przedłużanie włosów- część II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 11:46   #781
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Cytat:
Napisane przez k.a.s.i.a Pokaż wiadomość
Czesc
Mysle o przedluzeniu sobie wlosow. Mam wlosy cienkie i delikatne. Ktora metoda bylaby dla mnie najlepsza? Bardzo prosze o rady. Na czym polega przedluzanie z keratyna?
Czy moze ktos sie orientuje gdzie przedluzaja wlosy w Radomiu?
Dziekuje z gory za odpowiedzi
Metoda z keratyna to zgrzewanie na gorąco twoich własnych włosów z doczepianymi pasemkami za pomocą keratyny właśnie. Co do metody to poczytaj sobie może zamknięty juz wątek. Tak znajdziesz wiele informacji na ten temat.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 21:56   #782
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Cytat:
Napisane przez k.a.s.i.a Pokaż wiadomość
Czesc
Mysle o przedluzeniu sobie wlosow. Mam wlosy cienkie i delikatne. Ktora metoda bylaby dla mnie najlepsza? Bardzo prosze o rady. Na czym polega przedluzanie z keratyna?
Czy moze ktos sie orientuje gdzie przedluzaja wlosy w Radomiu?
Dziekuje z gory za odpowiedzi
Keratynowa metoda, tak jak powiedziala kolezanka wyzej, polega na zgrzewaniu pasemek z koncowka keratynowa do twoich wlasnych wlosow. swietna sprawa dla alergikow [mam uczulenie na nikiel i nie moge miec zadnych tulejek ani microringow]. ja mam wlosy cienkie, ale geste i wyglada to super. przy idealnym doborze koloru naprawde nie ma roznicy
jesli interesuje cie metoda na keratyne to moze pomysl tez o racoon. podobna sprawa ale zgrzewy mniejsze, wiec mniej widoczne i mniej wyczuwalne jak bede musiala za jakis czas wymienic pasemka to pewnie wybiore wlasnie racoon.
znam jedynie fajna babke, ale w warszawie. naprawde niezle to robi i calkiem tanio. no i slynna cudotworczyni, pani Renia ale nie wiem jak z dojazdem do radomia...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 22:58   #783
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedłużanie Włosów!

proszę o poczytanie wątków o przedłużaniu, na ten temat jest tam wszytko napisane, nie potrzeba znowu tego samego wałkować po raz kolejny
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 22:59   #784
Paulionka
Przyczajenie
 
Avatar Paulionka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Może nie z osobistego doświadczenia ale po rozmowach z kilkoma osobami, które przedłużały sobie włoski keratyną wiem, że sporo osób narzeka na tą metodę- niszczy włoski i przy ściąganiu często zdarzają się wyrywania. Ale w sumie, nie ma metodty , która nie odbije się na naszych włoskach... Poczytaj może sobie o naturalnej metodzie -taśma na warkoczyk- do warkoczy w poprzek głowy przyczepia się taśmy z włosami, dzięki czemu włoski wyglądają naprawde ładnie. Efektownie zakrywają naszą długość (jesli mamy sporo krótsze) i co najważniejsze nie wymagają chemii, ringów itp... Sama BARDZO poważnie zastanawiam się na tą metodą Chyba już niedługo.....
Paulionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 23:29   #785
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Mi KERATYNA wlosow nie zniszczyla .Mialam na keratynie 3 razy.I choc teaz mam Racoon ,tez rewelacja, to nie balabym sie jej zalozyc ponownie.

Jak ktos nie dba o przedluzone wlosy , nie stosuje sie do zalecen fryzjerki , ktora dokladnie objasni jak z nimi postepowac i jak pielegnowac pasemka , to nie ma sie co dziwic , ze sciaganie jest koszmarem i rozczesywanie powstalych przy skorze dredow , na przemian z wyrywaniem wlosow jest nieprzyjemne.

W tej kwestii na szczescie mam zdanie nie zmienione od lat, wiec nie musze edytowac moich starych postow...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 10:16   #786
Paulionka
Przyczajenie
 
Avatar Paulionka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Cóż- jak mówię- sama nie mialam robionych włosków tą metodą i sugeruję sie tylko wypowiedziami koleżanek. To że o włoski po przedłużaniu należy dbać, to oczywiste niezależnie od metody jaką się przedłuża- w końcu zależy nam żeby były piękne i lśniące jak najdłużej .

Tak czy inaczej ja ciągle choruję na metode -na taśme....
Właśnie przed chwilą oglądałąm MTV i zobaczyłam Jessice Simson,która ma przedłużane włoski taśmą tylko że na clip on... To naprawde wygląda ślicznie..
Paulionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:09   #787
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Przedłużanie Włosów!

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Mi KERATYNA wlosow nie zniszczyla .Mialam na keratynie 3 razy.I choc teaz mam Racoon ,tez rewelacja, to nie balabym sie jej zalozyc ponownie.

Jak ktos nie dba o przedluzone wlosy , nie stosuje sie do zalecen fryzjerki , ktora dokladnie objasni jak z nimi postepowac i jak pielegnowac pasemka , to nie ma sie co dziwic , ze sciaganie jest koszmarem i rozczesywanie powstalych przy skorze dredow , na przemian z wyrywaniem wlosow jest nieprzyjemne.

W tej kwestii na szczescie mam zdanie nie zmienione od lat, wiec nie musze edytowac moich starych postow...
Najczestsza przyczyna tych problemow jest odzywka na zgrzewach albo dotkniecie prostownica czy goracy strumien suszarki. Wtedy zaczynaja mieknac, kleic sie, gorzej trzymac i stad te koltuny i wypadajace wlosy.

a jak ten racoon? teraz mam na keratynke, ale nastepne wlosy chcialabym miec wlasnie na ta metode. gdzie robilas i ile zaplacilas? no i jak ci sie to nosi? warto w ogole?
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 13:42   #788
Paulionka
Przyczajenie
 
Avatar Paulionka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie włosów tutaj! Trójmiasto

Witam!

Trzeba ruszyc ten wątek- dziewczyny z Trójmiasta- powiedzcie gdzie przedłużalyście włoski w Trojmieście, jakimi metodami i jakie salony polecacie - a jakich nie!

Trójmieścianki łączcie sie
Paulionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:42   #789
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zamiast cichaczem podbijac stare watki o przedluzaniu wystarczylo napisac do mnie lub Gagi i poprosic aby watek otworzyc na nowo

nie ukrywam, ze mnie to troche zdenerwowalo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 08:31   #790
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Red face o co chodzi z tym przedłużaniem? Już sie pogubiłam ...

Chce przedłużyć sobie włosy ale od czytania innych wątków wszystko mi sie pomieszało i nic nie rozumiem ( chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem albo już sama nie wiem... )
przedewszystkim chodzi mi o to:

1) Czy włosy naturalne trzymają się cały czas? Czy trzeba je zmieniać (bylo by to troche denerwujące )
2) Cały czas myślałam, że włosy doczepiane są do końcówek swoich naturalnych włosów a tu okazuje sie jednak że od skory głowy :| to jak to w końcu jest?
3) jeżeli od skóry głowy to muszą mieć jakies "zaczepy" pamietam jak jedna dziewczyna pisała, że potem musiała obciąć włosy bardzo króciutko... Wiec po co przedłużać skoro potem trzeba mieć krótkie? hmm czy to zależy od tego jakim sposobem zostaną doczepione
4) mam baaardzo zniszczone włoski ;( chciałam obciąc je tak do uszu (ale nienawidze u siebie krótkich włosów ;( - właśnie dlatego myśle potem o przedłużeniu) mam teraz pod łopatki tak wiec nie wiem czy musiałabym obcinać czy nie :P
5) patrze troche na sławne osoby takie jak np. doda, naturalnie jest brunetką, od tego farbowania musiałaby mieć jednak nieźle poniszczone włosy (ja własnie zniszczyłam rozjaśnianiem ;( ) jak ona to robi że nadal wyglądają zdrowo i ładnie? Domyślam się, że ma zagęszczane albo przedłużane włosy a nadal zdrowe... jak ona to robi Czy drogie kosmetyki na które ją stać sprawiają takie cuda??
6) ile kosztuje takie przedłużenie chce iść w wakacje do pracy i chciałabym mieć orientacje ile musze zarobić. Rok temu gdy mialam "szope" na głowie... grube gęste włosy, poszłam do fryzjerki i powiedziała mi że ok . 1400 zł czy ta cena nie jest zbyt wysoka? Teraz jeśli mam mniej włosów może być to tańsze?


prooosze odp. bo strasznie mi zależy żeby mieć znowu "wyjściowe" włosy
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 09:00   #791
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: o co chodzi z tym przedłużaniem? Już sie pogubiłam ...

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
Chce przedłużyć sobie włosy ale od czytania innych wątków wszystko mi sie pomieszało i nic nie rozumiem ( chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem albo już sama nie wiem... )
przedewszystkim chodzi mi o to:

1) Czy włosy naturalne trzymają się cały czas? Czy trzeba je zmieniać (bylo by to troche denerwujące )
2) Cały czas myślałam, że włosy doczepiane są do końcówek swoich naturalnych włosów a tu okazuje sie jednak że od skory głowy :| to jak to w końcu jest?
3) jeżeli od skóry głowy to muszą mieć jakies "zaczepy" pamietam jak jedna dziewczyna pisała, że potem musiała obciąć włosy bardzo króciutko... Wiec po co przedłużać skoro potem trzeba mieć krótkie? hmm czy to zależy od tego jakim sposobem zostaną doczepione
4) mam baaardzo zniszczone włoski ;( chciałam obciąc je tak do uszu (ale nienawidze u siebie krótkich włosów ;( - właśnie dlatego myśle potem o przedłużeniu) mam teraz pod łopatki tak wiec nie wiem czy musiałabym obcinać czy nie :P
5) patrze troche na sławne osoby takie jak np. doda, naturalnie jest brunetką, od tego farbowania musiałaby mieć jednak nieźle poniszczone włosy (ja własnie zniszczyłam rozjaśnianiem ;( ) jak ona to robi że nadal wyglądają zdrowo i ładnie? Domyślam się, że ma zagęszczane albo przedłużane włosy a nadal zdrowe... jak ona to robi Czy drogie kosmetyki na które ją stać sprawiają takie cuda??
6) ile kosztuje takie przedłużenie chce iść w wakacje do pracy i chciałabym mieć orientacje ile musze zarobić. Rok temu gdy mialam "szope" na głowie... grube gęste włosy, poszłam do fryzjerki i powiedziała mi że ok . 1400 zł czy ta cena nie jest zbyt wysoka? Teraz jeśli mam mniej włosów może być to tańsze?


prooosze odp. bo strasznie mi zależy żeby mieć znowu "wyjściowe" włosy
1. Trzeba wymieniać. Doczepione włosy po jakims czasie sie niszczą i wtedy trzeba wymienić. To po jakim czasie to nastąpi zależy od rodzaju włosów: natulalne (jaki rodzaj) czy syntetyczne.
2. Włosy są doczepiane do naszych własnych włosów.
3. Musiała obciąć, bo albo nie dbała o włosy, albo miała źle ściągnięte i jej własne na tym ucierpiały.
4. Jeśli chcesz obiąć , bo są zniszczone to możesz. Przedłużanie włosów nie wpłynie na nie ani pozytywnie ani negatywnie.
5. Nie wiem jak robi to Doda, ale generalnie o rozjaśnione włosy należy bardzo dbać. Starać się jak najrzadziej suszyć, prostować. No i oczywiście używać odżywek, masek (najlepiej profesjonalnych).
6. Koszt przedłużania zależy od metody i rodzaju włosów. Im lepsze włosy (a co za tym idzie noszone dłużej) tym cena wyższa. Cena 1400 to cene standardowa w salonie. Można to zrobić taniej jeśli np. ktoś zrobi Ci to u Ciebie w domu. Ale na pewno nie założysz włosów za 200 czy nawet 500 zł.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 19:57   #792
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

witam dzieuwuszki czy ktos moze mi polecic kogos kto ladnie przedluza wloski z poznania??
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 20:07   #793
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez cameria Pokaż wiadomość
Cena za takie usługi to indywidualna sprawa-jeden fryzjer weźmie 1500zł inny 500zł...
włosy naturalne na pewno są lepsze


Jesli chodzi o włosy naturalne hinduskie, chińskie, azjatyckie, rosyjskie albo o strukturze europejskiej, TO NIESTETY SYNTETYCZNE SĄ LEPSZE.
Ale te najlepsze jakościowo np Latrend.



Naturalne słowiańskie włosy są SWIETNE I NAJLPESZE, ale u fryzjera nawet jak zapłacisz za nie 2 tys to i tak w większości wypadków dostaniesz podróby...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 20:14   #794
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

hej zastanawiam sie nad przedluzeniem wlosow metoda ultradzwiekow??czy ktoras z Was moze na ten temat sie wypowiedziec??
__________________
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 20:18   #795
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

anastazssjo i ile dobrze pamietam z innyh watkow to przedluzalas wlosy w poznaiu tak?? jesli dobrze mowie to mogla bys mi napisac jaka metoda i gdzie? z gory dzieki
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 21:14   #796
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
anastazssjo i ile dobrze pamietam z innyh watkow to przedluzalas wlosy w poznaiu tak?? jesli dobrze mowie to mogla bys mi napisac jaka metoda i gdzie? z gory dzieki
Robiłam u fryzjerki, która jezdziła po całym kraju, ale już ponad 2 lata, albo i dłużej??, jest na stałej emigracjii w UK. Nikogo Ci nie polece, bo ostatnio sama własnymi rękoma przedłuzałam sobie włosy na klej - gold glue (chyba) i nie polecam!
Na taśme robiła mi cały czas mama.
Duzo dziewczyn pozytywnie sie wypowiadało na zamknietym wątku o Reni Hair, ale niestety nie widziałam jej efektów pracy, więc nie moge polecić w ciemno.
Z wrocławia widziałam koleżankę, która robiła u Papilator. Tylko tam tylko tzw metodą dome.

Jeśli interesuje Cie moja opinia co do rodzaju włosa i metody.
Włosy syntetyczne najlepszej jakości (od 60-90 pln za paczke) założone metodą clip on. Własnie jestem w trakcie wszywania na tasme włosów syntetycznych z paczki. Niestety nie moge znaleść włosów syntetycznych na tasmie średnio falowanych.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:17   #797
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

metoda clip on hmmm o ile sie nie myle to jest ta na takie jakby wsowki dosc duze metalowe ktore w kazdym momencie mozna sciagac i zakladac?? hmmmm moja kolezanka to ma stara sie to zakryc ale gdy jest wiatr wiele razy zdarzylo sie ze bylo to widac...tak weic wolala bym cos na stale
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 11:21   #798
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Widocznie albo ma za duze spinki, albo w złych miejscach je lokuje. Chyba że wiatr taki mocny.... Ale wtedy metode na stałe też było by widać.
Ja na sobie wszystko przetestowałam, więc to moje zdanie.
Zapewne każdy może znaleść metodę najlepszą dla siebie.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 14:21   #799
lolq01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 50
GG do lolq01
przedłużanie włosów w domu?

tak sie zastanawiam czy można samemu sobie włosy doczepić albo np. czy mogła by to zrobić kolezanka.. a włosy mozna przecież zamowić na allegro ... Czy jest jakaś metoda bo z tego co wiem to jest ich kilka. aale chodzi mi o taką którą zrobię sobie sama ?
Bo np. ostatnio robiłam sobie paznokcie tipsy profesjonalne a ładnie wyszły i tym sposobem zaoszczędziłam 100 zł a zamiast dopełniac żelemm to dopiełaniałam utwardzaczem i tez sie trzyma 2 tygodnie
lolq01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 14:33   #800
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów w domu?

O przedłużaniu była już mowa. Jeśli zależy ci samej przedłużyć to najlepiej metodą clip-on/clip-in (są 2 nazwy). Można na allegro kupić takie włosy na taśmie i zakłada sie je i ściąga kiedy masz ochotę wiec włosy nie są obciążone cały czas.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 14:46   #801
lolq01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 50
GG do lolq01
Dot.: przedłużanie włosów w domu?

No a po przedłuzeniu włosów tą metodą to ile takie włosy się beda trzymać trzeba je ściągać często np. na noc ... ? a do tej metody ring coś tam potrzebne jest cos profesjonalnego ?
lolq01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:45   #802
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

hmmmm anastazjo jednego nie rozumiem.... mowisz ze u tej dziewczyny przedluzalas 2 lata lub jeszcze wczesniej.... i przedluzasz do dzisiaj? wydaje mi sie ze do tego czasu Twoje naturalne wlosy powinny juz byc mniej wiecej tej samej dugosci co przedluzone
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 18:43   #803
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Tak.

A swoje włosy mam lekko za kark. Dlaczego moje włosy maja byc takie jak przedłuzone?
Przedłuanie i ZAGESZCZANIE nie zwalnia od wizyt u fryzjera
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 22:03   #804
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez Soledad Pokaż wiadomość
z tego co wiem to mojej kolezance trzymaja sie swietnie. wiaze codziennie na noc w warkocz i dlatego sie nie pusza, jej fryzjerka tak kazala.

ale ja jestem zwolenniczka prawdziwych wlosow i nie chcialabym nosic sztucznych bo co to za powod do dumy ze ma sie sztucznie dlugie wlosy i to za kupe kasy? :P chyba ze ktos mial drastycznie krotkie i musial cos z tym zrobic. ale takie orzedluzenie z za ramion do polowy plecow to glupota!
Dziwne masz zdanie .Zreszta zauwazylam , ze malo dziewczyn mysli podobnie jak Ty, jednak kazdy jest inny i ma prawo uwazac jak chce.

Puszenie wlosa zalezy najczesciej od rodzaju wlosa i bynajmniej u mnie nie pomoglo nic , nawet super pielegnacja jak i robienie warkocza na codzien i do snu .Byly dziadowskie i takie pozostaly.

Druga sprawa to "przedluzanie wlosow " , doczepianie wlosow obcych ...w ogole nie jest powodem do dumy , jesli juz chodzi o scislosc. Powodem do dumy mogly by byc wlasne lsniace ,geste i dlugie wlosy , jakich malo.
Zaloze sie , ze wiekszosc z osob przedluzajacych wlosy nawet sie nie chwali w okolo ze nosi doczepki , bo i po co ? Co to kogo obchodzi ?
Mandaryna mowila wprost i dzis nie ma osoby , ktora by o tym nie wiedziala. Byly rozne komentarze , niektorzy wrecz z niej kpili . A po co to ?
Wlosy naturalne czy wlosy syntetyczne ?
Kwestia przekonania . Sa kobiety , ktore nie wyobrazaja soebie tego aby nosic cudze , noszone juz wlosy. Reakcje moga byc rozne , skonczywszy na silnym obrzydzeniu.
Poza tym wlosy naturalne sa ciezkie i jak osoba o slabych , lichych wloskach przedluzy naturalnymi to je czuje . Zdarza sie , ze pod wplywem ciezaru wypada wiecej wlasnych , ktore niechlujnie wisza i powoduja dredowanie . Konieczne sa czestsze czyszczenia zgrzewow.

Wlosy syntetyczne ( mowa o tych lepszych ) sa wspaniale. Lekkie , przyjemne. Wcale nie roznia sie od wlosow wlasnych , o ile sa dobrze dobrane pod wzgledem koloru.
Cytat:
cos z tym zrobic. ale takie orzedluzenie z za ramion do polowy plecow to glupota!
Glupota jest spedzic na tylku mnostwo czasu , wydac mnostwo kasy i zamocowac na glowie wlosy , ktore niewiele roznia sie dlugoscia od tego co ma sie akurat na glowie...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 23:18   #805
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

hmmm xenia masz racjerozumiem ze Ty masz przedluzone wloski?jesli tak to mozna wiedziec jaka metoda?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 12:15   #806
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
hmmm xenia masz racjerozumiem ze Ty masz przedluzone wloski?jesli tak to mozna wiedziec jaka metoda?
Przedluzam juz sobie od kilku lat.
Raz ultradzwieki ( wlosy naturalne indyjskie )
Dwa razy na keratyne ( naturalne indyjskie)
Dwa razy Raccon ( syntetyki ).

Bylam i jestem bardzo zadowolona , no moze z wyjatkiem jednego razu , gdy wybralam samouka z allegro a na wlosach mialam sfilcowanego mopa. Ot sama sobie jestem winna , mialam wybrac osobe polecana przez inne klientki lub bynajmniej poprosic o certyfikaty .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 20:44   #807
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie i zagęszczanie - cienki włos, i jak to jest z Mandaryną???

i z jakiej metody bylas jestes najbardziej zadowolona? w jakim miescie masz je robione? hmmmm sama sie obawiam tego ze ze moge trafic do nieodpowiedzniej osoby.... a odpowiednia coraz trudniej znalezc...niestey:rolleye s:
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:07   #808
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wątek otwieram na nowo.

zasady beda takie: jezeli ktos bedzie prowokowal do klotni, probowal wcisnac sie z autoreklama, bedziemy od razu karac, bez upominania

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-03-03 o 19:13 Powód: zamiast autoreklama napisalam antyreklama:)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:47   #809
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziekujemy )
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:34   #810
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kozacko, za duzo reklam tutaj było
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.