Problemy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-25, 22:50   #1
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11

Problemy...


Z moją kobietą sypiamy ze sobą od ponad miesiąca. Ciągle mam problem z przedwczesnym wytryskiem (uprawiamy seks 3-4 razy w tygodniu). Kiedy za pierwszym razem dochodzę w około minutę za drugim czasem w ogóle mi nie staje... Tak jakbym stracił ochotę na seks (za pierwszym razem potrafi stać jakiś czas bez żadnego dotyku itp). Partnerka mnie podnieca, nawet bardzo więc nie tu tkwi problem. Kiedy staje, w sumie zdarzyło się to 2 razy, to po kilku minutach przy zmianie pozycji opada... Dodam, że używałem durex performa głównie po to żeby ten 1 raz był dłuższy ale co z tego jak i tak szybko dochodziłem a za drugim razem nie chciał nawet stanąć. Ostatnio użyłem Classic i było to samo (szybki orgazm, potem nie chciał stanąć). Wiem, że przeszkadza to mojej partnerce, rozmawialiśmy o tym kilka razy. Mogę powiedzieć jeszcze, że przed seksem jestem bardzo wyluzowany (tak jakbym nie miał problemu z zbyt szybkim wytryskiem). Ogólnie dużo o tym myślę bo mimo wszystko wiem, że mojej partnerce to przeszkadza (kiedy po 5-10 minutach nie chce mi stanąć ona się ubiera i traci ochotę), nie wspominając o tym, że dochodzę w minutę... Jakieś porady?
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 23:10   #2
RanRan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Problemy...

Być może za szybko próbujecie drugi raz
Jeśli do niedawna byłeś prawiczkiem, to normalne, że możesz mieć problem z przedwczesnym wytryskiem. Po prostu musisz dać sobie czas aby się przyzwyczaić.

Za drugim razem nie jesteś zupełnie podniecony, czy po prostu Ci nie staje?
RanRan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 09:34   #3
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Problemy...

Staje ale nie do końca, trochę mu brakuję do pełnego wzwodu. Za ile problemy z przedwczesnym wytryskiem powinny znikać? Ile czasu powinno się odpocząć po pierwszym stosunku?
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 12:42   #4
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Problemy...

to zależy od faceta, od dnia, od formy. Jeden z moich byłych mógł drugi raz po 15 minutach. Inny po pierwszym razie wysiadał i do drugiego stosunku nie dochodziło.
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 12:54   #5
mirabelka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Problemy...

Spokojnie, wszystkiego się nauczysz, po jakimś czasie to minie, ale ćwicz, ćwicz..
mirabelka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 14:35   #6
RanRan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 49
Dot.: Problemy...

Skoro nie do końca, to wystarczy, że poczekacie jeszcze trochę i powinno być ok Ciężko powiedzieć, kiedy przestaniesz mieć przedwczesny wytrysk. Rozmawiałeś o tym z dziewczyną? Czy ma jakieś pretensje, żal, czy też Cię wspiera?
RanRan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 17:03   #7
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Problemy...

Rozmawiałem, widać, że jej to w przeszkadza (wcześniej miała 2 partnerów po około rok czasu). Pretensji nie ma ale czasem widać, że zaczyna ją to drażnić choć o tym mi nie mówi.
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 17:53   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Problemy...

Nie wiem jak zrobić żeby nie dochodzić w minutę, może więcej praktyki. A z tym stawaniem drugi raz to jest różnie - facetowi mojej koleżanki może stanąć po godzinie, półtorej a mojemu TŻ po 10 minutach

A co z seksem oralnym? Może niech spróbuje wziąć go do buzi, wtedy przecież w większości przypadków staje jak szalony
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 18:12   #9
Michalek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Problemy...

Niestety nie namówiłem jeszcze partnerki na seks oralny ; )
Michalek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 09:17   #10
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Problemy...

Cytat:
Napisane przez Michalek92 Pokaż wiadomość
Rozmawiałem, widać, że jej to w przeszkadza (wcześniej miała 2 partnerów po około rok czasu). Pretensji nie ma ale czasem widać, że zaczyna ją to drażnić choć o tym mi nie mówi.
a ciekawe czy wie, że taką "cichą presją" tylko pogarsza sprawę...
długo jesteście ze sobą? potraficie rozmawiać o seksie?
prawdopodobnie to tylko kwestia czasu, aż wszystko się unormuje i będzie "si", ale Twoja panna do tego czasu może się zmyć, bo z tego co piszesz nie jest zbyt cierpliwa i wyrozumiała.

tak czy inaczej: wszystko ze spokojem.
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:02   #11
aimal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 64
Dot.: Problemy...

Przede wszystkim to dziwna ta Twoja kobieta. Wybacz - może nie mnie ją oceniać, ale widać, że Cię stresuje tylko niepotrzebnie.
Mój faacet też na początku szybko dochodził i potem był kompletnie wypompowany, ale nigdy w życiu w akcie protestu nie ubierałam się obrażona.
Czasami i teraz zdarza mu się szybko dojść, ale wtedy wspieram go, bo jestem w stanie zrozumieć, że bywają gorsze dni.

Za dużo myślisz i podświadomie stresujesz się tym, co Ona mówi. Spróbuj z nią porozmawiać, wyjaśnić. Potrzeba troszkę czasu.
Jesli chcesz wiedzieć ile dokładnie..? Ciężko powiedzieć, może rok u nas to trwało, może trochę więcej. Ale każdy jest inny.
__________________
Fascynująca historia młodej dziewczyny
opisywana na łamach prywatnego blogu
o miłości, problemach, codziennym życiu...
aimal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 21:43   #12
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Problemy...

Przedwczesny wytrysk to choroba to sie leczy.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.