przedłużanie włosów- część II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 23:35   #691
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

swoje mam bardzo wycieniowane no i z przodu sa takie do ramion a z tylu tak do lopatek ale łeee malo co ich mialam i wogole zapuscic sie nie da... nie rosna mi za nic... grzywke ciagle podcinam a ta reszta stoi w miejscu...;DD a teraz... nareszcie czuje, ze mam wlosy na glowie hehe

oj prawda spanie daje... pierwsza noc byla ciezka ale naprawde sie tak przyklepaly troche i jest lepiej hehe mam nadzieje, ze bedzie jeszcze fajnie ale powiem, ze dzis juz podoba mi sie duzo bardziej

jasne, jak tylko bede miala jakies fotki to wkleje...

buziaki
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 16:06   #692
Zaneta001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej.
Słuchaj to że się troszke wyczesują pojedyńcze włoski to jest to normalne, o ile są to pojedyncze włoski. Jeżeli zaś wyczesują się w duużych ilościach np. jak po chemio terapii, to oznacza,że dzieje się coś nie tak.
Musisz pamiętac o odpowiednich szmponach i odzywkach ( bez protein - ponieważ to proteiny powodują nadmierne wyczesywanie się włosów
A to że pierwszego dnia troszke odstawały - to jest normalne, o ile po spaniu i po myciu się już ułożą n najładniej wyglądają kilka dni po przedlużaniu )
Pozdrawiam cieplutko Żanna
Zaneta001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 16:18   #693
Zaneta001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Czy mogłybyście mi doradzić w sprawie zagęszczenia włosów? Czy robi się to takimi samymi pasemkami jak do przedłużania? No i czy można kupić takie pasemka i samodzielnie dopinać? Będę wdzięczna za radę.
-Zagęszczanie włosów można wykonac zarówno naturalnymi jak i syntetycznymi włoskami ( ale jest to ten sam gatunek włosów który wykorzystuje się do przedłużania włosów)
-Pasma doberane jegnak muszą byc gramowo do Twoich włosów ( aby ich nie obciążały)
-Długośc jest bardzo zbliżona do Twojej długosci włosów
Jeśli chodzi o samodzielne wykonanie takiego zageszczenia, to nie jestem pewna czy to dobry pomysł, ponieważ należy to wykonac tak aby nie było widac łączeń, nawet przy spinaniu a sama wiesz że skoro chcesz zagęszczac to są one cienkie lub rzedkie i jak doczepisz w niewłasciwym miejscu to mogą byc widoczne łączenia )
Mam nadzieje że Ci trochę pomogłam
Zaneta001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 17:24   #694
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zanna,
Ale kolezance wyczesywaly sie te doczepione, a nie wlasne...

Expl.
No to ciesze sie, ze jest lepiej A bedzie jeszcze lepiej. Rozumiem Twoj bol - wlosy strasznie potrafia podniesc samoocene i w ogole czlowiek ma inne nastawienie do zycia i we wszystkim sie lepiej wyglada jak wlosy sa ladne
Czekam na fotki, pa
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:10   #695
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;6311986]Zanna,
Ale kolezance wyczesywaly sie te doczepione, a nie wlasne...

Expl.
No to ciesze sie, ze jest lepiej A bedzie jeszcze lepiej. Rozumiem Twoj bol - wlosy strasznie potrafia podniesc samoocene i w ogole czlowiek ma inne nastawienie do zycia i we wszystkim sie lepiej wyglada jak wlosy sa ladne
Czekam na fotki, pa[/QUOTE]
W końcu włosy dodają najwięcej uroku
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:52   #696
Zaneta001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;6311986]Zanna,
Ale kolezance wyczesywaly sie te doczepione, a nie wlasne...

Expl.
No to ciesze sie, ze jest lepiej A bedzie jeszcze lepiej. Rozumiem Twoj bol - wlosy strasznie potrafia podniesc samoocene i w ogole czlowiek ma inne nastawienie do zycia i we wszystkim sie lepiej wyglada jak wlosy sa ladne
Czekam na fotki, pa[/QUOTE]
Tak wiem, że doczepione i o Tym pisałam że jeżeli doczepione włoski mogą się wyczesywac ale w małych ilościach ( tyle co nasze naturalne włoski - do 100 włosów dziennie. To jest nie duża ilośc, ponieważ w jednym pasemku doczepionym jest więcej włosów. Ale na ogół wyczesuje się nawet mniej niż 100 włosów dziennie przy odpowiedniej pielęgnacji.
Wiem ponieważ już od 4 lat przedłużam włoski sobie i innym
Zaneta001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:57   #697
Zaneta001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

No i musze przyznac że nie znam kobiety której by nie było lepiej w dłuższych włosach
Mam dużo klientek które bardzo odmłodniały po zabiegu Szczególnie widoczne jest u Pan po 40- 50tym roku życia Dłuższe włoski łagodzą rysy twarzy

P.S
bardzo uzależnia posiadanie pięknych, długich i gęstych włosów
Zaneta001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 19:18   #698
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam, dzieczyny
Chyba niedługo zamówię sobie clip-on o których wcześniej pisałyście... Marzą mi się długie włoski

A tak btw dziś byłam na końcówkach w salonie na Świetokrzyskiej, przyszła dziewczyna z przedłużonymi włosami na Stawki, ale się nasłuchałam Boże ile ludzi oni już w konia zrobili! Dziewczyna po 2 tygodniach połowy włosów nie miała, a najlepsza była reakcja fryzjerek, zanim dziewczyna powiedziała gdzie robiła te włosy. " Pani na Stawki robiła?" Dziewczyna szok, "yyy, tak a skąd panie wiedzą" a one tylko usmiech. Potem w ich rozmowie wyszło, że już połowa Centrum zna tych partaczy.




Cytat:
Napisane przez blondi80 Pokaż wiadomość
witajcie, jestem tu nowa ale czytam was już jakiś czas.ja także przedłużałam włosy na stawkach i także byłam baardzo niezadowolona z efektu. nie dość ze po wyjściu okazało sie ze kolor jest źle dobrany to jeszcze po pierwszym myciu zrobił mi sie na głowie jeden wielki kołtun.jednak odpuściłam sobie jakiekolwiek reklamacje.nie miałam najmniejszej ochoty tam wracać.natomiast włosy zdejmowałam już winnym salonie-hairxtend na ulicy lwowskiej i tam założyłam nowe włosy.tym razem gotowe pasemka na tulejki.nosze je już 3 miesiąc i są naprawdę super. nic sie nie plącze i nie mam większych problemów z ich ukladaniem.niedługo wybieram się na podciągniecie pasemek .i naprawdę z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten salon.


I jak się trzymaja nowe włoski?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 20:37   #699
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jestescie kochane naprawde
jejuuuu tak mi pomoglyscie... hehe wspaniale kobietki z was.! dziekuuuuje z calego serducha...


oj oj oj no tak normalne to wyczesywanie ale ciagle mnie stresuje hehe... jak widze kazdy wlosek, ktory mi spada od tych przedluzonych to mnie dobija... nie chce ich tracic uwielbiam je...

napewno nie wypada ich 100 nie ma takiej mozliwosci... na moje oko to jest to tak ok 20 dziennie... ale martwi mnie naprawde, powiedzcie mi jeszcze czy z zestawy dove do intensywnej regeneracji nadaja sie kosmetyki...?
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 20:53   #700
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Też mam przedłużane włosy ( już trzeci rok zakładam ) i po wielu próbach znalazłam do nich szampon z którego jestem mega zadowolona.Nawilża włosy więc dość długo pozostają w dobrym stanie
http://www.allegro.pl/item294311300_...s_extreme.html
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 21:30   #701
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Expl.

Przy naturalnych wloskach podejrzewam, ze trzeba nawilzac, nawilzac i jeszcze raz nawilzac - przyda sie jakis szampon do wlosow suchych i matowych, bo wlasnie z braku odpowiednego nawilzenia moga zamienic sie w siano i zmatowiec. Wiem, ze tutaj dziewczyny wczesniej pisaly o silku z Gliss Kur'a (chyba rozowy), ktorym trzeba nacierac pasma. A szampon, to pewnie kazdy byle do wlosow suchych. Ja ostatnio moje clip in'y umyłam w pierwszym lepszym szamponie jaki mialam w domu do wlosow suchych - Palmolive z mlekiem i miodem i bardzo dobrze na nie zadzialal - blyszczaly i byly takie mieciutkie. Przedtem umylam w Sunsilku do blondu i wlasnie jakby troszke ten szampon je przesuszyl :/ Na szczescie juz jest OK
Ciesze sie, ze Ci sie nowe wloski podobaja i, ze dobrze sie w nich czujesz - to podstawa
Ale uwazaj - przedluzanie uzaleznia, hehe
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 11:30   #702
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hehe juz czuje to uzaleznienie...;D naprawde az boje sie pomyslec co bedzie jak bede musiala je zdjac nie wyobrazam sobie tego...

hmmm no wlasnie ja zawsze do swoich uzywalam dove bo dobrze byly po nim nawilzone, ale nie wiem jak zadziala nate przedluzone... popatrze dzis jeszcze w drogeriach...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 14:51   #703
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
hehe juz czuje to uzaleznienie...;D naprawde az boje sie pomyslec co bedzie jak bede musiala je zdjac nie wyobrazam sobie tego...

hmmm no wlasnie ja zawsze do swoich uzywalam dove bo dobrze byly po nim nawilzone, ale nie wiem jak zadziala nate przedluzone... popatrze dzis jeszcze w drogeriach...

jak mialam ludzkimi wlosami przedluzane to czasem dove granatowego (on chyba jakis regenerujacy jest - ale nie jestem pewna. na pewno granatowy) i wlosy go nawet lubily.
polecam creme of nature - szampon i odzywka - one sa sticte do wlosow przedluzanych, albo biosilk nawilzajacy. przy czym oba niedostepne w normalnych sklepach i dodatkowo raczej drogie o ponad 50 zl ale za to swietne.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:32   #704
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czesc dziewczyny!
w koncu zdecydowalam sie przedluzyc wlosy. mam dosc suche wloski, tak do ramion, moze troche dluzsze i na dodatek uczulenie na nikiel... zdecydowalam sie na keratyne, dobra opcja? no i zastanawiam sie nad dlugoscia... pasemka 40cm dokad tak mniej wiecej siegaja? bo nie wiem czy jest sens brac dluzsze, to w koncu spora roznica w cenie, a robie to pierwszy raz i boje sie, ze moze mi sie nie spodobac albo cos...
no i wolalabym jednak naturalne niz syntetyk bo czasem musze te moje wyprostowac...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 16:39   #705
beatagra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
greatlenghts

hej
to moj pierwszy post ale czytam was od dawna..
zamierzam przedluzyc sobie wlsy jeszcze tego miesiaca w poznaiu w profesionalnym salonie metoda greatlenghts czy ktoras z was tego probowala?? slyszalam ze to najlepsza metoda na rynku.. ale nie zanm nikogo kto by ja wyprobowal.. dziki z gore za odpowiedz
beatagra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:11   #706
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziekuje bardzo... no wlasnie ja nie mam dostepu do innych sklepow... zostaja mi jedynie drogerie w ktorych niestety nie ma takich profesionalych szamponow... pomysle nad alegro no lub sie wybiore gdzies do porzadnego sklepu...


a jeszcze sie zastanawiam na lakierami czy czyms takim...
wiem, ze mozna stosowac ale na kazdym dzis patrzylam jest ten alkohol denat. no i czy chodzi tylko o szampony i odzywki zawierajace ten alkohol czy o kazde inne kosmetyki rowniez...?
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 18:01   #707
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo... no wlasnie ja nie mam dostepu do innych sklepow... zostaja mi jedynie drogerie w ktorych niestety nie ma takich profesionalych szamponow... pomysle nad alegro no lub sie wybiore gdzies do porzadnego sklepu...


a jeszcze sie zastanawiam na lakierami czy czyms takim...
wiem, ze mozna stosowac ale na kazdym dzis patrzylam jest ten alkohol denat. no i czy chodzi tylko o szampony i odzywki zawierajace ten alkohol czy o kazde inne kosmetyki rowniez...?
teoretycznie nie powinno się, ale ja używam i nic mi z włosami się nie dzieje. zresztą raczej nie znajdziesz lakieru bez alkoholu w drogerii.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 18:06   #708
kicia281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Witam, dzieczyny
Chyba niedługo zamówię sobie clip-on o których wcześniej pisałyście... Marzą mi się długie włoski

A tak btw dziś byłam na końcówkach w salonie na Świetokrzyskiej, przyszła dziewczyna z przedłużonymi włosami na Stawki, ale się nasłuchałam Boże ile ludzi oni już w konia zrobili! Dziewczyna po 2 tygodniach połowy włosów nie miała, a najlepsza była reakcja fryzjerek, zanim dziewczyna powiedziała gdzie robiła te włosy. " Pani na Stawki robiła?" Dziewczyna szok, "yyy, tak a skąd panie wiedzą" a one tylko usmiech. Potem w ich rozmowie wyszło, że już połowa Centrum zna tych partaczy.








I jak się trzymaja nowe włoski?
To jest chyba jakaś totalna pomyłka!
Nie mogę uwirzyc w to co piszecie, ponieważ sama niejednokrotnie tam przedłużałam włosy i byłam zadowolona. Z resztą wysłałam do nich wiele moich koleżanek, które równiez była zadowolone z włosków.
Pewnie te Panie, sobie same uszkodziły te włosy ( bo jak wiadomo o takie włosy trzeba bardzo dbac) - sama miałam wpadkę używając złych kosmetyków - ale to była moja wina... ;(
Sama kiedys byłam świadkiem jak przedłużałam u nich włosy ( a dodam, że zmieniam je co 3 miesiące bo szybko mi rosną)gdy przyszła klientka z kosmetykami i szczotką aby pokazac czego używa i okazało się że szczotka była zła, a kosmetyki posiadały proteiny (a jak wół trąbią że nie wolno ich używac - nawet dają na piśmie instrukcje co i jak), a klientka na to że jej to nie obchodzi i to ona ma racje - wszystkie klientki obecne wtedy w salonie buchneły śmiechem.
Ludzie pretensje o to, że woda jest mokra!?
Włosy oczywiscie wyczesują się ale naprawde w niewielkich ilościach ( kilka włosków - NIE pasm dziennie) a to jest normalne, nawet robiąc w salonach za kwotę powyżej 2000zł, wiem bo sama kiedys robiłam gdzie indziej i nie byłam bardziej zadowolona niż robiąc u nich.

Moja znajoma tez tam robiła dwa razy, ale skusiła się ostatnio zrobic gdzies indziej za kwotę 3500zł ( jakieś cud włosy i metoda), a teraz żałuje ponieważ, pasemka jej wypadają ( wyrywają się z jej włosami) i stwierdziła, że gdyby wiedziała że tak bedzie to by nadal robiła na stawki bo tam przynajmiej była zadowolona i nie miała zniszczonych włosów.
__________________
KICIA281
kicia281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 18:33   #709
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Napewno nie pomyłka, tylko czekałam aż ktoś się odezwie Na poprzedbiej stronie właścicielka salonu nieśmiało próbuje się wkręcić. Zanetka. A jeśli ma ktoś wątpliowości najlepszy przykład- skontaktujcie się z osobami, które wystawiały im komentarze na allegro, co mówią po miesiącu od wizyty u nich.

A najsmieszniejsza jest ta umowa, którą podpisujesz albo nie robią. Żaden renomowany salon nie musi się zabezpieczać w ten sposob. Zanim do nich poszłam, pytałam się w innych salonach czy jest to normalne, m.in u pani Jagi i KAŻDY odpowiada, ze jest to zwykle zabezpieczanie sie przed konsekwencjami.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 18:54   #710
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny, mam pytanie, bo nadal nie wiem czy przedłużać syntetykami czy naturalnymi. Swoje włosy mam falowane i często( ale nie zawsze) je prostuję. Jak założę syntetyki to:
1. Jest możliwość prostowania tylko swoich, naturalnych włosów a syntetyki zostawić?
2. Jak to będzie wyglądało gdy nie wyprostuję swoich włosów? Moje pozostaną falowane a reszta prosta

Proszę, doradźcie
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 19:10   #711
kicia281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Napewno nie pomyłka, tylko czekałam aż ktoś się odezwie Na poprzedbiej stronie właścicielka salonu nieśmiało próbuje się wkręcić. Zanetka. A jeśli ma ktoś wątpliowości najlepszy przykład- skontaktujcie się z osobami, które wystawiały im komentarze na allegro, co mówią po miesiącu od wizyty u nich.

A najsmieszniejsza jest ta umowa, którą podpisujesz albo nie robią. Żaden renomowany salon nie musi się zabezpieczać w ten sposob. Zanim do nich poszłam, pytałam się w innych salonach czy jest to normalne, m.in u pani Jagi i KAŻDY odpowiada, ze jest to zwykle zabezpieczanie sie przed konsekwencjami.
W takim razie jestem jakaś wyjątkowa, bo jestem zadowolona? Moje koleżanki również? Nie robie włosów od wczoraj i się na tym znam - może dlatego nic mi się nie dzieje, bo o nie dbam. Kochana idz zaciągnij języka, bo chyba nie wiesz o czym mówisz - pani Żanetka właścicielką - od kiedy ?? Odnoszę wrażenie, że konkurencja nie może zniesc tego iż tamten salon ma dużo klientów, a oni nie.
Ja nadal obstawiam przy swoim i będe ich polecała i korzystała z ich usług.
Znam ten salon dosyc dobrze, gdyż korzystam tam również z innych usług fryzjerskich i traktuje go jak miejsce w którym moge się upiększyc, a przy okazji zrelaksowac.
__________________
KICIA281
kicia281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 19:47   #712
dolcevita76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pytanie do Ćwirki - czy po miesiącu składasz reklamacje u fryzjera który farbował Ci włosy ze masz odrost ???że moze źle ufarbował Ci włosy??? trudne pytanie ....prawda.

Tak sobie czytam i czytam i uwieżyć nie mogę w to jak oczerniasz Salon i osoby tam pracujące a nigdy nie robiłas tam włosów.Pierwsze włosy zakładałam w kwietniu na Stawki i kolejne co trzy miesiące czyli juz trzy razy.Jestem zadowolona bo wszystko gra a dlaczego -dlateg bo dbam o nie .Miałam proste,falowane i zadnych kłopotów .

Polecam właśnie Stawki bo za ta kwote jaką tam sie płaci w innych salonach robi się tylko baleyage!!!!!!!! Więc uważam ze każda z nas moze sobie robić nowe włoski co 3 miesiące i wyglądać szałowo. Jestem ich stałą klientką i nie zgadzam sie z Toba Ćwirka !!!Nie robiłas to nie gadaj!!!!!

Pozdrawiam dolcevita76
dolcevita76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:33   #713
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dawno mnie nie bylo i widze,ze kolejne dziewczatka zakochane w przedluzaniu nam przybyloDziewczyny mam problem ide na studniowke za tydzien .Przyczepialam wlosy na clipp on , ale spinki mi sie nie przydadza na studniowce,poniewaz chce sobie zrobic taka fryzurke , ze spinki wtedy byly by widoczne.Hmm... mam plan przyczepie sobie chyba na ten dzien ringami ta tasme-czy to dobry pomysl?a pozniej je zdejme..nio bo nie chce ich nosic stale...

Pytanie do MODERATORA czy ktos moze sprawdzic czy Kicia281 oraz dolcevita76 to przypadkiem nie jedna i ta sama osoba??Ciekawi mnie to poniewaz,podaje sie za klientki jakze zachwalajace salon jakze nam znany na Stawki!oraz wykloca sie,o zekomej profesjonalnosci ow zakladu..przyda to sie osoba,ktore mogly bym p[oprzez ta opinie nadziac sie na ten zaklad slepo ufajac temu ow zdaniul.Po drugie nie lubimy byc robionym w balona i dobrze by sie bylo ot tak dowiedziec....
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:36   #714
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Matko, skończcie ten temat. Każdy ma prawo się wypowiedzieć na ten temat. I nie sądzę, żeby ktoś komu spieprzono tam włosy nagle zmienił o nich zdanie. Poza tym dziwne jest, że osoby, które zachwalają ten salon, mają tylko po jednej wiadomości w tym właśnie wątku...
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:38   #715
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kaja_1985No wlasnie mnie tez strasznie to ciekawi...
ps. co sadzisz o moim pomysle z ringami??
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:46   #716
dolcevita76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Co w tym dziwnego ze mam 1 wiadomośc????Zwyczajnie nie zgadzam się z opiniami panienek które sieją ferment na temat tego salonu.Cholera mnie juz trafiła na widok tego co tu jest wypisywane jestem ich stałą klientką i bedę stać po ich stronie bo jestem zadowolona z uslugi.Nie mam pojęcia w kim kipi tyle żółci ????i dlaczego....
dolcevita76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:48   #717
kicia281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Sprawdźcie, sprawdźcie - tylko prosimy o wynik na forum......
Właśnie tak mnie zbulwersowała ta "żółc polska" ta zawiśc i niestety zaściankowośc ludzi wypowadających się w ten sposób, że postanowiłam skontaktowac się ze swoimi koleżankami które do dziś noszą włoski TAM przedłużane i są również zadowolone a zarazem zirytowane jak ktoś może tak kłamac!!!
..... żenujące
__________________
KICIA281
kicia281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:49   #718
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kicia281 Pokaż wiadomość
W takim razie jestem jakaś wyjątkowa, bo jestem zadowolona? Moje koleżanki również? Nie robie włosów od wczoraj i się na tym znam - może dlatego nic mi się nie dzieje, bo o nie dbam. Kochana idz zaciągnij języka, bo chyba nie wiesz o czym mówisz - pani Żanetka właścicielką - od kiedy ?? Odnoszę wrażenie, że konkurencja nie może zniesc tego iż tamten salon ma dużo klientów, a oni nie.
Ja nadal obstawiam przy swoim i będe ich polecała i korzystała z ich usług.
Znam ten salon dosyc dobrze, gdyż korzystam tam również z innych usług fryzjerskich i traktuje go jak miejsce w którym moge się upiększyc, a przy okazji zrelaksowac.
niesamowita jest ta Pani Zanetka, nie dosc, ze swietnie przedluza wlosy to jeszcze uzycza klientkom swojego komputera jestem naprawde pod wrazeniem

moderator zawsze czujny, nie bojta sie

znowu biore pod lupe ten watek, przypominam, ze kryptoreklamy, ktora jest nieoplacona nie tolerujemy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:49   #719
dolcevita76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Pytanie do MODERATORA czy ktos moze sprawdzic czy Kicia281 oraz dolcevita76 to przypadkiem nie jedna i ta sama osoba??Ciekawi mnie to poniewaz,podaje sie za klientki jakze zachwalajace salon jakze nam znany na Stawki!oraz wykloca sie,o zekomej profesjonalnosci ow zakladu..przyda to sie osoba,ktore mogly bym p[oprzez ta opinie nadziac sie na ten zaklad slepo ufajac temu ow zdaniul.Po drugie nie lubimy byc robionym w balona i dobrze by sie bylo ot tak dowiedziec....

Bardzo prosze to się zdziwisz.A tak wogóle skąd taki pomysł??? Salon jakże wam znany na Stawki..Wam tzn komu???? pozdr
dolcevita76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 20:51   #720
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dolcevita76Tak jak ty masz swoje zdanie,tak pozwol je miec innym..Tych ktorzy na swojej skorze przekonali sie o "pseudo" profesjonalizmowi tego salonu napewno nie zagluszysz swoimi rewelacjami...Nikogo nic nie żolci daj spokoj.Wyrazilas juz swoje zdanie-jezeli Ci tam pasuje to ok-a powiedz Ty tez podpisujesz umowe przed zabiegiem?Uwazasz ze to pelen profesjonalizm?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.