jak odbarwic włosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-07, 09:04   #1
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Question

jak odbarwic włosy?


naturalnie jestem posiadaczka szaro brazowych dosc długich włosow. wczesniej przez długi czas farbowałam je na platynowo. potem chcialam wrocic do naturalnego koloru i pokryłam włosy szamponem koloryzujacym palette ciemna czekolada. mial zmyc sie po 24 myciach ale mimo ze mineło juz sporo czasu wlosy dalej sa czarne(cos chwyciło za mocno)chcialabym przefarbowac je na jasnobrazowy. jak to zrobic?czy musze je odbarwiac(to chyba dosc mocno je zniszy)? co poradziłybyscie?
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:12   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jak odbarwic włosy?

Jeżeli włosy są czarne to zadnym "normalnym" sposobem nie zrobisz z nich jasnego brązu, napewno nie przez nałożenie jednej farby na drugą.Powinnaś wykonać dekoloryzację włosów. Zabieg ten można wykonac w domu np dekoloryzatorem Loral ( ok 45 zł) lub Garnier( tak samo) , ale jeśli nie masz wprawy trzeba udać się fryzjera, co zresztą jest o wiele bezpieczniejsze. Co do niszczenia włosów to pojęcie wzgledne, owszem dekoloryzacja wysusza itp, ale stopień zniszczenia zależy od kondycji włosów i ich ogólnego stanu. Ja robiłam dekoloryzację już 5 razy w ciągu 5 lat i nie było tak żle, dwie z nich prawie wcale nie zniszczyły mi włosów i niemal wcale nie wysuszyły. Niemniej jednak radzę uzbroić się w dobrą odżywkę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:29   #3
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: jak odbarwic włosy?

ja odradzam samemu!! poneiwaz ten zabieg niszczy wlosy i msui go przeprowadzic osoba znajoca sie na tym by jka najmniej nei znsizczyc wlosow i zeby zdecydowac sie na to to trzeba meic nei zniszcozne wlosy poneiwaz jakby byly uszkodzone to wyobraz sobei co by bylo??-
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 20:15   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: jak odbarwic włosy?

zajrzyj do watkow o dekoloryzacji i usuwaniu koloru , znajdziesz tam wiele informacji
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:35   #5
sandra15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: nysa
Wiadomości: 3
jak odbarwic włosy??

Witam.. od zawsze miałam blond włosy.. ale chciałam mieć jaśniejsze więc na wakacjach rozjaśniłam i używałam płukanki fioletowej żeby były takie srebrne.. do czasu.. od wczoraj jestem kasztanowa ;/.. chciałam zafarbować na brąz..ale nie wyszło.. i teraz bardzo chce powrócić do blondu (niekoniecznie takiego jak wcześniej) może być ciemny..ale zeby był.. dodam że farbowałam farbą Joanna - orzechowy brąz.. i po dzisiejszym myciu głowy farba troszeczke schodzi.. ale kompletnie nie wiem co robić.. ten kolor mi nie pasuje.. pomóżcie!!

Edytowane przez sandra15
Czas edycji: 2008-12-19 o 20:36
sandra15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:54   #6
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: jak odbarwic włosy??

powinnaś zapytać na forum fryzjerskim, ale na moje oko to bez fryzjera się nie obejdzie

ewentualnie możesz poczekać aż farba się trochę wypłucze i wtedy zafarbować na blond, ale jaki kolor wyjdzie...

najpewniejsza opcja to zdjąć farbę u fryzjera i on położy Ci wtedy blond
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 22:22   #7
sandra15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: nysa
Wiadomości: 3
Dot.: jak odbarwic włosy??

ja słyszałam jeszcze sposób z wodą utlenioną i ciepłą wodą.. tylko nie wiem jak to zrobić.. ponoć ściąga kolor.. moża da sie coś zrobić?
sandra15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 22:26   #8
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: jak odbarwic włosy??

Cytat:
Napisane przez sandra15 Pokaż wiadomość
ja słyszałam jeszcze sposób z wodą utlenioną i ciepłą wodą.. tylko nie wiem jak to zrobić.. ponoć ściąga kolor.. moża da sie coś zrobić?
woda utleniona rozjaśnia, ale na ciemnych włosach kolor może wyjść pomarańczowo- żółty

a poza tym trzeba użyć nie takiej gotowej 3% tylko silniejszej (można zrobić dowolne stężenie z tabletek perhydrolu) - możesz spalić sobie włosy i będziesz miała siano

jeśli chodzi o patent z ciepłą wodą - nie znam

generalnie nie polecam takich eksperymentów - szczególnie przed Sylwestrem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 08:54   #9
sandra15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: nysa
Wiadomości: 3
Dot.: jak odbarwic włosy??

to poczekam aż farba się zmyje.. po pierwszym myciu włosy są o wiele jaśniejsze (bo już miałam na włosach utleniacz) kolezanka też farbowała na brąz (po utleniaczu) i pierwsza farba jej spłynęła..więc może mi też sie uda? i wtedy zafarbuje na ciemny blond..
sandra15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 18:45   #10
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: jak odbarwic włosy??

Do fryzjera! W najgorszym wypadku zastosuje tzw. dekoloryzator, a pozniej farbe.

pzdr
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.