Czy można oceniać wzrost mężczyzny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 17:24   #1
ymal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1

Czy można oceniać wzrost mężczyzny?


Czy można się kierować wyborem mężczyzn ze względu na wzrost? Czy nie powinno to być zupełnie bez znaczenie skoro mężczyźni nie mają na to wpływu? Nie jest to trochę tak jakby mężczyźna kierował się wielkością piersi, a przecież kobiety też na wielkość piersi wpływu nie mają?
ymal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:28   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Bez sensu dywagacje. Wybieraj to co ci się podoba. Jeśli nie lubisz kurdupli to nie wchodź z nim w związek. Proste.
A może zwiążesz się z downem bo on też nie miał na to wpływu?
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:30   #3
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez ymal Pokaż wiadomość
Czy można się kierować wyborem mężczyzn ze względu na wzrost? Czy nie powinno to być zupełnie bez znaczenie skoro mężczyźni nie mają na to wpływu? Nie jest to trochę tak jakby mężczyźna kierował się wielkością piersi, a przecież kobiety też na wielkość piersi wpływu nie mają?
Kobiety mogą kierować się wzrostem w doborze faceta, tak samo jak facet może kierować się biustem. Mogą, ale nie muszą. Czasami wzrost/analogicznie piersi :P są dla danej osoby istotne, że się zwraca uwagę tylko na danych osobników, co spełniają wymogi, a czasami schodzą na dalszy plan.
Ja osobiście nie chciałabym mieć niższego od siebie faceta, bo sama nie jestem najwyższa, a lubię zakładać obcasy, koturny. Dwóch moich exów było bardzo wysokich, jeden miał 198 cm i generalnie ci wysocy podobali mi się bardziej, a obecnie jestem z niewysokim chłopakiem - 174.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:30   #4
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Yyy, nie za bardzo rozumiem? Każdemu podoba się co innego - jedni panowie lubią duże piersi, inne małe, niektóre kobiety wolą wysokich mężczyzn, inne interesują ci niżsi. Zresztą, nie ma reguły - miłośnik miseczki D, który całe życie spotykał się tylko z biuściastymi dziewczynami, może nagle szaleńczo zakochać się w pani z małymi piersiami. Miłość nie wybiera
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:43   #5
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Mozna, jesli tak sie komus podoba.
Jesli dziewczyna lepiej czuje sie z facetem wyzszym o dwie glowy to czemu mialaby sie za takim nie rozgladac? Tak samo jesli facet lubi male/duze piersi to po co ma sie zmuszac do bycia z kobieta z duzymi/malymi
A z drugiej strony-milosc nie wybiera. Czasem milion innych zalet moze przycmic ta jedna 'wade', jaka bedzie chocby nizszy wzrost.

A co, niski jestes i ci dokuczaja?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:07   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez ymal Pokaż wiadomość
Czy można się kierować wyborem mężczyzn ze względu na wzrost? Czy nie powinno to być zupełnie bez znaczenie skoro mężczyźni nie mają na to wpływu? Nie jest to trochę tak jakby mężczyźna kierował się wielkością piersi, a przecież kobiety też na wielkość piersi wpływu nie mają?
znam takich, którzy kierują się wielkością piersi, także...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:36   #7
CoJaPacze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 190
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
znam takich, którzy kierują się wielkością piersi, także...
Tylko co w tym złego? Ja znam bardzo wiele kobiet, które mają upodobania, że "prawdziwy facet zaczyna się od 180 cm".

Każdy może mieć swoje upodobania. Osobiście wolałbym, żeby moja partnerka miała większe piersi niż mniejsze, bo jest to zwyczajnie kobiece i seksowne. Niekażdy musi mnie się podobać, tak samo jak ja nie muszę każdemu.
CoJaPacze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 18:53   #8
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Jakbym tego kogoś nie przyjeła np. do pracy czy gdzies to wtedy byłaby to dyskryminacja
Jeśli kogoś skreślę jako partnera ze względu na wzrost to będa tylko moje preferencje, i wolno mi takie miec
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:07   #9
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez ymal Pokaż wiadomość
Czy można się kierować wyborem mężczyzn ze względu na wzrost? Czy nie powinno to być zupełnie bez znaczenie skoro mężczyźni nie mają na to wpływu? Nie jest to trochę tak jakby mężczyźna kierował się wielkością piersi, a przecież kobiety też na wielkość piersi wpływu nie mają?
Mozna, ja np nie zwiazalabym sie z nizszym facetem.
Juz wzrost TZ (jakies 8 cm wyzszy ) mnie poczatkowo draznil.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:28   #10
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Jeśli partner nie będzie podobał Ci się fizycznie, to trudno o dobry związek. Więc oczywiście każdy ma prawo wybrać partnera, który mu odpowiada pod tym względem.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:31   #11
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Ja lubię wysokich mężczyzn i to na właśnie takich powyżej 180cm zawsze najpierw zwracam uwagę. Sądze, ze to jest kwestia gustu, a o tym jak wiadomo nie ma sensu dyskutować bo nie dojdziemy do żadnych konkretnych wniosków. Kwestia oceniania kogoś w takim czy innym kryterium jest bardzo ściśle związana z upodobaniami i chyba do niczego nie prowadzi rozważanie czy można czy nie można tak oceniać ludzi bo przecież czy chcemy czy nie na każdym korku oceniamy ludzi po wyglądzie, to naturalne. Po poznaniu kształtujemy/modyfikujemy tylko opinię (pierwsze wrażenie) ale pierwsza ocena 'poszła' nieświadomie już dawno.
__________________
getting FIT in progress...


Edytowane przez abra_cadabra
Czas edycji: 2013-11-08 o 19:42
abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 19:38   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Ja tam nie mam wpływu na to, czy jestem piękna i mądra, a tu jak na złośc każdy chce mnie przez ten pryzmat oceniać. Płytcy ludzie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:52   #13
CoJaPacze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 190
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam wpływu na to, czy jestem piękna i mądra, a tu jak na złośc każdy chce mnie przez ten pryzmat oceniać. Płytcy ludzie.
Jestem ciekaw dlaczego "bycie płytkim" utarło się jako coś złego(tak ogólnie odnosząc, nie konkretnie do Twojego postu)? W takim razie lepiej jest być z partnerem/partnerką, która mnie nie pociąga, być nieszczęśliwym, aby wszyscy widzieli jaki szlachetny jestem i zwracam uwagę głównie na inne cechy.

Taka jest smutna prawda relacji damsko-męskich, że lepiej jest być ładnym niż brzydkim i jeśli ktoś nam nie odpowiada pod względem atrakcyjności lub my komuś to nawet świetny charakter rzadko coś wtedy zmienia, bo wspaniały charakter to może mieć przyjaciółka. Dziewczyna ma być ładna i mądra, z samej inteligencji nie ma co czerpać szczęscia, skoro sfera fizyczna kuleje i zwyczajnie nie ma ochoty na bycie blisko z daną osobą.
CoJaPacze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:56   #14
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez CoJaPacze Pokaż wiadomość
Jestem ciekaw dlaczego "bycie płytkim" utarło się jako coś złego(tak ogólnie odnosząc, nie konkretnie do Twojego postu)? W takim razie lepiej jest być z partnerem/partnerką, która mnie nie pociąga, być nieszczęśliwym, aby wszyscy widzieli jaki szlachetny jestem i zwracam uwagę głównie na inne cechy.

Taka jest smutna prawda relacji damsko-męskich, że lepiej jest być ładnym niż brzydkim i jeśli ktoś nam nie odpowiada pod względem atrakcyjności lub my komuś to nawet świetny charakter rzadko coś wtedy zmienia, bo wspaniały charakter to może mieć przyjaciółka. Dziewczyna ma być ładna i mądra, z samej inteligencji nie ma co czerpać szczęscia, skoro sfera fizyczna kuleje i zwyczajnie nie ma ochoty na bycie blisko z daną osobą.
zgadzam się całkowicie( z pogrubionym i resztą) !
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 20:35   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Jak najbardziej może. Kobieta wybierać partnera między innymi na podstawie pasującego jej wzrostu a mężczyzna na podstawie wielkości biustu potencjalnej partnerki. Jedni lubia to inni śmo i na podstawie takich właśnie subiektywnych preferencji wybierają sobie partnerów/ki.

Mnie podobają się niezbyt wysocy mężczyźni. Mój najniższy chłopak miał jakieś 165 cm wzrostu i mnie to nie przeszkadzało. I tak był ode mnie wyższy.
Najwyższy mój "sympatyk" z którym wybrałam się na studniówkę, miał prawie 2 metry.
Jak się z nim zobaczyłam na zdjęciach... jak Pat i Pataszon. W dodatku było jakos tak, ogólnie niezręcznie, jak się do niego przytulałam w tańcu to gdzieś na wysokości jego brzucha miałam twarz. Masakra.

Dziewczyny piszą, że dla nich mężczyzna zaczyna się od 180 cm, dla mnie na 180 właśnie się kończył mężczyzna a zaczynał "niekompatybilny gatunek"

Tak więc nie ma co się zadręczać, bo "każda potwora, znadzie swego amatora" I niski mężczyzna i małopierśna kobieta.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 20:57   #16
guinevere82
Raczkowanie
 
Avatar guinevere82
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Dla mnie oczywisty trolling.
Przecież użytkowniczki i użytkownicy tego forum interesują się głównie fenomenologią i ontologią fundamentalną w związku z tym tak przyziemna sprawa jak wygląd czy jego elementy nie będą miały dla nich najmniejszego znaczenia. Zresztą wskazuje na to sama nazwa portalu - WIZAŻ.

Edytowane przez guinevere82
Czas edycji: 2013-11-08 o 20:58
guinevere82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:31   #17
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez ymal Pokaż wiadomość
Czy można się kierować wyborem mężczyzn ze względu na wzrost? Czy nie powinno to być zupełnie bez znaczenie skoro mężczyźni nie mają na to wpływu? Nie jest to trochę tak jakby mężczyźna kierował się wielkością piersi, a przecież kobiety też na wielkość piersi wpływu nie mają?
Nie wiem,ja próbowałam zaakceptować niski wzrost.. i było mi ciężko.
Ale też były inne rzeczy, więc ciężko ocenić,ale najlepiej mi odpowiada 178-182
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 23:32   #18
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez guinevere82 Pokaż wiadomość
Dla mnie oczywisty trolling.
Przecież użytkowniczki i użytkownicy tego forum interesują się głównie fenomenologią i ontologią fundamentalną w związku z tym tak przyziemna sprawa jak wygląd czy jego elementy nie będą miały dla nich najmniejszego znaczenia. Zresztą wskazuje na to sama nazwa portalu - WIZAŻ.
To przeczytaj udzielone autorce odpowiedzi
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 01:57   #19
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Cytat:
Napisane przez guinevere82 Pokaż wiadomość
Dla mnie oczywisty trolling.
Przecież użytkowniczki i użytkownicy tego forum interesują się głównie fenomenologią i ontologią fundamentalną w związku z tym tak przyziemna sprawa jak wygląd czy jego elementy nie będą miały dla nich najmniejszego znaczenia. Zresztą wskazuje na to sama nazwa portalu - WIZAŻ.
piękny tekst
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 09:23   #20
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Byłam z niskim facetem i źle się przy nim czułam. Podobają mi się wysocy mężczyźni i teraz na niskich nie zwracam w ogóle uwagi. Każdy ma swój gust.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 11:59   #21
Absinth87
Raczkowanie
 
Avatar Absinth87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Spojrzmy prawdzie w oczy: dla facetow ważny jest wskaznik talia-biodra, jedrne duze cycki i ładna buzia*. Jak mówią że nie, to sami się okłamują. Z obserwacji- nawet "poważne profesory" nie potrafią opanować lepkich oczu jak widzą "sexy dupcię" Życie weryfikuje te ich pragnienia, szczegolnie jak żona ma50lat i jest po 3ciażach. Dlatego trzeba faceta co mysli glowa a nie ch..jem i bedzie cie nadal kochal jak sie zestarzejesz.
A ty masz wyrzuty sumienia czy wypada oceniac facetow po wzroscie?
Boze ile ja chamskich uwag na studiach podsluchalam o wygladzie kolezanek, keidy oceniali je koledzy z grupy... dosłownie jak bydło na targu.


*wazny ale nie najwazniejszy!
__________________
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Najlepiej przeczytaj to co piszesz, bo to się robi żenujące. Ty chyba z tych co wszystko łykają jak młody pelikan, jakbyś przyłapała ich w łóżku, a on by ci powiedział, że laska się potknęła i nadziała na siusiaka to byś uwierzyła, prawda?
Absinth87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:00   #22
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Dziwny temat.

Każdy ma swoje wymagania. Sam jestem nie najwyższy (prawie 180cm), i w pełni to rozumiem, że jakiejś tam kobiecie mogę nie przypaść do gustu bo może akurat ona szuka "koszykarza".
Na tej samej zasadzie ja lubię ładne twarze i jak mi twarz nie przypadnie do gustu to nic z tego nie będzie.

I nie uważam tego wcale za płytkie. Okej, może i wzrostu nie idzie zmodyfikować, a twarz w jakimś stopniu tak, persi może też - choćby optycznie (biustonosze push-up itd.), no ale tak to już jest.

Nie ma się co nad tym rozwodzić. Jeśli dziewczę ma poglądy w stylu: "dopiero od 180cm zaczyna się facet" to ... i tak byśmy się nie dogadali W sumie zaoszczędzam w ten sposób czas

Poza tym, jak to się ładnie mówi - miłość nie wybiera

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2013-11-09 o 13:01
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:22   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Ogólnie nie, ale jak ten facet to potencjalny partner to tak. Czemu nie?
Z reszta jak komuś brakuje kilku cm to niech se kupi er maksy i tyle :-D
Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:44   #24
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Ja tam zawsze oceniałam wzrost, lubię niższych od siebie więc za takimi się oglądałam. Oczywiście nie jest to jedyne kryterium ale imho jest dobre jak każde inne.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:22   #25
natka 94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 142
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

Każdy ma jakieś swoje preferencje. Ja czułabym się niekomfortowo, gdyby mój partner miał więcej niż 180 cm wzrostu.
natka 94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:42   #26
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

mam 165, więc w sumie wszyscy faceci są ode mnie wyżsi lub równi (nie poznałam nigdy niższego ode mnie). Nie chciałabym partnera zbyt wysokiego oraz niższego ode mnie. 180 jest optymalne
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:33   #27
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Czy można oceniać wzrost mężczyzny?

180- niezbędne minimum

Oczywiście to działa na takiej zasadzie, że pan Gienio spod sklepu może mieć 150, podobnie jak każdy inny facet, ale mój partner musi mi się podobać.

Edytowane przez Hiyori
Czas edycji: 2013-11-09 o 17:12
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.