domowe sposoby na cellulit - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 10:25   #451
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie doświadczenia z rollerami na cellulit? Ja właśnie kupiłam z igłami 1.5 mm i będę próbowała, bo niestety w wieku 21 lat mogę stwierdzić, że mam cellulit 3 stopnia..Tzn. gdy stoję mam po prostu grudki tłuszczu widoczne mocno. Ruszam się, dziedzicznych skłonności całkowicie brak.. naprawdę nie wiem co może być powodem, może dieta zła. Ale aż do tego stopnia?

Jeśli któraś z Was się katowała i "nakłuwała" to proszę o jakąś małą wypowiedź- ze swojej strony obiecuję opinię za jakiś miesiąc, bo myślę że to ostatnia deska ratunku.
też o tym myślę
pisałam do paru sprzedawców jaki roller kupić pod kątem małych blizenek i cellu koło 2st (na tyłku mam wrażenie, ze im więcej ćwiczę, tym większy widzę cellulit ) większość radziła 1mm..
daj znać jak tym 1,5 idzie (i czy bardzo boli!)


Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
a motywacje mam dobra za 2 miesiace wakacje w Hiszpanii - Costa Del Sol

to prawda, świetna motywacja


Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Ja od dzisiaj wspomagam sie ziolkami-stara moja metoda-sprawdzona.
Po pierwszej ciazy i po ziolkach wrocilam do figury marzen i zapomnialam o cellulicie.
możesz napisać jakie to ziółka?
ja kiedyś piłam jakieś antycell, niby "specjalnie antycell" ale nie byłam bardzo wytrwała chyba...


Cytat:
Napisane przez justinqa Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecę termoaktywne serum wyszczuplające z Eveline, które bardzo mi pomogło na pośladkach - skóra stała się bardziej sprężysta
też używam tego mazidełka teraz
antycellulitowo to chyba bardzo nie działa, ale lubię ten efekt rozgrzewania
ale że skóra bardziej sprężysta to się zgadzam


udało mi się trochę zmobilizować do masaży masażerkiem z kolcami, na bańkę muszę mieć większe natchnienie heh
ale od czegoś trzeba zacząć
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:36   #452
pikla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 193
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kleopatrrrra Pokaż wiadomość
a to nie wiedziałam.. no ale jakbym to przemyslec to faktycznie na twarz tez nakładasz codziennie kremik;] jesli ja mam bardzo fajne rezultaty po miesiacu to po pól roku bede przeszczesliwa
mi ciezko jest pamietac o kremie na cellulit codziennie, ale zawsze na wiosne robie sobie taka kuracje przed latem
pikla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:29   #453
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

ja mam dwa masażery: jeden przystojny brunet a drugi taki wałek z gumowymi kolcami , dosyc popularne i polecane . do tego kremik i peeling i jestem zadowolona a jak jestem zmeczona to tylko cieply prysznic i balsam na noc. Dbanie o swoje ciałko to powinna byc przyjemnosc a nei katorga..
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 22:31   #454
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
możesz napisać jakie to ziółka?
ja kiedyś piłam jakieś antycell, niby "specjalnie antycell" ale nie byłam bardzo wytrwała chyba...
Przyłączam się do prośby o nazwę "ziółek"
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:17   #455
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Witam ponownie, dlugo mnie tu nie bylo, pare lat w sumie ... ok 3
Pisalam kiedys o masazach, masowalam uda rekawica, i ogolnie efekty byly super, ale wyjechalam do Anglii zaczelam pracowac, czulam sie bardzo zmeczona i tak jakos ochota na masaze odeszla, teraz po dwoch latach i tabletkach anty moje nogi wygladaja koszmarnie
Do Anglii... to nie dziwie się ze Twoje nogi nie wyglądaja za dobrze... w Anglii nie da się jesc zdrowo i normalnie chyba co? przynajmniej ja nie dawałam rady, tyle świństwa tam jest
Gratuluje ze wzięłaś sie za sobie znowu
A powiedz, jak długo poprzednio stosowałas vichy? znaczy, po jakim czasie Ci pomógł? i czy całkowiecie zlikwidowałaś cellulit?
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:53   #456
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Wcieranie kremu dwa razy dziennie... i Ty to nazywasz lenistwem?! :P
Moim zdaniem to maksymalna aktywność antycellulitowa :P
A mówisz ze ten krem działa mimo braku diety i ruchu?
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 23:50   #457
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

tak Aggratko to wlansie jedna z magicznych sztuczek cellludestock ze działa tez nawet gdy nie cwiczymy i nie uprawiamy sportu , sa wtedy efekty ale mniejsze niz przy diecie i sporcie , to dobry krem dla osob ktorym si epo prostu nie chce;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 11:27   #458
aggratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 97
Dot.: domowe sposoby na cellulit

To na mnie chyba też zadziała w takim razie
aggratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 21:10   #459
karola15574
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez aggratka Pokaż wiadomość
ja tez za ziają nie przepadam, aczkolwiek te kosmetyki mają jeden niewatpliwy atut - są tanie...
A gdzie można dostać takie banki chinskie?
Witam i sorry, ze dopiero dziś :/
Ja kupiłam bańki w aptece, zapłaciłam około 36zł.. sa też na allegro
a jesli chodzi o ziaje, to mnie na szczescie nie uczula, przynajmniej ta oliwka, bo tylko tego kosmetyku uzywam z ziaji.
karola15574 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 22:12   #460
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

co by nie mowic systematycznosc jest najwazniejsza, nawet dla leniuchów!! jesli naprawde chcemy sie pozbyc cellulita to do roboty bo zraraz ciepło bedzie i szorty i bikini czekaja ;]
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:35   #461
malutka243
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 181
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Na cellulit tylko systematyczność zgadzam się z dziewczynkami
Ja obecnie używam co 2 dzień gąbki z syreny - tej szorstkiej i masuję uda, biodra i brzuszek. Do tego rano i wieczorem wklepuję i masuję się serum z Eveline (ten chłodzący), no i dietka - dużo wody, herbatek, białka, zdrowych tłuszczy, mało węglowodanów, niezdrowych tłuszczy, alkoholu, fast-foodów.
malutka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 16:49   #462
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 128
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Morta nie ma za co trzeba sobie pomagac;] Pokonaj cellulita:P
kleopatrrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:49   #463
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dla dziewczyn ktore chcialy ziolka

-znamie kukurydzy 50g
-ziele skrzypu polnego 50g
-ziele nawloci 50g
-ziele nostrzyka 50g
-korzen wilzyny 50g


Wszystko wymieszac-pic 3 razy dziennie po filizance- wywar z 1 lyzeczki po posilku. Ja je parze rano w termosie i mam na caly dzien

Ziola te sa bardzo tanie bo za wszystkie zaplacilam ok.12zl w zielarskim.
I tak jak pisalam mi pomogly dawno temu.Teraz po drugiej ciazy sie zaniedbalam z braku czasu i pora na walke z tymi ziolkami po raz kolejny
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:10   #464
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny mam rolkę- tak jak pisałam, 1, 5 mm.

Na początku przeżyłam jakieś ukłucie rozczarowania, że tyle kasy wydałam na takie..maleństwo wielkości dłoni spodziewałam się solidnej, dużej rolki do masażu.. No nie wiem ile czasu spędzę, żeby porządnie wyrolować sobie takie udka na przykład..

co do bólu- nie jest to straszne dostałam przesyłkę gdy już wychodziłam na uczelnię prawie i machnęłam raz i dwa po nodze- do tej pory mam maleńkie, czerwone kropeczki. Ale w każdym razie jest do zniesienia

Za jakieś trzy tygodnie dam Wam znac jak efekty - zamierzam rolkować sobie uda oraz rozstępy na jednym biodrze, żeby zobaczyć czy to cokolwiek daje.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:19   #465
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn ktore chcialy ziolka

-znamie kukurydzy 50g
-ziele skrzypu polnego 50g
-ziele nawloci 50g
-ziele nostrzyka 50g
-korzen wilzyny 50g


Wszystko wymieszac-pic 3 razy dziennie po filizance- wywar z 1 lyzeczki po posilku. Ja je parze rano w termosie i mam na caly dzien

Ziola te sa bardzo tanie bo za wszystkie zaplacilam ok.12zl w zielarskim.
I tak jak pisalam mi pomogly dawno temu.Teraz po drugiej ciazy sie zaniedbalam z braku czasu i pora na walke z tymi ziolkami po raz kolejny
Bardzo dziękuję za ziółka . Poczytałam trochę o każdym z nich i naprawdę mogą pomóc, głównie działają moczopędnie, ale też drenująco i poprawiją krążenie, a to ważne w walce z tym paskudztwem.
Mogę wiedzieć skąd taki przepis?
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:37   #466
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczonka przepis znalazlam dawno temu w jakiejs ksiazce zielarskiej ale ani tytulu ani autora nie pamietam spisalam bo i tak byla pozyczona przez moja mame. Cos mi sie nawet kojazylo z O.Klimuszka ale to chyba nie on.
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:41   #467
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Thumbs down Dot.: domowe sposoby na cellulit

w Anglii niby sie nie da jesc zdrowo, ale staram sie, sama robie obiady, i nie jem fast food'ow, ale jedzenie tu jest bardzo nafaszerowane chemikaliami i mysle ze przez to ze mam cellulit

Masakra ... rozchorowalam sie i to dosc powaznie, cale cztery dni przelezalam w lozku bez masazy, o baseni moge zapomniec na caly tydzien, ani kremu nie stosowalam ani tabletek na cellulit

Co do Vichy - to ja nie chce powiedziec ze to wlasnie on mi pomogl te 2 czy 3 lata temu, mysle ze troche podzialal, ale to wlasnie masaze sprawily ze wtedy mialam gladkie nozki bo cellulitu mialam bardzo malo, tylko pod pupa i to wtedy go bylo widac gdy ja bardzo mocno napielam (tzn sciskajac posladki) ...

4 dni bez masazy czyli caly poprzedni tydzien poszedl na marne, dzis zaczynam od poczatku, tyle ze nawet nie jestem taka silna, bo w sumie jeszcze choruje ... wszystko przez grype ehhhhh
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:22   #468
Maka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam rolkę- tak jak pisałam, 1, 5 mm.....

Za jakieś trzy tygodnie dam Wam znac jak efekty - zamierzam rolkować sobie uda oraz rozstępy na jednym biodrze, żeby zobaczyć czy to cokolwiek daje.
Czekam z niecierpliwością na relację. Sama się przymierzam do tej rolki i z checią przeczytam opinię ! Daj koniecznie znać.
Maka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:49   #469
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam rolkę- tak jak pisałam, 1, 5 mm.

Na początku przeżyłam jakieś ukłucie rozczarowania, że tyle kasy wydałam na takie..maleństwo wielkości dłoni spodziewałam się solidnej, dużej rolki do masażu.. No nie wiem ile czasu spędzę, żeby porządnie wyrolować sobie takie udka na przykład..

co do bólu- nie jest to straszne dostałam przesyłkę gdy już wychodziłam na uczelnię prawie i machnęłam raz i dwa po nodze- do tej pory mam maleńkie, czerwone kropeczki. Ale w każdym razie jest do zniesienia

Za jakieś trzy tygodnie dam Wam znac jak efekty - zamierzam rolkować sobie uda oraz rozstępy na jednym biodrze, żeby zobaczyć czy to cokolwiek daje.
czyli ból da się przeżyć.. uff
a krew..? pojawia się..? (w sensie nie kropeczki zastrupionej po zabiegu, tylko jakiejś wypływającej etc )

jak często zamierzasz się rolkować?
i co nakładać na skórę przed czy po rolkowaniu?


Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn ktore chcialy ziolka

-znamie kukurydzy 50g
-ziele skrzypu polnego 50g
-ziele nawloci 50g
-ziele nostrzyka 50g
-korzen wilzyny 50g


Wszystko wymieszac-pic 3 razy dziennie po filizance- wywar z 1 lyzeczki po posilku. Ja je parze rano w termosie i mam na caly dzien

Ziola te sa bardzo tanie bo za wszystkie zaplacilam ok.12zl w zielarskim.
I tak jak pisalam mi pomogly dawno temu.Teraz po drugiej ciazy sie zaniedbalam z braku czasu i pora na walke z tymi ziolkami po raz kolejny

też dziękuję za przepis na ziółka
a powiedz, daje się to pić..? bez dodatków smakowych
bo te moje ziółka anty-cell to w smaku były mocno.. odpychające hihi
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 18:03   #470
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Lavanda daje sie pic pachnie jak sianko i w sumie nie ma intensywnego smaku ciekawa jestem jak zadzialaja na was te ziolka wiec piszcie jak co
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:57   #471
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ziółek jeszcze nie zakupiłam, ale na pewno to zrobię do końca tygodnia, jak zacznę pić dam znać .
Dziewczyny mam pytanie, może któraś z Was już wypróbowała. Dwa dni temu przypomniałam sobie, że mamy masażer do ciała z funkcją podczerwieni. Kiedyś gdzieś wyczytałam, że podobno można nim zwalczyć cellulit, no więc od dwóch dni po wmasowaniu balsamu antycellulitowego masuje nim uda, pośladki, brzuch i ramiona. Myślicie, że to może przynieść jakiś efekt? Nakładka jest z kolcami takimi jak masażery reczne pod prysznic, dodatkowo wibracje i ciepło z podczerwieni, może to coś da Jak myślicie?
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 00:50   #472
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
czyli ból da się przeżyć.. uff
a krew..? pojawia się..? (w sensie nie kropeczki zastrupionej po zabiegu, tylko jakiejś wypływającej etc )

jak często zamierzasz się rolkować?
i co nakładać na skórę przed czy po rolkowaniu?

oj zmieniam poprzednią opinię! boli, bardzo boli . Może samo przejechanie rolką nie, ale tak ze 20 pociągnięć na tym samym "pasku" skóry dokucza zdecydowanie; ale nie tak żeby płakac i błagac o litości

Kochana powiem Ci tak- mam zamiar i od wczoraj uskuteczniam codzienne rolowanie- nakładam krem antycellulitowy (teraz Centimieric Lieraca, ale to w ramach zużywania zapasów, a nie dlatego , że jakoś rewelacyjnie działa) przed i po, ale myślę, że w przypadku cellulitu nie jest ważny krem, a pobudzenie krążenia i "rozruszanie" tłuszczyku. Tyle, że roluję uda z cellulitem ale do tego wewnętrzną stronę ramion i brzuch ( cienka skóra, nadwaga, wiadomo, więcej mam rozstępów niż normalnej skóry i to w wieku 21 lat)- na nogach zostają czerwone kropeczki, a to jest oczywiste według mnie przy tej długości igieł, ale z brzucha i rąk leci krew niestety. No, ale są to "sposoby na cellulit" więc nie wiem czy któraś z Was będzie katowała tak czułe miejsca


Maka73- na pewno nie zapomnę o relacji bo sama przetrzebiłam "pół internetu"w poszukiwaniu opinii - już teraz sądzę, że rolka może serio działac na rozstępy, natomiast co do cellulitu jestem trochę sceptyczna- no bo jak się wymasowac porządnie kółeczkiem o średnicy 2 cm? (rączka bez rolki ma 10 cm.. no przepraszam, ale jak mam sobie tym ..tyłek wyrolkowac..). Ale z drugiej strony daje porządnego kopa, skóra jest czerwona jak po porządnym masażu, więc zobaczymy
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:37   #473
ratlooksgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 92
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Witam,

Z cellulitem walcze od kilku lat, kiedy po tabletkach anty zmieniła mi sie przemiana materii i troszku mi sie przytyło. Niestety po mamie mam budowę gruszki, tzn bardzo szczupła góra (maleńki biuścik) i szerokie biodra, ponad 100 cm. To paskudztwo rozwijało sie u mnie bardzo dobrze, to juz chyba 3 stopień jak widac mocno i boli. w kazdym razie jakieś 3 tygodnie temu zaczełam dietkę proteinową, chodze raz w tygodniu na basen i smaruję. Narazie zgubiłam 5 kg, super że własnie z ud i brzuszka, smaruje serum eveline rozgrzewającym, nie robie masarzy ale staram sie poprostu dłużej i mocniej smarować (co trwa na obie nogi jakąs minute, więc nie ma szału) na poczatku bolało i robiły mi sie siniaki ale teraz jest juz ok a co najwazniejsze cellulit zikł w~65%, prawie nie widac jak stoję, juz wogole nie boli. Mam nadzieje że uporam sie z nim do pełni sezone.
Nie wiem co przyniosło tu najwiekszy skutek, basen raczej nie bo to tylko godzina w tygodniu, byc może dieta, która podobno własnie swietnie działa na cellulit, bardzo duzo się na niej pije. Polecam jesli macie kilka kilogramów do zgubienia. No i rewelacja że przynajmniej w moim przypadku biust został oszczedzony w procesie chudnięcia.
Pozdrawiam i życze skucesów w walce z potworem
ratlooksgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:57   #474
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez ratlooksgirl Pokaż wiadomość
Witam,

Z cellulitem walcze od kilku lat, kiedy po tabletkach anty zmieniła mi sie przemiana materii i troszku mi sie przytyło. Niestety po mamie mam budowę gruszki, tzn bardzo szczupła góra (maleńki biuścik) i szerokie biodra, ponad 100 cm. To paskudztwo rozwijało sie u mnie bardzo dobrze, to juz chyba 3 stopień jak widac mocno i boli. w kazdym razie jakieś 3 tygodnie temu zaczełam dietkę proteinową, chodze raz w tygodniu na basen i smaruję. Narazie zgubiłam 5 kg, super że własnie z ud i brzuszka, smaruje serum eveline rozgrzewającym, nie robie masarzy ale staram sie poprostu dłużej i mocniej smarować (co trwa na obie nogi jakąs minute, więc nie ma szału) na poczatku bolało i robiły mi sie siniaki ale teraz jest juz ok a co najwazniejsze cellulit zikł w~65%, prawie nie widac jak stoję, juz wogole nie boli. Mam nadzieje że uporam sie z nim do pełni sezone.
Nie wiem co przyniosło tu najwiekszy skutek, basen raczej nie bo to tylko godzina w tygodniu, byc może dieta, która podobno własnie swietnie działa na cellulit, bardzo duzo się na niej pije. Polecam jesli macie kilka kilogramów do zgubienia. No i rewelacja że przynajmniej w moim przypadku biust został oszczedzony w procesie chudnięcia.
Pozdrawiam i życze skucesów w walce z potworem
łał niezły wynik, jak na 3 tygodnie diety - 5 kilo i taka redukcja celulitu, tylko pozazdroscic. Może trzeba by sprobowac tej dietki, sama ją gdzieś znalazłaś, czy byłaś u dietetyka.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 23:41   #475
ratlooksgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 92
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kolezanka z pracy przyniosła ksiązke, ale generalnie w necie jest bardzo dużo informacji. Dieta proteionowa Dukana się nazywa. Polecam, nie trzeba głodować tylko posiłki troche monotonne ale przy odrobinie inewncji można jeść smacznie i stosunkowo różnorodnie.
ratlooksgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:03   #476
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Lavanda daje sie pic pachnie jak sianko i w sumie nie ma intensywnego smaku ciekawa jestem jak zadzialaja na was te ziolka wiec piszcie jak co
do końca miesiąca na pewno nie wprowadzę niczego nowego do diety, bo muszę zrobić badania ale potem rozejrzę się za ziółkami na pewno


Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
oj zmieniam poprzednią opinię! boli, bardzo boli . Może samo przejechanie rolką nie, ale tak ze 20 pociągnięć na tym samym "pasku" skóry dokucza zdecydowanie; ale nie tak żeby płakac i błagac o litości

Kochana powiem Ci tak- mam zamiar i od wczoraj uskuteczniam codzienne rolowanie- nakładam krem antycellulitowy (teraz Centimieric Lieraca, ale to w ramach zużywania zapasów, a nie dlatego , że jakoś rewelacyjnie działa) przed i po, ale myślę, że w przypadku cellulitu nie jest ważny krem, a pobudzenie krążenia i "rozruszanie" tłuszczyku. Tyle, że roluję uda z cellulitem ale do tego wewnętrzną stronę ramion i brzuch ( cienka skóra, nadwaga, wiadomo, więcej mam rozstępów niż normalnej skóry i to w wieku 21 lat)- na nogach zostają czerwone kropeczki, a to jest oczywiste według mnie przy tej długości igieł, ale z brzucha i rąk leci krew niestety. No, ale są to "sposoby na cellulit" więc nie wiem czy któraś z Was będzie katowała tak czułe miejsca
dzięki za odp
codziennie to ostro - skóra dostanie niezłego kopa
ja myślę raczej o tym 1mm, tak jak mi pisali Ci sprzedawcy z alle, zacznę delikatniej i może jeśli dam radę to z czasem kupię z dłuższymi igłami
(słyszysz to pykanie skóry kiedy wbijają się igły...? przeraża mnie to )
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:00   #477
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Polecam kurację serum Elancyl - mój numer jeden od ponad dwóch lat lat Już testuję trzecią serię (co jakiś czas wypuszczją ulepszoną wersję i każda jest super)...
Szczegółowo opisałam to w recenzji KWC:
Nie oszukujmy się... Nie ma cudów. Nie ma czarodziejskich preparatów, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w kilka dni (albo najlepiej już po jednej aplikacji) sprawią, iż znienawidzony cellulit stanie się przykrym wspomnieniem. Cellureverse to jedynie preparat, który ma - przy pomocy regularnych ćwiczeń i racjonalnego odżywiania się sprawić, iż nasza skóra w konkretnych obszarach będzie ładnie napięta i wygładzona. Nawet producent podkreśla, że preparat działa rewelacyjnie, ale we współpracy z systematycznym (!!!)uprawianiem sportu, przyjmowaniem dużej ilości wody, itd...
Moja przygoda z Elancylem zaczęła się już dwa lata temu - mimo szczupłej sylwetki tu i ówdzie pojawił się wróg numer jeden - cellulit...Regularne stosowanie kosmetyku przez dwa miesiące, ćwiczenia i zbilansowana dieta sprawiły, że przez całe wakacje figura była bez zarzutu!!! Jedno opakowanie 100ml wystarczało mi na około trzech tygodni. Teraz wracam do niego sezonowo, np. przed wakacjami. Staram się kilka razy w tygodniu choć na godzinę odwiedzić siłownię albo poćwiczyć w domu, więc jako tako nie potrzebuję używać go cały rok. Staram się natomiast na co dzień zamiennie stosować ujędrniający krem z gamy kosmetyków Elancyl.
Chętnych odsyłam do poczytania ulotki przed zakupem bądź użyciem Cellureverse. Ponadto na stronie http://www.elancyl.com/pl/dossiers_e...cellulitem.pdf producent umieścił 10 Złotych Zasad Walki z Cellulitem. Warto poczytać, być może mniej będzie "zawiedzionych" Klientek, które uważają, że jeśli kupią sobie drogi preparat, to tak jakby zdobyły paszport do pięknego i jędrnego ciała. Nie moje drogie Panie, Elancyl to zaledwie początek...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 23:48   #478
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Lavanda- rolkuję się ze stopami zaciśniętymi w kulkę i miną totalnie pogłębiającą zmarszczkę na czole, od tego trzasku skóry, brr . Nie wiem czy to opuchlizna, ale skóra po tych 3 czy 4 razach jest widocznie ujędrniona, taka zwarta i o ładniejszym kolorycie..może trochę pomoże


Starsmakeup- Na elancyle, galenici, vichy, wydałam w swoim krótkim życiu tyle pieniędzy, że aż nerwy mam od samego myślenia o tym. I został mi bardzo duży uraz do tych kosmetyków. Dlaczego? Dlatego, że mam swoją głowę i nie wierzę w cuda od kremów- nawet sportem i masażami, ba, nawet poważniejszymi zabiegami mezoterapii czasami ciężko wytępic cellulit. Jednak firmy oferujące kremy za 20, 30 zł nie wciskają mi kitu w tak nachalny sposób w jaki robią to te dwie czy trzy o których piszę. Jak widzę ich naukowe dowody, ambitne wykresy i statystyki, to zamiast nadziei, włącza mi się wściekłosc na żerowanie na kobiecych kompleksach. Nie twierdzę, że są to złe kosmetyki; chodzi o to, że gdzieś tam, mimo tych zapewnien, że dieta też jest ważna, wpsomniane przez Ciebie 10 przykazan itd, itp, zostaje taka otoczka cudownych kosmetyków, czego nienawidzę szczerze. A zupełnie subiektywnie- mi nic a nic nie pomogły, a nawet powiem więcej- głupie kremy Eveline cenię o wiele bardziej.
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-05-15 o 23:51
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:04   #479
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Lavanda- [COLOR=Silver]rolkuję się ze stopami zaciśniętymi w kulkę i miną totalnie pogłębiającą zmarszczkę na czole, od tego trzasku skóry, brr .[COLOR=Black] Nie wiem czy to opuchlizna, ale skóra po tych 3 czy 4 razach jest widocznie ujędrniona, taka zwarta i o ładniejszym kolorycie..może trochę pomoże

mam nadzieję, że Ci pomoże - to będzie też motywacja dla mnie
czekam na dalsze relacje (i rewelacje mam nadzieję )
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:21   #480
Aska2692
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Hey dziewczyny
pomózcie... nigdy nie miałam cellulitu a teraz... przyklejam plastry antykoncepcyjne i czytałam ze to własnie przez hormony tez robi sie cellulit.
jak moge sie go pozbyc?
Aska2692 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.