puder sypki w kolorze lawendy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-28, 17:27   #1
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Question

puder sypki w kolorze lawendy??


Ogladałam dziś puder sypki w kolorze lawendy i zastanawiam się jaka jest jego funkcja Moze Wy wiecie? Napiszcie, bo zzera mnie ciekawosc
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 17:52   #2
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Cytat:
Napisane przez Hyang
Ogladałam dziś puder sypki w kolorze lawendy i zastanawiam się jaka jest jego funkcja Moze Wy wiecie? Napiszcie, bo zzera mnie ciekawosc
Przyciąga światło i sprawia, że twarz wyglada na wypoczętą (czyli świeżo). A dodatkowo w zimie niweluje sino-zielonkawo-szary odcień cery Polek (Słowianki mają zawsze żółtawy odcień cery, nawet te, które uważają, że mają chłodną cerę różowawą, również nie są od tego wolne - to taki róż brzoskwiniowo-łososiowy - lekko żółtawy właśnie, a to wszystko w połączeniu z sino-niebieskim światłem zjesiennych i zimowych miesięcy daje właśnie taki niezdrowy, zielony i ziemisty odcień cery - odrobina różu lub lawendy przełamuje ten koloryt - przynajmniej wg wizażystów).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 18:28   #3
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

ile kosztuje taki puderek i jakiej marki jest?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 01:33   #4
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Smile Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Cytat:
Napisane przez Noor
Przyciąga światło i sprawia, że twarz wyglada na wypoczętą (czyli świeżo). A dodatkowo w zimie niweluje sino-zielonkawo-szary odcień cery Polek (Słowianki mają zawsze żółtawy odcień cery, nawet te, które uważają, że mają chłodną cerę różowawą, również nie są od tego wolne - to taki róż brzoskwiniowo-łososiowy - lekko żółtawy właśnie, a to wszystko w połączeniu z sino-niebieskim światłem zjesiennych i zimowych miesięcy daje właśnie taki niezdrowy, zielony i ziemisty odcień cery - odrobina różu lub lawendy przełamuje ten koloryt - przynajmniej wg wizażystów).
Noor, dziekuje za odpowiedz. Tego sie obawiałam - teraz ten puder wydaje mi sie niezbedny
Ash => widziałam w roznych azjatyckich firmach, a zainteresował mnie RedEarth http://www.redearth.com/redearth/UK/shoponline.htm. Nie jestem pewna , ale chyba Shiseido Aupres ma baze/podklad w tym kolorze
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 08:52   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Cytat:
Napisane przez Ash
ile kosztuje taki puderek i jakiej marki jest?
Ja mam takie Meteoryty Monochrome. Kosztowały tyle, ile Meteortyty ale nie ma ich już w ofercie Guerlaina, czasem jeszcze jakieś resztki dogorywają gdzieś w perfumeriach.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 09:16   #6
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Lawendowy puder miał w ofercie Bourjois Pastel Teint, raz widzialam na allegro i koniec Można poprosić pana od APC, żeby przysłał nam same fioletowe kulki. Podobny kolor widziałam też w firmie Bell http://www.bell.com.pl/index.php?opt...=73&Itemid=245 odcień 4 wydaje się lekkko lawendowy.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 09:22   #7
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Ja mam fioletową bazę Lancome, ale to była wersja limitowana, ale z zakupem fioletowej bazy z innej firmy nie powinno być problemu
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 13:47   #8
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Cytat:
Napisane przez Noor
A dodatkowo w zimie niweluje sino-zielonkawo-szary odcień cery Polek (Słowianki mają zawsze żółtawy odcień cery, nawet te, które uważają, że mają chłodną cerę różowawą, również nie są od tego wolne - to taki róż brzoskwiniowo-łososiowy - lekko żółtawy właśnie, a to wszystko w połączeniu z sino-niebieskim światłem zjesiennych i zimowych miesięcy daje właśnie taki niezdrowy, zielony i ziemisty odcień cery - odrobina różu lub lawendy przełamuje ten koloryt - przynajmniej wg wizażystów).
hmm to ciekawe ja mam czasami niebieski odcień cery (nawet w przypadku opalenizny) nie wiem, czy lawenda by nie pogorszyła tego stanu trupia bladość o niebieskawym odcieniu, czerwony nos, fioletowe cienie pod oczami i do kompletu lawenda
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:16   #9
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Cytat:
Napisane przez justa79
hmm to ciekawe ja mam czasami niebieski odcień cery (nawet w przypadku opalenizny) nie wiem, czy lawenda by nie pogorszyła tego stanu trupia bladość o niebieskawym odcieniu, czerwony nos, fioletowe cienie pod oczami i do kompletu lawenda
opis świetny.


Nie wiem - wypróbować trzeba zawsze na sobie . Jakkolwiek mądre byłyby rady wizażystów, zawsze będą "ogólne" i trzeba je dostosować do własnych potrzeb. Ja mieszam lawendowe kulki z pozostałymi Meteorytami i w zasadzie nie używam tego pudru solo (zastępuję nimi różowe kuleczki w Meteorytach, które z kolei u mnie dają efekt świnki, ile by ich tam w puderniczce nie było - więc zabieram różowe i zastepuję je zimą dodatkową porcją fioletowych, a latem zielonych - tu powinna być emotka z czarownicą mieszająca w kotłach).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:40   #10
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: puder sypki w kolorze lawendy??

Cytat:
Napisane przez justa79
hmm to ciekawe ja mam czasami niebieski odcień cery (nawet w przypadku opalenizny) nie wiem, czy lawenda by nie pogorszyła tego stanu trupia bladość o niebieskawym odcieniu, czerwony nos, fioletowe cienie pod oczami i do kompletu lawenda
normalnie jakbym czytała opis samej siebie ja bym jeszcze dodala sine wargi
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.