przedłużanie włosów- część II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 13:47   #2491
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam jeszcze parę pytań do Was. W związku z tym, że mam zamiar zakładać synteyki na tuleki to nie wiem, które lepsze: te o tradycyjnej długości czy krótksze:
http://www.4great-hair.com/krotkie-t...ond-p-194.html
No w jaki sposób przeciągnąć te złożone na pół włosy przez tulejke? Czy wejdą tak łatwo jak pasemka z końcówką keratynową czy może kupić sakieś szydełko specjalnie w tym celu?
Zastanawiam się nad tymi:
http://www.4great-hair.com/szydelko-...iary-p-43.html
http://www.4great-hair.com/szydelko-...osc-p-103.html

Chyba z tym szydełkiem z pętelką byłoby łatwiej. Co o tym sądzicie?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:04   #2492
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hehe ja tez nieraz sie smieje ze niktore dziewczyny to bym z nozyczkami napadla gdzies w nocy

a co do profibrow wiesz ze zastanawialam sie czy nie zalozyc sobie na probe - ale nie mam kompletnie pojecia jak one beda wygladac i jak sie zachowywac

To sa naprawde dobre wlosy, zachowuja sie bardzo naturalnie, nie zauwazam u siebie jakiegokolwiek sztucznego polysku czy czegos co by zdradzalo ze to wlosy sztuczne, sa bezproblemowe w pielegnacji, nie placza sie i nie koltunia. Fajnie sie caly czas ukladaja. Nie zmieniaja swoje faktury. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Ale nie mam porownania z wlosami ludzkimi zdobytymi metoda "z glowy konkretnej osoby" i w zwiazku z tym zdaje sobie sprawe z tego, ze jak ktos nosi takie prawdziwe, nieobrabiane chemicznie ludzkie wlosy to moze miec tak ze bedzie je ciagle porownywal z tymi ludzkimi ktore mial. Wrzucalam foty swoich - one wygladaja dokladnie tak jak na tamtych zdjeciach.

Cytat:
Napisane przez kasienka_kate Pokaż wiadomość
juz zaczerpnelam informacji na temat loczkow gdzie indziej i jednak sobie odpuscilam. chcialam sie was zapytac czy ktoras z was korzystala z uslug tej pani http://www.allegro.pl/item344144907_..._profibre.html

i czy te wloski bardzo trzeba pielegnowac i dbac o nie? no i czy sie koltunia.a i jeszcze jedno:co to jest za metoda ktora przedluza ta pani??(bo nie jestem pewna).i jak to jest z farbowaniem ja rozjasniam wloski i odrosty robi sie przed czy po.bo tych wloskow to sie nie farbuje nie??
z gory dziekuje za odpowiedzipozdrawiam
ta panna sie tu ostatnio reklamowala. Ma strone internetowa swoja, na ktora zajrzalam zamin jej post nie zostal wykasowany i powiem ze pierwsza rzecz ktora mnie zaszokowala to info ze syntetyki nalezy myc raz w tygodniu - gowno prawda (przepraszam za niekulturalne wyrazenie, ale inaczej na takie porady ciezko zareagowac). Jest tam multum fot, ale nie powalily mnie one na kolana.

Ty pytasz o te syntetyki ktorymi ona przedluza?
Jesli tak to przeciez jest to walkowane tutaj od dosc dawna.
To nie jest tak ze mozesz sobie olac syntetyki i w ogole o nie nie dbac bo to syntetyki. O kazde wlosy trzeba dbac. Trzeba nawilzxac. Szczotkowac. Spac w warkoczu. Nie suszyc goracym powietrzem itd. itp.
Dla mnie podstawowa zaleta profibre jest to ze nie traca swojego ksztaltu i caly czas sa tak powywyijane na koncach jak w dniu zalozenia. ALe dbac o nie trzeba bo jak sie tego nie robi to efektem sa koltuny i cos co przypomina nasza slynna fanke joli z bb

kolejne cudo - informacja z tej strony - profibrow nie wolno miec dlugosci do pasa bo mop na glowie gwarantowany.

A metoda - to jakas dziwna wariacja na temat metody dome.

a i jeszcze jedno - 350 zl za 60 pasemek - czy ja porabalo???
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:06   #2493
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
BabyOnion, nie, włosy metek nie mają. Chyba jedyny sposób na sprawdzenie to zważenie włosów - azjaty będę najcięższe, słowiany najlżejsze. A tak naparwdę, to jedyna gwarancją jest robienie w dobrym salonie bądź kupienie włosków od sprawdzonej osoby ( nigdy z allegro).
Dziekuje Teje za odpowiedz.

Musze jednak powtorzyc sie z moim pytaniem odnosnie ilosci wlosow przy sciaganiu i ponownym zakladaniu wloskow. Ile srednio gramow jest potrzebnych?

I ile gramow trzeba kupic wlosow slowianskich a ile azjatow na to zeby przedluzyc sobie wlosy pierwszy raz (40 cm).
Bede wdzieczna za odpowiedz.
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:26   #2494
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Zabka Umylam wczorak profibre.Mylam je w warkoczu i tak poszlam tez spac.Teraz mam na glowie hmm..wydaje mi sie troszke miekksze te wloski,ale nie chca sie za bardzo ukladac;/i nie chodzi o sciecie..Najwazniesze pytanie-Ty napewno czeszesz swoje profibry ta miekka szczotka z wlosia tak?ja mam taka zwykla plastikowa chyba grzesze jak sie nia czesze??nie wiem,ale jakos mi sie strasznie np.wczoraj te wlosy plataly Ty tez tak masz?Buziak

Ja na allegro tez dobrych naturalnych jeszcze nie znalazlam,ale np. z wosy sklep tez nie polcam naturalnych;/

Dopiero teraz doczytalam wiec spiesze z odpowiedzia

A czy przed pojsciem spac wysuszylas je czy poszlas spac w mokrym warkoczu? Czy rozczesalas wlosy przed myciem? Bo jesli na pierwsze pytanie odpowiesz pozytywnie to zle i niedobrze

Z myciem w warkoczu to jak tu pisalysmy - mozna ale nie trzeba. ja juz w ogole w nim nie myje bo i tak w czasie mycia go rozplatywalam. Jesli myjesz w warkoczu to po umyciu i odcisnieciu wody z warkocza (tylko rekami delikatnie bez pomocy recznika) pozwalasz im troche podeschnac, a potem warkocz rozplatasz i maja wyschnac (jesli trzeba to suszysz zimnym (bardzo wazne by powietrze bylo zimne) powietrzem ze szczegolnym uwzglednieniem miejsc laczen. Gdy sa juz suche szczotkujesz je zaczynajac od koncow i przeuswajac sie stopniowo w gore. uzywaj tego dwufazowego rozeowego gliss kurra w sprayu. Na noc zaplatasz wlosy w warkocz ale wlosy musza byc suche i wyszczotkowane.

Nawilzaj je i jeszcze raz nawilzaj - niezastapiony pod tym wzgelem jest ten rozowy gliss kurr. ja nim psikam wlosy kilka razy dzienne.

Szczotka powinna byc taka jaka za chwile na jakims zdjeciu znajde.

o taka szczotka - taka mam i taka jest the best http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=26

to jej wezsza odmiana http://www.4great-hair.com/szczotka-...ych-p-187.html
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:22   #2495
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
To sa naprawde dobre wlosy, zachowuja sie bardzo naturalnie, nie zauwazam u siebie jakiegokolwiek sztucznego polysku czy czegos co by zdradzalo ze to wlosy sztuczne, sa bezproblemowe w pielegnacji, nie placza sie i nie koltunia. Fajnie sie caly czas ukladaja. Nie zmieniaja swoje faktury. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Ale nie mam porownania z wlosami ludzkimi zdobytymi metoda "z glowy konkretnej osoby" i w zwiazku z tym zdaje sobie sprawe z tego, ze jak ktos nosi takie prawdziwe, nieobrabiane chemicznie ludzkie wlosy to moze miec tak ze bedzie je ciagle porownywal z tymi ludzkimi ktore mial. Wrzucalam foty swoich - one wygladaja dokladnie tak jak na tamtych zdjeciach.


no wlasnie czytalam tutaj o tym ze dobre syntetyki sa nawet lepsze od naturalnych

no i te profibry maja fajna skret taki naturalny. z tego co czytalam to tylko latrend. widzialam na allegro takie wlosy myslisz ze to orginalne?
no i jestem ciekawa czy kazdy kolor jest taki sam, to zn czy np blond sie blyszcza a braz nie. czy wszystkie sa takie same?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:31   #2496
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

co do allegro nie wiem ale na bank na www.wlosyonline.pl maja je oryginalne. Te oryginalne sa pakowane w takie dlugie opakowanie z zatrzaskiem w kolorze bailym na dole. Maja metki Latrend i sa przewiazywane w polowie i na koncach taka zlota gruba nitka (tak jakby gumka w srodku opleciona zlota nitka). Ja znam tylko czarne nr 1 z nich ( takie nosze) wiec nie wiem jak wygladaja inne kolory, ale nie sadze by np blond sie bardzie od czarnego blyszczaly.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:36   #2497
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a mozna zakladac je na zgrzewy czy sie stopia calkowicie?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 17:54   #2498
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Svinecka ja je mam na racoon zakładane a to jest jakaś odmiana keratyny więc bez problemu można je na keratyne, kerawax i racoon zakładać.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 18:04   #2499
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a jak z myciem i suszeniem? bo o prostownicy nie ma mowy?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:02   #2500
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Myje co drugi dzien. Schną dość szybko a jak chce to przyspieszyć to suszarką je traktuje. Z prostownicą eksperymentowałam na pasemku które mi kiedyś spadło i je zachomikowałam - nie polecam prostownicy bo je niszczy - robią się takie fuj. Ja zresztą jestem fanatycznym wrogiem prostownicy Co jeszcze mogę o nich napisać - hmmm. Ujmę to tak mam jedną jedyną obsesję a tą obsesją są włosy i naprawdę jakiegoś paskudztwa bym nie nosiła bo bym histerii dostała. A skoro jestem wierna profibrom to chyba nie mogą być beznadziejne. Nikt ze znajomych nie wierzy że to sztuczny włos, bo wyglądają i zachowują się bardzo naturalnie.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:04   #2501
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czyli nie ma z nimi zadnych problemow i mozna obchodzic sie jak z naturalnymi? poza prostowaniem oczywiscie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 19:21   #2502
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

absolutnie tak - nie ma z nimi problemów i można je jak własne traktować. Tylko wiedz ze w przypadku farbowania włosów one farby nie łapią. I to tak naprawdę jedyne co je od ludzkich różni - zakaz prostownicy + niemożność zafarbowania.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:25   #2503
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ahaaaa to jest dla mnie problem bo nie ma rady zebym dobrala kolor do moich wlosow bo jest on tak specyficzny ze nie ma takiego odcienia a chcialam sobie je na probe zalozyc ale jak nie mozna farbowac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:33   #2504
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no niestety - jedyna możliwość to dofarbować swoje pod ich kolor żadnych syntetyków nie da się zafarbować
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:51   #2505
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no wlasnie ale tak ciezko jest dofarbowac bo wiadomo na glowie rozne cuda wychodza. najlepiej to zanim sie zalozy probowac i probowac az sie zbliza kolorem do syntetykow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:19   #2506
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dodaje link do bladow balejazy ktory nie wiem czemu zniknal http://www.allegro.pl/item343432833_...balejaze_.html
przepiękne balejaze.znam te kolory i ślicznie wyglądają w świetle.takie naturalne refleksy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:24   #2507
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Svinecka - chodzi mi o to, że kupując od konkretnej osoby moge się dowiedzieć o włosach wszystkiego - czy naturalnie proste, czy prsote, bo używa prostownicy, jak często myje, czy suszy suszarką, czy farbuje/farbowała, czy to naturalny kolor, jakich szamponów i dożywek używa, czy włosy reagują na wilgoć, czy się łamią, czy mają rozdwojone końcówki bądź skłonnosć do rozdwajania się. Mogę czasem nawet zobaczyć video od frzyjera przedstawiające ścinanie włosów.

Allegro czy e-bay mi takiej możliwości nie dają. Dowiem się tylko, że np. słowiany czy azjaty ( i to tez nie do końca sprawdzona informacja), jakiej długości, farbowane czy dziewicze i ile gramów. Wiem mniej, trudniej mi o nie dbać, bo do wszystkiego dochodże sama i metodą prób i błedów oczywiście dojdę, ale niestety włoski na pewno to odczują.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 20:52   #2508
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Svinecka - chodzi mi o to, że kupując od konkretnej osoby moge się dowiedzieć o włosach wszystkiego - czy naturalnie proste, czy prsote, bo używa prostownicy, jak często myje, czy suszy suszarką, czy farbuje/farbowała, czy to naturalny kolor, jakich szamponów i dożywek używa, czy włosy reagują na wilgoć, czy się łamią, czy mają rozdwojone końcówki bądź skłonnosć do rozdwajania się. Mogę czasem nawet zobaczyć video od frzyjera przedstawiające ścinanie włosów.

Allegro czy e-bay mi takiej możliwości nie dają. Dowiem się tylko, że np. słowiany czy azjaty ( i to tez nie do końca sprawdzona informacja), jakiej długości, farbowane czy dziewicze i ile gramów. Wiem mniej, trudniej mi o nie dbać, bo do wszystkiego dochodże sama i metodą prób i błedów oczywiście dojdę, ale niestety włoski na pewno to odczują.
ja rozumiem ale ja kupuje tez wloski (nie przez allegro) od konkretnych osob (posiadaczy tych wlosow na glowie) i rowniez wtedy wiem co "sie z nimi dzialo"
przewaznie sa one dzieciece wiec wiadomo ze nic

no niestety jedyny minus kupienia takich wlosow np na allegro jest to ze przewaznie sa one kupowane hurtowo gdzies tam za granica np w rosji i sprzedawca nie wie kto i co z nimi robil

no chyba ze ktos wystawi na allegro np wlosy swojej corki albo swoje wlasne - to wtedy mozna o wszystko zapytac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 23:40   #2509
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

tu wyglada na bardzo jasny, za to tu
http://www.allegro.pl/item328455438_...remy_hit_.html

Ja mam te włosy dokładnie z tej aukcji,jest to rudy blond,bardziej intensywny rudy niz blond i nie jest on napewno jasny,taśma tych włosów jest sztywna,jakies rzadkie te włosy i sie strasznie plączą. Jestem własnie po drugim myciu po założeniu i je jutro ściągam bo swędzi mnie głowa po nich okropnie,ogólnie nie polecam.Pozdrawiam cieplutko
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 06:44   #2510
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
tu wyglada na bardzo jasny, za to tu
http://www.allegro.pl/item328455438_...remy_hit_.html

Ja mam te włosy dokładnie z tej aukcji,jest to rudy blond,bardziej intensywny rudy niz blond i nie jest on napewno jasny,taśma tych włosów jest sztywna,jakies rzadkie te włosy i sie strasznie plączą. Jestem własnie po drugim myciu po założeniu i je jutro ściągam bo swędzi mnie głowa po nich okropnie,ogólnie nie polecam.Pozdrawiam cieplutko
Ja tez mam te wlsy.Kupione od kolezanki (ale z tej aukcji) i jeszcze drugie bo potrzebne mi dwa kolory Te drugie to juz nie z tej aukcji
I powiem tak te wlosy sa jasniejsze niz na zdjeciu.Wklejałam tu zdjecie (str. 59)
Nie placza mi sie narazie sa ok.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:44   #2511
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Prosze o pomoc --mam włosy naturalne odcień nr 4 ten czekoladowy brąz --chcę dokupić syntetyczne --jaki one mają odpowiednik??? nr 8??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:27   #2512
pinacolada88
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: przedłużanie włosów- część II

słuchajcie może wy mi pomożecie ostatnio przedłuzyłam włosy, włoskami naturalnymi za pomocą kreatyny i tam gdzie mam zgrzewy po umyciu zamiast ciemnych zgrzewów mam takie hmm białe? co może być tego przyczyną?
pinacolada88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:46   #2513
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc --mam włosy naturalne odcień nr 4 ten czekoladowy brąz --chcę dokupić syntetyczne --jaki one mają odpowiednik??? nr 8??
ale jakie syntetyki? Bo wlasnie nie wiem czy wszystkie syntetyki maja te same numery kolorow czy moze co producent to inna numeracja

Cytat:
Napisane przez pinacolada88 Pokaż wiadomość
słuchajcie może wy mi pomożecie ostatnio przedłuzyłam włosy, włoskami naturalnymi za pomocą kreatyny i tam gdzie mam zgrzewy po umyciu zamiast ciemnych zgrzewów mam takie hmm białe? co może być tego przyczyną?
ale biale masz je tylko po myciu czy one sa takie caly czas? Bo rozumiem ze masz przedluzane jakims innym niz blond kolorem wlosow i zgrzewy masz albo brazowe albo czarne prawda? Bo z tego co sie dowiedzialam jak ostatnio robilam wloski to zgrzewy na bazie keratyny (czyli faktycznie wszystkie rodzaje zgrzewow, bo kazdy bazuje na keratynie) zmieniaja kolor ze wzgledu na ph skory glowy. Bo kazda z nas ma inne ph i u niektorych osob to ph moze byc dla zgrzewow korzystne
(tak jak u mnie - przez caly czas noszenia sa czarne) a u niektorych osob ph moze zle na zgrzewy dzialac i wtedy one zmieniaja kolor na bialy. Najprawdopodobniej tak jest w twoim przypadku, co oznacza ze metody przy uzyciu keratyny (keratyna, racoon, kerawax) sa nie dla ciebie wlasnie ze wzgledu na twoje ph skory glowy.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 15:49   #2514
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc --mam włosy naturalne odcień nr 4 ten czekoladowy brąz --chcę dokupić syntetyczne --jaki one mają odpowiednik??? nr 8??
ale to chyba zalezy od producenta
Chyba ze chodzi ci o jakies konkretne masz link czy cos ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 19:15   #2515
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Właśnie chcę zakupić syntetyczne na tasmie FALOWANE --choć trudno takie dostać
i chce odpowiedni kolor
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:04   #2516
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny zmilujcie sie! Czy naprawde zadna nie moze mi powiedziec ile wlosow w gramach zuzwa sie do ponownego (po 3 miesiacach noszenia) zalozenia wloskow? Chodzi mi o slowiany lub azjaty scisle mowiac indyjskie. Pomozcie!
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:14   #2517
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

babyOnion to jakie wkoncu?? bo azjaty i indyjskie to nie to samo..

a przez ponowne przedluzanie rozumiesz sciagniecie wlosow izalozenie nowych czy dolozenie wloskow do tych ktore juz masz( uzupoelnienie tych ktore sie wyczesaly lub wypadly?? Ile gram mialas na poczatku?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 20:30   #2518
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez pinacolada88 Pokaż wiadomość
słuchajcie może wy mi pomożecie ostatnio przedłuzyłam włosy, włoskami naturalnymi za pomocą kreatyny i tam gdzie mam zgrzewy po umyciu zamiast ciemnych zgrzewów mam takie hmm białe? co może być tego przyczyną?
U mnie się tak robiło gdy zaczynały mi się zgrzewy odklejać od włosów. Jeżeli potrafisz te zgrzewy "skubać" paznokciami i odrywać tzn że na pewno ci się odklejają. Jak długo już nosisz? Uważaj na gorącą wodę bo rozkleja łączenia, nie dawaj żadnej odżywki na zgrzewy, a jak używasz suszarki, prostownicy itp to z dala od zgrzewów.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:06   #2519
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
babyOnion to jakie wkoncu?? bo azjaty i indyjskie to nie to samo..

a przez ponowne przedluzanie rozumiesz sciagniecie wlosow izalozenie nowych czy dolozenie wloskow do tych ktore juz masz( uzupoelnienie tych ktore sie wyczesaly lub wypadly?? Ile gram mialas na poczatku?
Monisia, chodzi mi o dolozenie wloskow do tych ktore juz mam czyli uzupelnienie tych ktore sie wyczesaly. Niestety nie mam bladego pojecia ile mialam na poczatku bo zlecilam to zakladowi fryzjerskiemu w ktorym zakladalam wloski. Nie jestem zachwycona rezulatem przedluzenia od samego poczatku bo wydaje mi sie, ze zalozono mi ich za malo. Stad moje pytanie tym bardziej ze zbliza mi sie termin nastepnej wizyty. To bylo moje pierwsze zakladanie wlosow. Po pierwszej wizycie czlowiek robi sie bardziej ostrozny i przezorny tym bardziej kiedy czuje sie nie w pelni zadowolony z rezultatow.
Chodzi mi o slowiany i indyjskie, dlugosc 40 cm.

A ile w ogole w gramach powinno sie zalozyc wlosow za pierwszym razem, zeby wlosy nie wygladaly jak mysi ogonek? Dlugosc 40 cm. Pytalam juz na forum wczesniej ale nikt mi nie odpowiedzial.
Bardzo prosze o pomoc!
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:21   #2520
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

baby onion
nie mozna powiedziec ile nalozyc wlosow trzeba, jeden ma swoich bardzo duzo drugi ma malo, ale mysle ze tak ze 100 gram srednio trzeba ale mysle, ze bez zobaczenia osoby i bez dotkniecia jej wlosow nikt ci nie odpowie, widzialas fotki dziewczyn wiec moze sobie jakas wydrukuj i pokaz, ze np taki efekt chcialas uzyskac
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.