Typ urody. Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 11:27   #1
patti0202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2

Typ urody. Pomocy


Hej! Jestem zupełnie nowa na forum.
Niedawno miałam urodziny i mama zaporponowała mi paletę do makijażu. Zastanawiam się nad ogromną paletą Sephory, ale nie jestem pewna czy będę jej tak intensywnie używała. Na allegro znalazłam kilka ofert mini paletek fajnych firm (np YSL). Nie wiem tylko czy będą pasowały do mojego typu urody, ponieważ nie mam pojęcia jaki mam typ... Wydaje mi się, że lato, ale w jednym z testów internetowych wyszła mi wiosna, w innym jesień... (chyba nie potrafię się określić...)
Czy mogłybyście pomóc mi w ustaleniu mojego typu? Tutaj link do mojej galerii na fb: http://www.facebook.com/media/set/?s...4371068&type=3
Ostatnie zdjecia najnowsze. Te pierwsze, z jaśniejszymi włosami to pasemka.
Dodam, że często się rumienię i ładnie, złoto opalam (bez wcześniejszej czerwieni) - widziałam takie pytania. Oczy zazwyczaj jasno zielone, dużo ciemniejsza obwódka między białkiem a tęczówką, czasem niebiesko-szare (w zależności od tego, co na siebie włożę).
Liczę na Wasza pomoc
patti0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:56   #2
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Typ urody. Pomocy

A jak się opalasz? Tak w ogóle, to jest osobny duuuży wątek do tego typu problemu
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 13:24   #3
your heroine
Przyczajenie
 
Avatar your heroine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 6
Dot.: Typ urody. Pomocy

Hm
__________________
in love

Edytowane przez your heroine
Czas edycji: 2012-02-06 o 20:45
your heroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:45   #4
your heroine
Przyczajenie
 
Avatar your heroine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 6
Dot.: Typ urody. Pomocy

Jak dla mnie to Ty jesteś Kochana lato/wiosna z większością wiosny. Już na pewno nie jesień! Wybierz paletkę z ciepłymi i czystymi odcieniami delikatny łosoś, kremowa biel, czerwony koralowy, wszystkie odcienie brązów, srebrno-szary...
__________________
in love
your heroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 19:35   #5
patti0202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Typ urody. Pomocy

Opalam się ładnie, brązowo, nigdy na czerwono-różowo (chyba, zę to poparzenie słoneczne, to wtedy na bordowo, z domieszką brązu)

Bardzo dziękuję za odpowiedzi

Duży, zbiorowy wątek zauważyłam dopiero, chwilę temu. Jestem zupełnie nowa na forum i bardzo trudno mi się po nim poruszać. Nic nei mogę znaleźć. Chetnie za to korzystam z KWC

Palete już kupiłam - dużą paletę Sephory. Jestem zadowolona. Pigmentacja przy dość cienkiej warstwie na powiece nie jest rewelacyjna, ale ładnie się trzyma i przez prawie cały nic z cieniami się nie robi. Kolory są dość stonowane, ale to szeroka gama
patti0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.