Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 06:15   #361
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
ja tylko tu wpadam i czytam... i oczom nie wierzę. Ekstremento popieram.
Mimo już 30-tki na karku dałam się nabrać i kupiłam. Pisałam kiedyś, na pocz rtoku chyba, że próbowałam i nie udało się, bo nie byo przelewu, bo nie odpowiadali na maile, nie odbierali telefonów i że to w ogóle firma krzak. Nie wycofuję się z tego.
Faktem jest, że wysyłają ten szampon i odżywkę "za pobraniem". Pomimo sceptycznego podejścia (bo już się zaznajomiłam z analizą składu na blogach dziewcząt, które się tym zajmują i się znają) postanowiłam, że jak już paczka przyszła, to spróbuję. 120zł - nie zbiednieję.
Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję.
Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa...
Efekt? Siano na głowie. Gdyby nie moja super szczotka do rozczesywania, to pewnie powyrywałabym dużo... Do tej pory miałam miękkie, słomkowe, naturalne, proste włosy - teraz mam sztywne, kręcą się (?) a właściwie bardziej się puszą. Są jakby "oblepione"... I tak - stosuję ten szampon u nasady. podobnie, jak odżywkę.

Zaznaczam - nie jestem nastolatką i tym bardziej pluję sobie w brodę, że pomimo, że trochę na świercie żyję, dalłam się zwieść.
Dziewczęta - na serio - nie warto....
To naciągacze. Miałam nadzieję, że moje poprzednie posty odszczekam i że "jednak się przekonam" i że będę miała szybki przyrost... SORRY - trzeba czekać tyle, ile normalnie rosną włosy. Nie działa.
mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.
tzn rosną tyle samo co bym wogóle tego zestawu nie używała (używam regularnie od 27.01.15 co drugi dzień)


Czekam od połowy stycznia na dodanie hairjazz i hairbell do KWC, wysyłałam już 4 razy prośbę do moderatorki ale cisza, a kosmetyków wciąż w kwc nie ma, łatwiej wtedy byłoby widzieć ocenę tych zestawów
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 06:58   #362
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa.
Wracam do drożdży tanie i skuteczne
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:21   #363
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dla podsumowania bo widzę że dużo osób tu zagląda
a gdyby ktoś chciał to tu KWC:

1. Szampon Hair Jazz & Hair Bell
2.Odżywka Hair Jazz & Hair Bell
- zachęcam do dodawania recenzji


Relacje blogowe z używaniem hairjazz lub hairbell (skład ten sam):
1. Anwen
2. Lamadolamy
3. kascysko

- jestem pewna że nie są to osoby współpracujące w firmą od hairbell / hairjazz



Osoby które w tym wątku napisały że kupiły zestaw hairbell / hairjazz i czy widać efekty?

wpisy 213 - 363
  • NIE - kinia8900
    U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa. Wracam do drożdży tanie i skuteczne - wpis #362
  • NIE - Mari_anna
    Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję. Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa... - wpis #360
  • NIE - Friese
    mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.
  • jeszcze brak informacji - milka1989k
    Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone. - wpis #356
  • ??? - kasik25
    po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny. - wpis #355
  • jeszcze brak informacji - Marysia176
    wpis #353
  • jeszcze brak informacji - blondic3
    wpis #334
  • NIE - kinia8900
    Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
    Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
    - wpis #327
  • NIE - milka1989k
    Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo - wpis #323
  • NIE - RealnaFikcyjna
    Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie. Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle - wpis #321
  • TAK - stokrotka900 (użytkownik z 5 wpisami, zarejestrowany styczeń 2015, brak zdj)
    Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu - wpis #309
  • TAK - cooltown
    jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów (...) - wpis #308 ze zdjęciami przed/po
  • NIE - pszczola2000
    porost? - mit
    -wpis #307
  • NIE - moee
    - wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
    - wpis #304
  • TAK - fiolka208
    Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. - wpis #299
  • jeszcze brak informacji - Ikusienka
    wpis #277
  • jeszcze brak informacji - jkmk
    wpis #245
  • jeszcze brak informacji - Jamelija
    - wpis #242
  • jeszcze brak informacji - malinowa4
    - wpis #227
  • musiała przerwać stosowanie ze względu na zniszczenie włosów zestawem - Sweet_nuka
    Wczoraj umyłam włosy HJ i o ile ok 10-15 cm włosów od skóry głowy jest ładne, tak później ukazuje się zniszczenie jakie nadal ciągnie się po trwałej.
    - wpis #220


Osoby, które czytają wątek i zdecydowały NIE KUPOWAĆ zestawu:
Ekstremento
SceneQueene
- #331
Neferath - #286
meg888 - #239
landryna069 - #234 Nie kupuj, ta firma to jedna wielka ściema (...)
als2 - #216



Dla ciekawych jak wygląda siedziba firmy to tutaj zdjęcia:


__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-18 o 05:12
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:12   #364
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

super podsumowanie. Sądzę, że z takimi konkretnymi każda czytelniczka tego wątka będzie mniej więcej wiedziała, co zrobić i sama wyciągnie wnioski.

Zastanawia mnie tylko - co w tym szamponie i odżywce jest takiego, że aż tak zmienia włosy? Nie jestem przypięta na stałe do szamponu. Mam kilka butelek i używam różnych, niemniej jednak nigdy nie miałam takich włosów. Z jednej strony, to ciekawe, że mam loki, sztywne takie włosy i nieraz to się przydaje - kucyk bardziej "napuszony", sztywniejszy, a nie taki strąkowaty ;-), ale mimo wszystko, wolę swoje (!) miękkie, naturalne włosy, a nie takie druciaki ;-)
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 11:32   #365
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
super podsumowanie. Sądzę, że z takimi konkretnymi każda czytelniczka tego wątka będzie mniej więcej wiedziała, co zrobić i sama wyciągnie wnioski.

Zastanawia mnie tylko - co w tym szamponie i odżywce jest takiego, że aż tak zmienia włosy? Nie jestem przypięta na stałe do szamponu. Mam kilka butelek i używam różnych, niemniej jednak nigdy nie miałam takich włosów. Z jednej strony, to ciekawe, że mam loki, sztywne takie włosy i nieraz to się przydaje - kucyk bardziej "napuszony", sztywniejszy, a nie taki strąkowaty ;-), ale mimo wszystko, wolę swoje (!) miękkie, naturalne włosy, a nie takie druciaki ;-)
Przeproteinowałaś włosy, bo to są kosmetyki naładowane proteinami w takim stopniu, że w normalnych warunkach powinno się ich używać co kilka myć, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Dziewczyny nigdy nie zamierzałam kupować tego zestawu nawet gdyby miał rzeczywiście skład dający realną nadzieję na przyrost (nie za taką kasę) ale dzisiaj zajrzałam na fb. Oczywiście za jeden komentarz (nie obraźliwy ani nic z tych rzeczy, tylko wyrażający wątpliwość co do autentyczności wypowiedzi niby zachwyconych klientek) już mam bana. To chyba ewidentnie świadczy o specyfice i profesjonaliźmie firmy.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 15:05   #366
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Trochę byłem zajęty, dawno tu nie zaglądałem, a tu spory ruch

Słowa uznania dla Friese za podsumowanie. Podziwiam, że chciało ci się przebrnąć przez wątek i pozbierać to co w nim się pojawiło. Ze swojej strony muszę powiedzieć, że wcale mnie nie cieszy, że podejrzenia które miałem po lekturze opracowania lamadolamy potwierdziły się w tak wielu przypadkach. To smutne, mam tylko nadzieję, że wszystko da się odwrócić.
Przy okazji - od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl, że w eksperymencie na który powołuje się harmonyplus.pl, a które tak sumiennie omówiła Lamadolamy, wykonano tak naprawdę dwa badania. Pierwsze i oczywiste, to czy ten produkt przyśpiesza wzrost włosów (odpowiedź -NIE). I badanie drugie, ukryte: czy kobiety, które go używały zorientują się, i co powiedzą. Odpowiedź na to pytanie nie jest oczywista i dlatego warto było to zbadać. Zleceniodawcy dowiedzieli się, że po pierwsze produkt nie działa (ale to raczej ich nie zaskoczyło), a po drugie, że osoby lejące go sobie na głowę w ogromnej większości NIE ZORIENTOWAŁY SIĘ że są robione w konia. Mając takie wyniki badań można robić światową karierę jako producent kosmetyków (przy okazji - adres z Emiratów, jaki wyszperała Lamadolamy to agent na Azję i Afrykę, tak jak agentem na Europę Wschodnią jest harmonyplus z Litwy).
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to bardzo pouczające.

Pozdrawiam
Ex.

ps. @Friese - świetna relacja z Korei, szkoda że tak ich mało.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-17 o 15:11
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 19:52   #367
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

o nie, znów zaczyna się to samo.. dziękuję i do widzenia wątku o wszystkim i o niczym, a przede wszystkim o wszystkim co nie związane z zadowolenia / niezadowolenia i opisu produktów
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 15:39   #368
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witajcie. Widzę, że dyskusja bardzo sie rozwinęła pod moją blisko 2tyg nieobecność...02.02 minął miesiąc od początku kuracji niestety nie mogłam dodać zdjęć z powodu przeprowadzki i opóźnienia w przywróceniu mi kontaktu ze światem

Data 'odmierzania' kuracji również sie zmieniła przez bardzo nieudane farbowanie. W każdym razie zamieszczam efekt 1msc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (128,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (51,1 KB, 47 załadowań)
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 14:42   #369
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Wobec gorących emocji, jakie wzbudzają te kosmetyki i namawiania do wystawiania recenzji w KWC, chciałam tylko zwrócić uwagę, ze na oryginalnej, francuskojęzycznej stronie Institut Claude Bell przy opisie serii HairBell nie ma obietnic które zamieścił dystrybutor z Litwy.

Jedyne do czego oficjalnie przyznaje się ICB, to że po 28 dniach codziennego używania zestawu (a przynajmniej odżywki, bo przy opisie badań klinicznych szamponu nie ma już żadnych konkretnych liczb) stwierdzono, że u 62% testerów włosy urosły szybciej o 7,1% (bo zakładam, że to właśnie oznacza fraza "kinetyka wzrostu włosów", co wg moich obliczeń, przy założeniu 15mm/mies. daje 1,06mm). Natomiast w teście konsumenckim (samooceny) 22 spośród 29 testerów (to te 76-79%) enigmatycznie stwierdziło, że włosy rosły im szybciej (enigmatycznie, bo nie wiadomo o ile). I tylko z takich obietnic można w recenzji te produkty rozliczać (oprócz obiecanej większej elastyczności, objętości i blasku, oczywiście). Użytkowniczki HairBell nie mogą tych produktów rozliczać z pierdół wypisywanych przez sprzedawcę Hair Jazz (no chyba, że na samym opakowaniu było zamieszczone coś, o czym nie wiem, ale z tego co widzę nawet tam ICB przyznaje się tylko do (1)23% wzrostu, czyli owych mitycznych ponad 18mm u jednego testera, nie reprezentatywnych dla całego panelu).


Jako ciekawostkę tylko dołączam Annex 2 http://pl.scribd.com/doc/235253972/C...Version#scribd
To jeden z załączników do protokołu z badań klinicznych, gdzie w tabeli zestawiono o ile urosły włosy u testerów (treated) i osób z grupy kontrolnej (reference). Szczególnej uwadze polecam 24 osobę z grupy kontrolnej, której włosy i bez zestawu urosły o 18mm i fakt, że niemal 34% tej grupy zanotowało większy wzrost włosów, niż treatedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg icb-800.jpg (107,0 KB, 16 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-02-21 o 22:35
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:54   #370
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Przeproteinowałaś włosy, bo to są kosmetyki naładowane proteinami w takim stopniu, że w normalnych warunkach powinno się ich używać co kilka myć, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

......
Dzięki za odpowiedź.
Kurdę.... i co teraz mam zrobić z moimi włosami (czyt. spuszonymi drutami, które tylko można spiąć/związać, bo inaczej wyglądam, jak ... mop)?
Tylko nadają się do ścięcia, czy można z tego przeproteinowania włosów jakoś wyjść? Podrzućcie radę, dziewczyny, żebym nie kopała pół dnia w internecie....
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 09:13   #371
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
Kurdę.... i co teraz mam zrobić z moimi włosami (czyt. spuszonymi drutami, które tylko można spiąć/związać, bo inaczej wyglądam, jak ... mop)?
Tylko nadają się do ścięcia, czy można z tego przeproteinowania włosów jakoś wyjść? Podrzućcie radę, dziewczyny, żebym nie kopała pół dnia w internecie....
Na każdym blogu jest poruszany temat przeproteinowania, na wątku poświęconym zniszczonym włosom 90% trafiających tam osób ma przeproteinowane włosy. Obecnie na rynku kosmetycznym jest cała masa proteinowców i stąd takie efekty.
Pierwsze z brzegu efekty szukania pod frazą "przeproteinowanie blog"

http://minimalniee.blogspot.de/2014/...wka-gliss.html
http://raspberryandstrawberrybeauty....k-sobie-z.html

Co z tym robić? Odstawić proteiny, wyszorować włosy szamponem bez nich, zastosować emolienty + nawilżacze. Przykłady produktów nawilżających są w pierwszym linku. Albo tu:
http://kosmetyczne-pokusy.blogspot.d...l#.VOrvmth3Nng
(poza maską Equilibry, ona ma keratynę).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-02-23 o 09:16
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 09:44   #372
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dzięki... zupełnie nie jestem włosomniaczką i coś, co dla Was jest elementarzem, dla mnie jest nowością ;-)
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 14:17   #373
lisa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

miałam bardzo zniszczone włosy po farbowaniu rozjaśniaczem, mogę powiedzieć że byłam maniaczką jeżeli chodziło o farbowanie włosy były zniszczone, skruszone, suche i w ogóle mi nie rosły postanowiłam to zmienić mój stan włosów był ochydny- łysiałam .! Szukałam różnych sposobów by poprawić kondycje moich włosów różne kosmetyki i inne cuda które nie dawały żadnego efektu - ratowałam się czym mogłam poddałam się. Pieniądze poszły w błoto . Moja babcia spadła mi z nieba. ! Zachęciła mnie bym robiła maseczki .! Moją kondycje włosów poprawiło oto Jajo cytryna olejek i miód .! Do tego zakupiłam dobra szczotkę do włosów która mogę wam polecić Tangle Teezer i ziołowy oczyszczający szampon Green Pharmacy ! Dziś moje włosy są długie, błyszczące, delikatne i zdrowe ! Rozjaśniacz w moim życiu poszedł w odstawkę Także dziewczyny nie nakręcajcie się na kosmetyczne cuda !
lisa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 03:04   #374
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lisa24 Pokaż wiadomość
miałam bardzo zniszczone włosy po farbowaniu rozjaśniaczem, mogę powiedzieć że byłam maniaczką jeżeli chodziło o farbowanie włosy były zniszczone, skruszone, suche i w ogóle mi nie rosły postanowiłam to zmienić mój stan włosów był ochydny- łysiałam .! Szukałam różnych sposobów by poprawić kondycje moich włosów różne kosmetyki i inne cuda które nie dawały żadnego efektu - ratowałam się czym mogłam poddałam się. Pieniądze poszły w błoto . Moja babcia spadła mi z nieba. ! Zachęciła mnie bym robiła maseczki .! Moją kondycje włosów poprawiło oto Jajo cytryna olejek i miód .! Do tego zakupiłam dobra szczotkę do włosów która mogę wam polecić Tangle Teezer i ziołowy oczyszczający szampon Green Pharmacy ! Dziś moje włosy są długie, błyszczące, delikatne i zdrowe ! Rozjaśniacz w moim życiu poszedł w odstawkę Także dziewczyny nie nakręcajcie się na kosmetyczne cuda !
super że odnalazłaś metodę na swoje włosy

....tylko troszkę nie ten wątek, takie rzeczy to tu bardziej pasują
Zapuszczanie włosów cz. VI
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-02-24 o 03:09
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:58   #375
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
super że odnalazłaś metodę na swoje włosy

....tylko troszkę nie ten wątek, takie rzeczy to tu bardziej pasują
Zapuszczanie włosów cz. VI
Zwłaszcza, że jajko to proteiny i jeśli ktoś ma włosy tragicznie przeproteinowane Hair Jazz, to będzie to gwóźdź do trumny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 08:53   #376
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Mnie kiedyś jajko, użyte jednorazowo, zrobiło masakre na włosach. Za dużo protein.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:11   #377
Wirrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 53
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Niektórym dziewczynom ten szampon pomógł na szybszy odrost włosów, ale czy komukolwiek pomógł w odrośnięciu włosów, które już wypały? Pytam, ponieważ moja znajoma miała problem z wypadaniem włosów (prawdopodobnie od stresu), teraz jest już lepiej - włosy nie wypadają, no ale chciała by odzyskać to co utraciła
Wirrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 03:38   #378
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Wrzucam efekty stosowania HairBell (13 myć)

nic się nie zmieniło - 0 efektów przyspieszenia w moim przypadku

za to co dostałam od niego to PRZESUSZ skóry głowy, i jakby łuszczycę, skóra mi odpadała jakby, łuszczyła się, swędziała i była mega sucha.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1msc.jpg (147,2 KB, 10 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 07:48   #379
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny - wychodzę ze efektów przeproteinowania, jaki mam po Hair Jazz. Już po dwóch sesjach z olejowianiem i myciem szamponem bez protein udało mi się przestać być mopem, choć wciąż nie są to "moje" włosy.
Piszę, na wypadek, gdybyście myślały, że jedyną radą jest radykalne cięcie, jak ja myślałam... Otóż nie - macie rację - wystarczy nawilżyć porządnie i trochę zadbać o nie.
Jeszcze raz dzięki za rady Chimay i Wolha wRedna. Ufff.... a było kiepsko ze mną. Miałam już dość tekstów - ej? coś zrobiłaś z włosami? Chyba powinnaś wrócić do poprzedniej fryzjerki... itd. ;-)
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 10:38   #380
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

witam
ja roeniez po miesiacu stosowania odżywki i szamponu efektu pozytywnego nie widzę, … , natomiast efekt negatywny pojawił sie włosy zaczely wypadac jak szalone , a nigdy z nimi nie mialam takiego problemu, zestaw a raczej szampon trafil do kosza, odzywka juz mi sie skonczyła… podsumowując nie warto
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:09   #381
SylwikiP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ale świetnie super efekt ale widac ze i kondycja wlosow sie poprawila. a przez jaki okres czasu czekałas na taki efekt?
SylwikiP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 23:17   #382
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez SylwikiP Pokaż wiadomość
ale świetnie super efekt ale widac ze i kondycja wlosow sie poprawila. a przez jaki okres czasu czekałas na taki efekt?
do kogo jest ta wiadomosc?



bo jak narazie ostatnie posty są o tym że nie ma żadnego efektu u kilku wizażanek
+ to podsumowanie:

Osoby które w tym wątku napisały że kupiły zestaw hairbell / hairjazz i czy widać efekty?

wpisy 213 - 363
  • NIE - kinia8900
    U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa. Wracam do drożdży tanie i skuteczne - wpis #362
  • NIE - Mari_anna
    Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję. Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa... - wpis #360
  • NIE - Friese
    mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.
  • jeszcze brak informacji - milka1989k
    Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone. - wpis #356
  • ??? - kasik25
    po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny. - wpis #355
  • jeszcze brak informacji - Marysia176
    wpis #353
  • jeszcze brak informacji - blondic3
    wpis #334
  • NIE - kinia8900
    Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
    Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
    - wpis #327
  • NIE - milka1989k
    Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo - wpis #323
  • NIE - RealnaFikcyjna
    Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie. Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle - wpis #321
  • TAK - stokrotka900 (użytkownik z 5 wpisami, zarejestrowany styczeń 2015, brak zdj)
    Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu - wpis #309
  • TAK - cooltown
    jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów (...) - wpis #308 ze zdjęciami przed/po
  • NIE - pszczola2000
    porost? - mit
    -wpis #307
  • NIE - moee
    - wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
    - wpis #304
  • TAK - fiolka208
    Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. - wpis #299
  • jeszcze brak informacji - Ikusienka
    wpis #277
  • jeszcze brak informacji - jkmk
    wpis #245
  • jeszcze brak informacji - Jamelija
    - wpis #242
  • jeszcze brak informacji - malinowa4
    - wpis #227
  • musiała przerwać stosowanie ze względu na zniszczenie włosów zestawem - Sweet_nuka
    Wczoraj umyłam włosy HJ i o ile ok 10-15 cm włosów od skóry głowy jest ładne, tak później ukazuje się zniszczenie jakie nadal ciągnie się po trwałej.
    - wpis #220


Osoby, które czytają wątek i zdecydowały NIE KUPOWAĆ zestawu:
Ekstremento
SceneQueene
- #331
Neferath - #286
meg888 - #239
landryna069 - #234 Nie kupuj, ta firma to jedna wielka ściema (...)
als2 - #216
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:44   #383
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam Was. Nie brałam długo udziału w wątku, bo nie lubię wojny a nawet sprzeczek. HJ stosowałam jakiś czas temu, później przerwałam i stosowałam znów, opisze teraz moje wnioski które wysnułam z perspektywy czasu.
HJ zaczęłam stosować, bo ogarnęła mnie chęć bardzo szybkiego pozbycia się trwałej, przy jednoczesnym ciągłym zapuszczaniu, bo nie lubię krótkich włosów.
O włosy wcześniej jakoś specjalnie nie dbałam, były to raczej tylko szampony i odżywki znane nam z reklam w TV i z gazet. Masek nie posiadałam w ogóle.
HJ zaczęłam stosować praktycznie od razu z Castor Oil. raz proteiny, raz oleje.Moje włosy tego nie znały i szczęśliwe chłonęły wszystko co im dałam. i rosły. Rosły sobie dzielnie i fajnie, wyglądały dobrze. Niestety CO odstawiłam, bo aplikacja i zmywanie doprowadzało mnie do szału, a czasu mam w ciągu tygodnia mało. Stosowałam tylko HJ i włosy się przeproteinowały. Używałam wg zaleceń, tylko na skalp - na resztę włosów inny szampon, inna odzywka. nic nie pomogło. HJ poszło w kąt i potem zaczęła się świadoma pielęgnacja, w ruch poszły tez maski. Odstawiłam reklamowane kosmetyki na rzecz tych lepszych, mniej znanych, ale dobrych, bardziej ziołowych, bez SLS.
Obecnie włosy mam w dobrym stanie. W środę poszłam ściąć kolejna porcje trwałej i od paru dni płaczę, bo fryzjerkę chyba Bóg opuścił (a mnie mój anioł stróż) kiedy dokonała na głowie masakry i powygryzała mi niedbale włosy, dumnie nazywając to "modnym cieniowaniem". Ale.. do HJ nie wrócę. Mimo, ze mam ponad pół butli odzywki i ponad jedną butelkę szamponu - boje się przeproteinowania. jestem zbyt nowa w świadomej pielęgnacji, aby wiedzieć jak zniwelować działanie tego kosmetyku innym, nawilżającym czy olejujacym. Wolę, bo najwyższej przetłuści mi włosy albo się nie zmyje, natomiast włosów nie zniszczy.
Polecam osobą, które potrafią dbać o włosy do tego stopnia, ze potrafią ich nie przeproteinować, albo naprawić szybko zbyt przesuszone włosy. Moim zdaniem specyfik działa. Może nie tak dobrze jak obiecują, ale działa.
Do HJ zraza mnie jeszcze agresywna reklama, oszustwa ze zdjęciami i blokowanie niezadowolonych konsumentek. Nie wiem co mam na koniec o tym myśleć.
Pozostaje neutralna.

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2015-03-09 o 08:47
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:53   #384
agrest84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

SLS i olej mineralny w składzie - tyle mi wystarczy żeby uznać to za syf. Szampon ma za zadanie mycie włosów. Do ich zmiękczania, odżywiania i wzmacniania są odżywki (ale również te bez syfu) naturalne olejki i witaminy przyjmowane w zdrowej diecie. super działają olejki hinduskie posiadające certyfikat BDIH oraz olej kokosowy, które odżywiają i wzmacniają włosy oraz przywracają równowagę skórze głowy (i wcale się po tym włosy nie przetluszczają). A co do przyspieszenia wzrostu to olej rycynowy czyni cuda - nie polecsny blondynkom, podobno przyciemnia włosy (ja akurat mam ciemne). Ja olejkuję włosy raz w tygodniu tymi olejkami i efekt jest super. A co do szamponu to używam tylko takich o prostym składzie bez detergentów typu sls sles sms mls barabenów silikonu i oleju mineralnego. A w okresie wzmożonego wypadaniazażywam biotyne (wit. B7)

Edytowane przez agrest84
Czas edycji: 2015-03-11 o 22:55
agrest84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 07:00   #385
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez agrest84 Pokaż wiadomość
SLS i olej mineralny w składzie - tyle mi wystarczy żeby uznać to za syf. Szampon ma za zadanie mycie włosów. Do ich zmiękczania, odżywiania i wzmacniania są odżywki (ale również te bez syfu) naturalne olejki i witaminy przyjmowane w zdrowej diecie. super działają olejki hinduskie posiadające certyfikat BDIH oraz olej kokosowy, które odżywiają i wzmacniają włosy oraz przywracają równowagę skórze głowy (i wcale się po tym włosy nie przetluszczają). A co do przyspieszenia wzrostu to olej rycynowy czyni cuda - nie polecsny blondynkom, podobno przyciemnia włosy (ja akurat mam ciemne). Ja olejkuję włosy raz w tygodniu tymi olejkami i efekt jest super. A co do szamponu to używam tylko takich o prostym składzie bez detergentów typu sls sles sms mls barabenów silikonu i oleju mineralnego. A w okresie wzmożonego wypadaniazażywam biotyne (wit. B7)
Produkty Hair Jazz przy porównaniu ich składu do rzekomego działania może i można nazwać syfem, ale z Twojej wypowiedzi wieje eko - terroryzmem.

Dlaczego uważasz, że jeśli coś ma SLeS czy inny detergent lub olej minealny, czy silikony musi być syfem? To, że Tobie coś nie służy, nie znaczy że dla innych też jest złe. Moje włosy nie mają nic przeciwko parafinie i kochają silikony. Od czasu do czasu oczyszczam je mocniejszym detergentem i nie wyobrażam sobie jak można tego nie robić w ogóle.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 16:45   #386
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Kolejny miesiąc za mną. Takie luźne 1,5cm. Między regulaminowym 2 a 11 marca były dwa farbowania więc można by dodać z 2mm. Na razie nadal się będę kurować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.02-11.03.jpg (49,5 KB, 10 załadowań)
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 17:04   #387
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ale ze urosły ci w miesiąc 1,5 cm?
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 17:46   #388
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Ale ze urosły ci w miesiąc 1,5 cm?
Tak.
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 17:47   #389
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Przecież włosy zazwyczaj normalnie tyle przez miesiąc rosną.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 17:59   #390
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przecież włosy zazwyczaj normalnie tyle przez miesiąc rosną.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Ale nie mnie. Z ledwością "wyciskały" z siebie 1cm/msc także każdy dodatkowy milimetr jest dla mnie na wagę złota.
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.