Męskie dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 13:12   #1
PawełS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7

Męskie dodatki


Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam do Was parę pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie. Czy białe męskie rękawiczki pasują tylko do fraka, czy także do garnituru? Czy można je założyć do teatru np. na premierę, czy jest to raczej zbyt eleganckie? Gdzie je można kupić w Poznaniu? Wiem, że takie rękawiczki odchodzą już do lamusa (albo lepiej: one już tam są) , ale mi się podobają . Drugie pytanie. Jakie nakrycie głowy pasuje najlepiej do garnituru na taką samą okazję jak w przypadku rękawiczek??? Trzecie. Co włożyć do butonierki: wkladeczkę w kolorze musznika, czy może raczej kwiatek (a jeżeli tak, to jaki)?
Z góry dziękuję za pomoc!
PawełS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:31   #2
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Męskie dodatki

Witam kolege z Pyrogrodu

Rekawiczki pasują tylko do fraka i na wielkie okazje. Tak samo nakrycia głowy ( cylinder? ) Kwiatek do butonierki to bardziej na ślub niz na jakąs inną okazje lepsza będzie wkładka w kolorze musznika.

Co do zakupu rękawiczek to napewno dostaniesz je w sklepach z dodatkami ślubnymi. Damskie są w pasmanteriach ale czy męskie to nie dam sobie ręki obciąc
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.