Jaki żel wybrać? - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 10:27   #1261
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Żele różnych firm raczej nie różnią się trwałością. Trwałe są wszystkie żele. Kwestia aplikacji.
Różnica może być w kolorach, konsystencjach, szybkości poziomowania, utwardzania i łatwości opracowywania.
Jak zdobędziesz praktykę gwarantuje Ci, że żaden żel nie będzie mało trwały. Będziesz wiedziała jakie konsystencje i właściwości żelu Ci odpowiadają.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 20:42   #1262
martula170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel wybrać?

hej dziewczyny, dlugo juz robia mi paznokcie zelowe ale postanowilam w koncu sama isc na kurs, zaczynam go 24.10 wiec czytam sobie duzo zeby nie isc taka zielona i chcialam sie dowiedziec bo widze ze laczycie rozne zele ze soba ale sadzicie ze raczej kazdy zel (mowie o tych dobrych a nie allegrowych) mozna ze soba laczyc czy jednak ktoras miala jakis problem z tym zwiazany? no i 2, ktory kamuflaz jest ladny, taki swiezy, nie w bezach?
martula170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 10:10   #1263
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Producenta danej firmy zapewnia trwałość swoich produktów jeśli łączysz tylko je ze sobą. Natomiast zawsze możesz sprawdzić na własną rękę czy jedna z drugą się nie gryzie i nic się nie dzieje.... Często wynik wychodzi pozytywny
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 13:12   #1264
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez martula170 Pokaż wiadomość
no i 2, ktory kamuflaz jest ladny, taki swiezy, nie w bezach?
Cześć jeśli chodzi o kamuflaże to jest oddzielny temat pt. żel kamuflaż.
Z tego co przeczytałam dziewczyny najczęściej polecają cover z PB, Prestige podobno jest baaaaardzo podobny, ale również chwalą sobie Cover Blush SPNu, Indigo (jest kilka odcieni), a z tańszych i-nails Masked od Dobrej Rady
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 23:07   #1265
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam serdecznie
Prosiłabym o pomoc, bo jestem po szkoleniu z którego jestem wybitnie niezadowolona, kobietka może i miała wiedzę, ale miała nas centralnie w lewej dziurce nosa, o wszystko trzeba się było dopytywać, odpowiedzi udzielała niechętnie ;/

Stąd też mam trochę pytań, chcę zakupić żele do utwardzania naturalnej płytki, byłam zdecydowana na produkty sunflower, ale przeszukując forum natknęłąm się na opinie, że jest dość rzadki (a właśnie z zalewaniem skórek miałam największe problemy), pracowałam na produktach magnetica, żele 1 fazowe, nie potrzebowały primera/bondera, tylko zmatowić płytkę, a na szkoleniu nie dowiedziałam się o innych alternatywach, więc teraz czuję się zagubiona....


Czy dobrym wyborem byłoby np. nałożenie tego żelu sf-
http://sunflower.fc.pl/ZEL-UV/JEDNOF...kiem-15ml.html

1 lub 2 warstwy, potem kolorowy i nabłyszczający (np. seal it sf lub błysk uv sf)?
Wtedy ten pierwszy jednofazowy normalnie mogę używać przy uzupełnianiu, tak?

Czy może macie jakieś polecone sprawdzone konkretne żele do utwardzenia płytki, bardziej w ogóle mi zależy na tym, że nie mam czasu na codzienne poprawki paznokci, lakier szybko mi odpryskuje i chcę mieć kolor utrzymujący sie dłużej i chce to osiągnąć za pomocą żeli

Wg mojej instruktorki normalnie możnaby było na naturalną płytkę nałożyć obojętnie jaki jednofazowy lub podkładowy , kolorowy i nabłyszczający, nie wiem jak się do tego ustosunkować.
Plus to, że na szkoleniu jesli nie miałam żelu niesamopoziomującego się, raz użyłam innego to w ogóle nie potrafiłam sobie poradzić, więc nie jestem pewna czy sun flower zda u mnie egzamin.
Prosiłabym serdecznie o jakąś radę, może macie inne propozycje? Pazurki będą na użytek mój i mamy, może jak dojdę do wprawy to pomyślę o przedłużaniu, bo na drugi kurs mnie na razie nie stać.

Pozdrawiam

wesołych świąt
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 12:09   #1266
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dokladnie do utwardzenia naturalnej plytki wystarczy żel jednofazowy i na to lakier. Pamiętać należy o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Lakier kładziemy na wybudowany i opiłowany już pazurek.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:47   #1267
driverek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel wybrać?

Czy możecie mi doradzić żele jednofazowe firmy I- nails. Chciałabym kupić takie żele, które będą się trzymać na tzw trudnych paznokciach. Obecnie używam SF ale nie sprawdzają się u mnie. Mam b. tłustą płytkę i pomimo 2 krotnego używania primera i tak zawsze któryś palec (3-4) zapowietrza się. Dodatkowo idzie się zajechać przy ich spiłowywaniu - są strasznie twarde. Słyszałam o In, że są tam b.dobre żele właśnie do takich uparciuchów jak moje. Patrzyłam na stronkę DR ale jest tam ich tyle, że nie wiem, który się nada
driverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 20:18   #1268
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez driverek Pokaż wiadomość
Czy możecie mi doradzić żele jednofazowe firmy I- nails. Chciałabym kupić takie żele, które będą się trzymać na tzw trudnych paznokciach. Obecnie używam SF ale nie sprawdzają się u mnie. Mam b. tłustą płytkę i pomimo 2 krotnego używania primera i tak zawsze któryś palec (3-4) zapowietrza się. Dodatkowo idzie się zajechać przy ich spiłowywaniu - są strasznie twarde. Słyszałam o In, że są tam b.dobre żele właśnie do takich uparciuchów jak moje. Patrzyłam na stronkę DR ale jest tam ich tyle, że nie wiem, który się nada
proponuje ci blue celeste..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:35   #1269
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Jaki żel wybrać?

wcześniej już dziewczyny pisały, trzeba sprawdzać metodą prób i błędów. I powiem , że to dużo czasu zajęło. Miałam mnóstwo żeli. Na początek do ćwiczeń zaczynałam od najtańszych z Allegro i tu nie ma co krytykować bo na czymś trzeba ćwiczyć i oczywiście z pewnością NIE na klientkach.
Nail design po kilku dniach podchodził powietrzem, miałam też Sunny nails i też nie pod pasował. Kiedy pokazały się żele Vital stwierdziłam, że też musze wypróbować, no i też nie było lepiej Czasem podchodziło powietrze na pojedynczych paznokciach, znowu koleżanka mówiła że jej się idealnie trzymał. Iiii - tak naprawdę robiłam sobie paznokcie bez żadnego kursu
Postanowiłam, że pójdę zrobię i dowiem się co nie tak robie. I na kursie zobaczyłam, że jest wszystko w porządku, dobrze matowię, odsuwam skórki itp. Nauczyłam się tylko a nawet AŻ!!! nowych metod i technik nakładania żelu co przyspieszyło pracę.
No więc zakupiłam sobie inne żele:
Activ gold, który jest gęsty (ale jest na niego sposób )i kosztował za 30g-52zł
La Femme extra, jest średnio gęsty ( szybko można zrobić krzywą C po odwruceniu dłoni ) za 15g - 37zł
Widziałam , że niektóre stylistki krytykują te żele ja postanowiłam je wypróbować. Mi bardzo podpasowały, w tej chwili mam na jednej dłoni Activ a na drugiej LF. Minęły 3 tygodnie i są idealne bez ani jednego zapowietrzenia (tylko odrosty już troche duże). Chcę sprawdzić jak długo tak będą wyglądać, więc czekam dalej i zdam relację oczywiście
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 11:33   #1270
driverek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dziękuję Jak znajdę gdzieś małe opakowania 5 lub 7 to wypróbuję
driverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:40   #1271
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez wiola502 Pokaż wiadomość
wcześniej już dziewczyny pisały, trzeba sprawdzać metodą prób i błędów. I powiem , że to dużo czasu zajęło. Miałam mnóstwo żeli. Na początek do ćwiczeń zaczynałam od najtańszych z Allegro i tu nie ma co krytykować bo na czymś trzeba ćwiczyć i oczywiście z pewnością NIE na klientkach.
Nail design po kilku dniach podchodził powietrzem, miałam też Sunny nails i też nie pod pasował. Kiedy pokazały się żele Vital stwierdziłam, że też musze wypróbować, no i też nie było lepiej Czasem podchodziło powietrze na pojedynczych paznokciach, znowu koleżanka mówiła że jej się idealnie trzymał. Iiii - tak naprawdę robiłam sobie paznokcie bez żadnego kursu
Postanowiłam, że pójdę zrobię i dowiem się co nie tak robie. I na kursie zobaczyłam, że jest wszystko w porządku, dobrze matowię, odsuwam skórki itp. Nauczyłam się tylko a nawet AŻ!!! nowych metod i technik nakładania żelu co przyspieszyło pracę.
No więc zakupiłam sobie inne żele:
Activ gold, który jest gęsty (ale jest na niego sposób )i kosztował za 30g-52zł
La Femme extra, jest średnio gęsty ( szybko można zrobić krzywą C po odwruceniu dłoni ) za 15g - 37zł
Widziałam , że niektóre stylistki krytykują te żele ja postanowiłam je wypróbować. Mi bardzo podpasowały, w tej chwili mam na jednej dłoni Activ a na drugiej LF. Minęły 3 tygodnie i są idealne bez ani jednego zapowietrzenia (tylko odrosty już troche duże). Chcę sprawdzić jak długo tak będą wyglądać, więc czekam dalej i zdam relację oczywiście
Ja też zaczynałam na żelach Sunny Nails i od razu wyrzuciłam wszystkie! Są beznadziejne, żółkną i w ogóle się nie trzymają!
Teraz pracuję na Activ i Elarto. Jestem bardzo zadowolona, trzymają się nawet 5 tygodni (później uzupełniam, więc nie wiem po jakim czasie by odpadły ) I polecam go wszystkim początkującym w tym temacie koleżankom, bo mają przystępną cenę i dobrą jakość
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 19:16   #1272
olunia1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
GG do olunia1919
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam czy pracowała któraś z was na żelach firmy isabelle ? poszukuje dobrych żeli które się nie zapowietrzają, dotąd stosowałam sun flower ale nie jestem z nich zadowolona prosze o odp.
olunia1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:40   #1273
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam - SPN, Indigo, Dobra Rada - godne polecenia, sprawdziłam osobiście
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:45   #1274
olunia1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
GG do olunia1919
Dot.: Jaki żel wybrać?

a żele c&c nails?
olunia1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 16:57   #1275
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość

Stąd też mam trochę pytań, chcę zakupić żele do utwardzania naturalnej płytki, .....
Pozdrawiam

wesołych świąt
Bardzo dobrym żelem do utwardzenia naturalnej płytki jest żel z Nails Company ALL IN ONE CLEAR (jednofazowy)
super się sprawdza przede wszystkim przy paznokciach problematycznych http://sklep.nailscompany.pl/
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 11:04   #1276
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Jaki żel wybrać?

Heja! odkąd pracuję robię pazurki tylko sobie, od czapy okazjonalnie jakiejś koleżace. Z kilkuletniego doświadczenia mogę polecić wam żel firmy ACTIV(www.activeshop.com.pl/) możecie dostać je też na allegro. Są bardzo wydajne, na własne potrzeby większy słoiczek starcza mi na jakieś 1,5 roku. Cena przystępna jak na produkt takiej jakości.
Używam żelu do naturalnej płytki i hoduje swoje szponki regularnie utwardzając je, bez naklejania tipsa.



madzioha prosi o głosy na jej recenzje Garniera
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 22:22   #1277
budowniczka
Rozeznanie
 
Avatar budowniczka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 803
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez olunia1919 Pokaż wiadomość
a żele c&c nails?
Podbijam. Jakaś opinia na ich temat się znajdzie?
budowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:22   #1278
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Jaki żel wybrać?

A ja proszęo radę odnośnie żeli
Dopiero zaczynam zabawę z żelami i póki co kupiłam zestaw startowy firmy Sunny Nails.
Z tego co piszecie to jest to lipna firma i trochę się obawiam ale wydałam na ten zestaw ponad 200zł (i sczerze powiem,że od razu po otworzeniu nie byłam zbytnio zadowolona ale nie opłacało mi się odsyłanie tego zestawu z Irlandii,więc postanowiłam spróbować) więc wydawało mi się,że nie bedzie aż tak zły.
Póki co robię pazurki sobie,mamie i siostrze.
Każda z nas ma inną płytkę. Na moich trzymają się super, mama ma zjechaną płytkę po łuszczycy i też są ok, natomiast u siorki odpadają już po 2,3 dniach więc nie bardzo wiem o co kaman.
Polecicie mi jakieś żele??
Piszecie,żeby nie kupować na allegro ale w gruncie rzeczy ja tylko tak mogę je kupić, bo rzadko zdarza się,zeby producent danej firmy chciał wysyłać swoje produkty do Irlandii.
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 05:50   #1279
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Jaki żel wybrać?

Prosze Cie bardzo http://www.dobrarada.com.pl/i4,wysylki-zagraniczne.html
W tym sklepie znajdziesz wszystko co potrzeba w przystępnej cenie i jeszcze więcej.
Dla chcącego nic trudnego.
Ale najpierw kurs potem pazury bo tak to jest bez sensu. Wyplewienie złych nawyków czasem jest niemożliwe tudzież bardzo czasochłonne i nie wychodzi nikomu na dobre.
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 09:43   #1280
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
A ja proszęo radę odnośnie żeli
Dopiero zaczynam zabawę z żelami i póki co kupiłam zestaw startowy firmy Sunny Nails.
Z tego co piszecie to jest to lipna firma i trochę się obawiam ale wydałam na ten zestaw ponad 200zł (i sczerze powiem,że od razu po otworzeniu nie byłam zbytnio zadowolona ale nie opłacało mi się odsyłanie tego zestawu z Irlandii,więc postanowiłam spróbować) więc wydawało mi się,że nie bedzie aż tak zły.
Póki co robię pazurki sobie,mamie i siostrze.
Każda z nas ma inną płytkę. Na moich trzymają się super, mama ma zjechaną płytkę po łuszczycy i też są ok, natomiast u siorki odpadają już po 2,3 dniach więc nie bardzo wiem o co kaman.
Polecicie mi jakieś żele??
Piszecie,żeby nie kupować na allegro ale w gruncie rzeczy ja tylko tak mogę je kupić, bo rzadko zdarza się,zeby producent danej firmy chciał wysyłać swoje produkty do Irlandii.
Zgodzę się ze SMAKUSIĄ, na kursie zobaczą jakie błędy popełniasz i pokażą Ci różne techniki , które przyśpieszą pracę. Stronke sklepu dobrejrady także polecam, jest niedrogo i produkty też są fajne i duży wybór.
Jeśli chodzi o twoją siostrę też miałam taki problem z moją. Próbowałam żeli różnych firm i zawsze to samo, po kilku dniach podchodziły powietrzem i odpadały. Nie wiem ile lat ma twoja , ale moja jest w wieku dojrzewania, no i te hormony to jest to, po za tym astma i alergia. Ale spróbowałam żelu silikonowego no i to był strzał w dziesiątkę. Teraz się trzymają idealnie, robię nawet tak (podobno zwykły żel i silikonowy się nie powinno łączyć) że jako bazę daje silikonowy a później buduję zwykłym żelem. Od Pani szkoleniowiec właśnie słyszałam, że jeśli jest problemowa płytka to można tak robić, w przypadku mojej siostry się sprawdza.
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 10:42   #1281
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Dzięi serdeczne za odpowiedzi
Poczytałam troszkę to tu to tam i teraz wiem,ze problem mogła stanowić także ciąża
a ona była w 9tym miesiącu jak jej tipsiki robiłam.
Na kurs na pewno się wybiorę bez obaw tylko jeszcze nie wiem kiedy bo tutaj w Irlandii nie chcę iść widząc jak robią irlandkii to jakoś mi się odechciewa.
Stronkę dobrejrady odwiedziłam i fakt produktu ma w fajnych cenach, szkoda tylko,ze za przesyłkę do krajów EU liczą sobie od 85zł
ale co zrobić jak mówicie że dobre to zamówię co mi szkodzi.
Pomogłybyście mi wybrać jakieś żele tak na start??
Czy te będą ok??
Black Line Żel UV I-nails MASKED kamuflaż 7g
FASHION i-nails Żel UV Flexible White 5ml/5g - typu Easy-off
Żel UV i-nails Super budujący klar 5ml
i musze do tego jeszcze jakiś różowy wziąć czy te 3 wystarczą??
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:19   #1282
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
Dzięi serdeczne za odpowiedzi
Poczytałam troszkę to tu to tam i teraz wiem,ze problem mogła stanowić także ciąża
a ona była w 9tym miesiącu jak jej tipsiki robiłam.
Na kurs na pewno się wybiorę bez obaw tylko jeszcze nie wiem kiedy bo tutaj w Irlandii nie chcę iść widząc jak robią irlandkii to jakoś mi się odechciewa.
Stronkę dobrejrady odwiedziłam i fakt produktu ma w fajnych cenach, szkoda tylko,ze za przesyłkę do krajów EU liczą sobie od 85zł
ale co zrobić jak mówicie że dobre to zamówię co mi szkodzi.
Pomogłybyście mi wybrać jakieś żele tak na start??
Czy te będą ok??
Black Line Żel UV I-nails MASKED kamuflaż 7g
FASHION i-nails Żel UV Flexible White 5ml/5g - typu Easy-off
Żel UV i-nails Super budujący klar 5ml
i musze do tego jeszcze jakiś różowy wziąć czy te 3 wystarczą??
jeśli chodzi o kamuflaż to jest super i naprawdę fajnie kryje,
białego nie miałam mam ten http://www.dobrarada.com.pl/p16162,z...ml-nowosc.html jest podobny wystarczy naprawdę cieniutka warstwa, ale jakoś lepiej pracuje mi się na http://www.dobrarada.com.pl/p16181,z...5g-nowosc.html jest gęsty i mogę kilka paznokci naraz zrobić metodą przecierania linii uśmiechu, znowu tego rzadkiego tak się nie da trzeba od razu równo nakładać
budującego też nie miałam tylko http://www.dobrarada.com.pl/p19955,z...leste-5ml.html jest fajny, ale u mojej siostry się nie trzymał.
Teraz praktycznie pracuję cały czas na Activ gold + ( super się trzyma nawet 1,5miesiąca- ale nie zalecam takich długich odrostów bo krzywa C jest nie taka jak powinna i można sobie krzywdę zrobić), ale żeby dobrze się łączył z żelami dobrejrady trzeba grubszą warstwę na szkielet dawać.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:53   #1283
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Wiola moja imienniczko dzięki
zamówiłam te które poleciłaś i zobaczymy
a powiedz mi jak czyścisz pędzle do zelu??
Ostatnio przeczytałam,ze dobrze jest wycierać w wacik tak żeby na włosiu zostało troszkę żelu.
Mi znajoma radziła maczać ciągle w płynie do czyszczenia pędzli i chyba sobie tak pędzelek spierniczyłam
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 07:29   #1284
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
Wiola moja imienniczko dzięki
zamówiłam te które poleciłaś i zobaczymy
a powiedz mi jak czyścisz pędzle do zelu??
Ostatnio przeczytałam,ze dobrze jest wycierać w wacik tak żeby na włosiu zostało troszkę żelu.
Mi znajoma radziła maczać ciągle w płynie do czyszczenia pędzli i chyba sobie tak pędzelek spierniczyłam
Zawsze po użyciu przecieram wacikiem z cleanerem (zawsze coś tam zostanie minimalnie żelu), nie moczę ani nic szczególnego nie robię, staram się tylko pilnować kiedy go chowam zakładać zatyczkę tak żeby nie połamać włos i tyle. Mam już 3 lata ten pędzelek i w sumie powinnam już go wymienić, ale nie umiem się z nim rozstać bardzo fajnie mi się nim pracuje.
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:57   #1285
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jaki żel wybrać?

Pedzle uzywane do zelu powinno sie wycierac w suchy wacik-tylko raz na jakis czas moze byc z cleanerem. Cleaner wysusza wlosie i dlatego po czestym czyszczeniu moze zniszczyc nam pedzelek.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 09:36   #1286
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Pedzle uzywane do zelu powinno sie wycierac w suchy wacik-tylko raz na jakis czas moze byc z cleanerem. Cleaner wysusza wlosie i dlatego po czestym czyszczeniu moze zniszczyc nam pedzelek.
Pewnie tak, ale mojemu pędzlowi nie mam nic do zarzucenia nie wycieram go całkiem do sucha, a przecież z suchego wacika zostaną mi meszki na nim. Zresztą pomiędzy nakładanymi warstwami żelu też trzeba przetrzeć, żeby nie nanieść jakichś pozostałości (np. z kolorowego żelu lub brokatu w przypadku zdobień).
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 21:29   #1287
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez wiola502 Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale mojemu pędzlowi nie mam nic do zarzucenia nie wycieram go całkiem do sucha, a przecież z suchego wacika zostaną mi meszki na nim. Zresztą pomiędzy nakładanymi warstwami żelu też trzeba przetrzeć, żeby nie nanieść jakichś pozostałości (np. z kolorowego żelu lub brokatu w przypadku zdobień).
ja zawsze wycieram porzadnie w suchy wacik i nic mi na pedzlu nie zostaje.. no ale kazdy robi jak uwaza - ja uzywam bardzo drogich pedzli i wolalabym nie ryzykowac z wycieraniem w wacik nasaczony cleanerem
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 17:09   #1288
wiola502
Przyczajenie
 
Avatar wiola502
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
GG do wiola502
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja zawsze wycieram porzadnie w suchy wacik i nic mi na pedzlu nie zostaje.. no ale kazdy robi jak uwaza - ja uzywam bardzo drogich pedzli i wolalabym nie ryzykowac z wycieraniem w wacik nasaczony cleanerem
To prawda każdy sobie , a co do pędzelka to nie mam za 2zł z plastycznego i naprawdę jest bardzo dobry, bo już pracowałam na pędzelku od koleżanki i była tragedia, robiły się bąbelki w żelu ?! A byłam też na kilku szkoleniach i nie widziałam żeby jakoś specjalnie obchodzono się z pędzelkami. W każdym razie nie ma się nad czym rozwodzić.
wiola502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 18:28   #1289
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez wiola502 Pokaż wiadomość
To prawda każdy sobie , a co do pędzelka to nie mam za 2zł z plastycznego i naprawdę jest bardzo dobry, bo już pracowałam na pędzelku od koleżanki i była tragedia, robiły się bąbelki w żelu ?! A byłam też na kilku szkoleniach i nie widziałam żeby jakoś specjalnie obchodzono się z pędzelkami. W każdym razie nie ma się nad czym rozwodzić.
....
czemu tak mówisz... dbałość o narzędzia jest kwestią podstawową,śmiem twierdzić,że zaiste... jest się nad czym rozwodzić
i tak...cleaner rzadko i w małych ilościach,pędzel wycieramy w suchy wacik bezpyłowy a potem pędzel ''konserwujemy'' pokrywając go małą ilością żelu,żeby został ''mokry'' do następnego użycia...ale i tak gorzej jest utrzymać pędzle do akrylu w dobrej kondycji
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:54   #1290
hichotka
Raczkowanie
 
Avatar hichotka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 233
GG do hichotka
Dot.: Jaki żel wybrać?

Cytat:
Napisane przez wiola502 Pokaż wiadomość
To prawda każdy sobie , a co do pędzelka to nie mam za 2zł z plastycznego i naprawdę jest bardzo dobry, bo już pracowałam na pędzelku od koleżanki i była tragedia, robiły się bąbelki w żelu ?! A byłam też na kilku szkoleniach i nie widziałam żeby jakoś specjalnie obchodzono się z pędzelkami. W każdym razie nie ma się nad czym rozwodzić.
Dziewczyny czyli jeśli zostają mi bąbelki na żelu to może być to wina pędzla??
__________________
Carpe diem, always and forever!
hichotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.