Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 23:05   #1
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia

Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca


Witam.Nie znalazłam nic na ten temat na wiZOOżu,więc zakładam nowy wątek.
Otóż,tak jak w temacie,moja kicia ma od dłuższego czasu(conajmniej ponad dobę)rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca(a to już od dłuższego czasu).Dodatkowo nie je już od wczorajszego dnia,o ile nie dłużej.Dużo pije.
Kicia miała w zeszły wtorek(01.07.08) operację wycięcia macicy i jajników(przez ropomacicze)a wczorja lewatywę.Czy któreś z tych zdarzeń miało na to wpływ?Wiem,że narkoza mogła tak zadziałać(ale to już tydzień po operacji,czy napewno na nią zwalać?).Jutro wybieram się oczywiście z kotką do weterynarza,ale chciałabym się po prostu dowiedzieć,czy może ktoś z Was się spotkał z takim zjawiskiem.
Z góry dziękuję za odp.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:09   #2
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca

to może być jakis wstrząs, zatrucie, napewno bym nie lekceważyła tej sprawy i napisz, co z kotem
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:49   #3
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca

Martha i jak z kotą?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 20:29   #4
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca

O_O najmocniej przepraszam!przysięgłabym ,że dodawałam komentarz.

Okazało się,że kicia miała temperaturę i to mógł być powód całej akcji.Rano z kicią było wszystko w porządku,ale właśnie na wizycie u wetki okazało się,że kicia była wewnętrznie zgrzana dostała zastrzyk i w domu była jak nowa

Pamiętajcie więc,żeby przy takich objawach dotknąć kiciowy nosek,czy nie jest za ciepły.

trojka dzięki bardzo,za przypomnienie
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 21:34   #5
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca

Uffff uffff jak dobrze, że to nic poważnego
Martwiłam się o Twoją kicię
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 15:03   #6
koza5689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca

Dzien dobry, pisze odnosnie tego tematu na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=264388 mam kota ktoremu w sobote po wizycie u weterynarza rozszerzyly sie zrenice do takiej wielkosci ze nie widac prawie teczowek. Ogolnie kot nie mial apetyu, pilduzo wody mial podwyzszone cisnienie i goraczke. Aktualnie nie ma juz goraczki i znowu je (po zastrzykach u weterynarza, )ale nadal jest slepy i wetrrynarze mowia ze musial spasc np z parapetu. Mam do Pani pytanie (wiem ze minelo 8 lat) wie Pani co podano Pani kotu w zastrzyku jakis czas temu gdy pani kot mial takie objawy i czy dzieki temu odzyskal wzrok? Może w ksiazecce weterynarz napisal co za lek podal kotu. Szukam kazdego sposobu zeby kot nie stracil wzroku na zawsze, chociaz jak weterynarze nie wiedza co robic to watpie ze cokolwiek zdzialam ale mysle ze warto probowac dlatego pisze.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Przepraszam za chaos wypowiedzi ale pisze z telefonu, myslalem ze to wiadomosc prywatna
koza5689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 08:36   #7
KokinoNero
Raczkowanie
 
Avatar KokinoNero
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 215
Dot.: Kicia ma wciąż rozszerzone źrenice i przyspieszoną akcję serca

Cytat:
Napisane przez koza5689 Pokaż wiadomość
Dzien dobry, pisze odnosnie tego tematu na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=264388 mam kota ktoremu w sobote po wizycie u weterynarza rozszerzyly sie zrenice do takiej wielkosci ze nie widac prawie teczowek. Ogolnie kot nie mial apetyu, pilduzo wody mial podwyzszone cisnienie i goraczke. Aktualnie nie ma juz goraczki i znowu je (po zastrzykach u weterynarza, )ale nadal jest slepy i wetrrynarze mowia ze musial spasc np z parapetu. Mam do Pani pytanie (wiem ze minelo 8 lat) wie Pani co podano Pani kotu w zastrzyku jakis czas temu gdy pani kot mial takie objawy i czy dzieki temu odzyskal wzrok? Może w ksiazecce weterynarz napisal co za lek podal kotu. Szukam kazdego sposobu zeby kot nie stracil wzroku na zawsze, chociaz jak weterynarze nie wiedza co robic to watpie ze cokolwiek zdzialam ale mysle ze warto probowac dlatego pisze.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Przepraszam za chaos wypowiedzi ale pisze z telefonu, myslalem ze to wiadomosc prywatna
I jak z kotem? Udało się coś zrobić? Mój kot niestety kilka miesięcy temu opuścił ten świat . Dostał leki u weterynarza, ale niestety nie pomogły.
KokinoNero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 09:36:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.