Naico - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 17:53   #1
tribax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Post

Naico


Witam,czy Ktos Zna Ta Firme I Moze Cos Wiecej O Niej Napisac??
tribax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 21:02   #2
ania20M-K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 16
Dot.: Naico

Witam cię bardzo serdecznie wiem że swój wątek napisałaś baardzo dawno temu ale ja też ostatnio(ok2.02.2007r.) pytałam się o firmę Naico...no i przed chwilą znalazłam Twój wątek.Niestety żadna z Wizażanek nie zna tej firmy;( od nie dawna pracuję na N. i słyszałam że nie jest zbyt dobra... stylistki z Trójmiasta nie polecają tej firmy... jak dla mnie nic złego się nie dzieje z pazurkami... bardzo prosiłabym Cię abyś napisała kilka słów jak Tobie się pracuje pozdrawiam
ania20M-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:49   #3
enigma7
Raczkowanie
 
Avatar enigma7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 39
Dot.: Naico

Minęło bardzo dużo czasu, ale doda odpowiedź do tego postu, ponieważ a) jestem z Trójmiasta b) używałam Naico. Ponieważ to był mój pierwszy akryl - wcześniej moja stylistka zawsze robiła nim moje pazurki - myślałam, że to wina mojej techniki. Akryl wychodził zawsze bardzo wodnisty. Gdy spróbowałam z liquidem Tammy Tailor to konsystencja była porządniejsza, ale biały i różowy akryl pożółkł. Ponadto Liquid Naico okropnie śmierdzi - baaardzo intensywnie. Po godzinie pracy jest to już nie do wytrzymania. Teraz dopiero mam porównanie z liquidami popularnych marek.

Reasumując: ODRADZAM
__________________
NASZ ŚLUB: 21.03.2009
NASZE ZARĘCZYNY: 09.11.2007
NASZ POCZĄTEK: 22.02.2004
enigma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 22:10   #4
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Naico

kiepsko szukałyście, ja jestem z Trojmiasta i wypowiadałam się już na temat tej firmy.
wprawdzie nie pracuję na niej, ale mam 2 koleżanki które ją stosują. jedna z nich zmieniła na pewien czas Naico na IBD i NSI, po czym wróciła z powrotem do ich produktów, więc chyba nie są takie złe.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:00   #5
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Naico

czy mogę wznowić wątek....

pracuje na akrylach naico i są dobre (wcześniej pracowałam na La Femme i nie byłam zadowolona), ale kupiłam z Naico kolorowy akryl i .......chyba mi tam piasek wsypali....wogle nie łączy się z akrylem,

wiecie może czy ta firma może się łączyć z różnymi firmami bo ich kolorowy akryl jest ...."słaby"
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 23:45   #6
monia376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Naico

Witam bardzo serdecznie
Korzystam z tej firmy od niedawna ale jestem bardzo bardzo zadowolona polecila mi ja kolezanka, wczesniej pracowalam na innych produktach i i jest bardzo duza roznica. Na produktach firmy naico pracuje mi sie bardzo dobrze!!!!! polecam gdyz mam klientki, ktore na dopelnienia zglaszaja sie dopiero po 4 tyg a nawet zdaza sie ze nawet po 5 badz 6 tyg. paznokcie zapowietrzaja sie bardzo zadko badz w malym stopniu. akryl bardzo dobrze sie formuje, jest wydajny, przystepna cena!! dla mnie rewelacja
pozdrawiam
monia376 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 17:33   #7
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Naico

Podbijam, czy ktoś pracuje na ich żelach?
Zawsze zamawiam żele z SPN przez internet, ale nie raz po prostu trzeba mieć coś na teraz, zaraz, już.
A Naico i Sun Flower to jedyne dostępne do kupienia u mnie w mieście żele i jestem ciekawa jak się Naico sprawuje, czy jest wogole sens kupować.
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.