Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 07:56   #4141
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

morelle, a używałaś może pudru diamentowego i mogłabyś je porównać do siebie? zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:26   #4142
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ja mogę już coś na jego temat powiedzieć. Jest bardzo fajny, ładnie matuje, ale nie jest to płaski mat, on zmiękcza rysy i wygładza cerę. Dobrze, a nawet bardzo dobrze współpracuje z kolorówką, kładę na niego brązer i róże Maca, efekt jest bardzo elegancki. Minimalnie bieli, ale w sposób absolutnie nie przeszkadzający.
Dziekuje Ci bardzo W koncu jakis oglad w temacie bede miala
Rozumiem, ze jest on bardziej matujacy jak rozswietlajacy? Chcialam go kupic, ale zaczelam sie obawiac ze bedzie jak diamentowy, a diamentowy u mnie sie nie sprawdzi ( moja cera nie lubi rozswietlaczy, poza paroma wyjatkami no i strasznie bielil, a ja juz wystarczajaco blada jestem). WIec jak uzywalas diamentowego i masz porownanie to bylabym wdzieczna
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:54   #4143
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hej, polecam bardzo serum LEMON, azelo oliwkowe oraz przede wszystkim olejek myjący z drzewa herbacianego. Zimą cała byłam w opłakanym stanie a moja skóra tak samo. Wysyp pryszczy, zaskórniki na całej twarzy, wielka kaszka. Bardzo silne stresy i złe odżywienie zrobiły swoje. Od lutego wróciłam do żywych i wróciłam do mojego stylu życia. Dermatolog zapisała mi locacid ale nie przetrzymałam tych skutków ubocznych - skóra mnie tak bolała, że nie mogłam jej dotknąć. Napisałam do biochemii urody, zrobiłam zdjęcie i polecili mi te produkty. Po 2 miesiącach właściwie wszystko zeszło (pewnie zmiana diety też miała znaczenie). Kończę w tym roku magiczne 30 LAT i teraz zastanawiam sie nad kwasem migdałowym. Używam filtrów ale piegi latem mi się pojawiają, mam także zmarszczki Co mi radzicie? Może najpierw jakiś tonik a potem mocniejsze kwasy? Kiedyś używałam glikolowego z clareny i byłam zadowolona Załączam zdjęcia z zimy i z dzisiaj Niestety te z zimy są niewyraźnie i bez zbliżeń ale zapewniam, że skóra wyglądała bardzo źle. Teraz jest lepiej, choc nie idealnie

Pierwsze dwa zdjęcia z zimy. Reszta z dzisiaj. 4 ostatnie z lekkim makijażem: krem BB Gowoonsesang Brightening Balm, róż catrice oraz rozświetlacz MAC

Edytowane przez fitnesswoman
Czas edycji: 2014-08-01 o 20:58
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:51   #4144
Weronika166
Przyczajenie
 
Avatar Weronika166
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć. Miałam właśnie zacząć wątek dotyczący BU, ale znalazłam ten. Kupiłam sobie na stronie BU żel odżywczy hialuronowy i olejek arganowy i nakładam taką mieszankę na twarz na noc. I właśnie sie tak zastanawiam czy ta mieszanka nawilża skórę czy tylko natłuszcza?
Weronika166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 09:07   #4145
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
morelle, a używałaś może pudru diamentowego i mogłabyś je porównać do siebie? zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma
Używałam. Ma delikatnie popielatą barwę, nie wybiela. Ten ze złotem lepiej i na dłużej matowi, delikatnie wybiela, trzeba latem dodać brązera. Może delikatnie wysuszać, dobrze więc dać pod niego porządny nawilżacz.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo W koncu jakis oglad w temacie bede miala
Rozumiem, ze jest on bardziej matujacy jak rozswietlajacy? Chcialam go kupic, ale zaczelam sie obawiac ze bedzie jak diamentowy, a diamentowy u mnie sie nie sprawdzi ( moja cera nie lubi rozswietlaczy, poza paroma wyjatkami no i strasznie bielil, a ja juz wystarczajaco blada jestem). WIec jak uzywalas diamentowego i masz porownanie to bylabym wdzieczna
Powiem ci, że buzia jest rozświetlona, pięknie wygląda, ale możesz spokojnie go aplikować, bo on nie ma żadnych drobinek, nie daje tłustego błysku. Ten efekt nie polega na błysku w ogóle. Moim zdaniem on doskonale nadaje się do tłustej cery. Do mieszanej i suchej też ale pod warunkiem dobrego nawilżenia buzi. Jednak bielić może, co daje się zniwelować brązerem, on fajnie współpracuje z kolorówką, która na nim wypada subtelnie. Jeśli ktoś woli mocniejszy efekt, to puder brązujący może stopniować.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronika166 Pokaż wiadomość
Cześć. Miałam właśnie zacząć wątek dotyczący BU, ale znalazłam ten. Kupiłam sobie na stronie BU żel odżywczy hialuronowy i olejek arganowy i nakładam taką mieszankę na twarz na noc. I właśnie sie tak zastanawiam czy ta mieszanka nawilża skórę czy tylko natłuszcza?
Natłuszcza i nawilża.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fitnesswoman Pokaż wiadomość
hej, polecam bardzo serum LEMON, azelo oliwkowe oraz przede wszystkim olejek myjący z drzewa herbacianego. Zimą cała byłam w opłakanym stanie a moja skóra tak samo. Wysyp pryszczy, zaskórniki na całej twarzy, wielka kaszka. Bardzo silne stresy i złe odżywienie zrobiły swoje. Od lutego wróciłam do żywych i wróciłam do mojego stylu życia. Dermatolog zapisała mi locacid ale nie przetrzymałam tych skutków ubocznych - skóra mnie tak bolała, że nie mogłam jej dotknąć. Napisałam do biochemii urody, zrobiłam zdjęcie i polecili mi te produkty. Po 2 miesiącach właściwie wszystko zeszło (pewnie zmiana diety też miała znaczenie). Kończę w tym roku magiczne 30 LAT i teraz zastanawiam sie nad kwasem migdałowym. Używam filtrów ale piegi latem mi się pojawiają, mam także zmarszczki Co mi radzicie? Może najpierw jakiś tonik a potem mocniejsze kwasy? Kiedyś używałam glikolowego z clareny i byłam zadowolona Załączam zdjęcia z zimy i z dzisiaj Niestety te z zimy są niewyraźnie i bez zbliżeń ale zapewniam, że skóra wyglądała bardzo źle. Teraz jest lepiej, choc nie idealnie

Pierwsze dwa zdjęcia z zimy. Reszta z dzisiaj. 4 ostatnie z lekkim makijażem: krem BB Gowoonsesang Brightening Balm, róż catrice oraz rozświetlacz MAC
Spróbuj retinolu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 09:37   #4146
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Weronika166 Pokaż wiadomość
Cześć. Miałam właśnie zacząć wątek dotyczący BU, ale znalazłam ten. Kupiłam sobie na stronie BU żel odżywczy hialuronowy i olejek arganowy i nakładam taką mieszankę na twarz na noc. I właśnie sie tak zastanawiam czy ta mieszanka nawilża skórę czy tylko natłuszcza?
Nawilża i natłuszcza Tylko jeśli masz suchą skórę to nie przesadzaj z żelem.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

morelle, jaki puder nadawałby się do suchej cery? Bo widzę, że wszystkie wysuszają
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:30   #4147
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Weronika166 Pokaż wiadomość
Cześć. Miałam właśnie zacząć wątek dotyczący BU, ale znalazłam ten. Kupiłam sobie na stronie BU żel odżywczy hialuronowy i olejek arganowy i nakładam taką mieszankę na twarz na noc. I właśnie sie tak zastanawiam czy ta mieszanka nawilża skórę czy tylko natłuszcza?
Hej
taka mieszanka nawilża i jednocześnie lekko natłuszcza
Musisz tylko dostosować ilość olejku dodawanego do żelu
Jeżeli masz skórę suchą to możesz dodawać więcej olejku a jeżeli tłustą to mniej
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 08:53   #4148
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nawilża i natłuszcza Tylko jeśli masz suchą skórę to nie przesadzaj z żelem.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

morelle, jaki puder nadawałby się do suchej cery? Bo widzę, że wszystkie wysuszają
Perłowy byłby dobry. Moim zdaniem można go zmieszać z tym ze złotem w wybranej proporcji,
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:17   #4149
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zastanawiam się nad czymś z BU dla mamy (55lat) ? Jak myślicie?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:33   #4150
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad czymś z BU dla mamy (55lat) ? Jak myślicie?
Polecałabym odżywcze żele hialuronowe i krem retinolowy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 19:23   #4151
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Chcialam sobie kupic zel hialuronowy z Bu ta wersje z pantenolem.Chce go stosowac solo.Ale tak sobie czytam,ze zel hialuronowy stosowany sam,moze wrecz wysuszac skore.To prawda?Czy jesli stosuje sie umiejetnie i na mokra skore,to nie bedzie takiego niechcianego efektu?
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 19:56   #4152
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Chcialam sobie kupic zel hialuronowy z Bu ta wersje z pantenolem.Chce go stosowac solo.Ale tak sobie czytam,ze zel hialuronowy stosowany sam,moze wrecz wysuszac skore.To prawda?Czy jesli stosuje sie umiejetnie i na mokra skore,to nie bedzie takiego niechcianego efektu?
...
stosuje sie go tylko i wyłacznie zmieszany z olejem albo kremem,nigdy solo
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 21:14   #4153
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Chcialam sobie kupic zel hialuronowy z Bu ta wersje z pantenolem.Chce go stosowac solo.Ale tak sobie czytam,ze zel hialuronowy stosowany sam,moze wrecz wysuszac skore.To prawda?Czy jesli stosuje sie umiejetnie i na mokra skore,to nie bedzie takiego niechcianego efektu?
Powiem ci, że zawsze stosuję go na suchą skórę, a potem kładę krem. Nigdy mnie nie wysuszył.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 07:58   #4154
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Powiem ci, że zawsze stosuję go na suchą skórę, a potem kładę krem. Nigdy mnie nie wysuszył.
...
ale potem dajesz krem,nigdy hialuron bez okluzji
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:22   #4155
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Na stronie Bu jest informacja,ze mozna stosowac go samodzielnie,wiec myslalam,ze tak zrobie.Ale po Waszych opiniach,jednak zrezygnuje z jego kupna.Mieszanie go z olejem rowniez odpada,bo na mnie oleje fatalnie dzialaja.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:30   #4156
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale potem dajesz krem,nigdy hialuron bez okluzji
Oczywiście, ma się rozumieć.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Na stronie Bu jest informacja,ze mozna stosowac go samodzielnie,wiec myslalam,ze tak zrobie.Ale po Waszych opiniach,jednak zrezygnuje z jego kupna.Mieszanie go z olejem rowniez odpada,bo na mnie oleje fatalnie dzialaja.
Nie robisz dobrze, bo to świetny kosmetyk. Po prostu po wsmarowaniu żelu dajesz krem i wszystko gra.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:40   #4157
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Używałam. Ma delikatnie popielatą barwę, nie wybiela. Ten ze złotem lepiej i na dłużej matowi, delikatnie wybiela, trzeba latem dodać brązera. Może delikatnie wysuszać, dobrze więc dać pod niego porządny nawilżacz.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------


Powiem ci, że buzia jest rozświetlona, pięknie wygląda, ale możesz spokojnie go aplikować, bo on nie ma żadnych drobinek, nie daje tłustego błysku. Ten efekt nie polega na błysku w ogóle. Moim zdaniem on doskonale nadaje się do tłustej cery. Do mieszanej i suchej też ale pod warunkiem dobrego nawilżenia buzi. Jednak bielić może, co daje się zniwelować brązerem, on fajnie współpracuje z kolorówką, która na nim wypada subtelnie. Jeśli ktoś woli mocniejszy efekt, to puder brązujący może stopniować.[COLOR="Silver"]
dziękuję za odpowiedź, zdecydowałam się na puder ze złotem
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 13:24   #4158
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Na stronie Bu jest informacja,ze mozna stosowac go samodzielnie,wiec myslalam,ze tak zrobie.Ale po Waszych opiniach,jednak zrezygnuje z jego kupna.Mieszanie go z olejem rowniez odpada,bo na mnie oleje fatalnie dzialaja.
....
właśnie...kompletnie nie rozumiem zasadności tej informacji,jest przeciwstawiona generalnie zasadom używania takich żeli
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 10:43   #4159
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

W koncu se zdecydowalam od kilku dni jestem wzglednie szczesliwa posiadaczka pudru ze zlotem

Dlaczego wzglednie? Otoz dlatego, ze mimo tego iz puder naprawde daje cudowne wykonczenie to w moim odczuciu nie matuje na zbyt dlugo. Nakladam go na podklad mineralny - podklad solo utrzymuje sie u mnie ok. 8 godzin i dosc estetycznie schodzi do tego stopnia, ze po wyjscu z pracy nie obawiam sie ze bede odstrszac ludzi

Po nalozeniu pudru na mineraly mat utrzymuje sie ok. 4, 5 godziny, coprawda twarz nie swieci sie jak latarnia, ale jakos tak u mnie ten puder brzydko schodzi. Nie lubie poprawiac makjazu w ciagu dnia, ale tutaj dla zachowania efektu bee musiala sobie troche odsypac do pracy , co pewnie rozwiaze moj problem :P

Co do efektu to coz jestem zachwycona - twarz gladka, zmatowiona ale to nie jest absolutnie plaski mat. Lekko rozswetla. Mozna powiedziec, ze daje satynowe wykonczenie z przewaga matu. Puder ma kolor bialo - jasno rozowy, w minimalnym stopniu bieli, ale co mi sie podoba w tym puderze najbardziej to to ze daje tak zdrowy efekt, twarz nabiera kolorytu i wyglada po prostu ladniej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2014-08-24 o 11:01
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 11:52   #4160
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja też jestem zadowolona z efektu po pudrze ze złotem wcześniej byłam zwolenniczką 100% matu, ale na szczęście przekonałam się, że nie wygląda to najkorzystniej i wolę wykończenie lekko satynowe - wygląda to zdrowiej i naturalniej

jedyny problem jaki mam z tym pudrem, to kwestia opakowania - ze standardowego opakowania nie da się wydobyć potrzebnej ilości, pudełeczko na puder z BU także się u mnie nie sprawdza - to wieczko z dziurkami nie trzyma się, gdy przechylę za mocno wypada i puder się rozsypuje macie na to jakiś patent albo polecicie gdzie kupię poręczne opakowanie, z którego łatwo będzie się dozować produkt?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 12:21   #4161
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny,

Podczytuję Was troszkę ale ze względu na małe dziecko/pracę/dom nie mam czasu przejrzeć całych wątków na biochemii. Chciałabym zasięgnąć Waszej rady i zrobić pierwsze zakupy na BU bądź w innym sklepie internetowym.

Moja skóra jest mieszana, mam 28lat i problemy trądzikowe przez miesiączką. Wielokrotnie byłam z tym u dermatologa i właściwie tylko tabletki anty dawały efekt na dłuższą chwilę. Chodziłam również do dermatologa na peelingi, migdałowy i z kwasem mlekowym. Potem musiałam przerwać ze względu na ciążę. Pomagało - niestety w gabinecie kosztowny wydatek.

Teraz widzę że pojawiają mi się pierwsze zmarszczki, więc problemy są dwa. Wiadomo że jako początkująca peelingu sobie nie zrobię :p Ale może polecicie coś?
Od czego z gotowców zacząć?
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:15   #4162
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Z całym sercem polecam krem AZELO. Moją problematyczną, MEGA tłustą cerę trzyma w ryzach, odkąd go mam nie pojawiają się☠bolące "podskórniaki", grudki na czole poznikały, wągry są mniejsze, ogólnie buzia mi wygląda dużo lepiej.

Zapach jest w pewnym stopniu uzależniony od hydrolatu, z którym go zmieszam. Kiedyś dodałam kocankowego i walił na odległość
Teraz dolewam różanego i jest dużo lepiej. Chociaż dla mnie zapach to drugorzędna sprawa, bo mi chodzi o działanie, które ubóstwiam!

Używam go na noc ze względu właśnie na tłusty film, jaki pozostawia. Wytrąca się☠też olej, ale zawsze mam w pogotowiu bagietkę z zestawu, którym mieszam kremik w razie W.

Czasami na ręku mieszam go z żelem hialuronowym.


Na dzień teraz mam od niedawna regenerujący na naczynka, jeszcze nie mam opinii, ale konsystencję ma świetną i wygląda jak budyń z mango
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 13:38   #4163
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Na dzień teraz mam od niedawna regenerujący na naczynka, jeszcze nie mam opinii, ale konsystencję ma świetną i wygląda jak budyń z mango
Możesz mi napisać jak pachnie i do jakiej skóry najlepiej się nadaje (czy do suchej byłby ok)?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:08   #4164
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać jak pachnie i do jakiej skóry najlepiej się nadaje (czy do suchej byłby ok)?
Zapach, wydaje mi się, uzależniony jest od hydrolatu, który się dodaje, chociaż nie dominuje. Z różanym w sumie ciężko mi do czegoś porównać :P Taki ziołowy w sumie, ale nieintensywny.

Myślę, że do suchej będzie spoko, jest dość konkretny i treściwy. Ale nie powiem Ci dokładnie, bo moja skóra jest meeeeega tłusta :P
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:57   #4165
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Zapach, wydaje mi się, uzależniony jest od hydrolatu, który się dodaje, chociaż nie dominuje. Z różanym w sumie ciężko mi do czegoś porównać :P Taki ziołowy w sumie, ale nieintensywny.

Myślę, że do suchej będzie spoko, jest dość konkretny i treściwy. Ale nie powiem Ci dokładnie, bo moja skóra jest meeeeega tłusta :P
Dzieki
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 12:39   #4166
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Świetny wątek, można dołączyć?

Z tydzień temu kupiłam z BU kilka gotowych produktów. Ukręcenie ich było bardzo łatwe, wszystko się udało. Kupiłam:
1 x Serum antyoks. flavo+C15EF wersja ORYGINALNA - ZESTAW (26,50 zł) = 26,50 zł
1 x Serum antyoks. flavo+C15F wersja LEKKA - ZESTAW (25,50 zł) = 25,50 zł
1 x Kompleks silikonowo-MALINOWY - 8 g (8,20 zł) = 8,20 zł
1 x Serum na okolice oczu i naczynka - ZESTAW (26,00 zł) = 26,00 zł
1 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKO - 200 ml (19,90 zł) = 19,90 zł
1 x Olejek myjący - bezzapachowy - ZESTAW (10,80 zł) = 10,80 zł
1 x Krem regenerujący NA NACZYNKA - ZESTAW (32,50 zł) = 32,50 zł

Jedno Flavo w wersji lekkiej dla mnie, bo mam cerę mieszaną a drugie dla mamy, która ma suchą.
Po tak krótkim czasie stosowania chyba najlepiej mogę się wypowiedzieć na temat serum pod oczy, worki to mój odwieczny problem, nie ważne czy się wyśpię czy nie zawsze je widzę. Już sama nie wiem czy nie jestem przewrażliwiona na tym punkcie Tak więc widzę, że daje radę, opuchnięcia na pewno są mniejsze, ciekawe jak będzie po kilku tygodniach?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 23:39   #4167
Magnoliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A mam pytanie:
Czy któraś z Was brała produkty BU do bagażu podręcznego w samolocie?te probóweczki, buteleczki moga wyglądac podejrzanie...
właśnie mam trochę stracha
Magnoliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 00:21   #4168
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Magnoliah Pokaż wiadomość
A mam pytanie:
Czy któraś z Was brała produkty BU do bagażu podręcznego w samolocie?te probóweczki, buteleczki moga wyglądac podejrzanie...
właśnie mam trochę stracha
Ja latam z kosmetykami z mazideł, ZSK i BU - a co najśmieszniejsze z całą kosmetyczką próbek kosmetyków mineralnych - proszków, wśród których jest kilka prawie białych; Wszystkie proszki w woreczkach strunowych i bez względu na kontynent NIKT, nigdy nie robił mi problemu - nawet nie zapytał... a ja wciąż czekam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:43   #4169
Magnoliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja latam z kosmetykami z mazideł, ZSK i BU - a co najśmieszniejsze z całą kosmetyczką próbek kosmetyków mineralnych - proszków, wśród których jest kilka prawie białych; Wszystkie proszki w woreczkach strunowych i bez względu na kontynent NIKT, nigdy nie robił mi problemu - nawet nie zapytał... a ja wciąż czekam
Uff już widziałam jak wyrzucają lub jak wklepuję w twarz żeby udowodnić co to takiego ... w sumie w podręcznym inaczej niż w luku bagażowym. hehe
dzięki!
Magnoliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:49   #4170
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Magnoliah Pokaż wiadomość
A mam pytanie:
Czy któraś z Was brała produkty BU do bagażu podręcznego w samolocie?te probóweczki, buteleczki moga wyglądac podejrzanie...
właśnie mam trochę stracha
Latalam z tym wszytskim i nikt nigdy nie zwrocil uwagi.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.