Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 22:09   #3271
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Maryś- dzięki za info odnośnie TE Miałam się wybrać w poszukiwaniu MM, ale widzę, że nie warto


Dziś napadłam naturę z dwiema szafami i zanabyłam duży dysk dla blondynek, puder fix&matte, zestaw startowy do stempelków plus dwie płytki (capnęłam ostatnią zwierzęcą). Do tego dwa lakiery do stempelków- srebrny i czarny. Aha i wreszcie dorwałam języczek do cieni (bo natura na Grunwaldzkiej oczywiście ma, ale puste miejsce na niego)- wcale nie jest dziadowsko zrobiony, jak na pędzlak za 6 zł jest naprawdę ok i do pary wzięłam trzecią już kulkę (zauważyłam, że jej włosie jest miększe niż pozostałych moich egzemplarzy) Za wszystko zapłaciłam bagatela 8 dych Dobrze, że mama poratowała finansowo bo masakra Chyba idę na odwyk...
gdzie tą z dwoma szafami znalazłaś?
u nas mm będzie pewnie dużo później tak jak cc
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 22:16   #3272
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Niestety go nie widziałam
Szkoda

Ja chcę pędzel i C&G 50
W tej chwili

Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:23   #3273
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Mimo kilku lat (prawie) codziennych treningów (i różnych narzędzi) moje i tak zawsze się różnią Grunt że dopóki nie zamknę oczu jakoś niespecjalnie to widać. No ja nie widzę. A wyznając zasadę mojego kota (łeb pod szafkę i jest bezpieczny, bo go nie widać) - ja nie widzę, to i inni nie widzą, więc zasadniczo problem nie istnieje

Mam tak samo i choćbym nie wiem jakie cuda robiła to zawsze są inne. Moje kreski mogą być symetryczne albo w wersji na "otwarte oko" lub w wersji na "zamknięte oko" po zmianie pozycji zawsze się różnią bo powieki inaczej mi się układają.


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem tak, raz usłyszałam bardzo cenną i w sumie prawdziwą radę, po której zmieniłam swoje podejście do makijażu oka i idealnej symetrii... Otóż oczy powinny być jak siostry, ale nie jak bliźniaczki, wystarczy żeby były podobne, nie identyczne (zresztą przecież naturalnie są trochę inne, nie ma idealnie symetrycznego człowieka) Nie wiem jak Wam, ale mnie ta rada bardzo pomogła w rzeczonej "filozofii makijażu"

Podoba mi się ta rada


Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Zaśpiewałam to pod melodię tej piosenki


Pasuje idealnie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Aż poszłam sobie powąchać i oprócz zapachu kredki, który uwielbiam (maniaczka kredek wszelakich) nic nie zaobserwowałam. Znaczy węchowo, bo obserwacja wykazała urządzenie sobie "wieczoru ostrzenia kredek" ale nie dziś, bo nie mam siły i nie jutro, bo meeeeecz. Dobrze, że pomarańczowa kredka amber jest nietemperowalna

Ja uwielbiam strugać kredki więc jak chcesz to zapraszam wszystkie Twoje tępe kredki do mnie i ja się nimi zaopiekuję
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:25   #3274
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja też lubię struganie kredek

Czy znacie temperówkę, która ostrzy pod dużym skosem, tzn.nie wydłuża kredki i rysika, a ścina je tak mocno bokiem?
np. tak http://imworld.aufeminin.com/dossier...h-162252_L.jpg a nie tak: http://2.bp.blogspot.com/-70sO0YKu2l...-239365932.jpg

P.S. Chyba w N. coś się ruszyło, wczoraj Pani N. zwróciła mi uwagę, gdy dobierałam się do testera różu esenca - w obawie,że macam róż.
Niech będzie, że miała dobre chęci, choć dziwnie się czułam jako ta druga strona...zwykle to ja delikatnie mówiąc "zwracam uwagę" macantkom w drogeriach... Aczkolwiek to chyba dobrze, może jakieś szkolenia jednak były
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:27   #3275
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja też lubię struganie kredek

Czy znacie temperówkę, która ostrzy pod dużym skosem, tzn.nie wydłuża kredki i rysika, a ścina je tak mocno bokiem?
np. tak http://imworld.aufeminin.com/dossier...h-162252_L.jpg a nie tak: http://2.bp.blogspot.com/-70sO0YKu2l...-239365932.jpg

A ta z essence taka nie jest?
A jak temperujecie kredki? Zawsze na szpic?
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:58   #3276
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Zakochałam się Chcę go mieeeć http://3.bp.blogspot.com/-MVLZ4z0-rN...4/s1600/3b.png
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:20   #3277
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Jedyny lakier z C&G, który kupuję regularnie Nie przeszkadza mi nawet to, że jedna sztuka miała wypadające włoski z pędzelka, a od drugiej pędzelek odpadł od zakrętki w trakcie malowania
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:22   #3278
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja też lubię struganie kredek

Czy znacie temperówkę, która ostrzy pod dużym skosem, tzn.nie wydłuża kredki i rysika, a ścina je tak mocno bokiem?
np. tak http://imworld.aufeminin.com/dossier...h-162252_L.jpg a nie tak: http://2.bp.blogspot.com/-70sO0YKu2l...-239365932.jpg

P.S. Chyba w N. coś się ruszyło, wczoraj Pani N. zwróciła mi uwagę, gdy dobierałam się do testera różu esenca - w obawie,że macam róż.
Niech będzie, że miała dobre chęci, choć dziwnie się czułam jako ta druga strona...zwykle to ja delikatnie mówiąc "zwracam uwagę" macantkom w drogeriach... Aczkolwiek to chyba dobrze, może jakieś szkolenia jednak były

też bezskutecznie poszukuję strugaczki, która zastruga kredkę pod większym kątem, tak, żeby wygladała jak świeżo po zakupie... niestety wszystkie jakie miałam robią taki długaśny rysik, który szybko się tępi i podczas następnego temperowania marnuje się go dużo a że ja lubię na maksa ostre rysiki, tak właściwie strugam kredki co dwa użycia a chciałabym za każdym razem! ... i bardzo nie lubię kredek, których rysik włożony jest nie w samo drewienko, ale takie jakby drewno z dodatkiem czegoś co powoduje, że wychodzi jedna długa strużyna, jak np jabłko obierane jednym ciągiem...
kiedy znajdziesz taką temperówkę, która zastruga kredki jak na zdj. pierwszym, to koniecznie daj znać
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:40   #3279
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
U mnie z kreskami bywa różnie...najczęściej wychodzą równo , tj.symetrycznie. No ale żeby nie było tak słodko - czasem mój perfekcjonizm obraca się przeciwko mnie. Tak równam, tak poprawiam, nawet jak już jest dobrze, że zamiast bardzo cienkiej wychodzi mi grubsza...i wtedy się irytuję, bo choć efekt nadal jest ok, to przecież dziś miałam chęć na cienkie linie
(moje ostateczne linerowe miłości to Maybelline Master Precise i Lovely - ten mniejszy, nie ten z szafy Wibo, a esenca franca mnie uczulił).

Czy Wam też kredki kajal z esenca szybko tracą świeżość...tzn. niby konsystencja i reszta ok, ale zapach szpetny ledwie 2-3 mies. od otwarcia...jak zjełczały tłuszcz. Czyżby tak szybko je trafiało ? Dla porównania np. kredkę Inglot mam od lipca i nie pachnie wcale, LL-ki esencowe też nie pachną...hmmm
A czy poza zmiana zapachu nie obserwujesz żadnych innych zmian? Kredka nie robi się taka plastelinowata i nie rysuje z przerwami?
Kosmetyki, które pachną zjełczałym tłuszczem są zepsute i zmieniają też inne właściwości.


Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
A ta z essence taka nie jest?
A jak temperujecie kredki? Zawsze na szpic?
Ja staram się nigdy nie temperować w szpic. Lubię jak jest w miarę cienka i ostra ale nie do szpica tylko taka z odłamanym czubkiem.

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość

Pięknie to wygląda ale co z tego jak u mnie każdy lakier (zwłaszcza te essence) wytrzymuje 1 dzień a potem odpryskuje i schodzi


---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja też lubię struganie kredek

Czy znacie temperówkę, która ostrzy pod dużym skosem, tzn.nie wydłuża kredki i rysika, a ścina je tak mocno bokiem?
np. tak http://imworld.aufeminin.com/dossier...h-162252_L.jpg a nie tak: http://2.bp.blogspot.com/-70sO0YKu2l...-239365932.jpg

P.S. Chyba w N. coś się ruszyło, wczoraj Pani N. zwróciła mi uwagę, gdy dobierałam się do testera różu esenca - w obawie,że macam róż.
Niech będzie, że miała dobre chęci, choć dziwnie się czułam jako ta druga strona...zwykle to ja delikatnie mówiąc "zwracam uwagę" macantkom w drogeriach... Aczkolwiek to chyba dobrze, może jakieś szkolenia jednak były
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;33467781]też bezskutecznie poszukuję strugaczki, która zastruga kredkę pod większym kątem, tak, żeby wygladała jak świeżo po zakupie... niestety wszystkie jakie miałam robią taki długaśny rysik, który szybko się tępi i podczas następnego temperowania marnuje się go dużo a że ja lubię na maksa ostre rysiki, tak właściwie strugam kredki co dwa użycia a chciałabym za każdym razem! ... i bardzo nie lubię kredek, których rysik włożony jest nie w samo drewienko, ale takie jakby drewno z dodatkiem czegoś co powoduje, że wychodzi jedna długa strużyna, jak np jabłko obierane jednym ciągiem...
kiedy znajdziesz taką temperówkę, która zastruga kredki jak na zdj. pierwszym, to koniecznie daj znać [/QUOTE]

Mi taki efekt dają strugaczki-zatyczki, które są na niektórych kredkach. Wiem że na pewno Eveline i Versati takie mają. Możecie je oglądnąć TUTAJ. Kredki kosztują grosze a strugaczki są tak dobre, że innych nie używam. Najważniejsze, że nie łamią kredek i można je bez problemu zastrugać w szpic.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:49   #3280
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;33467781]też bezskutecznie poszukuję strugaczki, która zastruga kredkę pod większym kątem, tak, żeby wygladała jak świeżo po zakupie... (...)
kiedy znajdziesz taką temperówkę, która zastruga kredki jak na zdj. pierwszym, to koniecznie daj znać [/QUOTE]
Wciąż szukam, fajnie, że okazuje się, że to nie tylko moja "fanaberia" ...szkoda, że nie można testować, esencowa, H&M, For Your Beauty- Rossmann i Donegal możemy już wykluczyć, choć ogólnie sprawdzają się dobrze i długo zachowują ostrość ...yyy, jak tak dalej pójdzie urośnie mi z nich Ściana Wstydu , na razie nie zamierzam kupić następnej, te wystarczą mi na lata...no chyba, że dowiem się o takiej "skośnej".

SexiChic - nie właśnie właściwości mają ok, wiem, że powinny być świeże, bo jak kupowałam ok. 2-3mies. temu nie pachniały wcale. Wszystkie esencowe kajale tak szybko mi zmieniają zapach. Trzymam w szufladzie komódki drewnianej, w cieniu. Nie wiem, musi pech...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:30   #3281
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Wciąż szukam, fajnie, że okazuje się, że to nie tylko moja "fanaberia" ...szkoda, że nie można testować, esencowa, H&M, For Your Beauty- Rossmann i Donegal możemy już wykluczyć, choć ogólnie sprawdzają się dobrze i długo zachowują ostrość ...yyy, jak tak dalej pójdzie urośnie mi z nich Ściana Wstydu , na razie nie zamierzam kupić następnej, te wystarczą mi na lata...no chyba, że dowiem się o takiej "skośnej".

SexiChic - nie właśnie właściwości mają ok, wiem, że powinny być świeże, bo jak kupowałam ok. 2-3mies. temu nie pachniały wcale. Wszystkie esencowe kajale tak szybko mi zmieniają zapach. Trzymam w szufladzie komódki drewnianej, w cieniu. Nie wiem, musi pech...

Dziwne to bardzo Jak z moją kredką się tak stało to właśnie zmieniła właściwości i wylądowała w koszu bo bałam się nią malować
Za to z Essenceowym czarnym kajalem za nic nie mogłam się dogadać na inne sposoby - po prostu moja powieka i on były niekompatybilne i jak tylko go wykończyłam to stałam się bardzo szczęśliwą kobietą


Pisałam Wam też wyżej o strugaczkach. Może Wam też przypasują tak jak mi.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 13:39   #3282
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jak mi jakaś kredka spadła (mówię o tych zwykłych, nie do makijażu) i łamała mi się za każdym razem jak ją ostrzyłam, to wtedy używałam tylko temperówki, która ma większy otwór. Wtedy mi się nie łamały. Może coś takiego spróbuj? I jestem pewna, że Essence ma taką temperówkę. Efekt jest serio bardzo podobny do tego z pierwszego zdjęcia.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:53   #3283
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Oj, zawsze chciałam mieć taką 'krótszą' temperówkę

Tak w temacie akcesoryjnym... jakich pęset używacie? Szukam nowej, bo moje stare się nie spisują ;( Nie chcę nic drogiego - max 20zł. Od razu zaznaczę że essencową miałam i się stępiła, więc już od nich nie zaryzykuję...
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:55   #3284
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Tez lubię ostrzyć kredki, dlatego robię to raz na jakiś czas wsyztskie

Mam temperówkę essenca, ona dobra jest, ostra, ma te dwie grubości i raczej robi mniejszy kąt, ale chyba nie aż tak mały.

Pęsety lubię te z rossmana, fyb, one są dość tanie (nie pamiętam ile) ale długo służą
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:19   #3285
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
(...)

Pęsety lubię te z rossmana, fyb, one są dość tanie (nie pamiętam ile) ale długo służą
Również mogę polecić. Jest ostra, dobierze się nawet do mini włosków. Skośna. Początkowo jakaś nieporęczna mi się wydawała, ale teraz polecę każdemu
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:22   #3286
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Właśnie mam tą skośną i jej nie lubie Często urywa włoski, wydaje mi się że jest za gruba i nie mogę nią złapać tych mniejszych... A nowicjuszem w 'tych' sprawach nie jestem !
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:25   #3287
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

e tam, wydziwiasz, ta skośna jest akurat w sam raz do włosów czarownicy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:25   #3288
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Raport z Wrocławia: w Douglasie w galerii dominikańskiej zlikwidowali szafę Essence i nowej nie przewidują. Wszystko, co jest, to jest wsypane do jednego pojemnika.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:27   #3289
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Raport z Wrocławia: w Douglasie w galerii dominikańskiej zlikwidowali szafę Essence i nowej nie przewidują. Wszystko, co jest, to jest wsypane do jednego pojemnika.
I tak już ich macie za dużo, szaf w sensie, więc wam starczy :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 16:28   #3290
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Raport z Wrocławia: w Douglasie w galerii dominikańskiej zlikwidowali szafę Essence i nowej nie przewidują. Wszystko, co jest, to jest wsypane do jednego pojemnika.
A coś poprzeceniane jest? Czy w regularnej sprzedają?

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
I tak już ich macie za dużo, szaf w sensie, więc wam starczy :P
Phi. Essenca nigdy za wiele
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:39   #3291
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Podoba mi się ta rada

Do usług
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:46   #3292
Lobuziaczka
Raczkowanie
 
Avatar Lobuziaczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Pytanie do dziewczyn z Krakowa

Mozecie mi powiedziec jak wyglada teraz sytuacja z limitowankami. Jaka jest gdzie dostępna. Mam parę dni wolnego, to wybrałabym sie na jakies małe "tour de essence"
Lobuziaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:48   #3293
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Łodzianki, a czy któraś z Was może była w TescoExtra ostatnio i wie coś na temat MM
Jak byłam tam w połowie marca to szafa świeciła pustkami, żadnych nowych produktów a w miejscu na limitki kurzyły się resztówki wcześniejszych limitek
Poza tym było jeszcze sporo rzeczy wycofywanych, ale już nie przecenionych...
byłam w piątek i wielkie pustki, nikt nic nie wie ...
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:06   #3294
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Lobuziaczka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn z Krakowa

Mozecie mi powiedziec jak wyglada teraz sytuacja z limitowankami. Jaka jest gdzie dostępna. Mam parę dni wolnego, to wybrałabym sie na jakies małe "tour de essence"
W Naturach ostatnio widziałam CC, w Jaśminie nic nie widziałam a w pozostałych nie wiem. W piątek wybieram się "na miasto" to mogę jeszcze dokładniej sprawdzić.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:18   #3295
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A coś poprzeceniane jest? Czy w regularnej sprzedają?
chyba w regularnych cenach, bo nie ma nigdzie, że 'przecena', a jak zapytałam o ceny to pani powiedziała tylko, że "różnie, od 6,99zł".
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:30   #3296
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Uwielbiam malutkie pęsety victorinox'a. Te, które są w ich scyzorykach. Ale spokojnie, nie trzeba kupować scyzoryka a można kupić same pęsety. Koszt: ok. 4 zł za sztukę.

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-04-11 o 17:38
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:49   #3297
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Uwielbiam malutkie pęsety victorinox'a. Te, które są w ich scyzorykach. Ale spokojnie, nie trzeba kupować scyzoryka a można kupić same pęsety. Koszt: ok. 4 zł za sztukę.
A ja uwielbiam ich scyzoryki właśnie...dziś aż zajrzę do tej pęsetki, w sumie dotąd jej nie używałam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:38   #3298
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie wiem jak w innych Douglasach ale w tym w Malcie jest jakaś śmieszna promocja, za dwa produkty z promocji trzeci dostajesz gratis. Kiepskie rzeczy były to nie skorzystałam (jeden kolor lakieru, te śmieszne pisaki do paznokci i naklejki). Jutro dam wieści z linii frontu w Browarze.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 18:40   #3299
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
chyba w regularnych cenach, bo nie ma nigdzie, że 'przecena', a jak zapytałam o ceny to pani powiedziała tylko, że "różnie, od 6,99zł".
Dzięki
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Uwielbiam malutkie pęsety victorinox'a. Te, które są w ich scyzorykach. Ale spokojnie, nie trzeba kupować scyzoryka a można kupić same pęsety. Koszt: ok. 4 zł za sztukę.
Cena zabójczo śmieszna. Nigdy nie wpadłabym na kupno pęsety ze scyzoryka .
Marzyła mi się Tweezerman...
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:02   #3300
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
A ta z essence taka nie jest?
A jak temperujecie kredki? Zawsze na szpic?
może spróbuj temperówką do takich grubych kredek?
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.