prezent dla 5latka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 16:10   #1
Izabell22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17

prezent dla 5latka


za miesiac obchodzi 5 urodziny moj chrzesnik.Nie wiem co mu kupic tym bardziej ze prawie wszystko ma.myslalam o grach planszowych ale nie wiem jakie.napiszcie jakies propozycje.
Izabell22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 18:11   #2
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: prezent dla 5latka

Na grach planszowych to sie nie znam przyznam szczerze. Ale ja na przykład chrzesnicy TŻ na 5 urodziny kupiłam puzzle tylko z takich dużych kawałków, tak żeby sobie sama poradziła. Myslę ze dobrym wyjściem jest tez taki laptop dla dzieci (ok. 90 zł) uczy literek i pisania słówek bardzo fajny.
Więcej pomysłów nie mam
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 08:14   #3
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: prezent dla 5latka

Polecam gry ravensburger, bardzo fajne, edukacyjne, przejrzyj ofertę np pod tym linkiem:
http://http://www.nokaut.pl/gry-plan...nsburger.html#

Zastanów się, na jakim etapie jest Twój chrześnik i wybierz coś odpowiedniego, np. z serii Logo. Albo inną. Myślę, że fajna edukacyjna gra to dobry pomysł.
Mój czterolatek nauczył się właśnie cyferek na Logo 4.
Laptop to też dobry pomysł.
Co do puzzli- też zależy jakie, czy chłopak już układa. Mój synek układa takie ze 100 małych elementów.
Fajny jest też taki wierzgający osiołek (czy muł?) zapomniałam jak się nazywa ta gra-zabawka - należy na nim układać bagaże tak, aby nie wierzgnął. Dzieciom bardzo się podoba. I dorosłym też.
I nieśmiertelny pomysł - ksiażki - tych nigdy za wiele. Chociaż znam dzieci, które nie czytają czy którym nie czyta się w tym wieku .

Moja chrześnica 5-cio latka dostała ode mnie niedawno pościel z ulubionymi Witch i jest w niej "zakochana" - może też poszukasz takiej z ulubionymi postaciami chrześniaka?

edit: widzę, że link nie działa, ale wpisz w google gry rawensburger to znajdziesz jakąś ofertę albo idź do dobrej księgarni - ja tam je kupuję.

Edytowane przez marcelina73
Czas edycji: 2007-03-07 o 08:17 Powód: dopisek
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.