rozstępy -moje przekleństwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 10:29   #1
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32

rozstępy -moje przekleństwo


Szukałam podobnego forum ale nie znalazłam a już nie daję rady muszę się wyżalić bo popadnę w depresję!!!! Jestem szczęśliwą mamą 2,5 rocznego łobuza, mam wspaniałego męża i... ciało pełne rozstępów. Jak mi powiedziano nie mam elastycznej skóry, przed ciążą przytyłam 10 kg w ciąży 30,smarowałam sie kremami ale to nic nie dało zwłaszcza że rozstępy zaczęły mi wychodzić już w 4 mies ciąży, moja waga doszła do 110 kg! teraz ważę 67 i nie mam odwagi pokazać się mężowi nago!! Ćwiczę by schudnąć, ale ostatnio zauważyłam że skóra na brzuchu zaczyna mi zwisać... nie wciąga się tak jak powinna. Jestem załamana, rozstępy mam na całym brzuchu, placach udach, kolanach nawet na rękach i do tego ta skóra, zrobiłabym sobie plastykę brzucha ale nie stać mnie na wydanie 14 tys zł!! zabiegi są tańsze ale to i tak dużo pieniążków jeden zabieg kosztuje ok 250 zł a trzeba zrobić ich co najmniej 10! i nie dają 100% satysfakcji nie wiem już co mam robić. Mój mąż mówi że kocha mnie taką jaką jestem ale kiedyś miałam piękne ciało a teraz nie mogę nawet odsłonić brzucha bo wstyd!!! Czuję sie jak 80 letnia babcia a mam dopiero 26 lat!! Nienawidzę swojego ciała, większośc pisze o odchudzaniu się, ale tłuszczyk przy odrobinie silnej woli można zgubić a ja już zostanę taka do końca życia, przeraża mnie ta świadomość!! wiem że nie jestem jedyna z takim problemem dlatego piszę...
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:08   #2
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez pAulinaa25 Pokaż wiadomość
Szukałam podobnego forum ale nie znalazłam a już nie daję rady muszę się wyżalić bo popadnę w depresję!!!! Jestem szczęśliwą mamą 2,5 rocznego łobuza, mam wspaniałego męża i... ciało pełne rozstępów. Jak mi powiedziano nie mam elastycznej skóry, przed ciążą przytyłam 10 kg w ciąży 30,smarowałam sie kremami ale to nic nie dało zwłaszcza że rozstępy zaczęły mi wychodzić już w 4 mies ciąży, moja waga doszła do 110 kg! teraz ważę 67 i nie mam odwagi pokazać się mężowi nago!! Ćwiczę by schudnąć, ale ostatnio zauważyłam że skóra na brzuchu zaczyna mi zwisać... nie wciąga się tak jak powinna. Jestem załamana, rozstępy mam na całym brzuchu, placach udach, kolanach nawet na rękach i do tego ta skóra, zrobiłabym sobie plastykę brzucha ale nie stać mnie na wydanie 14 tys zł!! zabiegi są tańsze ale to i tak dużo pieniążków jeden zabieg kosztuje ok 250 zł a trzeba zrobić ich co najmniej 10! i nie dają 100% satysfakcji nie wiem już co mam robić. Mój mąż mówi że kocha mnie taką jaką jestem ale kiedyś miałam piękne ciało a teraz nie mogę nawet odsłonić brzucha bo wstyd!!! Czuję sie jak 80 letnia babcia a mam dopiero 26 lat!! Nienawidzę swojego ciała, większośc pisze o odchudzaniu się, ale tłuszczyk przy odrobinie silnej woli można zgubić a ja już zostanę taka do końca życia, przeraża mnie ta świadomość!! wiem że nie jestem jedyna z takim problemem dlatego piszę...
Witaj! Cieszę się, że napisałaś Nam o swoim problemie. Ja mogę napisać ze swojego punktu widzenia:zawsze byłam 'gruba' - nie przy kosci, po prostu 15kg nadwagi jak nic - kiedy dorastałam zrobiły mi się rozstępy na piersiach, wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud, na biodrach, a nawet w okolicy zgięcie kolan. Przeszłam na dietę, też jestem młoda, ale skóra ma trochę problem z ujędrnieniem. Trzeba po prostu ćwiczyć te partie ciała, wtedy skóra znacznie się uelastyczniać.. niestety żadne zbawienne kremy tutaj nie pomogą.. Mogę Ci jedynie polecić Perfectę chłodzącą na rozstępy, powoduje, że nie są one tak widoczne (te świeższe, z tymi starszymi niestety).. Trzeba się nauczyć z tym żyć, musisz być świadoma, że nie jesteś w tym sama..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:14   #3
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Nie jesteś sama!Też jestem mamuśką, i też po ciąży zostały mi rozstępy, po ciąży schudłam szybko, ale poźniej zgubione kilogramy wróciły. Teraz postanowiłam, że czas powoli coś z tym robić, po pierwsze przeszłam na dietę i używam żelu z oriflame ujędrniającego 'perfect body' Do tego na rozstępy stosuję bio-oil nie wiem czy w polsce to jest dostępne, w irlandii 10e za buteleczkę. Używam jeszcze pilingów gruboziarnistych. Niestety też czuje się z tym okropnie, nie mogę patrzeć na swoje ciało, mam nadzieje, że moje zabiegi coś tam mi pomogą. Mam świadomość, że to nie zniknie, ale muszę coś z tym robić! Czuję się z tym okropnie!
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:17   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

dziewczyny, nie jesteście same musicie zrozumieć, ze mimo rozstępów jesteście piękne i Wasi mężczyźni Was takimi akceptują i kochają! niestety, tych białych raczej się nie pozbędziemy, dlatego nie spędzajmy sobie snu z powiek czymś co zawsze, w mniejszym lub większym stopniu, będzie ... warto stosować cwiczenia ujędrniajace + kremy/żele spłycające i rozjaśniające rozstępy. ale przede wszystkim- akceptacja, choć to nie jest łatwe!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:26   #5
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

ja swego czasu, gdy zaczęłam dojrzewać, rozrosłam się z wręcz nieprawdopodobną szybkością - w niespełna 1,5 roku urosłam 20 cm i przytyłam prawie 25 kg. cudów nie ma - rozstępy się porobiły na udach niesamowite. ale po konsultacji z dermatologiem przeszłam kilka zabiegów mikrodermabrazji (dopiero niedawno, w zeszłym roku) i te białe blizny są o wiele mniej widoczne. na pewno poprawiła sie moja samoocena i wiem, że poza mną malo osób zauważa że je mam
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:54   #6
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Perfecta, zielony żel jest cudowny i naprawdę pomaga w walce z rozstępami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg daxcellrozst.jpg (15,3 KB, 46 załadowań)
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.

Edytowane przez yessabell
Czas edycji: 2012-01-07 o 18:57
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:14   #7
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
Perfecta, zielony żel jest cudowny i naprawdę pomaga w walce z rozstępami.
o tym wlasnie napisalam
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 19:16   #8
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Akceptacja to coś nieosiągalnego jak dla mnie, kiedy patrze na zdjęcia z przed ciąży zastanawiam się dlaczego ja!!! Wiem że to okropne co pisze ale czasami gdy mam wielkiego doła patrze na syna i w myslach mówie że to jego wina, że to przez niego jestem taka obrzydliwa wiem że to bzdura, w końcu nie prosił się na swiat, w niczym nie zawinił.Ale to wszystko mnie przerasta, wszystkie moje znajome po ciązy wyglądają jak modelki no może mają z 3 rozstępy malutkie niewidoczne a ja. szkoda że te zabiegi są takie drogie, z resztą planujemy 2 dziecko boje się że sytuacja się powtórzy i zabiegi pójdą na marne Moje są jeszcze odrobinę czerwone ale po za skalpelem nic nie sprawi że znikną! Najgorsze jest lato, kiedy mimo upałów muszę chodzić w długich spodniach, przez te 2 lata ani razu nie byłam na plaży co mi po ładnym stroju jednoczęściowym jak moje nogi to porażka, a niestety dotyka mnie to co mówią inni, zawsze miałam niską samoocenę, nie poradziłabym sobie z myslą że ktoś się na mnie patrzy i wytyka palcami. Nie uważam się za ładną, miałam za to super ciało teraz nie mam już nic...

a co do kremów, żeli spłycających mogę poprosić o jakieś nazwy już sprawdzonych...
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 19:20   #9
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

mysle, ze najlepsza jest perfecta..
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:49   #10
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

pAulinaa - Mogę ci powiedzieć, co ja robię, terazjestem na diecie, odchudzam się razem z forumowiczkami, jeśli chcesz zapraszam do wspólnego odchudzania, do tego używam kremu ujędrniającego i codziennie od rana do wieczora noszę pas majty lub bluzki uciskające, ( kupiłam wszystkie) żeby przy odchudzaniu torchę i brzuszek się ściągnął. Do tego używam na rozstępy krem z avonu, czytałam teraz jeszcze o bańkach na rozbijanie cellulitu! Podobno są super skuteczne! Rękawica do masażu i tyle.
Niestety z naszymi rozstępami już musimy nauczyć się żyć. Ja też nie mogę się z nimi pogodzić. Najwięcej mam na brzuchu, ale jeśli uda się mi schudnąć, to strój jednoczęściowy wchodzi w grę, bo na udach mam mniejsze i mniej widoczne, po za tym kupiłam sobie mega długie pareo, które do stroju będzie idealnie, zaopatrz się w takie! W zeszłym roku na plaży, widziałam kobiety które z rozstępami i w strojach dwuczęściowych wylatywały, myślę kurde, ale mają dużo odwagi.Bo ja nie zakrywam wszystko
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:02   #11
annaholengama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Nantes Francja
Wiadomości: 8
Smile Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Witam
ja rowniez mam ten problem chodziaz teraz jest o wiele mniejszy
Mialam okropne rozstepy po porodzie, juz myslalam ze tak zostanie ale znalazlam skuteczne rozwiazanie!!

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!! ROLLMASAZ I ALGI 3 razy dziennie!!!!
Niezastapione!!!! Moje zredukowaly sie w ok 70%

Rollmasaz badz fit roll jest to maszyna z rolka masujaca i podczerwienia.... Nie dosc ze rozstepy sie redukuja, to skora sie kurczy i cellulitis znika tez a i cena za karnet nie powinna nikogo zabic

Algi to roslina z rodziny glonow; ma dzialanie wzmacniajace i antystarzeniowe(i wiele innych) I nie stosowac jakis tam kremow z algami tylko CZYSTE ALGI!!! (dostepne w hurtowniach kosmetycznych)
pozdrawiam
annaholengama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 19:02   #12
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

też sie odchudzam, dużo ćwiczę, Abs, 8min legs, skakanka, ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową. Mam takie majtki odchudzające, ale są już za duże na mnie, chyba sprawie sobie nowe brzuch i nogi masuję codziennie i pod prysznicem funduję sobie masaż wodny. też się kremuje, ale muszę kupić jakiś konkretny na rozstępy jeszcze. Wiem nie raz widziałam panie z wielkimi rozstępami na brzuchu i z dumą szły na plażę, ale ja im zazdroszczę, szczerze mówiąc gdybym się nie wstydziła podeszłabym i zapytała jak one to robią, skąd tyle odwagi w nich?? a sprawie sobie takie długie pareo. słyszałam w jakimś programie że u niektórych kobiet skóra po porodzie nie wciągnie sie choć by nie wiadomo jak się starać! Chyba jestem jedną z nich,
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 08:49   #13
syjusia
Raczkowanie
 
Avatar syjusia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 132
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Mam ten sam problem cały brzuch, pośladki, "boczki" w tych paskudnych krechach, ale ja już jestem 4 lata po porodzie i zaczęłam się przyzwyczajać, ale na basen w lecie nie chodzę bo trochę wstyd, czy nawet opalać się na jakiejś plaży. Masakra mam 25 lat i widzę, że moja mama(45) lepiej wygląda w bikini niż ja
Wtedy tego nie wiedziałam ale przy drugiej ciąży już tak - lepiej zapobiegać niż leczyć, a do zapobiegania i na początkową fazę wychodzenia rozstępów Irena Eris – Foliacti. Później stosowałam Perfecte całkiem niezła aleeeee rozstępy zostały tylko bledsze.
Pozdrawiam
syjusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:35   #14
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez syjusia Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem cały brzuch, pośladki, "boczki" w tych paskudnych krechach, ale ja już jestem 4 lata po porodzie i zaczęłam się przyzwyczajać, ale na basen w lecie nie chodzę bo trochę wstyd, czy nawet opalać się na jakiejś plaży. Masakra mam 25 lat i widzę, że moja mama(45) lepiej wygląda w bikini niż ja
Wtedy tego nie wiedziałam ale przy drugiej ciąży już tak - lepiej zapobiegać niż leczyć, a do zapobiegania i na początkową fazę wychodzenia rozstępów Irena Eris – Foliacti. Później stosowałam Perfecte całkiem niezła aleeeee rozstępy zostały tylko bledsze.
Pozdrawiam
Oj nic nie mów, moja teściowa urodziła 8 dzieci i nie ma ani jednego rozstępu, ja mam tylko 1 syna i...wiecie Właśnie kupiłam perfekte zobaczymy czy mi pomoże, w pachwinach mam strasznie duże i bardzo czerwone więc może chociaż tam mi się uda je zminimalizować. Nie oczekuje cudów ale chociaż mała poprawa będzie dla mnie wielkim sukcesem. pisze tam że po tygodniu widać jakieś efekty...zobaczymy, jak to prawda to Niestety rozstepy już zostaną chyba że pod skalpel się pójdzie.
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:24   #15
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Ja jeśli będę, 100% pewna że nie chce mieć więcej dzieci, pójdę na początku spróbuje laser,a później jak nie to będę robiła co się da, ale jak narazie nie zamierzam, bo jeśli się zdecyduje, to później wszystko od nowa może się stać, ja mam cały brzuch ( mniej więcej do pępka) boczki,pupa i uda strona wewnętrzna, trochę jeszcze na łydkach ale na szczęście wcześnie reagowałam więc te na łydkach maluśkie prawie nie widoczne, oczywiście piersi urosły to też mam rozstępy, ale tam też praktycznie nie widoczne. Jak narazie jestem na diecie, stosuje kremy, zoabczymy co bedzie do wakacji.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:57   #16
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Widzę że nie tylko ja mam rozstępy;/ Jestem 22letnią mamą i mam rozstępy na brzuchu i udach jak i ze strony zewnętrzenej jak i wewnetrzynej, na piersiach również mam.
Córcia ma prawie 2 latka jakiś rok temu stosowałam krem eveline na rozstępy tani ale podziałał bo miałam bardzo widoczne a teraz są mniej wodoczne. Oczywiście całkiem nie znikną nigdy ale mozna pomóc sobie kremami.
lookka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:32   #17
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Witaj! Cieszę się, że napisałaś Nam o swoim problemie. Ja mogę napisać ze swojego punktu widzenia:zawsze byłam 'gruba' - nie przy kosci, po prostu 15kg nadwagi jak nic - kiedy dorastałam zrobiły mi się rozstępy na piersiach, wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud, na biodrach, a nawet w okolicy zgięcie kolan. Przeszłam na dietę, też jestem młoda, ale skóra ma trochę problem z ujędrnieniem. Trzeba po prostu ćwiczyć te partie ciała, wtedy skóra znacznie się uelastyczniać.. niestety żadne zbawienne kremy tutaj nie pomogą.. Mogę Ci jedynie polecić Perfectę chłodzącą na rozstępy, powoduje, że nie są one tak widoczne (te świeższe, z tymi starszymi niestety).. Trzeba się nauczyć z tym żyć, musisz być świadoma, że nie jesteś w tym sama..
Mogę podpisać się po Twoimi słowami.
Rozstępy bardzo mi przeszkadzają, nie wiem, jak się ich pozbyć, a są ze mną od dobrych 15 lat. Może któraś z Was używała kremu "no-scar"? Mam totalną załamkę, nie wiem, jak pozbyć się tego paskudztwa.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:18   #18
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

ja zaczęłam kremować sie Prefekta zielona i jakieś efekty są, skóra jest elastyczniejsza, rozstępy mniej wyczuwalne przy dotyku, choć nadal bardzo widoczne ale to dopiero początek, smaruje sie 1,5 tyg. Niech chociaż na nogach zrobią się mniej widoczne to będę mogła wyjść na plażę w lato. Mąż już zaznaczył że jedziemy nad morze, nie chce sie wstydzić
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:01   #19
cycylan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Hej dziewczyny

Ja będąc w ciąży pomimo stosowania kremów nabawiłam się tego paskudztwa głownie na brzuchu, po urodzeniu stosowałam kremy które pomogły w 50% rozstępy stały się bledsze i cieńsze. Teraz znowu zamierzam je zaatakować tym razem zaczynam od złuszczania kwasami. Trzymam kciuki za waszą walkę z wrogiem ,zobaczymy jak mi się uda.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Mogę podpisać się po Twoimi słowami.
Rozstępy bardzo mi przeszkadzają, nie wiem, jak się ich pozbyć, a są ze mną od dobrych 15 lat. Może któraś z Was używała kremu "no-scar"? Mam totalną załamkę, nie wiem, jak pozbyć się tego paskudztwa.
Ja stosowałam kiedyś ten kremik ale szczerze bez rewelacji jednemu pomaga drugiemu nie, musisz kochana sama spróbować.
cycylan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 16:27   #20
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez cycylan Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja będąc w ciąży pomimo stosowania kremów nabawiłam się tego paskudztwa głownie na brzuchu, po urodzeniu stosowałam kremy które pomogły w 50% rozstępy stały się bledsze i cieńsze. Teraz znowu zamierzam je zaatakować tym razem zaczynam od złuszczania kwasami. Trzymam kciuki za waszą walkę z wrogiem ,zobaczymy jak mi się uda.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------


Ja stosowałam kiedyś ten kremik ale szczerze bez rewelacji jednemu pomaga drugiemu nie, musisz kochana sama spróbować.
Jak z nimi walczysz??
lookka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 18:25   #21
cycylan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez lookka Pokaż wiadomość
Jak z nimi walczysz??
Stwierdziłam,że zacznę od złuszczania żeby pobudzić skórę a przede wszystkim zaspały kolagen kupiłam kwas migdałowy 40% i będę raz w tygodniu smarowała skórę+masażyk w tygodniu codziennie gąbką polecam syrena bardzo fajny efekt daję kiedyś też mi pomogła nie tylko na brzuch ale także na pomarańczową skórkę no i krem a później zobaczymy nie dam się tak łatwo skurczybykom do wakacji ma być pięknie, damy rade
cycylan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:18   #22
lookka
Raczkowanie
 
Avatar lookka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 346
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez cycylan Pokaż wiadomość
Stwierdziłam,że zacznę od złuszczania żeby pobudzić skórę a przede wszystkim zaspały kolagen kupiłam kwas migdałowy 40% i będę raz w tygodniu smarowała skórę+masażyk w tygodniu codziennie gąbką polecam syrena bardzo fajny efekt daję kiedyś też mi pomogła nie tylko na brzuch ale także na pomarańczową skórkę no i krem a później zobaczymy nie dam się tak łatwo skurczybykom do wakacji ma być pięknie, damy rade
Nie wiedziałam ale spróbuje a ta gąbka nazywa się syrena?? co to za gąbka??
lookka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:52   #23
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: rozstępy -moje przekleństwo

Cytat:
Napisane przez cycylan Pokaż wiadomość
Stwierdziłam,że zacznę od złuszczania żeby pobudzić skórę a przede wszystkim zaspały kolagen kupiłam kwas migdałowy 40% i będę raz w tygodniu smarowała skórę+masażyk w tygodniu codziennie gąbką polecam syrena bardzo fajny efekt daję kiedyś też mi pomogła nie tylko na brzuch ale także na pomarańczową skórkę no i krem a później zobaczymy nie dam się tak łatwo skurczybykom do wakacji ma być pięknie, damy rade
gdzie można kupic ten kwas migdałowy?? drogi jest?? boli takie złuszczanie?? czy złuszcza tylko delikatnie pierwsze warstwy naskórka??
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.