wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 13:47   #1771
oolkaas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez patti017 Pokaż wiadomość
a wiec postanowilam kupic samoopalacz gosha, mimo ze znalazlam tylko 2 opinie,jedna lepsza druga gorsza.. i chyba zrobilam blad 44zl poszlo sie..

przechodzac do rzeczy: zrobilam pilling, po wyjsciu spod prysznica wtarlam balsam nawilzajacy z Eveline (o ten dokladnie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajacy.html ) no i poczekalam chwilke i wzielam sie za wcieranie samoopalacza. Troche ciezko sie go rozprowadzalo dlonmi, moze lepiej by bylo przy uzyciu rekawicy, ale takowej nie mam... aha i ma on taki brazowo zielony kolor, ktory sie z latwoscia zmywa i ma zostac tylko piekna "opalenizna" i wlasnie tu pojawia sie problem bo tej opalenizny NIE MA wygladalo to tak jakbym sie wieczorem blotem nasmarowala, a rano bez problemu je zmyla.. a skora jaka byla przed taka jest i po

jaki moze byc tego powod? bo az sie nie chce wierzyć, ze tak slaby on jest:| gdyby byl to balsam brazujacy to bym sie nie zdziwila, ale z racji ze jest to samoopalacz i to nie taki tani to jestem i to bardzo
kupilam niedawno sunozonn z rossmanna do ciemnej karnacji i efekt byl slaby, dopiero po 4 czy 5 razie cos bylo widac... zaczynam myslec ze to wina mojej skory

daje tutaj jego sklad:
Aqua, ethylhexyl stearate, caprylic/capric triglyceride,dihydroxyace tone, polygryceryl-3 methylglucose distearate, glycerin, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, glyceryl stearate, butyrospermum parkii (shea butter), cetearyl alcohol, beta vulgaris (beet) root extract, lycium barbarum (gojiberry) fruit extract, hydrolyzed corn starch, polysorbate 20, diethylhexyl syringylidenemalonate, peg 20 glyceryl laurate, tocopherol (vitamin e), cyclopentasiloxane, dimethiconol, linoleic acid (vitamin F), ammonium acrylodimethyltaurate/VP copolymer, benzophenone-4, ci 19140, ci 16185, ci 42090, parfum, phenoxyethanol, piroctone olamine, retinyl palmitate (vitamin A)

jakies sugestie?
Patti017 moim zdaniem błędem było wtarcie balsamu po kąpieli. wszelkiego rodzaju samoopalacze ( a nawet podczas zabiegu opalania natryskowego) mają to do siebie, że tłuste rzeczy - balsamy, mleczka itp. blokują ich odpowiednie wchłanianie w skórę a przez to i działanie. nie bez powodu podczas opalania natryskowego wewnętrzne części dłonie nierzadko smaruje się np. wazeliną - żeby nie uległy zabrudzeniu. Dokładny peeling to podstawa! ale potem już tylko samoopalacz po nałożeniu samoopalacza i odczekaniu zalecanego czasu jak najwięcej należy nawilżać skórę, gdyż składniki tworzące opaleniznę zawsze ją troszkę wysuszają. a sucha skóra = nierównomierne schodzenie sztucznej opalenizny. poczytaj troszkę na www.opalanie.pl - chyba gdzieś w pytaniach i odpowiedziach. wszystkiego się dowiesz
oolkaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:23   #1772
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Dokładnie. Balsam (trochę) wetrzyj tylko w miejsca, które chcesz, by "złapały" słabiej- łokcie, przy nadgarstkach, kolana, kostki. Mi niektóre samoopalacze jak wcierałam (widocznie) za dużo balsamu, to jakby rolowały się... Chyba St Tropez tak robił. Tylko, że balsamy z parafiną, a ona ciągle zostaje na skórze, tworząc tłustą powłokę.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:15   #1773
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Czym to idzie zmyć? Moja młodsza się bawiła, dałem jej rękę, posmarowała mnie czymś i mam plamy jakbym się nie mył. :|
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 15:04   #1774
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.


Wyszorować ostrzejszą stroną gąbki, ponoć cytryna też wybiela.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:35   #1775
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

faziutka ja mam x tana dark lotion- i szczerze to nie przepadam za nim. Smaruję nim ciało i twarz i niestety robi okropne smugi. Wydałam tyle pieniędzy a nie jest to mój KWC. Może masz jakąś taktykę smarowania nie wiem- z tym samoopalaczem kupiłam też rękawicę do smarowania ale jej stosowanie nie przynosi oczekiwanych efektów.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 13:41   #1776
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja ostatnio do zakupów w douglasie dostałam próbkę samoopalacza do twarzy z clarinsa- nigdy nie używałam samoopalacza (może kiedyś 2 razy) a tym bardziej na twarz.
Bałam się go nałożyc. Zrobiłam peeling odczekałam z pół godzinki i nałożyłam ten samoopalacz na twarz, szyję ciągle ją masując tak żeby się równo "wtarło " Poszłam spac. Wstałam rano i przyznam że efekt bardzo fajny Nie ma żadnych zacieków, efekt po 1 razie delikatny. Ja nakładam 2 razy na noc i trzyma u mnie z tydzień- dwa Jest bardzo wydajny wystarczy odrobinka jednak jak dla mnie za drogi

Kupiłam do ciała sun ozon te 2 rodzaje, chcę wypróbowac najpierw ten delikatniejszy a poźniej jak nie bedzie efektu to ten ciemniejszy.

Mam do was pytanie, ponieważ latem duzo się opalałam mam jeszcze opaleniznę lekką. Czy jak nałożę na to jeszcze ten samoopalacz to coś się stanie złego? albo zniszczy on tą naturalną lekką opaleniznę? ( Nogi poniżej kolan mam blade, uda ciemniejsze i ramiona ciemniejsze. Chciałam to jakoś wyrównac bo tak mi po lecie zostało)
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:37   #1777
lucyloo
Przyczajenie
 
Avatar lucyloo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez torrent Pokaż wiadomość
Sylwuuska wielkie dzieki za info.A czy uzywalas kiedys FakeBake?Czytalam,ze na jego punkcie oszalala Lindsay Lohan,choc jej opalenizna czasem pozstawia wiele do zyczeniamam troche obawy przed samoopalaczami bo wiekszosc z nich "brudzi"ubrania.
Ja używałam, i rzeczywiście po pierwszym prysznicu ubrań nie brudzi ;-)
lucyloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 17:58   #1778
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Bardzo lubię krem samoopalający z yves rocher, jednak po przeczytaniu opinii o samoopalaczu z avonu mam ochotę się na niego skusić. Czy ktoś go stosował? Chodzi mi o efekt jaki daje na twarz?
Mialam LRP dawał za ciemny kolor, Avene był ok ale coś mi w nim nie odpowiadało, bo szukałam dalej. Kiedyś stosowałam Dax w piance i bardzo go lubiłam( to były moje początki), Lirene w musie daje też dobre efekty i pachnie wspaniale.
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 17:30   #1779
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KatarzynaAnnaRoza Pokaż wiadomość
Bardzo lubię krem samoopalający z yves rocher, jednak po przeczytaniu opinii o samoopalaczu z avonu mam ochotę się na niego skusić. Czy ktoś go stosował? Chodzi mi o efekt jaki daje na twarz?
Mialam LRP dawał za ciemny kolor, Avene był ok ale coś mi w nim nie odpowiadało, bo szukałam dalej. Kiedyś stosowałam Dax w piance i bardzo go lubiłam( to były moje początki), Lirene w musie daje też dobre efekty i pachnie wspaniale.
Porównując Lirene a Avon,to wybieram Lirene-naturalniejszy efekt,nawet zapach ładniejszy,ale warto wypróbować,żeby sie samej przekonac.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:50   #1780
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Porównując Lirene a Avon,to wybieram Lirene-naturalniejszy efekt,nawet zapach ładniejszy,ale warto wypróbować,żeby sie samej przekonac.
Ok, dzięki
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 09:10   #1781
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

A znacie jakiś nieśmierdzący samoopalacz ewentualnie balsam brązujący? Chyba nie istnieją, co?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 17:58   #1782
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A znacie jakiś nieśmierdzący samoopalacz ewentualnie balsam brązujący? Chyba nie istnieją, co?
Chyba każdy kosmetyk z kwasami DHA wchodząc w reakcję z warstwą rogową skóry śmierdzi,każdy
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:27   #1783
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

A co sądzicie o rakotwórczości DHA?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:17   #1784
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A co sądzicie o rakotwórczości DHA?
OoO pierwsze słyszę. Ja nic nie słyszałam o tym.
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:00   #1785
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KatarzynaAnnaRoza Pokaż wiadomość
OoO pierwsze słyszę. Ja nic nie słyszałam o tym.

No ja troszkę poszukiwałam info, to trąbia o tym w necie.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:38   #1786
patti017
Raczkowanie
 
Avatar patti017
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

nie czytajcie polskich artykułów na ten temat
w jednym z takich powoływali sie na nazwisko jakiejs pani dr z usa, ktora to opisala szkodliwosc samoopalaczy . Oczywiscie wpisalam jej nazwisko w google i przegladnelam kilka stron w jezyku ang i jak najbardziej opisuje ich szkodliwosc, ale tych w sprayu, aplikowanych przewaznie w salonach, a szkodliwosc ta opiera sie na wdychaniu przez ludzi rozpylanego samoopalacza podczas aplikacji..
oczywiscie w polskim artykule na ten temat wladowali wszystkie samoopalacze do jednego wora i uznali jako szkodliwe
nie jestem znawczynią w tej dziedzinie, ale to jest tylko przyklad jak informacje sa przeklamywane...

Edytowane przez patti017
Czas edycji: 2013-03-23 o 11:44
patti017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:29   #1787
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja zamówiłam dziś St Tropez w musie. Ciekawa jestem efektu, kiedy już go użyję
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:05   #1788
GreatOwl
Przyczajenie
 
Avatar GreatOwl
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Post Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Mam tylko jedno jedyne pytanie, a mianowicie - jakiej rękawicy najlepiej używać do nakładania samoopalacza? Pani w drogerii nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie, a ja zastanawiam się, całkowicie serio, jaką, no jaką? Jestem jeszcze na początku drogi ze sztuczną opalenizną, więc wybaczcie, jeśli to głupie pytanie, ale wolałabym nie popełnić jakiegoś błędu.
GreatOwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:41   #1789
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja nigdy nie używałam żadnej, ale tez bym miała na takową rękawicę chęć. Są dostępne takie w drogeriach?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 18:09   #1790
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

http://www.douglas.de/douglas/Pflege...000062592.html tutaj znalazłam taką specjalną rękawicę w douglasie, niemieckim wprawdzie, ale w polskim też powinna być.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 20:59   #1791
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Fajna, ciekawe jaki koszt.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

A co w ogóle sądzicie o tym, że samoopalacze mogą mieć działanie rakotwórcze?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 08:17   #1792
GreatOwl
Przyczajenie
 
Avatar GreatOwl
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Na stronie polskiego Douglasa tej rękawicy nie szukałam, a szkoda, bo wygląda naprawdę fajnie! Zresztą, do najbliższego Douglasa musiałabym się tłuc pociągiem 45 km, więc i tak byłyby marne szanse, żebym ją zakupiła.

A jeśli nie użyłabym żadnej rękawicy, dałoby się w jakikolwiek sposób uniknąć " opalonych " spodów dłoni?

O samoopalaczach rakotwórczych nigdy nie słyszałam - za to o tym, że solarium i opalanie " normalne " jest szkodliwe, słyszałam bardzo wiele. Myślę więc, że samoopalacz to wyjście najbezpieczniejsze.
GreatOwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:21   #1793
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

na allegro jest ogromny wybór rękawic:
http://allegro.pl/listing/listing.ph...o+samoopalacza
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:43   #1794
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Mam samoopalacz do twarzy z Avonu - ma bardzo przyjemny zapach- zero charakterystycznego dla większości samoopalaczy zapaszku. Daje ładny, jasny odcień opalenizny. Nie przetłuszcza skóry nawet tej mieszanej. Jest wydajny, ma ciekawą jakby żelową formułę.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 16:22   #1795
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Wczoraj wypróbowałam na nogach st tropez mus brązujący i jestem zadowolona z efektu. Jest to lekka, złotawa opalenizna, wygląda naturalnie.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 16:26   #1796
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Szkooda tylko, że te st tropez są takie drogie
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 16:45   #1797
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Szkooda tylko, że te st tropez są takie drogie
No niestety. Ale następnym razem wypróbuję st.moritz, jak już wykończę st tropez. St Moriz jest dużo tańszy, a ponoć ma podobną jakość.

Byłam ostatnio w douglasie i ekspedientka nie miała pojęcia o żadnych rękawicach do samoopalaczy, choć takie widziałam na stronie internetowej douglasa.
Kupiłam zwykłe gumowe, jednorazowe rękawiczki i też dałam radę
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:32   #1798
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

hej, powiedzcie mi po jakim czasie od aplikacji samoopalacza na całe ciało mogę się bez obaw ubrać? używam samoopalacza pierwszy raz w życiu i jestem zielona w tym temacie mam SunOzon w sprayu...
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 13:34   #1799
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

ja czekam aż się wsiąknie, a ten sunozon szybko "wysycha" ale tak czy inaczej załóż ciemne ubrania


ja walczę z st.moriz'em... przy pierwszej aplikacji byłam przerażona, bo te smugi które zostawały przyprawiały mnie o zawał prawie teraz już wrzuciłam na luz. dzisiaj znowu aplikuję i kupiłam sobie rękawiczki takie lateksowe w kosmetycznym
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:20   #1800
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.

Kupiłam balsam brązujący eveline. Bardzo fajny efekt. Nakładam go na zmianę z dove brązującym. Dwa dni smarowaniawieczorem , dwa dni przerwy, wtedy schodzi delikatnie i niezauważalnie. Nadmienię również, że codziennie używam do ciała gąbki syrena, ostrej strony. Każdego poranka stosuję zwykły balsam nawilżający
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.