Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 12:18   #721
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Ostatnio zbyt mocno wyskubalam sobie brwi i niestety wygląda to okropnie. co zrobić żeby jak najszybciej odrosły?? a może są jakieś specialne zabiegi u kosmetyczki?? proszę o radę?? W poniedziałek zaczynam nową pracę i nie chciałabym się pokazać z takimi brwiami!
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:56   #722
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

ja sobie sama nie umiem wyrywać włosków pensetą dlatego zawsze chodzę na ciepły wosk u kosmetyczki (20-30 minut zaczerwienienia i kłopot z głowy) trochę boli, ale jest do wytrzymania, płacę 7 zł co 3-4 miesięce.

Jestem z tego sposobą najbardziej zadowolona, ponieważ mam wyuczony kształt brwi, nie chcę żadnych innych kształtów, tylko zniwelować nadmiar włosków, a po wosku na prawdę na dłuuugo nie widać nowych, a jak są to słabsze i rzadsze, serdecznie polecam. Natomiast zdaję sobie sprawę, że niektórzy chcą sobie zmieniać kształt brwi, to wtedy absolutnie nie polecam, bo będziecie mieć kłopot z odrośnięciem włosków.

Dam Wam taką swoją sprawdzoną radę - butelka oliwki dla dzieci, wacik - przetrzeć miejsca zaczerwienione i dopiero wtedy przypudrować ( jeśli nie trzeba, to najlepiej w ogóle), a jeszcze przed wyjściem do kosmetyczki przetrzeć brwi zimnym mleczkiem do demakijażu, sprawdza się tylko jak mamy zimne mleczko i gabinet kosmetyczny nie daleko mieszkania.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:14   #723
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
Ostatnio zbyt mocno wyskubalam sobie brwi i niestety wygląda to okropnie. co zrobić żeby jak najszybciej odrosły?? a może są jakieś specialne zabiegi u kosmetyczki?? proszę o radę?? W poniedziałek zaczynam nową pracę i nie chciałabym się pokazać z takimi brwiami!
Do poniedziałku raczej nie odrosną całe. Takie coś trwa conajmniej 2 tyg. Polecam olejek rycynowy. Ale w tak krótkim czasie nie masz co liczyć na cuda
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:16   #724
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Do poniedziałku raczej nie odrosną całe. Takie coś trwa conajmniej 2 tyg. Polecam olejek rycynowy. Ale w tak krótkim czasie nie masz co liczyć na cuda
dzięki za odp
a są może u kosmetyczki jakieś specialne zabiegi na brwi?
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 20:40   #725
Tina95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Moim zdaniem przy okrągłej twarzy lepiej poztawić na naturalny kształt
Ale to tylko ``moim zdaniem``
Tina95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:00   #726
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

ja mysle ze moze takie brwi w "szpic" troszke wyciagna okragla twarz
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:17   #727
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

wiem, że nie powinno się "skubać" wlosków powyżej brwi, ale mam problem mianowicie nad jedną brwią rosną mi włoski do góry i jest nierówny łuk. Nie wiem co mam z nimi zrobić? Druga brew jest idealna
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 09:27   #728
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Dziewczyny , polecam znalezc kosmetyczke ktora nie używa pensety tylko nici...cos fantastycznego.Pierwszy kontkt mialam w Londynie , pojechalam do kumpeli , miala fantastyczne luki, powiedziala ze robi jej hinduska.Jeden koniec trzyma w zebach reszte w rekach , trzeba jej pomoc i naciagnac luk brwiowy palcami , ale efekt super. Po powrocie niezle sie nabiegalam zeby u mnie w miescie takowa znalezc..no i mam moja stara kosmetyczka sie zmnie zapytala gdzie teraz brwi robie, tą nicia mozna precyzyjnie wyrwac takie wloski ktorych kosmetyczka nie wyrywa bo sa malusienkie u jasniutkie, luk brwiowy jest gladki jak pupcia niemowlaczka....nigdy wiecej pensety
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 08:12   #729
Aska995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brwi - regulacja , pielęgnacja - wątek zbiorczy :)

mam pytanie
od ilu lat powinno regulować się brwi?
mam 14 i nie wiem czy juz powinnam, ale to podobno boli...
Proszę o odpowiedź
Aska995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:39   #730
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Dlaczego głupio? Raczej drogo, ale jeśli Cię na to stać to czemu nie. A może poproś kosmetyczkę żeby Ci poradziła jak sobie te brwi samej regulować. Takich zarośniętych bardzo to bym nie próbowała, ale jak się często to robi, to po kilka włosków można samemu wyrywać.

http://www. stylistka. pl/modelujemy-ksztalt-brwi/
https://wizaz.pl/kurs_brwi.php
Koszt to ok.4-5 zl, a musiałabym chodzic tak 2 razy w miesiący więc ok.10 zl za miesiąc by to wynioslo...
Nie, nie mam zrosnietych brwi Chyba nie naucze sie ich sama regulowac, bo są dość jasne i trochę mi ciężko Obawiam się ze kosmetyczka może mi odmówic zabiegu z tego własnie powodu
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:54   #731
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
dzięki za odp
a są może u kosmetyczki jakieś specialne zabiegi na brwi?
Ew. może dokleić sztuczne
Naprawdę polecam olejek rycynowy Mi brwi w ciągu kilku dni odrastają... dlatego jakbym miała chodzić do kosmetyczki na regulację to musiałabym tam być conajmniej raz w tygodniu Na pierwszą regulację poszłam do kosmetyczki, teraz bez problemów reguluję je pensetą.
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 13:36   #732
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Koszt to ok.4-5 zl, a musiałabym chodzic tak 2 razy w miesiący więc ok.10 zl za miesiąc by to wynioslo...
Nie, nie mam zrosnietych brwi Chyba nie naucze sie ich sama regulowac, bo są dość jasne i trochę mi ciężko Obawiam się ze kosmetyczka może mi odmówic zabiegu z tego własnie powodu
przejdz sie do kosmetyczki na pewno ci nie odmowi "
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 23:40   #733
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Brwi reguluję sobie sama pęsetą, ale pomyślałam, że może dla odmiany wybrałabym sie do kosmetyczki na regulację woskiem+hennę.
I tutaj pojawia sie pytanie: Ile mam odczekać dni( nie regulowac samej) przed wizytą u kosmetyczki? Mam zrośniete brwi ( reguluje tak, że powstają normalne, dwie) mam ich nie wyrywać aż do wizyty u kosmetyczki bo szczerze mówiąc o ile z włoskami w okolicach lini brwi przeboleję, tak nie wyobrażam sobie funkcjonowania z odrastającymi włoskami, które złączabrwi w jedną
__________________
20.09.2014r.

Edytowane przez Kwaśna truskawka
Czas edycji: 2009-08-15 o 23:41
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:06   #734
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Brwi reguluję sobie sama pęsetą, ale pomyślałam, że może dla odmiany wybrałabym sie do kosmetyczki na regulację woskiem+hennę.
I tutaj pojawia sie pytanie: Ile mam odczekać dni( nie regulowac samej) przed wizytą u kosmetyczki? Mam zrośniete brwi ( reguluje tak, że powstają normalne, dwie) mam ich nie wyrywać aż do wizyty u kosmetyczki bo szczerze mówiąc o ile z włoskami w okolicach lini brwi przeboleję, tak nie wyobrażam sobie funkcjonowania z odrastającymi włoskami, które złączabrwi w jedną
to zależy od Ciebie, czy hcesz aby kosmetyczka nadała Twoim brwiom porządany jej zdaniem kształt, czy tylko usuneła włoski według twojego nadanego kształtu. Wszystko zależy od Ciebie
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:17   #735
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Jak wyregulować taką brew,macie jakieś zdjęcia co z nią zrobić,nie chcę sobie zepsuć brwi
http://img35.imageshack.us/i/brew.jpg/
daje linka bo załącznik coś nie działa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brew.jpg (10,6 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez Gosia_14
Czas edycji: 2009-08-18 o 19:21
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 18:41   #736
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Re: gdzie dobra kosmetyczka?

Kurcze a u nas henna brwi z regulacją 25 zł!
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:35   #737
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Re: gdzie dobra kosmetyczka?

Te kropki to mogą być po prostu ślady po usunięciu włoska wraz z cebulką. Niektóre dziewczyny mają bardzo delikatne te miejsca i nie trudno o takie "kropki", ale kosmetyczka odpowiednimi kosmetykami powinna to złagodzić, a jeśli nie to to powinno przejść po dniu.

A nawiązując do tematu to uważam, że co jakiś czas warto się wybrać do kosmetyczki na taki zbieg ponieważ dobra kosmetyczka dzięki prawidłowej regulacji potrafi wydobyć oko tak, że będzie ono wyglądało sto razy lepiej, a przede wszystkim na większe. No, a wiadomo, że ładne brwi wyglądają estetycznie, a nie takie "krzaki" + henna to już w ogóle cacuszko
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:06   #738
CruellaDemon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 422
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Apropos, czy znacie jakąś dobrą kosmetyczkę we Wrocławiu, która potrafi regulować brwi, dobierając je do urody? Ciągle się nacinam, więc poprosiłabym o kontakt do kogoś naprawdę dobrego. )
CruellaDemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:39   #739
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

a ja byłam na hennie 2 razy.. jaki kolor powinna mi zrobić jak jestem blondynką??
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 19:29   #740
yvonne87
Przyczajenie
 
Avatar yvonne87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Ja również poszukuję dobrej kosmetyczki we Wrocławiu, która nadałaby ładny kształt moim brwiom, najlepiej okolice Nowego Dworu i Muchoboru. Jak na razie nie udało mi się natrafić na nikogo takiego. Może znacie kogoś wartego polecenia ?
yvonne87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:10   #741
halapuca
Raczkowanie
 
Avatar halapuca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 222
Dot.: Brwi - regulacja , pielęgnacja - wątek zbiorczy :)

mam ładny kształt brwi, ale one są ciemniejsze od moich włosów. tzn. włosy taki średni brąz, a brwi ciemny brąz. co mogę zrobić żeby brwi miały taki hollywoodzki look? kiedy pomalowałam je delikatnie brązowym cieniem mam wrażenie, że wygląda to sztucznie...

Cytat:
Napisane przez Aska995 Pokaż wiadomość
mam pytanie
od ilu lat powinno regulować się brwi?
mam 14 i nie wiem czy juz powinnam, ale to podobno boli...
Proszę o odpowiedź
ja zaczęłam mając 12, moim zdaniem 14 to najwyższy czas zaczynać. jak będziesz starsza to przynajmniej już będziesz miała wyrobiony kształt. i wcale jakoś bardzo nie boli, jak się to robi prawidłowo.

Edytowane przez halapuca
Czas edycji: 2009-11-11 o 12:21
halapuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:14   #742
katia111115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Cytat:
Napisane przez kajuszka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie ;-)
możecie mi powiedzieć, jaka firma sprzedaje wosk, przy którym nie trzeba używać pasków i czy można go podgrzewać w zwykłym podgrzewaczu????

www.kappabi.com tam jest bardzo fajny wosk bezpaskowy
katia111115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:06   #743
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: regulacja brwi

a ja brwi reguluje sobie sama i jak na razie tylko raz się oszpeciłam, tak je wychakałam, że zostały mi takie cieniutkie, prawie niewidoczne niteczki...wyglądałam okropnie, ale na szczęście szybko odrosły ufff!
w salonie zabieg ten kosztuje 5 zł.
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 22:40   #744
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Czy mogłybyście polecić mi sprawdzoną kosmetyczke w Warszawie która potrafi ładnie wyregulować dość grube brwi?
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 17:10   #745
Ciziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Re: regulacja brwi :-)

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
Też słyszałam z paru źródel o tym, że z góry się nie wyrywała właśnie z obawy o uszkodzenie nerwu jeśli dobrze pamiętam trójdzielnego, a może to doprowadzić do mocnych bólów i leczenia neurochirurgicznego.
Dziewczyny, kto wam takich głupot nagadał że wyrwanie włosa może uszkodzić nerw?? Nerwy są usytuowane głęboko a włosy rosną bardzo płytko. Pomyślcie logicznie: czy natura pozwoliłaby żeby wyrwanie włosa wiązało się z tak poważną dysfunkcją jak paraliż połowy twarzy? No i skąd bóle jeśli nerw jest uszkodzony Przecież wtedy nie przekaże informacji o bólu Same mity
Ciziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 19:50   #746
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Mam małe pytanie. Od zawsze mam problemy z regulacją brwi. Nigdy nie mam takiego kształtu jakbym chciała, nawet jak wyjdę od kosmetyczki. Dzisiaj postanowiłam, że znowu zapuszczam brwi, by móc je wyregulować. Ile około trzeba czekać by nadawały się na wizytę do kosmetyczki ?
Na pierwszym zdjęciu jaki kształt mają naturalnie, drugie jakie są aktualnie a na trzecim do takiego kształtu chcę zapuścić i wyregulować.
Z góry dziękuję za pomoc
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 07:56   #747
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Podpięłam moje pytanie do wątku o brwiach no ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Mam mały dylemat. Od zawsze mam problemy z regulacją brwi. Nigdy nie mam takiego kształtu jakbym chciała, nawet jak wyjdę od kosmetyczki. Dzisiaj postanowiłam, że znowu zapuszczam brwi, by móc je wyregulować. Ile około trzeba czekać by nadawały się na wizytę do kosmetyczki ?
Na pierwszym zdjęciu jaki kształt mają naturalnie, drugie jakie są aktualnie a na trzecim do takiego kształtu chcę zapuścić i wyregulować ( o ile przy moim naturalnym kształcie jest to możliwe )
Z góry dziękuję za pomoc
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 11:21   #748
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Generalnie to ciężko jest powiedzieć ile będą odrastać, zazwyczaj miesiąc do 3 odrastają, ale jak były mocno wyregulowane to może być znacznie dłużej. Jak zapuszczałam brwi to po miesiącu miałam już krzaczory, ale niestety w pewnych miejscach musiałam czekać na odrost ok roku (!).

Ładne masz brewki, naturalne mają bardzo ładny kształt, na tym drugim zdjęciu chyba masz hennę? Mi się te wyregulowane też podobają, ale chyba rozumiem, że problem polega na tym, że są zbyt "okrągłe" nie mają przełamania. Patrząc na Twoje naturalne wydaje mi się, że nie byłoby problemu ze zbudowaniem wyrażniejszego łuku.
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 11:44   #749
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

To dość indywidualna sprawa. Po ostatnich spustoszeniach na swoich brwiach pełen powrót do natury odnotowałam po ok 3 tygodniach
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 12:02   #750
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Dziewczyno alez ty piekna jestes! Nic nie zmieniaj, wygladasz bardzo dobrze z takimi jakie masz. Sa pieknie wyregulowane i chodz nie widac calej twarzy, to to co widze pozwala mi przypuszczac, ze takie tobie pasuja. Masz piekne brwi . Porownujac zdjecia to ja miedzy drugim a trzecim za duzej roznicy nie widze.
Czy ja jeszcze moge spytac jaka jest roznica wieku miedzy pierwszym a drugim zdjeciem? Widze ze na pierwszym zdjeciu masz umalowane rzesy, a na drugim makijaz jest mocniejszy. Nie wiem czy przez makijaz , ale wnioskuje ze na pierwszym zdjeciu bylas duzo mlodsza. Jesli sie myle, to pieknie wygladasz na obu zdjeciach, ale na tym pierwszym... miodzio. Tak delikatnie, mlodo, niewinnie. Pieknie ci w tak delikatnym makijazu. jestes jasna blondynka, a takim to ladnie w delikatnycj makijazach.
Uwazam ze nie powinnas nic zmieniac. Twoje brei pasuja do twojej twarzy, a to jest najwazniejsze. Na pierwszym zdjeciu sa ciutke grubsze od srodka przy nosie niz na tym drugim zdjeciu, ale tez sa bardzo ladne i twarzowe. maja regularny ksztalt, a to sie liczy. Pamietam jak bylo u mnie. regulacje zaczelam w wieku 13 lat. Mialam bardzo zarosniete brwi i to co wychodzilo poza luk brwiowy az sie prosilo o wyrwanie. Moja mam zwrocila mi na to uwage, ze przydalo by sie wyrwac kilka wlosow. Ale twoje sa idealne. przyjrzyj sie sobie w lustrze. za cienkie brwi to tez nie dobrze, beda wygladaly sztucznie i beda postarzac, beda nadawac ci surowosc i wrednosc ( jak ja to nazywam). Jak na moje 33 letnie oko jest idealnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.