Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-27, 14:45   #1
aofi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13

Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!


Mój chłopak wmawiał, że mnie kocha i takie tam bajeczki. Ja naiwna wierzyłam. Rozkochał mnie w sobie. Świata poza nim nie widziałam. Mam prawie 17 lat on 19. Przde mną był w 2 letnim związku. Nigdy nie uprawiałam seksu i przed nim nie miałam żadnego partnera. On powiedział, że już to robił z tamtą dziewczyną. Nie miało to dla mnie większego znaczenia. Byli ze sobą 2 lata, więc rozumiem, że oboje się kochali. Ważne dla mnie było to, że nie zrobił tego z pierwszą lepszą, ale z kimś ważnym, kogo kochał, że był to seks z miłości. Po pewnym czasie zaczęliśmy się zbliżać do siebie fizycznie. Na kolejnych spotkaniach pozwalałam na więcej. Na początku dotykał mnie przez spodnie, później przez majtki, później zostawałam bez majtek, ale zawsze z górą. Dotykał mnie, całował całe moje ciało, wkładał mi tam palce. Następnie ja (nie chciałam tego robić, ale on w delikatny sposób zaczynał sugerować, że tylko ja odnoszę z tego przyjemność) odważyłam się go tam dotykać. Było świetnie, podobało mi się to co robiliśmy. Na naszym ostatnim spotkaniu doszło do tego, że pierwszy raz zostaliśmy całkiem nadzy. Robiliśmy to, co wcześniej. Nawet zasugerował, żebym mu obciągnęła! Oczywiście powiedział to w formie żartu, jednak jego myśli były, jak najbardziej poważne. Nie zrobiłam tego. W końcu chciał wejść mi w tyłek, na szczęście nie wyszło. Ale było cudownie. Od następnego dnia zaczął mnie olewać. Przestał do mnie pisać, już nie mówił, że kocha. Rozmowę musiałam zaczynać ja, bo inaczej całymi dniami się nie odzywał. A, gdy pisałam mówił, że nie ma czasu, bo to, bo tamto. Powiedziałam, że to zakończę, ale on nic z tym nie zrobił. Więc zerwałam. Myślałam, że będzie mnie zatrzymywać, a on zaproponował tylko "przyjaźń", ze względu na to, co się miedzy nami wydarzyło! Totalny szok. Wcześniej był zupełnie inny. Pisaliśmy całymi dniami o pierdołach i nigdy nie miał dość. Byłam taka wspaniała, najlepsza i napiękniejsza na świecie. Chodziło mu tylko o jedno. Byłam mega załamana. Tak bardzo mnie oszukał, nie mogłam uwierzyć w to, co się stało, że nie walczył, ale pozwolił odejść. 2 dni po zerwaniu dowiedziałam się, że właśnie w dniu naszego zerwania poznał jakąś dziewczynę, z którą postanowił kręcić i mydlić oczy. Później, że dzień przed zerwaniem zaczął pisać do innej dziewczyny, z którą kiedyś łączyła go przelotna znajomość. Chciał odnowić z nią relacje, wciskał jej kity, że ze mną już nie jest, a jestem tylko przeszłością! Następenego dnia zwierzyłam się koledze, że rzuciłam chłopaka i jest mi ciężko. A teraz uwaga. Napisała do mnie jego siostra. Powiedziała, że kiedyś, gdy byłam z nim na imprezie jej kolega widział nas razem na sali, później jego w aucie z jakąś inną laską. Uprawiali tam seks. A po tym znowu bawił się ze mną. Koszmar jakiś! Nie mieści mi się to w głowie. Pokochałam go. Był moim pierwszym chłopakiem, a ten mnie tak okropnie wykorzystał. I wiecie co? Jestem pewna, że w ciągu naszego związku zdradzał mnie na okrągło i z kim popadnie. Byłam głupia i naiwna, albo po prostu zakochana. Nie wybaczę sobie tego do końca życia! Powyzywałam go od najgorszych, męskich dziwek itp. Nienawidzę go jak psa. Totalny drań, cham i dupek. Boże, nic mu nie zrobiłam. Nie zasłużyłam na to. Straciłam to wszystko, co najważniejsze. Czuję się okropnie. Gorzej jak śmieć, straciłam szacunek do siebie i poczucie własnej wartości. Najgorsze jest w tym wszystkim, że to mój pierwszy chłopak i od razu taki drań. Nigdy nikomu nie zaufam. Pierwsze 2 dni przepłakałam na okrągło, bo bardzo się zawiodłam, że nie walczy, że tak olał moją miłość i z ogromnej tęsknoty. Gdy dowiedziałam się o tych dziewczynach przestałam płakać za nim, ale z powodu mojej naiwności. Nie mogę w to uwierzyć, jak on mógł mnie tak potraktować?! Teraz staram się nie płakać. Powiedziałam sobie, że nie mogę się załamywać, że nie jest wart moich łez. Ale cholernie boli.. Straszne jest to, że dziewczyn, z którymi się spotykał było wiele, że jakąś laske wyruchał, a za chwilę całował się ze mną. Pewnie takich, które mu dały w czasie naszego związku było więcej. To jest obrzydliwe i chore! Żałuję, że go poznałam. Gdybym tylko mogła cofnąć czas, nie byłabym skrzywdzona. Niestety tak się nie da, dlatego jednak nie żałuję spędzonych razem chwil, bo czułam się kochana, ważna i wyjątkowa. Choć teraz wiem, że to wszystko kłamstwa to byłam szczęśliwa. Ale on już nie istnieje, jest niczym. Nie chcę go znać i zapomnieć. Tylko jak? Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Będę tęsknić za tymi dobrymi dniami, za miłymi słowami, za poczuciem, że jestem wyjątkowa. Świat mi się zawalił. Bardzo mnie zranił i oszukał. Chciał mnie tylko zaliczyć. A teraz nie wiem, kim mam się czuć. Nie było stosunku, bo nie wszedł we mnie, ale wkładał mi palce i tam lizał. Także pewnie przerwał mi błonę. Nie wiem czy czuć się dziewicą, czy nie. Już sobie nie daje z tym rady. Czuję się okropnie.

Edytowane przez aofi07
Czas edycji: 2013-12-27 o 14:52
aofi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 14:55   #2
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

no no, ale telenowela. Masz 17 lat, spotkasz jeszcze na swojej drodze kilku facetów.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:02   #3
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Kurczę trafiłaś na strasznego dupka. Nie wiem w zasadzie co mogłabym Ci poradzić bo jest tylko jedno wyjście - zapomnieć. Wiem, że to jest cholernie trudne ale czas naprawdę potrafi leczyć rany. Teraz będziesz musiała być ostrożniejsza w kontaktach z mężczyznami ale wiem, że kiedyś spotkasz kogoś kto na Ciebie zasługuję. Nie każdy mężczyzna to drań. Musisz się otrząsnąc bo najgorsze co możesz teraz zrobic to siedzieć w domu, płakać i obwiniać się o swoją naiwność... czasu nie cofniesz trzeba się podnieść i iść dalej z podniesioną głową. Nie pozwól żeby taki typek zniszczył Ci psychikę. Nie jest wart Twoich łez dziewczyno! Kiedyś i jego ktoś tak potraktuje...
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:13   #4
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Nie pierwszy, nie ostatni facet, który w jakiś sposób Cię oszukał/wykorzystał. Zapomnij o nim, nie utrzymuj żadnego kontaktu i żyj dalej.
Na pocieszenie dodam, że nie każdy jest taki.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:20   #5
OceanSoul123
Raczkowanie
 
Avatar OceanSoul123
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 236
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Nie wiesz, kim masz się czuć - masz się czuć taką samą dziewczyną, jaka byłaś wcześniej! Wyjątkową, zasługującą na porządnego faceta, a nie takiego buraka..

Zapomnij. Jak najszybciej. Wiem, że to trudne, ale nie rozpamiętuj tych dobrych chwil, bo sama widzisz, że one były fałszywe... Miały doprowadzić tylko do jednego
OceanSoul123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:33   #6
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Ten dupek nie był Cię godny ! Mam nadzieję , że kiedyś to on będzie tym porzuconym. I tego mu serdecznie życzę.......... Tobie zaś prawdziwej miłości . Nie martw się aż tak bardzo bo on nie jest jedynym na świecie gościem.........wierz mi są sto razi lepsi od niego pod kazdym względem. .
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 15:38   #7
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez aofi07 Pokaż wiadomość
Powyzywałam go od najgorszych, męskich dziwek itp.
Właściwie to nie wyzwałaś tylko nazwałaś po imieniu Teraz przeżywasz, ale przyjdzie czas że będziesz o nim myśleć tylko z politowaniem. Jest na świecie całkiem sporo fajnych facetów, nie można wszystkich mierzyć miarą debili
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 16:05   #8
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Nie on pierwszy nie ostatni autorko. Nie znecaj sie nad soba. To ze on jest swinia to nie znaczy ze ty nie masz szacunku do siebie, wkoncu po jednym dniu nie poszlas z nim do lozka

Tego kwiatu jest pol swiatu
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 16:39   #9
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Troll czy co O_o

Robił ci minetki i palcówki a ty nie dałaś nic w zamian i to on cie wykorzystał?

Nie pochwalam jego zachowania ale może wszystko ma swoje granice i nie czekał na ciebie w nieskończoność? Lepsze to niż miałby cię zmusić. Może jeszcze nie dojrzałaś do związków i seksu i trzeba ci chodzenia za rączkę zamiast faceta?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 17:30   #10
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Troll czy co O_o

Robił ci minetki i palcówki a ty nie dałaś nic w zamian i to on cie wykorzystał?

Nie pochwalam jego zachowania ale może wszystko ma swoje granice i nie czekał na ciebie w nieskończoność? Lepsze to niż miałby cię zmusić. Może jeszcze nie dojrzałaś do związków i seksu i trzeba ci chodzenia za rączkę zamiast faceta?
Jak mu coś nie pasowało/ brakowało to mógł xxxxxx a nie zdradzać.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:45 Powód: złe słowo, użyj innego
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 17:41   #11
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jak mu coś nie pasowało/ brakowało to mógł xxxxx a nie zdradzać.
A może naprawdę mu na niej zależało i dlatego nie olał jej dla pierwszej lepszej tylko czekał i próbował popchnąć sprawę do przodu właśnie z nią? A z opisu wynika, że miał w tym czasie inne czyli jakimś desperatom nie był.

Zresztą co to za zdrada jak ona z nim nie sypiała

Wgl w takich wątkach to 90% mówi, jaki to facet zły. A może czas zdać sobie sprawę, że dla niektórych seks bez związku istnieje a związek bez seksu nie? Dlaczego ktoś kto potrzebuje żeńskiej energii ma z niej rezygnować bo dziewczyna jest egoistką albo potrzebuje roku, żeby potrzymać ją za kolano?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2013-12-28 o 09:59 Powód: wyiksowanie zacytowanego przekleństwa
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 17:41   #12
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Troll czy co O_o

Robił ci minetki i palcówki a ty nie dałaś nic w zamian i to on cie wykorzystał?

?
*świniak,ale masz rację.to on powinien czuć się wykorzystany





*zanim wciśniesz zgłoś do moda,wiedz,że beznadziejny nie poczuje sie urażony tym słowem
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-12-27 o 17:43
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 17:54   #13
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
*świniak,ale masz rację.to on powinien czuć się wykorzystany
*zanim wciśniesz zgłoś do moda,wiedz,że beznadziejny nie poczuje sie urażony tym słowem
Chrum, chrum moja świnko
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 18:41   #14
aofi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Troll czy co O_o

Robił ci minetki i palcówki a ty nie dałaś nic w zamian i to on cie wykorzystał?

Nie pochwalam jego zachowania ale może wszystko ma swoje granice i nie czekał na ciebie w nieskończoność? Lepsze to niż miałby cię zmusić. Może jeszcze nie dojrzałaś do związków i seksu i trzeba ci chodzenia za rączkę zamiast faceta?
Więc po kolei.
-Nie potrzebuję roku, żeby potrzymać mnie za kolano. Byłam z nim od 5 miesięcy.
-W pierwszym miesiącu związku pieprzył się na imprezie z jakąś laską, a później całował mnie.
-Nie zależało mu. Chciał mnie tylko przelecieć. Gdybyś znał całą naszą historię to na pewno byś to zrozumiał. Ja dopiero oprzytomniałam teraz i myślę, że dawał mi wiele znaków na to, że zależy mu tylko na seksie.
-Według Ciebie przelecenie jakiejś panienki będąc ze mną w związku i obdarzeniem go wielkim uczuciem to nie zdrada? Więc powiedz mi czym ona według Ciebie jest.
-Zawsze mówiłam mu, co możemy robić, czego nie, z czym poczekać. Zgadzał się ze mną, więc nie mógł być oszukany. Nie ja się z tym śpieszyłam i mu to powtarzałam wiele razy, a to, że on chciał mi zrobić dobrze, bez wzajemności nie jest moją winą. Wiedział o tym. Nie zmuszałam go. Poza tym napisałam, że też go dotykałam. Był bardzo zadowolony po takich spotkaniach. Tak twierdził.
-Olewał mnie po tym, jak rozebrał całą.
-W dniu zerwania poznał jakąś lalę, twierdząc, że nie ma dziewczyny, choć jeszcze miał. A ponoć tego dnia był strasznie chory i leżał w łóżku.
-Dzień przed zerwaniem pisał do innej dziewczyny, że ja to przeszłość, nic go ze mną nie łączy i chce z nią się spotykać.
-Okłamywał mnie, że kocha. Nie kochał.
-Pierwszą lepszą to on obracał na imprezach, czy gdziekolwiek.
-Dowiedziałam się, że w identyczny sposób traktował tą swoją byłą. Najlepsze jest to, że mi opowiadał, jak to ona go bardzo skrzywdziła, a w rzeczywistości tylko i wyłącznie on zdradzał ją.
-Jakby mu zależało nie pozwoliłby mi odejść, nie zdradzał, nie spotykał na z innymi laskami, nie całował.
-Nie jestem dziewczyną do obciągania. Przykro mi.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Nie pierwszy, nie ostatni facet, który w jakiś sposób Cię oszukał/wykorzystał. Zapomnij o nim, nie utrzymuj żadnego kontaktu i żyj dalej.
Na pocieszenie dodam, że nie każdy jest taki.
Uwierz, że właśnie pierwszy. To boli najgorzej. Bo nigdy wcześniej nie miałam żadnego chłopaka. Czekałam na tego właściwego, który mną naprawdę zakręci. Zakręcił owszem, ale tylko w jednym celu.

Edytowane przez aofi07
Czas edycji: 2013-12-27 o 18:45
aofi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 18:50   #15
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez aofi07 Pokaż wiadomość
-Nie potrzebuję roku, żeby potrzymać mnie za kolano. Byłam z nim od 5 miesięcy.
Nawet jakbyś potrzebowała to nic złego. Nie słuchaj beznadziejnego bo w tym temacie nie pisze najrozsądniej
Chłopak o którym piszesz szuka zabawy najwyraźniej ,nie szuka powagi relacji. Chce sie zabawic

Cytat:
Napisane przez aofi07 Pokaż wiadomość
Uwierz, że właśnie pierwszy. To boli najgorzej. Bo nigdy wcześniej nie miałam żadnego chłopaka. Czekałam na tego właściwego, który mną naprawdę zakręci.
Później już tak nie będzie bolało. Pierwsze relacje są najgorsze.
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 18:57   #16
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Autorko tego wątku mam pytanie: jak były zabawy palcami wewnątrz to np, po takiej zabawie czułaś ból i miałaś krew ? Jeśli tego nie było to prawdopodobnie nadal masz błonę


Nie masz za kim płakać. Okazał się totalnym palantem, bo jemu nie zależało na uczuciu, tylko na stosunku. Chociaż może i na tym nie,bo on szukał łatwych panienek, a Ty byłaś już dla niego trudniejszym kąskiem i był przez te 5 miesięcy z Tobą. Kto wie może w tym poprzednim, dwuletnim związku robił to samo ? Znajdziesz lepszego faceta, z uczuciami i sumieniem a jeśli nawet nie jesteś dziewicą to napewno zrozumie. Chociaż powiem Ci, że i bez tego nią jesteś, bo bez błony pierwszy stosunek i tak będzie bolesny,musisz się rozciągnąć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 19:40   #17
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Troll czy co O_o

Robił ci minetki i palcówki a ty nie dałaś nic w zamian i to on cie wykorzystał?

Nie pochwalam jego zachowania ale może wszystko ma swoje granice i nie czekał na ciebie w nieskończoność? Lepsze to niż miałby cię zmusić. Może jeszcze nie dojrzałaś do związków i seksu i trzeba ci chodzenia za rączkę zamiast faceta?
Z każdym postem mnie przerażasz o_O
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 19:51   #18
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez aofi07 Pokaż wiadomość
Mój chłopak wmawiał, że mnie kocha i takie tam bajeczki. Ja naiwna wierzyłam. Rozkochał mnie w sobie. Świata poza nim nie widziałam. Mam prawie 17 lat on 19. Przde mną był w 2 letnim związku. Nigdy nie uprawiałam seksu i przed nim nie miałam żadnego partnera. On powiedział, że już to robił z tamtą dziewczyną. Nie miało to dla mnie większego znaczenia. Byli ze sobą 2 lata, więc rozumiem, że oboje się kochali. Ważne dla mnie było to, że nie zrobił tego z pierwszą lepszą, ale z kimś ważnym, kogo kochał, że był to seks z miłości. Po pewnym czasie zaczęliśmy się zbliżać do siebie fizycznie. Na kolejnych spotkaniach pozwalałam na więcej. Na początku dotykał mnie przez spodnie, później przez majtki, później zostawałam bez majtek, ale zawsze z górą. Dotykał mnie, całował całe moje ciało, wkładał mi tam palce. Następnie ja (nie chciałam tego robić, ale on w delikatny sposób zaczynał sugerować, że tylko ja odnoszę z tego przyjemność) odważyłam się go tam dotykać. Było świetnie, podobało mi się to co robiliśmy. Na naszym ostatnim spotkaniu doszło do tego, że pierwszy raz zostaliśmy całkiem nadzy. Robiliśmy to, co wcześniej. Nawet zasugerował, żebym mu obciągnęła! Oczywiście powiedział to w formie żartu, jednak jego myśli były, jak najbardziej poważne. Nie zrobiłam tego. W końcu chciał wejść mi w tyłek, na szczęście nie wyszło. Ale było cudownie. Od następnego dnia zaczął mnie olewać. Przestał do mnie pisać, już nie mówił, że kocha. Rozmowę musiałam zaczynać ja, bo inaczej całymi dniami się nie odzywał. A, gdy pisałam mówił, że nie ma czasu, bo to, bo tamto. Powiedziałam, że to zakończę, ale on nic z tym nie zrobił. Więc zerwałam. Myślałam, że będzie mnie zatrzymywać, a on zaproponował tylko "przyjaźń", ze względu na to, co się miedzy nami wydarzyło! Totalny szok. Wcześniej był zupełnie inny. Pisaliśmy całymi dniami o pierdołach i nigdy nie miał dość. Byłam taka wspaniała, najlepsza i napiękniejsza na świecie. Chodziło mu tylko o jedno. Byłam mega załamana. Tak bardzo mnie oszukał, nie mogłam uwierzyć w to, co się stało, że nie walczył, ale pozwolił odejść. 2 dni po zerwaniu dowiedziałam się, że właśnie w dniu naszego zerwania poznał jakąś dziewczynę, z którą postanowił kręcić i mydlić oczy. Później, że dzień przed zerwaniem zaczął pisać do innej dziewczyny, z którą kiedyś łączyła go przelotna znajomość. Chciał odnowić z nią relacje, wciskał jej kity, że ze mną już nie jest, a jestem tylko przeszłością! Następenego dnia zwierzyłam się koledze, że rzuciłam chłopaka i jest mi ciężko. A teraz uwaga. Napisała do mnie jego siostra. Powiedziała, że kiedyś, gdy byłam z nim na imprezie jej kolega widział nas razem na sali, później jego w aucie z jakąś inną laską. Uprawiali tam seks. A po tym znowu bawił się ze mną. Koszmar jakiś! Nie mieści mi się to w głowie. Pokochałam go. Był moim pierwszym chłopakiem, a ten mnie tak okropnie wykorzystał. I wiecie co? Jestem pewna, że w ciągu naszego związku zdradzał mnie na okrągło i z kim popadnie. Byłam głupia i naiwna, albo po prostu zakochana. Nie wybaczę sobie tego do końca życia! Powyzywałam go od najgorszych, męskich dziwek itp. Nienawidzę go jak psa. Totalny drań, cham i dupek. Boże, nic mu nie zrobiłam. Nie zasłużyłam na to. Straciłam to wszystko, co najważniejsze. Czuję się okropnie. Gorzej jak śmieć, straciłam szacunek do siebie i poczucie własnej wartości. Najgorsze jest w tym wszystkim, że to mój pierwszy chłopak i od razu taki drań. Nigdy nikomu nie zaufam. Pierwsze 2 dni przepłakałam na okrągło, bo bardzo się zawiodłam, że nie walczy, że tak olał moją miłość i z ogromnej tęsknoty. Gdy dowiedziałam się o tych dziewczynach przestałam płakać za nim, ale z powodu mojej naiwności. Nie mogę w to uwierzyć, jak on mógł mnie tak potraktować?! Teraz staram się nie płakać. Powiedziałam sobie, że nie mogę się załamywać, że nie jest wart moich łez. Ale cholernie boli.. Straszne jest to, że dziewczyn, z którymi się spotykał było wiele, że jakąś laske wyruchał, a za chwilę całował się ze mną. Pewnie takich, które mu dały w czasie naszego związku było więcej. To jest obrzydliwe i chore! Żałuję, że go poznałam. Gdybym tylko mogła cofnąć czas, nie byłabym skrzywdzona. Niestety tak się nie da, dlatego jednak nie żałuję spędzonych razem chwil, bo czułam się kochana, ważna i wyjątkowa. Choć teraz wiem, że to wszystko kłamstwa to byłam szczęśliwa. Ale on już nie istnieje, jest niczym. Nie chcę go znać i zapomnieć. Tylko jak? Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Będę tęsknić za tymi dobrymi dniami, za miłymi słowami, za poczuciem, że jestem wyjątkowa. Świat mi się zawalił. Bardzo mnie zranił i oszukał. Chciał mnie tylko zaliczyć. A teraz nie wiem, kim mam się czuć. Nie było stosunku, bo nie wszedł we mnie, ale wkładał mi palce i tam lizał. Także pewnie przerwał mi błonę. Nie wiem czy czuć się dziewicą, czy nie. Już sobie nie daje z tym rady. Czuję się okropnie.

Pogrubione: fajny język
I dlaczego tak usilnie chcesz się dowiedzieć czy powinnaś się czuć dziewicą, co to zmienia? Trafiłaś na dupka i tyle, zdarza się i pewnie jeszcze nie raz zdarzy bo jesteś młoda i niedoświadczona. Przestań opierać poczucie własnej wartości na błonie bo do niczego dobrego to nie prowadzi i na niczym rozsądnym to się nie opiera. Otrząśnij się i żyj dalej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 19:57   #19
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Z każdym postem mnie przerażasz o_O
Czemu
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 20:02   #20
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Jesteś nieletnia, nie masz nawet 17 lat jeszcze.
Facet ewidentnie wykorzystał Cię seksualnie i namawiał na stosunek - zastanawiałaś się czy by tego nie zgłosić na policję?
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:20   #21
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Jesteś nieletnia, nie masz nawet 17 lat jeszcze.
Facet ewidentnie wykorzystał Cię seksualnie i namawiał na stosunek - zastanawiałaś się czy by tego nie zgłosić na policję?

W Polsce od piętnastego roku życia można się seksić bez problemów z prokuratorem.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:23   #22
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 316
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Jesteś nieletnia, nie masz nawet 17 lat jeszcze.
Facet ewidentnie wykorzystał Cię seksualnie i namawiał na stosunek - zastanawiałaś się czy by tego nie zgłosić na policję?
Uspokój się. Serio.

Do autorki: Trafiłaś na naprawdę paskudnego faceta. Żyj dalej, nie warto tracić na coś takiego nerwów. Mam nadzieję, że to co się zdarzyło nie zostawi w Twojej psychice urazu do mężczyzn. Jeszcze poznasz tego jedynego. Takiego, który będzie Ciebie wart.
twiggz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:35   #23
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
W Polsce od piętnastego roku życia można się seksić bez problemów z prokuratorem.
Myślałam że to dotyczy tylko jeśli oboje mają po 15 lat ?

Jeśli jest tak jak mówisz, to niestety autorka nie może go zgłosić, a szkoda.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:36   #24
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Jeśli jest tak jak mówisz, to niestety autorka nie może go zgłosić, a szkoda.
To jest dopiero przerażające.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:38   #25
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Myślałam że to dotyczy tylko jeśli oboje mają po 15 lat ?

Jeśli jest tak jak mówisz, to niestety autorka nie może go zgłosić, a szkoda.
ale co tu niby zgłaszać? zawód miłosny?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:42   #26
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Właśnie dlatego nie powinno się śpieszyć z seksem - wartościowy facet poczeka, beznadziejny odpadnie. Wiesz przynajmniej z kim masz do czynienia. Jego nowej dziewczynie można tylko współczuć.
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:43   #27
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ale co tu niby zgłaszać? zawód miłosny?
Za molestowanie nieletniej i nakłanianie jej do czynności seksualnych.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:51   #28
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez freelancerka Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego nie powinno się śpieszyć z seksem - wartościowy facet poczeka, beznadziejny odpadnie. Wiesz przynajmniej z kim masz do czynienia. Jego nowej dziewczynie można tylko współczuć.
a to też jest bzdura. Istnieje gatunek chłopców, którzy potrafią długo czekać żeby tylko zaliczyć ofiarę i odejść (w międzyczasie oczywiście doprawiając odpowiednio długie rogi wybrance). No i na odwrót, osoba która nie chce czekać rok z seksem, nie musi wcale być bezwartościową szują - tylko ma po prostu inne potrzeby i inne spojrzenie na związek. Przypominam rónież, że autorka zabrała się za macanki z chłopakiem po 5 mcach a nie 5 dniach.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Za molestowanie nieletniej i nakłanianie jej do czynności seksualnych.
MOLESTOWANIE? Przecież sama chciała, gdyby jej nie olał, nazwałabyś to seksem z miłości - a że olał, to w ramach zemsty: molestowanie? Nie rozśmieszaj mnie, błagam.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:59   #29
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość



MOLESTOWANIE? Przecież sama chciała, gdyby jej nie olał, nazwałabyś to seksem z miłości - a że olał, to w ramach zemsty: molestowanie? Nie rozśmieszaj mnie, błagam.
Co z tego że sama chciała ? Jest nieletnia.
W wielu krajach jest to traktowane jak przestępstwo, nie wiedziałam że w Polsce nie jest.

Gdyby jej nie olał to też by to było molestowanie, bo nie jest pełnoletnia.
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 21:01   #30
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mój chłopak chciał mnie tylko zaliczyć i zostawić!

Cytat:
Napisane przez Joline Pokaż wiadomość
Co z tego że sama chciała ? Jest nieletnia.
W wielu krajach jest to traktowane jak przestępstwo, nie wiedziałam że w Polsce nie jest.

Gdyby jej nie olał to też by to było molestowanie, bo nie jest pełnoletnia.
To że nie jest pełnoletnia to nie znaczy, że jest nieletnia.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.