim właściwie jest? A kim jestem ja, kim jesteś Ty? To jest Internet, tu każdy jest tym, kim chce być i ujawnia o sobie tyle ile sam sobie życzy. A także sam odpowiada za swoje czyny. Mnie do tego nie mieszaj.
Napisałam wiadomość do niego, co to za pytanie czy Ty masz się tłumaczyć czy ganiać kogoś z widłami? Nie przesadzasz trochę ?
To bardzo miłe kiedy ktoś uzna np. czyjś blog za tak interesujący, że wrzuca potem link dla innych ale nawoływanie o płatne smsy nie jest już takie fajne ani oczywiste i o to mi chodzi.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:51   #343
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Napisałam wiadomość do niego, co to za pytanie czy Ty masz się tłumaczyć czy ganiać kogoś z widłami? Nie przesadzasz trochę ?
To bardzo miłe kiedy ktoś uzna np. czyjś blog za tak interesujący, że wrzuca potem link dla innych ale nawoływanie o płatne smsy nie jest już takie fajne ani oczywiste i o to mi chodzi.
Nie, nie przesadzam. Za przesadę uznaję wyliczanie mi ostatnich aktywności innego użytkownika forum (tak dokładne, jak "ostatnio dodał linka") w nieudolnej próbie udowodnienia, że ktoś tutaj próbuje mnie "wypromować" (sic!).

Jako obrończyni porządku na forum powinnaś była od razu skierować do niego prywatną wiadomość, bez mieszania w to publicznie mojej osoby, bo wygląda to jak celowe robienie smrodu wokół mojego bloga. W wyniku tego na wątku powstało jeszcze większe zamieszanie i offtop.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:51   #344
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Co wejdę na wątek to w koło macieju to samo

Nudy na pudy do dwie osoby które ciągle w kółko powtarzają to samo, serio chyba każda inteligentna osoba czytając kilkanaście stron wcześniej przeczyta sobie informacje i sama wyciągnie wnioski. I faktycznie ciągle jeden blog w kółko pod każdą postacią- nazwą, linkami etc.

Nie , nie czuje się nic nikomu winna.
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:53   #345
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

@Scrabble1

jeśli naprawdę tak sumiennie przejrzałaś moje wpisy, jak twierdzisz, to pewnie zauważyłaś też i ten:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=290

Poprę słowem i czynem każdego, kto będzie miał odwagę postawić się złodziejom, oszustom , naciągaczom lub innym łajdakom. Twoja opinia mi, że tak powiem, Lotto

Ex.

edit:
Słusznie moee, uzupełniam
Anwen: http://www.anwen.pl/2015/01/hair-jaz...zy-porost.html
Kascysko: http://kascysko.blogspot.com/2015/01...asu-o-nic.html

Edit 2:
@Lama - skorygowałem stopkę. To smutne, że robią ci przykrości z mojego powodu

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-08 o 23:15
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:24   #346
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
W jakim charakterze się wypowiadasz - admina, moderatora, czy koleżanki urażonej blogerki? Proszę o jednoznaczną deklarację, bo od tego będzie zależała moja reakcja. Z moderatorem lub adminem mogę dyskutować o zasadach forum, gotów jestem nawet własnoręcznie wyedytować mój poprzedni wpis, tak, żeby ich nie naruszał. Jestem tak starym użytkownikiem internetu, że umiem obsługiwać telefoniczne modemy i wiem co to netykieta. Ponownie proszę jednak o jasne wyłożenie zasad, jakimi forum się kieruje, szczególnie w zakresie usuwania wpisów - bo to z regulaminu nie wynika.
Koleżance urażonej blogerki obiecuję, że jeśli znajdę na blogu jej koleżanki- potentatki blogosfery wpis, który mnie nie znudzi, a poruszy tak jak ten lamadolamy o naciągaczach od Hair Jazz/Hairbell, a sama koleżanka w mailowym kontakcie wzbudzi we mnie podobną sympatię, to z takim samym zapamiętaniem będę propagował jej bloga. Na razie jednak większe uznanie znajduje u mnie lama, za odwagę obnażenia naciągaczy (nawet jeśli wynikała ona z nieświadomości) oraz otwarte przywołanie wpisów Kascyska i Anwen u siebie na blogu i podziękowanie im za wpisy o tym...tam (dla mających problemy ze zlokalizowaniem: http://www.lamadolamy.pl/2015/01/dro...specyfiki.html - na dole wpisu, BTW itd). Tego już dzisiaj się prawie nie spotyka, chociaż kiedyś było normą. Dzisiaj raczej wycina się wpisy na forach i nie publikuje nie dość entuzjastycznych komentarzy. Żenada. I to ja rzekomo jestem trollem...

Pozdrawiam chłodno
Ex.

ps. Lama - przepraszam za przykrość, obiecuję poprawę, ale naprawdę uważam, że uczestniczki tego wątku i czytelniczki twojego bloga są Ci coś winne. Mam nadzieję, że zajmiesz w tym konkursie należne Ci miejsce.
Niestety nie trafiłeś. Wypowiadam się w charakterze zwykłej użytkowniczki forum, nie posiadam własnego bloga, niczego bym nie zyskała gdyby lama miała mniejszą lub większą ilość wyświetleń. Zresztą po tym jak wrzuciła tu opis analizy zestawu HJ, sama napisałam do niej prywatną wiadomość z podziękowaniem za odwalenie dobrej roboty. I jak mnie to klasyfikuje? Może jestem szpiegiem?

To nie o to tu chodzi. Na Wizaż wchodzimy pogadać,co forum to inny temat, czasem o życiu czasem o bzdurach. Nikt nie ma zamiaru "zdobywać" Cię jako czytelnika to dlaczego Ty to robisz? Poza tym trochę kultury, traktujesz te dziewczyny jakby nie miały własnego rozumu. Wypowiedziałeś swoje zdanie i chyba wystarczy? Po co te docinki, że po analizie głupotą jest to kupować, smarować się jakimś paskudztwem jakie tu wypisałeś itd. Prywatnie nie mam zamiaru nabyć tych kosmetyków ale co Ci do cudzych wyborów?

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Nie, nie przesadzam. Za przesadę uznaję wyliczanie mi ostatnich aktywności innego użytkownika forum (tak dokładne, jak "ostatnio dodał linka") w nieudolnej próbie udowodnienia, że ktoś tutaj próbuje mnie "wypromować" (sic!).

Jako obrończyni porządku na forum powinnaś była od razu skierować do niego prywatną wiadomość, bez mieszania w to publicznie mojej osoby, bo wygląda to jak celowe robienie smrodu wokół mojego bloga. W wyniku tego na wątku powstało jeszcze większe zamieszanie i offtop.
Chyba sama chcesz zrobić hałas wokół swojego bloga. W pierwszej wiadomości o nic Cię nie oskarżyłam, po Twoim odzewie jasno to potwierdziłam a Ty ciągniesz temat, drążysz. Po co?.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Ekstremento Pokaż wiadomość
@Scrabble1

jeśli naprawdę tak sumiennie przejrzałaś moje wpisy, jak twierdzisz, to pewnie zauważyłaś też i ten:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=290

Poprę słowem i czynem każdego, kto będzie miał odwagę postawić się złodziejom, oszustom , naciągaczom lub innym łajdakom. Twoja opinia mi, że tak powiem, Lotto

Ex.

edit:
Słusznie moee, uzupełniam
Anwen: http://www.anwen.pl/2015/01/hair-jaz...zy-porost.html
Kascysko: http://kascysko.blogspot.com/2015/01...asu-o-nic.html

Edit 2:
@Lama - skorygowałem stopkę. To smutne, że robią ci przykrości z mojego powodu
Kurcze sami to nakręcacie! Jaką przykrość? Nikt nie chciał zrobić Lamie przykrości!
A czy do Ciebie coś dociera? To jest forum, nie spis blogów. Dziewczyny chcą tu rozmawiać, daj żyć.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:30   #347
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Niestety nie trafiłeś. Wypowiadam się w charakterze zwykłej użytkowniczki forum, nie posiadam własnego bloga, niczego bym nie zyskała gdyby lama miała mniejszą lub większą ilość wyświetleń. Zresztą po tym jak wrzuciła tu opis analizy zestawu HJ, sama napisałam do niej prywatną wiadomość z podziękowaniem za odwalenie dobrej roboty. I jak mnie to klasyfikuje? Może jestem szpiegiem?

To nie o to tu chodzi. Na Wizaż wchodzimy pogadać,co forum to inny temat, czasem o życiu czasem o bzdurach. Nikt nie ma zamiaru "zdobywać" Cię jako czytelnika to dlaczego Ty to robisz? Poza tym trochę kultury, traktujesz te dziewczyny jakby nie miały własnego rozumu. Wypowiedziałeś swoje zdanie i chyba wystarczy? Po co te docinki, że po analizie głupotą jest to kupować, smarować się jakimś paskudztwem jakie tu wypisałeś itd. Prywatnie nie mam zamiaru nabyć tych kosmetyków ale co Ci do cudzych wyborów?

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------


Chyba sama chcesz zrobić hałas wokół swojego bloga. W pierwszej wiadomości o nic Cię nie oskarżyłam, po Twoim odzewie jasno to potwierdziłam a Ty ciągniesz temat, drążysz. Po co?.
A opierasz to zdanie konkretnie na...?

Dla mnie to nie jest "drążenie", ja chcę, żeby była jasność - głosowanie, blogi roku i inne tego typu hece dzieją się na blogach i tylko i wyłącznie na nich. Ręki bym nie przyłożyła do sytuacji, w której miałoby być inaczej. Być może zareagowałam zbyt nerwowo, ale określenie "promowanie kogoś" ma dla mnie czysto negatywny wydźwięk - od razu przed oczami staje coś niefajnego.

I bardzo nie chcę, żeby było to łączone z moją osobą.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ

Edytowane przez lamadolamy
Czas edycji: 2015-02-08 o 23:31
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:41   #348
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
A opierasz to zdanie konkretnie na...?

Dla mnie to nie jest "drążenie", ja chcę, żeby była jasność - głosowanie, blogi roku i inne tego typu hece dzieją się na blogach i tylko i wyłącznie na nich. Ręki bym nie przyłożyła do sytuacji, w której miałoby być inaczej. Być może zareagowałam zbyt nerwowo, ale określenie "promowanie kogoś" ma dla mnie czysto negatywny wydźwięk - od razu przed oczami staje coś niefajnego.

I bardzo nie chcę, żeby było to łączone z moją osobą.
Na tym, że jasno dałam do zrozumienia Tobie i każdemu kto mógłby to przeczytać, że o nic Cię nie oskarżam i nie miałam na celu zrobić Ci przykrości a Ty nadal się jeżysz. Od początku chodziło mi o posty Ex i na tym zakończmy, bo wszyscy wiemy, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:46   #349
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Na tym, że jasno dałam do zrozumienia Tobie i każdemu kto mógłby to przeczytać, że o nic Cię nie oskarżam i nie miałam na celu zrobić Ci przykrości a Ty nadal się jeżysz. Od początku chodziło mi o posty Ex i na tym zakończmy, bo wszyscy wiemy, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi.
Masz rację, temat został wyczerpany, a jeżeli Ex naruszył zasady forum to i tak wezmą się za niego moderatorzy. Widać moje czytanie ze zrozumieniem kuleje, bo faktu, że nie chcesz mi zrobić przykrości nie odnotowalam w żadnym Twoim poście, jednak wierzę, że nic złego nie miałaś na myśli. Tak czasami jest, że w internecie ciężko jest ubrać w słowa to co faktycznie myślimy i chcemy przekazać.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 23:56   #350
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Niestety nie trafiłeś. Wypowiadam się w charakterze zwykłej użytkowniczki forum, nie posiadam własnego bloga, niczego bym nie zyskała gdyby lama miała mniejszą lub większą ilość wyświetleń. Zresztą po tym jak wrzuciła tu opis analizy zestawu HJ, sama napisałam do niej prywatną wiadomość z podziękowaniem za odwalenie dobrej roboty. I jak mnie to klasyfikuje?[...]
No więc stać cię na uznanie czyjejś pracy i odwagi publicznego wystąpienia z czymś ryzykownym za warte napisania prywatnej wiadomości. Jak cię to klasyfikuje? Nie będę cię oceniał. Ja uważam, że to jest warte dużo więcej niż te 1,23zł na SMS. Czy to robi ze mnie trolla?

Ex.
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:03   #351
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Proponuję nie reagować na tą dwójkę urwaną nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co Swoje napisaliście więc serdecznie dziękujemy i żegnamy.
Moda na blogi się powoli kończy i oby stało się to jak najszybciej bo większej głupoty dawno nikt nie wymyślił.
Polskie dziewczynki chcą zaistnieć w show-biznesie

Zgłoszone obie osoby do moderatora. Dość mam czytania ich wypocin nie na temat
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 21:14   #352
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Bardzo proszę o natychmiastowe skończenie Off-topa. Prośbę swoją kieruję głównie do @Ekstremento, @lamadolamy, @scrabble1 oraz innych osób. Dodatkowo proszę o spuszczenie z moralizatorsko-prześmiewczego tonu, ponieważ na forum nie jest to mile widziane. Każda osoba może wyrazić swoją opinię na temat produktu ( pozytywną jak i zarówno negatywną ), o ile nie jest przesadnym przekonywaniem do swoich racji i traktowaniem osób o odmiennych poglądach jak idiotów.
Każdy następny post ignorujący polecenie moderatora będzie skutkowało punktami.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:12   #353
Marysia176
Raczkowanie
 
Avatar Marysia176
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 80
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zamówiłam. Zobaczymy jakie będą efekty. Trzymajcie kciuki
Marysia176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:39   #354
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o natychmiastowe skończenie Off-topa. Prośbę swoją kieruję głównie do @Ekstremento, @lamadolamy, @scrabble1 oraz innych osób. Dodatkowo proszę o spuszczenie z moralizatorsko-prześmiewczego tonu, ponieważ na forum nie jest to mile widziane. Każda osoba może wyrazić swoją opinię na temat produktu ( pozytywną jak i zarówno negatywną ), o ile nie jest przesadnym przekonywaniem do swoich racji i traktowaniem osób o odmiennych poglądach jak idiotów.
Każdy następny post ignorujący polecenie moderatora będzie skutkowało punktami.
Dziękuję za pojawienie się moderatora i za w miarę jasne, choć bardzo skrótowe wyłożenie zasad wymaganych na forum. Ze swojej strony oświadczam, że nie było i nie jest moją wolą zaśmiecanie forum offtopami. Mój wczorajszy kontrowersyjny dla @scrabble1 wpis zmieniłem już wczoraj (co więcej, zmieniłem też moją stopkę, która też drażniła @scrabble1), jak widać nie rozwijałem wątku, ograniczając się do minimum niezbędnego do wzajemnego wyjaśnienia stanowisk ze @scrabble i moich motywów. Uważam, że ta wymiana zdań powinna odbyć się w ramach prywatnych wiadomości, ale to nie ja wybrałem forum publiczne. Uszczypliwy ton porzuciłem już dawno i niesprowokowany nie zamierzam do niego wracać.
Równocześnie za bardzo krzywdzące i obraźliwe uważam przypisywanie mi złych intencji, np przez scrabble1:
Cytat:
[...]Twoje wiadomości mają na celu zrobienie z kupujących produkty HJ idiotów
[...]
[...]chodzi mi konkretnie o "twórczość" i podejście do innych ludzi tego Pana.[...]
Ponieważ motyw rzekomego traktowania przeze mnie ludzi jak idiotów pojawił się nawet w wypowiedzi moderatora, to czuję się zmuszony na to odpowiedzieć.
Jest dokładnie odwrotnie. Moje wpisy mają na celu ostrzeżenie ludzi przed tymi, którzy wykorzystują ich słabości i robią z nich idiotów

Oczekuję zdecydowanych reakcji moderatora na agresywne ataki w stylu @cooltown:
Cytat:
[...]
Jak czytam te niektóre wypociny, to mi ręce opadają.
Jak ktoś nie wierzy w efekty działania, to niech sobie daruje i niech stąd się GONI!
Cytat:
Proponuję nie reagować na tą dwójkę urwaną nie wiadomo skąd i nie wiadomo po co Swoje napisaliście więc serdecznie dziękujemy i żegnamy.
Moda na blogi się powoli kończy i oby stało się to jak najszybciej bo większej głupoty dawno nikt nie wymyślił.
Polskie dziewczynki chcą zaistnieć w show-biznesie
Ewentualną dalszą dyskusją proponuję przenieść w sferę prywatnych wiadomości.

A teraz, jeśli moderator uzna ten post za ignorujący polecenie, to jestem gotów przyjąć punkty.

Pozdrawiam
Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-09 o 22:47
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:41   #355
kasik25
Raczkowanie
 
Avatar kasik25
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
GG do kasik25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam,

po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny.
kasik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:11   #356
milka1989k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone.
milka1989k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:24   #357
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tylko czasem nie ścinajcie włosów.

One nie są zniszczone , ani spalone są po prostu przeproteinowane . Te środki mają dużo protein w składzie.
Tu macie linka że sobie pozwolę wrzucić mam nadzieję że autorka bloga się nie obrazi, jak pozbyć się tego bałaganu na głowie


http://www.anwen.pl/2013/04/przeprot...bie-z-nim.html
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2015-02-11 o 09:26
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:01   #358
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dziewczyny, DLACZEGO MYJECIE CAŁE włosy tym szamponem i odżywką ??
przecież jak to ma działać na porost to działa na skórze głowy a nie na końcówkach, mam rację?


ja kładę na skórę głowy tylko, a na resztę maski moje ulubione i potem odżywka na skórę i maska na całość


- tylko nie wiem czy to baby hair przy czole czy ,,popalone"/przeproteinowane włosy?
hmm jak to rozróżnić? jak myślicie? Szczególnie do Dziewczyn które mają TEN problem.. moee możesz też proszę rzucić okiem? mam coś takiego:




używam szamponu i odżywki od 26 stycznia co drugi dzień, ale przed każdym myciem na minimum 2 godziny kładę olejek khadi na skórę głowy. Więc nie wiem czy to ,,popalone"/przeproteinowane włosy czy babyhair - bo nie miałam czegoś takiego przed 26 stycznia ;/
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-11 o 10:03
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:41   #359
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny, DLACZEGO MYJECIE CAŁE włosy tym szamponem i odżywką ??
przecież jak to ma działać na porost to działa na skórze głowy a nie na końcówkach, mam rację?


ja kładę na skórę głowy tylko, a na resztę maski moje ulubione i potem odżywka na skórę i maska na całość


- tylko nie wiem czy to baby hair przy czole czy ,,popalone"/przeproteinowane włosy?
hmm jak to rozróżnić? jak myślicie? Szczególnie do Dziewczyn które mają TEN problem.. moee możesz też proszę rzucić okiem? mam coś takiego:




używam szamponu i odżywki od 26 stycznia co drugi dzień, ale przed każdym myciem na minimum 2 godziny kładę olejek khadi na skórę głowy. Więc nie wiem czy to ,,popalone"/przeproteinowane włosy czy babyhair - bo nie miałam czegoś takiego przed 26 stycznia ;/

mi to wygląda na "maluchy" sama mam takie na około głowy co jakiś czas

a wierz mi że nie mam ani popalonych włosów , ani przeproteinowanych tylko zdrowe
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 14:15   #360
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja tylko tu wpadam i czytam... i oczom nie wierzę. Ekstremento popieram.
Mimo już 30-tki na karku dałam się nabrać i kupiłam. Pisałam kiedyś, na pocz rtoku chyba, że próbowałam i nie udało się, bo nie byo przelewu, bo nie odpowiadali na maile, nie odbierali telefonów i że to w ogóle firma krzak. Nie wycofuję się z tego.
Faktem jest, że wysyłają ten szampon i odżywkę "za pobraniem". Pomimo sceptycznego podejścia (bo już się zaznajomiłam z analizą składu na blogach dziewcząt, które się tym zajmują i się znają) postanowiłam, że jak już paczka przyszła, to spróbuję. 120zł - nie zbiednieję.
Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję.
Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa...
Efekt? Siano na głowie. Gdyby nie moja super szczotka do rozczesywania, to pewnie powyrywałabym dużo... Do tej pory miałam miękkie, słomkowe, naturalne, proste włosy - teraz mam sztywne, kręcą się (?) a właściwie bardziej się puszą. Są jakby "oblepione"... I tak - stosuję ten szampon u nasady. podobnie, jak odżywkę.

Zaznaczam - nie jestem nastolatką i tym bardziej pluję sobie w brodę, że pomimo, że trochę na świercie żyję, dalłam się zwieść.
Dziewczęta - na serio - nie warto....
To naciągacze. Miałam nadzieję, że moje poprzednie posty odszczekam i że "jednak się przekonam" i że będę miała szybki przyrost... SORRY - trzeba czekać tyle, ile normalnie rosną włosy. Nie działa.
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.