Spis recenzji danej recenzentki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-22, 12:24   #1
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia

Spis recenzji danej recenzentki


Napisalam juz kiedys o tym w watku "Co chcielibyscie zmienic..", ale jakos przeszlo bez echa. Nie chce wyjsc na osobe, ktora sie tutaj panoszy, ale jeszcze raz sprobuje zwrocic uwage na moja sugestie.
Przy kliknieciu na "szukaj wszystkich recenzji tej Recenzentki" pojawia sie lista, ktora jest zupelnie chaotyczna, oczoplasna i niemozliwoscia wrecz jest sie wielu rzeczy w niej doszukac. Czy nie bylo byc prosciej, wygodniej i szybciej znalezc produkt ktory nas interesuje, organizujac te liste nie wedlug daty dodania produktu, lecz albo wedlug kategorii kosmetyku, albo alfabetycznie wedlug producenta?
Mysle, ze wiele osob szuka wizazanek, ktora uzywaly podobnych produktow w danej kategorii, lub ktore maja podobny typ wlosow cery i tak dalej, a takie rozwiazanie bardzo ulatwilo by sprawe. Czytajac dana recenzje, czujac, ze mamy jakis podobny problem, czesto szukamy jakich innych kosmetykow, ktore dana wizazanka uzywala. Ale znalezc to konkretnie, co nas interesuje, zajmuje dlugie godziny, szczegolnie przy spisie ocen takich wybitnych jak Smoczyca na przyklad.
Rozmawialam o tym z kilkoma osobami, wiec nie tylko ja mam takie odczucia. Czy daloby sie cos zrobic?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 14:31   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Spis recenzji danej recenzentki

Jowisiu
Było to już wielokrotnie zgłaszane i sugerowane przez inne Wizażanki Prawda jest taka, że firma dostarczające oprogramowanie do KWC ostatnimi czasy... niedomaga i poprawki programu wychodzą bardzo powoli...
Jednak ja o tym pamiętam i obiecuję nie zapomnieć
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 17:18   #3
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Spis recenzji danej recenzentki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Jowisiu
Było to już wielokrotnie zgłaszane i sugerowane przez inne Wizażanki Prawda jest taka, że firma dostarczające oprogramowanie do KWC ostatnimi czasy... niedomaga i poprawki programu wychodzą bardzo powoli...
Jednak ja o tym pamiętam i obiecuję nie zapomnieć

Oj no to w takim razie pieknie dziekuje i przepraszam za zasmiecanie. Pan Zlos nie jest wiec wcale taki do konca zlosliwy okazuje sie, ze nie taki diabel straszny jak go maluja (na avatarku) Pozdrawiam.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.