Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 11:07   #721
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
A co byś chciała za niego? Może interesuję Cię mała buteleczka pat&rub olejku rozświetlającego? Kiedy go otworzyłaś i ile Ci zostało?
Witamy nową koleżankę
juz pisze pw


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kretka, jestem zakochana w no 1. bierz je. To elegancki zapach, taki na wieczór, na romantyczną randkę. Czuję mieszankę kwiatów z pralinkami, karmelem i czekoladą Ten zapach to HIT
effcia, z verką nie ma nic wspólnegoale jestem pewna, że otoczenie będę zachwycone tym zapachem i zbierzesz miliony komplementów
No 1 mogłoby stać dumnie na półce w Sephora czy douglas obok chanel i diora. I ja za nie zaplaciłam jedyne 20 zł
Ty kusicielko jedna oczywiscie dlugo sie opieralam temu zapachowi

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45036350]No właśnie pamiętałam, że kiedyś go polecałaś - najbardziej zależy mi na SPF30, ale mat w pakiecie też się przyda [/QUOTE]
jak dla mnie to odkrycie roku 2013 nie zamienie na nic innegoJMO przy tym filtrze wymieka a cena przyjemna i z wydajnoscia nie najgorzej

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odstawiłam ekstensynę i dry flo po tym jak mi się paszcza zepsuła.
Dwa dni temu znowu zaczęłam dry flo i na razie jest wszystko w porządku czyli to chyba ta cudowna ekstensyna taka mi krzywdę robi
Anula jeszcze raz dzieki za dry flo dla mnie to must have odkad ja mam nie mam problemu ze swiecaca sie buzia nie wiem czemu dopiero tak pozno sie na nia skusilam

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45043124]A jak tam Innersense?? Zaobserwowałam, że moje włosy potrzebują jedynie 2 kropelek tego cuda i to chyba wszystko, czego im do pełnego szczęścia brakuje
Nie zarzekam się, że nie spróbuję kiedyś tego żelu Andalou, który Effa_j tak poleca, ale stan, jaki osiągnęły to jest właśnie ten, do którego zawsze dążyłam; najbardziej zaskoczyła mnie ich podatność a zarazem trwałość kształtu, no i oczywiście połysk i miękkość nie do pobicia, a oprócz tego są takie mięsiste, jakby dostały nawilżenia z turbodoładowaniem i chyba właśnie to jest przyczyną tych efektów specjalnych, które obserwuję od kilku dni i nie mogę wyjść z podziwu, że moje włosy mogą tak wyglądać Jedyne, co mi przychodzi do głowy to zabiegi fryzjerskie sprzed ery naturalnej, które kondycjonowały włosy, ale one powalały także swoją ceną...[/QUOTE]
przypomnij sie za jakies 2 tyg to podesle Ci probke tego spray'u i zobaczysz jak u Ciebie sie bedzie sprawowal mialas szampon avalon z biotyna? u mnie najlepsze rezultaty przynosi kombinacja wlasnie avalon szampon z biotyna lub szampon sante z henna i piwem i ten spray

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam innersense wczoraj - może użyłam za duż (ok. 2ml), bo dzisiaj mam nieświeże włosy. Następnym razem użyję mniej
Ale pamiętasz, że ja dry flo mieszam z jedwabnym i kładę jako wykończeniówkę? Ciężko będzie mu się przebić do skóry, żeby ją wysuszyć...

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------


Nie masz naturalnego szamponu??????
To można bez nich żyć?
chyba za duzo nalozylas, ja mam o wiele mniej wlosow ale dlugosc mniej wiecej do ramion i wystarczy mi kropleka na cale wlosy
raz jak dalam troche wiecej to byly sztywne i matowe musialam myc drugi raz

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45044699]Wydaje mi się, że jednak trochę za dużo, mimo, że masz dłuższe włosy- ja przelałam próbkę do butelki z kroplomierzem i teraz łatwiej mi jest go dozować

Ja wymieszałam z kolei z pudrem rozświetlającym Hauschki, ale nie ma szału, jeśli chodzi o mat, a u Ciebie?

A masz próbkę, czy całe opakowanie? Bo jeśli Ci ponownie nie przypasuje, to ja jestem chętna

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Promolcia- czy to ten szampon mi przysłałaś z adnotacją "użyj w dzień wolny"?? Trochę dziwny i inny niż wszystkie- włosy po nim są trochę splątane bez odżywki, ale ja mam krótkie, więc mnie to specjalnie nie przeszkadza, natomiast po wysuszeniu są sztywne i można uzyskać pożądany kształt bez lakieru Trochę gorzej było z połyskiem, ale dałam kropelkę Innersense na suche już włosy i są dużo mniej sztywne, ale bardzo dobrze trzymają formę- jeśli więc chciałabyś się go pozbyć/wymienić, to wiesz, gdzie mnie szukać... [/QUOTE]
mialam od promolci ten szampon bo chcialam go zamowic. Jak dla mnie porazka roku zero piany, jakis dziwny glut ktory zostawia wlosy mega matowe i tepe. Musialam myc po nim wlosy chyba ze 3 razy pokrzywowym z YR a i tak byly szorstkie

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45045226]Spróbuję wymieszać jeszcze z tym, bo solo też nie daje matu, a kupiłam go kiedyś okazyjnie w tk maxx i szkoda, żeby się zmarnował (no ale wcześniej muszę zakupić dry flo, bo przecież wszystko wymieszałam z Hauschką )[/QUOTE]
ja mam pol opakowania dry flo mozemy sie wymienic przy okazji wysylki spray z andalou
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:19   #722
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A mydło do mycia włosów dobre jest Chyba nikt tutaj poza mną nie używa, ale ja polecam
Ja też nie używam mydła do mycia włosów, ale to jakieś chyba inne jest niż wszystkie- co sądzisz o jego składzie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:31   #723
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45045698]Ja też nie używam mydła do mycia włosów, ale to jakieś chyba inne jest niż wszystkie- co sądzisz o jego składzie [/QUOTE]

Normalne mydło Tylko w składzie ma Aqua, a opis "Szampon nie zawiera wody"

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Zamówiłam dezodorant miętowy i perfumy no I. Zapytałam potem o próbki perfum i nie ma, nie robi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:33   #724
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Kretka zamawiałam wczoraj przed południem , po południu zostało wysłane wiec mam nadzieję ze kurier dotrze w poniedziałek.

Mam w lodówce Dry flo, ale chwilowo nie używam, miałam wrażenie że mnie zapychała, ale w sumie to nie wiem do końca bo miałam wtedy masakrę na twarzy i nie znalazłam winowajcy, tzn. na pewno jakaś chemia to była. Może za jakiś czas dam jej szansę.
Mam jeszcze prawie całe opakowanie Jadwigi do cery tłustej, jakoś się nie polubiłyśmy, jakby któraś z Was reflektowała to bardzo chętnie się wymienię na coś włosowego
Teraz używam bambusa z BU z dodatkiem jedwabiu i odrobiną pudru perłowego (chyba z Calaya miałam próbkę).
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:35   #725
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Nie, no mydła mam, nawet kilka Ale włosów mydłem nie myję.

A szampon z Maurelii będzie u mnie w poniedziałek.

Hmmm Beeets może to ja kupiłam ostatnią sztukę? Wzięłam ten przywracający równowagę skóry, ten zielony.
Nie mam żadnej naturalnej odżywki ani psikadła.

Moja lista na najbliższy czas to:
- płyn/żel do higieny intymnej
- odżywka do włosów
- coś z filtrem do twarzy
- jakiś micel / płyn do oczu w razie gdyby krem Savonille jednak się nie sprawdził.
- perfumy Maurelii - nie wiem które jeszcze

skromniutko i bez konkretnych typów firm.

ty ale nic się nie dzieje. zamawiam 3 różne szampony
i ty też mi wykupiłam krem do demakijazu
pani już złożyła zamówienie, więc tez niedługo będę miec swój.

kretka, ja zamawiałam we czwartek, a w piątek paczka u mnie już pani z maurelii to ekspres
w Maurelii też są 2 szampony w mydla, ale ja się jakoś ich boję
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:37   #726
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kretka, ja zamawiałam we czwartek, a w piątek paczka u mnie już pani z maurelii to ekspres
w Maurelii też są 2 szampony w mydla, ale ja się jakoś ich boję
Ja dopiero zapłacę w poniedziałek, więc we wtorek czy środę dopiero będzie.
Nie bój! Mnie się z piwem podoba, miałam mydło piwne z Tuli i było bardzo dobre.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:37   #727
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Zamówiłam dezodorant miętowy i perfumy no I. Zapytałam potem o próbki perfum i nie ma, nie robi
niemożliwe, zaraz do niej napiszę
ja nie piję piwa, zapach piwa mnie odrzuca, to już tamto drugie bardziej mi odpowiada
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 11:39   #728
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niemożliwe, zaraz do niej napiszę
ja nie piję piwa, zapach piwa mnie odrzuca, to już tamto drugie bardziej mi odpowiada
Mnie tak napisała, może mnie nie lubi.
Ale ono w ogóle piwem nie pachnie, zero, serio
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:40   #729
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ups sorki
no własnie jak mi pani napisała ze ostatnia sztuka to przyspieszyło moją decyzję
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:43   #730
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mnie tak napisała, może mnie nie lubi.
Ale ono w ogóle piwem nie pachnie, zero, serio
nie żartuj pani może jest zajęta i tak ci na szybko odpisała. Już do niej napiałam, bo kiedyś romawiałam z nią o próbkach i wspominała, że robi

jak piwem nie pachnie, to super

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Ups sorki
no własnie jak mi pani napisała ze ostatnia sztuka to przyspieszyło moją decyzję
nic sie nie dzieje mam jeszcze tego szamponu pół butli, tylko ja taka zachłanna
a kremik przyjdzie do sklepiku niedługo, to kupię wtedy. jeszcze mam butlę 200 ml Aronia by nature.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:45   #731
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie żartuj pani może jest zajęta i tak ci na szybko odpisała. Już do niej napiałam, bo kiedyś romawiałam z nią o próbkach i wspominała, że robi

jak piwem nie pachnie, to super
Piwo jest nabłyszczaczem, ma dobre składniki, dobrze działa na włosy Przynajmniej mydło z Tuli w ogóle piwem nie pachniało. Bardziej miodem, bo miód też w składzie był.

Dostałam taką odpowiedź, więc nie wiem: "Dzień dobry, niestety nie dysponuje próbkami perfum, może w przyszłości"
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 12:02   #732
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Piwo jest nabłyszczaczem, ma dobre składniki, dobrze działa na włosy Przynajmniej mydło z Tuli w ogóle piwem nie pachniało. Bardziej miodem, bo miód też w składzie był.

Dostałam taką odpowiedź, więc nie wiem: "Dzień dobry, niestety nie dysponuje próbkami perfum, może w przyszłości"
dostaniesz próbki perfum na blotterkach

nie kuś tymi mydłami szamponami ja właśnie wydałam majątek, a nie mam dość
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:04   #733
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie znam Rihanny zapachów, znajdę w Douglasie? Poszłabym i powąchała sobie.
No, a dla mnie Słoń to najpiękniejszy zapach świata, cały rok używam Pamplelune tylko na lato. Ale serio, na KWC takie opinie były, że kocie siki, chyba ktoś kocich sików nie wąchał
A jakąś posiadaczkę no II tutaj znajdę? Może mi opisze ten zapach? Bo takich typowych cytrusów nie lubię jednak
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ja tez mam no 2 i tu są nasze opinie i Anuli też
http://maurelii.pl/pl/p/MAURELII-No-...r-EDP-50ml/150
hmm a ja mam flaszkę II i ciężki dylemat, czy otwierać, czy przeznaczyć na prezent... jestem strasznie wybredna zapachowo, tzn. nie taką górnopółkową wybrednością, tylko wręcz przeciwnie: nie toleruję większości zapachów, żadnych wyszukanych ani tym bardziej niszowych; co mnie najbardziej odrzuca to chemiczność w tle, sztuczność

Moje debeściaki to Princess w wersji klasycznej na chłodne pory roku i Gucci Georgeous Gardenia (te różowe) na wiosnę, na lato Brit Sheer.
Czyli w miarę lekkie, różowe zapaszki. Kwiatki-sratki.

Beets help me Myślisz, że zniosę tą II na sobie???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:05   #734
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dostaniesz próbki perfum na blotterkach

nie kuś tymi mydłami szamponami ja właśnie wydałam majątek, a nie mam dość
Załatwiłaś mi? No patrz, a jak ja o cokolwiek proszę to jest, że nie ma. A ładnie poprosiłam czy jest możliwość otrzymania próbek perfum no II for her i no II for him, bo ładnie też mi wyglądają i byłabym bardzo wdzięczna.

Kuszę Moim zdaniem warto z mydłami chociaż spróbować. Nie musi to być miłość od pierwszego umycia jak u mnie, bo wiele osób ma okres przejściowy jednak.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:18   #735
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Effa_j
Cytat:
jak dla mnie to odkrycie roku 2013 nie zamienie na nic innegoJMO przy tym filtrze wymieka a cena przyjemna i z wydajnoscia nie najgorzej
Zapowiada się rewelacyjnie ; mnie też JMO nie pasuje - strasznie bieli i świecę się po nim, nawet po nałożeniu podkładu i zmatowieniu wszystkiego mam połysk na twarzy...

Cytat:
przypomnij sie za jakies 2 tyg to podesle Ci probke tego spray'u i zobaczysz jak u Ciebie sie bedzie sprawowal mialas szampon avalon z biotyna? u mnie najlepsze rezultaty przynosi kombinacja wlasnie avalon szampon z biotyna lub szampon sante z henna i piwem i ten spray
Niestety nie, ale sądzę, że jeszcze nic straconego...

Cytat:
mialam od promolci ten szampon bo chcialam go zamowic. Jak dla mnieporazka roku zero piany, jakis dziwny glut ktory zostawia wlosy mega matowe i tepe. Musialam myc po nim wlosy chyba ze 3 razy pokrzywowym z YR a i tak byly szorstkie
Za drugim myciem piana była prawie normalna, ale ja mam krótkie włosy ; co do matu i sztywności to się zgadzam, ale Innersense załatwił sprawę, a efekt jest bardzo naturalny- można rzeźbić włosy palcami i takie właśnie lubię A tak w ogóle, to jestem pod wielkim wrażeniem jego składu i trochę szkoda, że jest w użyciu taki glutowaty, ale to może właśnie dlatego
Cytat:
ja mam pol opakowania dry flo mozemy sie wymienic przy okazji wysylki spray z andalou
Bardzo chętnie- napisz tylko, co chciałabyś w zamian Może odlewkę toniku pietruszkowego, samoopalacz z erytrulozą na próbę, myjadło One Love Nature do twarzy, odsypkę peelingu 100% Pure, puder Hollywood, olejek różany Pai, perłowe cienie elf w proszku, maseczka algowa Tso Mori Napisz, co cię tak w ogóle interesuje, bo może akurat to mam

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-08 o 13:09
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:18   #736
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmm a ja mam flaszkę II i ciężki dylemat, czy otwierać, czy przeznaczyć na prezent... jestem strasznie wybredna zapachowo, tzn. nie taką górnopółkową wybrednością, tylko wręcz przeciwnie: nie toleruję większości zapachów, żadnych wyszukanych ani tym bardziej niszowych; co mnie najbardziej odrzuca to chemiczność w tle, sztuczność

Moje debeściaki to Princess w wersji klasycznej na chłodne pory roku i Gucci Georgeous Gardenia (te różowe) na wiosnę, na lato Brit Sheer.
Czyli w miarę lekkie, różowe zapaszki. Kwiatki-sratki.

Beetshelp me Myślisz, że zniosę tą II na sobie???

to dla ciebie bardziej no 1. No 2 ma coś ze świeżkości Brit Sheer, ale tylko tyle.
Oddaje na prezent i kup np 1

kretka, kusisz, kusisz
załatwiłam ci
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:20   #737
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

to dla ciebie bardziej no 1. No 2 ma coś ze świeżkości Brit Sheer, ale tylko tyle.
Oddaje na prezent i kup np 1

kretka, kusisz, kusisz
załatwiłam ci
dzięki

poczekam może któraś z posiadaczek I będzie się chciała zamienić
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:22   #738
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki

poczekam może któraś z posiadaczek I będzie się chciała zamienić
Poczekaj aż dostanę I i jeśli mi nie podpasują, a II będą ładne to chętnie wymienię Tylko otwarte będą...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:31   #739
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

próbuję pani z Maurelii namówić, by zaczęła sprzedawać markę Australian Organics, to by się dzieło
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 12:42   #740
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jestem strasznie wybredna zapachowo
nie toleruję większości zapachów
To mamy podobnie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:59   #741
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To mamy podobnie
Ja też i np. te z Maurelli II są dla mnie za ciężkie, chociaż ja mam coś takiego, że różne zapachy podobają mi się na kimś innym, a na mojej skórze całkiem inaczej pachną
Od kiedy używam tego zapachu, jestem całkowicie usatysfakcjonowana, bo zimą jest lekki, kwiatowy, a i latem w ogóle nie przeszkadza, choć zdarzyło mi się używać go nawet przed wyjściem na plażę; nie wiem, co zrobię, jeśli nie będzie już dostępny, bo to limitka jest
Znacie go może i macie jakieś pomysły na zamiennik, najlepiej naturalny
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:15   #742
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
niemożliwe, zaraz do niej napiszę
ja nie piję piwa, zapach piwa mnie odrzuca, to już tamto drugie bardziej mi odpowiada
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Załatwiłaś mi? No patrz, a jak ja o cokolwiek proszę to jest, że nie ma. A ładnie poprosiłam czy jest możliwość otrzymania próbek perfum no II for her i no II for him, bo ładnie też mi wyglądają i byłabym bardzo wdzięczna.

Kuszę Moim zdaniem warto z mydłami chociaż spróbować. Nie musi to być miłość od pierwszego umycia jak u mnie, bo wiele osób ma okres przejściowy jednak.
No to teraz się zdenerwowałam. Pisałam dzisiaj z tą Panią i miałam zamiar złożyć większe zamówienie. Spytałam się o próbki i Pani powiedziała, że nie ma. Chciałam zamówić w ciemno. Teraz już sama nie wiem. Nie lubię takiej wybiórczości.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:17   #743
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45046582]Effa_j Zapowiada się rewelacyjnie ; mnie też JMO nie pasuje - strasznie bieli i świecę się po nim, nawet po nałożeniu podkładu i zmatowieniu wszystkiego mam połysk na twarzy...
[/QUOTE]

I znów mam tyły... O jakim filtrze mówicie Dziewczynki, poproszę linka
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:28   #744
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Moje debeściaki to Princess w wersji klasycznej na chłodne pory roku i Gucci Georgeous Gardenia (te różowe) na wiosnę, na lato Brit Sheer.
Czyli w miarę lekkie, różowe zapaszki. Kwiatki-sratki.

Beets help me Myślisz, że zniosę tą II na sobie???
widze, ze wiecej fanek Princesski na watku
beets pisala, ze verka bedzie wycofana i tylko limutki co roku beda jestem zalamana bo princesski uzywam od 8 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez niej

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45046582]Effa_j Zapowiada się rewelacyjnie ; mnie też JMO nie pasuje - strasznie bieli i świecę się po nim, nawet po nałożeniu podkładu i zmatowieniu wszystkiego mam połysk na twarzy...

Niestety nie, ale sądzę, że jeszcze nic straconego...

Za drugim myciem piana była prawie normalna, ale ja mam krótkie włosy ; co do matu i sztywności to się zgadzam, ale Innersense załatwił sprawę, a efekt jest bardzo naturalny- można rzeźbić włosy palcami i takie właśnie lubię A tak w ogóle, to jestem pod wielkim wrażeniem jego składu i trochę szkoda, że jest w użyciu taki glutowaty, ale to może właśnie dlatego
Bardzo chętnie- napisz tylko, co chciałabyś w zamian Może odlewkę toniku pietruszkowego, samoopalacz z erytrulozą na próbę, myjadło One Love Nature do twarzy, odsypkę peelingu 100% Pure, puder Hollywood, olejek różany Pai, perłowe cienie elf w proszku, maseczka algowa Tso Mori Napisz, co cię tak w ogóle interesuje, bo może akurat to mam [/QUOTE]
ja wszystko mam ale spoko jakos sie dogadamy szampon tez Ci wysle bo idzie razem ze spray'em
szamponu jeszcze na jedno uzycie mam moze jeszcze dam mu jedna szanse

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
I znów mam tyły... O jakim filtrze mówicie Dziewczynki, poproszę linka
prosze bardzo http://www.iherb.com/andalou-natural...oz-58-ml/50941

widzialyscie nowe pedzelki i szczotki do wlosow z ecotools na iherb
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:32   #745
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ależ piękny skład Powiedz mi proszę, czy on jest bezbarwny, bo nie wyczytałam, by dawał kolor? Mam jeszcze JMO i muszę go wykończyć, ale ten kusi jeszcze bardziej.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:37   #746
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No to teraz się zdenerwowałam. Pisałam dzisiaj z tą Panią i miałam zamiar złożyć większe zamówienie. Spytałam się o próbki i Pani powiedziała, że nie ma. Chciałam zamówić w ciemno. Teraz już sama nie wiem. Nie lubię takiej wybiórczości.
nie denerwuj się kochana
daj pani szansę próbek firmowych on nie ma napisz do niej jeszcze raz, że nie chcesz próbek firmowych, a zapach na blotterkach ci tez odpowiada, bo chcesz tylko przetestować. ja musiałam pani to wyjaśnić

unique z eco cert ma spray z soli morskiej do włosów
http://www.uniqueproducts.dk/#!sea-s...-organic/c1v5y
Może panią z Maurelii też namówię na tą markę. Miałach ich szampon i był cuuudny marka niedostępna w Polsce, poza 1 okazją w tk maxx

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
widze, ze wiecej fanek Princesski na watku
beets pisala, ze verka bedzie wycofana i tylko limutki co roku beda jestem zalamana bo princesski uzywam od 8 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez niej
to tłumaczy, czemu Douglas wycofał się ze sprzedaży Verki i czemu jest tak trudno dostępna w netowych sklepach i coraz droższa. Ale zobaczymy, może bunt fanek Verki i zalewanie Very Wang rozpaczliwymi mailami sprawi, że jednak cofną decyzję i Princess też zostanie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:42   #747
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No to teraz się zdenerwowałam. Pisałam dzisiaj z tą Panią i miałam zamiar złożyć większe zamówienie. Spytałam się o próbki i Pani powiedziała, że nie ma. Chciałam zamówić w ciemno. Teraz już sama nie wiem. Nie lubię takiej wybiórczości.
Ja też pisałam kiedyś z tą panią i miałam mieszane uczucia zwłaszcza po tym, jak przyznałam się, że właściwie to ja podałam pierwsza link do sklepu na tym wątku, bo wyraźnie nie była zadowolona, a było to w okolicach DDD, z czym wiązały się jakieś niekorzystne dla niej zawirowania Ale w końcu jakoś odtajała i do zamówienia koniecznie chciała mi dorzucić jakiś gratis- chyba właśnie perfumy I, ale że ja zapachowo wybredna jestem, to napisałam jej, że wolę mydełka i przysłała mi zestaw 4 mini + jedno pełnowymiarowe z olejem makadamia zupełnie gratis
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:46   #748
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45047705]Ja też pisałam kiedyś z tą panią i miałam mieszane uczucia zwłaszcza po tym, jak przyznałam się, że właściwie to ja podałam pierwsza link do sklepu na tym wątku, bo wyraźnie nie była zadowolona, a było to w okolicach DDD, z czym wiązały się jakieś niekorzystne dla niej zawirowania Ale w końcu jakoś odtajała i do zamówienia koniecznie chciała mi dorzucić jakiś gratis- chyba właśnie perfumy I, ale że ja zapachowo wybredna jestem, to napisałam jej, że wolę mydełka i przysłała mi zestaw 4 mini + jedno pełnowymiarowe z olejem makadamia zupełnie gratis [/QUOTE]

a co w ogóle zamawiałaś?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:48   #749
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45047166]Ja też i np. te z Maurelli II są dla mnie za ciężkie, chociaż ja mam coś takiego, że różne zapachy podobają mi się na kimś innym, a na mojej skórze całkiem inaczej pachną
Od kiedy używam tego zapachu, jestem całkowicie usatysfakcjonowana, bo zimą jest lekki, kwiatowy, a i latem w ogóle nie przeszkadza, choć zdarzyło mi się używać go nawet przed wyjściem na plażę; nie wiem, co zrobię, jeśli nie będzie już dostępny, bo to limitka jest
Znacie go może i macie jakieś pomysły na zamiennik, najlepiej naturalny [/QUOTE]

Odpisałam na plotkowym
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:58   #750
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja wszystko mam ale spoko jakos sie dogadamy szampon tez Ci wysle bo idzie razem ze spray'em
szamponu jeszcze na jedno uzycie mam moze jeszcze dam mu jedna szanse
Założę się, że nie masz szamponu oczyszczającego Umei z jałowcem, który pachnie jak świeżo uwędzony oscypek prosto z bacówki - jeśli jesteś gotowa na takie doznania, to wal śmiało

Spróbuj go może w konfiguracji z Innersense

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a co w ogóle zamawiałaś?
Serum Phytema na pewno i nie pamiętam, co jeszcze

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-08 o 14:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.