dr szczyt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 10:42   #1
aneta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15

dr szczyt?


czesc drogie dziewczyny, chcialam zapytac czy ktos mial operacje u dr szczyta, albo chociaz cos o nim slyszal? bede wdzieczna za kazde wskazowki. podrawiam goraco
aneta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 10:39   #2
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: dr szczyt?

Ten lekarz ma dobre opinie, więcej znajdziesz tu.
http://www.beautywpolsce.com/forum/
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 18:01   #3
gosiulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: dr szczyt?

nie tu kliknęłam gdzie trzeba i widom. poszła do Magdaleny ale nic to powtórzę: robiłam ponad pół roku temu u dr Szczyta powieki, liposukcję i piersi. I tak jak jest fantastycznym facetem tak i doskonałym lekarzem. Znam co najmniej 6 kobiet które u niego "robiły się" Są zadowolone.
pozdr Gośka
gosiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 15:07   #4
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: dr szczyt?

Ja robilam u Niego nos. Jestem bardzo zadowolona. Balam sie narkozy, z mojej pierwszej operacji pod narkoza ledwo wyszlam calo. A Pani Anestezjolog ktora dobierala mi znieczulenie przed operacja u Dr. Szczyta zrobila to rewelacyjnie.
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:23   #5
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: dr szczyt?

hej
ja jestem zapisana na operacje piersi u Dr Sankowskiego- 20.11.2008, ale po konsultacji niestety nie jestem co do niego pewna :-( Chciałam wlasnie sprobować u Dr Szczyta, pierwszy wolny termin konsultacji to 13.01.2009, nastenie ok 7 m-cy trzeba czekac na operację :-( Straaaaaaasznie dlugo... nie wiem wlasnie o zrobic, czy zaczekac czy pojsc tego 20-stego listopada do Sankowskiego mam dylemat.
Pozdrawiam
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:43   #6
moons01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: dr szczyt?

ja słyszałam złe opinie o sankowskim wiec bym Ci go nie polecała... a u dr.Szczyta długo sił czeka ale można dzwonić i "molestowac" p.Malgosie, ktora jest odpowiedzialna za zapisy o wczesniejszy termin. anuż cos sie zwolni. Tak bylo w moim przypadku.
pozdrawiam
moons01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:57   #7
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: dr szczyt?

kurcze blade, ja tez wlasnie slyszalam raczej srednio zadowalajace opinie o Sankowskim :/ byly to jednak opinie nt nosow, mialam wiec nadzieje, ze moze chociaz piersi robi OK. Najgorsze jest to, ze strasznie chcialabym juz miec moje wymarzone D (chociaz on zaproponowal mi max 330cc, przy czym moj biust naturlanie wcale nie jest taki maly- wydaje mi sie, ze to male wkladki, a zalezy mi na sporych nie ukrywam) szybko dostalam termin stad chec pojscia wlasnie do doktora S. Jednak to moje cialo i nie chcialabym tez aby ktos mnie "skrzywdzil"- wiadomo o co chodzi. Moze warto zaczekac na Szczyta... Prawie rok! straaaaaaaszne. Dzieki za info. Buziaki
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 11:07   #8
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203
Dot.: dr szczyt?

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
Ja robilam u Niego nos. Jestem bardzo zadowolona. Balam sie narkozy, z mojej pierwszej operacji pod narkoza ledwo wyszlam calo. A Pani Anestezjolog ktora dobierala mi znieczulenie przed operacja u Dr. Szczyta zrobila to rewelacyjnie.
Viris czy mogłabym cię poprosić o zdjęcie noska. Jestem już po jednej operacji... nos nie wygląda dobrze. Teraz szukam kogoś kto go poprawi...nie umiem wybrać między Łątkowskim a Szczytem. Boje się że to będą wyrzucone pieniążki w błoto. Jeśli wpłace zaliczke a potem zrezygnuje z operacji to oddają pieniądze?
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:30   #9
baaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: dr szczyt?

a ja chcę zrobic plastykę piersi, po ciąży jest źle :/ któraś z Was robiła może u Szczyta??
baaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.