Pytania i porady fryzjerskie - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-20, 15:48   #2461
Wiktus123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 1
Thumbs down dekolorozycja

Hej
miesiac temu chciala³am przyciemniæ w³osy na ciemny br±z. Moja naturalne w³osy to jasny br±z z jasnymi refleksami. Nigdy nie farbowa³am w³osów, u¿y³am szamponu koloryzuj±cego Loreal (darkest brown). Niestety niestarannie pofarbowa³am w³osy i mam w ty³u ja¶niesze refleksy... Wygl±da to strasznie i nie nosze rozpuszczonych w³osów bo wtedy wygl±dam ¶miesznie
Tak wiêc mam pytanie czy w moim przypadku mo¿liwa jest dekoloryzacja lub ¶ci±ganie koloru? Szuka³am w necie, tutaj , na forach ale wszedzie dziewczyny sci±gaj± farbê i farbuj± znowu na nowy kolor. Czy macie jaki¶ sposób (oprócz szamponu przeciw³upiezowego bo nie dziala niestety a nie chcê czêsto go u¿ywac). Od razu zaznaczam ze nie chcialabym wykonywaæ dekoloryzacji sama w domu bo sie bojê znowu co¶ sama robiæ.Dlatego pytanie do Was, czy znacie jaki¶ inny sposób i czy która¶ z was zdejmowa³a szamponetkê u fryzjerki? Dziêki za odpowiedzi !
Wiktus123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-20, 16:02   #2462
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: dekolorozycja

Cytat:
Napisane przez Wiktus123 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
miesiac temu chciala³am przyciemniæ w³osy na ciemny br±z. Moja naturalne w³osy to jasny br±z z jasnymi refleksami. Nigdy nie farbowa³am w³osów, u¿y³am szamponu koloryzuj±cego Loreal (darkest brown). Niestety niestarannie pofarbowa³am w³osy i mam w ty³u ja¶niesze refleksy... Wygl±da to strasznie i nie nosze rozpuszczonych w³osów bo wtedy wygl±dam ¶miesznie
Tak wiêc mam pytanie czy w moim przypadku mo¿liwa jest dekoloryzacja lub ¶ci±ganie koloru? Szuka³am w necie, tutaj , na forach ale wszedzie dziewczyny sci±gaj± farbê i farbuj± znowu na nowy kolor. Czy macie jaki¶ sposób (oprócz szamponu przeciw³upiezowego bo nie dziala niestety a nie chcê czêsto go u¿ywac). Od razu zaznaczam ze nie chcialabym wykonywaæ dekoloryzacji sama w domu bo sie bojê znowu co¶ sama robiæ.Dlatego pytanie do Was, czy znacie jaki¶ inny sposób i czy która¶ z was zdejmowa³a szamponetkê u fryzjerki? Dziêki za odpowiedzi !
No to w koñcu to szampon koloryzuj±cy (taki do 24 myæ) czy szamponetka (5-8 myæ)?

To pierwsze samo siê nie zmyje. Po dekoloryzacji nie bêdziesz mia³a z powrotem swojego naturalnego koloru. Jest to niemo¿liwe z tego wzglêdu, ¿e do szamponów koloryzuj±cych dodawany jest oksydant, który usuwa czê¶ciowo naturalny pigment, by w jego miejsce móg³ wej¶æ sztuczny pigment z farby. Szampon koloryzuj±cy to taka ³agodna, mniej trwa³a farba.
Po u¿yciu wy³±cznie dekoloryzatora Twoje w³osy bêd± mia³y rudawy odcieñ. Wiêc ¿eby mieæ swój kolor musisz zrobiæ dekoloryzacjê, a nastêpnie po³o¿yæ farbê maksymalnie zbli¿on± do Twojego naturalnego koloru. Fryzjer powinien wiedzieæ, jak± na³o¿yæ, ¿eby zneutralizowaæ rudo¶ci. Kolor mo¿e siê po d³u¿szym czasie ocieplaæ. Mo¿esz siê wtedy ratowaæ szamponetkami lub srebrnymi p³ukankami i cierpliwie zapuszczaæ swoje w³osy.

Je¶li to jednak by³a szamponetka, to cierpliwo¶ci - zmyje siê sama.

Jak bêdziesz szuka³a fryzjera, który zrobi Ci tê dekoloryzacjê, dopytaj, czy aby na pewno to jest tzw. color remover, czy mo¿e pod nazw± dekoloryzacji rozumie zwyk³e rozja¶nianie. Na rozja¶nianie siê nie decyduj Szkoda w Twoim przypadku w³osów na to.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-01-20 o 16:04
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 12:50   #2463
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Pytania i porady fryzjerskie

Dzwoni³am dzi¶ do salonu fryzjerskiego, do którego chcia³am sie udaæ i niestety okaza³o sie ze pod s³owem dekoloryzacja w cenniku kryje sie zwykle rozja¶nianie w³osów. I teraz nie wiem czy sie zdecydowaæ z moimi zniszczonymi w³osami (2 tony chce rozja¶niæ) ale nie chce robiæ tego sama w domu.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 13:16   #2464
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 952
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Eyjafjallajokull Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie na temat odzywek z Ziai. Która z nich jest najlepsza? S³ysza³am, ze sa bardzo dobrze i w³asnie nie wiem na któr± z tych tutaj xxx powinnam sie zdecydowac? :<
Dla mnie czerwona .


Dziewczyny mam pytanie.

Ile cm muszê waszym zdaniem podci±æ, aby w³osy lepiej wygl±da³y ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytu³u.png (796,8 KB, 15 za³adowañ)
Must jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-22, 17:00   #2465
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam


Chcia³abym zmieniæ kolor swoich w³osów i proszê Was o poradê jakich produktów u¿yæ:


to co widaæ na zdjêciu to w wiêkszo¶ci mój naturalny kolor tylko zrudzia³y od s³oñca, prostownicy i pewno pozosta³o¶ciach po lekkim baleja¿u z lata;


chcia³abym trochê rozja¶niæ w³osy i przede wszystkim pozbyæ siê tej rudo¶ci


Proszê Was o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20160121_205129(1).jpg (583,6 KB, 17 za³adowañ)

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2016-01-22 o 17:13 Powód: zapomnia³am o zdjêciu
ahali123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-25, 12:40   #2466
karinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 2
Rozja¶nianie w³osów

Witam wszystkie wiza¿anki Zdajê sobie sprawê, ¿e takie pytania ju¿ by³y wiele razy, ale ka¿da sytuacja jest inna, wiêc pozwolê sobie zadaæ moje pytanie.
Ostatnim razem mia³am robione ombre, na górze po³o¿ony kolor ¶redni br±z idealnie pasuj±cy do mojego naturalnego koloru, a na dole kolor zbli¿ony do platyny.
Postanowi³am teraz wróciæ do ca³o¶ci w kolorze platyny. Po³o¿y³am na ca³± g³owê farbê bodaj¿e 12/1 z firmy wellaton. Dó³ jest idealny, góra natomiast zrobi³a siê ni to ¿ó³ta, ni to jasnoruda.
Co proponujecie teraz zrobiæ? W³osy farbowa³am dwa dni temu, od¿ywia³am maskami. S± w stanie bardzo dobrym. Czy polecacie teraz po³o¿yæ na to jak±¶ farbê jasny popielaty blond czy jaki¶ inny czy wogóle poczekaæ z farbowaniem jeszcze trochê? Dodam ¿e wcze¶niej kiedy mia³am kolor platynowy to u¿ywa³am szamponu z Joanny albo rossmanna fioletowego przeciw ¿ó³kniêciu w³osów.
Z góry dziêkujê za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Inezka
karinecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-25, 13:12   #2467
kamkamila90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Rozja¶nianie w³osów

Dlatego nie powinno sie przeprowadzac koloryzacji w domu, tylko u fryzjera. Mo¿e plukanki Ci pomog±?
kamkamila90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 16:19   #2468
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rozja¶nianie w³osów

Cytat:
Napisane przez karinecka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie wiza¿anki Zdajê sobie sprawê, ¿e takie pytania ju¿ by³y wiele razy, ale ka¿da sytuacja jest inna, wiêc pozwolê sobie zadaæ moje pytanie.
Ostatnim razem mia³am robione ombre, na górze po³o¿ony kolor ¶redni br±z idealnie pasuj±cy do mojego naturalnego koloru, a na dole kolor zbli¿ony do platyny.
Postanowi³am teraz wróciæ do ca³o¶ci w kolorze platyny. Po³o¿y³am na ca³± g³owê farbê bodaj¿e 12/1 z firmy wellaton. Dó³ jest idealny, góra natomiast zrobi³a siê ni to ¿ó³ta, ni to jasnoruda.
Co proponujecie teraz zrobiæ? W³osy farbowa³am dwa dni temu, od¿ywia³am maskami. S± w stanie bardzo dobrym. Czy polecacie teraz po³o¿yæ na to jak±¶ farbê jasny popielaty blond czy jaki¶ inny czy wogóle poczekaæ z farbowaniem jeszcze trochê? Dodam ¿e wcze¶niej kiedy mia³am kolor platynowy to u¿ywa³am szamponu z Joanny albo rossmanna fioletowego przeciw ¿ó³kniêciu w³osów.
Z góry dziêkujê za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Inezka
Przy kolejnym farbowaniu odrost powinien wyj¶æ ju¿ ok. Powinna¶ wstêpnie rozja¶nic górê na niskim oxy zanim po³o¿y³as tamta farbê. Nie radzê teraz k³a¶æ popielu, bo na z³oto popiel mo¿e daæ zieleñ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-26, 18:59   #2469
karinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Rozja¶nianie w³osów

Przy kolejnym farbowaniu odrost powinien wyj¶æ ju¿ ok. Powinna¶ wstêpnie rozja¶nic górê na niskim oxy zanim po³o¿y³as tamta farbê. Nie radzê teraz k³a¶æ popielu, bo na z³oto popiel mo¿e daæ zieleñ.

Kupi³am farbê firmy Syoss mro¼ny per³owy blond. My¶lisz ¿e mogê po³o¿yæ g³ównie na górn± czê¶æ w³osów?
karinecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-27, 18:22   #2470
SzAnElKa
Zadomowienie
 
Avatar SzAnElKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 340
Pytanie o pasemka :) Co daj±?

Witam

Co daj± pasemka? Jak zmieniaj± twarz? Poszerzaj± j± czy wyszczuplaj±? Roz¶wietlaj±, odm³adzaj±? Jaki efekt daj± (wiem, ¿e to pewnie indywidualna sprawa ale pytam tak ogólnie). Jednym s³owem DO JAKIEGO EFEKTU ROBI SIÊ PASEMKA (blond) ???

Mój naturalny kolor w³osów to naturalny/mysi blond.
W³osy s± cieniowane - d³ugo¶æ w³osów od ¿uchwy za ³opatki.
W³osy mam proste i zapuszczam do pasa
Chcia³am sobie zrobiæ trochê ja¶niejszych pasemek, ¿eby w³osy by³y ja¶niejsze ... ale nie wiem czy nie pofarbowaæ ca³o¶ci.
__________________
WYMIANA -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=843846

Edytowane przez SzAnElKa
Czas edycji: 2016-01-27 o 18:23
SzAnElKa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-27, 18:43   #2471
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 257
Dot.: Pytanie o pasemka :) Co daj±?

Cytat:
Napisane przez SzAnElKa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Co daj± pasemka? Jak zmieniaj± twarz? Poszerzaj± j± czy wyszczuplaj±? Roz¶wietlaj±, odm³adzaj±? Jaki efekt daj± (wiem, ¿e to pewnie indywidualna sprawa ale pytam tak ogólnie). Jednym s³owem DO JAKIEGO EFEKTU ROBI SIÊ PASEMKA (blond) ???

Mój naturalny kolor w³osów to naturalny/mysi blond.
W³osy s± cieniowane - d³ugo¶æ w³osów od ¿uchwy za ³opatki.
W³osy mam proste i zapuszczam do pasa
Chcia³am sobie zrobiæ trochê ja¶niejszych pasemek, ¿eby w³osy by³y ja¶niejsze ... ale nie wiem czy nie pofarbowaæ ca³o¶ci.
Witaj .
Raczej nie slyszalam zeby pasemka poszerzaly czy wyszczuplaly twarz, zmiana fryzury tak.
Kolory wlosow napewno zmieniaja urode ale trzeba dobrze dopasowac do karnacji twarzy. Moga odmlodzic ,ale nie kazdemu to pasuje .
Wstaw zdj; dopiero mozna ocenic mniej wiecej czy pasuja do Ciebie pasemka.

Mnie przykladowo blond odmladza.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-01-27 o 18:47
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 11:14   #2472
etitka
Raczkowanie
 
Avatar etitka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Must Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie czerwona .


Dziewczyny mam pytanie.

Ile cm muszê waszym zdaniem podci±æ, aby w³osy lepiej wygl±da³y ?
Moim zdaniem powinnaæ podci±æ je delikatnie na koñcach, ale najlepsze co mog³oby poprawic wygl±d Twoich w³osów to porz±dne cieniowanie A jesli mysla³as o farbowaniu to moze rozjasnij koñcówki? Wygl±da³abys pieknie
etitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-28, 14:15   #2473
miska23
Raczkowanie
 
Avatar miska23
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

a co my¶licie o flamboyage, albo o sombre?
miska23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-28, 16:09   #2474
Weasellow
Raczkowanie
 
Avatar Weasellow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

mam pytanie,
czy w³osy o kolorze 7,43 pokryje farba 6,11 czy dopiero 5,11???
proszê o pomoc
__________________
[FONT="Impact"][COLOR="Red"]
Weasellow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-30, 16:31   #2475
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Weasellow Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie,
czy w³osy o kolorze 7,43 pokryje farba 6,11 czy dopiero 5,11???
proszê o pomoc
Na 3% powinna z³apaæ. Choæ na pewno lepiej pokryje poziom 5.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-31, 14:24   #2476
Sveja
Przyczajenie
 
Avatar Sveja
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10
Farbowanie ca³ych w³osów

Cze¶æ. Mam k³opot, a raczej obawê "co mi wyjdzie" ? Od kilku lat robiê baleja¿ blond. Chc±c uzyskaæ efekt jednolitego koloru kupi³am farbê Garnier 8 i chcê na³o¿yæ na ca³o¶æ. Czy która¶ z Was robi³a podobne zakrywanie baleja¿u blond br±zem i jakie by³y tego efekty lub czego ja mogê siê spodziewaæ ?
Sveja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-31, 15:46   #2477
Weasellow
Raczkowanie
 
Avatar Weasellow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêkujê za pomoc ,
dobrze wiedzieæ, ¿e powinien to byæ oksydant 3% a nie 6% (jak my¶la³am)
__________________
[FONT="Impact"][COLOR="Red"]
Weasellow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 22:12   #2478
grandowelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1
Przej¶cie do blondu

Hej kobitki.

Ostatnimi czasy majac 5 cm odrost zachcia³o mi sie zafarbowaæ na kolor zbli¿ony do naturalnego ( ciemny blond ) wiec siêgnê³am po farbe zloty braz z garniera. Wyszedl mi bardzo ciemny braz z tylu majac jasny a na czubku bardzo ciemny. Spiera³ mi sie wiec na koñcach mialam wrecz rudy. Zachcialam znowu blond wiec poszlam do fryzjera i machnekam sb pasemka ktore w po³±czeniu z tym br±zem wygl±da³y na szare. Po dwoch dniach nie wytrzyma³am i kupilam farbe z loreal paris bardzo jasny blond i ponownie zafarbowalam. Na czubku wyszell mi kolor bardzo jasny blond podchodz±cy pod rudy natomiast reszta wlosow na gorze wyszla mi jasno rudo br±zowa z blond pasemkami. Nie wiem co mam teraz zrobic a chcia³abym szybki efekt aby po powrocie do szkoly nie wygladac jak straszyd³o. Mysle nad ponownym rozjasnieniem ale boje sie ze znowu nie wyjdzie jak chce i nie zakryje to ani pasemek ani ciemnych koñcach wlosow. Pomó¿cie mi prosze. Dodaje rowniez za³±cznik wlosow zrobionych dzisiaj farba bardzo jasny blond
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160201_205327.jpg (98,3 KB, 13 za³adowañ)
grandowelove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-02, 10:28   #2479
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie ma za co. Chyba ¿e masz siwe w³osy- wtedy 6%

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Sveja Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ. Mam k³opot, a raczej obawê "co mi wyjdzie" ? Od kilku lat robiê baleja¿ blond. Chc±c uzyskaæ efekt jednolitego koloru kupi³am farbê Garnier 8 i chcê na³o¿yæ na ca³o¶æ. Czy która¶ z Was robi³a podobne zakrywanie baleja¿u blond br±zem i jakie by³y tego efekty lub czego ja mogê siê spodziewaæ ?
Kolor mo¿e nie wyj¶æ równo.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 14:52   #2480
Sveja
Przyczajenie
 
Avatar Sveja
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

w³a¶nie tego siê obawiam, dlatego póki co siê wstrzymam ... widzê ¿e nikt nic nie poradzi, to trudno
Sveja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-07, 09:36   #2481
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Krzywo zafarbowany odsrost

Hej,
farbowalam odrost farba garnier olia.
Mialam bardzo duzy odrost i w niektorych miejscach nalozylam za malo farby (tzn powinnam nalozyc na 4cm od dkory, a nalozylam tylko na 3cm) i na tym kawalku mam nadal odrost
Mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi.

Czy jak nastepnym razem naloze farbe na te fragmenty tokolor sie wyrowna?
Czy moze nalozyc juz teraz farbe na te miejsca? (to bedzie trudne, chyba musialabym pacynk±)

O chyba, ze sobie bêde rumiankem to miejsce rozjasniac

Nie widac tego bardzo, ale mnie to denerwuje... i musze cos z tym zrobic
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-09, 17:45   #2482
Saaarah
Raczkowanie
 
Avatar Saaarah
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 69
Wysokie czo³o

Hej czy oprócz prostej grzywki macie jakie¶ pomys³y jak odwróciæ od wysokiego czo³a uwagê?
Wiadomo nie którzy te¿ takie maj± i wygl±daj± fajnie, lecz ja mam owaln± twarz i co kolwiek robiê tu czuje, ¿e wygl±da to ¼le...
Saaarah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-09, 19:34   #2483
Catalys
Przyczajenie
 
Avatar Catalys
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Wysokie czo³o

Ja mam wysokie czo³o i tzw. dzióbek. Grzywkê ¶cinam na skos, dzióbek krócej, tak by siê w³oski wyrówna³y i zaczesujê na prawo. W grê nie wchodzi prosta grzywka, bo mam wtedy "p³ask±" g³owê i jak±¶ tak± krótk± twarz.
Catalys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 17:39   #2484
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 303
Question Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy jest sens w sp³ukiwaniu w³osów zimn± wod± pod koniec ich mycia, ¿eby zamkn±æ ³uski, gdy i tak zaraz je szuszê gor±c± suszark±?:rolle yes:
aralka1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 18:44   #2485
Yen89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1
Z czerwonych w³osów na jasny br±z

Cze¶æ,

Od prawie trzech lat farbujê w³osy na mo¿na powiedzieæ czerwieñ. Od jakiego¶ roku u¿ywam farby Palette Deluxe numer 678 (rubin). Moje naturalne w³osy to taki mysi kolor, co¶ miêdzy jasnym br±zem, a ciemnym blondem, który jako odrost przy czerwonych w³osach prezentuje siê fatalnie
Jestem ju¿ zmêczona czêstymi farbowaniami w³osów, które przy czerwonym kolorze w³osów s± niestety konieczne i zapragnê³am zmiany a mianowicie br±zu, najlepiej jakiego¶ jasnego zbli¿onego do mojego naturalnego koloru co bym nie musia³a ich farbowaæ z tak du¿± czêstotliwo¶ci± jak obecnie. Wiadomo, ¿e tak czêste farbowania nie wp³ywaj± najlepiej na kondycjê w³osów, niestety bole¶nie przekona³am siê o tym na moich w³osach.
Zmierzaj±c do meritum sprawy mam pytanie drogie Wiza¿anki czy farbuj±c moje obecne w³osy na kolor br±zowy jestem w stanie co¶ zdzia³aæ? Czy jaki¶ jasny br±z jest w ogóle w stanie utrzymaæ siê na farbowanych na czerwono w³osach? Je¶li tak to jaki wybraæ kolor z jakiej firmy? Czy która¶ z Was robi³a co¶ podobnego? Od razu uprzedzê, ¿e absolutnie w grê nie wchodz± ani dekoloryzacja, ani rozja¶nianie. Mam za bardzo zniszczone w³osy na tego typu zabiegi.

Poni¿ej zdjêcie moich k³aków

Z góry dziêkuje za pomoc, bêdê wdziêczna za ka¿de rady
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00942.jpg (82,6 KB, 14 za³adowañ)
Yen89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-10, 19:04   #2486
Injector
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Chcia³bym rozja¶niæ swoje w³osy, ale na g³owie mam du¿o pieprzyków. Czy s± jakie¶ przeciwwskazania? Czy mogê to zrobiæ bez problemu?
Injector jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 00:38   #2487
Lenax333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1
Z brazu po ciemny blond

Man duuzy (jak dla mnie problem) jeszcze kilka dni temu mialam.bardzo jasny blond I OK 4 cm odrostami. Chcialam go przyciemnic wiec wybralam farbe ognista czekolada loreal bez amoniaku. Czuje sie ¼le w tym kolorze i chce wróciæ do blondu chociaz ciemnego ale mam strasznie liche wlosy i nie chcialabym u¿ywaæ rozjasniacza. Wiecie moze co powinnam zrobic? I czy jest mozliwosc ze ta farba spierze sie do blondu? (Jak sie myje to woda jest cala br±zowa od tej farby) moje wlosy aktualnie wygl±daj± tak jak na zdjeciu
Lenax333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 14:46   #2488
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z brazu po ciemny blond

Myj szamponem przeciw³upie¿owym, oprócz tego p³ukanka z miodu b±d¼ sam miod na³o¿ony na d³u¿ej na w³osy dobrze ¶ci±ga kolor. W±tpiê jednak, ¿e zejdzie ca³kowicie i obêdzie siê bez dekoloryzacji.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 14:47   #2489
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z czerwonych w³osów na jasny br±z

Jasny br±z z³apie- aczkolwiek czerwony bêdzie mocno przebijaæ. Jesli ju¿ to spróbowa³abym z ch³odnym, metalicznym poziomem 5, który lekko tê czerwieñ zneutralizuje.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-11, 19:06   #2490
zuzia1103
Przyczajenie
 
Avatar zuzia1103
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Z czerwonych w³osów na jasny br±z

Cytat:
Napisane przez Yen89 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ,

Od prawie trzech lat farbujê w³osy na mo¿na powiedzieæ czerwieñ. Od jakiego¶ roku u¿ywam farby Palette Deluxe numer 678 (rubin). Moje naturalne w³osy to taki mysi kolor, co¶ miêdzy jasnym br±zem, a ciemnym blondem, który jako odrost przy czerwonych w³osach prezentuje siê fatalnie
Jestem ju¿ zmêczona czêstymi farbowaniami w³osów, które przy czerwonym kolorze w³osów s± niestety konieczne i zapragnê³am zmiany a mianowicie br±zu, najlepiej jakiego¶ jasnego zbli¿onego do mojego naturalnego koloru co bym nie musia³a ich farbowaæ z tak du¿± czêstotliwo¶ci± jak obecnie. Wiadomo, ¿e tak czêste farbowania nie wp³ywaj± najlepiej na kondycjê w³osów, niestety bole¶nie przekona³am siê o tym na moich w³osach.
Zmierzaj±c do meritum sprawy mam pytanie drogie Wiza¿anki czy farbuj±c moje obecne w³osy na kolor br±zowy jestem w stanie co¶ zdzia³aæ? Czy jaki¶ jasny br±z jest w ogóle w stanie utrzymaæ siê na farbowanych na czerwono w³osach? Je¶li tak to jaki wybraæ kolor z jakiej firmy? Czy która¶ z Was robi³a co¶ podobnego? Od razu uprzedzê, ¿e absolutnie w grê nie wchodz± ani dekoloryzacja, ani rozja¶nianie. Mam za bardzo zniszczone w³osy na tego typu zabiegi.

Poni¿ej zdjêcie moich k³aków

Z góry dziêkuje za pomoc, bêdê wdziêczna za ka¿de rady
Bez k±pieli rozja¶niaj±cej siê nie obêdzie,a tego br±zu nawet nie ma sensu nak³adaæ, bo i tak nic nie bêdzie widaæ.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich fryzur
YouTube - https://www.youtube.com/user/zuzia1103
Facebook - https://web.facebook.com/Fryzury1Pazury/
zuzia1103 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.