M jak miłość cz.4 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 11:05   #1711
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: M jak miłość cz.4

Czy tylko mnie wczoraj denerwowała Asia jak szła z tym psem? Myślałam, że ta smycz ją wykręci.
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 12:55   #1712
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Marta musiala być pierwsza, jak to w m jak miłość Janka jej rzekła, że się zapuściła i tu by trzeba ją poprawić i dodać, że ten stan trwa niemal nieustannnie od dłuższego czasu
ja by w cokolwiek ubrac to wyglada beznadziejnie
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:16   #1713
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez Julie_ Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie wczoraj denerwowała Asia jak szła z tym psem? Myślałam, że ta smycz ją wykręci.

mnie zdziwiło to, że z psem do restauracji ją wpuszczono jak żyję i bywałam w wielu restauracjach (nie tylko w PL) nie widziałam nigdy psa dlatego ta scena wydała mi się strasznie sztuczna
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:28   #1714
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: M jak miłość cz.4

Nie cierpię Aśki
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:43   #1715
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: M jak miłość cz.4

w ogóle od razu miskę z wodą przyniosła ta kelnerka. też nigdy się nie spotkałam z takim czymś
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 17:14   #1716
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
w ogóle od razu miskę z wodą przyniosła ta kelnerka. też nigdy się nie spotkałam z takim czymś
to coś z tej samej bajki co nieograniczone miejsca pracy w Oazie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:58   #1717
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: M jak miłość cz.4

To nie była jakaś "och i ach" restauracja tylko kawiarnia czy coś takiego, zdarza się, że psy są wpuszczane i goszczone w takich miejscach

A co do Marty, to chyba za bardzo się czepiacie.. ma już swoje lata, nie będzie jak 20stka wyglądac
Szkoda mi jej wczoraj było jak poszła do Wiktora a tam ta baba...
No ale dobrze, niech wraca do Andrzeja
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 20:37   #1718
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To nie była jakaś "och i ach" restauracja tylko kawiarnia czy coś takiego, zdarza się, że psy są wpuszczane i goszczone w takich miejscach

A co do Marty, to chyba za bardzo się czepiacie.. ma już swoje lata, nie będzie jak 20stka wyglądac
Szkoda mi jej wczoraj było jak poszła do Wiktora a tam ta baba...
No ale dobrze, niech wraca do Andrzeja
Błagam, niech nie wraca. Niech lepiej będzie z oblechem-Wernerem
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:38   #1719
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
w ogóle od razu miskę z wodą przyniosła ta kelnerka. też nigdy się nie spotkałam z takim czymś
pierwszy pies został obsłużony

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To nie była jakaś "och i ach" restauracja tylko kawiarnia czy coś takiego, zdarza się, że psy są wpuszczane i goszczone w takich miejscach
ja nie spotkałam nigdy psa nawet w zwykłej kawiarni są ludzie którzy się brzydzą zwierząt i mogą mieć pretensje
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:27   #1720
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
pierwszy pies został obsłużony



ja nie spotkałam nigdy psa nawet w zwykłej kawiarni są ludzie którzy się brzydzą zwierząt i mogą mieć pretensje
pies pierwszy bo wiadomo co chce

są ludzie, którzy się brzydzą wąsatych mężczyzn, czy oni też nie powinni byc wpuszczani do kawiarni?

a tak serio, to jest to przeważnie jakoś tam wiadomo, że kawiarnia przyjmuje zwierzęta - informacja typu "mamy kącik dla dzieci" - tu "przyjmujemy zwierzęta" i jak ktoś nie lubi to omija
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:31   #1721
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: M jak miłość cz.4

mi się strasznie spodobał ten pomysł by wejść z psem i sama bym chętnie skorzystała
Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
mnie zdziwiło to, że z psem do restauracji ją wpuszczono jak żyję i bywałam w wielu restauracjach (nie tylko w PL) nie widziałam nigdy psa dlatego ta scena wydała mi się strasznie sztuczna
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:12   #1722
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
mi się strasznie spodobał ten pomysł by wejść z psem i sama bym chętnie skorzystała
Ale jakby każdy wchodził z psem, to byłoby niezłe zamieszanie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:22   #1723
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: M jak miłość cz.4

Moja rodzina ma sklep i na początku wpuszczali do niego mniejsze psy na smyczy, ale potem okazało się, że normalnie któryś sierściuszek przyniósł pchły :/. Po pierwsze to niehigieniczne, szczególnie tam gdzie jest jedzenie, po drugie nigdy nie wiemy, czy taki mały z pozoru miły piesek nie podejdzie i np. nas nie ugryzie.

Co do ubrań Marty to nie chodzi o to, że ona nie jest już młoda i ma tu fałdki, a tam zwisy, tylko, że nie potrafi kompletnie dobrać ubrania do swojego wieku, okoliczności i figury.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:41   #1724
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
pies pierwszy bo wiadomo co chce

są ludzie, którzy się brzydzą wąsatych mężczyzn, czy oni też nie powinni byc wpuszczani do kawiarni?

a tak serio, to jest to przeważnie jakoś tam wiadomo, że kawiarnia przyjmuje zwierzęta - informacja typu "mamy kącik dla dzieci" - tu "przyjmujemy zwierzęta" i jak ktoś nie lubi to omija
Właśnie i tak powinno być, do reszty miejsc z jedzeniem niech psy nie wchodzą

Co do Marty to nie wygląda tek źle, tylko tak ją dziwnie charakteryzują Wiele nastek chciałoby mieć jej figurę
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 07:40   #1725
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M jak miłość cz.4

Co do Marty i jej wyglądu to jasne, nie jest już nastolatką ale przecież kobietę około 40 też można dobrze ubrać, uczesać, umalować. A u Marty zawsze coś nie pasi. I nie chodzi o to żeby była odpicowana jak z żurnala ale żeby dobrać jej strój tak żeby w nim dobrze wyglądała.


Myślałam, że jakoś niedługo Mirka będzie z Irkiem, że może coś teraz ruszy a tu ze streszczeń czytam, że znowu zejdzie się z Krzysztofem, będą wyznania miłości. Nie wiem ale ja jakoś nie mogę się przekonac do niego u jej boku, jakoś nie pasują mi do siebie.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 09:12   #1726
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: M jak miłość cz.4

A mnie Mirka pasuje do Krzysztofa.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 10:16   #1727
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
A mnie Mirka pasuje do Krzysztofa.
Też lubię tę parę
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:41   #1728
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: M jak miłość cz.4

Macie rację z tymi psami i jedzeniem

A co do Marty - może taki ma styl i już

Mi też Mirka nie pasuje do Krzysztofa... stary dziad z niego Mirka z Irkiem za to tworzą fajną parę
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:23   #1729
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
mi się strasznie spodobał ten pomysł by wejść z psem i sama bym chętnie skorzystała
pomysł bardzo fajny, szkoda ze polacy są tacy anty na zwierzęta
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:30   #1730
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
mi się strasznie spodobał ten pomysł by wejść z psem i sama bym chętnie skorzystała
a mi nie
i chwała że u nas się tego nie praktykuje


Czytałam dziś że Pieńkowska (Marycha) zastanawia się nad odejściem z serialu. Niedługa tam nikt nie zostanie bo ostatnio to samo czytałam o Koroniewskiej i Marku Mostowiaku
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:49   #1731
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: M jak miłość cz.4

ja nie jestem anty zwierzątkowa, kocham pieski i od dziecka zawsze miałam psa i nie wyobrażam sobie nie mieć pieska w domu ale nie wiem czy fajnie by się jadło w restauracji do której weszłoby stado piesków, niech przyjdzie np 15 klientów i każdy z psem mogłoby się cyrk zrobić z takiej restauracji psy by szczekały na siebie, wyrywały się i w ogóle komedia . Tam 1 czy 2 grzeczne pieski nie przeszkadzają, ale więcej już może być gorzej.
Hiszpania jest krajem gdzie kochają psy ale jakoś do restauracji mają zakaz wstępu więc chyba nie tylko Polska jest "anty"
a tak na marginesie to czasem niektórzy ludzie są sto razy obrzydliwsi, czy o nieprzyjemnym zapachu niż 10 psów
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 04:55   #1732
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: M jak miłość cz.4

Marycha chce odejść, nie będę płakać za nią
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:00   #1733
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: M jak miłość cz.4

Już jakiś czas temu było o odejściu M. Pieńkowskiej, wczoraj znowu się pojawiło, może coś jest na rzeczy.
Ja przyznam, że z teoretycznie zapowiadanych odejść to z Marysi bym się cieszyła najbardziej bo to taka nijaka postać, nie przepadam za nią. Chociaż odejście aktorki nie musi oznaczać zniknięcia postaci bo mogą np. wymienic ją na inną aktorkę.

Jeszcze żeby te odejścia powodowały wprowadzenie nowych bohaterów i ciekawych wątków a tu nic, co ktoś się pojawi to raczej bez szału.
Pamiętam jak się Aga pojawiala, jakie byly zapowiedzi, że to taka postać z charakterkiem, żyleta. A tu od wielu, wielu odcinków nic takiego nie widać, wiecznie tylko albo ma problemy, których bez Tomka nie rozwiąże albo sam Tomek za nią lata i to wszystko. Dali ten wątek z tą Ewą , to niby ciekawe powinno być ale mnie zupełnie ten wątek nie kręci.
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:19   #1734
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
. Dali ten wątek z tą Ewą , to niby ciekawe powinno być ale mnie zupełnie ten wątek nie kręci.
mnie też kompletnie nie interesuje ta Ewa, chodzi tylko i czai się z tym brzuchem, większych nudów nie mogło być
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 14:20   #1735
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
ja nie jestem anty zwierzątkowa, kocham pieski i od dziecka zawsze miałam psa i nie wyobrażam sobie nie mieć pieska w domu ale nie wiem czy fajnie by się jadło w restauracji do której weszłoby stado piesków, niech przyjdzie np 15 klientów i każdy z psem mogłoby się cyrk zrobić z takiej restauracji psy by szczekały na siebie, wyrywały się i w ogóle komedia .
wychowane psy tak nie zachowają, nieważne jakie mają rozmiary
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 15:21   #1736
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez Ralphkaa Pokaż wiadomość
Pamiętam jak się Aga pojawiala, jakie byly zapowiedzi, że to taka postać z charakterkiem, żyleta. A tu od wielu, wielu odcinków nic takiego nie widać, wiecznie tylko albo ma problemy, których bez Tomka nie rozwiąże albo sam Tomek za nią lata i to wszystko. Dali ten wątek z tą Ewą , to niby ciekawe powinno być ale mnie zupełnie ten wątek nie kręci.
Aga jest taka nijaka, że mam ochote przełączyć program jak ją widzę. Nic ciekawego się nie dzieje, lata tylko za Tomkiem. A ten wątek z Ewą to tak jakby na siłę chcieli coś nowego zrobić. Ani to fajne, ani ciekawe. Temu serialowi przydałby się jakiś powiew świeżości.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 15:28   #1737
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: M jak miłość cz.4

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
mnie zdziwiło to, że z psem do restauracji ją wpuszczono jak żyję i bywałam w wielu restauracjach (nie tylko w PL) nie widziałam nigdy psa dlatego ta scena wydała mi się strasznie sztuczna
O tym już nawet nie wspomniałam, bo w końcu bohaterowie M jak miłość żyją w innym świecie niż my
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:16   #1738
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość cz.4

Streszczenia kolejnych odcinków:
Robert proponuje Kasi, by zostali parą. Dziewczyna uprzedza chłopaka, że nie jest w nim zakochana. Igor składa wizytę Jankowskiemu. Chce, żeby Krzysztof odebrał transport z Indii. Grozi, że jeżeli tego nie zrobi, trafi do więzienia, a Mirka zostanie potrącona przez samochód. O interesie dowiaduje się Irek, który obiecuje pomóc Jankowskiemu pod warunkiem, że ten zniknie z firmy i z życia Mirki. Natalka zwierza się Kasi, że z Ulą dzieje się coś niedobrego. Z komórki siostry bierze numer do Wioli.
Marta proponuje Wiktorowi, by razem spędzili sylwestra. W mieszkaniu pojawia się Budzyński, który każe prawnikowi się wynosić. Małgosia i Tomek kłócą się o Agnieszkę. Tomek wybiega z domu, upija się w barze. Wieczorem idzie do Olszewskiej. Maria zaprasza Michała na wieczór sylwestrowy. Lewicki planuje wyswatać Łagodę ze znajomą, Iwoną. Agnieszka dostaje list od Ewy. Dziewczyna wyjaśnia, że po porodzie zamierza oddać dziecko. Policja zawiadamia Olszewską, że znaleziono młodą narkomankę w ciąży, bez dokumentów.
Komornik przychodzi do Oazy. Okazuje się, że klub jest na skraju bankructwa. Joanna sugeruje Pawłowi, by zmienił pracę. Zduński oświadcza żonie, że nie zostawi Janka samego - będzie pracować nawet bez wynagrodzenia. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Marta spotyka się z Wiktorem, zaprasza mężczyznę na pożegnalną kolację przed jego wyjazdem do USA. Dręczony wyrzutami sumienia po pocałunku z Agnieszką Tomek funduje Małgosi wycieczkę do Pragi. Olszewska sugeruje, by zapomnieli o sylwestrowym epizodzie. Paweł pożycza Ali pieniądze.
Kasia nie jest pewna swoich uczuć do Roberta. Kariera dziennikarska jest dla niej priorytetem. Irek chce rozprawić się z Igorem, by gangster nie nękał Mirki i Jankowskiego. Prosi kolegę o pomoc. Podleśny jest przerażony, gdy mężczyzna informuje go, że już nikt nie będzie miał problemów z Igorem. Krzysztof wyznaje Mirce, że jest dla niego kimś wyjątkowym. Piotr i Kuba muszą wyprowadzić się z mieszkania Szymona. Monika proponuje Zduńskiemu, by zamieszkał u niej. Pod nieobecność męża Kinga pakuje jego rzeczy. Zostawia kartkę, żeby wracał do domu.
Barbara zaprasza Andrzeja na wieś. Marta spotyka się z Wiktorem, który przyleciał do Polski. Gdy wieczorem wraca do domu, spotyka Budzyńskiego. Andrzej wręcza żonie wizytówkę lekarza. Prosi, by skontaktowała się z nim w sprawie Ani. Kasia znajduje notes Uli z cytatami z Biblii oraz z zanotowanymi kwotami przekazanymi Wioli. W porozumieniu z Kasią i Markiem Natalka wysyła do Wioli SMS-a z prośbą o spotkanie. Marek czeka w umówionym miejscu. Mirka dowiaduje się, że Igor miał wypadek.
Marcin zamierza wyprowadzić się od Chodakowskich do mieszkania opłaconego przez Weronikę. Tomek i Agnieszka próbują odnaleźć Przemka. Mężczyzna nachodzi Olszewską, grozi jej. Joanna dostaje od Jana wysoką premię i flakon perfum jako podziękowanie za szybkie zamknięcie pierwszego etapu prac. Kozłowski zaprasza ją też na wyjazd integracyjny. Przed wizytą komornika Paweł z szefem robią porządki w Oazie. Paweł chciałby pomóc Jankowi w trudnej sytuacji. Bez wiedzy żony postanawia sprzedać samochód, by pożyczyć pieniądze przyjacielowi.


Paweł sra pieniędzmi? Teściowa mu ukradła całe oszczędności, teraz on pożycza Ali a potem jeszcze Jankowi
Jak Piotrek zamieszka u Monisi to Kinga powinna go raz na zawsze kopnąć w
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:24   #1739
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: M jak miłość cz.4

Jak zwykle w tym serialu każdy ma kasę
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:49   #1740
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: M jak miłość cz.4

Ah.. hajlajf
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.