Granice "zdrady" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 18:46   #1
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658

Granice "zdrady"


Wątek oczywiście czysto hipotetyczny, chciałabym poznać wasze opinie po prostu

Jak sądzicie kiedy możemy mówić o zdradzie, o niewierności w jakimś stopniu w stosunku do partnera? Dajmy na to, osoba X fantazjuje czasami o innych mężczyznach/kobietach, ale są to tylko myśli. Osoba Y natomiast rozmyśla o innych, wyobraża sobie różne wspólne chwile, do niczego co prawda nie dochodzi, ale nie ma takiego wewnętrznego "stop", takiego uczucia że takie zachowanie byłoby złe, że zdrada jest zła, że tak się nie powinno robić - czyli w skrócie, jest w związku, ale myśl że flirtuje/całuje się/sypia z innymi nie powoduje u niej/niego żadnych wyrzutów sumienia.

W sumie ciężko mówić o zdradzie, kiedy fizycznie do niczego nie doszło, ale czy takie myśli mogą już o czymś świadczyć? Granica zdrady jest dość płynna i indywidualna, chciałabym znać wasze poglądy na ten temat, zapraszam do dyskusji
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:09   #2
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Wątek oczywiście czysto hipotetyczny, chciałabym poznać wasze opinie po prostu

Jak sądzicie kiedy możemy mówić o zdradzie, o niewierności w jakimś stopniu w stosunku do partnera? Dajmy na to, osoba X fantazjuje czasami o innych mężczyznach/kobietach, ale są to tylko myśli. Osoba Y natomiast rozmyśla o innych, wyobraża sobie różne wspólne chwile, do niczego co prawda nie dochodzi, ale nie ma takiego wewnętrznego "stop", takiego uczucia że takie zachowanie byłoby złe, że zdrada jest zła, że tak się nie powinno robić - czyli w skrócie, jest w związku, ale myśl że flirtuje/całuje się/sypia z innymi nie powoduje u niej/niego żadnych wyrzutów sumienia.

W sumie ciężko mówić o zdradzie, kiedy fizycznie do niczego nie doszło, ale czy takie myśli mogą już o czymś świadczyć? Granica zdrady jest dość płynna i indywidualna, chciałabym znać wasze poglądy na ten temat, zapraszam do dyskusji
myśli nie powodują u mnie wyrzutów sumienia.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:13   #3
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Granice "zdrady"

Dla mnie granica jest dokładnie tam gdzie para sama ustali. Znam szczęśliwe pary, które dzielą łóżko z osobami z zewnątrz, znam takie które nie spojrzą nawet na osobę płci przeciwnej, bo to złe.
Mój partner nie obraziłby się o nocowanie u znajomego (o ile mu o tym zasygnalizuję), ani o hiper głęboki dekolt i flirty z nieznajomymi, spotkania z ex - dopóki o tym wie. Ba, wiem że by się szczególnie nie obraził o zabawę z kobietą (w temacie mężczyzny nie mam pojęcia). Ale gdybym choć przez sekundę pomyślała, że wolę być z kimś innym, że nie należę do niego - poczułby się zdradzony. Dla mnie - granicą zdrady jest szczerość. Zgodzę się czy też wybaczę wiele, o ile mam stuprocentową pewność, że nie jestem okłamywana.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:30   #4
nowlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 31
Dot.: Granice "zdrady"

Myślę że kwestia jest bardzo indywidualna. Każdy odbiera zdradę po swojemu, dlatego też ciężko założyć co jest zdradą a co nie, lub czy rozmyślanie i marzenie o kimś jest zdradą. Dla jednej osoby zdrada może być spotkanie z kimś, dla innej pocałunek a dla innej nawet kontakt fizyczny nie robi problemu pod warunkiem że partner o tym wie i to akceptuje.
nowlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:37   #5
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Granice "zdrady"

dla mnie nielojalność wobec partnera jest zdradą. Jeśli zrobię coś, czego nie chciałabym, by zrobił mój partner, to jest zdrada.

Jeśli komuś pasuje otwarty związek, to dlaczego nie? pod warunkiem, że dwojgu ludziom to odpowiada, a nie tylko jednej.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:44   #6
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Granice "zdrady"

myśli i fantazje nie są zdradą, nie popadajmy w paranoje.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:53   #7
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
myśli i fantazje nie są zdradą, nie popadajmy w paranoje.
Twój facet kochając się z tobą od pół roku myśli o twojej przyjaciółce.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:55   #8
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Twój facet kochając się z tobą od pół roku myśli o twojej przyjaciółce.
pytanie tylko czy ktoś w normalnym związku tak robi?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:56   #9
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Twój facet kochając się z tobą od pół roku myśli o twojej przyjaciółce.
jeśli myśli o pół roku za każdym razem o jednej osobie- to znaczy, że coś do niej czuje. + robi to w trakcie seksu z obecna partnerką. i to już jest niepokojące
myślałam raczej o okazjonalnych fantazjach erotycznych które IMO są normalne.
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 22:36   #10
jestemmadrzejszyodwas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Granice "zdrady"

Spróbuj tak:
Weź do ręki Pismo Święte. Otwórz na Ewangelii wg św. Mateusza, zajrzyj do rozdziału 5 i przeczytaj wersy od 27 do 28
jestemmadrzejszyodwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 23:17   #11
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez Pani Barokowa Pokaż wiadomość
Wątek oczywiście czysto hipotetyczny, chciałabym poznać wasze opinie po prostu

Jak sądzicie kiedy możemy mówić o zdradzie, o niewierności w jakimś stopniu w stosunku do partnera? Dajmy na to, osoba X fantazjuje czasami o innych mężczyznach/kobietach, ale są to tylko myśli. Osoba Y natomiast rozmyśla o innych, wyobraża sobie różne wspólne chwile, do niczego co prawda nie dochodzi, ale nie ma takiego wewnętrznego "stop", takiego uczucia że takie zachowanie byłoby złe, że zdrada jest zła, że tak się nie powinno robić - czyli w skrócie, jest w związku, ale myśl że flirtuje/całuje się/sypia z innymi nie powoduje u niej/niego żadnych wyrzutów sumienia.

W sumie ciężko mówić o zdradzie, kiedy fizycznie do niczego nie doszło, ale czy takie myśli mogą już o czymś świadczyć? Granica zdrady jest dość płynna i indywidualna, chciałabym znać wasze poglądy na ten temat, zapraszam do dyskusji
Granica zdrady jest wtedy, gdy nasze zachowanie razi i rani partnera. Dla jednego jest to fizyczny kontakt z innym partnerem a dla drugiego choćby długie, serdeczne rozmowy i wywnętrzanie się wobec innego partnera.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 23:19   #12
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Granice "zdrady"

Dziwne pytanie, bo to zależy indywidualnie od każdego z nas.

Ja zawsze staram się myśleć jak ja czułabym się na miejscu TŻ i na szczęście nie fantazjuję o innych mężczyznach (czasem tylko myślę co tym razem chciałabym robić podczas seksu,ale z moim!), a co do fizyczności - uważam,że zdradą jest także pisanie,spotykanie się namiętnie z innym facetem czy kobietą, nieważne czy dochodzi do seksu czy nie, a o tym to już nie wspomnę - u mnie konkretny koniec czegokolwiek...
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:15   #13
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Twój facet kochając się z tobą od pół roku myśli o twojej przyjaciółce.
Gdyby rzeczywiście tak było, to należałoby się zastanowić, co jest nie tak w naszym związku. A nie martwić się o zdradę, której (póki co) nie ma.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:59   #14
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Granice "zdrady"

Granica zdrady jest dla każdego inna. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie "co jest w porządku, a co już nie." Dlatego też zawsze należy takie sprawy z partnerem obgadać na wczesnym etapie związku by nie było rozczarowań.
A co do fantazji- moim zdaniem jeśli się po prostu zdarzają, to jest wszystko ok. Natomiast jeśli to nagminne fantazje o jednej, konkretnej osobie, to świadczy to o tym, że w związku jest coś nie tak i wtedy powinna się odbyć szczera rozmowa między partnerami.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 13:14   #15
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Granice "zdrady"

To chyba sprawa indywidualna. Ja gdy byłam z Tż pół roku czysto przypadkowo odkryłam, że pisze z inną (nie znał jej osobiście bo poznał ją na jakimś czacie), bardzo pikantnie. Mnie osobiście bardzo to zabolało i uznałam to za jakąś tam zdradę, wyrzuciłam go z domu, nie chciałam z nim rozmawiać pisać. Codziennie pisał, dzwonił, jego siostra prosiła żebym dała mu szansę bo strasznie z nim źle. Po tygodniu przyszedł, przyznał się do wszystkiego, próbował tłumaczyć. Jednak postawiłam mu ultimatum, że trzeciej szansy mu nie dam. Wtedy właśnie odkryłam, że naprawdę go kocham. Wiem, że już nigdy nic takiego nie będzie miało miejsca, i tak jest już od 2 lat prawie. On wie, że mu tego nie wybaczę i nie zapomnę bo nadal to strasznie boli, ale jesteśmy szczęśliwi i nawet o tym nie myślimy już.
Ale jak pisałam, dla każdego to sprawa indywidualna
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:19   #16
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Granice "zdrady"

Lady Audrey, masz dobre serducho. Ja jestem zbyt dumna i nie dałabym kolejnej szansy.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:31   #17
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
jeśli myśli o pół roku za każdym razem o jednej osobie- to znaczy, że coś do niej czuje. + robi to w trakcie seksu z obecna partnerką. i to już jest niepokojące
myślałam raczej o okazjonalnych fantazjach erotycznych które IMO są normalne.
Dokładnie, nie popadajmy w paranoję.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 09:41   #18
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez blue_dress Pokaż wiadomość
Lady Audrey, masz dobre serducho. Ja jestem zbyt dumna i nie dałabym kolejnej szansy.
Wiesz, byliśmy ze sobą pół roku a ja nie czułam tej "miłości", dopiero w czasie tego zdarzenia zdałam sobie sprawę, że go kocham. No i widziałam jak to zniósł, jak się zachowywał gdy przez tydzień nie miał ze mną kontaktu.
Oj, ja też jestem strasznie dumna dlatego tak ciężko mi z tym było, ale dałam tą szansę podkreślając że następnej nie dostanie i nigdy nie wybaczę. I muszę powiedzieć, że to nas chyba wzmocniło, bo jesteśmy szczęśliwi już prawie 2 lata i myślimy o ślubie
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 13:43   #19
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Wiesz, byliśmy ze sobą pół roku a ja nie czułam tej "miłości", dopiero w czasie tego zdarzenia zdałam sobie sprawę, że go kocham. No i widziałam jak to zniósł, jak się zachowywał gdy przez tydzień nie miał ze mną kontaktu.
Oj, ja też jestem strasznie dumna dlatego tak ciężko mi z tym było, ale dałam tą szansę podkreślając że następnej nie dostanie i nigdy nie wybaczę. I muszę powiedzieć, że to nas chyba wzmocniło, bo jesteśmy szczęśliwi już prawie 2 lata i myślimy o ślubie
No cóż, skoro pozytywnie to wpłynęło na Twojego TŻ to bardzo się cieszę i życzę szczęścia.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 18:41   #20
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 140
Dot.: Granice "zdrady"

Zdrada - zaczyna się od myśli w głowie, bo jeżeli chodzi o konkretną osobę, to w większości przypadków w końcu dochodzi do pocałunku...

Chociaż jak odkryłam, że mój były spotkał się z jakimiś koleżankami na piwo bez informowania mnie o tym, to też czułam się w pewnym sensie "zdradzona", choć nigdy mu nie powiedziałam, że o tym wiem...

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Oj, ja też jestem strasznie dumna dlatego tak ciężko mi z tym było, ale dałam tą szansę podkreślając że następnej nie dostanie i nigdy nie wybaczę. I muszę powiedzieć, że to nas chyba wzmocniło, bo jesteśmy szczęśliwi już prawie 2 lata i myślimy o ślubie
Ja na samym początku związku z eksem wybaczyłam mu pocałunek i za częste spędzanie czasu z pewną panną i kłamstwa na jej temat... Ale nigdy nie zapomniałam... Bolało jak cholera do samego końca naszego związku, przez ponad 6 lat nadal to we mnie było. Może byłam po prostu młoda i głupia, dziś bym już nie wybaczyła chyba
__________________
Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl

Edytowane przez Gazelka007
Czas edycji: 2013-10-12 o 18:46
Gazelka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 20:28   #21
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Granice "zdrady"

Ja myślę że granicą jest moment, w którym wiem, że o czymś nie mogłabym powiedzieć mojemu partnerowi, bo byłby zraniony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 20:44   #22
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez jestemmadrzejszyodwas Pokaż wiadomość
Spróbuj tak:
Weź do ręki Pismo Święte. Otwórz na Ewangelii wg św. Mateusza, zajrzyj do rozdziału 5 i przeczytaj wersy od 27 do 28
ooo,będzie się działo

co do pytania.granice są bardzo rozciągliwe i zależą od indywidualnego podejścia.dla jednego pocałunek to zdrada,dla drugiego sex bez miłości nie jest zdradą

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Ja myślę że granicą jest moment, w którym wiem, że o czymś nie mogłabym powiedzieć mojemu partnerowi, bo byłby zraniony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
trafne określenie granicy
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-10-12 o 20:44
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 21:57   #23
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Ja myślę że granicą jest moment, w którym wiem, że o czymś nie mogłabym powiedzieć mojemu partnerowi, bo byłby zraniony.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dobre!
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 22:09   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Granice "zdrady"

żeby wyczuć granicę wystarczy odwrócić sytuację i zadać sobie pytanie jak by się czuło gdyby to partner przejawiał podobne zachowania do tych które się akurat uskutecznia Jednym słowem, nie rób drugiemu co tobie niemiłe.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 10:33   #25
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
żeby wyczuć granicę wystarczy odwrócić sytuację i zadać sobie pytanie jak by się czuło gdyby to partner przejawiał podobne zachowania do tych które się akurat uskutecznia Jednym słowem, nie rób drugiemu co tobie niemiłe.
Gorzej, że ja mam w sobie taką granicę, a mój facet nie. I uważa, że w porządku jest robić rzeczy, które dla mnie byłyby nie do pomyślenia. Innymi słowy: dla mnie coś byłoby zdradą, a dla niego w ogóle nie. On coś robi, mnie to krzywdzi, a on nie widzi problemu i uważa, że przesadzam.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 11:03   #26
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Granice "zdrady"

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;43245101]Gorzej, że ja mam w sobie taką granicę, a mój facet nie. I uważa, że w porządku jest robić rzeczy, które dla mnie byłyby nie do pomyślenia. Innymi słowy: dla mnie coś byłoby zdradą, a dla niego w ogóle nie. On coś robi, mnie to krzywdzi, a on nie widzi problemu i uważa, że przesadzam.[/QUOTE]

No to nie zazdroszcze, bo jak ktoś ' nie czuje' co można, a co już nie, bądź co krzywdzi jego dziewczynę, to albo będziesz tłumaczyła do skutku (lub znudzenia), albo będziesz ciągle raniona.
Osobiście uważam, że w tej kwestii trzeba się tak samo dobrać jak w każdej innej i ewentualnie tylko dopracowywać szczegóły.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 13:38   #27
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Granice "zdrady"

Zdrada jest wtedy kiedy dwoje ludzi podpiszą umowę własną krwią, w której dobrowolnie zrzekają się samodzielności w sprawach rozporządzania swoimi narządami płciowymi.

Pan X stwierdza iż prącie, dalej zwane penisem, będzie spełniało dwie zasadnicze role, będzie tylko na własny użytek i/lub na wyłączność Pani Y, natomiast Pani Y zrzeka się prawa do umieszczania wewnątrz waginy, penisów innych niż penis pana X.

Czyż to nie proste? Idziesz do łóżka z kimś innym a twój partner się wścieka? Ej sory stary, ale ja ci nic nie obiecywałam, nie?
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 15:37   #28
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Twój facet kochając się z tobą od pół roku myśli o twojej przyjaciółce.
znam faceta, który robi tak od prawie 3 lat. Bo z tą z którą chciałby być, nie może, a aktualna panna dba o niego i planuje z nim przyszłość, dzieci domek i te sprawy...zdrada, czy nie zdrada?? hehe
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 15:47   #29
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Granice "zdrady"

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
znam faceta, który robi tak od prawie 3 lat. Bo z tą z którą chciałby być, nie może, a aktualna panna dba o niego i planuje z nim przyszłość, dzieci domek i te sprawy...zdrada, czy nie zdrada?? hehe
Przede wszystkim świństwo. Bo tak na prawdę nie traktuje poważnie swojego związku i jak się nadarzy okazja to zawinie się do "przyjaciółki". Moim zdaniem takie coś, czyli bycie z kimś bo miło i kochanie, i udawanie związku i wielkiej miłości a tak na prawdę czekanie na inną to gorsze niż jakakolwiek zdrada.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 19:40   #30
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Granice "zdrady"

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;43245101]Gorzej, że ja mam w sobie taką granicę, a mój facet nie. I uważa, że w porządku jest robić rzeczy, które dla mnie byłyby nie do pomyślenia. Innymi słowy: dla mnie coś byłoby zdradą, a dla niego w ogóle nie. On coś robi, mnie to krzywdzi, a on nie widzi problemu i uważa, że przesadzam.[/QUOTE]

a nie prościej znaleźć takiego,który nie krzywdzi i ma podobne zapatrywanie na świat?
jesli się kocham to nie zadaje bólu świadomie
jakie to proste
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.