zmarzluch ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 18:47   #31
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: zmarzluch ;)

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Pokaż wiadomość
fakt moje oczy są blisko osadzone staram sie zawsze dawać jaśniejszy cień w kąciku i ciemny na zewnątrz.. niby tutaj tez tak jest ale może faktycznie daje to nieciekawy efekt
pozdrawiam
Ja bym spróbowała zrobić właśnie na odwrót albo dać mniej jasnego cienia, bo jasny optycznie jeszcze bardziej powiększa twoje oczy - taka niby "reguła" ale moje pomniejszają
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:17   #32
Ewka.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 207
Dot.: zmarzluch ;)

Kolorki bardzo ładne i wykonanie teżA co do grzywki to nie masz się czego wstydzić bo bardzo ładnie w niej wyglądasz
Ewka.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:31   #33
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: zmarzluch ;)

Cudne kolory, ale mam wrażenie, że trochę gaszą Twoje oczy - może dlatego pojawiły się głosy, że do makijaż do Ciebie nie pasuje.
Myślę, że nałożyłaś za dużo tego turkusu w wew. kącikach - dlatego jeszcze bardziej "zbliżyłaś" oczy. Spróbowałabym tak: dodała opalizacji granatowi [cała powieka turkusowa i dopiero granat lub odrobina turkusu na granat - musisz spróbować jak będzie lepiej] i w wew. kąciku turkus tylko przy linii rzęs [nałożony także w zagłębieniu nie tylko zbliża, ale i nadmiernie obciąża].
Może przydałoby się też "domalowanie" dolnych powiek?
Zazdraszczam oczek
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:32   #34
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: zmarzluch ;)

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Lemirka, makijaż sliczny , ale chyba nie pasuje do Ciebie , chociaż specjalistka nie jestem, najważniejsze zebyś Ty się dobrze w nim czuła
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała zrobić właśnie na odwrót albo dać mniej jasnego cienia, bo jasny optycznie jeszcze bardziej powiększa twoje oczy - taka niby "reguła" ale moje pomniejszają
Cytat:
Napisane przez Ewka.A Pokaż wiadomość
Kolorki bardzo ładne i wykonanie teżA co do grzywki to nie masz się czego wstydzić bo bardzo ładnie w niej wyglądasz
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Cudne kolory, ale mam wrażenie, że trochę gaszą Twoje oczy - może dlatego pojawiły się głosy, że do makijaż do Ciebie nie pasuje.
Myślę, że nałożyłaś za dużo tego turkusu w wew. kącikach - dlatego jeszcze bardziej "zbliżyłaś" oczy. Spróbowałabym tak: dodała opalizacji granatowi [cała powieka turkusowa i dopiero granat lub odrobina turkusu na granat - musisz spróbować jak będzie lepiej] i w wew. kąciku turkus tylko przy linii rzęs [nałożony także w zagłębieniu nie tylko zbliża, ale i nadmiernie obciąża].
Może przydałoby się też "domalowanie" dolnych powiek?
Zazdraszczam oczek

dziękuję kochane za liczne sugestie następnym razem wybierając te kolory popróbuje na różne sposoby nałożyć cienie pozdrawiam ciepło
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.