Jak leczyc nadżerke?Mam 4-o cm-etrowa.Czy wystarcza tabletki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 19:45   #31
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Jak leczyc nadżerke?Mam 4-o cm-etrowa.Czy wystarcza tabletki?

U mnie też to trwało chyba ze 3 minuty, trudno powiedzieć, bo było to kilka lat temu, ale wydaje mi się że była to chwila moment. Nie bolało, tylko woniło jak to przy wypalaniu czegokolwiek Później też nic nie bolało. Widocznie jest to uzależnione od wielkości nadżerki.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:45   #32
anka83krk
Raczkowanie
 
Avatar anka83krk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Jak leczyc nadżerke?Mam 4-o cm-etrowa.Czy wystarcza tabletki?

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość
lekarz akurat mama zawiozła mnie do babki która przyjmowała mnie w porodzie heh , swoje lata miała, nie wiem czy to od niej zalezy czy od tego jaka jest jej wielkość, szczegółów nie pamiętam, ale to że bolało to pamiętam, tak jak piszesz że ty nie mogłaś współżyć 48 h to chyba małą musiałaś mieć albo bardzo małą, typu draśnięcie nożem, przecież to normalna rana i jeszcze w miejscu na które nie masz do końca wpływu, więc nie wierze żeby mogła się zagoić w 48 h tym bardziej że nie siedziałam tam krótko, a może tak mi się wydawało, bo dla mnie to była wieczność, ciesze się że już jestem po...


Lekarz mówił że wielkości 50 groszy, wykupiłam sylcogyn (czy jakoś tak) i miałam tym smarowane. Cały "zabieg" trwał może 15 min.

Ja w ogóle nie jestem przekonana do kobiety ginekologa... mam złe wspomnienia po badaniu kontrolnym po połogu... brrr masakra, nigdy żaden lekarz mnie potem tak nie badał. Facet jest w tych sprawach dużo delikatniejszy trzeba tylko wstyd przełamać. Mnie już żadna siła do kobiety nie zaciągnie....
anka83krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:56   #33
Candy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Jak leczyc nadżerke?Mam 4-o cm-etrowa.Czy wystarcza tabletki?

Cytat:
Napisane przez majka_mulatka Pokaż wiadomość
lekarz akurat mama zawiozła mnie do babki która przyjmowała mnie w porodzie heh , swoje lata miała, nie wiem czy to od niej zalezy czy od tego jaka jest jej wielkość, szczegółów nie pamiętam, ale to że bolało to pamiętam, tak jak piszesz że ty nie mogłaś współżyć 48 h to chyba małą musiałaś mieć albo bardzo małą, typu draśnięcie nożem, przecież to normalna rana i jeszcze w miejscu na które nie masz do końca wpływu, więc nie wierze żeby mogła się zagoić w 48 h tym bardziej że nie siedziałam tam krótko, a może tak mi się wydawało, bo dla mnie to była wieczność, ciesze się że już jestem po...

nadzerki nie mierzy sie pod wzgledem wielkosci tylko jakosci i od tego zalezy gojenie. tak mi powiedziala gin. niktore srodki do usuwania nazerki wymagaja chwilowej abstynencji a nie ktore nie i wspolzycie podczas gojenia nie stanowi zadnego zagrozenia.
Candy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.