Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-11, 18:36   #151
marthal11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

wow kasik25 dzisiaj umyłam trzeci raz włosy...ciekawe. Ale Twój efekt niesamowity...aż chce się myc 3 razy dziennie

Edytowane przez marthal11
Czas edycji: 2015-01-11 o 18:40
marthal11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:31   #152
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

no i miesiąc po. Po odroście widać różnicę 2 tygodniową (jakiś tam post wyzej) a po długości widzę że średnio, mimo, ze to już 30 dni ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmmm.jpg (22,3 KB, 231 załadowań)
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:42   #153
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Gizell Pokaż wiadomość


Tak, choć ja osobiście nie lubię tego określenia

Ok, dziękuję za odpowiedź

Ja dzisiaj po drugim myciu i powiem szczerze że tak cudownie układających się włosów i tak miękkich nie miałam dawno nawet po tych najdroższych szamponach, maskach i produktach do stylizacja a naprawdę nie oszczędzam na włosach

Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolona w stosunku do ich przyrostu, bo w końcu po to wszystkie zdecydowałyśmy się na ten zestaw
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:47   #154
paullaaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja tam widzę ładny przyrost sweet_nuka
paullaaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:11   #155
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dobra, zrobiłam podsumowanie na blogu, jeśli chcecie zobaczyć co z tego wyszło zapraszam http://niewyparzonapudernica.blogspo...sy-dostay.html
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:54   #156
SheIsSoStupid
Przyczajenie
 
Avatar SheIsSoStupid
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Kod:
fiolka208
super podsumowanie. Przekonałaś mnie do zakupu.
SheIsSoStupid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:13   #157
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dzięki.
pozwoliłam harmony plus skorzystać z mojego wpisu i teraz rzuciły się na mnie baby, że to fejk, bo centymetr na wysokości ust inaczej pokazuje...a to tylko inna perspektywa, ręka blizej aparatu i włosy uniesione siłą rzeczy...masakra jak ludzie potrafią wpierać swoje racje... Toż jak nie wierzą niech nie kupują jejku... i weż tu się czymś podziel ze światem, to jeszcze opierdziel zbierzesz ehehhe W każdym razie ja jestem zadowolona- uważam ze 4 cm to dobry wynik
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 02:00   #158
Aroona
Przyczajenie
 
Avatar Aroona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez fiolka208 Pokaż wiadomość
dzięki.
pozwoliłam harmony plus skorzystać z mojego wpisu i teraz rzuciły się na mnie baby, że to fejk, bo centymetr na wysokości ust inaczej pokazuje...a to tylko inna perspektywa, ręka blizej aparatu i włosy uniesione siłą rzeczy...masakra jak ludzie potrafią wpierać swoje racje... Toż jak nie wierzą niech nie kupują jejku... i weż tu się czymś podziel ze światem, to jeszcze opierdziel zbierzesz ehehhe W każdym razie ja jestem zadowolona- uważam ze 4 cm to dobry wynik
Nie chciałabym wyjść na kolejną rzucającą się babę, ale zdjęcia są po prostu kiepskie - zrobione pod różnymi kątami i poucinane. Nie jest pewne, czy np. pokazywane są te sama pasma włosów, bądź czy centymetr był faktycznie przyłożony tam gdzie powinien. (Jeśli chodzi o ostatnie zdjęcia od tyłu, dla mnie wyglądają tak samo.)

To + nieciekawe zachowanie ze strony firmy = nie dziwię się, że pojawiają się wątpliwości.

-------

Ponieważ jestem uczulona na firmy z siedzibą zagraniczną, trochę pogrzebałam:

Firma jest zarejestrowana na Litwie. Nie ma oddziału w Polsce ani nie jest przedstawicielstwem (brak wpisu do rejestru przedstawicielstw). Sama firma napisała na facebooku "HARMONYPLUS.PL oficjalny przedstawiciel Claude Bell w Polsce".

Dziewczyny, czy ja coś pomijam, czy ta działalność jest nielegalna? Nie znam się na prawie, ale coś mi tu nie pasuje.
Aroona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 07:08   #159
Mia1385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Co do biostyminy to nie jest w tabletkach tylko w ampuleczkach
Wg fryzjerki jedna ampułka starczy zeby w skore głowy wmasować
I stosować raz w tygodniu.

W tabletkach jest biotyna(zreszta tez łykam
Mia1385 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:58   #160
Kejti1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny ratujcie!
Ponad tydzień temu fryzjerka zrobiła mi trwałą bo stwierdziła że będą mi sie lepiej układały włosy z natury mam falowane.
Włosy mam spalone na całej długości jedna guma...a do ślubu pół roku. Jestem załamana musiałam je trochę podciąć i ratuje je cementem z firmy Kerastase.
Doradźcie czy kupić ten zestaw czy mogę je też tym ratować?
Kejti1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 09:17   #161
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Mia1385 dzięki za rady, już kupiłam

Kejti1990 Myślę, że się nie nada - u dziewczyn jak i u mnie, powoduje mniejsze przetłuszczanie się włosów, więc nie wiem, czy nie wysuszy Ci Twoich bardziej. Miałam ten sam problem co ty, z dokładnie ta trwałą o której mówisz. Jeśli chcesz, zagadaj na priv aby tu nie robić offtopu, powiem Ci jak sobie z tym dokładnie radziłam, ale niestety, trochę kasy trzeba wydać
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 10:09   #162
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Kejti1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!
Ponad tydzień temu fryzjerka zrobiła mi trwałą bo stwierdziła że będą mi sie lepiej układały włosy z natury mam falowane.
Włosy mam spalone na całej długości jedna guma...a do ślubu pół roku. Jestem załamana musiałam je trochę podciąć i ratuje je cementem z firmy Kerastase.
Doradźcie czy kupić ten zestaw czy mogę je też tym ratować?
Na Twoim miejscu nie pakowałabym się w ten zestaw, piszesz że masz włosy ciągnące się jak guma, duża zawartość protein w tych produktach może tylko pogorszyć sytuację.

I witam resztę
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:17   #163
Kejti1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

To co robić ?
Kejti1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:52   #164
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Kejti1990 Pokaż wiadomość
To co robić ?
No przecież mowie, jeśli chcesz pomocy, napisz do mnie na priv. To jest wątek o hairjazz a nie o ratowaniu włosów po trwalej, wiec nie będę się tutaj rozpisywać robiąc wielki offtop
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 12:23   #165
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zachęcona opiniami chciałam kupić ten produkt i rzekomo nawet mi się udało. Dostałam potw. na mail itd., nie dostałam jednak żadnej przesyłki, nie mogłam się z nikim skontaktować, nikt nie odpowiada na maile. Zaczęłam grzebać w sieci i bardziej się przyglądać temu zestawowi.... Nie dajcie się nabrać.
Powiem Wam, ostrzegę - masakra. Ta firma, szampon i cała ta kampania, to ściema. Nie dość, że
1/ mają spreparowane zdjęcia - porównajcie sobie zdjęcia włosów dziewczyny, której rzekomo urosły 4cm w miesiąc, czy dwa - to jest to samo zdjęcie.
2/ usuwają komentarze (nawet takie neutralne), albo z pytaniami
3/ nie można się do nich dodzwonić.

Myślę, że dobrze się stało, że nie dostałam tego produktu i szperając po sieci tutaj trafiłam.
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 13:11   #166
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
Zachęcona opiniami chciałam kupić ten produkt i rzekomo nawet mi się udało. Dostałam potw. na mail itd., nie dostałam jednak żadnej przesyłki, nie mogłam się z nikim skontaktować, nikt nie odpowiada na maile. Zaczęłam grzebać w sieci i bardziej się przyglądać temu zestawowi.... Nie dajcie się nabrać.
Powiem Wam, ostrzegę - masakra. Ta firma, szampon i cała ta kampania, to ściema. Nie dość, że
1/ mają spreparowane zdjęcia - porównajcie sobie zdjęcia włosów dziewczyny, której rzekomo urosły 4cm w miesiąc, czy dwa - to jest to samo zdjęcie.
2/ usuwają komentarze (nawet takie neutralne), albo z pytaniami
3/ nie można się do nich dodzwonić.

Myślę, że dobrze się stało, że nie dostałam tego produktu i szperając po sieci tutaj trafiłam.
Owszem, masz dużo racji - firma zmieniła nazwę produktu, a jakiś powód ku temu musiał być . Zdjęcia są spreparowane - ale jak każde przy tego typu produktach czy przy tuszach do rzęs które malują nam rzęski aż do nieba.
Usuwają komentarze i blokują na FB - prawda, mnie to tez spotkało.
Nie dzwoniłam, nie wiem, ale i tak może być, że się nie da.

Na pewno ściemą jest 4-6 cm na miesiąc. Nie wierzmy w cuda. Ale moje włosy po HJ zaczęły szybciej rosnąć(choć dodatkowo używam zewnętrznych i wewnętrznych innych preparatów niż tylko HJ) i podobają mi się po myciu - dobrze ułożone, lekkie, mniej przetłuszczające się.
Suma sumarum - i tak jestem zadowolona.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:32   #167
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
....Suma sumarum - i tak jestem zadowolona.
i tak trzymaj. jeśli to nie problem, to podrzuć, co łykasz i stosujesz na szybszy wzrost. Nie mam za bardzo czasu szperać w sieci i tracić czasu na testowanie (i kasę na nieefektywne preparaty), bo mi nie pozwalają dzieciaczki Będę wdzięczna. Jak nie tu, to podeślij może na prv.
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:59   #168
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
i tak trzymaj. jeśli to nie problem, to podrzuć, co łykasz i stosujesz na szybszy wzrost. Nie mam za bardzo czasu szperać w sieci i tracić czasu na testowanie (i kasę na nieefektywne preparaty), bo mi nie pozwalają dzieciaczki Będę wdzięczna. Jak nie tu, to podeślij może na prv.
Co drugi, czasem co trzeci dzień piję sok z jabłka i naci pietruszki - ale do tego trzeba mieć wyciskarkę do soków (nie mylić z mikserem czy sokowirówką). Do tego Castor Oil. I to tyle na porost
Do tego czasem biovax i zawsze Loreal z arganiną - ale to już na wyglad. Odkryłam tez cudowny olejek Fructis z arganina (o boskie sa po nim włosy!!). Dzis przyszlo Tresemme na odmładzanie włosów. Zobaczymy. A i kupiłam dzis biostyminę.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:34   #169
Mari_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Super. Dziękuję.
Mari_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 16:50   #170
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Kejti1990 Pokaż wiadomość
To co robić ?
Powiem w skrócie żeby nie robić wielkiego offtopu: olejowanie, bogate maski, delikatny szampon. Jeżeli chcesz więcej info to do mnie możesz się również odezwać.

Na porost włosów polecam olejek sesa i khadi, tabletki CP, picie herbatki ze skrzypu i pokrzywy.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

I również nie wierzę w działanie tego produktu, w składzie nie ma żadnego składnika, który mógłby przyspieszyć porost włosów. Wzrost włosa jest uwarunkowany genetycznie i można go najwyżej odrobinę przyspieszyć, powtarzam odrobinę a nie 3x. Pic na wodę fotomontaż!

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2015-01-12 o 17:01
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:16   #171
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez fiolka208 Pokaż wiadomość
dzięki.
pozwoliłam harmony plus skorzystać z mojego wpisu i teraz rzuciły się na mnie baby, że to fejk, bo centymetr na wysokości ust inaczej pokazuje...a to tylko inna perspektywa, ręka blizej aparatu i włosy uniesione siłą rzeczy...masakra jak ludzie potrafią wpierać swoje racje... Toż jak nie wierzą niech nie kupują jejku... i weż tu się czymś podziel ze światem, to jeszcze opierdziel zbierzesz ehehhe W każdym razie ja jestem zadowolona- uważam ze 4 cm to dobry wynik
Głownie chodzi o to, ze centymetr jest po prostu w innym miejscu - i tu niestety panie komentujące maja rację, jakbyś nie popatrzała, na jednym foto masz usta na 17cm, na drugim pawie na 20cm. I to nie jest kwestia perspektywy, bo nos tez ci sie konczy o jakies 4 cm w innym miejscu miarki. Tez nie wierzę, żeby w niecały miesiąc urosły o 4 cm (wierzę, że urosły o jakies tam ileś, ale nie 4 cm). Sama tez ostatnio zmierzyłam włosy i wiem, ze muszę mieć odpowiednią podziałkę w odpowiednim, tym samym miejscu, aby efekt był miarodajny, nawet nie dla publiki, co dla mnie - żebym wiedziała, czy nie marnuje pieniędzy. Poza tym masz stopniowane włosy, wiec bardzooo ciezko jest je zmierzyć miarodajnie.
Poza tym jesli w niecałe 3 tygodnie tyle ci śmignęły, to lepiej to nie wiem czy to dobrze, bo organizm musiał je bardzo na siłę wyprodukować i na pewno nie są one dobrej jakości.

Kejti, odpisałam Ci obszernie na PW, ale nie wiem, czy w ogóle to odczytałaś, bo nasze posty pozostają bez echa z Twojej strony
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:17   #172
kindziur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wiadomości: 28
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

M4rt3czk4_92 :"[/COLOR]I również nie wierzę w działanie tego produktu, w składzie nie ma żadnego składnika, który mógłby przyspieszyć porost włosów. Wzrost włosa jest uwarunkowany genetycznie i można go najwyżej odrobinę przyspieszyć, powtarzam odrobinę a nie 3x. Pic na wodę fotomontaż![/QUOTE]"

Nikt nie musi w to wierzyć ale jeżeli ktoś stosuje i widzi realne, widoczne rezultaty, dlaczego my to podważamy? Nikt nie daje suchego słowa tylko argumentuje zdjęciami.

Ja też nie wierzyłam, wręcz śmiałam się z tego ale sama się zaskoczyłam. A może to ma efekt placebo? Smarujemy się jakąś zwykła odżywką a do porostu przyczynia się wiara w oczekiwania?

Edytowane przez kindziur
Czas edycji: 2015-01-12 o 18:19
kindziur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:25   #173
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tez myślę ze duzo z tego to nasza wiara własna ale to nie ważne, ważne ze rosną
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:44   #174
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Aroona Pokaż wiadomość
Nie chciałabym wyjść na kolejną rzucającą się babę, ale zdjęcia są po prostu kiepskie - zrobione pod różnymi kątami i poucinane. Nie jest pewne, czy np. pokazywane są te sama pasma włosów, bądź czy centymetr był faktycznie przyłożony tam gdzie powinien. (Jeśli chodzi o ostatnie zdjęcia od tyłu, dla mnie wyglądają tak samo.)

To + nieciekawe zachowanie ze strony firmy = nie dziwię się, że pojawiają się wątpliwości.

-------

Ponieważ jestem uczulona na firmy z siedzibą zagraniczną, trochę pogrzebałam:

Firma jest zarejestrowana na Litwie. Nie ma oddziału w Polsce ani nie jest przedstawicielstwem (brak wpisu do rejestru przedstawicielstw). Sama firma napisała na facebooku "HARMONYPLUS.PL oficjalny przedstawiciel Claude Bell w Polsce".

Dziewczyny, czy ja coś pomijam, czy ta działalność jest nielegalna? Nie znam się na prawie, ale coś mi tu nie pasuje.
Ciekawe jest to co piszesz...
- kupilas ten zestaw?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:54   #175
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

nie rozumiem, może ktos mi to napisac na chłopski rozum?
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:56   #176
Aroona
Przyczajenie
 
Avatar Aroona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to co piszesz...
- kupilas ten zestaw?
Nie, byłam przez moment zainteresowana, ale po negatywnych opiniach dałam sobie spokój.

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
nie rozumiem, może ktos mi to napisac na chłopski rozum?
Chodzi o moją wypowiedź?
Aroona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:58   #177
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

tak Aroona, chodzi mi o Twoją wypowiedź, bo trochę sie zamieszałam i nie zrozumiałam.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:13   #178
Aroona
Przyczajenie
 
Avatar Aroona
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
tak Aroona, chodzi mi o Twoją wypowiedź, bo trochę sie zamieszałam i nie zrozumiałam.
Przeczytałam w googlach, że zagraniczna firma może prowadzić działalność w Polsce, jeśli spełni jeden z warunków:
1. Otworzy oddział - co wiąże się z wpisem do KRS-u,
2. Utworzy przedstawicielstwo, co wiąże się z wpisem do rejestru przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych.

Spodziewałam się wersji nr 2, bo firma sama nazwała się "przedstawicielem". A okazało się, że nie spełnia żadnego z tych warunków.

Teraz doczytałam w innym źródle, że jest również możliwość trzecia, "czasowe transgraniczne świadczenie usług", które nie wymaga rejestracji.
Więc może to stosują.

Fałszywy alarm.
Aroona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:19   #179
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

a ja myślałam ze to polska filia, z polskimi pracownikami - same szampony, ktore ida z Litwy, maja błędnie gramatycznie napisane etykiety, natomiast instrukcja dołączana jest w pełni poprawna.
Poza tym polskie przedstawicielstwo, czy to co tam to jest nazywa sie plus, a wszystko przychodzi z life.
Sama strona tez jest napisana poprawnie. Bawi mnie tylko foto graficzne z Hairbell przy Hairazz
Sama nie wiem, ale tez nie wiem, czy opłaca się drążyć
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:24   #180
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
a ja myślałam ze to polska filia, z polskimi pracownikami - same szampony, ktore ida z Litwy, maja błędnie gramatycznie napisane etykiety, natomiast instrukcja dołączana jest w pełni poprawna.
Poza tym polskie przedstawicielstwo, czy to co tam to jest nazywa sie plus, a wszystko przychodzi z life.
Sama strona tez jest napisana poprawnie. Bawi mnie tylko foto graficzne z Hairbell przy Hairazz
Sama nie wiem, ale tez nie wiem, czy opłaca się drążyć
Sweet_nuka mi sie podoba Twój przyrost wlosow ! Na prawdę nieźle , myśle że bez tych wszystkich naszych wspomagaczy byłoby cieżko aby włoski tyle urosły . Może lepiej by to było widać gdyby ktoś Ci zrobił fotkę od tylu ?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kejti1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!
Ponad tydzień temu fryzjerka zrobiła mi trwałą bo stwierdziła że będą mi sie lepiej układały włosy z natury mam falowane.
Włosy mam spalone na całej długości jedna guma...a do ślubu pół roku. Jestem załamana musiałam je trochę podciąć i ratuje je cementem z firmy Kerastase.
Doradźcie czy kupić ten zestaw czy mogę je też tym ratować?
Maska do wlosow lisap ultimate plus Ci pomoże , ten zestaw sobie odpuść bo dodatkowo może przesuszysz twoje wlosy ponieważ zawiera alkohol

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Mari_anna Pokaż wiadomość
Zachęcona opiniami chciałam kupić ten produkt i rzekomo nawet mi się udało. Dostałam potw. na mail itd., nie dostałam jednak żadnej przesyłki, nie mogłam się z nikim skontaktować, nikt nie odpowiada na maile. Zaczęłam grzebać w sieci i bardziej się przyglądać temu zestawowi.... Nie dajcie się nabrać.
Powiem Wam, ostrzegę - masakra. Ta firma, szampon i cała ta kampania, to ściema. Nie dość, że
1/ mają spreparowane zdjęcia - porównajcie sobie zdjęcia włosów dziewczyny, której rzekomo urosły 4cm w miesiąc, czy dwa - to jest to samo zdjęcie.
2/ usuwają komentarze (nawet takie neutralne), albo z pytaniami
3/ nie można się do nich dodzwonić.

Myślę, że dobrze się stało, że nie dostałam tego produktu i szperając po sieci tutaj trafiłam.
Nie wiem jak wygląda kontakt z tą firmą , bo nigdy nie próbowałam do nich pisać czy dzwonić ale nie powinnaś pisać ,, nie dajcie sie nabrać " ponieważ trochę nas tym stwierdzeniem obrażasz . Większość z nas kupiła ten zestaw i widzi rezultaty , zamieszczamy swoje zdjęcia wiec nie trudno to stwierdzić . A Ty sie wypowiadasz na temat poroduktu którego nawet nie przetestowałaś, trochę to dziwne :/ poza tym każdy człowiek jest inny i na każdego inaczej to działa , jednemu urośnie 4 cm drugiemu 2 a trzeciemu może wcale , ale żeby coś krytykować czy zachwalać trzeba to najpierw wypróbować
Ja używam ten zestaw i widzę że włosy rosną o wiele szybciej i jestem zadowolona a jesli Tobie nie przyszła zamówiona paczka to przykro mi , ale nie oznacza to od razu ze ta firma jest trefna i ma złe produkty
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.