Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 15:39   #4201
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny kochana co zrobić żeby pazurki sie szkliły błyszczały? kupić jakiś nabłyszczacz? tylko patrze ze wszystkich aukcjach sa pod lampe,a jest taki co mozna uzyć bez lampy?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------



dziękuje
włoski ci super wyszły i jakie bielutkie !
Kup sobie najzwyczajniejszy top coat w lakierze- może być inglota albo golden rose... ona super lśnią! I jak zmatowieje to normalnie zmywasz zmywaczem i od nowa malujesz. Lakier na tipsach dobrze trzyma bez odprysku jakieś 2 tyg.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost możesz zrobic. Ja bym chyba ne robiła c12 palette, bo Dziewczynom na początku wychodzi niebieskawy. To się spiera ale będziesz musiała pomyc trochę włosy.
Rozjasniacz jest bardzo dobry (z opinii roznych dziewczyn) Joanny, mozesz kupic w małych saszetkach.
Jak masz naprawde jasne włosy to kup sobie N&E 522 i to Ci zrówna, a te najciemniejsze pasma/odrost zrób rozjasniaczem.
A co do tego jak bedzie przy nastepnych farbowaniach - zrób tak:
kup 522, naloz na wlosy i pokaż zdjecie, zobaczymy co dalej



Ale białe! Ale wyszlo równiutko, wlosy ladnie wygladaja, a kolorek ladny, tyle ze dla mnie za jasny, teraz wolę lekko ciemniejsze
Aczkolwiek włoski wyglądają cudowanie

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



Dziekuje
Ja mam maske Nutri Gladkie, ale jheszcze nie uzywałam, ciekawe co jest warta

Dziewczyny a ja znowu zawracam Wam pupy
Porządkowalam w domu i znalazłam nowy Twój Styl, a tam wywiad z M.Cielecka i włoski piekne.
Chyba zaniose te gazete fryzjerce, tylko zapytam Was zeby mi cudów nie narobiła na głowie.

Z tego linka głownie 1 zdjęcie - widzę baze i refleksy
Na 2 i 3 w sumie tez fajnie widać.
Jaki jest poziom tej bazy? To popielato-złoty? Określciie mi te poziomy i numerki i odcienie, proszę.
Refleksy mleczne, bialutkie.
Może kiepsko widać ale w gazecie mam wieksze zdjecie.

http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/n...nej,nId,312613
Ja bym powiedziała że baza to średni blond złocisty czyli 7.3 lub 8.3 a pasemka jakiś naturalny jasny blond, ewentualnie z odrobinką popielu lub mixem popielatym jakieś 9.0 lub 10.0.
Ale obawiam sie że te pasemka to ona ma rozjasniaczem walnięte i potem toner na to...
Ale te zdjęcia są dość niewyraźne no i poziom farb będzie zależał od firmy na jakiej pracuje dana fryzjerka.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:01   #4202
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kup sobie najzwyczajniejszy top coat w lakierze- może być inglota albo golden rose... ona super lśnią! I jak zmatowieje to normalnie zmywasz zmywaczem i od nowa malujesz. Lakier na tipsach dobrze trzyma bez odprysku jakieś 2 tyg.
.
dziękuje bede dzisaj w naturze to moze z innej firmy tam znajde a jak nie to jutro ide do golden rose
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:34   #4203
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po

super wyszlo

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Nie koniecznie jest bez sensu bo masz papier ukończenia szkoły. Możesz potem isc z nim do izby i prosić o egzamin czeladniczy- coś tam sie płaci. Ale musisz być pewna umiejętności, u nas np. na praktyczny masz przyprowadzic chłopaka i dziewczynę od siebie i zrobić dowolne cięcia na nich- także tego można sie nauczyć.

jeszcze zobaczę jak z tą szkołą
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Oj kochana sama nie wiem.. ja to jestem teraz jak dziecko we mgle :/ Jeszcze teraz druga babcia chora.. to jakies fatum :/ nawet nie mam czasu myślec o tej wizycie u fryzjera, więc pewnie będę sie martwić jak już będę po farbowaniu i jak nie będę zadowolona z efektu..



O Ty nie dobra Ty, na taki stres ukochanego narażać
Co do zdjęć porównawczych ciężko mi sie zdecydować ale chyba jednak w blond bardziej mi się podoba



No to milutko kolacyjka..mm
Dobrze, że Twoja fryzjerka wróciła z odsieczą A cena 125zł. No cóż trzeba wziąć pod uwagę, że masz długie włosy i pewnie gęste i to dlatego. Ja za swój balejaż na krótkich włosach kiedyś jak miałam tego boba płaciłam coś koło 120 zł.. Takie ceny :/
A jak podpatrzysz to możesz kupić farbę i robić sobie sama - na kilka razy starczy - po bokach zrobisz sama a tył najwyżej pomoże Ci mama albo TR
Ja kiedyś kiedyś jak jeszcze byłam czarna i mamie się nie chciało mi włosów farbować z tyłu to TŻ mi farbował



Z tą firmą kąpieli było dobre
A co do wyjazdu to ja bym jednak radziła wyjechać wcześniej. Co z tego że przewoźnik gwarantuje, że dojedzie.. Ale ile w korkach będziesz stać.. Szczególnie, że u nas drogi są tak beznadziejnie odśnieżone, że w PL to już w ogóle będzie dramat przejechać normalnie



Nie lubię takich długich, ale muszę przyznać, że mimo to są za^#$ste



No bardzo ładnie Ci pokryło U mnie na monitorku też tak trochę szaro - ale to pewnie jeszcze troszkę się wypłucze - a może po prostu monitor mnie okłamuje



Jak jeszcze kiedyś zdarzy Ci się zapomnieć to jak wpiszesz nazwę składnika który Cię interesuje w google i dopiszesz "wizaż" to zaraz 1 czy 2 link Cię do tego wątku zaprowadzi Ja tak zawsze robię
haha wiem,że jestem okropna
ale i tak go kocham

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.


Kurcze na zdjęciu chyba tez ładnie wyszły ale troszke
od spodu mają inny odcień.no i jest reszta fotek
ślicznie wyszlo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:43   #4204
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

pilne.......miała któras z was do czynienia z farba z joanny szlachetna perła właśnie oglądałam opakowanie jest utleniacz 9% kolezanka poprosiła mnie zebym wpadła o 19 jej tą farbke nałozyc,ma włoski rozjasnione miała balejaz ostatnio fryzjerka dała na całość jakąs blond farbke i ma takie biało-zółtawo -rudawe pytanko brzmi czy ta joanna z tą woda cos jej rozjaśni????????
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:18   #4205
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny mam takie pytanie nie na temat,ale muszę szybko wiedzieć miałyście może do czynienia z mandatami z fotoradaru????
wystawionymi przez Straż Miejską??
Na zdjęciu twarz jest zamazana i z Tżtem nie jesteśmy pewni kto jest na tym zdjęciu
zdjęcie jest z lipca więc nie pamiętamy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:20   #4206
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

zazdrosze Wam,ze farbujecie bo to oznacza ,ze wam wlosy urosly ja farbowalam dawno temu,potem zrobilam u fryzjera troszke ciemniejszych pasemek i wogole nie mam odrostow,moje wlosy maja zastój,ale trudno jakos to przezyje,wazne ,ze juz tak nie wypadaja. Znalazłam u siebie w szufladzie(kupilam ,upchałam, zeby nie dawac do łazienki na polke ) maske Marion do włosow blond, ozywiajaca kolor,w podwojnej saszetce moze ktoras stosowała?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:29   #4207
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie nie na temat,ale muszę szybko wiedzieć miałyście może do czynienia z mandatami z fotoradaru????
wystawionymi przez Straż Miejską??
Na zdjęciu twarz jest zamazana i z Tżtem nie jesteśmy pewni kto jest na tym zdjęciu
zdjęcie jest z lipca więc nie pamiętamy
nie znam dokladnej odpowiedzi ..ale moj tz tez takie cos mial i doszli po nr rejestracyjnych auta (na foto wlasnie to lapia )wiec wiadomo mandat placi wlasciciel samochodu niewazne kto by nim nie jechal
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 17:31   #4208
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie znam dokladnej odpowiedzi ..ale moj tz tez takie cos mial i doszli po nr rejestracyjnych auta (na foto wlasnie to lapia )wiec wiadomo mandat placi wlasciciel samochodu niewazne kto by nim nie jechal
no wlasnie w internecie czytalam,że jak nie widac twarzy to nie koniecznnie musi placic wlasciciel
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:33   #4209
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny wiesz cos na temat szlechetnej perły z joanny???
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:35   #4210
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no wlasnie w internecie czytalam,że jak nie widac twarzy to nie koniecznnie musi placic wlasciciel
ale ktos jednak musi u mnie tz zaplacil zeby nie przyszlo z kara
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:07   #4211
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Słonka moje kochane, wpadam tylko złozyć Wam życzenia świąteczne i noworoczne, bo jutro z samego rana jadę i nie bedzie mnie tu do 3 stycznia.

A wiec jak najwięcej radości, miłych chwil, zdrowia, kasy i pieknych włosków!!!



Nie odpisujecie nawet, bo nie przeczytam. Mam tu gorączkę przedwyjazdową.

Jeszcze mi sie kot rozchorował i musze mu dwac 3 zatrzyki dziennie. Ech.

Ale za to włoski mi się tak podobają, ze hoho! I juz nie sa za ciemne, sprały się do fajniutkiego blondu! Jupi!

papapa!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:34   #4212
madzia_lena
Przyczajenie
 
Avatar madzia_lena
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
N&E tak, ale nie c12-wyjdzie szaro niebiesko jak ma swoje mocno jasne.

Dlatego czekam na pomoc pozostałych Dziewczyn, gazete mam i niose ja w poniedzialek Pomocy laseczki
blond bunny
Ciebie szczególnie proszę o rade
Dziewczyny, uciekłam z forum i nie doczytałam reszty ... z resztą sama nie do końca jak czytam rozumię co to jest N&E wybaczcie . Kupiłam inną farbę sugerując się wodą 12% a 10 palette bo ta c12 wydała mi się taka jakaś "kurczakowata" i jestem hm ... niepocieszona rezultatem,spodziewałam się czegoś innego. Chłopak mówi,że różnica jest mniejsza niż wcześniej między odrostem a resztą ale ja podchodzę sceptycznie do tego ,poza tym o dziwo mam wrażenie,że włosy są jakby ciemniejsze :/ . Załączam fotki dla ocenienia i jedno wcześniejsze dla porównania odcieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (65,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (45,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (37,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madzia.jpg (106,2 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez madzia_lena
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:36
madzia_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:43   #4213
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po

Super Ci wyszly wlosy po tej farbie. a masz rudawe refleksy???bo na zdjeciach nie widac
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:47   #4214
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekłam z forum i nie doczytałam reszty ... z resztą sama nie do końca jak czytam rozumię co to jest N&E wybaczcie . Kupiłam inną farbę sugerując się wodą 12% a 10 palette bo ta c12 wydała mi się taka jakaś "kurczakowata" i jestem hm ... niepocieszona rezultatem,spodziewałam się czegoś innego. Chłopak mówi,że różnica jest mniejsza niż wcześniej między odrostem a resztą ale ja podchodzę sceptycznie do tego ,poza tym o dziwo mam wrażenie,że włosy są jakby ciemniejsze :/ . Załączam fotki dla ocenienia i jedno wcześniejsze dla porównania odcieni
nie wiem, wedlug mnie masz ladny kolor
N&E to farba Schwarzkopf'a Natural &Easy

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Super Ci wyszly wlosy po tej farbie. a masz rudawe refleksy???bo na zdjeciach nie widac
nie mam nic rudawego, mam cieplejsze refleksy ale to z tego wzgledu ze troche malo farby mialam (1,5opakowania) wiec na dlugosci niedokladnie nalozylam
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:13   #4215
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Czesc dziewczynki Nie bylo mnie 1,5 dnia i tyyyle nadrabiania Ale nadrobilam

Najpierw na temat moich domowych pasemek/refleksow jak kto woli Robie tylko z wierzchu (na koronie) normalnie boki i tyl tez, wyciagam pasemka tak jak fryzjerka robi to do balejazu tyle ze ja wyciagam ich bardzo malo, tak zeby efekt byl jak po refleksach bardziej a nie po gesteych pasemkach Robie na folie spozywcza Nie wiem, wydaje mi sie ze jakos to mi wychodzi. A zawsze jakis efekt jest, wloski sa fajnie delikatnie rozswietlone



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Sama bielizna I jeszcze przy okazji się okazało, że potrzebuję większą miseczkę Także humor poprawiony bardzo
Czekam teraz kiedy w tym moim ulubionym "Etam" będzie jakaś wyprzedaż
o tak % w H&M to to co Kinga lubi najbardziej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy jest ta kąpiel-masakra z tymi pytaniamiFirmy samoróbstwo
Ja rozumiem jakby tego nie było, jakby był 1 przepisa na cały wizaż, potrafię wiele rzeczy zrozumiec, ale bez przesady.
Jakby blond bunny zobaczyła że ktoś znowu pyta o kąpiel nie czytajac watku chyba by padła



Wypłucze się, jeszcze 2 poziomy i bedzie jak na zdjęciu, jesteś już w połowie drogi, a sama wiesz ze było ciezko dojść nawet do takiego jaki masz teraz



Ale do nastraszylas, niezle sie wkurzył widzę
ahahahaha nie no padlam jak przeczytalam to pytanie naprawde dziewczyny, szukanie nie boli

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
PADŁAM Z tego wszystkiego odchodzę z wątku bo nie szanują tu mojego czasu i mnie...
Żartowałam! Brać sie do szukania leniuchy!
Bo ja po prostu na takie pytania będę pisać- wyszukiwarka albo milczec i ignorować.


A taki sens jest że tu sie rozjaśnia włosy i gada o życiu A o życiu można gadać w nieskończoność... i bez sensu to jest ciągle udzielać odpowiedzi na te same pytania gdzie nikt się potem już więcej nie odzywa, nie podziękuje i w ogóle.
Ja takim osobom mówię- nie masz czasu szukać? idź do fryzjera! On cie skasuje ale będziesz zadowolona bo zrobił co chciałaś i nie musiałaś szukać A kazdy taki mądry na łatwizne leci, byle do przodu. A potem jaki dumny z siebie- inne baby wydają majątek u fryza a ja taka super sama robie bo wyczytałam i jestem zaje&^*!
A g*&^! poszukać a jak nie to do fryzjera, on wysłucha, pomoże


dokładnie


I wreszcie jakaś konkretna fryzjerka Takie lubię. A sugerowałaś jej tą farbę superrozjaśniajacą na refleksy czy to ona na to wpadła?
Niestety ale jako że nie jest to zabieg bardzo popularny to jest drogi...
Chociaż cos za dużo bierze jak na pasemka tylko na koronie, to ile ich będzie gora 20. A przecież w tej cenie to juz można balejaż mieć...
kochana u nas balejaz to do 250zl dochodzi takze mysle ze te 120zl to jeszcze bez tragedii choc jak dla mnie i tak duzo za duzo

A i musze napisac, sliczne stonowane pazurki

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka laseczki! jestem już i wrzucam wam fotki pazurków!! kocham je
co myślicie?
przesliczne

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
bo snowhitee jest jakoś fryzjersko uzdolnionaAle czy Ona robiła na folię?
snowhitee na folię kladłaś refleksy, jak robilas z tyłu?
Odezwij się
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Proszę nie przeszkadzac Snowwhitee ona nam kupuje pewnie prezenty świąteczne
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No tak ale Infatuated też widocznie jest fryzjersko uzdolniona, skoro tak pięknie sobie grzywe zciachała

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



Prezenty później będą teraz jest w placi
Alez mnie blondyny obgadywaly no ladnie

Princesska naprawde przeslicznie Ci wyszla ta majiblond masz juz bardzo bardzo jasne blondaski

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Zdjecia po farbowaniu Londa 12/9 perlowy blond

1zdj - przed
2,3 zdj po
bardzo ladnie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jestem..... Kotka17 pazurki bomba świetne i ten róż
Wróciłam od fryzjera jest git ładniutkie wyszły podciełam minimalnie jakos tak po troszku bede równałaszkoda mi ich.Mam foteczke jak narazie jedno tylko bo aparat mi padł zrobie odrost jak mi troszke sie akumulatorki naładują.


Kurcze na zdjęciu chyba tez ładnie wyszły ale troszke
od spodu mają inny odcień.no i jest reszta fotek
no i pieknie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Słonka moje kochane, wpadam tylko złozyć Wam życzenia świąteczne i noworoczne, bo jutro z samego rana jadę i nie bedzie mnie tu do 3 stycznia.

A wiec jak najwięcej radości, miłych chwil, zdrowia, kasy i pieknych włosków!!!



Nie odpisujecie nawet, bo nie przeczytam. Mam tu gorączkę przedwyjazdową.

Jeszcze mi sie kot rozchorował i musze mu dwac 3 zatrzyki dziennie. Ech.

Ale za to włoski mi się tak podobają, ze hoho! I juz nie sa za ciemne, sprały się do fajniutkiego blondu! Jupi!

papapa!
W takim razie Mysiu nasza kochana ja rowniez zycze Ci spokojnych, radosnych i cieplych swiat Moze jeszcze przeczytasz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:30   #4216
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc babeczki

piszecie jak blyskawice, mialam dzis co poczytac

Kotka cudne masz pazurki!!! sama bede robila podobne tylko chyba z fioletem i jakims dodatkiem, czerni lub srebra ide 23. jakbys chciala to wkleje sie tutaj po powrocie

Okrylam kolejna fajna odzywke (niedroga) Timotei do blond wlosków, fajnie pokrywa wlosy. Dla moich kudelkow to konieczne, musza miec mocne nawilzenie zeby sie nie puszyly
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:16   #4217
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez madzia_lena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekłam z forum i nie doczytałam reszty ... z resztą sama nie do końca jak czytam rozumię co to jest N&E wybaczcie . Kupiłam inną farbę sugerując się wodą 12% a 10 palette bo ta c12 wydała mi się taka jakaś "kurczakowata" i jestem hm ... niepocieszona rezultatem,spodziewałam się czegoś innego. Chłopak mówi,że różnica jest mniejsza niż wcześniej między odrostem a resztą ale ja podchodzę sceptycznie do tego ,poza tym o dziwo mam wrażenie,że włosy są jakby ciemniejsze :/ . Załączam fotki dla ocenienia i jedno wcześniejsze dla porównania odcieni
No jasne nawet ci te odrosty wyszly lekko cieplawe ale nie rude jak u mnie to bylo po farbowaniu.
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 21:23   #4218
psychosomatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jestem nowa i mam pytanie.
mialam robiona mroźna czekolade loreala. po 3 miesiacach wlosy mi odrosly i przefarbowalam je na czerwony. nie pamietam jakiej na poczatku farby uzylam, ale za drugim razem byla do farba do pasemek loreal marijel red. Niestety za kazdym razem odrosty sa jasniejsze od resztek brazu. Nie ma w sumie tragedii, wlosy czerwone mam juz 2 miesiace znalazlam ostatnio produkt welli - magma z rozjasniaczem i maja tez intensywna czerwien? macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem. chcialam wyprobowac, ale boje sie ze po raz kolejny odrosty beda jasniejsze od reszty.
prosze o odpowiedz
psychosomatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:01   #4219
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez psychosomatyczna Pokaż wiadomość
jestem nowa i mam pytanie.
mialam robiona mroźna czekolade loreala. po 3 miesiacach wlosy mi odrosly i przefarbowalam je na czerwony. nie pamietam jakiej na poczatku farby uzylam, ale za drugim razem byla do farba do pasemek loreal marijel red. Niestety za kazdym razem odrosty sa jasniejsze od resztek brazu. Nie ma w sumie tragedii, wlosy czerwone mam juz 2 miesiace znalazlam ostatnio produkt welli - magma z rozjasniaczem i maja tez intensywna czerwien? macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem. chcialam wyprobowac, ale boje sie ze po raz kolejny odrosty beda jasniejsze od reszty.
prosze o odpowiedz
a jaki Ty chcesz kolor uzyskac i jaki masz obecnie?masz jakies fotki? Jesli chcesz uzyskac jakies czerwienie to wejdz na profil o wlosach rudych bo my tu o blondach dyskutujemy raczej
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:04   #4220
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez psychosomatyczna Pokaż wiadomość
jestem nowa i mam pytanie.
mialam robiona mroźna czekolade loreala. po 3 miesiacach wlosy mi odrosly i przefarbowalam je na czerwony. nie pamietam jakiej na poczatku farby uzylam, ale za drugim razem byla do farba do pasemek loreal marijel red. Niestety za kazdym razem odrosty sa jasniejsze od resztek brazu. Nie ma w sumie tragedii, wlosy czerwone mam juz 2 miesiace znalazlam ostatnio produkt welli - magma z rozjasniaczem i maja tez intensywna czerwien? macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem. chcialam wyprobowac, ale boje sie ze po raz kolejny odrosty beda jasniejsze od reszty.
prosze o odpowiedz
Nie znam się na czerwieniach więc niestety nie pomoge

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Najpierw na temat moich domowych pasemek/refleksow jak kto woli Robie tylko z wierzchu (na koronie) normalnie boki i tyl tez, wyciagam pasemka tak jak fryzjerka robi to do balejazu tyle ze ja wyciagam ich bardzo malo, tak zeby efekt byl jak po refleksach bardziej a nie po gesteych pasemkach Robie na folie spozywcza Nie wiem, wydaje mi sie ze jakos to mi wychodzi. A zawsze jakis efekt jest, wloski sa fajnie delikatnie rozswietlone
Ale z tyłu jak robisz? Jakieś lustro masz czy co


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Słonka moje kochane, wpadam tylko złozyć Wam życzenia świąteczne i noworoczne, bo jutro z samego rana jadę i nie bedzie mnie tu do 3 stycznia.

A wiec jak najwięcej radości, miłych chwil, zdrowia, kasy i pieknych włosków!!!



Nie odpisujecie nawet, bo nie przeczytam. Mam tu gorączkę przedwyjazdową.

Jeszcze mi sie kot rozchorował i musze mu dwac 3 zatrzyki dziennie. Ech.

Ale za to włoski mi się tak podobają, ze hoho! I juz nie sa za ciemne, sprały się do fajniutkiego blondu! Jupi!

papapa!
mysiu ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, radości z rodzinki, z włosków i ogólnie z zycia
A co do kotka - dzielnie go lecz i niech szybko zdrowieje

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-18 o 08:07
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:04   #4221
psychosomatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jak o blondach to uciekam i przeskakuje na forum rudych. przepraszam za zaklocenia, ale zmylila mnie nazwa watku, myslalam ze ogolnie o rozjasnianiu rozmawiacie : )
psychosomatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:04   #4222
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Witam Was blondyneczki z trudem idzie nadrobić czytanie, bo piszecie baaaardzo szybko. Wiec mam taki problem... malowalam ostatnio włosy metodą podkładu. i najpierw dawalam palette deluxe 100, a po 3 dniach tego kurczaka na głowie syoss 9.5. Myslalam ze wyjdą mi bardzo jasny platynowy blond (cos pod nasza Ewcie). Ale niestety wyszły mi zółtawe... a odrosty( malowane u fryzjera rozjasniaczem były biale). Doradzcie mi jakąs farbkę mocniejsza, która nie niszczy tak włosów jak rozjasniacz....
możecie mi cos doradzic? Naprawde mam problem i myslałam, że pomozecie... a tu nic ;(
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:07   #4223
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez psychosomatyczna Pokaż wiadomość
jak o blondach to uciekam i przeskakuje na forum rudych. przepraszam za zaklocenia, ale zmylila mnie nazwa watku, myslalam ze ogolnie o rozjasnianiu rozmawiacie : )
Bo nazwa jest myląca troszkę - fakt

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
możecie mi cos doradzic? Naprawde mam problem i myslałam, że pomozecie... a tu nic ;(
Skoro Deluxe 100 i Syoss nie łapia Ci wlosow, zadna farba nie da Ci sama takiego efektu, zostaje rozjasniacz, no chyba że chcesz przejść na ciemniejszy poziom
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:10   #4224
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
możecie mi cos doradzic? Naprawde mam problem i myslałam, że pomozecie... a tu nic ;(
kazdy ma inny wlos i kazdemu inaczej wychodzi ....
Z rozjasniajacych to Palette Skandynawski Blond, Palette E20, ten Majiblond rowniez dobrze rozjasnia,musialabys poprobowac i dojsc do swojej ulubionej farby metoda prob i bledow
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:10   #4225
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała że baza to średni blond złocisty czyli 7.3 lub 8.3 a pasemka jakiś naturalny jasny blond, ewentualnie z odrobinką popielu lub mixem popielatym jakieś 9.0 lub 10.0.
Ale obawiam sie że te pasemka to ona ma rozjasniaczem walnięte i potem toner na to...
Ale te zdjęcia są dość niewyraźne no i poziom farb będzie zależał od firmy na jakiej pracuje dana fryzjerka.
Czyli baza pod złocisty podchodzi
Super, fajnie że potwierdzilas moje przypuszczenia, bedzie zawsze latwiej wytłumaczyć fryzjerce co i jak.
Choć pewnie do pon. mi się odmieni
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:11   #4226
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Skoro Deluxe 100 i Syoss nie łapia Ci wlosow, zadna farba nie da Ci sama takiego efektu, zostaje rozjasniacz, no chyba że chcesz przejść na ciemniejszy poziom[/QUOTE]

Ciemniejszego na pewno nie chce a jak myślisz, która z farbek jest mocniejsza deluxe 100 czy palette E20 - superjasny blond?? A apropo rozjaśniacza to co myślisz o tym z joanny do malowania całych włosów?? dziekuje za zainteresowanie
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:13   #4227
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Co do tych Palette się nie wypowiem bo nie znam ich, ale mysle ze są na równi.
Rozjasniacz Joanny jest bardzo dobry, ale na całe farbowane już włosy to raczej odpada.
Na odrost owszem, i tak regularnie robić sam odrost to ok.
A raz na jakiś czas ew.toner, szampon koloryzujacy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-17 o 22:15
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:16   #4228
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Co do tych Palette się nie wypowiem bo nie znam ich, ale mysle ze są na równi.
Rozjasniacz Joanny jest bardzo dobry, ale na całe farbowane już włosy to raczej odpada.
Na odrost owszem, i tak regularnie robić sam odrost to ok.
A raz na jakiś czas ew.toner, szampon koloryzujacy
własnie o odrosty mi chodziło a słyszałaś mozę opinie na temat czy ten rozjasniacz niszczy bardzo włooski?? dziekuję bardzo za pomoc
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:31   #4229
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość

Ciemniejszego na pewno nie chce a jak myślisz, która z farbek jest mocniejsza deluxe 100 czy palette E20 - superjasny blond?? A apropo rozjaśniacza to co myślisz o tym z joanny do malowania całych włosów?? dziekuje za zainteresowanie
Palette e20 ma proszek rozjaśniający i rozjaśnia 4-6 tonów więc tak jak rozjaśniacz tylko farba chyba mniej niszczy
więc moglabys sprobowac
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 22:38   #4230
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja natomiast powaznie sie zastanawiam aby zaczac uzywac rozjasniacza na moje odrosty naturalne sredni blond,bo nie chce znowu rudosci po farbach.Z tego co pamietam pasemka mi fryzjerka moja robila zawsze proszkiem z woda 3% i wychodzily jasniutkie blond-bez zadnych zlotych refleksow,Znacie jakies rozjasniacze drogeryjne z woda 3 % ??? DOdaje fotke w sloncu moich wlosow po pasemkach blond u fryzjerki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0183 - Kopia.jpg (33,6 KB, 30 załadowań)
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.